Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-13, 21:21   #781
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

I ja mam mała dawkę zaległych mani. I przeprowadzę Was przez kształtowe zmiany. Pierwszy lila, to franken, potem ChG Haunting, potem nosiłam mani którego nie ofociłam. Kolejne malowanie już były spiłowane i mamy BarryM - ten jest na blogu.
To połączene Barrego z Essiakiem wyszło super - efekt niszowego lakieru za 15 dolców od butelki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam pierwsze swatche lakierów do stempli Colour Alike! Ufffff, ale się narobiłam zdjęć mam nadzieję, że widać co trzeba.



Więcej zdjęć i porównania na blogu.

Przeglądałam już posta i super było obejrzeć swatche!

Muszę przyznać, że nie wierzyłam że te lakiery będą aż tak dobre jakościowo... Fajnie jest się pozytywnie zaskoczyć

Na bank się skuszę któregoś razu

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Zerknęłam szybko na skład i nie widzę wielkich różnic pomiędzy zwykłym lakierem, ta sama chemia co w każdym. Nie wiedziałam że chodzi o rynek arabski, myślałam że przy wprowadzaniu tej serii chodziło o naciągnięcie ludzi bo "płytka paznokcia będzie oddychać nawet po pomalowaniu lakierem". To nic, że jest martwa i nie ma jak oddychać.
Też tak myślałam
Oddychający lakier za 40 zł to trochę pojechanie po marketingowej bandzie

Chociaż jak ktoś po prostu je lubi ze względu na kolory/właściwości to tez jest git

Ogólnie patrząc logicznie na koszty produkcji buteleczki lakieru i to, że praktycznie każdy ma bardzo podobny skład to żaden lakier nie powinien kosztować więcej niż 20 zł - no ale ile to się nie wyda żeby mieć ten wymarzony kolor który wpadnie w oko


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, bede wrzucac mani oczywiście. Nie wyprobowalam na razie tylko zadnego BarryM, ale kupilam je dopiero 2 dni temu

Trelek ten zoltek-nudziak dopiero co Yenotek wrzucala. To raczej zoltek niz nudziak.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


Ja tam się cieszę, że mam wszystkie Ciekawe czy mają w planach na najbliższą przyszłość kolejne kolorki, bo już bym mogła nabywac kolejne
Fajne by było - podejrzewam że będą coś wypuszczać

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

I mam ten glitter, w którym połowa wątku się kocha na czerni. Na blogu jest też
Glitter jest niesamowity

Mam podobną Chinkę Pinening for glitter, która trafiła do mnie fartem po bardzo okazyjnej cenie, ale chyba nie da takiego powalającego efektu jak HM

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wrzucam w załącznik bo tak w posta to sie nie nadają do wklejenia
Miał być gradientowy stempelek i znowu dufa - choć na żywo, z daleka wyglądają ciekawei- Młodej sie podobają bardzo, kazała sobie zrobić
No i oczywiście prawa wyszła inaczej niż lewa

Podoba mi się

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no właśnie

zrobiłam french bez frencha
Kojarzą mi się z mani np. panny młodej
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 21:24   #782
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zrobiłam french bez frencha

takie delikatne
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 21:54   #783
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
To połączene Barrego z Essiakiem wyszło super - efekt niszowego lakieru za 15 dolców od butelki


Glitter jest niesamowity

Mam podobną Chinkę Pinening for glitter, która trafiła do mnie fartem po bardzo okazyjnej cenie, ale chyba nie da takiego powalającego efektu jak HM
heh, no coś w tym jest


jest troszkę inna ta Chinka, ale też ładna

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 22:12   #784
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
To połączene Barrego z Essiakiem wyszło super - efekt niszowego lakieru za 15 dolców od butelki



Przeglądałam już posta i super było obejrzeć swatche!

Muszę przyznać, że nie wierzyłam że te lakiery będą aż tak dobre jakościowo... Fajnie jest się pozytywnie zaskoczyć

Na bank się skuszę któregoś razu



Też tak myślałam
Oddychający lakier za 40 zł to trochę pojechanie po marketingowej bandzie

Chociaż jak ktoś po prostu je lubi ze względu na kolory/właściwości to tez jest git

Ogólnie patrząc logicznie na koszty produkcji buteleczki lakieru i to, że praktycznie każdy ma bardzo podobny skład to żaden lakier nie powinien kosztować więcej niż 20 zł - no ale ile to się nie wyda żeby mieć ten wymarzony kolor który wpadnie w oko

D
Dokładnie, lakiery nie maka duzych roznic w skladach, to nie kremy.
Zresztą kremy też nawet te typu la mer , maja sklad na poziomie 45 zl.
Placi sie za marke i za zabawe. Kiedyś prosiłam Korah o analize platynowego serum i kremu la praire ... Średniawa.. Moja Pani dermatolog stwierdzila ze sklad jest za 20 euro... A ile specyfik kosztuje wiadomo.


Mnie czasami rozwalaja ceny limitowanek z OPi.... 25,30 euro... Jak za chanel..

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Maliniaro piękne delikatesy<33333 ja ostatnio bardzo przekonalam sie do takich delikatnych kolorów i bardzo lubie je oglądać. Ślicznie to wygląda.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 06:57   #785
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ano
A kto Cię tam wie, dziewice wykorzystujesz - jak wszystkie widzą to i cos tam może z hinduizmu uskuteczniasz

Ojojojojoj faktycznie bidulki ale odrosną szybciutko
Maniutek hmmmm baza świetna ale chyba bym wolała np białe kropasy
Hahahaha rozbroiłaś mnie

Chyba nie bardzo będą miały okazję przez najbliższy miesiąc
W wakacje zawsze z króciutkimi pomykam
Znaczy troszkę zapuszczę, ale długie nie beda

Myślałam, że to złotko mniej bagniste będzie... spoczko
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
baza super, ale zgadzam się z Miau, kolory nie tego
Spoczko. zgniły nieco
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no właśnie

zrobiłam french bez frencha
Słodziutkie.
Na pierwszym zdjęciu łapka niemal dziecięco wygląda.
Co to za lakier? Się podoba
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nie ukrywam, że jestem z tego posta dumna. Bardzo chciałam taki przygotować w czasie kiedy jeszcze ludzie szukaja swatchy tych lakierów. Żeby post był maksymalnie uzyteczny. Miło mi, że spotkal się z uznaniem.

Oj mi też to mani nie bardzo..
Oj jest uzyteczny.
Same CA juz by były super robotą, a to porównanie z innymi markami... No mega.

Hehe. Jesteście jednomyślne
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Ogólnie patrząc logicznie na koszty produkcji buteleczki lakieru i to, że praktycznie każdy ma bardzo podobny skład to żaden lakier nie powinien kosztować więcej niż 20 zł - no ale ile to się nie wyda żeby mieć ten wymarzony kolor który wpadnie w oko
Zgadzam się, ale akurat Ingloty nie maja jakichś wybitnie odkrywczych kolorów czy wykończeń. Jak choćby termiczne z DL, czy flejki w zjawiskowych butelkach NfuOh
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 07:31   #786
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Zgadzam się, ale akurat Ingloty nie maja jakichś wybitnie odkrywczych kolorów czy wykończeń. Jak choćby termiczne z DL, czy flejki w zjawiskowych butelkach NfuOh
Zgadzam się ale nie do końca. Musze bronić trochę Inglota. Essie też odkrywcze nie jest , a cena jest podobna. Paleta kolorów podstawowych Inglota jest jedna z największych na rynku. Często słysze zachwyty nad jakimś kolorem z Essie.. Inglot ma zwykle 3 takie każdy w innej tonacji. No i Inglot jest nasz, a to dla mła istotne.

W Rosjii jest mega lans na Ingloty. Mimo że są droższe niż DL . Z tego co sie wypytalam DL uchodzi za marke dla nastolatek.
W Polsce Inglot uchodzi troche za przaśny, co mnie dziwi, bo W Niemczech , Rosji czy Kanadzie raczej nikt nawet nie porównuje Inglota do Essie czy OPI bo Inglot uchodzi za dość luksusowy( taka dobra średnia półka jak mac) a Essie za tanie coś tam... Bo essie u nas jest chyba najdroższy tzn może w Rosjii jest jeszcze droższy ale tu wszystko jest drozsze.

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Ps...... Czy Wam teżwyświetla się taka mikra czcionka??
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-14 o 07:48
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 07:49   #787
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zgadzam się ale nie do końca. Musze bronić trochę Inglota. Essie też odkrywcze nie jest , a cena jest podobna. Paleta kolorów podstawowych Inglota jest jedna z największych na rynku. Często słysze zachwyty nad jakimś kolorem z Essie.. Inglot ma zwykle 3 takie każdy w innej tonacji. No i Inglot jest nasz, a to dla mła istotne.

W Rosjii jest mega lans na Ingloty. Mimo że są droższe niż DL . Z tego co sie wypytalam DL uchodzi za marke dla nastolatek.
W Polsce Inglot uchodzi troche za przaśny, co mnie dziwi, bo W Niemczech , Rosji czy Kanadzie raczej nikt nawet nie porównuje Inglota do Essie czy OPI bo Inglot uchodzi za dość luksusowy a Essie za tanie coś tam..

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Ps...... Czy Wam teżwyświetla się taka mikra czcionka??
ale ja podobne zdanie mam o Essie

Fakt- paleta przebogata to nie ulega wątpliwościom.

U nas uchodzi za przaśny, być może dlatego, ze wiele z nas pamięta jego początki.
Z DL mnie nieco zszokowałaś

Nie. Wreszcie mam normalna a nie wielkie koły (tfutfu)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 08:27   #788
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Już nawet nie wiem co nadrabiam, ale dzielnie nadrabiam
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!
U mnie następująca sytuacja , mialam super fit dzien, pobiegalam, bylam na kajakach , wypilam pyszny koktajl z jagód. ... I zjadlam cale opakowanie ruskich krowek( krowek tylko jeszcze slodszych....) łajjjjjj..... Teraz boli mnie brzuch i jestem zamulona... A w kredensie mam jeszcze paczke... Zgine marnie
No przecie po to się tak wysilałaś wcześniej, żeby móc zjeść krówki Cziiil



(...Ulepszamy Wizaż... )



Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Możecie przybliżyć mi o co chodzi z tą czystością? Jak to się ma do lakieru? Gdzie to wyczytałaś viv? Nic nie wiem o islamie a zaciekawiłyście mnie tym.
edit: już sama znalazłam
Bo to bardzo ciekawe tematy Ale jestem mega ciekawa (a ciężko to sprawdzić) czy tamtejsze kobiety rzeczywiście uznają taką formę usprawiedliwienia dla malowania paznokci, czy jednak tradycja zwycięża i w końcu - czy w ogóle zwracają uwagę czy lakier jest oddychający czy nie i po prostu malują - ku temu się skłaniam
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ze stemplami genialnie w ogóle widzę, że wzory stemplowe często wybierasz w tym stylu, to chyba będzie kolejny Twój znak rozpoznawczy
Dzięki
A chodzi Ci o umiejscowienie czy typ wzorków?
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Od tygodnia jestem w UK, czas pokazać, co się u nie pojawiło przez ten czas:
- 2 od lewej dostałam, choć Top Shop sobie "zamówiłam" - rozczarowana jestem kryciem, po 3 warstwach dalej miałam mocne prześwity...
Kurde to aż dziwne, bo jak pokazywałaś kiedyś jego zdjęcia na paznokciach to wyglądał na normalny kryjący lakier, piękny zresztą :x Może kup jakąś tanią szarość pod niego? Szkoda takiego fajnego lakieru
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nowe mani mam. Uwierzcie na słowo, że baza robi szał.. tylko na zdjęciach jakoś się nie pokazał z najlepszej strony. CA 552 z kolekcji Connect.
O ile te Connecty nigdy mi się nie podobały, tak tu wszystko przyjemne dla oka
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I ja mam mała dawkę zaległych mani. I przeprowadzę Was przez kształtowe zmiany. Pierwszy lila, to franken, potem ChG Haunting, potem nosiłam mani którego nie ofociłam. Kolejne malowanie już były spiłowane i mamy BarryM - ten jest na blogu.
Franek mega mi się podoba, Haunting też Barrego nosiłabym bez flejków Ale kolor rewelacyjny, pazurki tak samo
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam pierwsze swatche lakierów do stempli Colour Alike! Ufffff, ale się narobiłam zdjęć mam nadzieję, że widać co trzeba.
Lecę paczeć zaraz, świetna robota!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 08:59   #789
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
kuuurczę, capnij go!


To teraz maluj
Jutro pojade,to może jeszcze będzie

No,zrobie jakieś mani dziś
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wrzucam w załącznik bo tak w posta to sie nie nadają do wklejenia
Miał być gradientowy stempelek i znowu dufa - choć na żywo, z daleka wyglądają ciekawei- Młodej sie podobają bardzo, kazała sobie zrobić
No i oczywiście prawa wyszła inaczej niż lewa


Heeej
Odpoczęłaś??
Działaj maniutka i wstawiaj
Eee tam,fajne jest

No powiem Ci że trochę odpoczęłam,szczególnie w weekend

Maniutek dzis będzie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
maluj i pokazuj ja pewnie jutro się zbiorę i zrzucę swoje zaległe i obecne, ale już rozmyślam nad nowymi mani
Czekam na Twoje
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
zrobiłam french bez frencha
Ładne,takie delikatne bardzo
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Ps...... Czy Wam teżwyświetla się taka mikra czcionka??
U mnie w ogóle wizaz sie popsuł :/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:35   #790
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52075242]

U mnie w ogóle wizaz sie popsuł :/[/QUOTE]

No ulepszali go przecież dziś,,,
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:38   #791
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
ale ja podobne zdanie mam o Essie

Fakt- paleta przebogata to nie ulega wątpliwościom.

U nas uchodzi za przaśny, być może dlatego, ze wiele z nas pamięta jego początki.
Z DL mnie nieco zszokowałaś

Nie. Wreszcie mam normalna a nie wielkie koły (tfutfu)
Mi wyświetlaja sie takie ultra mikrusy, że mam problem z czytaniem wiadomości...
DL są modne wsrod blogerek i młodych dziewczyn, te biedniejsze używaja czegoś innego a takie około 30 raczej i doroślejszee"szaneli "i tego typu rzeczy bo DL uchodzą za takie blogerkowo obciachowe, z DL chyba jak z Inglotem, każda coś ma ale im starsza kobieta tym mniej, tak w każdym razie zostalam poinformowana przez koleżanki.

Ja tam czuje się młoda więc jeszcze coś od nich kupie

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ulepszali go przecież dziś,,,
Tiaaaa.... Akurat odpisywalam na priv, byla to dosc dluga wiadomość , już mialam wysyłać i tu ciach " ulepszamy wizaż dla Ciebie!!!"

__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 09:38   #792
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ulepszali go przecież dziś,,,
Wcale mi się to nie podoba :/
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:40   #793
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi wyświetlaja sie takie ultra mikrusy, że mam problem z czytaniem wiadomości...
DL są modne wsrod blogerek i młodych dziewczyn, te biedniejsze używaja czegoś innego a takie około 30 raczej i doroślejszee"szaneli "i tego typu rzeczy bo DL uchodzą za takie blogerkowo obciachowe, z DL chyba jak z Inglotem, każda coś ma ale im starsza kobieta tym mniej, tak w każdym razie zostalam poinformowana przez koleżanki.

Ja tam czuje się młoda więc jeszcze coś od nich kupie

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------



Tiaaaa.... Akurat odpisywalam na priv, byla to dosc dluga wiadomość , już mialam wysyłać i tu ciach " ulepszamy wizaż dla Ciebie!!!"

No ciekawe to w sumie

Myślę, ze to trochę się bierze z tego, że to "ich" tak jak "nasz" jest inglot.
Swoje łatwo dostępne, więc mało cenne



Tiaaaa... ulepszamy
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:40   #794
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Viv w sumie racja! przez 25 km akurat jedno opakowanie się spali

To jest niesprawiedliwe jak łatwo sięprzyjmuje a jak trudno zrzuca te kalorie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:40   #795
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52075752]Wcale mi się to nie podoba :/[/QUOTE]

Nie jesteś jedyna.
Czytałaś moze techniczny? Ostro tam było
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:45   #796
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ciekawe to w sumie

Myślę, ze to trochę się bierze z tego, że to "ich" tak jak "nasz" jest inglot.
Swoje łatwo dostępne, więc mało cenne



Tiaaaa... ulepszamy
Chyba właśnie tak jest na zasadzie cudze chwalicie . W Rosjii nie inaczej. Co to za frajda jak masz to pod nosem... Zwykle zakoâ˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠y sie w rzeczach teudniej dostępnych nietypowych. Rosjanki lubia tez b.markowe rzeczy, lakiery również, także jak kogo stać to króluja " szanle" diory i YSl. Niemka postuka się w głowe , Polka zastanowi , Rosjanka kupi kolekcje.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie jesteś jedyna.
Czytałaś moze techniczny? Ostro tam było
Ide podczytać, o ile nie wykasowali dowodów niezadowolenia bo i tak bywa

Widze że wyraz zakochuje , od zakochania mi zaczaszkowało
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-07-14 o 09:46
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 09:58   #797
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Franek mega mi się podoba, Haunting też Barrego nosiłabym bez flejków Ale kolor rewelacyjny, pazurki tak samo
dziękuję
Barry mi zbąblował, bo za szybko malowałam dlatego flakesy poszły

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52075242]Jutro pojade,to może jeszcze będzie

No,zrobie jakieś mani dziś

[/QUOTE]

oby był!

super




Wczoraj przyszły do mnie Chineczki i naklejki wodne - hell yeah mam tyle dziewic, że chyba będę się teraz kąpać w świeżej krwi eeee tzn lakierze
Foto kiedyś tam wrzucę.

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:00   #798
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie jesteś jedyna.
Czytałaś moze techniczny? Ostro tam było
Nie,nie czytałam.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
d
Wczoraj przyszły do mnie Chineczki i naklejki wodne - hell yeah mam tyle dziewic, że chyba będę się teraz kąpać w świeżej krwi eeee tzn lakierze
Foto kiedyś tam wrzucę.
Jakie Chinki ? Albo nie...lepiej nie mów bo mnie namówisz Dobra,jednak mów
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:03   #799
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Chyba właśnie tak jest na zasadzie cudze chwalicie . W Rosjii nie inaczej. Co to za frajda jak masz to pod nosem... Zwykle zakoâ˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠ â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠y sie w rzeczach teudniej dostępnych nietypowych. Rosjanki lubia tez b.markowe rzeczy, lakiery również, także jak kogo stać to króluja " szanle" diory i YSl. Niemka postuka się w głowe , Polka zastanowi , Rosjanka kupi kolekcje.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------



Ide podczytać, o ile nie wykasowali dowodów niezadowolenia bo i tak bywa

Widze że wyraz zakochuje , od zakochania mi zaczaszkowało
Fajne podsumowanie.

ale... zakochu.jemy czaszkuje??? WTF??

Jak widzisz nie wykasowali.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 10:11   #800
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Przyleciały do mnie właśnie dwa Orły upolowane na All... powiem Wam, że zapakowane na słowo honoru chyba Koperta bąbelkowa i wsio, hmm. To już książki przychodzą mi zapakowane w dodatkową warstwę folii, mimo że raczej nie mają prawa jakoś nadzwyczajnie się uszkodzić No ale laksy całe, to chyba nie wypada mi mocno narzekać
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:01   #801
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale akurat Ingloty nie maja jakichś wybitnie odkrywczych kolorów czy wykończeń. Jak choćby termiczne z DL, czy flejki w zjawiskowych butelkach NfuOh

ja jakoś od Inglota wolę GR, jakoś nie czuję potrzeby przepłacania za zwykły kremowy lakier kiedy mogę go mieć za mniej niż 20 zł, a cena 40 zł to już w ogóle kosmos
Inglot miał flejki, ale fakt Nfu mają fajniejsze opakowania, też bym na to poleciała


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ps...... Czy Wam teżwyświetla się taka mikra czcionka??

nie, u mnie wszystko okej


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52075242]Czekam na Twoje [/QUOTE]


jak tylko znajdę kabel to będą


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszły do mnie Chineczki i naklejki wodne - hell yeah mam tyle dziewic, że chyba będę się teraz kąpać w świeżej krwi eeee tzn lakierze
Foto kiedyś tam wrzucę.

chwal się co zamówiłaś


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przyleciały do mnie właśnie dwa Orły upolowane na All... powiem Wam, że zapakowane na słowo honoru chyba Koperta bąbelkowa i wsio, hmm. To już książki przychodzą mi zapakowane w dodatkową warstwę folii, mimo że raczej nie mają prawa jakoś nadzwyczajnie się uszkodzić No ale laksy całe, to chyba nie wypada mi mocno narzekać

Ty też się chwal a co do sposobu pakowania... ekhm, ktoś nie ma wyobraźni
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:28   #802
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja jakoś od Inglota wolę GR, jakoś nie czuję potrzeby przepłacania za zwykły kremowy lakier kiedy mogę go mieć za mniej niż 20 zł, a cena 40 zł to już w ogóle kosmos
Inglot miał flejki, ale fakt Nfu mają fajniejsze opakowania, też bym na to poleciała
Zgadzam się w pełni

Tak, pamiętam że mieli.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:34   #803
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Mam głupie pytanie... Co to są flejki?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajne podsumowanie.

ale... zakochu.jemy czaszkuje??? WTF??

Jak widzisz nie wykasowali.
Bo w tym słowie występuje podstępnie narzad rozrodczy męski w. Liczbie mnogiej...

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

My postanowiliśmy wybyć z wiochy i pojechać do miasta. Głusza , las i zbieranie jagód nie jest dla nas:P

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przyleciały do mnie właśnie dwa Orły upolowane na All... powiem Wam, że zapakowane na słowo honoru chyba Koperta bąbelkowa i wsio, hmm. To już książki przychodzą mi zapakowane w dodatkową warstwę folii, mimo że raczej nie mają prawa jakoś nadzwyczajnie się uszkodzić No ale laksy całe, to chyba nie wypada mi mocno narzekać
A jakie kolorki zamowiłaś?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:46   #804
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

To ja chyba przeoczyłam początki Inglota, bo dla mnie niegdy nie był przaśny, wręcz zawsze trochę za drogi na moją kieszeń, ale kiedyś namiętnie uwielbiałam ich cienie do powiek. Szerokiej gamy kolorystycznej produktów nie można im odmówić, ale trochę poszaleli teraz z cenami i omijam ich wysepki.

Pokazuję nieszczęśnego Top Shopa, tak jak piszecie, sama myślałam, żeby kupić jakąś szarość pod niego, bo jest fajny, niestety zdjęcie nijak nie oddaje jego urody, musiałabym znowu linkować bloga, na którym go wypatrzyłam.



I jednen z moich nowych BarryM, jako że Yen pokazywała żółtka, na którego i ja się skusiłam, pokażę drugi odcień z tej kolekcji, ni to fiolet ni to niebieski bardzo żałuję, ale aparat, który mam tu do dyspozycji wszystko prześwietla i nijak nie uchwycił jego odcienia.
Tu dwie warstwy, spoko krycie jak na taki jasny odcień



Poza tym muszę się nauczyć układać rękę tak, żeby było widać rzeczywisty kształt paznokci, w rzeczywistosci są ostrzej zakończone.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:50   #805
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie... Co to są flejki?

KLIK to są flejki

no to wrzutka ode mnie
miałam dorzucić na to matowe flejki Wibo, ale jakoś mi się gryzły z tym lakierem, więc zostawiłam go solo


no i w ogóle fantastyczna sprawa - skórzana kurtka w lipcu no nie wytrzymię tego

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Pokazuję nieszczęśnego Top Shopa

I jednen z moich nowych BarryM

ładny ten Top Shop, na zdjęciach nie widać, żeby sprawiał problemy
ale Barry M jednak podoba mi się bardziej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:54   #806
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie... Co to są flejki?

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



Bo w tym słowie występuje podstępnie narzad rozrodczy męski w. Liczbie mnogiej...
Od angielskiego płatki


Nawet nie w mnogiej, zakochu.jemy zakochuje
Czyli penisem można ale penisy już nie

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
To ja chyba przeoczyłam początki Inglota, bo dla mnie niegdy nie był przaśny, wręcz zawsze trochę za drogi na moją kieszeń, ale kiedyś namiętnie uwielbiałam ich cienie do powiek. Szerokiej gamy kolorystycznej produktów nie można im odmówić, ale trochę poszaleli teraz z cenami i omijam ich wysepki.
Ze 20 lat temu to się go w kiosku kupowało, stąd takie skojarzenie

Fajne mani. Oba.
Rzuć linkiem

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzutka ode mnie
miałam dorzucić na to matowe flejki Wibo, ale jakoś mi się gryzły z tym lakierem, więc zostawiłam go solo
Piękny.
Dałabym kropki
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 12:00   #807
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
KLIK to są flejki

no to wrzutka ode mnie
miałam dorzucić na to matowe flejki Wibo, ale jakoś mi się gryzły z tym lakierem, więc zostawiłam go solo


no i w ogóle fantastyczna sprawa - skórzana kurtka w lipcu no nie wytrzymię tego

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------




ładny ten Top Shop, na zdjęciach nie widać, żeby sprawiał problemy
ale Barry M jednak podoba mi się bardziej
Ale ładny ten fiolet, co to?
Mi by pasował i z tymi złotymi flejkami z Wibo

Nawet na tej fotce widać, że końce prześwitują, bo w końcu nie dołożyłam czwartej warstwy.

Bardzo polubiłam BarryM, zgodnie z obietnicą szybko wysycha, dobrze kryje i ta pastelowa kolekcja jest naprawdę piękna. Do końca pobytu na pewno jeszcze jakieś przygarnę

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość



Ze 20 lat temu to się go w kiosku kupowało, stąd takie skojarzenie

Fajne mani. Oba.
Rzuć linkiem


20 lat temu chyba jeszcze nie kupowałam lakerów

Proszę, tu go zobaczyłam po raz pierwszy:
KLIK
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 12:02   #808
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Piękny.
Dałabym kropki

dziękuję
no ja wiem


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ale ładny ten fiolet, co to?
Mi by pasował i z tymi złotymi flejkami z Wibo

Nawet na tej fotce widać, że końce prześwitują, bo w końcu nie dołożyłam czwartej warstwy.

China Glaze - Tart-y for a party. spróbowałam z tymi flejkami i skończyło się tym, że musiałam zmyć i malować od nowa

dopiero jak się przyjrzałam to zauważyłam, tak na pierwszy rzut oka nie wyglądał wcale tak źle
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 12:04   #809
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
20 lat temu chyba jeszcze nie kupowałam lakerów

Proszę, tu go zobaczyłam po raz pierwszy:
KLIK
Ja cienie głównie. Wtedy były w dość unikalnych kolorach z ciekawymi opakowaniami. Można je było składać w wieżyczki, a sam cień zamontowany był na zawiasiku, więc dostawałaś się tam bez potrzeby rozkładania wieżyczki.
Cienie mapki były wtedy unikatowe- to znaczy nie znalazłaś dwóch takich samych.
Niestety mam wrażenie, że od tego czasu bardzo spadła jakość ich produktów
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 12:11   #810
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak
Oooooooooo ślicznie, delikatnie, kobieco suuuper
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ale ładnie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dobrze, że bez frencha ładne to to
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Śliczne, takie delikatne
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Kojarzą mi się z mani np. panny młodej
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
takie delikatne
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Maliniaro piękne delikatesy<33333 ja ostatnio bardzo przekonalam sie do takich delikatnych kolorów i bardzo lubie je oglądać. Ślicznie to wygląda.
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52075242]
Ładne,takie delikatne bardzo
[/QUOTE]
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Słodziutkie.
Na pierwszym zdjęciu łapka niemal dziecięco wygląda.
Co to za lakier? Się podoba
masz rację, że dziecięco, mam małe rączki i teraz te małe pazurki
to jest Joko Cotton Candy - przejrzysty bladzoróżowy, nie smuży, szeroki pędzelek, kocham - to moja druga buteleczka, nie mam foto solo, ale robiłam nim tuning innych lakierów KLIK!
na wierzchu drobinki to Catrice Luxury Nudes03 Way Too Beautiful, o taki KLIK!
śliczny jest, delikatny shimmer, w nim zatopione białe i nudziakowe heksy, do tego malutkie i maluteńkie kropeczki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszły do mnie Chineczki i naklejki wodne - hell yeah mam tyle dziewic, że chyba będę się teraz kąpać w świeżej krwi eeee tzn lakierze
Foto kiedyś tam wrzucę.
pokazywuj!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przyleciały do mnie właśnie dwa Orły upolowane na All... powiem Wam, że zapakowane na słowo honoru chyba Koperta bąbelkowa i wsio, hmm. To już książki przychodzą mi zapakowane w dodatkową warstwę folii, mimo że raczej nie mają prawa jakoś nadzwyczajnie się uszkodzić No ale laksy całe, to chyba nie wypada mi mocno narzekać
śmiech na sali

zdecydowałam się w końcu i zamówiłam helmera na dzieci
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.