Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 20:51   #4021
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

moja kuracja po wycisnieciu jakiegos pryszcza:
przemywam tonikiem, zel aloesowy punktowo, ktory na dodatek wklepuje, czasem krem rumiankowy z rossmanna i na noc tormentiol punktowo grubsza warstwa i zaklejam plasterkiem. rewelacji nie ma co do tych sposobow, no ale cos tam zawsze daja, zaczerwienienie mniejsze, 'pozostalosci' po pryszczu wydaje mi sie ze sie szybciej goja. jednak jestem ciekawa jak wy sobie radzicie po wyciskaniu, co?
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:00   #4022
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ehh.. tez jestem przygnebiona. Za chwile przywitam chlopaka, z ktorym sie miesiac nie widzialam, a twarz mam taka, ze chce mi sie plakac...
Po ostatnim wyciskaniu zostaly mi takie slady, ze za nic w swiecie ich nie ukryje, no ale co za roznica - i tak bym miala slady, tylko ze po pryszczach. :/;/;/ I cholera wie co z tym robic.
Smutna jestem...
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:51   #4023
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

MiaVall, jak kocha to nie zwroci uwagi
oczaruj go usmiechem i oczami ;*
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 22:26   #4024
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mia Vall faceci maja to do siebie, ze w przeciwienstwie do kobiet tak nie zwracaja na to uwagi, postaraj sie o tym nie myslec i napewno bedzie super
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 22:45   #4025
aniela777
Przyczajenie
 
Avatar aniela777
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

yhh wiecie to jest jak walka z wiatrakami .. ale jesli moge was przestrzec i jakoś to was będzie odciągać od wyciskania to powiem wam że ja teraz mam problem z paroma plamkami po ranie po wycisniętym pryszczu... po prostu zostało mi coś w rodzaju blizny (na szyi) i dermatolog 'leczyła' mi to miesiąc ale plamki nadal są także pamiętajdzie zeby nie zorbić przypadkiej takiej paskudnej rany która zostawi po sobie bliznę... a najlepiej jest nie wyciskać myć twarz bardzo często i jak najrzadziej jej dotykać i najlepiej obciąc się na łyso! bo włosy roznoszą naszych małych bądź większych wrogów sposób wypróbowany ale pewnego pięknego dnia wyskoczył jeden po którego pozbyciu się wyskoczyły kolejne dwa itd... eh a mogłam go nie ruszac :P
__________________
Kochac i być kochanym...
aniela777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 05:45   #4026
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dzięki dziewczyny;*
wiecie co? chyba macie racje, bo pewnego razu wyskoczyła mi okropna wysypka na dekolcie, tysiace czerwonych pryszczykow [tutaj zazczacze, ze dekolt mam zawsze gładziutki, na szczescie pryszcze sie tam nie pojawiają], a było to akurat przed ważną imprezą. No stwierdziłam, ze nie ide... przeciez zadna sukienka tego nie zasłoni, zaden puder, podklad, nic... A co moj TZ na to? ze chyba zwariowalam i on na tym dekolcie NIC nie widzi, i tak sie przy tym upierał, ze normalnie mu uwierzyłam...
Eh bo my baby to lubimy sobie problemy robic.
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 06:45   #4027
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez aniela777 Pokaż wiadomość
... a najlepiej jest nie wyciskać myć twarz bardzo często ...
broń boże! tak tylko zniszczymy naturalną ochronę skóry
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 09:39   #4028
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja po wyciskaniu smaruję punktowo żelem aloesowym z Palomy i zaczerwienienia są mniejsze
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:10   #4029
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja niedługo wybieram się do endokrynologa, bo denerwują mnie bolesne pryszcze na linni brody i szyi
jeden już chce wyskoczyć, ale nie ruszam go! samo przejdzie... a najładniejszą cerę mam z rana, po wyspanej nocy, tylko czoło się błyszczy...ale lepsze to niż pryszcze i łuszczące się policzki
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:25   #4030
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

kiedyś czytałam, że sól fizjologiczna (?) lub płyn do soczewek/krople do oczu są dobre na zaczerwienienia. Nie próbowałam, więc nie wiem jak to jest w praktyce
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:42   #4031
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

płyn do soczewek?^
kurde, z ciekawości aż spróbuję <lol2>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 13:24   #4032
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

na własne ryzyko
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:36   #4033
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

e tam, spróbuję na jednej plamce.
ale najpierw kupię Tribiotic.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 15:41   #4034
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
e tam, spróbuję na jednej plamce.
ale najpierw kupię Tribiotic.
kupuj kupuj bo na mojej skórze się sprawdza.
Dziewczyny powstrzymujmy się od wyciskania ja od tego powinnam leczenie zacząć.I tak zrobię.moja nowa taktyka?chyba wszystkie krosty wyskakujące będę zasmarowywać wcześniej wymienionym tribiotykiem,zobaczymy czy się sprawdzi..
Życzę sobie powodzenia i Wam też.
Największą poprawę właśnie widzę kiedy się nie dusi-wtedy przynajmniej nie roznosimy tych krost,a no i dobrze jest kiedy nie nanosimy pudru.
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 16:21   #4035
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

moja twarz jest aktualnie w takim stanie ze powinnam isc do dermatologa
ale nie pojde
mam opory przed lekarzami
juz bylam pare razy heh i dla mnie to takie upokarzajace

(powinnam isc wogole do psychiatry albo do psychologa ale wole meczyc sie sama niz upokarzac przed lekarzem nawet najmilszym)
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 16:58   #4036
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
moja twarz jest aktualnie w takim stanie ze powinnam isc do dermatologa
ale nie pojde
mam opory przed lekarzami
juz bylam pare razy heh i dla mnie to takie upokarzajace

(powinnam isc wogole do psychiatry albo do psychologa ale wole meczyc sie sama niz upokarzac przed lekarzem nawet najmilszym)
Z jakiego względu upokarzające?Coś się wydarzyło,że masz taką opinię?

Wiesz ja nigdy nie byłam u dermatologa,ale uważam że po to są oni tak jak i kosmetyczka żeby nam jak najbardziej pomagać, bo i za to im przecież płacimy.Nie powinnaś czuć się upokorzona-oni mają Ci pomóc.Przecież z takimi ludźmi i z takimi problemami jak mamy my mają styczność przez cały dzień -codziennie.Może powinnaś poszukać tego odpowiedniego,który Ci pomoże(popytaj się gdzie dobrze przyjmują etc.)Trochę więcej optymizmu i głowa do góry
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:24   #4037
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
Z jakiego względu upokarzające?Coś się wydarzyło,że masz taką opinię?

Wiesz ja nigdy nie byłam u dermatologa,ale uważam że po to są oni tak jak i kosmetyczka żeby nam jak najbardziej pomagać, bo i za to im przecież płacimy.Nie powinnaś czuć się upokorzona-oni mają Ci pomóc.Przecież z takimi ludźmi i z takimi problemami jak mamy my mają styczność przez cały dzień -codziennie.Może powinnaś poszukać tego odpowiedniego,który Ci pomoże(popytaj się gdzie dobrze przyjmują etc.)Trochę więcej optymizmu i głowa do góry
Nic mi sie nie zdarzylo ale po prostu do lekarzy nie mam zaufania.
wiem ze to nieracjonalne podejscie ...
i wiem ze maja pomagac ale ja dokladnie wole meczyc sie z moja okropna cera sama niz isc do lekarza po recepte na skuteczny differin ...
nie lubie sie obnosic ze swoimi problemami - nawet przy takim dermatolgu czuje sie spieta i przerazona.
Do innych lekarzy takze nie uczeszczam.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 17:58   #4038
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no coz, kazdy ma rozne podejscie, wiadomo, ze wizyty u dermatologa i pokazywanie mu swoich wspanialych wypryskow do najprzyjemniejszych rzeczy nie naleza, ale czasami warto pocierpiec te 15min i dostac recepte na cos skutecznego

dla otuchy dodam, ze znam jedna pania ginekolog ktora jest moja przyjaciolka i gdy pytalam sie czy to nie krepujace takze dla niej to odpowiedziala mi ze to praca jak kazda inna z tym ze ma sie doczynienia z ludzmi a nie przedmiotami
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:03   #4039
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Idę nałożyć maseczkę synergen... mam nadzieję, ze nic nowego nie wyskoczy :/ bo ostatnimi czasu coś mi się za dużo rzeczy pojawiło...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 18:07   #4040
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Idę nałożyć maseczkę synergen... mam nadzieję, ze nic nowego nie wyskoczy :/ bo ostatnimi czasu coś mi się za dużo rzeczy pojawiło...
ysz ysz ysz...u mnie tak samo.tylko się załamać.
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 18:56   #4041
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Masakra... jeszcze na środku brody! a jutro 8nastka koleżankai!
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:18   #4042
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Masakra... jeszcze na środku brody! a jutro 8nastka koleżankai!
smaruj czymś!może pomoże
a zrobiłaś sobie tą maseczkę?jak wrażenia?
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 19:27   #4043
justme001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Witam,
na wstepie napisze ze meczylam sie z moja cere chyba od 15 roku zycia, a aktualnie mam 24 , chodzilam po roznych dermatologach, smarowalam przeroznymi masciami, specyfikami, mieszankami, przyjmowalam antybiotyki..ojej naprawde bylo WSZYSTKO!! wygladalam przerazajaco a wszystko dlatego, ze ciagle wyciskalam te straszne pryszcze wągry i takie biale podskorne (jakby makaronki:p)
najlepszym rozwiazaniem jest pojsc do jakiegos laboratorium i zrobic posiew z pryszcza, odebrac wynik, a pozniej isc do prywatnego dermatologa ktory na podstawie tego zaleci jakies leczenie...ja mialam gronkowca, ktorym mnie zarazili w szpitalu jak bylam mlodsza, wiec te wszystkie pryszcze byly przez to...chociaz nawet po przeleczeniu pewnie tego gronkowca mam dalej, no coz, cholerstwo jest ciezkie do wyleczenia:P
im wiecej wyciska sie tym wiecej ich nam przybedzie, 1 wycisnięty, a za pare dni pojawi sie 5 nowych. jak juz usiadziecie przed lusterkiem z zamiarem wycisniecia ich.. to pomyslcie ze za pare dni bedziecie miec ich wiecej.. Tak samo nie stosujcie ciagle tych samych kosmetyków bo cera sie straaasznie przywyczaja, i pozniej nic na nia nie dziala i ofekt jest odwrotny, bardziej szkodzi niz dziala :/
Nie twierdze, ze mam idealna cere, bo nie mam! za dlugo w nią wcieralam przerozne kosmetyki, ale wyciskaniem robia się blizny a to jest niefajna sprawa, ktore pozniej baaardzo ciezko zlikwidowac;/ nawet jak wysypie mnie na twarzy, myje twarz pianką Lirene z wodą przegotowaną, pozniej przecieram twarz chusteczkami nawilzającymi dla dzieci i ide spać. nic wiecej nie nakladam na twarz zeby skora oddychala... wiem, ze ciezko sie powstrzymac zeby nie posmarować twarzy jakims specyfikiem tak samo jak wracam do domu, mysje,chusteczka nawilżająca i nic wiecej.. ewentualnie jakis krem z mineralami jesli skora jest przesuszona. stosuje to od wakacji.. ...moja cera jest... taka normalna, ze bez krepowania wychodze z domu jakies pryszczyki sa.. ale bez wyciskania !! zaluje tylko, ze dopiero po tylu latach to zrozumialam ;/

Edytowane przez justme001
Czas edycji: 2010-01-29 o 19:31
justme001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:09   #4044
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
kupuj kupuj bo na mojej skórze się sprawdza.
(...)
Życzę sobie powodzenia i Wam też.
(...)a no i dobrze jest kiedy nie nanosimy pudru.
sprawdza sie? ale na pryszczach czy juz po jego usunieciu...? bo mam takie mocne plamki, ktore wlasnie trudno mi zagoic. i nie wiem czy po tygodniu od wyciagniecia pryszcza mascia ichtiolowa, tribiotic cokolwiek zadziala^
Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
moja twarz jest aktualnie w takim stanie ze powinnam isc do dermatologa
ale nie pojde
mam opory przed lekarzami
juz bylam pare razy heh i dla mnie to takie upokarzajace

(powinnam isc wogole do psychiatry albo do psychologa ale wole meczyc sie sama niz upokarzac przed lekarzem nawet najmilszym)
dziewczyno! mialam takie nastawienie przez jakies dwa miesiace.. nie chcialam isc do dermatologa, bo sie wstydzilam i jeszcze tlumaczylam sobie, ze sama dam sobie rade i na pewno wylecze cere dermokosmetykami.
ale jednak poszlam, namowilam jeszcze mame na wizyte i jest to jedna z madrzejszych decyzji, jaka podjelam w ubieglym roku.
nie zwlekaj, idz koniecznie. nie czekaj na cud, bo tradzik sam nie przeminie.
Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
(...) ale czasami warto pocierpiec te 15min i dostac recepte na cos skutecznego
u mnie to nawet kwadransa nie trwa. 10 minut i do widzenia, 7 dyszek prosze zostawic na stole jeszcze.
ale leczy i to jest dla mnie najwazniejszxe.
Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Idę nałożyć maseczkę synergen... mam nadzieję, ze nic nowego nie wyskoczy :/ bo ostatnimi czasu coś mi się za dużo rzeczy pojawiło...
Cytat:
Napisane przez zawirowana Pokaż wiadomość
ysz ysz ysz...u mnie tak samo.tylko się załamać.
okres??
Cytat:
Napisane przez justme001 Pokaż wiadomość
Witam,
na wstepie napisze ze meczylam sie z moja cere chyba od 15 roku zycia, a aktualnie mam 24 , chodzilam po roznych dermatologach, smarowalam przeroznymi masciami, specyfikami, mieszankami, przyjmowalam antybiotyki..ojej naprawde bylo WSZYSTKO!! wygladalam przerazajaco a wszystko dlatego, ze ciagle wyciskalam te straszne pryszcze wągry i takie biale podskorne (jakby makaronki:p)
najlepszym rozwiazaniem jest pojsc do jakiegos laboratorium i zrobic posiew z pryszcza, odebrac wynik, a pozniej isc do prywatnego dermatologa ktory na podstawie tego zaleci jakies leczenie...ja mialam gronkowca, ktorym mnie zarazili w szpitalu jak bylam mlodsza, wiec te wszystkie pryszcze byly przez to...chociaz nawet po przeleczeniu pewnie tego gronkowca mam dalej, no coz, cholerstwo jest ciezkie do wyleczenia:P
im wiecej wyciska sie tym wiecej ich nam przybedzie, 1 wycisnięty, a za pare dni pojawi sie 5 nowych. jak juz usiadziecie przed lusterkiem z zamiarem wycisniecia ich.. to pomyslcie ze za pare dni bedziecie miec ich wiecej.. Tak samo nie stosujcie ciagle tych samych kosmetyków bo cera sie straaasznie przywyczaja, i pozniej nic na nia nie dziala i ofekt jest odwrotny, bardziej szkodzi niz dziala :/
Nie twierdze, ze mam idealna cere, bo nie mam! za dlugo w nią wcieralam przerozne kosmetyki, ale wyciskaniem robia się blizny a to jest niefajna sprawa, ktore pozniej baaardzo ciezko zlikwidowac;/ nawet jak wysypie mnie na twarzy, myje twarz pianką Lirene z wodą przegotowaną, pozniej przecieram twarz chusteczkami nawilzającymi dla dzieci i ide spać. nic wiecej nie nakladam na twarz zeby skora oddychala... wiem, ze ciezko sie powstrzymac zeby nie posmarować twarzy jakims specyfikiem tak samo jak wracam do domu, mysje,chusteczka nawilżająca i nic wiecej.. ewentualnie jakis krem z mineralami jesli skora jest przesuszona. stosuje to od wakacji.. ...moja cera jest... taka normalna, ze bez krepowania wychodze z domu jakies pryszczyki sa.. ale bez wyciskania !! zaluje tylko, ze dopiero po tylu latach to zrozumialam ;/
no tak, nie ma sensu pakowac na twarz nie wiadomo ile rzeczy, bo to mozna sobie nawet zaszkodzic..
a blizny faktycznie ciezko schodza, najczesciej to usuwa sie je zabiegami, ktore duuuzo kosztuja ;/
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:27   #4045
feniiis96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja też używam tribiotica jak wszystko rozdrapię i nie chce mi się goić no coś ostatnio wygniotłam niemiłosiernie całą buźkę ale nawet wszystko zniknęło ,tylko na policzku mam strasznie dużo suchych skórek, myślę że jakiś peeling i bd dobrze dziewczyny próbowałyście krem sudocrem czy jakos tak? podobno dobry ale nie wiem czy mozna dawać na buźkę i niespodzianki z tego co wiem to ma jakieś właściwości łagodzące... próbowała już któraś coś z nim robić?
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz
piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby,
wiadomo już, że dla człowieka
nie może być innego powołania,
jak wzbudzanie tego światła
na twarzach otaczających nas ludzi.
Albert Camus

feniiis96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:55   #4046
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez feniiis96 Pokaż wiadomość
ja też używam tribiotica jak wszystko rozdrapię i nie chce mi się goić no coś ostatnio wygniotłam niemiłosiernie całą buźkę ale nawet wszystko zniknęło ,tylko na policzku mam strasznie dużo suchych skórek, myślę że jakiś peeling i bd dobrze dziewczyny próbowałyście krem sudocrem czy jakos tak? podobno dobry ale nie wiem czy mozna dawać na buźkę i niespodzianki z tego co wiem to ma jakieś właściwości łagodzące... próbowała już któraś coś z nim robić?
nie mam, ale tez slyszalam o nim same dobre rzeczy.
mysle, ze takie cacuszko warto miec jak gdzies napatocze sie na male pudeleczko to wezme przy okazji
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 13:26   #4047
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Okres :/
aaa maseczka przypadła mi do gustu, chociaż po jednym razie uzycia to efektów ogromnych nie było ale nie piekło ani nic :P
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 13:50   #4048
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no jednak paskudztwo mi wyskoczyło, taka grudka podskórna była, ale musiałam ją wycisnąć, i teraz mam guza a płyn do soczewek wczoraj wypróbowałam, żadnych zmian, nawet zbyt tłusty jest
a powiem wam, że nakładniejszą cerę mam bez nakładania kremów czy oczyszczania tonikiem, po prostu jak z rana oczyszczę strefę T chusteczką, żeby się nie błyszczała, to mam fajną
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 15:04   #4049
feniiis96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nic mi się nie chce robić za wcześnie się cieszyłam dziś znów niemiła a raczej niemiłe bo aż 3 niespodzianki ja już nie wiem jest dobrze a za chwile znów od nowa załamka... chyba trzeba będzie wypróbować ten sudocrem, może akurat coś pomoże mam nadzieję, że gorzej nie będzie...
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz
piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby,
wiadomo już, że dla człowieka
nie może być innego powołania,
jak wzbudzanie tego światła
na twarzach otaczających nas ludzi.
Albert Camus

feniiis96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 15:28   #4050
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cześć Dziewczyny.
Wyciskanie to moja zmora od baardzo dawna.Nie mam już do siebie kompletnie siły. Nie mam wcale prawie problemów z cerą,mam co prawda taką kaszkę na czole zawsze,ale jak tego nie powyciskam,to prawie nie widać... Po za tym,bardzo prawdopodobne,że gdybym tego nie ruszała,może by mi to zeszło.. Co nie wyciskam i mam już taką ładną buzię,to to spieprzę ! Przez to jestem często nie miła, smutna/wkurzona, spada mi samoocena i ogólnie jest do dupy.. Szczególnie,że jak już wycisnę jedno, to co za tym idzie? cała twarz.. co oznacza całą buzie w czerwonych plamkach... Aż mi się serce kraje jak widzę czasem gładkie jak pupa niemowlęcia buzię koleżanek... Próbuję z tym walczyć,ale słabo mi to idzie..
Dlatego często czytam właśnie to forum,to mi czasem pomaga... Chciałabym się zaprzeć w sobie i powiedzieć raz na zawsze KONIEC!! I choć bardzo się staram,to to jest przeważnie dużo silniejsze ode mnie... Moze udzielanie się tutaj,pomoże mi choć troche ;]
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.