Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 09:23   #2701
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam z rana nie dawno wstałam i piję herbatkę w szlafroczku słonko świeci, więc za chwilę skoczę w dresik i na zakupy ach kocham urlop
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:23   #2702
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Pewnie mają sporo ludzi na urlopach. Może w styczniu się wyjaśni?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:23   #2703
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Amyz dzięmi, pazurki nawet wyszły. Ale powiem Wam, że ten granat nie do końca mi pasuje. Tzn wybija niebieskie tony, żyłki i dłoń wygląda blado... Pierwszy raz malowałam nim, chyba trzeba się mocniej do niego opalić Nawet z czarnym nie mantego problemu...
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:23   #2704
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wymalowałam się wczoraj pierwszy raz nowym rozświetlaczem i wiecie co mi wczoraj TŻ powiedział? Że sobie go dobrze nie rozblendowałam, bo widać przejście między rozświetlaczem a różem W ogóle nie sądziłam, że takie coś zobaczy...
Jaki spostrzegawczy
Mój ogólnie nie zwraca uwagi na makijaż, chyba że zrobię sobie kobaltową kreskę - wtedy narzeka strasznie Nie wiem czemu, bo reszcie otoczenia się podoba, ale wg TŻ to jest mocny makijaż (kreska na powiece była wtedy jedynym mocniejszym akcentem)

Ostatnio też był ze mną w D. kiedy chciałam kupić szminkę Maca (a okazało się, że stacjonarnie to % nie uznają ) stwierdził, że absolutnie fioletowej mam nie brać
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale masz spostrzegawczego tż. Ja mojemu mówię wczoraj że się nie będę malować do sylwestra (i tak w domu siedzę) bo muszę trochę cere odbudować po eksperymencie z Visionnairem i dać rzęsom odpocząć a ten mi mówi że on to nie widzi różnicy jak jestem pomalowana a nie jestem Chyba chodziło mu o to że zawsze ładna jestem . Ale sie trochę zbulwersowałam - no bo nie po to spędzam tyle czasu przed lustrem zeby mi ktoś powiedział ze żadnej różnicy nie widać
Mój mi też zawsze powtarza, że bez makijażu najładniej. Może ja coś źle robię?
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry! ️
Fajne te buty z gino! Czasem chciałabym jakieś fajne szpile. Niestety z moim wzrostem najlepsze płaskie buty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ile masz wzrostu? Ja mam 174 cm, TŻ kilka cm więcej, więc też nie mogę szaleć z obcasami

EDIT: doczytałam, że 180 cm
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


Podziele sie z Wami moimi ostatnimi przygodami z zamowieniami.

5 grudnia zrobilam zamowienie w Lass Naturals, 18 grudnia zostalo wyslane, do tej pory nie otrzymalam - to samo miasto.

Khadi Naturals - zrobilam zamowienie 17 grudnia, zniknelo z systemu, zamowilam drugi raz - anulowane, 3 - anulowane. Na maile nie odpisuja, tel. nie odbieraja

Wiec u mnie tylko szalenstwa stacjonarne, amazon i ebay, cala reszta to kiepski zart
Współczuję przebojów z zamówieniami. Oby wszystko do Ciebie dotarło

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-12-30 o 09:25
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:24   #2705
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


użyłam raz rozświetlacza i stwierdziłam ,ze jednak nie umiem, dałam sobie spokój


buty zaczynają się od 10cm wzwyż
fajne te niskie, a te drugie bardzo podobne do moich kazarowych bordo z zeszłego roku co wrzuciłam foto c'nie?

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------


o gustach się nie dyskutuje
mnie się podoba, nawet kilka dni temu małż pytał pania z obsługi czym tak pachnie ( bo mocny zapach jest dość, to fakt) ale to ichnia tajemnica

mocne zapachy lubię, więc pewnie dlatego ten mi odpowiada
i w stradim ładnie pachnie



kurde szminke chcę
W stradim pachnie pięknie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:26   #2706
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dostałam zamówienie z Sampara, same kosmetyki super. Ale przelękłam się, że znowu mi czegoś brakuje, a mianowicie naszyjnika! A on był tak maleńki, że zawieruszył się między kosmetyczkami...
I tak się zastanawiam, skoro do zamówienia za 35 euro dawali ten naszyjnik, a do zamówienia za 30 euro maseczkę, to:
a) czy ta maseczka ma tyle ml co próbka,
b) ile wg nich jest wart ten naszyjnik?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:27   #2707
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Amyz dzięmi, pazurki nawet wyszły. Ale powiem Wam, że ten granat nie do końca mi pasuje. Tzn wybija niebieskie tony, żyłki i dłoń wygląda blado... Pierwszy raz malowałam nim, chyba trzeba się mocniej do niego opalić Nawet z czarnym nie mantego problemu...
Dobrze że to napisałaś bo mnie kusił ten granat a zamówię złoże po wypłacie w nowym roku

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sampara, same kosmetyki super. Ale przelękłam się, że znowu mi czegoś brakuje, a mianowicie naszyjnika! A on był tak maleńki, że zawieruszył się między kosmetyczkami...
I tak się zastanawiam, skoro do zamówienia za 35 euro dawali ten naszyjnik, a do zamówienia za 30 euro maseczkę, to:
a) czy ta maseczka ma tyle ml co próbka,
b) ile wg nich jest wart ten naszyjnik?
zrobisz fotki kometyków i naszyjnika?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 09:30   #2708
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana nie dawno wstałam i piję herbatkę w szlafroczku słonko świeci, więc za chwilę skoczę w dresik i na zakupy ach kocham urlop
Witam , zazdroszczę urlopu
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:35   #2709
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam , zazdroszczę urlopu
Sama sobie zazdroszczę, ale tylko do końca tygodnia i do pracy trzeba wracać, ale środa znowu wolna
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:38   #2710
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana nie dawno wstałam i piję herbatkę w szlafroczku słonko świeci, więc za chwilę skoczę w dresik i na zakupy ach kocham urlop
Hej

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sampara, same kosmetyki super. Ale przelękłam się, że znowu mi czegoś brakuje, a mianowicie naszyjnika! A on był tak maleńki, że zawieruszył się między kosmetyczkami...

I tak się zastanawiam, skoro do zamówienia za 35 euro dawali ten naszyjnik, a do zamówienia za 30 euro maseczkę, to:

a) czy ta maseczka ma tyle ml co próbka,

b) ile wg nich jest wart ten naszyjnik?


Ja dostałam paczkę w wigilię. Niestety coś mnie uczuliło albo peeling albo krem nawilżający. Momentalnie dostałam takich małych krostek. Szybko zmywałam ten krem. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Na szczęście teraz po kilku dniach moja cera wróciła do normy. Za jakiś czas zrobię kolejne podejście. Bardzo fajne te malutkie kosmetyczki. Akurat do torebki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam , zazdroszczę urlopu

Ja też w pracy. Nawet jutro, choć pewnie krótko. Ale za to 4 i 5 mam wolne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:43   #2711
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Właśnie doszła moja Mia2 Pierwszy raz wszystko ok z moim zamówieniem z S.


---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzisiaj weszłam do S. przetestować sephorowe palety, te które wklejała maarthusia, a ekspedientka mi mówi, że "wczoraj rano wszystkie 8 sztuk sic! wykupił jeden pan", a tester znikł w niewiadomych okolicznościach Weszłam też do D. przetesować kolor pomadki Cosmo, a tam też brak nie tylko tego odcienia, ale i wszystkich najpopularniejszych neutralnych kolorów Straciłam tylko niepotrzebnie czas...
Ale się rzucili

Używam tej palety od 3 dni i jestem zadowolona z jakości cieni mięciutkie , super się nakładają i rozcierają, na bazie nie do zdarcia

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ok załączam foto wybaczcie zdjęcie robione na szybko. Mehr na ustach.

słuchajcie foto nie do końca oddaje efekt, na moim telefonie kolor był trochę inny. Jutro wrzucę zdjęcie przy porządnym świetle. U mnie na pomorzu już ciemno ;p
prześliczny kolor
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 09:45   #2712
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sama sobie zazdroszczę, ale tylko do końca tygodnia i do pracy trzeba wracać, ale środa znowu wolna
Korinko wszystkiego dobrego z okazji urodzin (wczorajszych). Spełnienia marzeń, kosmetycznych i niekosmetycznych. No i zdrowia. I udanego wypoczynku. Też zazdroszczę!

Dziś mnie straszliwie boli głowa, rano przed pracą mierzyłam temperaturę to miałam 34,5 *. A miałam piękne plany- udać się w końcu na jakieś zakupy, które odkładam od ok 10 dni.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:46   #2713
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Sprawdź na stronie karta.sephora.pl Na niej mam status zmieniony, ale na sehora.pl dalej Black
też tak mam

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no właśnie. Ja też tak zawsze miałam dziwne że nie jest to nijak zsynchronizowane nie chcę Was martwić ale pewnie do końca roku Wam na sephora.pl nie zmienią statusów co do stacjonarek to nie wiem jak to wygląda w takiej sytuacji.
No i fajnie Chciałam kupić jeszcze bazę na te -30% z darmową goldową przesyłką, bo jest tylko online i teraz nie wiem czy jest mi tak niezbędna do życia żeby ją natychmiast zamówić i płacić za przesyłkę czy ich olać i kupić kiedyś tam z brokułem a teraz dalej męczyć się z meteorytkową garlę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:50   #2714
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
na szybko - jeden sweter leży przodem a róziowy połozyłam tyłem, żeby było widać, tam nawet łańcuszek jest
spodnie klasyczne jeansy z suwaczkami na dole i szare z przetarciami i jeszce t-shirt czarny zwyklak
jutro moze lepsiejsze fotki zrobię, jak coś
śliczne sweterki

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Moje nowe, sylwestrowe
Cudne u mnie by nie przetrwały

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Sprawdź na stronie karta.sephora.pl Na niej mam status zmieniony, ale na sehora.pl dalej Black
U mnie tak samo

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale masz spostrzegawczego tż. Ja mojemu mówię wczoraj że się nie będę malować do sylwestra (i tak w domu siedzę) bo muszę trochę cere odbudować po eksperymencie z Visionnairem i dać rzęsom odpocząć a ten mi mówi że on to nie widzi różnicy jak jestem pomalowana a nie jestem Chyba chodziło mu o to że zawsze ładna jestem . Ale sie trochę zbulwersowałam - no bo nie po to spędzam tyle czasu przed lustrem zeby mi ktoś powiedział ze żadnej różnicy nie widać

Mój też tak mówi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:51   #2715
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sama sobie zazdroszczę, ale tylko do końca tygodnia i do pracy trzeba wracać, ale środa znowu wolna
Ja jutro też w pracy a ta środa to taki mini-weekend środku tygodnia

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hej




Ja dostałam paczkę w wigilię. Niestety coś mnie uczuliło albo peeling albo krem nawilżający. Momentalnie dostałam takich małych krostek. Szybko zmywałam ten krem. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Na szczęście teraz po kilku dniach moja cera wróciła do normy. Za jakiś czas zrobię kolejne podejście. Bardzo fajne te malutkie kosmetyczki. Akurat do torebki




Ja też w pracy. Nawet jutro, choć pewnie krótko. Ale za to 4 i 5 mam wolne
Dlatego ja nie zamawiam kosmetyków w ciemno, nawet w okazyjnej cenie
Współczuję problemów
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:57   #2716
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość


Podziele sie z Wami moimi ostatnimi przygodami z zamowieniami.

5 grudnia zrobilam zamowienie w Lass Naturals, 18 grudnia zostalo wyslane, do tej pory nie otrzymalam - to samo miasto.

Khadi Naturals - zrobilam zamowienie 17 grudnia, zniknelo z systemu, zamowilam drugi raz - anulowane, 3 - anulowane. Na maile nie odpisuja, tel. nie odbieraja

Wiec u mnie tylko szalenstwa stacjonarne, amazon i ebay, cala reszta to kiepski zart
na pewno wszystko wyślą

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana nie dawno wstałam i piję herbatkę w szlafroczku słonko świeci, więc za chwilę skoczę w dresik i na zakupy ach kocham urlop
Też uwielbiam mieć wolne szkoda, że czas tak spierdziela, zaraz znowu do pracy

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Sama sobie zazdroszczę, ale tylko do końca tygodnia i do pracy trzeba wracać, ale środa znowu wolna
Trochę mnie pociesza ta wolna środa

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Korinko wszystkiego dobrego z okazji urodzin (wczorajszych). Spełnienia marzeń, kosmetycznych i niekosmetycznych. No i zdrowia. I udanego wypoczynku. Też zazdroszczę!

Dziś mnie straszliwie boli głowa, rano przed pracą mierzyłam temperaturę to miałam 34,5 *. A miałam piękne plany- udać się w końcu na jakieś zakupy, które odkładam od ok 10 dni.


---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Hej




Ja dostałam paczkę w wigilię. Niestety coś mnie uczuliło albo peeling albo krem nawilżający. Momentalnie dostałam takich małych krostek. Szybko zmywałam ten krem. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Na szczęście teraz po kilku dniach moja cera wróciła do normy. Za jakiś czas zrobię kolejne podejście. Bardzo fajne te malutkie kosmetyczki. Akurat do torebki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------




Ja też w pracy. Nawet jutro, choć pewnie krótko. Ale za to 4 i 5 mam wolne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja po świętach mam tak zepsutą cerę, że nie chcę patrzyć w lustro pewnie przez nadmierne spożycie wina
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 09:57   #2717
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja jutro też w pracy a ta środa to taki mini-weekend środku tygodnia


i ja i to do 18
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:01   #2718
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
też tak mam



No i fajnie Chciałam kupić jeszcze bazę na te -30% z darmową goldową przesyłką, bo jest tylko online i teraz nie wiem czy jest mi tak niezbędna do życia żeby ją natychmiast zamówić i płacić za przesyłkę czy ich olać i kupić kiedyś tam z brokułem a teraz dalej męczyć się z meteorytkową garlę
Ja ich olewam miałam dziś zamówić bazę Smashboxa ze zniżką i darmową dostawą, ale w kulki sobie lecą pięknie traktują VIPów

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
i ja i to do 18


---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A tak w ogóle to jestem na kosmetycznym głodzie zakupowym coś bym kliknęła, ale nie wiem co i za co
Wczoraj zrobiłam rundkę po sklepach i kupiłam tylko 2 piżamy w Reserved (po 55zł) i 2 torebki w Monnari (przecenione na 99zł) tak mnie ciągnęło do Syfory, ale nie dałam się

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Później wstawię zdjęcia mojego grudniowego denka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:03   #2719
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja ich olewam miałam dziś zamówić bazę Smashboxa ze zniżką i darmową dostawą, ale w kulki sobie lecą pięknie traktują VIPów

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------





---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A tak w ogóle to jestem na kosmetycznym głodzie zakupowym coś bym kliknęła, ale nie wiem co i za co
Wczoraj zrobiłam rundkę po sklepach i kupiłam tylko 2 piżamy w Reserved (po 55zł) i 2 torebki w Monnari (przecenione na 99zł) tak mnie ciągnęło do Syfory, ale nie dałam się
Czekanie cały miesiąc na zmianę statusu, a tutaj lipa. Niby gold, ale profity dalej dla blacka
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 10:03   #2720
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
też tak mam



No i fajnie Chciałam kupić jeszcze bazę na te -30% z darmową goldową przesyłką, bo jest tylko online i teraz nie wiem czy jest mi tak niezbędna do życia żeby ją natychmiast zamówić i płacić za przesyłkę czy ich olać i kupić kiedyś tam z brokułem a teraz dalej męczyć się z meteorytkową garlę
jak chcesz to mogę ją dla Ciebie kliknąć za pobraniem i będziesz mieć za darmo
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:04   #2721
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

U mnie tak samo, w oczach swojego mężczyzny najpiękniejsza jestem bez makijażu. Ja nie wiem, patologiczny kłamca, czy ślepiec?
Gdy szaleję z turkusową kredką, bądź z wyrazistymi ustami, ucieka na kilometr. Przypuszczam, że może wtedy budzi się we mnie lwica, a skubany wie, że to oznacza kło-po-ty.

Droga jest tylko jedna- szybko i przed siebie.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:05   #2722
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Korinko wszystkiego dobrego z okazji urodzin (wczorajszych). Spełnienia marzeń, kosmetycznych i niekosmetycznych. No i zdrowia. I udanego wypoczynku. Też zazdroszczę!

Dziś mnie straszliwie boli głowa, rano przed pracą mierzyłam temperaturę to miałam 34,5 *. A miałam piękne plany- udać się w końcu na jakieś zakupy, które odkładam od ok 10 dni.
a co oznacza tak niska temp? bo wysoka to wiem, ale niska?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:06   #2723
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

coś bym kliknęła, ale nie wiem co i za co
KOBIETO, ŚWIĘTE SŁOWA!
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:06   #2724
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Ja po świętach mam tak zepsutą cerę, że nie chcę patrzyć w lustro pewnie przez nadmierne spożycie wina
na pewno nie przez wino. Wino ma przecież flawonoidy a jak wiadomo one są dobre na wszystko i zwalczają wolne rodniki. Może po tym winie po prostu Ci się detoks cery robi
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:07   #2725
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak chcesz to mogę ją dla Ciebie kliknąć za pobraniem i będziesz mieć za darmo
goldy mają stałą zniżkę jakąś czy tylko wysyłkę darmową? już kombinuję na zaś
wiesz moja pomadka
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, w oczach swojego mężczyzny najpiękniejsza jestem bez makijażu. Ja nie wiem, patologiczny kłamca, czy ślepiec?
Gdy szaleję z turkusową kredką, bądź z wyrazistymi ustami, ucieka na kilometr. Przypuszczam, że może wtedy budzi się we mnie lwica, a skubany wie, że to oznacza kło-po-ty.

Droga jest tylko jedna- szybko i przed siebie.

i jeszcze bez ubrań, c'nie?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:11   #2726
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja ich olewam miałam dziś zamówić bazę Smashboxa ze zniżką i darmową dostawą, ale w kulki sobie lecą pięknie traktują VIPów

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------





---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A tak w ogóle to jestem na kosmetycznym głodzie zakupowym coś bym kliknęła, ale nie wiem co i za co
Wczoraj zrobiłam rundkę po sklepach i kupiłam tylko 2 piżamy w Reserved (po 55zł) i 2 torebki w Monnari (przecenione na 99zł) tak mnie ciągnęło do Syfory, ale nie dałam się

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Później wstawię zdjęcia mojego grudniowego denka
Tobie też mogę zamówić za pobraniem najwyżej mi odbiorą golda za nadużywanie przywilejów
ja też wrzucę moje denko później
w ogóle to testuję właśnie DremSkin Diora i jestem zachwycona wygładzeniem cery będzie idealne jako baza pod makijaż bo się okazuje że baza meteorkowa mnie zapycha

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
goldy mają stałą zniżkę jakąś czy tylko wysyłkę darmową? już kombinuję na zaś
wiesz moja pomadka

i jeszcze bez ubrań, c'nie?
wysyłkę darmową zawsze i wszędzie na wieki wieków amen

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, w oczach swojego mężczyzny najpiękniejsza jestem bez makijażu. Ja nie wiem, patologiczny kłamca, czy ślepiec?
Gdy szaleję z turkusową kredką, bądź z wyrazistymi ustami, ucieka na kilometr. Przypuszczam, że może wtedy budzi się we mnie lwica, a skubany wie, że to oznacza kło-po-ty.

Droga jest tylko jedna- szybko i przed siebie.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:14   #2727
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Czekanie cały miesiąc na zmianę statusu, a tutaj lipa. Niby gold, ale profity dalej dla blacka
Jednym słowem - poracha

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, w oczach swojego mężczyzny najpiękniejsza jestem bez makijażu. Ja nie wiem, patologiczny kłamca, czy ślepiec?
Gdy szaleję z turkusową kredką, bądź z wyrazistymi ustami, ucieka na kilometr. Przypuszczam, że może wtedy budzi się we mnie lwica, a skubany wie, że to oznacza kło-po-ty.

Droga jest tylko jedna- szybko i przed siebie.


---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
KOBIETO, ŚWIĘTE SŁOWA!


---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
na pewno nie przez wino. Wino ma przecież flawonoidy a jak wiadomo one są dobre na wszystko i zwalczają wolne rodniki. Może po tym winie po prostu Ci się detoks cery robi
o tym nie pomyślałam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:15   #2728
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w ogóle to testuję właśnie DremSkin Diora i jestem zachwycona wygładzeniem cery będzie idealne jako baza pod makijaż bo się okazuje że baza meteorkowa mnie zapycha

Oj, jak ja kocham DreamSkin, ale chwilowo go nie mam i nie kupuję, musze inne kremy/bazy pozużywać, bo jak go mam,to wszystko idzie w odstawkę
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:17   #2729
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Tobie też mogę zamówić za pobraniem najwyżej mi odbiorą golda za nadużywanie przywilejów
ja też wrzucę moje denko później
w ogóle to testuję właśnie DremSkin Diora i jestem zachwycona wygładzeniem cery będzie idealne jako baza pod makijaż bo się okazuje że baza meteorkowa mnie zapycha

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------



wysyłkę darmową zawsze i wszędzie na wieki wieków amen

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------




dziękuję ale wezmę sobie tą bazę z brokułem i tak nie mam $$$

Nie kuś tym DreamSkinem, bo jest u mnie w promocji w stacjo boję się, że mnie przesuszy
Oj, szkoda, że baza Ci nie leży ja nie zauważyłam niczego złego po jej stosowaniu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:22   #2730
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Oj, jak ja kocham DreamSkin, ale chwilowo go nie mam i nie kupuję, musze inne kremy/bazy pozużywać, bo jak go mam,to wszystko idzie w odstawkę
ja mam 4 próbki po 3 ml i mi starczy na długo bo rzadko używam podkładów ale kiedyś sie może skuszę na cały słoik tylko teraz mam takie zapasy kremów że nawet nie zbliżam się do półek z pielęgnacją w sklepach przez najbliższy rok

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

dziękuję ale wezmę sobie tą bazę z brokułem i tak nie mam $$$

Nie kuś tym DreamSkinem, bo jest u mnie w promocji w stacjo boję się, że mnie przesuszy
Oj, szkoda, że baza Ci nie leży ja nie zauważyłam niczego złego po jej stosowaniu
ja tez nie ma ani dularów, ani ojro ani nawet peelenów mogę się za coś wymienić za tą bazę jeżeli Ci podchodzi bo ja jej raczej nie zużyję
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.