Kosmetyki Glazel - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 17:03   #121
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Kosmetyki Glazel

ladnie sie stronka rozrosla
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:31   #122
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość


Wydaje mi sie, ze od momentu wplacenia pieniedzy. Przeciez jesli wplacasz na czyjes konto w czyims banku to one odrazu znajduja sie w danym momencie na tym koncie. No i masz potwierdzenie wplaty pieniazkow z konkretna data przeciez przy pieczatce.
Z tego co wiem, to nie zawsze jest tak, ze wplacasz pieniadze na czyjes konto i one od razu tam trafiaja. Czasem bank ociaga sie z zaksiegowaniem pieniedzy na dane konto bo lubi sobie jeszcze np. pare dni nimi poobracac.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 17:39   #123
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, to nie zawsze jest tak, ze wplacasz pieniadze na czyjes konto i one od razu tam trafiaja. Czasem bank ociaga sie z zaksiegowaniem pieniedzy na dane konto bo lubi sobie jeszcze np. pare dni nimi poobracac.
Tak jesli wplacasz do innego banku, to jest to mozliwe. Ale jesli ktos na przyklad pojdzie do tego banku, w ktorym konto ma sprzedajacy by wplacic pieniadze bezposrednio na konto sprzedajacego to nie maja one prawa nie znalezc sie od razu na tym koncie bo przeciez wplacasz w tym samym banku, w ktorym ktos ma konto. A jesli placisz przez posrednika, tj inny bank badz jakas ajencje to rzeczywiscie bywa, ze wplywaja po 2 dniach.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:11   #124
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Tak jesli wplacasz do innego banku, to jest to mozliwe. Ale jesli ktos na przyklad pojdzie do tego banku, w ktorym konto ma sprzedajacy by wplacic pieniadze bezposrednio na konto sprzedajacego to nie maja one prawa nie znalezc sie od razu na tym koncie bo przeciez wplacasz w tym samym banku, w ktorym ktos ma konto. A jesli placisz przez posrednika, tj inny bank badz jakas ajencje to rzeczywiscie bywa, ze wplywaja po 2 dniach.
No to ja jestem w opcji nr 1 i do tej pory nie wiem kiedy kobita otrzymała moją forsę na konto. Milczy jak zaklęta. Na moje dwa mejle nie raczyła odpowiedzieć...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:15   #125
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No to ja jestem w opcji nr 1 i do tej pory nie wiem kiedy kobita otrzymała moją forsę na konto. Milczy jak zaklęta. Na moje dwa mejle nie raczyła odpowiedzieć...
Ciekawa jestem czy dziewczyny, ktore poprzednio kupywaly u tej pani kulki takze mialy z nia takie doswiadczenia.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:23   #126
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy dziewczyny, ktore poprzednio kupywaly u tej pani kulki takze mialy z nia takie doswiadczenia.
Wydaje mi sie, ze Pani ta została zaskoczona kompozycjami zestawow Pewno teraz siedzi i liczy
Kupowałam u niej wiele razy, ale całe opakowania; przesyłki docierały do mnie błyskawicznie
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:38   #127
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze Pani ta została zaskoczona kompozycjami zestawow Pewno teraz siedzi i liczy
Kupowałam u niej wiele razy, ale całe opakowania; przesyłki docierały do mnie błyskawicznie
hehe...ziarnko do ziarnka...kulka do kulki... Jak świstak co siedzi i zawija...Chociaż już go podobno zwolnili
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 20:21   #128
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

To byloby ciekawe

No ale ta pani wystawila juz kolejnych 15 zestawow kulek kilka dni temu a dopiero co sprzedala 10, z ktorych zadne nie dotarly jeszcze do kupujacych tu wizazanek. No a poza tym z tego co wiem, to nikt nie otrzymal maila z potwierdzeniem wplaty pieniazkow na ich konto... A minelo juz w moim przypadku 4 dni od wplaty (bezposredniej na konto). No i nie odpowiada na maile jak tu ktos pisal.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:27   #129
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

mnie odpowiadała cały czas ale zanim kupiłam póki co nadal myślę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:45   #130
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

czy któraś z Was używała ich innych kosmetyków, takich jak tusz, podkład, broznery czy pudry?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:40   #131
aga0905
Raczkowanie
 
Avatar aga0905
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Angry Dot.: Kosmetyki Glazel

Witam wszystkie dziewczyny oczekujące na kulki glazel a allegro!
Odzywam się na tym wątku po raz pierwszy, ale pod wpływem jego lektury kupiłam mieszankę tych kulek z allegro.
Również mialam przeprawy ze sprzedającą - najpierw przez 2 dni nie odzywała się i nie mogłam zrobić wpłaty, bo nie miałam jej numeru konta.
Potem gdy wreszcie się odezwała długo trwało wyjaśnianie że chcę każdy kolor w odzielnym woreczku - gdy napisala, że wyśle kulki w samych woreczkach odpowiedziłam, że nie muszę mieć pudełka firmoweg,o ale paczka musi DOBRZE zabezpieczona.
Wymiana maili była dość nieprzyjemna, bo kobieta zarzucała mi że nie umiem jasno określic o co mi chodzi.
No ale dobrze wreszczcie miałam nadzieję że mnie zrozumiała...
Przesyłka właśnie dotarła i tak się zirytowałam, że stwierdziłam, że muszę wam o ty napisać
Kulki zostały zapakowane w woreczki - to zostało włożone do miękkiego pudełka, a pudełko włożone do kopery bąbelkowej - ponieważ pudełko nie było twarde tak naprawdę nic nie zabezpieczało - i tym oto sposobem kulki dotarły do mnie pod postacią proszku -całych ostało się tylko kilka sztuk
Jestem maksymalnie wściekła
__________________
aga0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 09:47   #132
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Kosmetyki Glazel

No to nieciekawie Wystawiłaś Pani odpowiedni komentarz?
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:50   #133
aga0905
Raczkowanie
 
Avatar aga0905
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki Glazel

jeszcze nie ...
napisał do niej - zobaczę co mi odpowie
__________________
aga0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:51   #134
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez aga0905 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny oczekujące na kulki glazel a allegro!
Odzywam się na tym wątku po raz pierwszy, ale pod wpływem jego lektury kupiłam mieszankę tych kulek z allegro.
Również mialam przeprawy ze sprzedającą - najpierw przez 2 dni nie odzywała się i nie mogłam zrobić wpłaty, bo nie miałam jej numeru konta.
Potem gdy wreszcie się odezwała długo trwało wyjaśnianie że chcę każdy kolor w odzielnym woreczku - gdy napisala, że wyśle kulki w samych woreczkach odpowiedziłam, że nie muszę mieć pudełka firmoweg,o ale paczka musi DOBRZE zabezpieczona.
Wymiana maili była dość nieprzyjemna, bo kobieta zarzucała mi że nie umiem jasno określic o co mi chodzi.
No ale dobrze wreszczcie miałam nadzieję że mnie zrozumiała...
Przesyłka właśnie dotarła i tak się zirytowałam, że stwierdziłam, że muszę wam o ty napisać
Kulki zostały zapakowane w woreczki - to zostało włożone do miękkiego pudełka, a pudełko włożone do kopery bąbelkowej - ponieważ pudełko nie było twarde tak naprawdę nic nie zabezpieczało - i tym oto sposobem kulki dotarły do mnie pod postacią proszku -całych ostało się tylko kilka sztuk
Jestem maksymalnie wściekła
Zareklamuj.
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:55   #135
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Glazel

Moje kondolencje Niestety bedziesz musiala reklamowac.
Skoda, ze Glazel nie jest ogolnie dostepne i trzeba bazowac jak na razie na dwoch zrodlach - niepewne Allegro i strona firmowa producenta. Potwierdzam za Agabil, ze kontakt z nimi jest doskonaly, sa otwarci na klienta i proponuja zamowienia indywidualne ale osobiscie jeszcze nie korzystalam. Sama sie kiedys napalilam na puder z aniolkami ale chwilowo mi przeszlo. Co do samych kulek i ich jakosci nie mam zastrzezen i polecam, o ile ktos szuka efektu, ktory daja, natomiast przykre, ze dostepnosc produktow na rynku tak kuleje. Licze, ze niedlugo bedzie lepiej, w koncu to dosc nowa firma i na poczatku stawiala na profesjonalistow, dopiero zamierza wejsc na rynek detaliczny.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:57   #136
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kosmetyki Glazel

A czy zamawiając z ich strony można tak mieszać dowoli kolorki?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:58   #137
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez aga0905 Pokaż wiadomość
jeszcze nie ...
napisał do niej - zobaczę co mi odpowie

A mozesz napisac kiedy kupywalas te kulki i kiedy dokonalas wplaty?

No i czy dostalas maila od sprzedajacej, ze wplynely pieniadze na jej konto? I jesli tak to po jakim czasie od wplaty?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:02   #138
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Kosmetyki Glazel

Tam na stronie pani z allegro w zakładce "o mnie" jest napisane że wysyła przesyłki do 5 dni od momentu zaksięgowania wpłaty - więc teoretycznie może to chwilę potrwać...Ciekawe jak zareaguje na reklamację... Daj znać proszę.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:10   #139
aga0905
Raczkowanie
 
Avatar aga0905
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki Glazel

Dziękuję za wsparcie
Sama jestem ciekawa jak Pani Sprzedająca zareaguje na reklamację...
Ja kupowałam w niedzielę - dane do przelewu otrzymałam (po moich przypomnieniach) dopiero we wtorek wieczorem, a w środę rano zrobiłam przelew.
A zatem od momentu wpłaty do otrzymania przesyłki - czas całkiem przyzwoity.
Dodam jeszcze że w trakcie uzgadniania ze Sprzedającą kolorów kulek okazało się, że nie ma nr 02 i musiałam wymienić na 05
__________________
aga0905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 10:13   #140
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A czy zamawiając z ich strony można tak mieszać dowoli kolorki?
Robia pudry pod indywidualne zamowienie ale najlepiej napisz najpierw maila.
Gdy ja, jeszcze w czerwcu sie z nimi kontaktowalam pytalam dodatkowo o mozliwosc zamowienie malych probek pudrow sypkich i rowniez potwierdzili. Zarzucilam jednak wtedy realizacje zamowienia, bo inne rzeczy wpadly mi w oko (i kieszen). Teraz znow sie zastanawiam ale pewnie i tym razem odpusze, bo kufer od pudrowych przybytkow pecznieje, zwlaszcza, ze kolejny nabytek juz leci
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:15   #141
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez aga0905 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny oczekujące na kulki glazel a allegro!
Odzywam się na tym wątku po raz pierwszy, ale pod wpływem jego lektury kupiłam mieszankę tych kulek z allegro.
Również mialam przeprawy ze sprzedającą - najpierw przez 2 dni nie odzywała się i nie mogłam zrobić wpłaty, bo nie miałam jej numeru konta.
Potem gdy wreszcie się odezwała długo trwało wyjaśnianie że chcę każdy kolor w odzielnym woreczku - gdy napisala, że wyśle kulki w samych woreczkach odpowiedziłam, że nie muszę mieć pudełka firmoweg,o ale paczka musi DOBRZE zabezpieczona.
Wymiana maili była dość nieprzyjemna, bo kobieta zarzucała mi że nie umiem jasno określic o co mi chodzi.
No ale dobrze wreszczcie miałam nadzieję że mnie zrozumiała...
Przesyłka właśnie dotarła i tak się zirytowałam, że stwierdziłam, że muszę wam o ty napisać
Kulki zostały zapakowane w woreczki - to zostało włożone do miękkiego pudełka, a pudełko włożone do kopery bąbelkowej - ponieważ pudełko nie było twarde tak naprawdę nic nie zabezpieczało - i tym oto sposobem kulki dotarły do mnie pod postacią proszku -całych ostało się tylko kilka sztuk
Jestem maksymalnie wściekła
Jakaś przymulona czy co ??!!?!!!!! Ile wyobraźni potrzeba, żeby przewidzieć, że miękkie pudełko i bąbelkowa koperta to za mało, żeby uchronić towar przed uszkodzeniem podczas transportu ?!!
Teraz jeszcze bardziej wkurza mnie to czekanie. Cholera, może ta kobita nie umie tych kulek policzyć czy jak ?!?!!
A wysłała Ci info, że przesyłka w drodze ? Bo do mnie się słowem nie odzywa od niemal tygodnia !!!!
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:42   #142
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez aga0905 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie
Sama jestem ciekawa jak Pani Sprzedająca zareaguje na reklamację...
Ja kupowałam w niedzielę - dane do przelewu otrzymałam (po moich przypomnieniach) dopiero we wtorek wieczorem, a w środę rano zrobiłam przelew.
A zatem od momentu wpłaty do otrzymania przesyłki - czas całkiem przyzwoity.
Dodam jeszcze że w trakcie uzgadniania ze Sprzedającą kolorów kulek okazało się, że nie ma nr 02 i musiałam wymienić na 05
No a ja kupilam w sobote, a pieniadze wplacilam w poniedzialek, wyslalam maila z potwierdzeniem wplaty z zeskanowanym dowodem wplaty, pani tylko napisala, ze czeka na dostawe i ze da mi znac jakby sie cos opoznilo ale nie potwierdzila w tym mailu wplaty, i zero odzewu od tamtego momentu.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:00   #143
defi
Raczkowanie
 
Avatar defi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Kosmetyki Glazel

Fajne te kuleczki, ale drogo , po co mi tego tyle
__________________
AguŚ
defi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:14   #144
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Cool Dot.: Kosmetyki Glazel

Kurcze nadal zastanawiam się nad tym pudrem ze strony glazela angels.Ale boję się ,że znowu kupię sobie kolejny kosmetyk,który będzie tylko fajnym gadżetem (a tych mam już sporo).
Kiedyś widziałam na forum w zbiorach u jednej z wizażanek ten puderek.może ktoś go używał?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:16   #145
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Pakosta, mozna również mieszać samemu na ich stronie i cena jest taka sama czyli 28zł jak zestawu jednokolorowego.
Ciekawostka- dostałam maila od Glazel odnośnie cen na allegro i cen na ich stronie
Cytat:
Witam ponownie, Tak rzeczywiście była taka cena na Allegro, jednak obowiązywała ona końcówki produkcyjne firmy gdzie towar miał już krótką datęważności.Opakowanie obejmuje około 50 kuleczek i jego cena wynosi 28zł.Uprzejmie proszę kierować się cenami umieszczonymi na naszej stronie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:18   #146
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Pakosta, mozna również mieszać samemu na ich stronie i cena jest taka sama czyli 28zł jak zestawu jednokolorowego.
Ciekawostka- dostałam maila od Glazel odnośnie cen na allegro i cen na ich stronie
Aga a ty zamawiasz, zamówiłaś czy się zastanawiasz?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:32   #147
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Aga a ty zamawiasz, zamówiłaś czy się zastanawiasz?
zastanawiam się ale wolę jednak zamawiać z ich strony-dołożyć te 6 zł do kulek niż męczyć się z allegrowiczką
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:34   #148
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Pakosta, mozna również mieszać samemu na ich stronie i cena jest taka sama czyli 28zł jak zestawu jednokolorowego.
Ciekawostka- dostałam maila od Glazel odnośnie cen na allegro i cen na ich stronie
No ładnie....
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:34   #149
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zastanawiam się ale wolę jednak zamawiać z ich strony-dołożyć te 6 zł do kulek niż męczyć się z allegrowiczką
też mi się tak wydaje
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 11:39   #150
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Kosmetyki Glazel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Pakosta, mozna również mieszać samemu na ich stronie i cena jest taka sama czyli 28zł jak zestawu jednokolorowego.
Ciekawostka- dostałam maila od Glazel odnośnie cen na allegro i cen na ich stronie

Cytat:
Witam ponownie, Tak rzeczywiście była taka cena na Allegro, jednak obowiązywała ona końcówki produkcyjne firmy gdzie towar miał już krótką datęważności.Opakowanie obejmuje około 50 kuleczek i jego cena wynosi 28zł.Uprzejmie proszę kierować się cenami umieszczonymi na naszej stronie.
No to fajnie, a ta pani nic nie wspominala, ze maja one krotsza date waznosci... i co jak ktos wzial sobie 2 opakowania z mysla o zapasach???.... Chyba powinna byla uprzedzic jesli towar ma krotsza date waznosci???
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 11:16:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.