Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 15:08   #1381
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez spili Pokaż wiadomość
ile wizazanek sledzacych watek jest z lodzi lub okolic? bo chyba sie skusze po nowym roku
Ja jestem z LDZ i czasem też z okolic
zrobiłam zamówienia za 50$ (oczywiście frantic mi zrobiła, a nie ja sama ) więc póki co nie będe wiele zamawiać, ale na przyszłość sie deklaruję
Pozdrawiam

Dziewczyny, Wy też tak macie, że blush Pink Ribbon jest w pojemniczku ewidentnie różowy, a na policzkach zmienia odcień? U mnie na buźce ma kolor dojrzałej brzoskwinki, zero w nim różowego odcienia...

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2008-12-19 o 15:13 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:11   #1382
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

ja też z Łodzi ale w styczniu planuję małe zamówienie sama (by UC nie złapał)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 20:10   #1383
Lasti
Przyczajenie
 
Avatar Lasti
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziś wreszcie mogłam przetestować zestaw próbek i niniejszym przyłączam się do grona oczarowanych produktami EDM

Po Waszych poradach nt. przyborów do nakładania zaopatrzyłam się w kabuki Essence za jedyne 9,90 PLN, dopóki przy następnym zamówieniu nie wezmę czegoś bardziej profesjonalnego I oczywiście przejrzałam instruktaże na YouTube.

Zaczęłam od kryjącego Buff - Fairly Light Neutral, z podkładów mam jeszcze Cool - Multi Tasking Neutral i Cool - Medium (obydwa matowe). Jestem absolutnie zachwycona! Nakładając podkład miałam przez chwilę wątpliwość, czy to moja ręka pędzelkiem, czy łapka Photoshopa jakimś narzędziem majstruje mi przy twarzy - efekt naprawdę jest tak gładki, aksamitny i kryjący!

Jest wieczór, a podkład od rana leży praktycznie nienaruszony, nierozmazany i niezwarzony. W zasadzie każdy z wybranych odcieni pasuje do mojej jasnej i chłodnej cery - co cieszy mnie niezmiernie, bo w rodzimych sklepach niezależnie od półki cenowej jasnych odcieni brakuje najbardziej.

Na pewno zaprzyjaźnię się z EDM na dłużej, a póki co będę za pomocą próbek zadawać szyku piękną cerą przy świąteczno-sylwestrowych makijażach
Lasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 21:37   #1384
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Ja jestem z LDZ i czasem też z okolic
zrobiłam zamówienia za 50$ (oczywiście frantic mi zrobiła, a nie ja sama ) więc póki co nie będe wiele zamawiać, ale na przyszłość sie deklaruję
Pozdrawiam

Dziewczyny, Wy też tak macie, że blush Pink Ribbon jest w pojemniczku ewidentnie różowy, a na policzkach zmienia odcień? U mnie na buźce ma kolor dojrzałej brzoskwinki, zero w nim różowego odcienia...
Tak, u mnie Pink Ribbon też się bardzo ociepla - acz myślałam że to moja wina, bo nawet jak dam fioletowawy róż czy cień na policzki to mi się robi ciepły kolor po godzinie .
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 22:50   #1385
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Stippling Brush I nowy (wymienny) kompakt pudrowy. Ponoc dostepne beda pod koniec stycznia.
http://s452.photobucket.com/albums/q...nt=New4523.png
Oj, beda zakupy w nowym roku, jak tyko sie pojawi, wezme tez chyba drugi Eye Kabuki do podkladow i korektorow
Ale super, muszę nabyć te nowości. Jak to dobrze, że wstrzymałam się teraz z zakupami do stycznia. A tak mnie niektóre osoby kusiły niedawno.

Ale z tym kompaktem pudrowym to trafili idealnie w moje potrzeby, bo rozglądam się ostatnio za alternatywą dla EDM, którą mogę wziąć np. w podróż. Sypki podkład by się nie sprawdził, a taki w kamieniu to ideał.
No i Stippling Brush może będzie lepszej jakości niż ten z Coastal Scents.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2008-12-19 o 22:55
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 23:39   #1386
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, a mogłybyście napisać parę słów na temat tego Stippling Brush?
Czym się charakteryzuje, co nim aplikować itp. Czy byłby lepszy do pudru sypkiego niż zwykły kabuki?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 09:00   #1387
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lasti Pokaż wiadomość
Dziś wreszcie mogłam przetestować zestaw próbek i niniejszym przyłączam się do grona oczarowanych produktami EDM

Po Waszych poradach nt. przyborów do nakładania zaopatrzyłam się w kabuki Essence za jedyne 9,90 PLN, dopóki przy następnym zamówieniu nie wezmę czegoś bardziej profesjonalnego I oczywiście przejrzałam instruktaże na YouTube.

Zaczęłam od kryjącego Buff - Fairly Light Neutral, z podkładów mam jeszcze Cool - Multi Tasking Neutral i Cool - Medium (obydwa matowe). Jestem absolutnie zachwycona! Nakładając podkład miałam przez chwilę wątpliwość, czy to moja ręka pędzelkiem, czy łapka Photoshopa jakimś narzędziem majstruje mi przy twarzy - efekt naprawdę jest tak gładki, aksamitny i kryjący!

Jest wieczór, a podkład od rana leży praktycznie nienaruszony, nierozmazany i niezwarzony. W zasadzie każdy z wybranych odcieni pasuje do mojej jasnej i chłodnej cery - co cieszy mnie niezmiernie, bo w rodzimych sklepach niezależnie od półki cenowej jasnych odcieni brakuje najbardziej.

Na pewno zaprzyjaźnię się z EDM na dłużej, a póki co będę za pomocą próbek zadawać szyku piękną cerą przy świąteczno-sylwestrowych makijażach
kabuki essence jest niesamowicie twardy, nawet w porównaniu do zwykłych pędzli no name. Nie obędzie się bez inwestycji w coś milszego
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 09:37   #1388
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

U mnie tez roz Pink Ribbon sie ociepla i zamiast chlodnego rozu, wychodzi mi na polikach neutral w strone brzoskwini. Soft Touch to samo.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 10:35   #1389
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

nałożyłam wczoraj rano pod oczy korektor Clinique a na niego korektor EDM Pearl Beige.
Efekt bardzo fajny, chyba przy nim zostanę. Skóra pod oczzmi ładnie rozjaśniona i rozświetlona przez cały dzień, nic nie zebrało się w zmarszczkach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 12:14   #1390
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przyszła moja paczuszka za 50$ , na szczęście bez dodatkowych opłat , ale z testowania nici...Mąż zarekwirował paczkę , bo on za nią płacił i dostanę ją pod choinkę .Będę musiała chyba zrobić przeszukanie i potajemnie popróbować
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 12:22   #1391
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczuszka za 50$ , na szczęście bez dodatkowych opłat , ale z testowania nici...Mąż zarekwirował paczkę , bo on za nią płacił i dostanę ją pod choinkę .Będę musiała chyba zrobić przeszukanie i potajemnie popróbować

__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 14:04   #1392
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Witam,juz od pewnego czasu jestem opetana mysla o zamowieniu kosmetykow z EM,polecacie kupic na poczatek probki czy odrazu zestaw z pedzlami?Boje sie ze cos mi nie podpasuje i pieniadze w bloto a z drugiej strony po co mam testowac probki bez porzadego pedzla(wasze opinie na kwc spowodowaly ze zaczelam juz przebierac nogami)?Mam w zimie problem z suchymi skorkami kolo nosa i boje sie ze te kosmetyki je podkresla jak sie dzieje w przypadku innych z pudrowym czy satynowym wykonczeniem.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 14:05   #1393
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczuszka za 50$ , na szczęście bez dodatkowych opłat , ale z testowania nici...Mąż zarekwirował paczkę , bo on za nią płacił i dostanę ją pod choinkę .Będę musiała chyba zrobić przeszukanie i potajemnie popróbować
A kiedy zamawiałaś ? Bo coś mi się wydaje, że później niż ja
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 14:15   #1394
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczuszka za 50$ , na szczęście bez dodatkowych opłat , ale z testowania nici...Mąż zarekwirował paczkę , bo on za nią płacił i dostanę ją pod choinkę .Będę musiała chyba zrobić przeszukanie i potajemnie popróbować

zauważy że wypiękniałaś i się wyda!!!

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Witam,juz od pewnego czasu jestem opetana mysla o zamowieniu kosmetykow z EM,polecacie kupic na poczatek probki czy odrazu zestaw z pedzlami?Boje sie ze cos mi nie podpasuje i pieniadze w bloto a z drugiej strony po co mam testowac probki bez porzadego pedzla(wasze opinie na kwc spowodowaly ze zaczelam juz przebierac nogami)?Mam w zimie problem z suchymi skorkami kolo nosa i boje sie ze te kosmetyki je podkresla jak sie dzieje w przypadku innych z pudrowym czy satynowym wykonczeniem.
próbki z pędzlami.
jak Ci nie podejdą same minerały (a w to nie wierzę ) to pędzle są super.
a jak podejdą- to i tak zamówisz więcej

EDM możesz nakładać na mokro- patrz 1. post Nanomi.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-20 o 14:18
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 19:30   #1395
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A mnie dręczyło co to może być to tajemnicze Murumuru w balsamie do ust z EDM - i przypadkiem znalazłam

Masło murumuru, idealne dla suchej skóry, pomaga skórze utrzymać wodę poprzez tworzenie ochronnego filmu. Ze względu na skład kwasów tłuszczowych doskonale pomaga odtworzyć naturalną warstwę hydrolipidową. Zawiera do 14% NNKT czyli witaminy F. Łatwo się rozsmarowuje pozostawiając na skórze aksamitny film.

Tyle ze strony ZSK. Znaczy się, że stworzony dla ust moich...

A ten kompakt to ciekawie się zapowiada, czyżby na sesję szykowały się zakupy?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 21:38   #1396
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A mnie dręczyło co to może być to tajemnicze Murumuru w balsamie do ust z EDM - i przypadkiem znalazłam

Masło murumuru, idealne dla suchej skóry, pomaga skórze utrzymać wodę poprzez tworzenie ochronnego filmu. Ze względu na skład kwasów tłuszczowych doskonale pomaga odtworzyć naturalną warstwę hydrolipidową. Zawiera do 14% NNKT czyli witaminy F. Łatwo się rozsmarowuje pozostawiając na skórze aksamitny film.

Tyle ze strony ZSK. Znaczy się, że stworzony dla ust moich...

A ten kompakt to ciekawie się zapowiada, czyżby na sesję szykowały się zakupy?
Przydatna informacja, zwłaszcza że zamówiłam balsam z murumuru zupełnie nie wiedząc co to jest. Ale zapowiada się nieźle.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 21:48   #1397
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

[quote

próbki z pędzlami.
jak Ci nie podejdą same minerały (a w to nie wierzę ) to pędzle są super.
a jak podejdą- to i tak zamówisz więcej [/quote]
Ja też właśnie tak zamierzam zrobić. Mam przed sobą swoje pierwsze zakupy i postanowiłam skorzystać z aktualnej promocji i oprócz sampli zamówić kilka pędzli.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 23:04   #1398
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A kiedy zamawiałaś ? Bo coś mi się wydaje, że później niż ja
Ja wzięłam przesyłkę EMS , czyli pocztex, a on jest traktowany jako przesyłka kurierska.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

zauważy że wypiękniałaś i się wyda!!!


Kurczę , chociaż jeden pędzelek muszę dorwać....
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2008-12-20 o 23:05
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 11:48   #1399
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Od wczoraj za sparwa cathy szaleje z domowej roboty Mixing Medium (jedna kropla gliceryny na 3 krople wody) i cieniami wszelkiej masci, dzis przetestowalm mneraly EDM i Rhea. Spisalam sie jzu na watku NYX ale przekleje swojego posta o mineralach tutaj. Polecam zmiksowanie sobie tego wynalazku, w sam raz na nadchodzacy karnawal

Wyciagnelam mineraly, razem ze starymi probkami Rhea, ktore lezaly zapomniane. O mamo...
Toz to zupelnie inna jakosc! Ale przyznac tez trzeba, ze nie na codzien te wynalazki, mineraly pociagniete mm zamieniaja sie w soczyste farbki - orgia kolorow

Cienie EDM Casual Fiday i Beach Towel nalozone lekko wilgotnym pedzlem z mm przemieniaja sie w kryjace, matowe plakatowki - totalnie kryjaca baza pod inne cienie, szybko to wysycha, wiec mysle, ze cieniowanie na nich kolorami bez dodatku mm powinno byc bezproblemowe.

Rhea - OMG! Mam jedenascie saszetek z probkami cieni, przestestowalam wszystkie. Bure szarosci z polyskiem zamieniaja sie w soczyste kolory o danym polysku - Twisted (grafitowy proszek z lekkim granatowym polyskiem to prawdziwa granatowa, metaliczna bombka), Navy (granatowy proszek, to gleboki marynarski granat, jak z munduru). Dalej... Fusion - piekny (rozana, zlamana fuksja ze zlotym polyskiem, zmienia kolor przy kazdym ruchu, prawdziwy hologram, cudny, tylko gdzie sie tak zmalowac?! do tej pory widzialam taki kolor jedynie w lakierach do paznokci), 7400 - obledna, najpiekniejsza oliwkowa, jasna zielen ze zlotym, metalicznym polyskiem jaka widzialam, pigment NYX Lime sie nie umywa.

Podsumowujac - mineraly wymieszane z mm moga (chyba) robic za bazy pod cienie w dowolnym kolorze teczy Szybko wysychaja, tworza jednolita, kryjaca, gladka powloke, jedne matowa, inne metaliczna jak sreberko z papierkow po cukierkach.
Marzy mi sie bialy, matowy pigment, wtedy chyba kredka NYX Jumbo Milk nie bedzie mi potrzebna

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-21 o 11:50
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 11:54   #1400
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja wzięłam przesyłkę EMS , czyli pocztex, a on jest traktowany jako przesyłka kurierska.
Czyli wzięłąś przesyłkę za 25,95 USD ? Ile dni szła od chwili zamówienia ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-21 o 11:58
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 13:57   #1401
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

próbki z pędzlami.
jak Ci nie podejdą same minerały (a w to nie wierzę ) to pędzle są super.
a jak podejdą- to i tak zamówisz więcej
EDM możesz nakładać na mokro- patrz 1. post Nanomi.
Dziekuje za porade faktycznie nawet nie pomyslalam ze tak moge zrobic

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ja też właśnie tak zamierzam zrobić. Mam przed sobą swoje pierwsze zakupy i postanowiłam skorzystać z aktualnej promocji i oprócz sampli zamówić kilka pędzli.
ja zloze zamowienie po swietach bo to co sie dzieje teraz na pocztach przechodzi wszelkie pojecie,niechcialabym zeby sie gdzies paczka"zapodziala"
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 14:30   #1402
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Vrill bardzo profesjonalny opis - myślę, że warto podkreślać, że jest różnica w efekcie makijazu w zależności od sposobu jego nakładania i narzędzi (pędzli)
Myślę, że przy minerałach jest to wyjątkowo ważne.
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 14:36   #1403
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Si, roznice sa zawsze i zaleza zarowno od uzytych akcesoriow, jak i technik aplikacji - wiadomo

Na tym filmiku jest dobrze pokazana roznica w cieniu nalozonym na sucho i na mokro (pod koniec).
http://pl.youtube.com/watch?v=5MQ4hpblAhs
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:18   #1404
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

teraz ( do 24.12) jest promocja.Od zakupu odejmuja 17% a dodatkowo dodaja jeszcze produkty..chyba 3 o ile dobrze pamietam i jeszcze cos extra o czym nie chca napisac...Ja probowalam wczoraj zarejestrowac sie na PayPala ale cos szwankuje...
Zalozylam konto ale nie moge wyslac im potwierdzenia mojego maila bo zamiast informacji jakies robaczki mam w mailu..

ps.przeczytałam prawie cały watek ( a ze "prawie" robi wielka roznice wiec mogłam przeoczyc) i chcialabym sie dowiedziec czy porownywalyscie juz mineraly ( chodzi mi glownie o podkłady)?
Ja do tej pory uzywalam RHEA,mam tez L'oreala ( uwazam ze Rhea jest bardziej miałka a przez to delikatniejsza) probowalam tez bare minerals ( ale tylko raz w pospiechu) i wydawalo mi sie ze sa grubo zmielone i daja maske na twarzy...Chociaz aby nie bylo nieporozumien...ja lubie mocne krycie ( moj rumien wtedy nie jest tak widoczny...echhh).
Bede wdzieczna za odpowiedz
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2008-12-21 o 17:28
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:25   #1405
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dziewczyny, a jaka to jest przesyłka USPS Priority Mail International ? Czym się różni od tej najtańszej ? Jest rejestrowana czy nie ?

Swoją drogą to te koszty przesyłki jakieś wielkie są Za zestaw za 50 USD + darmowe próbki jest taka kalkulacja kosztów przesyłki:

USPS Global Express Guaranteed ($112.00)
USPS Express Mail International (EMS) ($31.75)
USPS Priority Mail International ($26.15)
USPS First Class Mail International Package ($19.30)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-21 o 17:27
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:39   #1406
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
teraz ( do 24.12) jest promocja.Od zakupu odejmuja 17% a dodatkowo dodaja jeszcze produkty..chyba 3 o ile dobrze pamietam i jeszcze cos extra o czym nie chca napisac...Ja probowalam wczoraj zarejestrowac sie na PayPala ale cos szwankuje...
Zalozylam konto ale nie moge wyslac im potwierdzenia mojego maila bo zamiast informacji jakies robaczki mam w mailu..

ps.przeczytałam prawie cały watek ( a ze "prawie" robi wielka roznice wiec mogłam przeoczyc) i chcialabym sie dowiedziec czy porownywalyscie juz mineraly ( chodzi mi glownie o podkłady)?
Ja do tej pory uzywalam RHEA,mam tez L'oreala ( uwazam ze Rhea jest bardziej miałka a przez to delikatniejsza) probowalam tez bare minerals ( ale tylko raz w pospiechu) i wydawalo mi sie ze sa grubo zmielone i daja maske na twarzy...Chociaz aby nie bylo nieporozumien...ja lubie mocne krycie ( moj rumien wtedy nie jest tak widoczny...echhh).
Bede wdzieczna za odpowiedz
Zdecydowanie edm są bardzo miałkie, bardziej niz rhea, porównywanie minerałow jest na watku pudry cienie mineralne... Jeśli Ci zależy na kryciu to z edm formuła intensive.
Z tego co pamiętam nie trezeba potwierdzenia, tylko juz się logować

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2008-12-21 o 17:40
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:02   #1407
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaka to jest przesyłka USPS Priority Mail International ? Czym się różni od tej najtańszej ? Jest rejestrowana czy nie ?

Swoją drogą to te koszty przesyłki jakieś wielkie są Za zestaw za 50 USD + darmowe próbki jest taka kalkulacja kosztów przesyłki:

USPS Global Express Guaranteed ($112.00)
USPS Express Mail International (EMS) ($31.75)
USPS Priority Mail International ($26.15)
USPS First Class Mail International Package ($19.30)
Tak, USPS Priority Mail International ($26.15) jest rejestrowana
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:10   #1408
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hmmm..to moze juz przeleje pieniadze na konto paypala..jak je szybko zaksieguja to jeszcze przed 24 .12 zdaze...
Dzieki za info...pedze szukac tego watku..


Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie edm są bardzo miałkie, bardziej niz rhea, porównywanie minerałow jest na watku pudry cienie mineralne... Jeśli Ci zależy na kryciu to z edm formuła intensive.
Z tego co pamiętam nie trezeba potwierdzenia, tylko juz się logować
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:47   #1409
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Tak, USPS Priority Mail International ($26.15) jest rejestrowana
Zastanawiam się czy powinnam zmienić wybrane formuły ?
To jak jest rejestrowana to chyba zamówię sobie zestaw za 50 USD + gifty

Beige-Light Medium (Semi-Matte)
Beige-Medium Beige Neutral (original glo)
Beige-Sunkissed Fair (Semi-Matte)
Beige-Fairly Light (original glo)
Beige-Light Tan (Matte)

Buff-Beige Neutral (Semi-Matte)
Buff-Light Neutral(Semi-Matte)
Buff-Perfect (original glo)
Buff-Ivory (Matte)
Buff-Fairly Light Neutral (Intensiv)

Warm-Medium Beige (Matte)

PUDRY WYKAŃCZAJĄCE:
Finishing Dust
Start to Finish - Fair

DARMOWE PRÓBKI:
Buff-Linen (Semi-Matte)
Beige-Sandy Fair (Intensive)
Buff-Fairly Summer (Semi-Matte)
Walkee Talkee - RÓŻ
Pearl Beige - KOREKTOR
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-21 o 19:03
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:02   #1410
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Hmmm..to moze juz przeleje pieniadze na konto paypala..jak je szybko zaksieguja to jeszcze przed 24 .12 zdaze...
Dzieki za info...pedze szukac tego watku..
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy powinnam zmienić wybrane formuły ?
To jak jest rejestrowana to chyba zamówię sobie zestaw za 50 USD + gifty

Beige-Light Medium (Semi-Matte)
Beige-Medium Beige Neutral (Semi-Matte)
Beige-Sunkissed Fair (Semi-Matte)
Beige-Light Tan (Semi-Matte)

Buff-Beige Neutral (Semi-Matte)
Buff-Light Neutral(Semi-Matte)
Buff-Perfect (Semi-Matte)
Buff-Ivory (Semi-Matte)
Buff-Fairly Light Neutral (Semi-Matte)

Warm-Medium Beige (Semi-Matte)

PUDRY WYKAŃCZAJĄCE:
Finishing Dust
Start to Finish - Fair

DARMOWE PRÓBKI:
Buff-Linen (Semi-Matte)
Beige-Sandy Fair (Intensive)
Buff-Fairly Summer (Semi-Matte)
Walkee Talkee - RÓŻ
Pearl Beige - KOREKTOR
mariola, tyle podkładów pełnowymiarowych? kiedy Ty to zużyjesz?

a kolorki masz przetestowane? hm, nie lepiej zamówić ten jedyny lub te dwa do mieszania?
co do formuły to ja najbardziej lubię semi-matte
też do mnie leci start to finish-fair!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.