Lumene matt control - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-26, 10:39   #1
Piorko21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3

Lumene matt control


Hej wszystkim ! mam pytanie w związku z podkładem LUMENE MATT CONTROL. Przeczytałam o nim wiele pozytywnych opinii, myśle że już nawet się zdecydowałam aby go zakupić. Jednak jak zwykle problem, jaki odcień wybrać może macie jakieś doświadczenie z tym podkładem i jesteście w stanie mi coś doradzić? mam jasną cere zazwyczaj większości podkładów w okresie zimowym używam odcienie najjaśniejsze, jednak mam obawy aby nie była 'biała'. Z góry dzięki. pozdrawiam!
Piorko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 16:37   #2
Alkaa90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 11
Dot.: Lumene matt control

Cytat:
Napisane przez Piorko21 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim ! mam pytanie w związku z podkładem LUMENE MATT CONTROL. Przeczytałam o nim wiele pozytywnych opinii, myśle że już nawet się zdecydowałam aby go zakupić. Jednak jak zwykle problem, jaki odcień wybrać może macie jakieś doświadczenie z tym podkładem i jesteście w stanie mi coś doradzić? mam jasną cere zazwyczaj większości podkładów w okresie zimowym używam odcienie najjaśniejsze, jednak mam obawy aby nie była 'biała'. Z góry dzięki. pozdrawiam!
Pierwszy raz słyszę o takim podkładzie. Może warto byłoby coś wybrać z drogerii? Wtedy bez problemu konsultanta pomoże Ci w doborze koloru.
Alkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 11:02   #3
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Lumene matt control

Też nigdy o takim podkładzie jak napisałaś nie słyszałam. Moja siostra ma jasną cerę i nigdy nie może idealnie dobrać podkłądu. Kupuje najbardziej zbliżone. Ale makijaż wykańcza purdem transparentnym perfectly matte. Ten puder ma jeden, uniwersalny koloryt i nadaje się do każdego koloru skóry. Może i u Ciebie się sprawdzi.

MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 08:36   #4
Piorko21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lumene matt control

Mam problemową cerę, trądzikową :/ próbowałam wielu podkładów lecz niestety nie znalazłam jeszcze tego idealnego który byłby w stanie spełnić moje oczekiwania dlatego postanowiłam poszukać czegoś dalej
Piorko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 17:29   #5
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Lumene matt control

Cytat:
Napisane przez Piorko21 Pokaż wiadomość
Mam problemową cerę, trądzikową :/ próbowałam wielu podkładów lecz niestety nie znalazłam jeszcze tego idealnego który byłby w stanie spełnić moje oczekiwania dlatego postanowiłam poszukać czegoś dalej
Mam ten podkład w odcieniu 0. To jasny kolor; wydaje mi się że jaśniejszy niż Healthy Mix Bourjois 51 i bardziej neutralny. 1 jest żółta i jasna ale nie bardzo bardzo jasna. Myślę że jeśli masz jasną ale nie bardzo bladą skórę, to 1 powinna być dobra.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:47   #6
Piorko21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lumene matt control

Bardzo dziękuje za pomoc
Piorko21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-30 09:47:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.