Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 22:38   #3691
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
No nie mów...
Ja bym jej łeb obcięła za to i też ją szybko na zaplecze schowała
Jeszcze kazała mi za obcięcie zapłacić Ona tam była z córką, ta jej oddała ten kucyk, a córusia myk na zaplecze. A że byłam wtedy w gimnazjum, popłakałam się, byłam głupia i zszokowana to zapłaciłam. Ten kucyk był nisko związany, to mogła chociaz jakiegoś boba zrobić, a ona cięła, cięła i ostatecznie wyszłam opitolona na chłopaka.

A pamiętam poszłam tam wtedy z koleżanką i jej zamiast obciąć włosy do ramion obcięła tuż za ucho. Chyba się jakichś oparów nawdychała albo coś wypiła - tuz obok był bar

A zmieniając temat, to po Eveline 8w1 mam teraz tak białe końcówki jak Ruda Ooo przepraszam, jak słoniopotam
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:44   #3692
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

szkoda ze juz byl dzien pazurków rudej, teraz bym pomalowala w hipcie a nie marchewki.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:57   #3693
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Widzisz Rudzinko ty tez jestes zgrabna a rozmiar to tylko cyferkijak nie polubisz siebie to 34 bedzie za dużo
Niech będzie
Ostatnio Kuba myślał, że mu mnie ktoś podmienił, bo stwierdziłam, ze "w tych dżinsach mam fajny tyłek"

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
A zmieniając temat, to po Eveline 8w1 mam teraz tak białe końcówki jak Ruda Ooo przepraszam, jak słoniopotam
A kopa chcesz?

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
szkoda ze juz byl dzien pazurków rudej, teraz bym pomalowala w hipcie a nie marchewki.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:01   #3694
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Bede odpisywac jutro,ucze sie,ale niezly mam ubaw. Kocham Was
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:06   #3695
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś jakaś krowa "podcięła" na chłopaka. Złapała kucyk, ciach... "oj, chyba mi się za dużo obcięło hahahah". A ja już poryczana cała
Włosy do pasa, grube i gęste I od razu je gdzieś krowa schowała na zapleczu
ZGINĘŁABY NA MIEJSCU.
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:12   #3696
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

A w tym miesiacu dla kogo.malujemy?
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:13   #3697
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
A w tym miesiacu dla kogo.malujemy?
Mgiełka o ile dobrze pamiętam
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 23:15   #3698
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Bede odpisywac jutro,ucze sie,ale niezly mam ubaw. Kocham Was


Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
A w tym miesiacu dla kogo.malujemy?
Dla Mgiełki. A ja nie wiem, cooo
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:15   #3699
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

lolii- Mistrz

ewalucja ma rację- trzeba polubić siebie. Ja mam 34/36, a czasami patrzeć na siebie nie mogę... Ale ja mam ostro spaczony musk

Ruda, Ty siejesz zniszczenie na wątku. Najpierw nas wszystkie pozarażałaś, a teraz chcesz pozabijać

Ala, Dziecko, do spania! Już!

Idę powkurzać sąsiadów suszarką
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 23:17   #3700
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda a kto wybieral ? Ja tez nie wiem. Nie mam sily juz sie uczyc. Naprawde..chyba poprostu pojde spac
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 00:23   #3701
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Do trampek będzie pasowało większość kiecek, byle miały lejący się dół- tak myślę Fajny pomysł z tymi trampkami. TŻ ile ma wzrostu Ja się uparłam na image greckiej księżniczki, więc kilka miesięcy szukałam złotych sandałków- wtedy złoto nie było jeszcze modne
noooo Tż ma 178... i jak usłyszał o trampkach złapał się za głowę, ale juz sobie nawet specjalnie białe kupię

bo o pantoflach to nawet mowy nie ma!

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Dla mnie malujecie dla mnie już się doczekac nie mogę a wybierała Lolli chyba spodobało jej sie moje cmentarzysko

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

idę spać
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 00:30   #3702
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ja też idę, nasłuchałem się radia a teraz jeszcze zacząłem czytać o number stations... czas spać, bo się już nieprzyjemnie zrobiło... Ale o tym może jak wstanę... dobranoc wszystkim
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 07:05   #3703
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja myję dwa razy, albo "domywam"- myję metodą kubeczkową, ale że mam may kubeczek, to muszę dokładać szamponu Myje któraś z Was włosy TYM specyfikiem?
Nie myłam, ale czytałam, że skład ma bardzo podobny do szamponu BD

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przecież Ty zgrabna jesteś!
Ruda, proszę Cię, nie zawsze to, co "większe" znaczy niezgrabne i brzydkie
Ale ja może spaczona jestem...bo wg "rozmiarówki Rudej" w ogóle nie powinnam żyć ze swoją waga i rozmiarem (tak! 42, 44) i, co więcej, strrrasznie mnie w☠☠☠☠iają wypowiedzi szczupłych dziewczyn jakie to one są grube, chociaż nawet nie wiedzą co, to znaczy...
Ostatnio, kiedy moja koleżanka w rozmiarze 34 (a może i nie) zaczęła narzekać, jak to "ona przytyła i, że ma taaaakie wystające boczki i, że nie może juz się objąć w pasie dłońmi (sic!)", to lojalnie ją ostrzegłam, że jeżeli nie przestanie to dostanie w głowę, krzesłem

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Ja też idę, nasłuchałem się radia a teraz jeszcze zacząłem czytać o number stations... czas spać, bo się już nieprzyjemnie zrobiło... Ale o tym może jak wstanę... dobranoc wszystkim
Wstawaj Szyszka i opowiadaj, ciekawam
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2012-03-14 o 07:09 Powód: literówki
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:06   #3704
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
noooo Tż ma 178... i jak usłyszał o trampkach złapał się za głowę, ale juz sobie nawet specjalnie białe kupię

bo o pantoflach to nawet mowy nie ma![COLOR=Silver]
Jeszcze są ślubne balerinki
Kiedy ślub

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie myłam, ale czytałam, że skład ma bardzo podobny do szamponu BD
A Ty myjesz szamponem BD?


Kto pójdzie za mnie na uczelnię na 8 godzin?
Taaak mi się nie chce...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:15   #3705
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A Ty myjesz szamponem BD?


Kto pójdzie za mnie na uczelnię na 8 godzin?
Taaak mi się nie chce...
Tak, myję szamponem BD. Już nawet nie wiem, którą z kolei butelkę zużywam Na początku średnio mi się z nim współpracowało, ale kiedy ciut się wprawiłam, to efekty są suuper - domywam nim wszystko bez problemu Na przykład w niedzielę nałożyłam na noc miesznkę dość ciężkich olei (przynajmniej w moim odczuciu): rycyna, oliwa z oliwek i, do rozcieńczenia, z pestek winogron, a w poniedziałek wszystko pięknie zmyłam jednym myciem

Mi też się nie chce jechać na uczelnię I to na 16, na jedne ćwiczenia, bleee...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:19   #3706
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jeszcze są ślubne balerinki
Kiedy ślub

A Ty myjesz szamponem BD?
no w ostateczności mogłyby byc balerinki, ale w trampkach będzie bardziej po mojemu... zresztą - nienawidze wesel i najchętniej zrobiłabym przyjęcia dla znajomych i najbliższej rodziny... albo wesele w latach 80' bez orkiestry itp... ehhh
na razie jeszcze nie, kasy nie mamy. z 10tys jeszcze brak. Poza tym mi dobrze jest w tym momencie. Mogłabym zatrzymac czas dzieś teraz...

Ja myłam BD ale on średni jest, plącze, tępy jest... myje nim pędzle..

i mam paznokcie dla was
Virtual Sea story + wzorek
taki deszcz u nas leje a ja odstawiłam takie paznokcie i makijaż pod kolor. Kolorowa kreska dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01693.jpg (35,7 KB, 58 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-03-14 o 08:21
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:22   #3707
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ruda, Ty siejesz zniszczenie na wątku. Najpierw nas wszystkie pozarażałaś, a teraz chcesz pozabijać
Przepraszam

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ruda, proszę Cię, nie zawsze to, co "większe" znaczy niezgrabne i brzydkie
Ale ja może spaczona jestem...bo wg "rozmiarówki Rudej" w ogóle nie powinnam żyć ze swoją waga i rozmiarem (tak! 42, 44) i, co więcej, strrrasznie mnie w☠☠☠☠iają wypowiedzi szczupłych dziewczyn jakie to one są grube, chociaż nawet nie wiedzą co, to znaczy...
Ostatnio, kiedy moja koleżanka w rozmiarze 34 (a może i nie) zaczęła narzekać, jak to "ona przytyła i, że ma taaaakie wystające boczki i, że nie może juz się objąć w pasie dłońmi (sic!)", to lojalnie ją ostrzegłam, że jeżeli nie przestanie to dostanie w głowę, krzesłem
To ja ię już nie odzywam. Bo dostanę w głowę krzesłem

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Kto pójdzie za mnie na uczelnię na 8 godzin?
Taaak mi się nie chce...
Idź za mnie na praktyki

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Tak, myję szamponem BD. Już nawet nie wiem, którą z kolei butelkę zużywam Na początku średnio mi się z nim współpracowało, ale kiedy ciut się wprawiłam, to efekty są suuper - domywam nim wszystko bez problemu Na przykład w niedzielę nałożyłam na noc miesznkę dość ciężkich olei (przynajmniej w moim odczuciu): rycyna, oliwa z oliwek i, do rozcieńczenia, z pestek winogron, a w poniedziałek wszystko pięknie zmyłam jednym myciem
Ja z nim walczyłam kilka myć, ale za bardzo mi włosy plącze
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:31   #3708
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dzień dobry wszystkim Udało mi się wstać. Odpowiadając na pytanie "co to są te stacje dziwne" spieszę z odpowiedzią. Otóż są to stacje radiowe nadające na falach krótkich numery. W miejscu gdzie normalnie nic nie ma i jest szum pojawia się jakaś muzyczka. O pełnej godzinie nadawany jest podwójnie jakiś sygnał oznaczający początek nadawania (jakieś zdanie, inna muzyka, cokolwiek). Zaraz po nim rozpoczyna się "czytanie" numerów. "Czytanie" bo przeważnie są to jakieś zupełnie nienaturalne głosy, obrobione jakoś przez komputery albo inne ustrojstwa. Oprócz cyfr/liczb nadawane są także czasem litery. Cały przekaz jest nadawany podwójnie - każdy "znak" jest czytany 2 razy zanim zostanie odczytany kolejny. Kończy się też czymś specjalnym, ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło. Całość trwa ok. 1min. Właśnie od nadawania tych numerów stacje te zostały nazwane number station.

A teraz klimat i akcja właściwa. Siedzę w nocy, testuję radio które naprawiałem, ciemno zupełnie bo pięknie jest skala podświetlona i lubię się na nią patrzeć. Słuchawki na uszach i słucham co tam w radiu leci (niestety jeszcze nie udało mi się trafić na taką stację). Przypominam sobie o tych stacjach tajemniczych - szybko wklepałem w wyszukiwarce i uruchomiłem pierwszy filmik jaki był w sumie... W tle dziecinna melodyjka, grana na dzwoneczkach i głos dziewczynki dyktującej jakieś numery (chyba wszystko po niemiecku było, ale nie jestem pewien). Z początku brzmiała normalnie ale po chwili jej głos się tak bardzo zmienił, że się trochę przestraszyłem...

Tyle z opowieści
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:41   #3709
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Mnie kiedyś jakaś krowa "podcięła" na chłopaka. Złapała kucyk, ciach... "oj, chyba mi się za dużo obcięło hahahah". A ja już poryczana cała
Włosy do pasa, grube i gęste I od razu je gdzieś krowa schowała na zapleczu
zamordowałabym ją

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
i mam paznokcie dla was
Virtual Sea story + wzorek
taki deszcz u nas leje a ja odstawiłam takie paznokcie i makijaż pod kolor. Kolorowa kreska dzisiaj
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 08:49   #3710
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim Udało mi się wstać. Odpowiadając na pytanie "co to są te stacje dziwne" spieszę z odpowiedzią. Otóż są to stacje radiowe nadające na falach krótkich numery. W miejscu gdzie normalnie nic nie ma i jest szum pojawia się jakaś muzyczka. O pełnej godzinie nadawany jest podwójnie jakiś sygnał oznaczający początek nadawania (jakieś zdanie, inna muzyka, cokolwiek). Zaraz po nim rozpoczyna się "czytanie" numerów. "Czytanie" bo przeważnie są to jakieś zupełnie nienaturalne głosy, obrobione jakoś przez komputery albo inne ustrojstwa. Oprócz cyfr/liczb nadawane są także czasem litery. Cały przekaz jest nadawany podwójnie - każdy "znak" jest czytany 2 razy zanim zostanie odczytany kolejny. Kończy się też czymś specjalnym, ale nie pamiętam dokładnie o co chodziło. Całość trwa ok. 1min. Właśnie od nadawania tych numerów stacje te zostały nazwane number station.

A teraz klimat i akcja właściwa. Siedzę w nocy, testuję radio które naprawiałem, ciemno zupełnie bo pięknie jest skala podświetlona i lubię się na nią patrzeć. Słuchawki na uszach i słucham co tam w radiu leci (niestety jeszcze nie udało mi się trafić na taką stację). Przypominam sobie o tych stacjach tajemniczych - szybko wklepałem w wyszukiwarce i uruchomiłem pierwszy filmik jaki był w sumie... W tle dziecinna melodyjka, grana na dzwoneczkach i głos dziewczynki dyktującej jakieś numery (chyba wszystko po niemiecku było, ale nie jestem pewien). Z początku brzmiała normalnie ale po chwili jej głos się tak bardzo zmienił, że się trochę przestraszyłem...

Tyle z opowieści
Maaatko


Dobra, spadam zrażać potworki.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:51   #3711
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

A ja spadam kombinować śniadanie
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:17   #3712
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
To ja ię już nie odzywam. Bo dostanę w głowę krzesłem
Wirtualnym krzesłem

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja z nim walczyłam kilka myć, ale za bardzo mi włosy plącze
Tak jak mówię - na początku też było nieciekawie Szczególnie po Białym Jeleniu, który zostawiał włosy taaaakie "uczesane" i gładkie, ale chyba wystąpił mi po nim łupież Ale teraz jest dobrze, do plątania się przyzwyczaiłam i je przełknę, bo szampon mi służy i to bardzo. Właśnie idę zmywać nim olej

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim
(...)
Tyle z opowieści
Ojojoj, skoro ty się przestraszyłeś, to...brrr.
Ja lubię teorie spiskowe i podobne klimaty (choć raczej czytać niż w nie wierzyć), inna sprawa, że w nocy nie mogę spać później

Mgiełko - śliczne, jak zwykle, a te twoje bąbelki to naprawdę malusie muszą być, bo ja nigdy ich nie widzę, serio
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:25   #3713
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Też lubię takie teorie, ale samo brzmienie akurat czytania wywołało takie wrażenia, choć wiem jak się je robi i że są przerobione sztucznie to jednak... Dreszcz po plecach przeszedł... Ale spało się dobrze
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:32   #3714
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Kobitki pomozcie podjełam współprace z golden rose i moge wybrać lakierów za 60 zł z ich strony i nie moge sie zdecydować http://goldenrose-styl.pl/sklep/cate...id_category=19 jakies polecacie konkretnie?
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:48   #3715
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

O jaaaa, zazdraszczam
Tylko lakiery? Brałabym jakiś Holo, Color Magic, Paris, Matowy, oooo i metaliczny siakiś i pomadeczkę 98 ponoć fajna nudziakowa, ale wpadająca w róż nie widziałam na żywo, bo pani na stoisku nie mogła jej znaleźć
EDIT: a może coś z nowości? Magnetyczny?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-03-14 o 11:51
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:51   #3716
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

umówiłysmy sie na lakiery za szminkami nie przepadam dwa holo sama zamówiłam na pewno biore półmatowy blekit
sama sobie zazdroszczee
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:43   #3717
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
sama sobie zazdroszczee
Nie da się tak
Ja bym wzięła wszystkie holo i zrobiła prezenty wszystkim pazurkomaniaczkom z wizażu, o!

Ehh, powiedzcie dlaczego to olejowane tak wciąga, co?
Postanowiłam, że nie jadę na ćwiczenia (jeżu! jakim jestem powtorem!).
Po zmyciu oleju, nałożyłam żel lniany, który miał robić za maskę, ale skoro nie jadę, to zostawiłam go na włosach do wyschnięcia, trochę pougniatałam (ale jestem pewna, że nie potrafię tego robić), trochę je "wyparowałam" - stałam nad parującą wodą - i w efekcie wyglądam jak Zbigniew Wodecki! Szał ciał!
Mam tylko taki problem, że jakieś 10cm włosów od przedziałka do końca tej długości się nie kręci... I cholera, wyglądam jakbym, podczas wysychania włosów, miała na głowie garnek i trochę się ich pokręciło, a trochę nie (nie zdziwię się, jeżeli nie odgadniecie o co mi chodzi, ale nie mam dziś weny do opisywania).
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:03   #3718
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
umówiłysmy sie na lakiery za szminkami nie przepadam dwa holo sama zamówiłam na pewno biore półmatowy blekit
sama sobie zazdroszczee
Hehe, pochwal się potem co wybrałaś weź jakiś color magic 307 polecam

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Postanowiłam, że nie jadę na ćwiczenia (jeżu! jakim jestem powtorem!).
Po zmyciu oleju, nałożyłam żel lniany, który miał robić za maskę, ale skoro nie jadę, to zostawiłam go na włosach do wyschnięcia, trochę pougniatałam (ale jestem pewna, że nie potrafię tego robić), trochę je "wyparowałam" - stałam nad parującą wodą - i w efekcie wyglądam jak Zbigniew Wodecki! Szał ciał!
Mam tylko taki problem, że jakieś 10cm włosów od przedziałka do końca tej długości się nie kręci... I cholera, wyglądam jakbym, podczas wysychania włosów, miała na głowie garnek i trochę się ich pokręciło, a trochę nie (nie zdziwię się, jeżeli nie odgadniecie o co mi chodzi, ale nie mam dziś weny do opisywania).
Od połowy Ci się kręcą póki co, tak? da się to zmienić, spokojnie no chyba, że taki urok Twoich włosków...potrzeba czasu, systematyczności i odpowiedniej pielęgnacji. Po nałożeniu stylizatora już włosów nie dotykamy do wyschnięcia +parująca woda = puch pokaż włosy
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:36   #3719
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wirtualnym krzesłem

Tak jak mówię - na początku też było nieciekawie Szczególnie po Białym Jeleniu, który zostawiał włosy taaaakie "uczesane" i gładkie, ale chyba wystąpił mi po nim łupież Ale teraz jest dobrze, do plątania się przyzwyczaiłam i je przełknę, bo szampon mi służy i to bardzo. Właśnie idę zmywać nim olej
Ja lubię Alterrę i będe się jej trzymać Bo nienawidzę, jak mi się kłaki plączą do potęgi.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Kobitki pomozcie podjełam współprace z golden rose i moge wybrać lakierów za 60 zł z ich strony i nie moge sie zdecydować http://goldenrose-styl.pl/sklep/cate...id_category=19 jakies polecacie konkretnie?
O jaaa, zazdraszczam
Holosie!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie da się tak
Ja bym wzięła wszystkie holo i zrobiła prezenty wszystkim pazurkomaniaczkom z wizażu, o!

Ehh, powiedzcie dlaczego to olejowane tak wciąga, co?
Postanowiłam, że nie jadę na ćwiczenia (jeżu! jakim jestem powtorem!).
Po zmyciu oleju, nałożyłam żel lniany, który miał robić za maskę, ale skoro nie jadę, to zostawiłam go na włosach do wyschnięcia, trochę pougniatałam (ale jestem pewna, że nie potrafię tego robić), trochę je "wyparowałam" - stałam nad parującą wodą - i w efekcie wyglądam jak Zbigniew Wodecki! Szał ciał!
Mam tylko taki problem, że jakieś 10cm włosów od przedziałka do końca tej długości się nie kręci... I cholera, wyglądam jakbym, podczas wysychania włosów, miała na głowie garnek i trochę się ich pokręciło, a trochę nie (nie zdziwię się, jeżeli nie odgadniecie o co mi chodzi, ale nie mam dziś weny do opisywania).
Dobrze mówi, polać jej!

Wodecki

Matko, ja sobie płuca wykaszlę
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 13:49   #3720
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Od połowy Ci się kręcą póki co, tak? da się to zmienić, spokojnie no chyba, że taki urok Twoich włosków...potrzeba czasu, systematyczności i odpowiedniej pielęgnacji. Po nałożeniu stylizatora już włosów nie dotykamy do wyschnięcia +parująca woda = puch pokaż włosy
O właśnie: od połowy mi się kręcą - dziękuję za wybawienie ze słowotwórczej opresji Jeszcze innymi słowy: nie kręci mi się najkrótsza warstwa włosów, może właśnie dlatego, że jest najkrótsza
Z tym żelem lnianym to było tak: umyłam włosy, nałożyłam żel, założyłam folię na głowę. Następnie stwierdziłam, że nie jadę na uczelnię i, że w takim razie nie będę spłukiwać żelu i niech sobie wyschnie, więc: zdjęłam folię, zawinęłam włosy w ręcznikowy turban (co by z włosów mi nie kapało, a i żelu nałożyłam naprawdę dużo, pomyślałam więc, że nadmierny nadmiar mi się przy okazji odciśnie), zdjęłam ręcznik, rozczesałam włosy (nie wiem czy słusznie, ale na usprawiedliwienie powiem, że włosy były jeszcze mokre-mokre, nawet końce nie były suche) i czekałam do całkowitego wyschnięcia Później: ugniatanie, a raczej jego parodia i para.
Tu są wcześniejsze zdjęcia, nie wiem czy widziałaś: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3337
A tu dzisiejsze, robione przed chwilą, straszne, bo mam mokre paznokcie
Dopisek: Dżizas...mój mózg chyba urządził sobie dziś jakiś wypad na ryby - dopiero "obrabiając" zdjęcie stwierdziłam, że spięłam tą nie-kręcącą się warstwę włosów i i tak nic nie widać Blondynka, blondynka...No nic, wrzucam takie, jak jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,3 KB, 42 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.