Zapowietrzenia - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 18:54   #841
belfegoreczka
Raczkowanie
 
Avatar belfegoreczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Górny- Śląsk
Wiadomości: 260
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
i mam taki zamiar... w środe sobie z nia porozmawiam bo prowadzi szkolenie na ktore sie wybieram.

Daj znać jak z nią porozmawiasz, jestem bardzo ciekawa jej odpowiedzi i reakcji życze powodzenia
belfegoreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:57   #842
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

podziwiam, ze sie wybierasz na szkolenie do niej......
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 23:41   #843
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
podziwiam, ze sie wybierasz na szkolenie do niej......
wiesz co tak szczerze mowiac ide tam tylko dlatego bo superowo robi krzywą c i slicznie zdobi pazurki. a to ze mi zaszedł ten pazurek powietrzem to sądze ze laska sie spieszyła i wiesz chciała tylko pokazac nam jak w szybki sposób zrobic frencza na kamuflażu.... mam nadzieje ze nie bede załowac bo to moje ostatnie pieniadze.... hehehehe kurs u nich kosztuje 320zł na nim uczymy sie robic naturalnego paznokcia z żelu, czyli kładą nacisk by cwiczyc krzywą c co jest moim problemem, linia włosa linia stresu itp. czyli podstawy...
potem jest juz kurs dla srednio zaawansowanych jak ja to mowie 3-dniowy
kosztuje 1800zł ale niestety u mnie bida w kraju kryzys i nie dam rady uzbierac takiej sumy wiec wymysliłam ze pojde na warsztaty dokształcajace które kosztuja od 200-400zł.. no chyba że skuszę sie na kurs u paulikrk ta dziewczyna ma talent takie cuda wyprawia na pazurkach.... i nawet nie ma takich drogich tych kursów pytanie czy przy 2 dzieci uzbieram na ten kurs hehehehe co to sie dzieje dziewczyny ze złapał nasz kraj taki kryzys?! u nas w zawierciu juz zamkneli 3 zakłady i poleciało juz ok 1000 ludzi na kuroniówke do pup... szok!!!! no a ja jestem jedną z nich... i nie ma roboty hehehe dobra ikonka
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 00:54   #844
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

sprobuj w UP sie zakrecic.. skoro jest takie bezrobocie, to moze latwiej bedzie o ponoc finansowa z ich ramieniai powodzenia!! daj znac jak wrazenia
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 06:22   #845
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Jusis, teraz mam rebusa - w tym wątki piszesz, że wybierasz się na szkolnie, w drugim, że nie masz kasy na szkolenie i chciałabyś, żeby Cię któs tego nauczył za 100zł
Co tu jest grane
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 06:29   #846
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Ja od lat nie miałam czegos takiego jak zapowietrzony paznokieć, moim zdaniem wynika to po prostu z umiejętnosci nakładania zelu.
Przez ostatnie 2 lata chodzę do kosmetyczki (instruktorki), która ma też genialną metodę, bo zamiast nakładać ileś wartw żelu nakłada i idealnie formuje jedną, tak idealnie, ze nie musi wogóle wypiłowywać paznokci No i nigdy w życiu nie miałam u niej czegoś takiego jak zapowietrzony paznokieć
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 06:34   #847
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Miśka, a co masz na pazurkach?
Jeżeli naturalki zażelowane clearem, to jak najbardziekj idzie to zbić, ale do frencha już masz conajmniej 2 warstwy (french i clear)
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 06:38   #848
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Miśka, a co masz na pazurkach?
Jeżeli naturalki zażelowane clearem, to jak najbardziekj idzie to zbić, ale do frencha już masz conajmniej 2 warstwy (french i clear)
Clear mam zazwyczaj, ale na tipsach (no więc w sumie 2 wartswy zelu też, ale chodziło mi o samo "zalewanie" ). Choć teraz french, więc wiadomo, ze więcej warstw

Edytowane przez Miśka84
Czas edycji: 2009-01-28 o 06:39
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:44   #849
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez misiu235 Pokaż wiadomość
Jusis, teraz mam rebusa - w tym wątki piszesz, że wybierasz się na szkolnie, w drugim, że nie masz kasy na szkolenie i chciałabyś, żeby Cię któs tego nauczył za 100zł
Co tu jest grane
kochanie na to szkolenie ide bo one kosztuje 320 zł czyli w miare, a tamten wątek co go utworzyłam chodzi mi o warsztaty czyli ocene tego co juz potrafie i pomoc w robieniu krzywej c lini stresu lini włosa!!! na tym kursie naucze sie tylko probic żelowki na tipsie i to naturalne bez zadnych zdobien a wiesz natural jest prosto zrobic ale juz gdy dochodzi frencz cz inne zdobienie to juz nie jest tak prosto... kurs w tej firmie zapisuje sie juz wczesniej tylko zależy od laski kiedy bedzie miala czas przyjechac i nas podszkolic. jak bym chciala u nich juz kurs taki zaawansowany to kosztuje 1800zl za 3 dni a na niego juz mnie nie stac. czy teraz wiesz o co mi chodzi?
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 13:46   #850
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

na ten kurs zapisalam sie jakis czas temu i głupio było by zrezygnowac tym bardziej ze juz uzbieralam kase. a co do mojego innego wątku to nie chodzi mi o odbycie szkolenia od podstawy tylko o to ze ja robie pazurki a instruktorka mowi robisz to żle to popraw, tak powinno to wygladac sprubuj tak... rozumiesz... jestem juz po kursie i wszystko wiem ale wiedza sama nie wystarcza trzeba też cwiczyc kochana.. i dlatego proponuje 100zl na czas mi poswiecony... ja oczywiscie mam wszystkie przybory i pracuje na swoich materiałach by to nie był problem.. mam nadzieje ze juz wiesz o co mi chodzi

Edytowane przez jusis83
Czas edycji: 2009-01-28 o 13:54
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:24   #851
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez jusis83 Pokaż wiadomość
na tym kursie naucze sie tylko probic żelowki na tipsie i to naturalne bez zadnych zdobien a wiesz natural jest prosto zrobic ale juz gdy dochodzi frencz cz inne zdobienie to juz nie jest tak prosto... kurs w tej firmie zapisuje sie juz wczesniej tylko zależy od laski kiedy bedzie miala czas przyjechac i nas podszkolic. jak bym chciala u nich juz kurs taki zaawansowany to kosztuje 1800zl za 3 dni a na niego juz mnie nie stac. czy teraz wiesz o co mi chodzi?

eeee.... to czy warto w ogóle inwestowa w takie szkolenie? za 600-700 zl możesz miec juz coś naprawde porządnego u profesjonalnej instruktorki
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 18:33   #852
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

a tamte dwa szkolenia z czego byly? bo akurat na tipsie to z autopsji mowiac malo ci sie przyda...
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 19:27   #853
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
a tamte dwa szkolenia z czego byly? bo akurat na tipsie to z autopsji mowiac malo ci sie przyda...
tamte 2 tez były to szkolenia stylizacji paznokci met. zelowa akrylowa i fiberglass, maniciure i pediciure, parafina na dłonie masaz dłoni i przedramienia, co z nich wyniosłam hmmm... rachunek do zaplacenia... pocwiczyłam robienie żelowych pazurkow i to wszystko co z krzywą c tunelem linia włosa??? a wiesz ze nie wiedziałam co to jest, dopiero jak sie zaczołam doszukiwac blędów na necie zrozumiałąm jakie mam braki.. poszlam na pokaz z firmy charbonne i tam stylistka powiedziała ze ze na tym jednym kursie napewno naucze sie robic te rzeczy bo to podstawa.. i wiesz ze sie teraz boje... dziewczyny chwalą sobie ta firme, patrzac na ich galerie to szczena mi opada... sadze ze jak umiesz zrobic krzywa c to zrobisz ja nawet przy zdobieniu? jak myslisz?
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 19:30   #854
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

No już teraz wiem, napisałam tego posta, zanim w tamtym wątku wyjaśniłaś wszystko.... ale sprwa już wyjaśniona i zanlazłaś kogoś, kto pomoże

Nie pisz proszę posta pod postem, bo ciężko się to czyta - jeżeli chcesz coś dodać użyj opcji edytuj
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 19:41   #855
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

no wlasnie niestety przykre jest jak niektorzy nie szanuja cudzych pieniedzy..
jesli umie sie zrobic poprawna krzywa C, to umie sie ja zrobic zawszeniezaleznie od zdobienia.
mysle, ze z doszkolenia u pauli bedziesz mega zadowolona
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 08:50   #856
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
no wlasnie niestety przykre jest jak niektorzy nie szanuja cudzych pieniedzy..
jesli umie sie zrobic poprawna krzywa C, to umie sie ja zrobic zawszeniezaleznie od zdobienia.
mysle, ze z doszkolenia u pauli bedziesz mega zadowolona
dzekuje bardzo juz nie moge sie doczekac.... zaczołam nawet marzyc o swoim malutkim saloniku urody u nas na wsi, chętne mam, lokal wynajme nawet za 200zl i nawet dotacja z up jest duzzza bo az 40 tys zł... wystarczy na sprzet i remoncik, ale sa to jak narazie marzenia scietej głowy, najpierw nauka potem bizness plan heheheehhe
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 11:58   #857
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

ale plany masz- czyli jest do czego dazyc
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 15:14   #858
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Tego dofinansowania z up nie możesz wydać na remont - infromacja z up z tamtego piątku
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:00   #859
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

czyli na co jest dokladnie? tak mnie to jakos zaciekawilo
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 09:35   #860
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
czyli na co jest dokladnie? tak mnie to jakos zaciekawilo
możesz za to kupic wyposarzenie sklepu czyli w naszym przypadku salonu... czyli sofe jakies krzesła biurko do pracy szafki na narzedzia laptopa ktory jest ci niezbedny
wypozarzenie miejsca pracy czyli jakies pożądne łużko do pediciure a jak sie tym nie zajmujesz to biurko do robienia tipsów oczywiscie fotel dla siebie i dla klientki, całe 40 tys mozesz wydac na wyposażenie i rzeczy potrzebne ci do pracy jak sterylizatorki, zele pedzle itp. mozesz rowniez kupic np, łużko solarium za ta kase, warunek??? musisz byc zarejestrowana w pup, miec badanie rynku zrobione, biznessplan, i wynajety lokal za swoje pieniadze. potem czekasz miesiac na decyzje i kasa wpływa ci na konto potem musisz z wszystkimi fakturami isc do pup by im udowodnic ze te rzeczy kupiłas musi sie zgadzac co do grosza bo inaczej kase im zwracasz... a jesli nie jestes zarejestrowana lub jestes tylko 40 tys to za malo to mozesz ubiegac sie o dofinansowanie z unii europajskiej do rozpoczecia działalnosci i oni ci przyznaja kredyt w wysokosci ok 30000zl to juz musisz spłacac w niskooprocentowanych ratach.. w tej dotacji z up. nic nie placisz warunek maja jeden bys utrzymala sie na rynku pracy przez rok. i musi byc to twoj pierwszy biznes... w obu przypadkach musisz miec żyrantów co uzyskuja dochód przeszlo 2000zl miesiecznie, wczesniej byl tylko jeden żyrant teraz ich bedzie wiecej bo dotacja jest wieksza. moja tesciowa wlasnie podżyrowała swojemu siostrzeńcowi, jakies piece bedzie produkowal.
co do mnie to marze o swoim interesie i pomyslałam o tym solarium, koszt dobrego łuzka to ok 20 tys zl juz lepsze to koszt ok 30-40 tys.zl. sa możliwości w naszym kraju teraz tylko walczyc o swoje miejsce na rynku, z samymi paznokciami nie opłaca sie otwierac interesu bo sie nie utrzymasz, konkurencja na rynku wielka, ludzie nie maja kasy wiec wolą isc do pseudo i zrobic sobie pazurki za 30-50zl nic płacic 70-90 w salonie... pamietaj ze co miesiac musisz placic zus czyli jakies 250zl przez 2 lata do tego wynajem lokalu, koszt miesiecznego rozliczenia to jakies 40-50zl dla ksiegowej, aha no i na start musisz miec jakas sume by zarejestrowac swoj biznes, numery regon, wpis do ewidencji itp. mysle ze 2000-3000 wystarczy szczerze mowiac to nie wiem ile te wpisy kosztuja.
mowie ci miec kogos kto powie ci czy ci sie to oplaca, napisac z nim biznesplan i sprobowac. wiesz rok szybko minie, wyniesie cie to ok 5000zl a potem jak ci sie nie uda zawsze możesz materiał sprzedac hehehehe a moze nawiążesz współpracę z jakąś renomowaną firmą kto wie??? a ja wam wszystkim życzę by wam się udalo spełnic swoje marzenia, bo kto nie marzy ten jest nieszczesliwy, dobrzeze za marzenia nie karają hehehehehe pozdrawiam!!!
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:43   #861
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: paznokiec żelowy, zachodzi powietrze po jednym dniu, nie zalane skórki pomocy!!

dziekuje za info moze mi sie kiedys to przyda.
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:08   #862
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: pęcherzyki powietrza w żelu

No chyba musze odkurzyc ten wątek
Wiec tak; zamówiłam sobie dwa rodzaje żeli budujacych-jeden PB a drugi z KONAD-a i problem polega na tym, ze po otwarciu paczki, otworzyłam owe żele i wszystkie zamieszałam i zostawiłam az sie "odpowietrzą". Zel z Konada sam sie ladnie odpowietrzył-budujacy jak i do french-a,natomiast zel z PB budujący tak jak zamieszalam tak pozostał ma tyle bąbelków ze az w głowie mi sie kręci
no i to juz drugi dzień, moze to dlatego ze on taki gesty???? ale chyba bez sensu bo z Knada tez jest gesty i sie pieknie odpowietrzył... Moze ja go niepotrzebnie mieszałam dopiero zaczynam przygode na "gęstych" zelach i moze nie wiem jak z nimi postepowac???
Pomóżcie dziewczyny prosze, bo szkoda byłoby mi tgo żeliku,tym bardziej ze tak go zachwalacie
Ps cover z PB sam sie pieknie odpowietrzył
HILFE:pl iz:
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 07:19   #863
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Smile Dot.: Zapowietrzenia

eh mam ten sam rpoblem z bablami :P ale mam nadzieje ze ta wsakzowka pomoze :P
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:56   #864
Marysia868
Przyczajenie
 
Avatar Marysia868
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6
Dot.: Zapowietrzenia

Miałam ten problem jakiś czas temu i było to kwestia złego zmatowienia płytki panokcia, teraz mam inny problem.
Co zrobić żeby klej lepiej trzymał tipsa? Czy to jest kwestia zmatowienia płytki pazurka? Zdarza mi sie że bardzo bolesnie odpada mi tips a żel zostaje na paznokciu
Marysia868 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:22   #865
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Zapowietrzenia

To wina złego wzmocnienia przedłużnego pazurka
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 16:27   #866
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Zapowietrzenia

Złe proporcje, obróbka paznokcia lub nieusunięcie błonek.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:02   #867
niuniusienka21
Raczkowanie
 
Avatar niuniusienka21
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
ciągle podchodzącem powietrze :/

Witam.
Robię paznokcie już kilka lat, 2 razy miałam małą przerwę w noszeniu. Ale ogólnie słyszałam u każdej stylistki że moje paznokcie są w dobrym stanie.
Stylistki zmieniałam kilka razy (czasem z przymusu, czasem z własnej woli). Teraz chodzę do babeczki i średnio po 5 dniach podchodzi mi powietrze - nie mocno ale pod boki każdego paznokcia podejdzie. Irytujące to jest bardzo i myślę o kolejnej zmianie stylistki i tutaj moje pytanie do Was doświadczonych - czy to normalne że tak się robi? bo ta babeczka twierdzi że tak, mnie się wydaje że nie.... i jestem w kropce czy szukać nowej stylistki? bardzo proszę o pomoc

A i jeszcze mi się przypomniało że na obydwóch kciukach popękał mi żel razem z moim paznokciem z boku - tak jakby na granicy opuszka palca a pazurkiem

Edytowane przez niuniusienka21
Czas edycji: 2009-03-24 o 14:04
niuniusienka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:16   #868
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: ciągle podchodzącem powietrze :/

Żeby poznać odpowiedź na to pytanie wystarczyło poszperac w wyszukiwarce wątków na ten temat jest mnóstwo:0

ale ja powiem tak! jak najbardziej zmień stylistkę! Paznokcie nie maja prawa sie zpowietrzać, tym bardziej po kilku dniach! rozumiem po 2 miesiacach...ale nie zaraz po założeniu!
Jeżeli taka stylistka wkręca, że tak ma być to sorry ale należy ją raczej uznac za "pseudo".

no chyba że jestes w ciąży... wtedy hormony buzują i coś tam się może dziać...
lub zawsze miałaś akryl a teraz żel... lub na odwrót. Widocznie nie możesz go mieć.
ale jesli zawsze miałaś to samo na pazurkach i sie trzymało(żel/akryl) to jest to ewidentna wina stylistki.

a pęknięcie o którym mówisz to prawdopodobnie nie wzmocniony "punkt stresu", również wina stylistki.
__________________

Edytowane przez hania1986
Czas edycji: 2009-03-24 o 14:21
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:32   #869
niuniusienka21
Raczkowanie
 
Avatar niuniusienka21
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: ciągle podchodzącem powietrze :/

no więc czytałam i czytałam i też mi się wydawało że coś jest nie tak, ale wolałam napisać.
Od zawsze robię żele, nigdy nie miałam akryli. Czasem miałam zapowietrzenia, czasem nie - zależy jaka stylistka. Ale jak się zdarzało to dopiero jak zbliżały się 4 tygodnie noszenia.
W ciąży nie jestem ale biorę tabletki antykoncepcyjne, ale nie wydaje mi się żeby taka ilość hormonów jak w tabletkach miała aż taki wpływ na zapowietrzenie? kurczę no serio, paznokcie mam 3 tygodnie, a już pod każdym pazurem miałam powietrze które sama sobie podpiłowywałam żeby się jakoś trzymał :/
niuniusienka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:37   #870
hania1986
Raczkowanie
 
Avatar hania1986
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gubin - Zielona Góra
Wiadomości: 168
GG do hania1986
Dot.: ciągle podchodzącem powietrze :/

Nie nie, tabletki nic do rzeczy nie mają Skoro tak mówisz to wina styliski.
__________________
hania1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.