Makijaż impreza chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-26, 20:30   #1
adi971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3

Makijaż impreza chłopak


Witam wszystkich odrazu naskoczycie na mnie, że jestem jakiś pedałkiem, że to nie męskie ale chcę jakoś wyglądać na studniówce mojej dziewczyny. A więc dostałem zaproszenie na studniówkę do dziewczyny i chciałbym żeby nie były widoczne moje małe blizny, krostki. Chciałbym abyście poleciły mi jakiś podkład korektor czy coś w tym stylu. Leczę się u dermatologa, dużo mi pomógł ale dalej jest to wszystko widoczne. Proszę o pomoc.
adi971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 10:05   #2
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Makijaż impreza chłopak

dlaczego od razu mamy naskoczyć, my nie takie złośliwe
ja Ci szczerze polecę kamuflaż artdeco, cieniutka warstwa kryje wszystko,wystarczy nabrac na palec i wklepać na to, co chcesz przykryć
musisz sobie tylko dobrać odcień (są w douglasach, żeby obejrzeć na żywo)
http://allegro.pl/listing/listing.ph...+kamufla%C5%BC
wydaje mi się że nr 6 jest taki najbardziej uniwersalny . Poproś dziewczynę, to Ci na pewno pomoże i pamiętaj - lepiej mniej niż więcej
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 19:14   #3
Cantiq
Raczkowanie
 
Avatar Cantiq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 32
Dot.: Makijaż impreza chłopak

Pierw musisz wyraźnie określić jaki jest dokładnie problem. Co dokładnie chcesz zakryć, w jakim stopniu, bo stwierdzenie "małe blizny, krostki i takie tam", na prawdę nie wiele mówi a ciężko polecać coś na przysłowiowe słowo honoru.

Mówisz, że leczysz się u dermatologa. Przede wszystkim to z nim skonsultowałabym jakikolwiek kosmetyk kolorowy, nim go zakupisz - znajdź składy INCI w internecie i zaprezentuj lekarzowi by sprawdził, czy np. jeśli przyjmujesz leki, nie będzie nic kolidować.

Polecam Vichy Dermablend. Ogółem warto rozglądać sie za dermokosmetykami, które mają niski próg uczuleń. Już niewielka ilość czy to korektora, czy podkładu z tej serii maskuje niedoskonałości, żyły, blizny ale także np. radzi sobie z tatuażami, więc jest to na prawdę mocny i wytrzymały kamuflaż.
__________________

WWW.CANTIQ-BLOG.PL
~~
"Ciekawość zabiła kota, wskrzesiła go satysfakcja."
Cantiq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 10:56   #4
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Makijaż impreza chłopak

Myślę, że skoro Twoja dziewczyna Cię zaprosiła to nie przeszkadza jej aż nadto fakt że Twoja cera nie jest idealna. Gorzej jeśli Twój kamuflaż będzie widoczny, wyjdziesz na tym gorzej niż jakbyś nic nie użył.
Do studniówki jest jeszcze trochę czasu, więc staraj się dbać o cerę jak najlepiej i może nie będzie aż tak co zakrywać w razie czego poradź się w tej sprawie dziewczyny/koleżanki/siostry/kuzynki i niech coś na Tobie przetestują wcześniej, one "na żywo" pewnie lepiej to ocenią niż my na forum
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 20:15   #5
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Makijaż impreza chłopak

Miej na uwadze to, że niektóre kosmetyki do makijażu mogą się uwidaczniać na zdjęciach robionych z fleszem - nawet, jeśli normalnie ich nie widać. Więc jak już kupisz np. korektor, to wcześniej go przetestuj i poproś kogoś o zrobienie zdjęć twojej twarzy (albo zrób je sam) z lampą błyskową żeby sprawdzić, czy kosmetyk nie zrobi ci psikusa w postaci jaśniejszych plam na twarzy na zdjęciach.
Co prawda dotyczy to głównie niektórych pudrów i podkładów (zwłaszcza z filtrem SPF), ale i tak warto sprawdzić. Mi kiedyś któryś korektor to robił, ale teraz już nie pamiętam, co to był za korektor więc niestety go nie odradzę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-03 21:15:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.