Magik od Heleny :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-25, 21:22   #31
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Chciałam dodać moją opinię o Kanebo po kilku dniach używania- jednym słowem korektor jest swietny

Bardzo się cieszę, że go kupiłam Dla mnie jest lepszy niż Dior, ma dużo ładniejsze kolory (02- extra!) i można nim sobie albo tylko rozświetlić oczy albo też, dając więcej korektora, zatuszować zmęczone oczy po ciężkim tygodniu- u mnie sprawdził się i w tym i w tym.

Jednak nie wiem czy na bardzo duże cienie się on nadaje- wiadomo, że jak się przesadzi z iloscią to każdy się potem zbiera w załamaniach. Ja mam to szczęście, że cieni nie mam. Nadaje się też do krycia niespodzianek- ja właśnie taką mam po ukłuciu i rozdrapałam we śnie robiąc jeszcze gorzej- wygląda to strasznie a jak nałożę Kanebo, na to miejsce na makijaż, to znika!

Forma pisaka to jedyna jaka mi odpowiada w korektorach, tu naciska się u góry, jednak ten pstryczek jest dużo lepszy niż np. u Lancome Flasche Retousche (czy jakoś tak ) Lancome to przypadkiem można nacisnąc tyle razy, że hej, a u Kanebo pstryczek jest lepszy bo tak łatwo się nie naciska i nie traci cennego korektora

Podsumowując- jest naprawdę super!!!!
Ponieważ Sis prowadzi samotny monolog (z założenia monolog jest samotny:P), to coś napiszę

Szkoda ze cena tego kanebojest taka duza i pojemność mała,
jednak 15ml helenki bardziej mnie kusi :P
chociaz na rączce ostatnio z testowanych najlepiej prezentował się korektor armaniego
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 14:59   #32
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Ponieważ Sis prowadzi samotny monolog (z założenia monolog jest samotny:P), to coś napiszę

Szkoda ze cena tego kanebojest taka duza i pojemność mała,
jednak 15ml helenki bardziej mnie kusi :P
chociaz na rączce ostatnio z testowanych najlepiej prezentował się korektor armaniego


wiem, jestem znana z tego, że często prowadzę takie monologi
Ale co mam zrobić jak nikt nie chce pisać?

Dla mnie cena Kanebo w porównaniu do Dior Skinflash i tak jest bardzo opłacalna, bo Diora jest strasznie mało
O korektorze Armaniego też czytałam- na MUA- i miał dobre recenzje
Dzisiaj akurat wybieram się do perfumerii to spojrzę na niego.
Olik w jakej on jest formie??? Pisak czy coś innego?

Helenki jednak nie chcę bo ona nie jest typowo roświetlająca.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:28   #33
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość


wiem, jestem znana z tego, że często prowadzę takie monologi
Ale co mam zrobić jak nikt nie chce pisać?

Dla mnie cena Kanebo w porównaniu do Dior Skinflash i tak jest bardzo opłacalna, bo Diora jest strasznie mało
O korektorze Armaniego też czytałam- na MUA- i miał dobre recenzje
Dzisiaj akurat wybieram się do perfumerii to spojrzę na niego.
Olik w jakej on jest formie??? Pisak czy coś innego?

Helenki jednak nie chcę bo ona nie jest typowo roświetlająca.
a dla mnnie helenka też nie jest aż tak zachwycająca...
Armani niestety nie jest w formie pisaka tylko takiego pojemnika podłużnego albo z pędzelkiem albo z gąbeczką, już nie pamiętam.
Ładnie rozświetla (ale bez przesady) i kryje. Moja siostra odważyła się położyć go pod oczy- wyglądał bardzo dobrze
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 15:46   #34
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
a dla mnnie helenka też nie jest aż tak zachwycająca...
Armani niestety nie jest w formie pisaka tylko takiego pojemnika podłużnego albo z pędzelkiem albo z gąbeczką, już nie pamiętam.
Ładnie rozświetla (ale bez przesady) i kryje. Moja siostra odważyła się położyć go pod oczy- wyglądał bardzo dobrze
szkoda, że nie pisak

na razie Kanebo bardzi mi odpowiada, bo w przeciwieństwie do Diora, potrafi (ze zmęczonych po niewyspaniu oczu) zrobić ładne oczka wygladające na wypoczęte....
jak jestem wyspana to nakładam mniej, odwrotnie- troszkę więcej- z Diorem było to niemożliwe bo on nie krył i jak się nałożyło trochę więcej to już się zbierał, ale ładnie roświetlał i uważam, że ten korektor dla 'bezcieniowych' i wyspanych jest naprawdę fajny

tak myślę, że może Helenkę kupię na okres zimowy bo ona jest chyba dość treściwa?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 16:00   #35
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
szkoda, że nie pisak

na razie Kanebo bardzi mi odpowiada, bo w przeciwieństwie do Diora, potrafi (ze zmęczonych po niewyspaniu oczu) zrobić ładne oczka wygladające na wypoczęte....
jak jestem wyspana to nakładam mniej, odwrotnie- troszkę więcej- z Diorem było to niemożliwe bo on nie krył i jak się nałożyło trochę więcej to już się zbierał, ale ładnie roświetlał i uważam, że ten korektor dla 'bezcieniowych' i wyspanych jest naprawdę fajny

tak myślę, że może Helenkę kupię na okres zimowy bo ona jest chyba dość treściwa?
czy ja wiem.. dla mnie tak średnio. Może mogłabyś poprosić o próbkę Helenki w sklepie?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 16:10   #36
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
czy ja wiem.. dla mnie tak średnio. Może mogłabyś poprosić o próbkę Helenki w sklepie?
chyba lepiej będzie jak rzeczywiście próbkę wezmę, mam dość zakupów w ciemno....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 16:20   #37
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Magik od Heleny :)

i ja mam pytanie dotyczace korektora Kanebo. Kupilam go jakis rok temu i
odlozylam do szuflady. Niestety nie zachwycil mnie, poniewaz strasznie
podkreslal zmarszczki- nie duze, ale jednak
Moze mi doradzicie jakis trik z nakladaniem....
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 16:28   #38
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez agunia37 Pokaż wiadomość
i ja mam pytanie dotyczace korektora Kanebo. Kupilam go jakis rok temu i
odlozylam do szuflady. Niestety nie zachwycil mnie, poniewaz strasznie
podkreslal zmarszczki- nie duze, ale jednak
Moze mi doradzicie jakis trik z nakladaniem....
Ponieważ jest coraz cieplej pod oczy używaj lekkiego kremu nawilżającego i wklep go dokładnie.

Korektor nakładaj najpierw na wewnętrzną stronę dłoni i z niej nabieraj pędzelkiem i następnie nakładaj pod oczy. Trzeba omijać 'zmarszczki' czy załamania powieki nakładjąc tym pędzelkiem. Potem wklepujesz go palcem i wtedy tam nałożysz gdzie ominęłaś ale tylko cieniutką warstwę.

Odczekaj chwilkę, tam gdzie się zebrało zbierz delikatnie patyczkiem kosmetycznym albo doklep palcemi i przypudruj pudrem sypkim.
Jeżeli ciągle widzisz zebrany w załamaniach korektor to znów zbierz go delikatnie patyczkiem i powinno być ok
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:07   #39
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
chyba lepiej będzie jak rzeczywiście próbkę wezmę, mam dość zakupów w ciemno....
I bardzo dobrze, ja od niedawna tez biorę próbeczki- i dzięki temu nie kupiłam paru kosmetyków które były dla mnie nieodpowiednie, a cenę miały oczywiście niezbyt niską.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:17   #40
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Magik od Heleny :)

dzieki, SySleyS
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 22:15   #41
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

ja Helci zdecydowanie nie polecam...mimo mojego poczatkowego zachwytu korektor pokazal prawdziwe oblicze...moim zdaniem on wogole nie rozswietla...natomiast Kanebo jest dla mnie porzadnym,profesjonalnym korektorem który w 100% pełni swoje zadanie..ja odkąd nakładam na noc porzadne,odzywcze kremy po oczy to nie mam problemu z korektorem jesli chodzi o zmarszczki-smieszki i wchodzacy w nie kosmetyk...rano juz nie nakładam kremu pod oczy poniewaz nie cierpie tam tlustej warstwy pod makijaz...I raczej zawsze uzywam do wklepywania lateksowej gabeczki - wg mnie lepiej kryje
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 22:18   #42
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze, ja od niedawna tez biorę próbeczki- i dzięki temu nie kupiłam paru kosmetyków które były dla mnie nieodpowiednie, a cenę miały oczywiście niezbyt niską.

a jesli chodzi o probkę HR - panie ekspedientki odlewaja go do malych pojemniczków na miejscu wiec nie bedzie problemu


Rzecz jasna trzeba najpierw od nich ''delikatnie'' to wymusić
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 22:28   #43
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o probkę HR - panie ekspedientki odlewaja go do malych pojemniczków na miejscu wiec nie bedzie problemu


Rzecz jasna trzeba najpierw od nich ''delikatnie'' to wymusić
Pewnego dnia testowałam w ten sposób panie z Sephory i nie tylko :P w większości miejsc nie było kłopotów z próbkami robionymi
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 08:19   #44
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
Pewnego dnia testowałam w ten sposób panie z Sephory i nie tylko :P w większości miejsc nie było kłopotów z próbkami robionymi

szczesciara....ja od jakis 4 lat kupuje kosmetyki prawie wylacznie w Sephorze (mam nawet karte stalego klienta jak zapewne wiekszosc wizanek) i jeszcze nigdy zadna Pani nie zaproponowała mi próbki sama z siebie mimo ze razem ze mną wybierała dany kosmetyk.....No i musze sie zawsze prosic
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 10:38   #45
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
szczesciara....ja od jakis 4 lat kupuje kosmetyki prawie wylacznie w Sephorze (mam nawet karte stalego klienta jak zapewne wiekszosc wizanek) i jeszcze nigdy zadna Pani nie zaproponowała mi próbki sama z siebie mimo ze razem ze mną wybierała dany kosmetyk.....No i musze sie zawsze prosic
nie no sama z siebie to nie zaproponuje bo skąd moze wiedzieć czego potrzebuje. Po prostu pytałam czy mogę prosić o próbkę podkładu w kolorze takim i takim i dostawałam zwykle bez marudzenia.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 14:34   #46
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

ja też zawsze muszę prosić o próbki, często jak kupuję to zapominam o tym, ale potem jak coś chcę to idę i mówię

pewien czas temu byłam strasznie wkurzona na wszystkie podkłady, kupowałam bubel za bublem więc poszłam do kilku perfumerii i w każdej kazałam sobie zrobić co najmniej po 4 próbki podkładów
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 20:51   #47
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Magik od Heleny :)

chodzi mi o to ze ostatnio jak ekspedientka pomagala wybierac mi podkład to widziała ze wacham sie pomiedzy 3 i sama z siebie nie rzuciła ze moze zrobic probki itp...ale mi to nie przeszkadza bo grzecznie prosze a one zazwyczaj chetnie daja ...
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 22:15   #48
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Magik od Heleny :)

A ja mam pytanie do tych z Was, które miały szczęście dostać na próbę mini-tubeczkę 3ml tego korektora Helenki. Czy ona jest wygodna w użytkowaniu? Bo można taką małą pojemność kupić na Allegro, ale boję się, że jej mały rozmiar będzie kłopotliwy Może wymyślam, ale jakoś tak ogólnie nie lubię używać próbek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 23:08   #49
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do tych z Was, które miały szczęście dostać na próbę mini-tubeczkę 3ml tego korektora Helenki. Czy ona jest wygodna w użytkowaniu? Bo można taką małą pojemność kupić na Allegro, ale boję się, że jej mały rozmiar będzie kłopotliwy Może wymyślam, ale jakoś tak ogólnie nie lubię używać próbek
taaak na pewno dostała któraś
ja poprosiłam o próbkę do tego ich słoiczka
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 23:22   #50
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
taaak na pewno dostała któraś
ja poprosiłam o próbkę do tego ich słoiczka
Ja tam bym mimo wszystko wolała tubkę, bo słoiczków nie lubię, ale jak dostanę w słoiczku, to też nie odmówię
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 00:50   #51
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Magik od Heleny :)

Ja mam widać inne doświadczenia. ArtDeco nr 05 spisywał się świetnie, nie miał drobinek ale można było operować kolorem, świetnie się stapiały kolejne warstwy. Kanebo 01 wcale nie jest taki okropnie jasny, to "zwykły, jasny" beż. Trudno mi go wyklikać, wchodzi w zmarszczki które mam pod oczami (taka moja uroda i budowa), nie skutkuje rozcieranie, wklepywanie itd. Zupełnie nie widzę go w roli rozświetlacza teraz nabyłam korektor od Helenki w odcieniu nr 01 (a'propos - wprowadzają jakiegoś nowego tubkowca z HR, facet na Allegro ma odcień 02 bodajże) i będę mieć porównanie. Po wypowiedziach SiS widzę jednak, że mamy zupełnie różne upodobania kolorówkowe (to co ja lubię - SiSleyS nie cierpi ) więc przypuszczam że spodoba mi się i to bardzo
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 00:54   #52
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Magik od Heleny :)

Aga, mogłabyś porównać kolorystycznie Kanebo 01 i HR 01?

Pysia pisała wczesniej, że kupiła Kanebo w Sephorze, we Wrocławiu. Widziałaś go gdzieś? Bo ja tylko w Douglasie.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 12:24   #53
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Magik od Heleny :)

Margaretko, ja kupiłam za pośrednictwem Allegro z Truskawy, wyszło taniej - 01 HR kosztuje 92zł + 6zł wysyłka lub 89zł + 6zł wysyłka, zależy u kogo. Testy na razie na dłoni, bo na gębie mam grubą warstwę cynkowego Babydreama (obdzieram się). Dłonie mam nieco ciemniejsze niż skórę na twarzy, HR w porównaniu do Kanebo to bardzo jasny beż/żółć (trudno mi powiedzieć), Kanebo wyraźnie z nim kontrastuje kolorystycznie - to już zdecydowanie beż ciemniejszy od HR o pół tonu-ton. Chciałam zrobić zdjęcia, ale aparat tradycyjnie wyparował
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:53   #54
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
(a'propos - wprowadzają jakiegoś nowego tubkowca z HR, facet na Allegro ma odcień 02 bodajże) i będę mieć porównanie. Po wypowiedziach SiS widzę jednak, że mamy zupełnie różne upodobania kolorówkowe (to co ja lubię - SiSleyS nie cierpi ) więc przypuszczam że spodoba mi się i to bardzo
ja też interesuję się tym nowym korektorem HR
Agnieska- jak go wypróbujesz to baaaardzo proszę o relacje nie wiem co on ma w ogóle robić- mniej kryć i bardziej rozświetlać niż Magic czy odwrotnie?

obecnie o Kanebo powiedziałabym, że jest dość dobry, HR jednak jest lepszy..... zresztą już pisałam, że Kanebo po 12h nie wygląda super bo się zbiera
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:04   #55
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Margaretko, ja kupiłam za pośrednictwem Allegro z Truskawy, wyszło taniej - 01 HR kosztuje 92zł + 6zł wysyłka lub 89zł + 6zł wysyłka, zależy u kogo. Testy na razie na dłoni, bo na gębie mam grubą warstwę cynkowego Babydreama (obdzieram się). Dłonie mam nieco ciemniejsze niż skórę na twarzy, HR w porównaniu do Kanebo to bardzo jasny beż/żółć (trudno mi powiedzieć), Kanebo wyraźnie z nim kontrastuje kolorystycznie - to już zdecydowanie beż ciemniejszy od HR o pół tonu-ton. Chciałam zrobić zdjęcia, ale aparat tradycyjnie wyparował
Dziekuję

Kupiłam niedawno HR i jest trochę za jasna. Kupiłam na Truskawie i wybrałam ten kolor tak trochę z ciemno. tak się zastanawiam, czy lepiej kupić HR 02 czy obejrzeć najpierw Kanebo? Skoro piszesz, że jest ciemniejszy od HR, to może byłby lepszy.

EDIT: chociaż nie mogę się zdecydować, co do HR: niby jest za jasny od razu po nałożeniu, ale potem w sumie nieźle się wtapia: skóra jest nadal jasna, ale bez efektu misia pandy. Minusem jest to, że słabo kryje cienie pod oczami, 02 chyba by lepiej krył.


SiSleyS jaki masz numer HR?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:08   #56
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Magik od Heleny :)

Jeśli trafię na niego w perfumerii, to napiszę, ale na razie korektorów mam na kilka miesięcy minimum
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:22   #57
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Magik od Heleny :)

Margaretka ja mam 02
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 10:16   #58
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Magik od Heleny :)

Mam pytanie do włascicielek magica helenki.
Wczoraj kupiłam to cudo, jednak jak wycisnełam korektor z tubeczki to wydawało mi sie tak jakby w tubce nie było 1/3 korektora...
wasze tez nie sa tak napełnione do konca??? nie wiem czy reklamować czy nie...korektor nie wygladał na otwierany, jenak nie wiem czy to normalne..
prosze o pomoc
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 12:05   #59
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Magik od Heleny :)

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Mam pytanie do włascicielek magica helenki.
Wczoraj kupiłam to cudo, jednak jak wycisnełam korektor z tubeczki to wydawało mi sie tak jakby w tubce nie było 1/3 korektora...
wasze tez nie sa tak napełnione do konca??? nie wiem czy reklamować czy nie...korektor nie wygladał na otwierany, jenak nie wiem czy to normalne..
prosze o pomoc
Tak, ja równiez miałam podobne wrażenie - więc chyba to normalne
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 12:40   #60
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Magik od Heleny :)

przetestowałam Helenkę i wiem że ją kupię (moim zdaniem bije o głowę korektor Clinique All about eyes). Tylko mam problem- 2 jest trochę dla mnie za ciemna natomiast 1 ponoć niesamowicie jasna co robić? Gdyby nr 1 byl jaśniejszy ale nie aż tak bardzo to wzięłabym bez wahania ale czytam na wizażu że jest sporo jaśniejszy od nr 2
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.