jak to wyczarowac ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-19, 15:37   #1
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi

jak to wyczarowac ????


prosze o pomoc - znalazlam zdjecie pieknego makijazu ,ale nie wiem jak go zrobic, wklejam link:
http://www.cazar.de/shop/out/oxbases...a/im_1024-.jpg

http://www.cazar.de/shop/out/oxbases...ta/sl_1024.jpg

tez mam niebieskie oczy ,ale zawsze balam sie az tak ciemnych kolorow ,mam jasna karnacje i ciemnobrazowe wlosy czy to bedzie pasowac ?????
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 16:06   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: jak to wyczarowac ????

mnie równiez się podoba
pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 16:17   #3
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: jak to wyczarowac ????

korzystajac z okazji - mam prosbe - doradzcie mi co mam zrobic z wlosami ;otoz: kiedys (od zawsze nosilam takie wloski do ramion poldlugie,potem mi sie znudzilo wiec zroblam soobie grzywke,potem calkiem mi sie znudzilo i scielam bardzo krotko
obecnie mam wlosy w trakcie odrastania (juz zamowilam sobie wizyte u fryzjera) ale wciaz nie mam pewnosci - czy z powrotem podciac na krotkie czy zapuscic ??? prosze o obiektywne oceny
wklejam fotki (wszystkie stadia moich wlosow )
i prosze of course o porady dot makijazu
z gory dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (36,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46.jpg (62,7 KB, 10 załadowań)
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 16:26   #4
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: jak to wyczarowac ????

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (59,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00272.JPG (27,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03283.jpg (52,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03338.jpg (49,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ROXANKA.JPG (22,0 KB, 9 załadowań)
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 17:02   #5
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak to wyczarowac ????

Nie lubię reklamowych zdjęć powiem Wam szczerze że zawsze pamiętam o barwach i oświetleniu . I tutaj miałam problem bo na początku jej oczy są ciemne ale nie są diabelsko czarne wpadają w szarość , powiekszając to zdjęcie w kącikach jej oczu można dostrzec jasny rozświetlający cień . Ja bym zasugerowała bardzo ciemny grafit - pamiętając że na zdjęciu modelka jest oświetlona nie zimnym ale ciepłym światłem i ono zawsze pogłębia na zdjęciach kolory . No więc tak

Moim zdaniem zastosowano tu efektowny kontrast bardzo ciemnych stalowych oczu i różowych ust - i dzięki temu ten makijaż ma wyjątkowe proporcje .

- sugerując się jasnym kącikiem w jej oku na sam początek rozprowadziłabym jasny stalowy cień na górne i dolne powieki łącznie z wewnętrznym kącikiem oka ale bardzo skromnie .

- nastepnie pokryłabym ciemnym grafitem ruchomą górną część powieki nakładając zdecydowaną ilość cienia /musimy pamiętać że trzeba będzie go potem jeszcze delikatnie rozetrzeć /

- nastepnie delikatnie przeciągamy cień na górnej powiece pędzlem ku górze ku brwiom - ale z wyczuciem aby stworzyć prawie przezroczysty dym a nastepnie ku zewnętrznym kącikom oczu / ku skroniom - tak jak widać na zdjęciu powieka jest pokryta cała !!! od wewnątrzn do zewnątrz

- dodatkowo połozyłabym ten sam kolor u nasady dolnych rzęs / pedzlem

- teraz wszystkie miejsca w których nałozyłyśmy / oszczędnie grafitowy cień rozcieramy cierpliwie i precyzyjnie pędzelkiem , roztarta linia dolnej i górnej powieki powinna się zetknąć - to nam zagwarantuje ten dym wokół oczu

- pędzel do tego makijażu obowiązkowy

- mocnym oczom towarzyszą różowe usta - półmatowe , lekko opalizujące stąd wyjątkowość tego makijażu

Makijaż tego oka naprawdę jest dość prosty i jest to klasyczny dym ale wymaga wprawy tak naprawdę sztuka tego oka polega na naprawdę idealnym , precyzyjnym roztarciu cieni pędzlem , szpatułką tego się nie osiągnie można o nim jedynie powiedzieć że ten look jest mniej agresywny niż z uzyciem czarnej kredki .

Powiem szczerze że w przypadku szatynek o jasnej cerze odradzałabym taki roztarty dym - przy bladych cerach jedynie takie oko podkreśli zmęczenie . Paradoksalnie przy takim typie urody zdecydowanie lepiej użyć czarnej kreski to doda twarzy wyrazistości . Ten makijaż w tym układzie z różami pasuje raczej ciepłym cerom Oczywiście każdy może mieć inne zdanie
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 17:08   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: jak to wyczarowac ????

bardzo mi się podobasz w krótkich włosach! baardzo!
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-19, 22:33   #7
Sylwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 11
Re: jak to wyczarowac ????

Zdecydowanie bardziej podobasz mi sie w krotkich wlosach,moze to ze wzgledu na to , ze ja tez mam krotkie i takie bardziej wole. Krotkie fryzurki "odmladzaja" (mimo ze Tobie to niepotrzebne) i wg mnie sa "zadziorne" (intrygujace). Co do makijazu to mysle, ze tez bedzie pasowal. Powodzenia.
Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-20, 02:02   #8
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: jak to wyczarowac ????

Zdecydowanie krotkie! Bardzo, bardzo Co pasuje ta wdzieczna krotka fryzurka, wygladasz w niej bardzo kobieco, co nie kazdej kobiecie sie udaje. Przy dluzszych wlosach jakos Twoja buzia 'ginie', a szkoda, bo masz ladne rysy twarzy.
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 07:58   #9
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: jak to wyczarowac ????

ja też jestem za krótkimi
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 09:12   #10
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: jak to wyczarowac ????

ZGADZAM SIĘ Z DZIEWCZYNAMI
Przy krótkich włoskach ładnie widać kształt Twojej twarzy. Przy dłuzszych twarz staje się jakby szersza co nie jest zbyt korzystne. W krótkich wyglądasz ślicznie i bardzo kobieco. Przy takiej polecam Ci nawet nieco ciemniejsze kolorki oczu lub ust.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 11:03   #11
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: jak to wyczarowac ????

dzieki za oceny i juz teraz nie mam watpliwosci - scinam i koniec!!!

to jeszcze jedna sprawa : zamierzam zrobic sobie pasemka (czekam az stare mi zejda - juz prawie ich nie ma ) i mam 2 pomysly ,podoba mi sie jak na ciemnych wlosach sa takie mocno platynowe blond pasemka i 2 pomysl : pasemka w kilku odcieniach : czerwin ,rudosc,jakis ciemniejszy blond , i co radzcie kobietki ???
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-21, 14:26   #12
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: jak to wyczarowac ????

podbijam!!!!!!!!!!!
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 14:33   #13
akara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 197
Re: jak to wyczarowac ????

Ja jestem za ta druga opcja, ale nie jestem obiektywna, bo nie lubie jasnych pasemek na ciemnych wlosach . Do tej czerwieni, rudosci i blondu dodalabym tez kilka czarnych pasm.
akara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 15:03   #14
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak to wyczarowac ????

ja przytaknę za akarą bo też nie lubię jasnych platynowych pasm w ciemnych włosach - to połączenie wydaje mi się kolorystycznie nieestetyczne za dnia pomysł wielobarwnych pasemek jest jak najbardziej trafiony ale kolory mi nie grają rudości / czerwienie / czerń / blond bo będziesz wyglądała jak papużka A może na włosach zrobić pasemka w jednym kolorze / góra dwóch / ale kilku jego odcieniach podobnie jak przy balejażu ? Włosy byłyby naturalniejsze , słoneczne Cztery kolory pasemek na krótkich włosach to na moje oko wyjdzie zbyt pstrokate
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.