Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-28, 19:43   #2611
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ale sa weekendy u mnie na studiach sa laski z drugiego końca Polski i związki przetrwały ;>
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 20:08   #2612
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ale sa weekendy u mnie na studiach sa laski z drugiego końca Polski i związki przetrwały ;>
no tylko problem jest taki, że ja wiem, że nie na każdy weekend będę przyjeżdżać do domu, góra co dwa tyg... ehh zresztą co ma być to będzie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:24   #2613
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć ja się chcę do Was dołączyć, bo staram się walczyć o powrót do naturalnych i nieponiszczonych włosków
Mój naturalny to brzydki ciemny brąz, ale chyba muszę się z nim pogodzić. Ostatnio farbowane Mango, które po 2,5 miesiąca wygląda jak zwykły jasny brąz. Farbuję włosy już od 5 lat, co 3-4 miesiące, więc mam dość zastanawiam się też nad zafarbowaniem ich na kolor zbliżony do mojego naturalnego, wtedy byłoby łatwiej
__________________
od marca 2012 dbam o włosy


Edytowane przez vanilla_kate
Czas edycji: 2012-09-23 o 17:05
vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:50   #2614
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hejjj
witam wszystkie nowe członkinie klubu "zapuszczalskich", fajnie, ze jest nas więcej

barbara_barbie w ciązy włosy ponioć szybciej rosną, mnie urosły bardzo
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 21:56   #2615
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Cześć ja się chcę do Was dołączyć, bo staram się walczyć o powrót do naturalnych i nieponiszczonych włosków
Mój naturalny to brzydki ciemny brąz, ale chyba muszę się z nim pogodzić. Ostatnio farbowane Mango, które po 2,5 miesiąca wygląda jak zwykły jasny brąz. Farbuję włosy już od 5 lat, co 3-4 miesiące, więc mam dość zastanawiam się też nad zafarbowaniem ich na kolor zbliżony do mojego naturalnego, wtedy byłoby łatwiej

A oto moje 3-centymetrowe paskudne odrosty
Załącznik 4852953
brzydki? No proszę Cię! Ja tu widzę piękną przyszłą brunetkę!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:01   #2616
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziękuję, miło słyszeć Ale ja mam jakieś złe wspomnienia z moim naturalnym kolorem, wydaje mi się za ciemny i przytłaczający ale będę walczyć, bo do pięknych i długich włosów pasuje każdy kolor
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:02   #2617
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Vanilla_kate witaj. ^^
Masz bardzo ładny i wyrazisty kolor naturalek.

Muszę się Wam czymś pochwalić. Przechodziłam włosowy kryzys, ale jest już lepiej.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 22:23   #2618
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Cześć ja się chcę do Was dołączyć, bo staram się walczyć o powrót do naturalnych i nieponiszczonych włosków
Mój naturalny to brzydki ciemny brąz, ale chyba muszę się z nim pogodzić. Ostatnio farbowane Mango, które po 2,5 miesiąca wygląda jak zwykły jasny brąz. Farbuję włosy już od 5 lat, co 3-4 miesiące, więc mam dość zastanawiam się też nad zafarbowaniem ich na kolor zbliżony do mojego naturalnego, wtedy byłoby łatwiej

A oto moje 3-centymetrowe paskudne odrosty
Załącznik 4852953
ah piękne naturalki masz kochana, pamiętam jak ja zaczynałam ponad rok temu. Po pół roku miałam kryzys ale ściełam drastycznie włosy. Teraz intensywnie zapuszczam bo brakuje mi długich włosków.
Załączam aktualizację włosków ostatki farbki zostały mi na koncóweczkach i sa praktycznie niewidoczne. A naturalki sa błyszczące mięciutkie i zdrowe .
Zdjęcie z długimi włoskami z 2010 kiedy farbowałam na rude i miałam długie ah też mi brakuje tego kolorku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (149,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0275.jpg (87,2 KB, 53 załadowań)
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 22:42   #2619
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
no tylko problem jest taki, że ja wiem, że nie na każdy weekend będę przyjeżdżać do domu, góra co dwa tyg... ehh zresztą co ma być to będzie
pozostaje żyć i czekać. czas pokażę, co z nami będzie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 07:18   #2620
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
Cześć ja się chcę do Was dołączyć, bo staram się walczyć o powrót do naturalnych i nieponiszczonych włosków
Mój naturalny to brzydki ciemny brąz, ale chyba muszę się z nim pogodzić. Ostatnio farbowane Mango, które po 2,5 miesiąca wygląda jak zwykły jasny brąz. Farbuję włosy już od 5 lat, co 3-4 miesiące, więc mam dość zastanawiam się też nad zafarbowaniem ich na kolor zbliżony do mojego naturalnego, wtedy byłoby łatwiej

A oto moje 3-centymetrowe paskudne odrosty
Załącznik 4852953
wiesz ja to chyba jestem slepa bo ciezko na tym zdjeciu zobaczyc roznice pomiedzy twoim naturalnym a farbowanym. nic nie farbuj i zostaw te wlosy w spokoju niech sobie rosna. tragedii nie ma wg mnie

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:02 ----------

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
7 tc moja droga... mam wrazenie ze spodnie mi z dupy spadaja za to cycki sa przeogromne, i juz po malu sie przyzwyczajam, jednak w nocy daja mi popalic... co i rusz sie budze jak sie przekrecam z boku na bok bo bola przeokrutnie... dzis zjadlam tyle kiszonej kapusty, bo na nic innego nie mam ochoty.... mam nadzieje ze szybko mi przejdzie, nie wspomne juz ze na zakupy do hipermarketu pojsc nie moge, bo na wejsciu na sklep robi mi sie niedobrze, tyle tam tych zapachow ktore teraz odczuwam o wiele intensywniej, i mnie mdli... na nastp wizyte ide 18.09 to sie spytam czy moge cos stosowac na te hairy... albo i wypadaja mi tez od tego ze nosze je non stop zwiazane do gory?! i stad oslabienie i lecą...
jak to juz 7 tydzien to jeszcze sie troszke pomeczysz i to minie....wroci apetyt i bedzie lepiej!pozniej za to beda inne dolegliwosci;-)
jesli chodzi o wlosy to faktycznie jesli je spinasz ciasno do gory non stop moga byc "zmeczone" takim traktowaniem. jantar jest ziolowy nie powinien zaszkodzic dzidziusiowi. mowi sie ze pierwsze 3 miesiace sa najwazniejsze i nic sie nie stosuje, a Tobie akrat mina do nast wizyty wiec bedziesz mogla sie upewnic.

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

TwojaKokaina - jak tam amla? uzywalas? pasuje Ci?

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
ah piękne naturalki masz kochana, pamiętam jak ja zaczynałam ponad rok temu. Po pół roku miałam kryzys ale ściełam drastycznie włosy. Teraz intensywnie zapuszczam bo brakuje mi długich włosków.
Załączam aktualizację włosków ostatki farbki zostały mi na koncóweczkach i sa praktycznie niewidoczne. A naturalki sa błyszczące mięciutkie i zdrowe .
Zdjęcie z długimi włoskami z 2010 kiedy farbowałam na rude i miałam długie ah też mi brakuje tego kolorku.
ale Twoj naturalny jest bardzo zblizony do tego co malowalas a jaka roznica w kondycji wlosow! twoj kolor jest intensywny i fajny!!
mi tez brakuje tej dlugosci co mialam wiec rozumiem Cie bardzo dobrze! mam krotsze niz ty a mialam tez takie glugie....troche musi minac jeszcze
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 08:22   #2621
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------



ale Twoj naturalny jest bardzo zblizony do tego co malowalas a jaka roznica w kondycji wlosow! twoj kolor jest intensywny i fajny!!
mi tez brakuje tej dlugosci co mialam wiec rozumiem Cie bardzo dobrze! mam krotsze niz ty a mialam tez takie glugie....troche musi minac jeszcze

Na tym zdjęciu kolor jest przekłamany - mój naturalny to raczej średni blond ale z takim złotawym połyskiem, z przodu mam jasniutkie pasemka blond od słońca. Na rudo zalatują tylko koncóweczki a że mam pocieniowane to jest taki połysk
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-29, 10:30   #2622
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość

TwojaKokaina - jak tam amla? uzywalas? pasuje Ci?
pojutrze wypróbuję, bo własnie skończyłam inny olej
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 14:46   #2623
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, mogę dołączyć? Od czerwca próbuję wrócić do naturalnego koloru włosów. Naturalnie mam włosy pomiędzy ciemnym blondem, a jasnym brązem. Od wielu lat farbuję, najpierw farbami chemicznymi, później henną. Kolory też były różne. Mam nadzieję, że powrót do naturalnego koloru pomoże mi wzmocnić i zagęścić włosy (tak, tak jasne...ale trzeba się jakoś motywować ). Niestety przechodzę kryzys, przychodzą chwile zwątpienia. Dlatego zdecydowałam się do was dołączyć. Można?
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 15:26   #2624
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

aprilrain- witamy Cie;-)
kazda z nas miala kryzys wiec to pewnie nie pierwszy raz, ale musisz byc twarda i nie myslec o farbach
dobrze sie motywujesz bo jesli nie bedziesz malowala na pewno bedziesz miala zdrowsze wlosy. a i od olei i roznych wcierek mozesz sobie zagescic wlosy, ja tak wlasnie mialam wiec nie poddawaj sie!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 17:37   #2625
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
pozostaje żyć i czekać. czas pokażę, co z nami będzie
kiedy znajdziemy się na zakręcie
szczerze to, życzę Ci szczęścia, ale chyba z mojej znajomości jednak nic nie wyjdzie, bo u mnie sytuacja jest taka, że on zerwał z dziewczyną dwa tyg temu czy trzy i ja myślę, że on ją dalej kocha, nie chce się pchać w takie coś
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 07:44   #2626
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziękuję za przyjęcie mnie do grupy. Może pochwalę się wam co do tej pory udało mi się wyhodować. Wiem, że to niewiele, ale każdy mm mnie cieszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (167,2 KB, 54 załadowań)
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:36   #2627
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
hejjj
witam wszystkie nowe członkinie klubu "zapuszczalskich", fajnie, ze jest nas więcej

barbara_barbie w ciązy włosy ponioć szybciej rosną, mnie urosły bardzo

Ja rowniez Was witam dziewczyny

Farmetko, moze ja tego narazie nie odczuwam, poki co odczuwam to ze mi wypadaja... musialam odstawic kuracje crescina, nie wiem czy mozna brac skrzyp itp, a zapomnialam sie spytac na 1 wizycie u gin... wiec tak mi leca te wlosy, co je przeczesze to wlosy, wszedzie moje wlosy, nie wygladam "łysiej" ale zle sie czuje z tym ze mi tak wypadaja... czy w 2 trymestrze poprawia sie wszystko? to tylko na poczatku hormony tak wariuja, i po ciazy oczywiscie? odrostami to juz sie nie przejmuje, nawet podobaja mi sie ale to ze wypadaja przy kazdej okazji, mycia czesania suszenia choc susze 1 na 2 tygodnie, zabawy wlosami, zawsze cos mi wypada... eh
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:30   #2628
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
kiedy znajdziemy się na zakręcie
szczerze to, życzę Ci szczęścia, ale chyba z mojej znajomości jednak nic nie wyjdzie, bo u mnie sytuacja jest taka, że on zerwał z dziewczyną dwa tyg temu czy trzy i ja myślę, że on ją dalej kocha, nie chce się pchać w takie coś
dziękuję Ci
rzeczywiście ciężka sytuacja, ale zawsze możecie rozmawiać, a nigdy nie wiadomo, co będzie później ale nie dziwię Ci się, bo nie chciałabym być tylko pocieszeniem dla kogoś
Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę dołączyć? Od czerwca próbuję wrócić do naturalnego koloru włosów. Naturalnie mam włosy pomiędzy ciemnym blondem, a jasnym brązem. Od wielu lat farbuję, najpierw farbami chemicznymi, później henną. Kolory też były różne. Mam nadzieję, że powrót do naturalnego koloru pomoże mi wzmocnić i zagęścić włosy (tak, tak jasne...ale trzeba się jakoś motywować ). Niestety przechodzę kryzys, przychodzą chwile zwątpienia. Dlatego zdecydowałam się do was dołączyć. Można?
pewnie, że można natura górą
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 12:13   #2629
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie było, ale miałam problemy osobiste i nie miałam na nic głowy... Rozstałam się z facetem, dowiedziałam się, że zdradzał mnie od pewnego czasu i wiecie z kim? Właśnie z tą marmozetą o której Wam pisałam kiedyś i zostałam zlinczowana za moje wrogie nastawienie do niej... jak widać nie na darmo ^ ^. Jestem w fazie szoku i dochodzenia do siebie po tym wszystkim. Dwa lata z życia wyjętę, ale cóż... To nie moja wina... Nienawidze drania, ale chce wyleczyć się jak najszybciej. Mam małą depresję z tego powodu, bo to mój drugi dłuższy związek, który zakończył się zdradą... Eh
Moja przyjaciółka rozstała się z chłopakiem po 7 latach... To było rok temu, pokłócili się, jak zwykle, nie odzywali się do siebie przez 2 tygodnie chyba, w końcu ona po obronie magisterskiej zadzwoniła do niego mówiąc, że może najwyższy czas porozmawiać, a on jej oznajmił, że nie chce już z nią być, że ma inną dziewczynę od roku bodajże, że ją kocha i że w przyszłym roku biorą ślub. Wyobraźcie sobie, co ona przeżyła...

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

Z innej beczki jestem w rodzinnej miejscowości i wyruszam na łowy! lubcie secondhandy? ja kupuję w nich od zawsze, teraz zrobiły się modne, ale ciągle można znaleźć perełki za grosze w tej małej miejscowości kobiety kupują zachowawczo, więc jest pełno modowych ciekawostek i trendów które później kupuję za złotówkę. ostatnio, jak były takie straszne upały zaoparzyłam się w swetry, każdy za 1zł i już jestem gotowa na zimę
Ja kocham charityshopy w UK ! Za grosze można znaleźć super ubrania, jeszcze nawet z metkami. Ostatnio jak byłam, to miałam 4 torby zakupów, a wydałam z 50f. Do tego trzeba dodać, że u nich 50f, to jak dla nas 50zł. W ogóle strasznie boli mnie to, że w UK za 300f kupisz laptopa czy zmywarkę do naczyń, a w Polsce za ten sam produkt musisz wydać z 1200zł. Do tego bawi mnie fakt, że dla Anglików np. dobre buty dla dziecka za 15f, komentowane są jako "drogie". Zapraszam do Polski...

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Przedstawiam wam dzisiejszego gościa, który jest powodem mojej włosowej depresji

Mała księżniczka :
Ale piękne włosy ! Ja, jeśli urodzę kiedyś córeczkę, też będę zapuszczała jej włosy; sama miałam długie jako dziecko, przez to nauczyłam się robić sobie różne warkocze i warkoczyki.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

jak ktoś zna takie czary to niech mi je pokaże, bo jak dla mnie, osoby która ma już swoje piękne naturalki opcje są 2:
1) ścinamy radykalnie i odrastają sobie ładnie (to ja, polecam )
2) ścinamy stopniowo, co sprawia, że przez całe wracanie do naturalek chodzimy z kilkoma kolorami
a i jeszcze 3) odmawiamy ścięcia brzydkich, zniszczonych farbowanych i chodzimy w brzydkich włosach

niestety, cudów tu nie ma...
Ja wybrałam opcję nr 2.



Zrobiłam mały zakup na ZSK. To było moje pierwsze zamówienie. Sugerowałam się zawartością ceramid poprawiających kondycję włosów zniszczonych (wzięłam oczywiście te, z dużą ich zawartością) i kupiłam:

1) Organiczny olej ze słonecznika - 60ml
2) Naturalny olej konopny - 30 ml
3) Organiczny olej z krokosza barwierskiego - 30 ml
4) Rafinowany olej z nasion bawełny - 30 ml

No i też wzięłam l-cysteinę (10g).

Dzisiaj będę olejować.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 12:30   #2630
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka rozstała się z chłopakiem po 7 latach... To było rok temu, pokłócili się, jak zwykle, nie odzywali się do siebie przez 2 tygodnie chyba, w końcu ona po obronie magisterskiej zadzwoniła do niego mówiąc, że może najwyższy czas porozmawiać, a on jej oznajmił, że nie chce już z nią być, że ma inną dziewczynę od roku bodajże, że ją kocha i że w przyszłym roku biorą ślub. Wyobraźcie sobie, co ona przeżyła...
Jak patrzę na moje koleżanki, to wszystkie które miały wieloletnich partnerów...już ich nie mają. Wszystko się porozpadało. Co ciekawe, to zawsze faceci od razu mieli nowe panny. Chyba nie warto w młodości angażować się w "poważne" związki...
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 12:46   #2631
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Jak patrzę na moje koleżanki, to wszystkie które miały wieloletnich partnerów...już ich nie mają. Wszystko się porozpadało. Co ciekawe, to zawsze faceci od razu mieli nowe panny. Chyba nie warto w młodości angażować się w "poważne" związki...
Mi ktoś ostatnio powiedział, że jak nie poznało się "przyszłego męża" w liceum, to teraz ciężko kogoś porządnego sobie znaleźć. U mnie też, jak patrzę po znajomych, wiele związków się rozpadło, ze stażem 6 lat, 7 lat, 8 lat. Chłopak przyjaciółki miał 2 dziewczyny przez rok czasu. Porażka jakaś !
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 14:26   #2632
barbara_barbie
Raczkowanie
 
Avatar barbara_barbie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Mi ktoś ostatnio powiedział, że jak nie poznało się "przyszłego męża" w liceum, to teraz ciężko kogoś porządnego sobie znaleźć. U mnie też, jak patrzę po znajomych, wiele związków się rozpadło, ze stażem 6 lat, 7 lat, 8 lat. Chłopak przyjaciółki miał 2 dziewczyny przez rok czasu. Porażka jakaś !
Ojjj wiem cos o tym. Ja bylam z chlopakiem, poznalam go w 1 liceum, ogolnie to on strasznie mnie wkurzal, a ja jego, takie "konskie zaloty" ale nie byl taki brzydki, powiedzialabym nawet ze przystojny Ja poszlam do liceum sama jak palec, 3 miejscowosci dalej, zero znajomych tam, nic, ale dzieki niemu znalazlam nowe towarzystwo, i tak w ktoregos sylwestra postanowilismyt byc razem. BYlam jego pierwsza dziewczyna, w kazdym slowa znaczeniu, kazdy mi mowil ze on sie dziewczynami nie interesuje, woli sobie zapalic trawki. Ale dla mnie sie ogarnal. Bylismy razem 5 lat. po okolo 3,5 roku bycia razem zaczelo sie psuc, klotnie, sceny zazdrosci, on zaczal imprezowac, ja zamieszkalam juz wtedy praktycznie u niego.... potem on zaczal prace, i tam dal sie omotac pewnej dziewczynie ze wsi co dojezdzala do pracy. klamal mi w zywe oczy ze to tylko kolezanka, ze ona ma dziecko on nic z nia nie chce, potem zaczely sie nadgodziny w pracy, wracal pozniej a ja sama u niego w domu czekalam jak glupia, az ktoregos razu wykrzyczalam mu ze mnei zdradza itd. i powiedzial zebym wrocila do domu, ze tak, zakochal sie [tylko na to czekal az mu awanti zrobie]. miesiac nie bylismy razem, jemu z nia nie wyszlo, potem chcial powrotu. wybaczylam mu [glupia bylam!] potem bylismy razem jeszcze jakis rok, a ja przez ten caly czas przyjaznilam sie z moim obecnym mezem [kolega ex] i gdy wiedzialam ze nic juz sie nie poprawi, ze nie umiem jakos wybaczyc mu tej zdrady, zaczelam wiecej czasu spedzac z moim obecnym mezem, i inaczej na niego patrzec. Wiedzielismy jakie czekaja nas konsekwencje, gdyz to wygladalo tak, jak by moj TZ odbil mnie mojemu ex, i wiedzielismy ze towarzystwo tego nie zaakceptuje, ze bedziemy musieli sie odciac od nich, ale jak sie kochamy to nie bedzie mialo znaczenia. I tak tez zrobilismy.

Moj ex zrobil mi awanture ze tyle czasu spedzam z przyjacielem, ze ma tego dosc i mam sie wyprowadzic. Myslal ze bede go prosic ze nie chce, zeby dal mi szanse, jak to kiedys bylo, a ja powiedzialam 'dobrze'. I juz na nastepny dzien mnie nie bylo. Potraktowalam swojego ex jak on mnie, rok wczesniej, mialam te satysfakcje. Oczywiscie musielismy sie przeprowadzic z TZ do innej miejscowosci, bo wieszali na nas psy, nie rozumieli ze sie kochamy, znamy juz tyle czasu, a moj ex to byla pomylka, tymbardziej ze podnosil na mnie notorycznie reke, a ja glupia nie umialam odejsc, i wszyscy znajomi o tym wiedzieli, widzieli siniaki, itd brrr...
zaczelismy byc razem majac po 17 lat a skonczylo sie majac 22...

Ale sie rozpisalam! ale teraz nie powiem, nie zamienilabym mojego TZ na zadnego innego Ex byl taki ze "zjadlby swoje i moim by sie chcial dzielic, a TZ jest taki ze on sobie od ust odejmie zeby mi dac".

z moim mezem poprostu z dnia na dzien zamieszkalismy, przyjaznilismy sie ze soba jakies 3 lata, a po roku pobralismy sie. I jestesmy szczesliwi, bo znalismy sie totalnie na wylot a ja tyle czasu nie zwracalam na niego uwagi, on po cichu podkochiwal sie we mnie, ale nie chcial nalegac....

Tak wiec ja tez nie wierze w zwiazki dlugoletnie, z czasow mlodzienczych, czlowiek sie zmienia zmieniaja sie jego poglady, potrzeby, i nagle drogi sie rozchodza, ludzie nie maja ze soba nic wspolnego.
__________________
Nie prostuje wlosow od 01.03.2012
Ost. Farbowanie 30.05.12

ŻONA OD 16.07.11
Czekamy na Bejbii!
http://www.suwaczki.com/tickers/zud3ol2a133o08zn.png
Spotkamy sie za:
http://www.suwaczki.com/tickers/cd9b3e3kdqo8qacs.png

Edytowane przez barbara_barbie
Czas edycji: 2012-08-30 o 14:37
barbara_barbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 14:51   #2633
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Tak wiec ja tez nie wierze w zwiazki dlugoletnie, z czasow mlodzienczych, czlowiek sie zmienia zmieniaja sie jego poglady, potrzeby, i nagle drogi sie rozchodza, ludzie nie maja ze soba nic wspolnego.
O to, to, to! A wręcz cześć facetów z wiekiem durnieje. (a może to wpływ opóźnionego dorastania)
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 15:36   #2634
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja też uważam, że długoletnie związki są bardzo ciężkie do przetrwania... W LO miałam chłopaka byliśmy razem 1,5 roku, ja byłam jego pierwszą poważną dziewczyną a on moim pierwszym poważnym chłopakiem. Skończyło się zdradą z jego strony... Ale wiecie co? dziś jestem w stanie go zrozumieć... Byliśmy młodzi, żadne z nas się nie wyszalało... To musiało wydarzyć się prędzej czy póżniej. Dziś nawet czasem popiszemy ze sobą, tak po prostu jak kumple i mi pasuje taki stan rzeczy. Ale to nie znaczy, że straszy facet ma poukładane w głowie... nie! Dowodem na to jest mój 2 letni związek, który również zdradą się zakończył ^ ^ pisałam Wam niedawno... I powiem /wam, że tego nigdy niezrozumiem i nie będę w stanie choć odrobinę wybaczyć. Nienawidzę go... Zdradził mnie ze swoją byłą dziewczyną, której przecież tak nie lubił... Co lepsze, nie miał odwagi mi tego powiedziec w twarz tylko odszedł nie mówiąc nic... Gdyby nie jego brat to do dziś byłabym w błogiej nieświadomości i uwielbieniu człowieka, którego tak naprawdę nie znałam. No coż... Ale zrobił mi ogromną przysługę odchodząc... Ja dopiero teraz czuję, że żyję! Bogu dziękuję, że niedałam się odizolować od świata tak jak on tego chciał. Mam znajomych, ciągle wychodzimy gdzieś bardzo dobrze mi to robi nawet nie mam kiedy wejść na wizaż, bo ciągle coś robię a gdy byłam z M siedziałam tu cały czas czekając aż jaśnie książe się odezwie... To rozstanie wyszło mi na dobre i dostałam niezłego powera. Chociaż wiadomo... Smutno jest mi, że nigdy więcej go nie przytulę i nie dotknę... ale na samą myśl o nim i o marmozecie robi mi się niedobrze ;/
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:35   #2635
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wiesz ja to chyba jestem slepa bo ciezko na tym zdjeciu zobaczyc roznice pomiedzy twoim naturalnym a farbowanym. nic nie farbuj i zostaw te wlosy w spokoju niech sobie rosna. tragedii nie ma wg mnie
to pewnie wina zdjęcia, ale na żywo niestety widać różnicę ale będę walczyć, niech rosną

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę dołączyć? Od czerwca próbuję wrócić do naturalnego koloru włosów. Naturalnie mam włosy pomiędzy ciemnym blondem, a jasnym brązem. Od wielu lat farbuję, najpierw farbami chemicznymi, później henną. Kolory też były różne. Mam nadzieję, że powrót do naturalnego koloru pomoże mi wzmocnić i zagęścić włosy (tak, tak jasne...ale trzeba się jakoś motywować ). Niestety przechodzę kryzys, przychodzą chwile zwątpienia. Dlatego zdecydowałam się do was dołączyć. Można?
witamy


Cytat:
Napisane przez barbara_barbie Pokaż wiadomość
Ja rowniez Was witam dziewczyny

Farmetko, moze ja tego narazie nie odczuwam, poki co odczuwam to ze mi wypadaja... musialam odstawic kuracje crescina, nie wiem czy mozna brac skrzyp itp, a zapomnialam sie spytac na 1 wizycie u gin... wiec tak mi leca te wlosy, co je przeczesze to wlosy, wszedzie moje wlosy, nie wygladam "łysiej" ale zle sie czuje z tym ze mi tak wypadaja... czy w 2 trymestrze poprawia sie wszystko? to tylko na poczatku hormony tak wariuja, i po ciazy oczywiscie? odrostami to juz sie nie przejmuje, nawet podobaja mi sie ale to ze wypadaja przy kazdej okazji, mycia czesania suszenia choc susze 1 na 2 tygodnie, zabawy wlosami, zawsze cos mi wypada... eh
taak, podobno później włosy wypadają wręcz w minimalnych ilościach wiem z licznych relacji koleżanek
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:37   #2636
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
Mam znajomych, ciągle wychodzimy gdzieś bardzo dobrze mi to robi nawet nie mam kiedy wejść na wizaż, bo ciągle coś robię a gdy byłam z M siedziałam tu cały czas czekając aż jaśnie książe się odezwie... To rozstanie wyszło mi na dobre i dostałam niezłego powera. Chociaż wiadomo... Smutno jest mi, że nigdy więcej go nie przytulę i nie dotknę... ale na samą myśl o nim i o marmozecie robi mi się niedobrze ;/
to jest najważniejsze. jestem zdania, że nie warto rezygnowac ze wszystkiego dla faceta, bo on może zostawić...
a jeszcze Ci się na pewno ułoży, czasem trzeba tylko czasu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 16:49   #2637
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Różnie się życie układa. Nam stuknie w przyszłym roku 8 lat. Moi rodzice poznali się na początku studiów i też wszystko poszło gładko.

Chociaż wiele osób od początku nam źle życzyło i życzy nadal - nie mam pojęcia dlaczego.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez aprilrain Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie mnie do grupy. Może pochwalę się wam co do tej pory udało mi się wyhodować. Wiem, że to niewiele, ale każdy mm mnie cieszy.
Mam wrażenie, że mamy bardzo podobny kolor włosów.

Edytowane przez AmaiMomo
Czas edycji: 2012-08-30 o 16:42
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 17:10   #2638
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Różnie się życie układa. Nam stuknie w przyszłym roku 8 lat. Moi rodzice poznali się na początku studiów i też wszystko poszło gładko.

Chociaż wiele osób od początku nam źle życzyło i życzy nadal - nie mam pojęcia dlaczego.[COLOR="Silver"]
ja też uważam, że nie można tak mówić, że poważne związki to nie mogą być w tak młodym wieku, a to wcale nie jest prawda, według mnie dużo zależy od ludzi i od tego jak bardzo się kochają, moi rodzice są ze sobą odkąd mój tata miał 16 lat i do tej pory bardzo się kochają także jak dla mnie każdy jest inny i takie mówienie, że to na pewno wam się nie uda, bo jesteście za młodzi jest według mnie trochę przesadzone..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 17:13   #2639
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja też uważam, że nie można tak mówić, że poważne związki to nie mogą być w tak młodym wieku, a to wcale nie jest prawda, według mnie dużo zależy od ludzi i od tego jak bardzo się kochają, moi rodzice są ze sobą odkąd mój tata miał 16 lat i do tej pory bardzo się kochają także jak dla mnie każdy jest inny i takie mówienie, że to na pewno wam się nie uda, bo jesteście za młodzi jest według mnie trochę przesadzone..
W naszym przypadku doszedł koronny argument mojego "podeszłego wieku" (jestem rok starsza od tż).
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 18:04   #2640
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
ale sa weekendy u mnie na studiach sa laski z drugiego końca Polski i związki przetrwały ;>
przerabiałam związek weekendowy i nie polecam nikomu, jeżeli chcesz z kims być to musisz BYĆ, telefon ani gg nic tutaj nie dadzą

vanilla_kate witaj
nie łam się kolorem naturalek, moje też mi sie wydawały do niczego a okazały się całkiem całkiem( możesz pokukać na moim blogu)

aprilrain witaj włoski zapowiadają sie ciekawie

barbara_barbie, cresciny nie polecam w ciąży, natomiast skrzyp Ci nie zaszkodzi - tylko z umiarem, w drugim trymestrze bedzie lepiej. Teraz na wahania hormonalne nałozyły się zmiany pór roku i stąd to wypadanie

ojp święta prawda z tymi cenami w naszym kraju - cena butów dziecięcych potrafi wcisnąć w mur. Napisz proszę jak ten olej konopny bo mam na niego chrapkę

barbara_barbie w TŻcie to przede wszystkim musimy mieć przyjaciela, reszta na drugim planie, wtedy to ma sens i miłośc kwitnie
__________________
- Ostatnie farbowanie - sierpień 2011
- Olejowanie - marzec 2012
- Radykalne cięcie - 28 maj 2012
- Własne naturalki - cały czas


Wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61765591
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.