Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-08, 16:23   #1
ania_0907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Red face

Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki


Witam, potrzebuję porady. Mam tłustą cerę i na jednym policzku straszne naczynka. Nie malutkie plamki tylko cały polik jest czerwony bez makijażu wyjść nie da rady... bo wygląda to okropnie...Kupuje dermacol od dłuższego czasu ale już cierpliwość moja dobiegła końca...czułam jakbym maskę miała ale fakt faktem krył idealnie... po plamach ani śladu lecz tłusta była cała buźka.. :/ i mam takie pytanko zna ktoś może dobrze kryjący ale naprawdę coś bardzo dobrego i do tego puder? Pozdrawiam
ania_0907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:03   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki

Cytat:
Napisane przez ania_0907 Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję porady. Mam tłustą cerę i na jednym policzku straszne naczynka. Nie malutkie plamki tylko cały polik jest czerwony bez makijażu wyjść nie da rady... bo wygląda to okropnie...Kupuje dermacol od dłuższego czasu ale już cierpliwość moja dobiegła końca...czułam jakbym maskę miała ale fakt faktem krył idealnie... po plamach ani śladu lecz tłusta była cała buźka.. :/ i mam takie pytanko zna ktoś może dobrze kryjący ale naprawdę coś bardzo dobrego i do tego puder? Pozdrawiam
Jeśli chodzi o puder, mnie bardzo odpowiada puder ryżowy Kryolan. A mam bardzo przetłuszczającą się skórę.

Dobrze kryje moim zdaniem Revlon Colorstay, ale nie wiem jak mocnego krycia potrzebujesz.
Możesz też wypróbować kamuflażu z Kryolanu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 11:26   #3
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki

Może wypróbuj czegoś, czego przeznaczeniem jest niwelowanie właśnie takich zaczerwienień. Skoro masz skórę tłustą to przy okazji takiego, co pozwoli niwelować sebum. Przede wszystkim może zainwestuj w bazę. Bez silikonów, aby nie zapchała Ci porów. Może o odcieniu zielonym, Smashbox ma chyba taką w swojej ofercie. Nie miałam jej, jednak słyszałam, że jest dobra. Następnie zastosuj jakiś delikatny podkład. La Roche ma chyba dobrze kryjące w swojej kolekcji odpowiedni dla cery tłustej. Ewentualnie Vichy. Poszperaj na KWC, tam spokojnie znajdziesz coś dla siebie. I może zainwestuj w puder, który również zniweluje zaczerwienienie. O odcieniu żółtym.
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 11:46   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki

Cytat:
Napisane przez ania_0907 Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję porady. Mam tłustą cerę i na jednym policzku straszne naczynka. Nie malutkie plamki tylko cały polik jest czerwony bez makijażu wyjść nie da rady... bo wygląda to okropnie...
Mam dokładnie tak jak Ty, jedynie z małym wyjątkiem - oba policzki mam wiecznie czerwone i cały czas borykam się z problemem, czy inwestować w kremy dla cery tłustej czy naczynkowej. Bo tutaj nie ma co cały czas tego przykrywać, lepiej się tego problemu pozbyć - myślę, że się ze mną zgodzisz. Moja kosmetyczka doradziła mi kupno serum redukującego zaczerwienienia marki Bandi. Powiem Ci szczerze, że podeszłam do tego bardzo sceptycznie, bo nic mi nie pomagało na te policzki, ale kupiłam i zaczęłam używać. Przez pierwsze 2 tygodnie uważałam, że wywaliłam pieniądze w błoto, ale teraz zmieniłam zdanie! Minął miesiąc i naprawdę widzę różnicę w odcieniu policzków. Przestały być wiecznie bordowe, a stały się lekko różowe, a wierzę, że z biegiem czasu uda mi się ich kolor zredukować do naturalnego! A serum używa się pod krem, więc najpierw serum, które wchłania się błyskawicznie w skórę, a następnie mój matujący krem. POLECAM!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 23:33   #5
ania_0907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Tłusta cera i do tego naczynkowe poliki

dzięki Wam używałam sporo kremów rozjaśniających typu Ziaja, Iwostin,Avon i nic nie dały...:/ byłam też kiedyś u dermatologa na zabiegu laserowym...ale jeden zabieg 100zł a powiedział mi, że do moich polików wystarczy tylko około 4-5 zabiegów...czyli wychodzi 500 zł ... i tak myślę skoro nic nie pomaga może odżałować sobie i co 2 tygodnie robić ten zabieg bo tak zalecił...ale spróbuje tego Bandi
ania_0907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.