Kosmetyki mineralne Joppa Minerals - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 16:34   #391
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
powrzucaj do koszyka to, co Cię interesuje, a potem "checkout" i przerzuci Cię do strony, gdzie albo zalogujesz się jako istniejący użytkownik (w przypadku osób, które już się rejestrowały), albo zarejestrujesz się jako nowy klient.
Cathy- bardzo dziękuje

I zamowiłam
wziełam zestaw 6 próbek :FC Light #1
FC Lightest #1
róze
Reaspberry Ice,Earthen Rose i korektor multi tasking


Mam nadzeje, ze kolory podkładów beda dla mnie dobre- uzywam fair z rodziny cool EDM.Mają troche rózu, zobaczymy

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-03-17 o 19:11 Powód: dopisek
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:49   #392
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy- bardzo dziękuje

I zamowiłam
wziełam zestaw 6 próbek :FC Light #1
FC Lightest #1
róze
Reaspberry Ice,Earthen Rose i korektor multi tasking


Mam nadzeje, ze kolory podkładów beda dla mnie dobre- uzywam fair z rodziny cool EDM.Mają troche rózu, zobaczymy
Ty masz ładną cerę, powinnaś wziąć też coś z Simple Radiance. Ta formuła kryje bardzo dobrze, ale daje lepszy efekt niż FC Przynajmniej wg mnie
A reaspberry Ice jest cudny Mam pełen wymiar
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-03-17 o 19:50
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 19:53   #393
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ty masz ładną cerę, powinnaś wziąć też coś z Simple Radiance. Ta formuła kryje bardzo dobrze, ale daje lepszy efekt niż FC Przynajmniej wg mnie
A reaspberry Ice jest cudny Mam pełen wymiar
Dziekuje Wiesz ta cera taka ładna tylko w minerałach Zrobie jeszcze jedno zamowienie próbkowe z ta formułą, która polecasz

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-03-17 o 19:54
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:00   #394
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Dziekuje Wiesz ta cera taka ładna tylko w minerałach Zrobie jeszcze jedno zamowienie próbkowe z ta formułą, która polecasz
Powinnaś być zadowolona, a trzeba wykorzystać darmową przesyłkę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:25   #395
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy- bardzo dziękuje
nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ty masz ładną cerę, powinnaś wziąć też coś z Simple Radiance. Ta formuła kryje bardzo dobrze, ale daje lepszy efekt niż FC Przynajmniej wg mnie
A reaspberry Ice jest cudny Mam pełen wymiar
oj, a mi SR nie przypadło do gustu.. owszem, ładnie wygląda na twarzy, ale tylko przez godzinę, a potem niemiłosiernie się zaczynam świecić i mam wrażenie tłustej cery.. Ale to może kwestia mojej skóry po prostu
Kusicie tym raspberry ice.. Szukam własnie różu, który nie ociepliłby się na mojej twarzy, bo zaobserwowałam ostatnio, że nawet te chłodniejsze odcienie u mnie przybierają ciepłe tony wpadające w brzowskiniowo- pomarańczowe, co nie zawsze mi się podoba
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 21:30   #396
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie ma za co

oj, a mi SR nie przypadło do gustu.. owszem, ładnie wygląda na twarzy, ale tylko przez godzinę, a potem niemiłosiernie się zaczynam świecić i mam wrażenie tłustej cery.. Ale to może kwestia mojej skóry po prostu
Kusicie tym raspberry ice.. Szukam własnie różu, który nie ociepliłby się na mojej twarzy, bo zaobserwowałam ostatnio, że nawet te chłodniejsze odcienie u mnie przybierają ciepłe tony wpadające w brzowskiniowo- pomarańczowe, co nie zawsze mi się podoba
może trochę nie ten wątek, ale mi najbardziej przypadł do gustu True Love z Lauressa. Ten to się trzyma cały dzień w takim samym stanie bez nawet odrobiny ocieplenia, a i tak nie jest najchłodniejszy w ich palecie. Ale Raspberry Ice też się nie ociepla, tylko ma drobinki i jest mniej napigmentowany, co ułatwia aplikację . No i tańszy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 13:24   #397
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

moje dwa sampleki cieni joppa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joppa.jpg (36,7 KB, 41 załadowań)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 11:14   #398
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Darmowa wysylka z Joppa do 2.04.2009
Teraz to juz na pewno nie opre sie zamowieniu
Mam pytanie, czy czesto wystepuja takie promocje w Joppa?
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 11:27   #399
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Darmowa wysylka z Joppa do 2.04.2009
Teraz to juz na pewno nie opre sie zamowieniu
Mam pytanie, czy czesto wystepuja takie promocje w Joppa?

darmowa wyysłka jest już od dawna, ciągle przedłuzają promocję
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 12:08   #400
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Pokusiłam się o małe zamówienie - dwa podkłady w dwóch różnych formułach. Może się skuszę jeszcze na cienie.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

No i koniecznie róż Raspberry Ice. Różów mam tyle, że nie wiem, kiedy zużyję ale co tam
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:17   #401
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

ja się pochwalę moim Joppowym odkryciem, czyli formułą Simple Radiance. próbki z Joppa zamawiałam jakoś dawno, ale w tajemniczy sposób nie zostały wcześniej porządnie przeze mnie wypróbowane

SR dostałam niejako przy okazji,w małym woreczku, ponieważ próbki podkładów w słoiczkach zamawiałam w formule Soft Coverage. SC nie przypasowało mi ze względu na kolory, ponieważ potrzebowałabym czegoś pomiędzy Lightest a Light #1, a mieszać nie lubię.
a SR w kolorze Fair Linen- dla mnie cudo! cerę mam mieszaną, z tendencjami do niewielkich zanieczyszczeń (od czasu do czasu drobne wypryski), bez wielkich problemów ze świeceniem, raczej potrzeba mi czegoś do wyrównania kolorytu (plus korektor na kilka problematycznych punktów)
SR działa rewelacyjnie- kryje raczej delikatnie, ale dla mnie wystarczająco (bardziej niż semi-matte z EDM). No i glow, który daje jest bardzo fajny, przyjemnie rozświetla bez efektu lampy. także krycie plus glow
no i pierwszy raz od początku używania minerałów usłyszałam tyle zachwytów nad moją cerą!

no i znalazłam swój ulubiony róż z kategorii "na dzień"- Pink Lemonade- naturalne dziewczęce rumieńce.

Edytowane przez frenka
Czas edycji: 2009-03-22 o 19:19
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 19:34   #402
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ja się pochwalę moim Joppowym odkryciem, czyli formułą Simple Radiance. próbki z Joppa zamawiałam jakoś dawno, ale w tajemniczy sposób nie zostały wcześniej porządnie przeze mnie wypróbowane

SR dostałam niejako przy okazji,w małym woreczku, ponieważ próbki podkładów w słoiczkach zamawiałam w formule Soft Coverage. SC nie przypasowało mi ze względu na kolory, ponieważ potrzebowałabym czegoś pomiędzy Lightest a Light #1, a mieszać nie lubię.
a SR w kolorze Fair Linen- dla mnie cudo! cerę mam mieszaną, z tendencjami do niewielkich zanieczyszczeń (od czasu do czasu drobne wypryski), bez wielkich problemów ze świeceniem, raczej potrzeba mi czegoś do wyrównania kolorytu (plus korektor na kilka problematycznych punktów)
SR działa rewelacyjnie- kryje raczej delikatnie, ale dla mnie wystarczająco (bardziej niż semi-matte z EDM). No i glow, który daje jest bardzo fajny, przyjemnie rozświetla bez efektu lampy. także krycie plus glow
no i pierwszy raz od początku używania minerałów usłyszałam tyle zachwytów nad moją cerą!

no i znalazłam swój ulubiony róż z kategorii "na dzień"- Pink Lemonade- naturalne dziewczęce rumieńce.
No to znalazłaś ideał- po ilosci ochow poznac wlaśnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:18   #403
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

SR to moja ulubiona formuła. Uwielbiam kolor Prairie Wheat, ale Linen też jest niczego sobie. Neutralny, ale tak szaro bury jak EDM. Moja twarz wygląda w nim bardzo świeżo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:21   #404
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Moja twarz wygląda w nim bardzo świeżo
otóż to!
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 01:36   #405
yovena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Witam serdecznie

Przeglądam wątek od 23.30, przeczytałam prawe cały i muszę przyznać, że narobiłyście mi smaka na minerałki Joppa nie znalałam tylko odpowiedzi na pytanie jakie kolorki podkładów zamówić

Przygodę z minerałkami zaczęłam od firmy EDM, nie liczyłam ile mam rożnych próbek podkładów kilkadziesięt chyba... Najlepszym kolorem jest Buff-Light Neutral w jaki kolor celować u Joppa?

Dzięki za odpwiedź
yovena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 07:48   #406
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
ja się pochwalę moim Joppowym odkryciem, czyli formułą Simple Radiance. próbki z Joppa zamawiałam jakoś dawno, ale w tajemniczy sposób nie zostały wcześniej porządnie przeze mnie wypróbowane

SR dostałam niejako przy okazji,w małym woreczku, ponieważ próbki podkładów w słoiczkach zamawiałam w formule Soft Coverage. SC nie przypasowało mi ze względu na kolory, ponieważ potrzebowałabym czegoś pomiędzy Lightest a Light #1, a mieszać nie lubię.
a SR w kolorze Fair Linen- dla mnie cudo! cerę mam mieszaną, z tendencjami do niewielkich zanieczyszczeń (od czasu do czasu drobne wypryski), bez wielkich problemów ze świeceniem, raczej potrzeba mi czegoś do wyrównania kolorytu (plus korektor na kilka problematycznych punktów)
SR działa rewelacyjnie- kryje raczej delikatnie, ale dla mnie wystarczająco (bardziej niż semi-matte z EDM). No i glow, który daje jest bardzo fajny, przyjemnie rozświetla bez efektu lampy. także krycie plus glow
no i pierwszy raz od początku używania minerałów usłyszałam tyle zachwytów nad moją cerą!

no i znalazłam swój ulubiony róż z kategorii "na dzień"- Pink Lemonade- naturalne dziewczęce rumieńce.
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
SR to moja ulubiona formuła. Uwielbiam kolor Prairie Wheat, ale Linen też jest niczego sobie. Neutralny, ale tak szaro bury jak EDM. Moja twarz wygląda w nim bardzo świeżo
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
otóż to!
Hmm tak chwalicie to Simple Radiance to chyba dam mu kolejna szansę - dla mnie jak na razie to glow pt posmarowane smalcem pory i jeszcze wrażenie tynku na dodatek.
Spróbuje inną kombinację primerowo - posypkowo w takim razie (na razie próbowałam na STF Rice i na jedwabiu Hauszkowym)
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:43   #407
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hmm tak chwalicie to Simple Radiance to chyba dam mu kolejna szansę - dla mnie jak na razie to glow pt posmarowane smalcem pory i jeszcze wrażenie tynku na dodatek.
Spróbuje inną kombinację primerowo - posypkowo w takim razie (na razie próbowałam na STF Rice i na jedwabiu Hauszkowym)
Z tego co pamiętam, Cathy też nie polubiła się z SR. Miała identyczne wrażenia co Ty

yovena ja mam w domu chyba Buff Light Neutral, to sprawdzę jak się ma do tych z Joppa, które też mam. Ale dopiero popołudniu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 11:38   #408
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, Cathy też nie polubiła się z SR. Miała identyczne wrażenia co Ty
Potwierdzam SR zdecydowanie nie dla mnie, choć bardzo chciałam się z nią polubić ...
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hmm tak chwalicie to Simple Radiance to chyba dam mu kolejna szansę - dla mnie jak na razie to glow pt posmarowane smalcem pory i jeszcze wrażenie tynku na dodatek.
Spróbuje inną kombinację primerowo - posypkowo w takim razie (na razie próbowałam na STF Rice i na jedwabiu Hauszkowym)
jmw- jezeli masz podobną cerę do mojej (ponad 30- letnia, wciąż borykająca się z problemami godnymi nastolatki, czyli przetłuszczająca się, ze skłonnością do pojawiających się niespodzianek), to niestety, nie wróżę nic dobrego. Choć może akurat u Ciebie będzie inaczej. U mnie SR daje nieco mniejszy glow niż o-glo EDM, ale za to potwornie włazi w pory i zostawia tynkowe wykończenie (ani spryskanie hydrolatem ani stemplowanie wilogotnym wacikiem tutaj się nie sprawdza), a po kilku godzinach w połączeniu z naturalnym błyszczeniem mojej skóry daje to niezbyt fajny efekt (w zasadzie śmiało mogłabym za latarnię morską robić)... Próbowałam i silnie matującym primerem z SN i z krzemionką z CS i efekt za każdym razem taki sam. Po prostu się nie lubimy i już
Ale to i tak nic w porównaniu z tym, jak zachowuje się Morning Dew na mojej skórze. Goldenrod jest taaaaki piękny i już widziałam go na swojej opalonej skórze latem w wyobraźni, do momentu, kiedy nie zobaczyłam się w nim w zwykły chłodny dzień Wzrocowy wręcz smalec... Błysk, owszem, ale nie o taki, jaki mi chodziło...

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-23 o 11:42
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:28   #409
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Potwierdzam SR zdecydowanie nie dla mnie, choć bardzo chciałam się z nią polubić ...

jmw- jezeli masz podobną cerę do mojej (ponad 30- letnia, wciąż borykająca się z problemami godnymi nastolatki, czyli przetłuszczająca się, ze skłonnością do pojawiających się niespodzianek), to niestety, nie wróżę nic dobrego. Choć może akurat u Ciebie będzie inaczej. U mnie SR daje nieco mniejszy glow niż o-glo EDM, ale za to potwornie włazi w pory i zostawia tynkowe wykończenie (ani spryskanie hydrolatem ani stemplowanie wilogotnym wacikiem tutaj się nie sprawdza), a po kilku godzinach w połączeniu z naturalnym błyszczeniem mojej skóry daje to niezbyt fajny efekt (w zasadzie śmiało mogłabym za latarnię morską robić)... Próbowałam i silnie matującym primerem z SN i z krzemionką z CS i efekt za każdym razem taki sam. Po prostu się nie lubimy i już
Ale to i tak nic w porównaniu z tym, jak zachowuje się Morning Dew na mojej skórze. Goldenrod jest taaaaki piękny i już widziałam go na swojej opalonej skórze latem w wyobraźni, do momentu, kiedy nie zobaczyłam się w nim w zwykły chłodny dzień Wzrocowy wręcz smalec... Błysk, owszem, ale nie o taki, jaki mi chodziło...
no ba wiadomo że cera jak u nastolatki to podstawa , pamiętam jak mi kosmetyczka obiecywała że to tylko teraz, jako nastolatka, przemiany, hormony, etc.. a ja głupia wierzyłam
Ja tylko nie mam problemów z niespodziankami (kwasy stosuję) a poza tym wszystko to samo
Morning dew się jeszcze nie dopchało do testowania, za dużo teraz towaru mi przyszło, ale podejrzewam że efekt bedzie identyczny jak u Ciebie bo zbyt podobne są nasze cery i wrażenia z Simple Radiance
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 12:43   #410
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

w piatek tez zamowilam sobie probeczki
Juz wyczekuje ich z utesknieniem, bo beda to moje pierwsze Joppowe kosmetyki, a ze jestem poczatkujaca mineralomaniaczka, jestem lasa na wszystkie firmy
Nota Bene wczoraj zamawialam tez z EDM, w tym dwa pedzle, ktorych najbardziej juz sie doczekac nie moge
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:27   #411
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no ba wiadomo że cera jak u nastolatki to podstawa , pamiętam jak mi kosmetyczka obiecywała że to tylko teraz, jako nastolatka, przemiany, hormony, etc.. a ja głupia wierzyłam
Ja tylko nie mam problemów z niespodziankami (kwasy stosuję) a poza tym wszystko to samo
Morning dew się jeszcze nie dopchało do testowania, za dużo teraz towaru mi przyszło, ale podejrzewam że efekt bedzie identyczny jak u Ciebie bo zbyt podobne są nasze cery i wrażenia z Simple Radiance
Ja też wierzyłam, że w wieku 30 lat problemową cerę nastolatki będę miała za sobą, ale okazało się, że chyba jestem skazana na nią już do końca U mnie niespodzianki pojawiają się w przypadku testowania nowych kremów i przedokresowo, a kwasy na razie odstawiłam, bo ile można Ale kusi mnie, żeby chociaż do Acnedremu znowu wrócić...
A Morning Dew daje naprawdę piękny efekt, ale... na dekolcie
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
w piatek tez zamowilam sobie probeczki
Juz wyczekuje ich z utesknieniem, bo beda to moje pierwsze Joppowe kosmetyki, a ze jestem poczatkujaca mineralomaniaczka, jestem lasa na wszystkie firmy
Nota Bene wczoraj zamawialam tez z EDM, w tym dwa pedzle, ktorych najbardziej juz sie doczekac nie moge
Skąd ja to znam Gdy zaczynałam, dziewczyny się śmiały, że jestem pierwsza, która trafiła na odwyk nie mając jeszcze żadnych minerałów w domu (leciało do mnie kilkanaście paczuszek ).. Najgorsze jest to, że to się wcale nie zmieniło i czegoś mi brakuje, gdy wiem, że nie czekam przynajmniej na kilka.. Więcej próbek do testowania leży niż czasu na ich probowanie... Joppa zamawiałam 4 razy, mimo iż specjalnie mi jakoś do gustu nie przypadły Ale wiem, że te podkłady, ktore skreśliłam kiedyś, po jakimś czasie na nowo odkryte okazują się całkiem niezłe, więc nie tracę nadzieji, ze z joppa też się jeszcze polubię
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 20:07   #412
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Yovena wrzucam obiecane porównanie.
Chyba żaden z posiadanych przeze mnie kolorków nie przypomina Buff Light Neutral. Wszystkie są bardziej różowe. Może Light #2 bardziej byłby podobny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tn_joppa porownanie.jpg (44,2 KB, 127 załadowań)
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:25   #413
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

dotarły próbki z Joppa formuła SR z 18.3 Czekam jeszcze na próbki z 17.3.
Jutro je przetestuje na moje oko kolor cream puff wyglada bardzo obiecująco.Zobaczymy jak to bedzie na buzi wygladac Ciesze sie strasznie.Ekspresowo dotarło
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:42   #414
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

O, jak swietnie ze przedluzyli darmowa wysylke Czeka na mnie zamowienie Goldenroda, pokochalam Morning Dew miloscia bezwgledna. Oprocz tego mam jutro do przetestowania dwa roze od pewnej Kobietki..

EDIT: ekhem, wlasnie zauwazylam, ze probki mam Lumiere a nie Joppa, ale co tam - dodatkowe roze zawsze mile widziane

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-25 o 17:58
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 20:17   #415
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O, jak swietnie ze przedluzyli darmowa wysylke Czeka na mnie zamowienie Goldenroda, pokochalam Morning Dew miloscia bezwgledna. Oprocz tego mam jutro do przetestowania dwa roze od pewnej Kobietki..

EDIT: ekhem, wlasnie zauwazylam, ze probki mam Lumiere a nie Joppa, ale co tam - dodatkowe roze zawsze mile widziane
Pranie ma za dużo próbek i już wszystko jej się myli.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 22:13   #416
reziolki
Raczkowanie
 
Avatar reziolki
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Lubina
Wiadomości: 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
w piatek tez zamowilam sobie probeczki
Juz wyczekuje ich z utesknieniem, bo beda to moje pierwsze Joppowe kosmetyki, a ze jestem poczatkujaca mineralomaniaczka, jestem lasa na wszystkie firmy
Nota Bene wczoraj zamawialam tez z EDM, w tym dwa pedzle, ktorych najbardziej juz sie doczekac nie moge
Mam tak samo czekam na Joppa , EDM i Lumiere i wiem że to się tak szybko nie skończy Pewnie będę musiała iść na odwyk
__________________
Walczę z kilogramami
reziolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 01:36   #417
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
Mam tak samo czekam na Joppa , EDM i Lumiere i wiem że to się tak szybko nie skończy Pewnie będę musiała iść na odwyk
hi hi a myślałam, że to ja byłam pierwszą, która tam wylądowała w tak krótkim czasie

A co do joppa- dzisiaj (znaczy się wczoraj już ) dałam im szansę w dość nietypowy sposób (przyznaję, że ściągnięty z yt). Zmieszałam proszek z kremem do twarzy w miseczce i flat topem na twarz. I pierwszy raz w życiu podobał mi się efekt joppa na mojej twarzy. Pomijając, że wybrałam zły odcień i wyglądałam, jakbym na solarium przysnęła, to podobało mi się wtopienie podkładu, brak pudrowości i ogólny efekt wizualny. Szkoda tylko, że nie znalazłam jeszcze takiego kremu na dzień, który by mnie nie zapychał, więc tego manewru pewnie szybko nie powtórzę Użyłam kremu olay nawilżającego, a wiem, że to nie jest to, co moja cera lubi...
Ale przekonało mnie to do tego, żeby jeszcze nie skreślać joppa definitywnie...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 09:41   #418
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Czy ktos się jeszcze skusil na niepodziankowy koszyk?
http://www.joppaminerals.com/catalog...17/6843687.htm

w sumie 60 juz w Polsce, wiec kusi mnie drugi... kazcie mi czekac na pierwszy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:12   #419
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Poczekaj na pierwszy, ciekawa jestem go strasznie..
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:21   #420
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Joppa Minerals

Też mnie kusił, ale się powstrzymałam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 15:50:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.