Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-28, 10:51   #751
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

My już oficjalne spotkanie rodziców mamy za sobą, zorganizowaliśmy je w maju i wyszło fajnie, na luzie. Wcześniej tylko z widzenia nasi rodzice się znali
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:54   #752
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
a potem wydoroślałam i już chcialam jeździć na wakacje z tżtem a nie na kolonie buahaha pamiętam jak chcialam zeby mnie rodzice puscili nad jezioro na kilka dni z tżtem i taką inna parą- matko mój tata mnie na rozmowę wziął- czy jestem już na tyle dorosła ze mogę spać z tżtem buahahaha myslalam ze nie dożyję konca tej rozmowy w kazdym razie zgodzilam się nawet wynająć pensjonat gdzie będę miała oddzielne łóżko żeby mnie tylko puscili buahaha a ostatecznie i tak pojechaliśmy na jana i dopiero na miejscu szukaliśmy noclegów i sie trafił taki 2-pokojowy i każdy z podwójnym łózkiem całkiem przypadkiem
to ja z TZem jezdzilam na kolonie i obozy i chyba wam juz kiedys pisalam co tam sie dzialo jak mnie wychowawczyni znalazla w lozku TZa ale dawalismy a oni sie martwili, ze beda alimenty placic z reszta obozy to juz jest luz blues. my sobie w Chorwacji po calej wyspie sami autostopem jezdzilismy
a z wyjazdem z TZem tak ze znajomymi jakos nie mialam problemu. chyba mialam 16 lat jak sami sobie pojechalismy. rodzice jakos tego nie przezywal. zadnych 'uswiadamiajacych' rozmow tez nie bylo
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:56   #753
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

hehe już widzę Lain z rodzinką jak idzie mama tata i dzieciaczki każdy ze swoją deską a potem zjeżdżają gęsiego z górki deskomaniacy ale fajnie tak!! moje dzieci to chyba będą od dziecka się samochodami bawić bo tż inaczej tego nie widzi- sam pierwszy raz prowadził samochód jak miał 5 lat tata mu pokazał jak ruszyc i na podwórku pod jego nadzorem tata mu pozwalał na chwilkę sobie ruszac!!!! oby szwagierka była daleko
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:56   #754
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moi oficjalnie poznaja sie w lipcu tzn. na takiej stopie nieoficjalnej. po tak z pracy to moj ojciec zna rodzicow TZa
rodzice TZa wczesniej nie widzieli takiej potrzeby a teraz juz blizej do slubu to jakos ta tematyka bardziej namacalna jest
fajnie - bedzie imprezka
a fajni sa jego rodzice?Tzn. nie jacyś sztywni czy coś?

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja tez jeździłam na kolonie od rodziców- najlepsze kolonie w zyciu to chyba w grecji miałam- bo już byłam taka nastolatka doroślejsza i wiecie jak to jest hehehe ale też jeździłam i w góry i nad morze i za granicę i rzeczywiscie to tanio jakoś wychodziło że aż grzech było nie skorzystac- a potem wydoroślałam i już chcialam jeździć na wakacje z tżtem a nie na kolonie buahaha pamiętam jak chcialam zeby mnie rodzice puscili nad jezioro na kilka dni z tżtem i taką inna parą- matko mój tata mnie na rozmowę wziął- czy jestem już na tyle dorosła ze mogę spać z tżtem buahahaha myslalam ze nie dożyję konca tej rozmowy w kazdym razie zgodzilam się nawet wynająć pensjonat gdzie będę miała oddzielne łóżko żeby mnie tylko puscili buahaha a ostatecznie i tak pojechaliśmy na jana i dopiero na miejscu szukaliśmy noclegów i sie trafił taki 2-pokojowy i każdy z podwójnym łózkiem całkiem przypadkiem
ja nawet nie pamiętam kiedy pierwszy raz pojechaliśmy sami, ale chyba to było do tż albow góry, nie wiem Ale mi nikt nie robił rozmów uświadamiających

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja sie wlasnie zastanawiam nad tymi zimowiskami. bo w sumie my z TZem zima tez lubimy sobie pojechac na deske, wiec moze bysmy poprostu brali ze soba dzieci

moj TZ zna wlasciciela Harcturu mily gosc mieszka niedaleko mnie
moja koleżanka tam pracowała, ale odeszła po tygodniuI tak w kilku racach była po tydzień az w końcu trafiła do ibm i o ile jej nie zwolnili, bo teraz redukują to jeszcze tam pracuje.
My tez będziemy jeździć, ale myślę, ze dzieci tez warto wysłać, bo ferie zimowe trwaja dwa tygodnie to na tydzień pojadą sami, my mozemy na weekend podskoczyć do nich pojeździć a jak wróca to możemy sami z nimi tez jechać
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:56   #755
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
jak sam płaci to faktycznie.
Właśnie i nie ma co ustalać. Jedynie chyba listę gościI może jaką wódkę kupimy
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:59   #756
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a z wyjazdem z TZem tak ze znajomymi jakos nie mialam problemu. chyba mialam 16 lat jak sami sobie pojechalismy. rodzice jakos tego nie przezywal. zadnych 'uswiadamiajacych' rozmow tez nie bylo
bo ty nie jestes najstarsza w domu moja siostra też mogła na luzie sobie chodzić do baru, wracac kiedy chce i na wakacje moze jeździc z kim chce i kiedy chce a ja musialam przecierac szlaki i dopiero rodziców uświadamiać ze w wieku 15 lat już wszyscy chodzą do knajp mlodsze rodzenstwo ma pod tym względem lepiej
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 10:59   #757
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to ja z TZem jezdzilam na kolonie i obozy i chyba wam juz kiedys pisalam co tam sie dzialo jak mnie wychowawczyni znalazla w lozku TZa ale dawalismy a oni sie martwili, ze beda alimenty placic z reszta obozy to juz jest luz blues. my sobie w Chorwacji po calej wyspie sami autostopem jezdzilismy
a z wyjazdem z TZem tak ze znajomymi jakos nie mialam problemu. chyba mialam 16 lat jak sami sobie pojechalismy. rodzice jakos tego nie przezywal. zadnych 'uswiadamiajacych' rozmow tez nie bylo
przypomniało mi się, że jak miałam 20 lat, a TŻ 22 i pojechalismy na weekend w góry, to przed wyjazdem moi rodzice nie mieli żadnych uwag, nie sprzeciwiali sie ani nic w tym stylu, żadnych rozmów o seksie, ale jak już pojechaliśmy, i rozmawiałam z mamą przez tel. to opowiadała mi jak tato z nią rozmawiał i pytał "ale jak oni tam będą spali, będą mieli 2 pokoje?" hihihihihi Wspominałam, że jestem jedynaczką?
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 11:04   #758
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Właśnie młodsze rodzeństwo ma lepiej Przynajmniej u mnie tak było Chociaż mnie w wieku 15 lat nie ciągnęło na dyskoteki a moja siostrę już tak A co do uświadamiania to u mnie zawsze był tekst"tylko nie wywińcie tam czegoś" W domyśle chodziło o dzidziusia hehehe
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:06   #759
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
bo ty nie jestes najstarsza w domu moja siostra też mogła na luzie sobie chodzić do baru, wracac kiedy chce i na wakacje moze jeździc z kim chce i kiedy chce a ja musialam przecierac szlaki i dopiero rodziców uświadamiać ze w wieku 15 lat już wszyscy chodzą do knajp mlodsze rodzenstwo ma pod tym względem lepiej
a to jak ja chodziłam do klubów na Rynku jako nastolatka to mi jeszcze rodzice dawali kasę na taksę i drinkiCzasem nawet stówą zarzucili, ale wiedzieli, ze jestem pod opieką tżcika

Macie pozdrowienia od Kaśki Jak wróci to napisze co w Madonnie, ja nie pisze co, bo nie chce jej psuć przyjemności opowiadania Wam, zwłaszcza, że znam tylko fragment całej historii
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:06   #760
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a fajni sa jego rodzice?Tzn. nie jacyś sztywni czy coś?
sztywni nie sa troche tylko swiruja czasem pod wzgledem Kosciola i ogolnie religii (juz wam kiedys o tym pisalam), ale o tym przeciez rozmawiac nie bedziemy
tzn. mama zazwyczaj trzyma fason, ale nie jest jakos wybitnie sztywna, ale tata jest bardzo zabawowy. na pewno sie z moim ojcem dogada na takiej stopie nieoficjalnej a jeszcze jak sie troche wypije to juz w ogole powinno byc luzacko


Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
ja nawet nie pamiętam kiedy pierwszy raz pojechaliśmy sami, ale chyba to było do tż albow góry, nie wiem Ale mi nikt nie robił rozmów uświadamiających
my pojechalismy nad jezioro Roznowskie w dwie parki mi rodzice jakos zawsze ufali, no bo jednak kto jak kto ale ja to zawsze miala poukladane w glowie (a przynajmniej takie wrazanie sprawialam )
mama TZa tylko kiedys wypalila: "ale ja nie chce zebys ty spal z Natalia"
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:06   #761
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Lain ciekawe czemu kotki uwielbiają oliwki mój nawet sobie je wcina a potem jeździ futerkiem w miejscu gdzie była

u mnie burza i grzmi i leje deszcz matkoooo

http://www.bellissima.pl/annais_bridal.php?s=4.marys why ona leży? nie wiem jak to wygląda

moje dzieci też będą jeździły na kolonie nad morze albo w góry,będą miały prawo wyboru
jeżeli będą po mnie to zawsze będą ciągnąć ze sobą jakąś koleżankę albo kolegę z podwórka żeby też pojechała/pojechał
szana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 11:08   #762
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

mi to mama na ucho mówila "tylko nie rozrabiac tam" tata to w ogóle chyba nie dopuszcza do siebie myśli że ja z tżtem urządzamy w łóżku dzikie harce- ale nie zamierzam go od tego odwodzic- ja swoje bede robic on niech sobie swoje mysli- sex to nie jest dla mnie temat do rozmów z rodzicami- to co chcę wiedziec to wiem lub się w necie dowiem - najlepiej od wizazanek to dla mnie zbyt intymna sfera życia żeby ją poruszać w rozmowach z rodzicami
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:09   #763
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Nasi rodzice oficjalnie się nie znają tylko w widzenia. Ale poznają się w sierpniu jak zmówiny będą A później to pewnie dopiero na weselu się zobaczą
Nasi też się nie znają...i nie wiem jak to będzie wyglądać gdy się poznają
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi

Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:10   #764
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
bo ty nie jestes najstarsza w domu moja siostra też mogła na luzie sobie chodzić do baru, wracac kiedy chce i na wakacje moze jeździc z kim chce i kiedy chce a ja musialam przecierac szlaki i dopiero rodziców uświadamiać ze w wieku 15 lat już wszyscy chodzą do knajp mlodsze rodzenstwo ma pod tym względem lepiej
oj gdybys ty widziala jak moja siostra dawala w mlodosci to przeciez z nia pierwszy raz poszlam do knajpy na calonocna pijacka imprezke (z blogoslawienstwem rodzicow). mialam niewiele ponad 14 lat (ona 17 ), a w knajpie przystawial sie do mnie jakis mlody doktorant z polonistyki (to bylo zaraz przed tym jak sie z TZem spiknelismy ) ona tez miala lajcik. no ale moi rodzice obrali taki typ wychowania - ufac i nie trzymac pod kloszem i chyba dobrze na tym wyszlysmy. jak juz przyszlam na studia to nagle wszyscy sie wyrwali z domu i szaleli, a mnie juz to nudzilo

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2009-05-28 o 11:13
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:11   #765
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Macie pozdrowienia od Kaśki Jak wróci to napisze co w Madonnie, ja nie pisze co, bo nie chce jej psuć przyjemności opowiadania Wam, zwłaszcza, że znam tylko fragment całej historii
jasne już widzę jak kaśka nam coś opowie- w jednym zdaniu wszystko stresci i tyle bedziemy wiedziały- a Kaska juz była w madonnie czy dopiero idzie do niej?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość


my pojechalismy nad jezioro Roznowskie
tez byłam nad tym jeziorkiem na wczasach z rodzicami

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
http://www.bellissima.pl/annais_bridal.php?s=4.marys why ona leży? nie wiem jak to wygląda
no tak fajnie że sobie można obejrzec tą suknię jak ona leży a zapowiada się na ładną..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:14   #766
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
sztywni nie sa troche tylko swiruja czasem pod wzgledem Kosciola i ogolnie religii (juz wam kiedys o tym pisalam), ale o tym przeciez rozmawiac nie bedziemy
tzn. mama zazwyczaj trzyma fason, ale nie jest jakos wybitnie sztywna, ale tata jest bardzo zabawowy. na pewno sie z moim ojcem dogada na takiej stopie nieoficjalnej a jeszcze jak sie troche wypije to juz w ogole powinno byc luzacko


my pojechalismy nad jezioro Roznowskie w dwie parki mi rodzice jakos zawsze ufali, no bo jednak kto jak kto ale ja to zawsze miala poukladane w glowie (a przynajmniej takie wrazanie sprawialam )
mama TZa tylko kiedys wypalila: "ale ja nie chce zebys ty spal z Natalia"
a to spoko, bo własnie pamiętałam, że oni tam kościólkowi są Mi to tak ufali, ale ja wiedziałam, że po prostu się nie odzywają
Haha no, mama się bała o jego cnotę

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość

http://www.bellissima.pl/annais_bridal.php?s=4.marys why ona leży? nie wiem jak to wygląda
pewnie dlatego, że brzydka ta modelka

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
mi to mama na ucho mówila "tylko nie rozrabiac tam" tata to w ogóle chyba nie dopuszcza do siebie myśli że ja z tżtem urządzamy w łóżku dzikie harce- ale nie zamierzam go od tego odwodzic- ja swoje bede robic on niech sobie swoje mysli- sex to nie jest dla mnie temat do rozmów z rodzicami- to co chcę wiedziec to wiem lub się w necie dowiem - najlepiej od wizazanek to dla mnie zbyt intymna sfera życia żeby ją poruszać w rozmowach z rodzicami
to nie jest temat do rozmów rodzicami. Mój wujek cos czasem zażartuje i mi głupio wtedy

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-05-28 o 11:16
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:16   #767
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a to jak ja chodziłam do klubów na Rynku jako nastolatka to mi jeszcze rodzice dawali kasę na taksę i drinkiCzasem nawet stówą zarzucili, ale wiedzieli, ze jestem pod opieką tżcika

Macie pozdrowienia od Kaśki Jak wróci to napisze co w Madonnie, ja nie pisze co, bo nie chce jej psuć przyjemności opowiadania Wam, zwłaszcza, że znam tylko fragment całej historii
gadałaś z nią przez tel? nie wstydziła się zadzwonić jednak?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
oj gdybys ty widziala jak moja siostra dawala w mlodosci to przeciez z nia pierwszy raz poszlam do knajpy na calonocna pijacka imprezke (z blogoslawienstwem rodzicow). mialam niewiele ponad 13 lat (ona 16 ), a w knajpie przystawial sie do mnie jakis mlody doktorant z polonistyki (to bylo zaraz przed tym jak sie z TZem spiknelismy ) ona tez miala lajcik. no ale moi rodzice obrali taki typ wychowania - ufac i nie trzymac pod kloszem i chyba dobrze na tym wyszlysmy. jak juz przyszlam na studia to nagle wszyscy sie wyrwali z domu i szaleli, a mnie juz to nudzilo
to podobnie jak mnie,też już nudzi te szalenie po knajpach,może nie tak całkiem do końca ale jednak teraz wolę z TŻ gdzieś wyjść sam na sam niż na dyskotekę iść,już się wyszalałam za młodu
ja jestem starsza w rodzeństwie(mam tylko siostrę) i jakoś nie było tak źle,rodzice zawsze mi ufali,telefon do domu miałam a oni do mnie więc spoko chociaż pamiętam też jak kiedyś mój TŻcik pierwszy raz zadzwonił do mojej mamy zapytać czy może odprowadzić mnie trochę później do domu(byliśmy w knajpie z przyjaciółmi) mama oczywiście się zgodziła i potem go wychwalała ,że porządny chłopak,wie ,że należy zapytać itd
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:17   #768
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
jasne już widzę jak kaśka nam coś opowie- w jednym zdaniu wszystko stresci i tyle bedziemy wiedziały- a Kaska juz była w madonnie czy dopiero idzie do niej?
Była już. A teraz rżała w sklepie, bo jej smsa napisałam
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:18   #769
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
Nasi też się nie znają...i nie wiem jak to będzie wyglądać gdy się poznają
No właśnie ja sie nie martwię zmówinami tylko co dalej będzie. Jak beda ich stosunki się układały. Czy będa się widzieć tylko na moich i tzta imieninach a póżniej na uroczystościach dzieci Rodzice z siostry teściowa dobrze sie dogadują. Na kawkachs ię spotykają Ale są tez w tym samym wieku. A rodzice tżta kilkanaście lat starsi od moich, ale mam nadzieje, że sie dogadają
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 11:20   #770
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
gadałaś z nią przez tel? nie wstydziła się zadzwonić jednak?
nie no, smska wysłała, to jej odpisałam smskiem, bo jakbym zadzwoniła to by się zestresowała

Co do imprez to dla mnie tez żadna nowośc, bo imprezowalismy ostro w liceum i później nie była to dla mnie nowość a zachowanie znajomych z roku, którzy sie z wiochy wyrwali było dla mnie nawet zabawne Albo to robienie z siebie wielkich przyajciół ze studiów.
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:22   #771
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Haha no, mama się bała o jego cnotę
troche juz bylo za pozno

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość

to podobnie jak mnie,też już nudzi te szalenie po knajpach,może nie tak całkiem do końca ale jednak teraz wolę z TŻ gdzieś wyjść sam na sam niż na dyskotekę iść,już się wyszalałam za młodu
to ja sobie lubie wyjsc na piwko na ploty czy potanczyc ze znajomymi. ale nie czuje presji jak co poniektorzy zeby caly weekend (a niektorzy: caly tydzien) chlac. nie biegam tez jak co poniektorzy na wszystkie studenckie lub tez integracyjne imprezki nie chce mi sie wole moj krag znajomych i juz mnie nie bawi imprezowanie do bialego rana. poimprezuje do 1-2 w nocy i mi starczy. moge wracac do cieplego lozeczka i spac
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:23   #772
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
Była już. A teraz rżała w sklepie, bo jej smsa napisałam
hahaha ta nasza Kasia to jest taka pocieszna że ja nie wiem
ciekawe czy jej dali coś zmierzyć a moze w ogóle ma już nowy typ sukni.. najgorsze że Kaśka nie zda nam tu szczegółowej relacji tylko półsłówkami będzie pisać!!!

Szana a twoja siostra ustala jakąś datę słubu ze swoim tżtem? bo niedawno się zaręczyli i ciekawa byłam
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:24   #773
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
j
no tak fajnie że sobie można obejrzec tą suknię jak ona leży a zapowiada się na ładną..
no właśnie podoba mi się góra ale nie wiadomo jak dół się układa ale coś mi się wydaje że to A jest

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
pewnie dlatego, że brzydka ta modelka
też prawda


aaa sms hehe spoko,już myślałam że adresy pogubiła i zadzwoniła i przełamała stres

dokładnie Samciu-też mi się chce czasem śmiać jak ludzie znają się powiedzmy 2 tygodnie i wielkie przyjaźnie przecież oni się prawie nie znają to gdzie tu przyjaźń? Ok rozumiem spotkania,może jakaś integracja ale czasem zachowanie niektórych jest dziecinne jak dla mnie,chyba że jakaś dzwina jestem

Lain ja mam podobnie,chociaż mało chodzę na imprezy ze znajomymi ze studiów,raczej to przyjaciele z którymi spotykam się będąc na śląsku ale też nie kręcą mnie imprezki na okrągło tylko tak raz na jakiś czas żeby inaczej spędzić znowu trochę czasu

Tancerko siostra z TŻ jej ustalili już datę 4 maja 2011 ale pierw muszą zobaczyć jak stoi sprawa z salami itd mam nadzieję,że im się uda wszystko ładnie zgrać.Oni też nie chcą za dużego wesela,będą mieli koło 50-60 gości,trochę mniej niż u mnie

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2009-05-28 o 11:30
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:25   #774
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
No właśnie ja sie nie martwię zmówinami tylko co dalej będzie. Jak beda ich stosunki się układały. Czy będa się widzieć tylko na moich i tzta imieninach a póżniej na uroczystościach dzieci Rodzice z siostry teściowa dobrze sie dogadują. Na kawkachs ię spotykają Ale są tez w tym samym wieku. A rodzice tżta kilkanaście lat starsi od moich, ale mam nadzieje, że sie dogadają
ja jak patrzę na teściów mojej mamy to mam nadzieję że moi nie będą tacy...bo to się tylko załamać można...nie wiem jak mama wytrzymuje z moimi dziadkami
ja się boje że teściowie zaczną mnie oceniać po tym spotkaniu i stwierdzą że jestem nieodpowiednia dla ich syna...
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi


Edytowane przez Telka10
Czas edycji: 2009-05-28 o 22:02
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:30   #775
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
ja jak patrzę na teściów mojej mamy to mam nadzieję że moi nie będą tacy...bo to się tylko załamać można...nie wiem jak mama wytrzymuje z moimi dziadkami
ja tez mam taką nadzieję
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:34   #776
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ja tez mam taką nadzieję
podobno nadzieja matka głupich
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi

Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:34   #777
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
Lain ja mam podobnie,chociaż mało chodzę na imprezy ze znajomymi ze studiów,raczej to przyjaciele z którymi spotykam się będąc na śląsku ale też nie kręcą mnie imprezki na okrągło tylko tak raz na jakiś czas żeby inaczej spędzić znowu trochę czasu

to ja ci powiem, ze ja ze znajomymi ze studiow w ogole nie imprezuje chyba nawet nikogo ze studiow nie bede zapraszac na wesele (no, oprocz ex dziewczyny mojego TZa, ktora jest moja kolezanka z roku - ale my znalysmy sie wczesniej, wiec to nie jest typowa znajoma ze studiow)
mamy z TZem swoj krag znajomych, ktorych znamy z LO, osiedla, dziecinstwa albo kolonii no TZ ma dwoch dobrych kolegow ze swoich studiow, ale to wszystko.
i to z nimi robimy grilla, chodzimy na piwo czy tam potanczyc. jakos tak na studiach nie znalazlam bratniej duszy
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:34   #778
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
troche juz bylo za pozno



to ja sobie lubie wyjsc na piwko na ploty czy potanczyc ze znajomymi. ale nie czuje presji jak co poniektorzy zeby caly weekend (a niektorzy: caly tydzien) chlac. nie biegam tez jak co poniektorzy na wszystkie studenckie lub tez integracyjne imprezki nie chce mi sie wole moj krag znajomych i juz mnie nie bawi imprezowanie do bialego rana. poimprezuje do 1-2 w nocy i mi starczy. moge wracac do cieplego lozeczka i spac
o Ty grzesznico, sprowadziłaś go na złą drogę
ja ma dokładnie tak samo z tymi imprezkami A juz chlanie dla samego chlania to dla mnie taka dziecinada, że masakra.

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hahaha ta nasza Kasia to jest taka pocieszna że ja nie wiem
ciekawe czy jej dali coś zmierzyć a moze w ogóle ma już nowy typ sukni.. najgorsze że Kaśka nie zda nam tu szczegółowej relacji tylko półsłówkami będzie pisać!!!

Szana a twoja siostra ustala jakąś datę słubu ze swoim tżtem? bo niedawno się zaręczyli i ciekawa byłam
zda relację, mówię Ci

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
aaa sms hehe spoko,już myślałam że adresy pogubiła i zadzwoniła i przełamała stres

dokładnie Samciu-też mi się chce czasem śmiać jak ludzie znają się powiedzmy 2 tygodnie i wielkie przyjaźnie przecież oni się prawie nie znają to gdzie tu przyjaźń? Ok rozumiem spotkania,może jakaś integracja ale czasem zachowanie niektórych jest dziecinne jak dla mnie,chyba że jakaś dzwina jestem
tez myślałam, że sie dziecko zgubiło
NIe jesteś dziwna, ja tez tak mam. U mnie na roku było tak, że na początku wszyscy się rzucili na wspólne imprezki, wspólne wyjścia do kina, wyjazdy, wszystko wspólne, dla mnie to było takie na siłę. JA miałam swoje towarzystwo i nie chciałam na siłę się z tamtymi przyjaźnić.

Cytat:
Napisane przez Telka10 Pokaż wiadomość
ja jak patrzę na teściów mojej mamy to mam nadzieję że moi nie będą tacy...bo to się tylko załamać można...nie wiem jak mama wytrzymuje z moimi dziadkami
ja się boje że teściowie zaczną mnie oceniać po tym spotkaniu i stwierdzą że jestem nieodpowiednia dla ich syna...jak poznają mojego ojca to przecież od razu będzie wiadomo że z nim to nie jest wszystko ok...po dwudziestu paru latach picia tego nie da się ukryć
a co Cię obchodzi co oni powiedzą?Nie przejmuj się tym, bo to z tż ślub bierzesz
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:36   #779
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
a co Cię obchodzi co oni powiedzą?Nie przejmuj się tym, bo to z tż ślub bierzesz
W sumie masz rację...ale jakoś tak jest że człowiek się wszystkim przejmuje

Najważniejsze że TŻ mnie kocha...
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi


Edytowane przez Telka10
Czas edycji: 2009-05-28 o 11:38
Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 11:37   #780
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sexy dzikie kotki-Panny Młode 2010 cz.VII- Uwolnij w sobie zboka.

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to ja ci powiem, ze ja ze znajomymi ze studiow w ogole nie imprezuje chyba nawet nikogo ze studiow nie bede zapraszac na wesele (no, oprocz ex dziewczyny mojego TZa, ktora jest moja kolezanka z roku - ale my znalysmy sie wczesniej, wiec to nie jest typowa znajoma ze studiow)
mamy z TZem swoj krag znajomych, ktorych znamy z LO, osiedla, dziecinstwa albo kolonii no TZ ma dwoch dobrych kolegow ze swoich studiow, ale to wszystko.
i to z nimi robimy grilla, chodzimy na piwo czy tam potanczyc. jakos tak na studiach nie znalazlam bratniej duszy
ja na studiach znalazłam dwie superfajne dziewczyny i one będa na moim ślubie, bo sie przyjaźnimy i jeszcze mam taki mały krąg fajnych koleżanek, z którymi się czasem spotykam, ale raczej ich nie zaproszę, mam własnie nadzieję, że na to nie liczą, bo głupio by mi było
Za to od tż ze studiów mamy taką paczkę, ale z większością z nich on razem mieszkał to się zaprzyjaźnili
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.