Opalanie a problemy z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-21, 13:22   #1
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221

Opalanie a skora twarzy


Chcialabym sie dowiedziec co moge zrobic zeby przebarwienia na mojej twarzy zniknely.Mialam juz wczesniej po tabletkach antykoncepcyjnych ale poszlam dwa razy do solariumi i moja twarz wyglada strasznie i do tego jest strasznie sucha az sie luszczy.Jaki jets dobry krem do twarzy do cery bardz suchej?
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 13:28   #2
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: Opalanie a skora twarzy

Ja też mam suchą skórę na buzi-teraz zimą używam Garniera Komfort Suchej Skóry a na lato polecam Moisture 24 Avonu.Jak dla mnie te kremy to rewelacja
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 13:37   #3
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: Opalanie a skora twarzy

ach to solarium ja chodziłam owego czasu przynajmniej raz w tygodniu bo miałam manie opalania się, powiem szczerze że byłam chyba uzależniona od solarium bo teraz już nie chodzę ale jak widzę opalone osoby to trzeba mnie " trzymać" żebym znowu nie poszła . I mam ten sam problem co ty tylko że nie mam przebarwień ale mam bardzo suchą skórę . Już nie wiem jakich kremów uzywać ???? A do tego wysuszam ją samoopalaczem bo nie moę być bladziuchem...H E L P .
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 13:48   #4
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Opalanie a skora twarzy

Zgadzam się absolutnie.
garnier ten nowy z miodem jest cudowny
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 15:58   #5
Saskja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Re: Opalanie a skora twarzy

Rozumiem Cię doskonale, podobnie jak Ty mam trochę przebarwień ale to głównie po krostkach. Też mam bardzo suchą skórę głównie na policzkach i na czole nad łukami brwiowymi i na nosku. strasznie mnie to denerwuje. A co najśmieszniejsze to moje czoło i nos są raczej tłuste, szybko błyszczą się no i mam skłonności do wyprysków. Kupiłam sobie ostatnio krem odżywczy do cery normalnej i suchej dermika variete. Jest ok, ale mojego problwmu nie rozwiązuje skutecznie
PErlPerla23 napisał(a):
> Chcialabym sie dowiedziec co moge zrobic zeby przebarwienia na mojej twarzy zniknely.Mialam juz wczesniej po tabletkach antykoncepcyjnych ale poszlam dwa razy do solariumi i moja twarz wyglada strasznie i do tego jest strasznie sucha az sie luszczy.Jaki jets dobry krem do twarzy do cery bardz suchej?
Saskja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 16:24   #6
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Opalanie a problemy z cerą

Jak się opalać przy cerze trądzikowej, stadium precouperosis, skłonną do czerwienienia? Czy słońce i solarium wchodzi w ogóle w grę?
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 16:48   #7
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Witaj
ja slyszalam ze przy cerze tradzikowej slonce nie daje nic dobrego. Poczatkowo jak sie opala to mozna zauwazyc lekka poprawe, pryszczyki jakby znikaja i cera wyglada b. fajnie, ale pozniej niestety wszystko powraca i to ze zdwojona sila
Ja tak mialam jakies 4 latka temu. Gdzies wyczytalam ze slonce pomaga w leczeniu tradziku (co za glupota) i sie opalalam. Pare dni pozniej mialam ladny wysyp na twarzy

Pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 19:06   #8
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Myślę, że w twoim przypadku absolutnie nie wchodzi w grę. Słońce przyczynia się do powstania trądzika różowatego, powoduje rozszerzanie naczyń krwionośnych ( tzw. naczyńka ), nadmierne rogowacenie naskórka ( więcej zatkanych "porów" --> więcej zaskórników ). Uważam że zamiast wydawać pieniądze na solarium powinnaś zainwestować w dobre filtry, ew. jeśli jesteś blada - jakiś porządny samoopalacz. Naprawdę nie warto dla chwili brązu pogarszać stanu buźki Pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 19:10   #9
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Najlepiej nie opalać się wcale. Opalanie zaostrza problemy cery trądzikowej. Wklejam cytat z artykułu dostępnego na Wizażu:

"W leczeniu trądziku już nie poleca się powszechnie naświetlania promieniami UV czy to w solarium czy naturalnie na słońcu. Promieniowanie pobudza komórki skóry do podziałów i przyspiesza rogowacenie naskórka, a to z kolei utrudnia usuwanie wydzieliny z gruczołów łojowych. Nieprawidłowości procesu rogowacenia ujść gruczołów łojowych są drugą obok zmian hormonalnych przyczyną trądziku i częstych wyprysków skórnych. Stąd też lepsze efekty w jego leczeniu uzyskuje się poprzez regularne złuszczanie np. kwasami BHA, zaś solarium czy częste opalanie na słońcu w rzeczywistości może tylko na krótko zatuszować zapalenia na skórze. Po pewnym czasie problemy te mogą się powtórzyć ze zdwojoną siłą."

I to jest niestety prawda.
Pozdrawiam
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 21:30   #10
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
Jak się opalać przy cerze trądzikowej, stadium precouperosis, skłonną do czerwienienia? Czy słońce i solarium wchodzi w ogóle w grę?
Stadium precuperosis? Czyli masz już pewne problemy naczynkowe i grozi Ci trwałe rozszerzenie naczyń, być może trądzik różowaty? Absolutnie nie. Popieram to co napisały dziewczyny wyżej. Opalanie się nie jest zdrowe, a w przypadku naczynkowców wręcz zakazane.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 22:46   #11
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Unhappy Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Również przeczytałam artykuł i się przestraszyłam. Chodzi mi o solarium ... ja mam 14 lat i może i jestem za młoda ale chodze, chciałabym byc opalona lecz mam dużo piepszyków, trądzik i od tego się boję mieć raka Chyba przestanę korzystać. Mam pytanie ... czy samoopalacz też daje zdrowy i ladny efekt??
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 23:04   #12
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Mam pytanie ... czy samoopalacz też daje zdrowy i ladny efekt??
jak najbardziej tylko musisz zainwestowac w jakis dobry samoopalacz

pozdr.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 09:32   #13
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Również przeczytałam artykuł i się przestraszyłam. Chodzi mi o solarium ... ja mam 14 lat i może i jestem za młoda ale chodze, chciałabym byc opalona lecz mam dużo piepszyków, trądzik i od tego się boję mieć raka Chyba przestanę korzystać. Mam pytanie ... czy samoopalacz też daje zdrowy i ladny efekt??
Mądra dziewczyna z Ciebie . Naprawdę nie warto narażać zdrowia dla chwilowego ładnego wyglądu. Może zanim kupisz samoopalacz poćwicz najpierw na balsamie brązującym. W naszym wizażowym KWC jest mnóstwo opinii na temat takich produktów, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 19:21   #14
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Problem polega na tym, że w sobotę mam ślub, a jestem okropnie blada... Chyba faktycznie pójdę na air brush, bo boję się, że pojawią się wypryski... Dzięki za rady!!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 09:22   #15
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
opalanie a cera problemowa

Hej dziewczeta kochane! Od razu przepraszam, jesli taki watek sie juz wczesniej pojawil... Wydaje mi sie, ze kremy do opalania moga zatykac pory i pozniej robi sie na buzce nieprzyjemnie- same wiecie, skoro macie tendencje do tradziku. A ja chcialabym sie opalac bezpiecznie- tzn z filtrem, a jednoczesnie nie szkodzac cerze. Moze ktoras z was widziala kremy do opalania dla osob ze sklonnoscia wlasnie do tradziku? Sa w ogole takie?
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:56   #16
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: opalanie a cera problemowa

najlepiej zaopatrz się w apteczne filtry, pamiętaj żeby to był wysoki faktor (co najmiej 30-40), bo cera tradzikowa jets bardziej skłonna do przerbarwień niestety a co do zapychania- to każdego zapycha coś innego. Jesli dotychczas żaden krem Ci nie szkodził to raczej nie powinno być problemu. No chyba, że znasz składnik, na który Twoja cera źle reaguje to wystarczy poczytać składy na opakowaniach
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 19:09   #17
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: opalanie a cera problemowa

Martuś, opalanie w ogóle szkodzi cerze trądzikowej, więc najlepiej chronić ją porządnymi filtrami. polecam te o najlżejszej konsystencji - fluid Vichy, La Roche Posay, Biodermy - SPF 50+. specjalnie do cery trądzikowej jest też np. Bioderma AKN spray SPF 30. zapraszam na forum Biochemia kosmetyczna, gdzie dzielimy się opiniami o filtrach, jak również do lektury KWC, gdzie takie opinie znajdziesz.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 09:30   #18
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: opalanie a cera problemowa

Cytat:
Napisane przez justa79
Bioderma AKN spray SPF 30
O, bardzo mnie tym zaciekawiłaś poszperam trochę bo takie cuś by mi opdpowiadało- pewnie bieli troche mniej niż 40 i 50 ?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:52   #19
kASiulkA17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
opalanie a tradzik...

mam problem z tradzikiem. bylam dzis u dermatolaga i zapisal i jakies leki. pisze na nich zeby ograniczyc kontakt ze sloncem w czasie brania lekow. czy to znaczy jednak ze nie moge sie wogole opalac???????? a jezeli nie na sloncu czy moge skorzystac z solarium? czy w takim przypadku i to powinnam sobie odposcic?

mam jeszcze pytanie dotyczace makijarzu. czy osoba majaca tradzik moze sie malowac? nie chce wyjsc na ulice z taka straszna cala zaczerwieniona twarza z pryszczami... jednak nie wiem czy powinno sie malowac czy lepiej nie? czy uzywanie fluidu moze zaszkodzic na tradzik? a jezeli juz to jakich kosmetykow najlepiej uzywac?
prosze o pomoc
kASiulkA17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 09:09   #20
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: opalanie a tradzik...

kASiulkO17, jakbyś wpisała tytuł swojego wątku do wizażowej wyszukiwarki, to by Ci wypluło masę wątków. Tutaj na wizażu bardzo się poleca kożystanie z wyszukiwarki forum, bo tematy takie jak ten powtarzają się z wysoką częstotliwością i nie wszystkim się już chce na takie posty odpowiadać po kilka razy dziennie. Tu podaję linka do wyszukiwarki:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php

Poza tym jak na leku jest napisane, że trzeba zrezygnować z opalania to należy tak zrobić. Nie ważne czy to naturalne słonko czy solarium (w sumie to gorsze od pierwszego).

Makijaż możesz robić. Jeśli masz sprawdzony podkład/fluid i jest to dla Ciebie konieczne, to smaruj się nim nadal.

A tak w ogóle, to pamiętaj, że skóra trądzikowa jest bardzo wrażliwa i wymaga specjalnej pielęgnacji. Polecam wizażowe artykuły nt. trądziku, pielęgnacji cery, opalania i wysokiej, stabilnej ochrony przeciwsłonecznej, która jest konieczna, by trądzik się nie pogłębiał. Życzę miłej lektury. Pozdrawiam.

Tu podaję linki do niektórych artykułów:
http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmetyczny_tradzik.php
http://www.wizaz.pl/poradnik_kosmety...a_wrazliwa.php
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=22
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=23

Po zapoznaniu się z powyższymi artykułami zapraszam też na jeszcze milczą lekturę () forum biochemicznego.
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 11:06   #21
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: opalanie a tradzik...

tez miala tradzik. Jak sie opalam to sie zmniejszal i bylam taka szczesliwa. Piekna cera na wakacje. Ale na jesieni wracal jeszcze gorszy, dlatego lepiej sie nie opalac

a makijaz robilam antybakteryjnymi kosmetykami. Nie wyszlabym na ulice z twarza jak papier scierny :/
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 15:22   #22
emkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 29
Dot.: opalanie a tradzik...

W walce z trądzikiem są przyjazne powietrze i słońce.
Najlepiej naturalne słońce. ;-)
A co do makijażu.
Wszystkie te fluidy, pudry itp. zatykają pory, co prowadzi do powstawania nowych pryszczy.
Jeżeli możesz, to jak najbardziej ogranicz malowanie twarzy.
emkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 15:29   #23
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: opalanie a tradzik...

Cytat:
Napisane przez emkaa
W walce z trądzikiem są przyjazne powietrze i słońce.
Najlepiej naturalne słońce. ;-)
Emkoo, niejedna wizażanka Ci powie, że słońce jedynie pogarsza stan skóry trądzikowej. Tak jak mówiła Migdałek: najpierw jest dobrze, a później tylko gorzej. Poczytaj sobie artykuły, do których linki zamieściłam we wcześniejszym poście.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 09:08   #24
pandorax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: Opalanie a problemy z cerą

Hej!
Czyżbym dobrze widziała, że można stosować samoopalacze na trądzik różowaty z naczynkami? Co prawda mój dopiero się zaczyna ale dermatolog zaleciła mi stosować tylko odpowiednie do tej cery kremy wzmacniające i nawilżające+rozex. Więc się bałam nawet samoopalacza (opalania naturalnego ani w solarium już na pewno nie będę uprawiać).
Proszę, niech mi to ktoś potwierdzi, to się ucieszę
jeśli możecie też polecić jakiś odpowiedni samoopalacz... byle nie z najwyższej półki.
Pozdrawiam wszystkie "różyczki"
pandorax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 13:41   #25
cameleon_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 27
OPALANIE dla alergików...

Szukałam jakiegoś podobnego wątku, ale nie znalazłam zadnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania... Otóż mam skłonność do alergii ( i dodatkowo AZS ) , raz jest lepszy stan mojej skóry raz gorszy... Zawsze korzystałam z solarium , a w lecie z naturalnego sloneczka - wiec jestem przyzwyczajona do opalenizny;p Teraz jednak jestem w ciązy, i oczywiscie musialam zrezygnować z solarium ( czego sa oczywiscie pewne plusy - bo niemilosiernie wysuszalo mi skórę)... Jednak teraz jestem bledsza z dnia na dzien :| podklady ktore dotad stosowalam i idealnie pasowaly do mojej karnacji- teraz wygladaja tragicznie po nalozeniu na twarz w stosunku do ciala (oczywiscie mam na mysli koloryt - twarz ciemna , cialo biale niczym sciana)... Dlatego poszukuję jakiegos dobrego , sprawdzonego samoopalacza bądź balsamu opalającego do skóry dla alergików... Dodam ze uzywalam Johnson&Johnosn ...po którym niestety piekla mnie skora wiec odpada.. Może znacie jakies dobre produkty, cena nie gra roli... byle tylko bym zdazyla sie opalic do lata
cameleon_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 16:59   #26
choochoo1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 195
Dot.: OPALANIE dla alergików...

ta pogoń za opalenizną mnie przeraża...
daj swojej skórze trochę od tego wszystkiego odpocząć, szczególnie teraz (może nie jestem sprawiedliwa, bo kocham bladość...)
eh...
choochoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 17:25   #27
cameleon_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 27
Dot.: OPALANIE dla alergików...

Cytat:
Napisane przez choochoo1 Pokaż wiadomość
ta pogoń za opalenizną mnie przeraża...
daj swojej skórze trochę od tego wszystkiego odpocząć, szczególnie teraz (może nie jestem sprawiedliwa, bo kocham bladość...)
eh...
Powszechnie wiadomo , że opaleni ludzie wyglądają na zdrowszych ... i nie mówie tu o przesadniej opaleniźnie;] Zresztą pozwól ze sama będe decydować o tym czy chce być opalona czy nie ,a Twoja odpowiedz w niczym mi nie pomogla , ani nie zniechęci mnie do tego by być ladnie opaloną ;]
cameleon_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:09   #28
path87
Zakorzenienie
 
Avatar path87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 4 593
Opalanie a owłosienie

Witam!

Mam takie zapytanie. Chciałabym przed Sylwestrem pójść na solarium, jednakże, chce także wydepilować włosy na rękach. I teraz interesuje mnie co zrobić pierwsze, czy jesli bede sie najpierw opalać to czy po późniejszej depilacji bede miala opalone rece czy nie? Wiem że jesli najpierw je wydepiluje to bede musiala poczekać z opalaniem jakiś czas aż rece się zagoja.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
__________________
Konsultantka Avon
path87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:58   #29
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Opalanie a owłosienie

Po np. woskowaniu najlepiej jest odczekać jeden dzień, więc nie jest to tak dużo i dopiero wtedy iść. Ja osobiście chodziłam nawet bezpośrednio po wosku i nic mi się nie działo, ale wiadomo każdy inaczej reaguje.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.