Drzwi wejściowe - jakie najlepsze??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 10:48   #61
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez xfinlandia Pokaż wiadomość
Na pewno na ilość postów, bo ich agencja PR nieźle się stara by było widać tą markę. Może dlatego masz wrażenie, że poszli na ilość.
Ponieważ nie mam kontaktu z działem technicznym (zwyczajnie mnie olali) to poprzez forum składam wniosek: tańsza konkurencja w standardzie ma regulowany zacep zamka. U Was nadal trzeba używać pilnika.
U was?- ja nie pracuję dla Gerdy
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 10:29   #62
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
U was?- ja nie pracuję dla Gerdy
U nas w zależności od producenta jakiego wybierze Klient. Jestem sprzedawcą i mam pod ręką spory wybór różnych katalogów z drzwiami stalowymi. Nie mogę się zdecydowć na jedną konkretną firmę (chociaż jakiś tam wiodący typ mam) bo zwyczajnie poziom produkcji jest zbliżony i o sukcesie może zdecydować doświadczenie montażysty z daną, konkretną marką.
Zgodzisz się chyba - jak wizazysta specjalizuje sie w brwiach, to nie koniecznie musi być dobry w robieniu paznokci.
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 18:19   #63
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez xfinlandia Pokaż wiadomość
U nas w zależności od producenta jakiego wybierze Klient. Jestem sprzedawcą i mam pod ręką spory wybór różnych katalogów z drzwiami stalowymi. Nie mogę się zdecydowć na jedną konkretną firmę (chociaż jakiś tam wiodący typ mam) bo zwyczajnie poziom produkcji jest zbliżony i o sukcesie może zdecydować doświadczenie montażysty z daną, konkretną marką.
Zgodzisz się chyba - jak wizazysta specjalizuje sie w brwiach, to nie koniecznie musi być dobry w robieniu paznokci.
racja
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 11:14   #64
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

a powiedzcie mi jak to jest?

Bo obecnie mamy mieszkanie, w stanie surowym. No i za tydzien zaczynaja sie prace wykonczeniowe. Wchodzi nam ekipa. Dajemy im swoje klucze do domu.

Po skonczeniu ekipy chcemy wymienic drzwi na antywlamaniowe ( z bolcami itp).
A pan z ekipy powiedzial, ze wymienic musimy przed remontem. No ok, ale my chcielismy po remoncie, zeby ekipa nie miala kluczy do nowych drzwi.
A drzwi antywlamaniowe, razem z bolcami po bokach - da sie pozniej zamek wymienic? Bo mnie gosciu jeden powiedzial, ze nie da sie, ze trzeba cale drzwi wymieniac. A takie drzwi nas beda kosztowac 3,5tys.

Jaka jest wiec prawda? Czy da sie w takich drzwiach zamek wymienic?
I czy naprawde trzeba drzwi wymieniac przed remontem a nie po? Bo dla mnie to nie jest logiczne.

Ps. Nie zamotalam za bardzo? ;]

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-11-12 o 11:27
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 06:56   #65
xfinlandia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Mazowsze/Podlasie
Wiadomości: 58
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Wmieniając drzwi później jest spora szansa, że trzeba będzie od nowa robić wnękę wokół drzwi, podłogę przy progu itp.
Dlatego wymienia się drzwi w trakcie remontu.

Zamawiając nowe powiedz sprzedawcy, że potrzebujesz wkładkę na czas remontu. Firma powinna CI zaproponować jakiś tani zamiennik na czas przejściowy, który się później zastępuje właściwą.
Wszystkie drzwi które znam mają możliwość wymiany wkładki (potocznei mówi sie"zmienić zamki"). To koszt od 20zł do kilkuset złotych.
W drzwiach za 3,5 moze być ta górna stawka... i jeszcze jedno : "antywłamaniowe" z odpowiednimi papierami można już spokojnie kupićza 2-2,5tys.
xfinlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 09:43   #66
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez xfinlandia Pokaż wiadomość
W drzwiach za 3,5 moze być ta górna stawka... i jeszcze jedno : "antywłamaniowe" z odpowiednimi papierami można już spokojnie kupićza 2-2,5tys.
Dzieki za pomoc, dopytam o ta wkladke

mysmy nawet widzielismy za 1500l ,ale juz wybralismy, z bajerami typu zamykanie/otwieranie na kod i takie tam ;]

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-11-13 o 11:10
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 10:10   #67
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Dzieki za pomoc, dopytam o ta wkladke
Jest jeszcze druga opcja - obecnie drzwi antywłamaniowe najczęściej mają 2 zamki - górny "zwykły zamek" i dolny zamek ryglujący, do którego żeby dorobić klucz trzeba mieć kartę kodowa lub klucz-matkę. Można ekipie dać tylko klucz do górnego zamka, w czasie remontu z mieszkania nie ma i tak co wynieść, a potem i tak zamyka się zamek główny wychodząc.


A ja mam pytanie z innej beczki - czy ma ktoś drzwi wejściowe firmy Oknoplus i jak się użytkują?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-17, 21:13   #68
KDych
Raczkowanie
 
Avatar KDych
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 68
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

U mnie bardzo dobrze sprawdzają się drzwi od Gerdy. Wprawdzie nie kosztowały mało, bo koło 3 tysięcy, ale za to są już z opcją full, czyli ładnie wyprofilowane ze zdobieniami i z antywłamaniowymi zamkami (od razu dostało się zniżkę przy ubezpieczaniu mieszkania). Zamki u Gerdy to raczej wysoka jakość w standardzie.
KDych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 15:48   #69
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Znajomi mieli drzwi Gerdy i delikatnie pisząc nie byli z nich zbyt zadowoleni. Nie wiem dokładnie o co chodziło, ale po pół roku zmienili je na inne więc to nie była jakaś drobnostka.
Według mnie lepsze są drzwi drewniane. W moim domu były stalowe i to była kompletna porażka - szybko zaczęła je toczyć rdza, w zimie były wewnątrz oszronione, przedostawał się przez nie wiatr. Na dodatek kolor zaczął szybko płowieć. Ogólnie rzecz biorąc to był zły wybór.
Teraz mamy porządne i solidne drzwi drewniane polskiej firmy ALDREW i już nie ma z nimi żadnych problemów. No i są piękne System antywłamaniowy też posiadają.

Edytowane przez Niebieskooka arystokratka
Czas edycji: 2014-07-24 o 15:50
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 12:24   #70
kociurra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 37
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Ja jestem tradycjonalistką i przekonuje mnie przede wszystkim Gerda
kociurra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:03   #71
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez effciaa Pokaż wiadomość
ja bardzo długo szukałam dopowiednich drzwi do swojego domu nie chciałam kupować piewrszych lepszych bo 3 lata wcześniej kupiłam i były one nie szczelne i zaczęły się wyginać
moim zdaniem drzwi powinny wytrzymać min 15 lat bez żadnych usterek
po długich poszukiwaniach znalazłam drzwi AGMAR i służą mi już klika lat a wyglądają jak nowe
http://www.agmar.biz.pl/
zgadzam się. Dobre drzwi drewniane i są elastyczni wzorowo dla klientów
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 16:25   #72
Agnieszka_Mata
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka_Mata
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 33
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

A czy macie jakieś doświadczenia z drzwiami Porty? Ostatnio trafiłam na ich drzwi w kolorze antracytowym i bardzo mi się spodobały pod kątem takim czysto designerskim, ale ciekawa jestem jak jest u nich z solidnością rozwiązań i terminami realizacji. teraz podobno zaczął się sezon, więc pewnie trzeba będzie czekać - jak myślicie ile? 6-7 tygodni? dłużej?
Agnieszka_Mata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 18:26   #73
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez Agnieszka_Mata Pokaż wiadomość
A czy macie jakieś doświadczenia z drzwiami Porty? Ostatnio trafiłam na ich drzwi w kolorze antracytowym i bardzo mi się spodobały pod kątem takim czysto designerskim, ale ciekawa jestem jak jest u nich z solidnością rozwiązań i terminami realizacji. teraz podobno zaczął się sezon, więc pewnie trzeba będzie czekać - jak myślicie ile? 6-7 tygodni? dłużej?
na pewno 6-7 tygodni bo teraz jest sezon ( nie zaczął tylko jest bo sezon jest od czerwca gdzieś)
My portę sprzedajemy ale tż nie lubi jej montować. Klienci na nią nie narzekają więc zła nie jest
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 17:33   #74
kalussek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

A może polecicie jakieś ciepłe drzwi drewniane do domu? Oglądałam w salonie jakieś modele takie z elementami z metalu i podobno były bardzo energooszczędne, do tego wyglądały naprawdę dobrze - to połączenie drewna z metalem. Później sprawdzę jakie to były konkretnie (producent), bo mam ulotkę w aucie. Czy warto kupować drzwi które są pasywne i energooszczędne?
__________________
Lubię luksusowe samochody
kalussek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 20:19   #75
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Ponoć drzwi wejściowe z elementami metalu nie są właśnie zbyt energooszczędne, lepsze są te drewniane. Ja polecam firmę Aldrew - wysoka jakość, energooszczędne, masywne, świetnie się prezentują. Ze swoich jestem bardzo zadowolona.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 12:51   #76
kalussek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Te drzwi były całe drewniane, tylko na zewnątrz były ozdobne elementy metalowe (takie fajne satynowane).
__________________
Lubię luksusowe samochody
kalussek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 12:54   #77
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

To te z firmy Aldrew są naprawdę dobre i z czystym sumieniem mogę Ci je polecić
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:02   #78
kalussek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Sprawdziłam ulotkę, chodziło mi konkretnie o drzwi Stolpaw model Fav 29 INOX i chyba na nie się zdecyduję, mam sklep pod ręką i są naprawdę ładne (na żywo).
__________________
Lubię luksusowe samochody
kalussek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 20:15   #79
KDych
Raczkowanie
 
Avatar KDych
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 68
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Ponoć drzwi wejściowe z elementami metalu nie są właśnie zbyt energooszczędne, lepsze są te drewniane. Ja polecam firmę Aldrew - wysoka jakość, energooszczędne, masywne, świetnie się prezentują. Ze swoich jestem bardzo zadowolona.
Drzwi energooszczędne? Pierwsze słyszę poza tym drzwi drewaniane bardzo dużo kosztują. U mnie jak już pisałem wystarczyły drzwi panelowe od Gerdy. Wielu ludzi myśli, że są drewniane, a tak naprawdę w środku są metalowe. Oczywiście nie wyprowadzamy ich z błędu
KDych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-12, 00:47   #80
kalussek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Chodziło o pasywne czyli takie, które trzymają ciepło w domku
__________________
Lubię luksusowe samochody
kalussek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:33   #81
KDych
Raczkowanie
 
Avatar KDych
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 68
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Hehe, czyli jakaś chwytliwa nazwa na zasadzie kolejnego marketingu? Jak są domy pasywne, to i moga być drzwi pasywne? Ja radzę się nie nabierać na takie chwyty i po prostu sięgać po firmy z renomą, które już długo są na rynku.
KDych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 23:20   #82
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
według mnie Gerda się zepsuła! Kiedyś mieli drzwi bardzo dobrej jakości ale na przestrzeni lat widać, że poszli na ilość nie na jakość
To nie do końca tak, że Gerda się zepsuła. Ja mam wrażenie, że się zatrzymali. Są producenci którzy co roku wypuszczają coś nowego, coś czego nikt nie ma i zaraz konkurencja chętnie skopiuje a w przypadku Gerdy nie dostrzegam tego postępu w ostatnich latach.
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 09:17   #83
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez kluczyk_ Pokaż wiadomość
To nie do końca tak, że Gerda się zepsuła. Ja mam wrażenie, że się zatrzymali. Są producenci którzy co roku wypuszczają coś nowego, coś czego nikt nie ma i zaraz konkurencja chętnie skopiuje a w przypadku Gerdy nie dostrzegam tego postępu w ostatnich latach.
może i masz rację ale prawdę mówiąc na chwilę obecną mamy najwięcej reklamacji na Gerde
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 18:47   #84
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
może i masz rację ale prawdę mówiąc na chwilę obecną mamy najwięcej reklamacji na Gerde
Pojawiła się nowa wersja katalogu drzwi WIKĘDhttp://wiked.pl/images/katalog/katal...TYCZEN2015.pdf, to będzie ciekawa alternatywa dla drzwi gerdy i nie tylko.

Co do reklamacji to faktycznie zdarzają się, podstawowa kwestia jak producent do nich podchodzi, czy ma własny serwis itd. Na szczęście dla klientów ostatecznych nowe przepisy mówią, że w ciągu 14 dni kalendarzowych musi być zwrotna odpowiedź.
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 02:57   #85
esPappa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 47
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
na pewno 6-7 tygodni bo teraz jest sezon ( nie zaczął tylko jest bo sezon jest od czerwca gdzieś)
My portę sprzedajemy ale tż nie lubi jej montować. Klienci na nią nie narzekają więc zła nie jest
O czas montażu to najlepiej zapytać w punkcie sprzedaży, teraz jest na to dobry czas. A porta, w swojej kategorii cenowej, absolutnie najlepsza. Niektóre drzwi tańsze niż w markecie. A jakość sobie można porównać.
esPappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 21:00   #86
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez esPappa Pokaż wiadomość
O czas montażu to najlepiej zapytać w punkcie sprzedaży, teraz jest na to dobry czas. A porta, w swojej kategorii cenowej, absolutnie najlepsza. Niektóre drzwi tańsze niż w markecie. A jakość sobie można porównać.
Owszem na jakość drzwi porta nie ma co narzekać ale w tej cenie można znaleźć konkurencyjne drzwi. Są firmy które robią równie dobre drzwi a z uwagi na mniej znaną markę nawet potrafią być tańsze i co istotne często okres oczekiwania na drzwi jest krótszy. porta ma jedną ogromną przewagę nad innymi, robią wiele rzeczy nietypowych.
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:46   #87
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Ja też wymieniam drzwi wejściowe. Szukam nie tylko jakościowego produktu, ale i fachowca gwarantującego dobre zamontowanie, to drugie jest wcale nie mniej ważne niż pierwsze.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 16:21   #88
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Cytat:
Napisane przez Inka1982 Pokaż wiadomość
Ja też wymieniam drzwi wejściowe. Szukam nie tylko jakościowego produktu, ale i fachowca gwarantującego dobre zamontowanie, to drugie jest wcale nie mniej ważne niż pierwsze.
Musisz sprecyzować co potrzebujesz, ile chcesz wydać itp. ponieważ jest sporo dobrych producentów drzwi ale każdy stara się zrobić coś oryginalnego, żeby nie być jak inni.
Np. jeśli mają to być drzwi drewniane to polecić można firmę stolpaw, erkado, jeśli chodzi o drzwi stalowe może to być kmt, wikęd itd.
Te firmy robią drzwi ale np. jedna z firmy robi drzwi z naświetlem łukowym, kolejna nie, przy stalowych np.nie wszyscy robią drzwi z dostawkami bocznymi i naświetlami.
Przykładowo wikęd w tym miesiącu wypuścił drzwi o gr. skrzydła 86 mm czego dotychczas chyba nie było.
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 16:01   #89
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

wybór odpowiednich drzwi to zaledwie połowa sukcesu równie ważny jest ich dobry montaż, o czym w ferworze zakupów łatwo zapomnieć.
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 23:38   #90
kluczyk_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 23
Dot.: Drzwi wejściowe - jakie najlepsze???

Poprawnie wykonany montaż wpływa na użytkowanie drzwi przez długi czas.
Jeśli ktoś nie ma doświadczenia to powinien najpierw sporo popytać, poczytać nim zabierze się do pracy a przede wszystkim powinien rozważyć zakup stolarki z montażem.
Zakup drzwi z montażem ma swoje zalety m.in. stawka VAT 8%, często wydłużony okres gwarancyjny, zaoszczędzony czas i ryzyko pomyłki.
kluczyk_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-09 14:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.