Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-14, 20:31   #4861
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Już się trochę uspokoiłam, ale też wgapiałam się na pięknobrązowowłose, zwłaszcza gdy byłam ruda. Aż mi głupio się robiło, bo nie potrafiłam przestać. Niejedna sobie pewnie pomyślała, że coś do niej mam, albo kocham inaczej.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------


To spryciula z Ciebie! Drugi raz wyszłam na gapę. A trzeci jak powiem, że jestem stałą klientką reala. Aż następnym razem sprawdzę.



e tam na gapę
u mnie nie ma Reala
jak bedziesz to zobacz czy jest

wyczytałam ze cena kształtuje sie w granicach 25 zł
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 20:53   #4862
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[/B]

e tam na gapę
u mnie nie ma Reala
jak bedziesz to zobacz czy jest

wyczytałam ze cena kształtuje sie w granicach 25 zł
Dobra, dobra. Na pewno sprawdzę i dam znać czy jest. Dałam jej ostatnią szansę, jeśli nie obciąży mi mocno włosów (w co wątpię, bo mam do tego skłonność), to zostanie ze mną. Jeśli obciąży, to chętnie się na nią wymienię. Jest duża jak na odżywkę ma 360ml, pachnie cytrusami i jest mega wydajna.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 21:01   #4863
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Dobra, dobra. Na pewno sprawdzę i dam znać czy jest. Dałam jej ostatnią szansę, jeśli nie obciąży mi mocno włosów (w co wątpię, bo mam do tego skłonność), to zostanie ze mną. Jeśli obciąży, to chętnie się na nią wymienię. Jest duża jak na odżywkę ma 360ml, pachnie cytrusami i jest mega wydajna.
a moze byśmy sie wymieniły jakąś odlewką ??
ja mam sporo maski Schwarzkopfa
http://powerlook.pl/product-pol-3014...ca-900-ml.html
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-14, 21:18   #4864
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
a moze byśmy sie wymieniły jakąś odlewką ??
ja mam sporo maski Schwarzkopfa
http://powerlook.pl/product-pol-3014...ca-900-ml.html
Jeśli maseczka domowa podziała na mnie jak na Kachulę, to mogę się wymienić. Aktualnie moje włosy potrzebują mocnego kopa, a tylko ona coś z nimi zrobiła. Czymś do porządku muszę je doprowadzić. Jeśli nie naturą, to silnym silikonem.
Wstępnie pasuje mi taka wymiana. Co prawda masek mi nie brakuje, ale ponieważ kiedyś byłam dla moich włosów niedobra, to teraz staram się je rozpieszczać. Tylko sprawdzę skład.
Odezwę się prawdopodobnie po weekendzie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 07:23   #4865
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
ja nie cwicze w bluzce bo wtedy to chyba umarłabym z niedodtlenienia
zakładam górę od kostiumu żeby był lepszy przewiew

a burak to normalka
ja zmarzluch jestem i nieraz cwicze w bluze z dl. rekawem, zdarzylo sie 2razy w sweterku ale po kilku minutach go sciagalam

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Duzo duzo ... ale mysle ze adrenalina tez robi swoje, w koncu na wysokosci paru metrow odczucia sa nieco inne na spalaniu tluszczu jakos specjalnie mi nie zalezy. Teraz mam ok 64.5 kg przy wzroscie 171 i powiem nieskromnie ze wygladam calkiem niezle na brzuchu to juz prawie nic nie zostalo. Mnie to osobiscie smieszy jak sie niektore dziewczyny spinają zeby np wazyc 50kg... podejrzewam ze jakbym przestala cwiczyc to "schudlabym" ekspresowo tylko po co? :/
Faktycznie glowa sie dosc mocno poci, jak juz kiedys pisalam ja wybieram zwykle fitness na granicy moich mozliwosi, obowiazkowo poci sie glowa, czolo no i miedzy cyckami pot plynie
Widzialam pare dziewczyn ktorych skora wrocila do stanu sprzed ciazy, ale chyba duzo zalezy od jakis genetycznych predyspozycji.
zgadzam sie z Toba, waga nie jest wyznacznikiem dobre figury. W czasie karmienia piersia zeszlam do 60kg(175cm wzrostu), mialam zebra na wierzchu, biodra i kilometry luznej skory. Moglam obmacac swoje kosci bo zadnych mniesni nie mialam wokol nich. Slyszalam mase kompelemtow jaka to szczupla jestem (jak bylam ubrana), ale w stroju kapielowym wtedy nikomu sie nie pokazalam tan jednej znajomej bo poszlymsmy poplywac to mi powiedziala, ze wygladac okropnie i jak ona tak bedzie po ciazy wygladac to sie potnie (ps. w maja rodzi - mowiac to jeszczze nie byla w ciazy wiec ciekawa jestem jak ona bedzie wygladac )

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość

Witaj w klubie brzucholców ciążowych. Ja się poce najbardziej pod cyckami i pomiędzy nimi Mój rozmiar tak ma
moje cycki to rodzynki, nie maja jak sie pocic chociaz odkac cwicze zrobily sie chociaz jedrniejsze.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Kachula a to tej masce Leopsie trzeba wlosy szamponem jeszcze umyc zeby zmyc miod i oleje?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Morgan ale fajne koszulki sa w lidla, ta co kupilas jest swietna! szkoda, ze u mnie Lidla niet :/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 08:48   #4866
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Duzo duzo ... ale mysle ze adrenalina tez robi swoje, w koncu na wysokosci paru metrow odczucia sa nieco inne na spalaniu tluszczu jakos specjalnie mi nie zalezy. Teraz mam ok 64.5 kg przy wzroscie 171 i powiem nieskromnie ze wygladam calkiem niezle na brzuchu to juz prawie nic nie zostalo. Mnie to osobiscie smieszy jak sie niektore dziewczyny spinają zeby np wazyc 50kg... podejrzewam ze jakbym przestala cwiczyc to "schudlabym" ekspresowo tylko po co? :/
Faktycznie glowa sie dosc mocno poci, jak juz kiedys pisalam ja wybieram zwykle fitness na granicy moich mozliwosi, obowiazkowo poci sie glowa, czolo no i miedzy cyckami pot plynie
Widzialam pare dziewczyn ktorych skora wrocila do stanu sprzed ciazy, ale chyba duzo zalezy od jakis genetycznych predyspozycji.
jak ja chciałabym mieć taki brzuch jak Ty zawsze miałam wystający a po ciążach troche skóry no i tłuszcz którego nie moge sie pozbyc nawet z górnej części tułowia (pod piersiami), od roku ćwicze codziennie prawie. Skonczyłam Turbo Jam gdzie brzuch ladnie sie poprawił , mięśnie sie zarysowały ale tłuszcz nadal był, teraz mecze Ewkę Ch. + bieżnia.
Najgorsze jest to ze ostatnio byłam na wyjeździe gdzie nie mogłam ćwiczyc, lepsze jedzenie mniejsza kontrola i szybko mój brzuch wraca do gorszego stanu - nie wiem czemu tak mam
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:13   #4867
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

wyczytałam ze ta linia kosmetyków jest dostepna w sieci sklepów real
To szukać szybko bo real się sprzedał Auchan. Nie wiadomo tylko kiedy się przerobi na auchan.


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Toba, waga nie jest wyznacznikiem dobre figury. W czasie karmienia piersia zeszlam do 60kg(175cm wzrostu), mialam zebra na wierzchu, biodra i kilometry luznej skory. Moglam obmacac swoje kosci bo zadnych mniesni nie mialam wokol nich. Slyszalam mase kompelemtow jaka to szczupla jestem (jak bylam ubrana), ale w stroju kapielowym wtedy nikomu sie nie pokazalam tan jednej znajomej bo poszlymsmy poplywac to mi powiedziala, ze wygladac okropnie i jak ona tak bedzie po ciazy wygladac to sie potnie (ps. w maja rodzi - mowiac to jeszczze nie byla w ciazy wiec ciekawa jestem jak ona bedzie wygladac )

moje cycki to rodzynki, nie maja jak sie pocic chociaz odkac cwicze zrobily sie chociaz jedrniejsze.

Kachula a to tej masce Leopsie trzeba wlosy szamponem jeszcze umyc zeby zmyc miod i oleje?
Ja myłam włosy normalnie szamponem bo i tak musiałam. Loepsie tez poleca szampon bo jednak to tłuste mleko i olej.

U mnie cycki to same ważą 4kg! Ja zejść z 63,5 od roku nie mogę do 60 a ty narzekasz, że kości miałaś. Ja wolę kości od mojego sadła.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
jak ja chciałabym mieć taki brzuch jak Ty zawsze miałam wystający a po ciążach troche skóry no i tłuszcz którego nie moge sie pozbyc nawet z górnej części tułowia (pod piersiami), od roku ćwicze codziennie prawie. Skonczyłam Turbo Jam gdzie brzuch ladnie sie poprawił , mięśnie sie zarysowały ale tłuszcz nadal był, teraz mecze Ewkę Ch. + bieżnia.
Najgorsze jest to ze ostatnio byłam na wyjeździe gdzie nie mogłam ćwiczyc, lepsze jedzenie mniejsza kontrola i szybko mój brzuch wraca do gorszego stanu - nie wiem czemu tak mam
Ja mam to samo. Brzuch jakby się umięśnił ale zwis po ciąży był nadal. Podobno to nigdy nie schodzi Szlag. Facet powinien tak urody być pozbawiany podczas ciąży a nie my. Im i tak nie zależy na wyglądzie jak idą na plażę. Ja od 4 lat nie wychodzę w żadnym kostiumie Zakrywam wszystko jak się da.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 10:29   #4868
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

to z tym brzuchem się podłamałam... po drugim dziecku będzie pewnie jeszcze gorzej:/

Wrzucam fotki trzech odcieni na poziomie 6, ktore mnie kuszą. Najbardziej chyba 6/2 mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.00-500x500.jpg (53,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.1-500x500.jpg (52,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.2-500x500.jpg (58,5 KB, 27 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:41   #4869
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczyny jakie polecacie oleje do włosów i ciała?tzn wiecie chodzi mi o jeden olej ktory moze nalozyc i na wlosy i na ciało- nawilżający. Poza kokosem oczywiście
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:52   #4870
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie polecacie oleje do włosów i ciała?tzn wiecie chodzi mi o jeden olej ktory moze nalozyc i na wlosy i na ciało- nawilżający. Poza kokosem oczywiście
shea
migdałowy też chyba można na ciało, na włosy jest genialny!
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 11:16   #4871
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

kupujesz go na allegro?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 11:44   #4872
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
kupujesz go na allegro?
migdałowy jeden mam z Allegro, a drugi zamawiałam w aptece DOZ i dobierałam w siebie

masło shea i wiele inny cudeniek zamawiam w sklepach z półproduktami np:
e-naturalne.pl
mazidla.com
zrobsobiekrem.pl

goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 11:49   #4873
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

swoja drogą nadchodzi powoli czas na zamawianie farby
Dalej bede farbowac ce-ce
tylko zastanawiam się czy nie zamowic sobie 2 rożnych- a mianowice poziom zwykłego poziomy 6 i 7/36 czekoladowy blond- na probnikach jest brąz
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:19   #4874
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Jeśli maseczka domowa podziała na mnie jak na Kachulę, to mogę się wymienić. Aktualnie moje włosy potrzebują mocnego kopa, a tylko ona coś z nimi zrobiła. Czymś do porządku muszę je doprowadzić. Jeśli nie naturą, to silnym silikonem.
Wstępnie pasuje mi taka wymiana. Co prawda masek mi nie brakuje, ale ponieważ kiedyś byłam dla moich włosów niedobra, to teraz staram się je rozpieszczać. Tylko sprawdzę skład.
Odezwę się prawdopodobnie po weekendzie.
Spoko
żebyśmy się dobrze zrozumiały
Proponuje podzielić się częścią nie całością
Tak na wyprobowanie

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja zmarzluch jestem i nieraz cwicze w bluze z dl. rekawem, zdarzylo sie 2razy w sweterku ale po kilku minutach go sciagalam

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------



zgadzam sie z Toba, waga nie jest wyznacznikiem dobre figury. W czasie karmienia piersia zeszlam do 60kg(175cm wzrostu), mialam zebra na wierzchu, biodra i kilometry luznej skory. Moglam obmacac swoje kosci bo zadnych mniesni nie mialam wokol nich. Slyszalam mase kompelemtow jaka to szczupla jestem (jak bylam ubrana), ale w stroju kapielowym wtedy nikomu sie nie pokazalam tan jednej znajomej bo poszlymsmy poplywac to mi powiedziala, ze wygladac okropnie i jak ona tak bedzie po ciazy wygladac to sie potnie (ps. w maja rodzi - mowiac to jeszczze nie byla w ciazy wiec ciekawa jestem jak ona bedzie wygladac )

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------



moje cycki to rodzynki, nie maja jak sie pocic chociaz odkac cwicze zrobily sie chociaz jedrniejsze.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Kachula a to tej masce Leopsie trzeba wlosy szamponem jeszcze umyc zeby zmyc miod i oleje?

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Morgan ale fajne koszulki sa w lidla, ta co kupilas jest swietna! szkoda, ze u mnie Lidla niet :/
Jak wogóle można coś takiego powiedzieć
Oby los się jej odplacil jeszcze większą ilością skóry

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to z tym brzuchem się podłamałam... po drugim dziecku będzie pewnie jeszcze gorzej:/

Wrzucam fotki trzech odcieni na poziomie 6, ktore mnie kuszą. Najbardziej chyba 6/2 mi się podoba
Goldika, piękne są te kolory
Nie za jasne jak na 6 ?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:28   #4875
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metaxa myślę, że one wyjdą trochę ciemniej.
6/00 wrzucałam niedawno jak użyłam po wakacyjnej pigmentacji i ciemniej wyszła

co do znajomej też jej tego życzę! a, co! niech ma małpa. A nasze drogi i tak się rozeszły przez różnicę poglądów co do wychowywania dzieci, porónywała moje dziecko z innymi ciągle wytykając coś synkowi. A potem powiedziała, że przykro jej ,że mam kompleksy z powodu niedoskonałości mojego dziecka.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:47   #4876
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Metaxa myślę, że one wyjdą trochę ciemniej.
6/00 wrzucałam niedawno jak użyłam po wakacyjnej pigmentacji i ciemniej wyszła

co do znajomej też jej tego życzę! a, co! niech ma małpa. A nasze drogi i tak się rozeszły przez różnicę poglądów co do wychowywania dzieci, porónywała moje dziecko z innymi ciągle wytykając coś synkowi. A potem powiedziała, że przykro jej ,że mam kompleksy z powodu niedoskonałości mojego dziecka.
Dlatego nie mam koleżanek Małpa! Poczekaj az ona będzie miała swoje. Czasem takie co lubią doradzać mają za swoje. Przed ludźmi będzie zadowoloną mamuśką z idealnym dzieckiem ale w realu to będzie miała przeje.....ane. Jak ona mogła tak mówić! Ja chyba bym jej pojechała po całości. Po facecie, po cyckach po czym tylko mogłabym a na co jest wyczulona.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:52   #4877
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Metaxa myślę, że one wyjdą trochę ciemniej.
6/00 wrzucałam niedawno jak użyłam po wakacyjnej pigmentacji i ciemniej wyszła

co do znajomej też jej tego życzę! a, co! niech ma małpa. A nasze drogi i tak się rozeszły przez różnicę poglądów co do wychowywania dzieci, porónywała moje dziecko z innymi ciągle wytykając coś synkowi. A potem powiedziała, że przykro jej ,że mam kompleksy z powodu niedoskonałości mojego dziecka.
Tak też myślałam

Skąd się biorą tacy ludzie to ja nie wiem

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Kachula, jutro zrobię sobie tą miksture na włosy
Miód oczywiście powinien być prawdziwy
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 12:57   #4878
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dlatego nie mam koleżanek Małpa! Poczekaj az ona będzie miała swoje. Czasem takie co lubią doradzać mają za swoje. Przed ludźmi będzie zadowoloną mamuśką z idealnym dzieckiem ale w realu to będzie miała przeje.....ane. Jak ona mogła tak mówić! Ja chyba bym jej pojechała po całości. Po facecie, po cyckach po czym tylko mogłabym a na co jest wyczulona.
pojechałam jej i od tej pory już ani słowa nie wymieniłyśmy. A, żeby było śmieszniej to zaczęło się od tego, że twierdziła iż pół roczne dziecko samo powinno już korzystać z nocnika ona kompletnie nie zna się na ciąży, dzieciach etc. Ale upiera się przy swoim. W szoku była, że dziecko ma pępowinę (laska 23lata)

ja lęcę dziś po tłuste mleko i też jutro zrobię miksturę Kachuli
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 13:03   #4879
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
pojechałam jej i od tej pory już ani słowa nie wymieniłyśmy. A, żeby było śmieszniej to zaczęło się od tego, że twierdziła iż pół roczne dziecko samo powinno już korzystać z nocnika ona kompletnie nie zna się na ciąży, dzieciach etc. Ale upiera się przy swoim. W szoku była, że dziecko ma pępowinę (laska 23lata)

ja lęcę dziś po tłuste mleko i też jutro zrobię miksturę Kachuli
No to będzie miała okazję aby się wykazać

Ja nakladam miksture, olej itp wtedy gdy cwicze bo po takim upoceniu moja glowa kwalifikuje się do mycia
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 13:10   #4880
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Tak też myślałam

Skąd się biorą tacy ludzie to ja nie wiem

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Kachula, jutro zrobię sobie tą miksture na włosy
Miód oczywiście powinien być prawdziwy
Prawdziwy prawdziwy

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
pojechałam jej i od tej pory już ani słowa nie wymieniłyśmy. A, żeby było śmieszniej to zaczęło się od tego, że twierdziła iż pół roczne dziecko samo powinno już korzystać z nocnika ona kompletnie nie zna się na ciąży, dzieciach etc. Ale upiera się przy swoim. W szoku była, że dziecko ma pępowinę (laska 23lata)

ja lęcę dziś po tłuste mleko i też jutro zrobię miksturę Kachuli
Że tacy ludzie się jeszcze płodzą...
Najwyraźniej rad się nasłuchała od mamy lub babci gdzie to się siłą dzieciaka uczyło nocnika bo tetry się prać nie chciało. U mnie starszy miał 2 lub 2,5 roku jak w ogóle chciał usiąść a młodszy ma zaraz 2,5 i nie kuma nic a nic. Boi się nocnika. Każde dziecko inaczej się rozwija i widzę to po swoich własnych. A siłą też nic ci nie da. Starszy miał rok jak do nocnika zraziliśmy go dokładnie na cały rok. Jak widział nocnik to płakał. Posłuchaliśmy rad mamy...

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

A co do mleka to polecam takie świeże z lodówek kupować. Te w kartonach to nie to samo i nie jest tak tłuste. Raz znalazłam i kupiłam 3,5% i było takie tłuste jak śmietana i pyszne. Jak za czasów gdy mleko się w szklanych butlach kupowało z kapslem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 15:09   #4881
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula nienawidze mleka innego niż 0,5%, ewentualnie 1,5%. Dlatego dzis wyjatkowo kupilam w Biedrze 3,5%
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 17:44   #4882
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula nienawidze mleka innego niż 0,5%, ewentualnie 1,5%. Dlatego dzis wyjatkowo kupilam w Biedrze 3,5%
Ja już miodzik kupiłam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:15   #4883
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula nienawidze mleka innego niż 0,5%, ewentualnie 1,5%. Dlatego dzis wyjatkowo kupilam w Biedrze 3,5%
Ojejku toż to woda a nie mleko A swoją drogą jakieś 30min temu z Twojej nowej Biedronki wróciłam, bo jestem u rodziców.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Ja już miodzik kupiłam
Normalnie szał na maskę
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:02   #4884
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ojejku toż to woda a nie mleko A swoją drogą jakieś 30min temu z Twojej nowej Biedronki wróciłam, bo jestem u rodziców.



Normalnie szał na maskę
mam nadzieję ze będzie też taki szał po jej uzyciu
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 19:38   #4885
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
mam nadzieję ze będzie też taki szał po jej uzyciu
No ja chcę mamie zafundować ale z olejkiem łopianowym. Jutro może ją namówię. Mam nadzieję, że też się spisze.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-02-15 o 19:39
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 20:07   #4886
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cześć

Dziewczyny mam wielką prośbę do Was
Czy możecie mi pomóc z doborem koloru?
Na dzień dzisiejszy nie dam rady iść do fryzjera żeby zrobić kolor dlatego chciałam sama zafarbować sobie włosy.
Na początku jeszcze jak sama farbowałam to farbą Loreal Casting Creme Gloss nr 500 bodajże jasny brąz i byłam zadowolona. I tak myślę czy do niej nie wrócić.
(chociaż myślałam też nad khadi ale się boję:/)

Wstawiam zdjęcia włosów na dzień dzisiejszy. Jak myślicie czy ta 500 mi złapie moje włosy czy są za ciemne?

Będę wdzięczna za każdą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloos.jpg (84,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosss.jpg (104,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlossy.jpg (107,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (90,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (74,9 KB, 5 załadowań)
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 20:24   #4887
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Kachula dla mnie wypad do Biedry to jak szoping w centrum handlowym - taka radocha

masija khadi sa super dla wlosow ale musisz byc swiadoma, ze henny z wlosow nie usuniesz, nie rozjasnisz i zawsze bedziesz miec rude przeblyski
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 08:07   #4888
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Tż stawia opór i twierdzi, że woli mnie w ciemniejszych włosach

myślę więc czy by nie zmieszać 6/2 z 5/92. Zapytam jeszcze w hurtowni co może wyjść z takiego mixa. I obejrzę przede wszystkim oryginalne próbniki kolorów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (40,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (37,8 KB, 12 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 09:34   #4889
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Tż stawia opór i twierdzi, że woli mnie w ciemniejszych włosach

myślę więc czy by nie zmieszać 6/2 z 5/92. Zapytam jeszcze w hurtowni co może wyjść z takiego mixa. I obejrzę przede wszystkim oryginalne próbniki kolorów.
Ten 6,2 na probniku wygląda pięknie

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

kachula czy Tobie ta mikstura też wyszła taka klejaca ?
Na głowie mam taki ulepek że mogłabym na tym ułożyć dowolną fryzurę
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 12:46   #4890
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Kachula dla mnie wypad do Biedry to jak szoping w centrum handlowym - taka radocha
Powiem Ci że brakowało tu biedronki. Ja też się cieszę że mam blisko w końcu do niej.

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość

kachula czy Tobie ta mikstura też wyszła taka klejaca ?
Na głowie mam taki ulepek że mogłabym na tym ułożyć dowolną fryzurę
Też Normalnie skleiłam sobie włosy w koczek na czubku. I sztywne były ale za to słodkie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.