Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-02, 10:01   #2941
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Dosłownie kilka postów temu juz ktoś o to pytał. Można zdjąć denko. Nawet ktoś podlinkował instrukcję jak to zrobić
Tak, tak. Ale ja się pytam o nowe 10g pojemniki, bo w starych można było sitko wyjąc. A nowych jeszcze nie miałam
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 10:06   #2942
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja pewnie przy próbach jego zdjęcia cała bym się wypaćkała:d
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 11:29   #2943
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, któraś z Was pytała o róże z Annabelle.
Wczoraj zamówiłam 1g (jeszcze dostępne, ale już nie wszystkie ) na mineralcosmetics, a dziś znalazłam coś niesamowitego

Przeglądając wątek o próbkach, weszłam na stronę signatureminerals i wiecie, że tam zestaw 6 próbek (czego chcecie: podkłady, róże, bronzery, korektory, pudry) jest za darmo? A płacimy wyłącznie za przesyłkę 7.50 USD czyli wychodzi ok 24 zł !

Ja wzięłam sobie 4 podkłady (mam nadzieję, że wszystkie będą dobre, to je zmieszam) i jeden podkład płatny 2.5 USD.
2 róże

Jest cały opis o tych zamówieniach na wątku zbiorowe zakupy

Można się obkupić w róże (6 róży po 1 g) za jedyne 24 zł
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:56   #2944
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, któraś z Was pytała o róże z Annabelle.
Wczoraj zamówiłam 1g (jeszcze dostępne, ale już nie wszystkie ) na mineralcosmetics, a dziś znalazłam coś niesamowitego

Przeglądając wątek o próbkach, weszłam na stronę signatureminerals i wiecie, że tam zestaw 6 próbek (czego chcecie: podkłady, róże, bronzery, korektory, pudry) jest za darmo? A płacimy wyłącznie za przesyłkę 7.50 USD czyli wychodzi ok 24 zł !

Ja wzięłam sobie 4 podkłady (mam nadzieję, że wszystkie będą dobre, to je zmieszam) i jeden podkład płatny 2.5 USD.
2 róże

Jest cały opis o tych zamówieniach na wątku zbiorowe zakupy

Można się obkupić w róże (6 róży po 1 g) za jedyne 24 zł
Muszę cię rozczarować, próbki SM nie mają 1g, ale jakieś 0,5g i są w trochę mniejszych niż Annabelle pojemniczkach z sitkiem.
Podkładów niestety nie mają dobrych, bardzo słabo kryją.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:18   #2945
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Tak, tak. Ale ja się pytam o nowe 10g pojemniki, bo w starych można było sitko wyjąc. A nowych jeszcze nie miałam
No to to jest odpowiedz do nowych pojemnikow, wyjmuje sie dno. Od gory nie da rady.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 13:50   #2946
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Muszę cię rozczarować, próbki SM nie mają 1g, ale jakieś 0,5g i są w trochę mniejszych niż Annabelle pojemniczkach z sitkiem.
Podkładów niestety nie mają dobrych, bardzo słabo kryją.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pięknie

Na stronie jest napisane, że 1gram ... czytałam bloga jakiejś dziewczyny, że właśnie kupiła kilka tych próbek i zmieszała w jeden 5gramowy produkt.

"Each sample comes in a 5g sifter jar containing approximately 1g of product. This is plenty to try multiple times."

Jeśli serio nie mają 1g to oszukują

Co do krycia - nie potrzebuję go, chcę jedynie wyrównać koloryt cery.
Wystarczy mi takie krycie jak w Lily Lolo, czyli wg mnie prawie żadne.

A miałaś te podkłady SM ? Możesz napisać coś więcej?
Czy da się je porównać do jakiejś innej firmy?

Edytowane przez frezja123
Czas edycji: 2014-06-02 o 13:51
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 14:45   #2947
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
pięknie

Na stronie jest napisane, że 1gram ... czytałam bloga jakiejś dziewczyny, że właśnie kupiła kilka tych próbek i zmieszała w jeden 5gramowy produkt.

"Each sample comes in a 5g sifter jar containing approximately 1g of product. This is plenty to try multiple times."

Jeśli serio nie mają 1g to oszukują

Co do krycia - nie potrzebuję go, chcę jedynie wyrównać koloryt cery.
Wystarczy mi takie krycie jak w Lily Lolo, czyli wg mnie prawie żadne.

A miałaś te podkłady SM ? Możesz napisać coś więcej?
Czy da się je porównać do jakiejś innej firmy?
Miałam próbki z pakietu za 1 centa i one na pewno nie miały 1 grama wagi. Możliwe, że próbki za $2,5 są większe.
Podkłady ogólnie są ok, ale maja tragiczne krycie dla wymagających osób (np rumień). Zadowolona jestem z pudru Soft Radiance i korektora Mint.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 18:10   #2948
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wymiętosiłam sobie dziś Golden Fairest z Color Blend White z Kolorówki i jestem zakochana w nowym kolorku. Nie ma już tych żółtych wybijających tonów, taki powiedziałabym beżyk fajny wyszedł. Cud miód i orzeszki. Także chyba mam wreszcie mój kolor. Jutro na całego ryjca nałożę.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 19:35   #2949
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszły do mnie dziś próbki. Na pierwszy rzut oka, dobrze zrobiłam, że nie wzięłam fairest, bo bo fair jest ok. Nie będę musiała też chyba mieszać golden fair z natural light, bo nie jest za żółty, jutro nałożę na całą twarz i zobaczę.
Dołożyli mi dodatkową próbkę golden fair, bardzo miło z ich strony, szkoda, że rozświetlający, kiedy ja do matu dążę, więc raczej się nie przyda, prędzej czy później będzie na wymiankę
Bronzer z golden medium będzie ok, miałam wziąć dark, ale ktoś na blogu polecał medium, że jest ciemny, więc wzięłam medium, ale mógłby być bardziej brązowy.
Na lato fair raczej będzie za jasny, więc może nawet medium przyda się do wymieszania Jutro testy, ale dziś odrobinę maźnęłam twarz i już widzę, że ładnie kryje i nie trzeba będzie dużej ilości nakładać
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:22   #2950
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny widzę, że macie pojęcie, więc poprosze o radę o dobry pędzel do broznera i różu (cieniowania, konturowania twarzy) oraz o flat top do minerałów lub jakiś inny, który będzie dobrze krył. Jestem na etapie wybierania pędzli i chętnie posłucham Waszych rad
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:42   #2951
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę, że macie pojęcie, więc poprosze o radę o dobry pędzel do broznera i różu (cieniowania, konturowania twarzy) oraz o flat top do minerałów lub jakiś inny, który będzie dobrze krył. Jestem na etapie wybierania pędzli i chętnie posłucham Waszych rad
Polecany już wielokrotnie Hakuro H50 albo H50s, zapewnia dobre krycie, bo jest dość zbity. Niestety przez to zjada podkład, ale no coś za coś :P
Od siebie mogę polecić jeszcze chińskie pędzle z ebaya
Kosztują parę złotych a są naprawdę porządne
O TAKIE
Mam ten kabuki drugi od prawej i ten ze szpiczasta końcówką też drugi od prawej ale z tych wysokich .
Kabuki uzywam z kryjącym Annabelle a ten pointed kupiłam z myślą o makijażu oczu ale używam go do korektora mineralnego i sprawdza się super
Za gruby kabuki zapłaciłam ok 8 zł a za chudy szpiczasty niecałe 5
Są fajnej jakości, włosie się nie sypie, polecam
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 21:40   #2952
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Od siebie mogę polecić jeszcze chińskie pędzle z ebaya
Kosztują parę złotych a są naprawdę porządne
O TAKIE
Mam ten kabuki drugi od prawej i ten ze szpiczasta końcówką też drugi od prawej ale z tych wysokich .
Weź zapodaj jakiegoś linka. na pewno przeglądałaś blogi przed kupnem a mnie strasznie te chińczyki ciekawią bo porządnie wyglądają http://pawie-piorka.blogspot.com/201...-twarzy-i.html
chociażby te ze złotą skuwką.. *_*
właśnie taki pointed mi się marzy a wydawać kolejne 30zł już mi się nie marzy. Na firmie mi nie zależy tylko na jakości.
Ale się napaliłam
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 21:54   #2953
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Weź zapodaj jakiegoś linka. na pewno przeglądałaś blogi przed kupnem a mnie strasznie te chińczyki ciekawią bo porządnie wyglądają http://pawie-piorka.blogspot.com/201...-twarzy-i.html
chociażby te ze złotą skuwką.. *_*
właśnie taki pointed mi się marzy a wydawać kolejne 30zł już mi się nie marzy. Na firmie mi nie zależy tylko na jakości.
Ale się napaliłam
No ja syntetyczne chińczyki polecam (z naturalnym włosiem jest różnie), bo to akurat mój link :P Pędzle nadal świetnie się sprawują, ten duży flat i mały do korektora towarzyszą mi codziennie Mam zamiar cały komplet kupić. Jakościowo nie widzę różnicy przy takim LancrOne (bo akurat mam).
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 21:58   #2954
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Weź zapodaj jakiegoś linka. na pewno przeglądałaś blogi przed kupnem a mnie strasznie te chińczyki ciekawią bo porządnie wyglądają http://pawie-piorka.blogspot.com/201...-twarzy-i.html
chociażby te ze złotą skuwką.. *_*
właśnie taki pointed mi się marzy a wydawać kolejne 30zł już mi się nie marzy. Na firmie mi nie zależy tylko na jakości.
Ale się napaliłam
Wiesz co, właśnie nie przeglądałam blogów, te konkretne kupiłam w ciemne Na blogach dużo się trąbiło o pędzlach Joursna, które były podróbkami tych z Real Techniques. Takie też chciałam sobie zamówić, ale na całym ebayu nie było. Teraz widzę, że podróbki Real Techniques znowu się pojawiły, ale nie są to konkretnie Joursny tylko pędzle bezimienne
Jak już wspominałam, tych co chciałam nie było, a ja nadal miałam dwie dyszki na PayPalu To wyszukałam właśnie te... Kupiłam u różnych sprzedawców, oba doszły po jakimś tygodniu od zakupu. Są naprawdę porządne, prałam je już wiele razy a nie wypadł z nich żaden włosek, są miękkie, ale dość zbite. Myślałam, że ten pointed będzie mi służył do blendowania, ale nie nadaje się do tego, bo jest za sztywny. Za to do korektora albo malowania dolnej powieki jest super
Jesli chcesz to na priv podam Ci linka do sprzedawców.
Dokładne ceny jakie zapłaciłam to:
za kabuki 7,56 zł
za szpiczasty: 5,03 zł....
Jestem z nich zadowolona i już czaję się na kolejny, tym razem do konturowania
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 21:59   #2955
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No ja syntetyczne chińczyki polecam (z naturalnym włosiem jest różnie), bo to akurat mój link :P Pędzle nadal świetnie się sprawują, ten duży flat i mały do korektora towarzyszą mi codziennie Mam zamiar cały komplet kupić. Jakościowo nie widzę różnicy przy takim LancrOne (bo akurat mam).
O hej
tylko syntetyków używam więc no problemo
mięciutkie toto a czym myjesz, wypadają jakieś kudły?

IgnisDivine @ bardzo dziękuję, te Joursna odnalazłam na jakimś blogu ale linka na razie poszukuję
mi się bardziej takie z drewnianą rączką podobają, może przez Hakuro takie kojarzą mi się z jakością.. te Real Techniques mają plastikową rączkę. Ale wyglądają nono, naprawdę nieźle
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-06-02 o 22:01
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:02   #2956
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Polecany już wielokrotnie Hakuro H50 albo H50s, zapewnia dobre krycie, bo jest dość zbity. Niestety przez to zjada podkład, ale no coś za coś :P
Od siebie mogę polecić jeszcze chińskie pędzle z ebaya
Kosztują parę złotych a są naprawdę porządne
O TAKIE
Mam ten kabuki drugi od prawej i ten ze szpiczasta końcówką też drugi od prawej ale z tych wysokich .
Kabuki uzywam z kryjącym Annabelle a ten pointed kupiłam z myślą o makijażu oczu ale używam go do korektora mineralnego i sprawdza się super
Za gruby kabuki zapłaciłam ok 8 zł a za chudy szpiczasty niecałe 5
Są fajnej jakości, włosie się nie sypie, polecam

Dziękuję bardzo!
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:13   #2957
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
O hej
tylko syntetyków używam więc no problemo
mięciutkie toto a czym myjesz, wypadają jakieś kudły?

IgnisDivine @ bardzo dziękuję, te Joursna odnalazłam na jakimś blogu ale linka na razie poszukuję
mi się bardziej takie z drewnianą rączką podobają, może przez Hakuro takie kojarzą mi się z jakością.. te Real Techniques mają plastikową rączkę. Ale wyglądają nono, naprawdę nieźle
Tak, tak, ale ja właśnie kupiłam te z drewnianą rączką Wydaje mi się, że widziałam o nich filmik na YT....
O tak! Widziałam!
KLIK
Laska porównuje je do sigmy



Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo!
Bardzo proszę, polecam się na przyszłość
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!

Edytowane przez IgnisDivine
Czas edycji: 2014-06-02 o 22:16
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:50   #2958
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
O hej
tylko syntetyków używam więc no problemo
mięciutkie toto a czym myjesz, wypadają jakieś kudły?
Myje szarym mydłem, więc się z nimi nie cackam. Z flata może po otwarciu wypadł jeden włos, ale nie jestem pewna, na pewno nie więcej. Do dzisiaj nie wypadł żaden dodatkowy
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 23:24   #2959
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy Wam to czegoś nie przypomina?
http://usih.merchantrunglobal.com/Im...istingID=31066
Np.. pędzli z Annabelle?
klik aukcja
Najgorsze jest to, że właśnie tyle kosztował kikut z wypadającym włosem, co tu cały zestaw.. 26zł.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 05:52   #2960
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wiecie co, mój brat kupił swojej narzeczonej pędzle, jakieś chyba no name. Cały zestaw z opakowaniem (!) za ok 100zł.
Najpierw miałam go opieprzyć, że taki badziew, ale przyniósł mi i pokazał. Ja dotknęłam i oniemiałam! Sto razy lepsze niż EcoTools (moje znienawidzone) a porównywalne do Hakuro ...

Muszę zadzwonić do jego narzeczonej i zapytać jak się sprawują, bo ma je ok roku. Ciekawe jak po tym czasie - czy się nie rozchodzą na boki włoski, nie wypadają i jak z nakładaniem makijażu.

Te pędzle, które pokazujecie (tanie) można porównać do jakichś markowych ? Czy raczej lepsze niż najgorsze, ale lepiej kupować Hakuro?
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 07:05   #2961
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość

Te pędzle, które pokazujecie (tanie) można porównać do jakichś markowych ? Czy raczej lepsze niż najgorsze, ale lepiej kupować Hakuro?
A bo to jedne Hakuro na świecie? Nawet lubię tę markę, ale jej ogromną wadą jest żarłoczność pędzli (mam H50, H50S i H55).

Poza Hakuro są jeszcze (dostępne w PL) Bdellium Tools, Zoeva, Maestro, Real Techniques, Sigma, Kozłowski z tanich np ELF, La Rosa (mam ich pędzel do pudru 2 lata, myty prawie codziennie i nic mu się nie dzieje).

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2014-06-03 o 07:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 07:54   #2962
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Czy Wam to czegoś nie przypomina?
http://usih.merchantrunglobal.com/Im...istingID=31066
Np.. pędzli z Annabelle?
klik aukcja
Najgorsze jest to, że właśnie tyle kosztował kikut z wypadającym włosem, co tu cały zestaw.. 26zł.
a te różowe, zielone i żółte to podróbki Bdellium Tools
http://kosmetyki-mineralne.com/bdell...taw-p1846.html

http://kosmetyki-mineralne.com/bdell...tui-p2562.html

Ciekawe jak z ich jakością? Podróbkami Sigmy są też Lancrone, mam kilka i sprawują się super, dziś sprawdzę ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...abuki-f58.html do minerałów. A na marginesie ciekawe pędzle wypuściła teraz nasza Hania. Nie są takie drogie a wyglądają pięknie . Chodzi mi o Glam Brush.

A zobaczcie ten http://www.ebay.pl/itm/JAPAN-HAKUHOD...ca251b5&_uhb=1
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-06-03 o 08:24
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 10:17   #2963
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No to to jest odpowiedz do nowych pojemnikow, wyjmuje sie dno. Od gory nie da rady.
ooo dzieki za podpowiedź, ja szukałam pojemnika na puder, a mam jedno puste opakowaniw po AM

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

ja kupiłam sobie hakuro H51 i jestem w szoku jak swietnie sie nim maluje, przez dwa lata uzywalam pedzla od pixie i zaluje, że wczesniej nie zamienilam go na hakuro. Teraz dopiero widze ile podkladu marnowalam, pedzel od pixie wchłaniał caly podkład, musialam go duzo nakladać. Narzekalam na AM i przezucilam sie na Amilie, ale muszę jeszcze raz z nowym pedzlem zobaczyć jak sprawuje się AM.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 10:28   #2964
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
ooo dzieki za podpowiedź, ja szukałam pojemnika na puder, a mam jedno puste opakowaniw po AM

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

ja kupiłam sobie hakuro H51 i jestem w szoku jak swietnie sie nim maluje, przez dwa lata uzywalam pedzla od pixie i zaluje, że wczesniej nie zamienilam go na hakuro. Teraz dopiero widze ile podkladu marnowalam, pedzel od pixie wchłaniał caly podkład, musialam go duzo nakladać. Narzekalam na AM i przezucilam sie na Amilie, ale muszę jeszcze raz z nowym pedzlem zobaczyć jak sprawuje się AM.
Co ty mówisz? To chyba powinnam spróbować w przyszłości tego Hakuro- od lat się zachwycałam się pędzlem Pixie.
A pędzle Hani te naturalne są kontrowersyjne- narzekają na odkształcanie się włosia po pierwszym praniu. Ale syntetyki podobno bomba
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 11:24   #2965
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Wymieszałam korektor medium z mikronizowanym tlenkiem cynku. Na pewno słabiej kryje ale wreszcie nie jest taki szary, lepiej wygląda pod oczami. Ponoszę kilka dni żeby zobaczyć jak będzie się utrzymywał w ciągu dnia, bo w tym momencie nie wiem który duży korektor kupić.

Pędzle Hani się odkształcają? Nie słyszałam o tym. Dobrze, że o tym wspomniałaś, bo czaiłam się na zestaw a teraz wolę poczekać.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 11:37   #2966
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wymieszałam korektor medium z mikronizowanym tlenkiem cynku. Na pewno słabiej kryje ale wreszcie nie jest taki szary, lepiej wygląda pod oczami. Ponoszę kilka dni żeby zobaczyć jak będzie się utrzymywał w ciągu dnia, bo w tym momencie nie wiem który duży korektor kupić.

Pędzle Hani się odkształcają? Nie słyszałam o tym. Dobrze, że o tym wspomniałaś, bo czaiłam się na zestaw a teraz wolę poczekać.
Moje duo fibery się nie odkształcają już bo używam szamponu, odżywki a na koniec serum do włosów... ale są śliczne, lekki i tanie więc może warto poczekać po prostu na więcej recenzji.
Ja mam no oku pędzel duo fiber od Era Minerals i czekam na moje Bdellium Toools z Iherba (różowiótkie) ale to już 6 tygodni do mnie idą

Zastanawiałam się ostatnio nad korektorem Annabelle bo podobno kryje bardziej od Amilie, ale boje się że mi pogorszy stan cery tak jak podkład od nich... Czy ktoś miał jakieś złe przygodny z ich korektorem.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 13:23   #2967
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Co ty mówisz? To chyba powinnam spróbować w przyszłości tego Hakuro- od lat się zachwycałam się pędzlem Pixie.
A pędzle Hani te naturalne są kontrowersyjne- narzekają na odkształcanie się włosia po pierwszym praniu. Ale syntetyki podobno bomba
Jesli chodzi o pędzel pixie mialam taki


Kupilam go na wyprzedazy, jakieś wadliwe partie byly tańsze, ale nie wiem co z moim bylo nie tak. Tak sobie mysle, czy czasem włosia nie mial za mało. Szybko sie rozszedł, nie był już taki zbity jak nowy.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Mialam kupic sobie drugi pędzel z hakuro, ale widzee ze zachwalacie jakies tanioszki z ebay, moze zaryzykuje
Nie lubie myć i musze mieć jakiś na zmianę, gdybym zapomniała

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Mi z korektora przebijał dziwny kolor, zmieniał się i kompletnie nie pasował do golden fairest.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 13:44   #2968
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o pędzel pixie mialam taki


Kupilam go na wyprzedazy, jakieś wadliwe partie byly tańsze, ale nie wiem co z moim bylo nie tak. Tak sobie mysle, czy czasem włosia nie mial za mało. Szybko sie rozszedł, nie był już taki zbity jak nowy.

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Mialam kupic sobie drugi pędzel z hakuro, ale widzee ze zachwalacie jakies tanioszki z ebay, moze zaryzykuje
Nie lubie myć i musze mieć jakiś na zmianę, gdybym zapomniała

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Mi z korektora przebijał dziwny kolor, zmieniał się i kompletnie nie pasował do golden fairest.
Dokładnie- mam ten (za 19 zł) i to najbardziej zbity pędzle jaki miałam.
Przygarnęłam także ten zestaw pędzli a la Sigma z ebay (5 sztuk do oczu i 5 do twarzy) za 40 zł i uważam że warto go kupić, ale nie wszystkie pędzle się nadają- fajny jest ten do różu, zaokrąglony i ten hmmm. nie wiem jak to po polsku napisać w tej chwili, pointed kabuki. Flat top i ścięty flat top są strasznie mało zbite. Te małe pędzle się świetnie nadają do korektora czy mineralnego czy bardziej tradycyjnego, ale z 5oma to nie wiem co bym miała zrobić

Dzięki za opinie o korektorze- zdecyduje się na Amilie.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana

Edytowane przez zuz123
Czas edycji: 2014-06-03 o 14:46
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 14:44   #2969
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Moje duo fibery się nie odkształcają już bo używam szamponu, odżywki a na koniec serum do włosów... ale są śliczne, lekki i tanie więc może warto poczekać po prostu na więcej recenzji.
Ja mam no oku pędzel duo fiber od Era Minerals i czekam na moje Bdellium Toools z Iherba (różowiótkie) ale to już 6 tygodni do mnie idą

Zastanawiałam się ostatnio nad korektorem Annabelle bo podobno kryje bardziej od Amilie, ale boje się że mi pogorszy stan cery tak jak podkład od nich... Czy ktoś miał jakieś złe przygodny z ich korektorem.
O nie, tylko nie odżywki do pędzli . Ich pranie zajmuje mi z godzinę, jakbym miała jeszcze je odżywiać Poczekam a najwyżej będę ubierała w siateczki....
Bdellium są idealne, mam chyba z dziesięć sztuk, głównie do oczu (różowe też). Zastanawiałam się czy nie kupić sobie zestawu w nagrodę za obronę ale Bdellium to ok. 400- 600 zł, teraz zastanawiam się też nad Glam. Jak żyć?


Dziś testuję cień do brwi jako eyeliner, póki co trzyma się nieźle.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 15:33   #2970
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja bym chciała bdellium tools różowe albo pixie, bo tak ładnie wyglądają! Pominę fakt, że mam z 18 pędzli i do szczęścia brakuje mi tylko skunksa i jakiś dwóch do oczu.
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.