Kosmetyki Apis - co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-31, 11:15   #1
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna

Kosmetyki Apis - co sądzicie?


Właśnie znalazłam ich stronę internetową z ktorej można zamówić też kosmetyki. Przyznam, że zaciekawiła mnie seria Dead Sea z minerałami morza martwego i chciałabym coś zamówić; możecie coś polecić?
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 18:24   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Ja mialam jedna maseczkę (taką ściągającą) tej firmy i bylam zadowolona [img]icons/icon7.gif[/img]
Natomiast tak z innej beczki to te kosmetyki są w normalnych drogeriach sprzedawane -i w momencie kiedy koszt przesylki będzie polową wartości kosmetyku (bo np maseczka kosztuje 12PLN czy coś koło tego) chyba lepiej zamawaić całą linię albo po prostu kupować w drogerii [img]icons/icon7.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:55   #3
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-) maseczki Apis

Znalazłam sposób, który pomaga mi walczyć z szybko zanieczyszczającą się (zwłaszcza w strefie T) cerą. Po umyciu twarzy żelem robię delikatny peeling, potem maseczka, a nawet dwie , oczywiście jedna po drugiej . No wiem, Ameryki nie odkryłam, bo wiele z nas postępuje tak nie od dziś, ale dopiero od 2 miesięcy widzę w końcu efekty . Diabeł jak zwykle tkwi w szczególe, czyli w moim przypadku w maseczce nr 2 - oczyszczającej. Moim "cudem" okazała się maseczka z Apisu: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2091
Równie świetnie, a może nawet lepiej spisuje się błotko: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3210. Na koniec maseczka nawilżająca, tonik i krem na noc. Moja cera wygląda lepiej, jest coraz mniej znienawidzonych czarnych kropek . Funduję swojej twarzy taki zabieg co dwa dni i bardzo jej to służy. Polecam, może którejś z Was też posłuży . Pozdrawiam

Edytowane przez Miramej
Czas edycji: 2005-10-03 o 12:24
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:56   #4
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

no i??...
moze pochwalisz sie tym sposobem?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:10   #5
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

Już się pochwaliłam, na początku wysłałam tylko jedno zdanie, bo od wczoraj nie mogłam założyc wątku, i to jedno zdanie było na próbę, czy warto pisać dalej. Pozdrawiam
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 14:25   #6
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

hejj a napisz gdzie mieszkasz i gdzie ja kupujesz bo cos mi sie wydaje ze bedzie problem z znalezieniem tych kosmetykow
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 16:03   #7
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

Apis jest dostępny w sklepach zielarskich.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-03, 16:30   #8
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

Cytat:
Napisane przez justynkaa
gdzie ja kupujesz bo cos mi sie wydaje ze bedzie problem z znalezieniem tych kosmetykow
Kupuję w sklepie internetowym Apisu
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 19:09   #9
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

Dodam, ze w Krakowie, Apis, Wizazanki zainteresowane nabyciem tak chwalonego blotka, moga dostac w sklepie zielarskim na Szewskiej (przed Plantami). Panie maja tam w stalej ofercie cala linie z MMartwego.Dodam, ze do zdobycia bez problemu sa tam tez kosmetyki Fitomedu Ceny przystepne (za blotko zaplacilam 16,95 PLN i teraz jak kupowalam drugie opakowanie, cena pozostala ta sama!)
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 09:12   #10
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

ja akurat mam całkiem dobrze zaopatrzony w ich kosmetyki sklep zielarski w moim mieście, mam Czarne błoto z Morza Martwego i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo wydajne, ładnie pachnie, świetnie się zmywa, nie zastyga na beton na twarzy, skóra po zmyciu nie jest ani trochę przesuszona, żadnych podrażnień, szczypania, pieczenia, podczas zmywania masuje nią twarz później skóra jest gładka, miękka, miła w dotyku, ładnie łągodzi wszelkie podrażnione przez wyciskanie syfki, przyczynia się do ich szybszego znikania, dość ładnie oczyszcza, za cenę 15zł za tak duże opakowanie naprawdę warto
mam też maseczkę oczyszczjąco-wygładzającą z Morza Martwego jest dosyc podobna, ale jest w tubie przez co przy każdym użyciu, przy wyciskaniu pierwszej porcji maseczki wylewa się troche wody ma podobne własciwości co Błoto, ale wydaje mi się że jest mocniejsza, podczas kataru nałożyłam ja na podrażnione okolice nosa i troszkę zaczęło piec, co przy Błocie sie nie ujawniło, nie wysusza zbytnio, nie mam jej nic do zarzucenia, jednak wydaje mi się że Błoto jest lepsze do czestszego używania, ale raz na jakiś czas potrzeba czegoś mocniejszego, wtedy też siegam po tę maseczkę

ciekawią mnie kremy tej firmy może kiedyś się skuszę jak wykończe zapasy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 10:22   #11
Lovvely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

można prosić o adres tej strony??
Lovvely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-15, 14:28   #12
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

http://www.apis.lco.pl/

Od razu mówię, że zrealizowanie mojego zamówienia złożonego za pośrednictwem tej strony zajęło firmie prawie 2 tygodnie, bez żadnego kontaktu mailowego. Musiałam do nich dzwonić żeby sprawdzić czy wogóle zamówienie zrealizują. Kiepska strona.

Ale kosmetyki fajne - też mam błotko i jestem z niego bardzo zadowolona.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 14:46   #13
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

ja mam z tej serii maseczke oczyszczająco wygładzającąz minerałami z Morza Martwego, bardzo ja lubie, mam nawet już jej drugie opakowanie
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 15:42   #14
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Właśnie znalazłam ich stronę internetową z ktorej można zamówić też kosmetyki. Przyznam, że zaciekawiła mnie seria Dead Sea z minerałami morza martwego i chciałabym coś zamówić; możecie coś polecić?
Mam z tej serii tonik, jest bezalkoholowy. Dla mnie jest dobry, mam cerę mieszaną, ale teraz przesuszam ja Diacnealem, więc jest ok. Wydaje mi się, ze ten tonik najlepszy będzie do cer: suchych, wrażliwych, normalnych i ewentualnie mieszanych. Nie polecałabym go jedynie do cery tłustej. Zapach ma taki dziwny. Nie jest to przykra woń, tylko taka nijaka. Poza tym jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 15:45   #15
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Mam z tej serii tonik, jest bezalkoholowy. Dla mnie jest dobry, mam cerę mieszaną, ale teraz przesuszam ja Diacnealem, więc jest ok. Wydaje mi się, ze ten tonik najlepszy będzie do cer: suchych, wrażliwych, normalnych i ewentualnie mieszanych. Nie polecałabym go jedynie do cery tłustej. Zapach ma taki dziwny. Nie jest to przykra woń, tylko taka nijaka. Poza tym jestem z niego bardzo zadowolona
Tu jest link do tego toniku na KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1756
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 16:47   #16
aquarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Apis Natural Cosmetics

A czy mogłybyście się wypowiedzieć na temat linii profesjonalej Apis Natural Cosmetics?
Może któraś pracuje na tych kosmetykach? Interesują mnie kwasy owocowe i linia z kwasem glikolowym a także zabieg o nazwie "Hialuronic terApis"?
Czytałam o nim w ich katalogu ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tych kosmetykach...
Z góry dziękuję za pomoc
aquarius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 21:36   #17
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Apis Natural Cosmetics

Podbijam!!! proszę o opinnie na temat kosmetyków profesjonalnych do twarzy, przykłady jakiś zabiegów. Te kosmetyki wydają mi się takie naturalne a przy tym niedrogie. Czy ktoś używał? Dla nie zorientowanych podaje gdzie je znaleźc:
http://www.apiscosmetics.pl/sklep/
http://allegro.pl/listing.php/search...&change_view=1
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:43   #18
silsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

mnie również interesują kwasy tej firmy. Miał ktoś z nimi kontakt??
silsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 21:36   #19
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Witam!
Od niedawna używam niektórych kosmetyków tej firmy.Nie jestem kosmetyczką,więc musiałam się trochę namęczyć zanim znalazłam miejsce ,gdzie bez wysłania ksero dyplomu ukończenia szkoły kosmetycznej,ktoś pozwoliłby mi je u siebie kupić.
Na szczęście znalazłam ( http://www.aroma-perfumy.pl/pl/producer/Apis/18 )-w sklepie internetowym jeszcze nie ma wystawionych wszystkich dostępnych do kupienia kosmetyków.Trzeba pytać w mailu co Was by interesowało.Ja tak zrobiłam i dostałam w paczce to co sobie upatrzyłam u innych sprzedających na Allegro.

Używam: Professional
Apis -nawilżający tonik z algami morskimi 500 ml -kosztował 26 zł Tonika jest bardzo delikatny i przyjemny w aplikacji,nie ma w składzie żadnych parabenów( aqua,sorbitol,algae extract,aloe,betaine,alla ntoin,herb extract,lecithin,pantheno l,tocopheryl acetate,amino acids complex,sugar complex,retinyl acetate,sodium pca,glucose,glutamic acid,lysine,glycine,lacti c acid,methylchloroisothiaz olinone,methylisothiazoli none,benzyl alcohol)

Apis-serum do ciała ujędrniające z żurawiną i jeżyną 500 ml -zapach ma dla mnie obłędny,mniam,mniam,na skórze wchłania się bardzo dobrze i rano jest taka gładziutka jak po peelingu.
Skład według mnie też jest bardzo warty uwagi
(aqua,grape seed oil,argania spinosa oil/argania spinosa kernel oil,glycerin,cranberry extract,rubus fruticosus(blackberry) fruit extract,green tea extract,algae extract,carbomer,tocopher yl acetate,cetearyl alcohol & ceteareth 20,triethanoloamine,alcoh ol vegetable oil & ascobryl palmitate & ascorbic acid,citric acid,isopropyl myristate,methylchloroiso thiazolinone,methylisothi azolinone,benzyl alcohol,parfum.)
Pamiętajcie tylko ,że data ważności po otwarciu,napoczęciu opakowania to 6 miesięcy.Trzeba w tym czasie go zużyć.
Mam jeszcze maskę ujędrniająco-rewitalizującą z żurawiną i granatem -200 ml
Mocna jest ,buzia jest po niej napięta , no i ten zapach i...kolor-różowawy.
Maska jest niesamowicie wydajna,już sie obawiam czy ją zużyję przed upływem 4 miesięcy,bo taką ma ważność po otwarciu opakowania.
W miarę możliwości finasowych będę próbować kolejnych preparatów,nie tylko z tej firmy.Profesjonalne linie od dawna mnie korciły i uważam ,że bardzo dobrze ,że w końcu do nich dotarłam
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-05, 09:32   #20
Nathi
Przyczajenie
 
Avatar Nathi
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Siema Czy któraś z was używała maseczkę Apis intensywnie nawilżającą z minerałąmi morza martwego???

Zaintrygowała mnie i chciałabym wiedzieć co ma w składzie. Więc jeżeli któraś z was ma tę maseczkę lub linka do strony gdzie mogę znaleźć skład, będę bardzo wdzięczna
__________________
Dokładne recenzje kosmetyków

Nie sztuka być zauważoną, lecz zapamiętaną!
Nathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:39   #21
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Dziś jestem po pierwszych testach serum z witaminą c i białymi winogronami. Co mogę stwierdzić na początek, to boski zapach! Nawet nie wiedziałam, że tak bardzo podoba mi się nuta winogronowa. Samo serum wydaje sie być naprawde fajne, przede wszystkim lekkie, ładnie się wchłania. Co do opakowania, jestem nieco rozdarta. Do plusów zaliczę z pewnością pompkę, gdyż to bardzo higieniczne rozwiązanie, ale nie do końca ergonomiczne, bo po wielu przygodach w takimi opakowaniami, wiem, że przy końcu są problemy z wydobywaniem kosmetyku. I bywają problemy z dozowaniem. No nic, wierze, że działanie wszystko zrekompensuje No i zdecydowanie wolę się troszkę pomęczyć, niż wyciągać ze słoika.
Jako, że to linia profesjonalna, na początek planuję używać serum co dwa dni, najwyżej potem dostosuję optymalny dla siebie czas.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:09   #22
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Ja mam ich maseczkę do twarzy - regenerującą z miodem i olejkiem arganowym ale jest to totalna porażka, mam zamiar opisać ją na swoim blogu jako bubel.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 10:13   #23
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

ja mam krem matujacy z drozdzami - rewelacja, delikatny, wchlania sie w ulamkach sekundy
krem do twarzy z winogronami i witamina c - zapach obledny, tak samo deliktatny jak krem matujacy
serum do cery naczynkowej - nieco gestsza konsystencja, zapach rozany, mimo tej konsystencji szybko sie wchlania, co do efektow sie nie wypowiem bo dopiero zaczynam stosowac
tonik zielona herbata - super zapach, doskonale odswieza cere w ciagu dnia, przemywam nim oczy gdy sa zmeczone, od razu czuc ulge, fajnie nawilza, nie sciaga skory
maska z glinka - z tej z kolei nie jestem zadowolona, jest tam faza wodna i stala trzeba to mieszac, schnie w sloiku, dziala jak zwykla glinka z allegro za 7zl, strasznie ciezko sie zmywa
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 21:04   #24
agulka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Jako, że to linia profesjonalna, na początek planuję używać serum co dwa dni, najwyżej potem dostosuję optymalny dla siebie czas.
Witam

Kupiłam serum przeciwzmarszczkowe pod oczy i witaminowy krem dla cery wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami i dopiero w domu doczytałam że jest to linia profesjonalna.
Jak często powinnam stosować te kosmetyki?
agulka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 08:20   #25
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez agulka77 Pokaż wiadomość
Witam

Kupiłam serum przeciwzmarszczkowe pod oczy i witaminowy krem dla cery wrażliwej z rozszerzonymi naczynkami i dopiero w domu doczytałam że jest to linia profesjonalna.
Jak często powinnam stosować te kosmetyki?
Raczej nie pomogę, po prostu kieruję się logiką w tym przypadku. Skoro to produkty profesjonalne, używane w salonach kosmetycznych, to raczej oczywiste, że nie są w takich warunkach stosowane codziennie. Aczkolwiek nie twierdzę, iż to zbrodnia sięgać po nie z codziennej pielęgnacji Wydaje mi się, że najlepiej sprawdzić, jak zareaguje na to Twoja skóra, ewentualnie skontaktuj sie w tej sprawie z firmą, tak chyba będzie najbezpieczniej .
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 08:22   #26
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

ja stosuje te produkty codziennie i nic sie nie dzieje
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 23:27   #27
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Szkoda, że jest tak malo opini w internecie na temat kosmetykow APIS. Osobiscie uwazam, ze sa to jedne z lepszych kosmetykow o swietnych skladach i bardzo przystepnych cenach.

Mam krem matujacy z drozdzami, ktory uzywam ok. miesiaca dodajac kapke zelu hialuronowego. Moja cera ulegla ogromnej poprawie. Po pierwsze krem naprawde matuje, mimo bogatego skladu nie spowodowal u mnie wysypu, gdzie wiekszosc kremow zawsze dawala mi taki efekt, zniwelowal te krostki ktore byly i ogolnie cera zrobila sie taka bardziej... jedrna, miesista , nabita? Z kremu jest bardzo zadowolona. Coprawda nie wiem jaki sie okaze w dluzej perspektywie, ale jakby cos sie zmienilo to umieszcze na forum.

Kolejnym produktem, ktory mam to tonik z zielona herbata. Rowniez go sobie chwale, swietnie odswieza cere, nie powiem zeby ja matowil,bo tak nie jest, zostawia takie lekkie swiecenie na twarzy.

Oprocz tego zamowilam jeszcze maseczke blotna oczyszczajaca, zel do cery tradzikowej oraz krem liftigujacy pod oczy. Jak pouzywam ich troche to dam znac jak sie sprawuja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 19:18   #28
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki Apis - co sądzicie?

Cześć, kosmetyki APIS są bardzo wydajne, niedrogie i naprawdę działają. Moje prywatne, subiektywne zdanie. Jakby co są do dostania (standard i profesjonalne) w stopce.
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 12:33   #29
AnnaSzzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta Pokaż wiadomość
Dodam, ze w Krakowie, Apis, Wizazanki zainteresowane nabyciem tak chwalonego blotka, moga dostac w sklepie zielarskim na Szewskiej (przed Plantami). Panie maja tam w stalej ofercie cala linie z MMartwego.Dodam, ze do zdobycia bez problemu sa tam tez kosmetyki Fitomedu Ceny przystepne (za blotko zaplacilam 16,95 PLN i teraz jak kupowalam drugie opakowanie, cena pozostala ta sama!)
A ja uwielbiam masło do ciała Apisu, kupuje przez net o tu:
http://constanza.pl/pielegnacja-domo...te-200-ml.html

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

ja polecam:
http://constanza.pl/3_apis
AnnaSzzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 12:45   #30
karolcia_h
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wypróbowałam, sprawdziło się, polecam :-)

Cytat:
Napisane przez AnnaSzzzz Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam masło do ciała Apisu, kupuje przez net o tu:
http://constanza.pl/pielegnacja-domo...te-200-ml.html

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

ja polecam:
http://constanza.pl/3_apis
ooo proszę ja też tam kupuję

mój ulubiony produkt to: http://constanza.pl/tonizacja-demiki...ji-500-ml.html

zmywa wszystko idelanie w dodatku ślicznie pachnie, polecam
karolcia_h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-27 22:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.