Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 19:23   #1861
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak wyglądają Wasze zęby przy takiej bladej twarzy? Ja mam zawsze problem, że moje zęby przy jasnym podkładzie wyglądają na żółciejsze. I wolę ciut ciemniejszy podkład, a chciałabym czasami wyglądać jak gejsza
nie wiem jak to się stało, ale weszłam na ten wątek z zamiarem napisania dokładnie tego samego!
Ja mam zęby niestety niezbyt białe, ale chociaż zdrowe.. wybielanie chyba się szykuje, bo przy białej cerze niestety ząbki wydają się jeszcze żółciejsze niż są.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:01   #1862
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Wczoraj w drogerii oglądałam nowe korektory MNY z mussowej serii. Mocno kryją i mają świetne , naprawde jasne(prawie białe) kolory. Były z 2tony jaśniejsze od wszystkich próbowanych przeze mnie podkładów i mają neutralne\lekko ciepłe odcienie
MNY to Maybelline? A gdzie je widziałaś, w Rossmannie? I w jakiej są cenie?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 20:03   #1863
_diabolique_
Raczkowanie
 
Avatar _diabolique_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 260
GG do _diabolique_
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Porównaj Gosha i najjaśniejsze odcienie IsaDory w GC. Niedawno maziałam się nimi w Lublinie właśnie, ID wypada dużo jaśniej.
too late .... trudno sie mówi

a zęby są brzydkie bo żółte a na wybielanie mnie nie stać więc po prostu się nie 'uśmiecham'
__________________


włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 21:02   #1864
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Rzeczywiscie ciekawostka z tymi korektorami piankowymi Maybelline.
http://www.maybelline.co.uk/products...65l236l553.htm
Ciekawe czy sa w Polsce juz
Ysia mozna spytac gdzie je widzialas - kraj\miasto?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 21:22   #1865
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie ciekawostka z tymi korektorami piankowymi Maybelline.
http://www.maybelline.co.uk/products...65l236l553.htm
Ciekawe czy sa w Polsce juz
one są już w ostatniej gazetce z rossmanna ale na żywo ich jeszcze nie oglądałam; te jasne odcienie kuszą, ciekawe czy bardzo podkreślają skórki
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-30, 21:28   #1866
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzieki za info Pearlania Ciekawe czy kryja i sa tak przyjazne w uzyciu jak podklad Mam kolor Porcelain Ivory i zastanawiam sie czy ktorys z czterech korektorow ukazanych na firmowej stronie do niego pasuje.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 08:43   #1867
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
too late .... trudno sie mówi

a zęby są brzydkie bo żółte a na wybielanie mnie nie stać więc po prostu się nie 'uśmiecham'
ja mam to samo.... i jestem tak zdesperowana, że chyba zacznę zbierać na wybielanie.
a co do podkładów Oriflame: odcień porcelany faktycznie jest jasny, ale one mają filtr spf 8 (Colorstay Revlona chyba też), jak więc pogodzić to z nakładaniem na filtr spf 50+ , no bo po nałożeniu podkładu pozostaje na skórze już tylko spf 8?

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2007-10-31 o 12:18
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 09:54   #1868
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak wyglądają Wasze zęby przy takiej bladej twarzy? Ja mam zawsze problem, że moje zęby przy jasnym podkładzie wyglądają na żółciejsze. I wolę ciut ciemniejszy podkład, a chciałabym czasami wyglądać jak gejsza
A próbowałaś używac pomadki o 1,2 tony ciemniejszej od naturalnego koloru ust i w chłodnym odcieniu?
U mnie taki sposób sie sprawdza.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 11:33   #1869
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

u mnie też
zresztą, ja przestałam się już tak przejmować
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-31, 12:13   #1870
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
A próbowałaś używac pomadki o 1,2 tony ciemniejszej od naturalnego koloru ust i w chłodnym odcieniu?
U mnie taki sposób sie sprawdza.
ja niestety mam taki kolor kości (jest dość ciemny, toteż kolor szminki niewiele tu zdziała ...)i tylko profesjonalnym
wybielaniem da się to chyba wybielić.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 15:20   #1871
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Fragment artykulu z Interii.

Jestem w Tokio. Właśnie zjadłam sushi z moją nową znajomą Aiko Tachi - japońską pianistką. Na ulicy mijamy niesamowicie zadbane, porcelanowoblade Japonki i dziwne, skośnookie blondynki w stylu Pameli Anderson. Jedno muszę przyznać: tu nie ma grubych dziewczyn. - Słyszałaś o diecie karaoke? - pyta Aiko. Po odśpiewaniu muzycznego szlagieru na ekranie widzisz liczbę spalonych podczas występu kalorii. Za chwilę dowiesz się, ile piosenek musisz jeszcze odśpiewać, aby spalić pochłoniętą właśnie kolację. Niezłe! Tym bardziej, że Japonki obsesyjnie dbają o figurę. Przede wszystkim o cyferkę na ubraniowej metce.
- Zawsze próbujemy wbić się w najmniejszy rozmiar. Nosisz L? Wstyd, co powie twój chłopak! - zatrważa się Aiko. Swoją drogą japońskie firmy zaniżają rozmiary ubrań. W Europie rozmiar 34 to w Japonii już M. Innym sposobem na odchudzanie i upiększanie się jest kąpiel.
- Kąpałaś się kiedyś w sake? Szklaneczka alkoholu na wannę zadziała wygładzająco na skórę i relaksująco na umysł. Jeśli nie masz sake, wrzuć do wanny skórki mandarynki. Ciało będzie gładkie i pachnące cytrusami. To przepis mojej mamy. Nie najgorzej sprawdza się też sok z imbiru i pora. Działa jak detoks dla skóry, a przy tym szybko leczy katar - sypie jak z rękawa Aiko. Japonki mają bzika na punkcie kąpieli z dwóch powodów. Po pierwsze, jest tu mnóstwo gorących źródeł. Po drugie, dziewczyny lubią być kirei, co oznacza czyste i piękne.
- Uwielbiam kąpiele w łaźniach publicznych. Nazywamy je sento. W całym kraju jest ich ponad 20 tys. Raz w tygodniu należy obowiązkowo wygrzać się w łaźni, a na co dzień w wannie. Sam prysznic to prosta droga do przeziębień i grypy - twierdzi Aiko. Kąpiel w stylu japońskim rozpoczyna się natryskiem. Siadasz na niskim drewnianym stołku, kranik nad głową opłukuje cię z góry, a ten na wysokości łydki myje twoje nogi. Idą w ruch mydło, szampon i odżywka. Wymyta wskakujesz do wanny. Woda musi być gorąca, minimum 50 stopni! Leżysz, ile zechcesz.
- Tak mocno jak kochamy kąpiele, tak bardzo nie lubimy słońca. Jeśli na bezludną wyspę miałabym zabrać jeden kosmetyk, byłby to krem z filtrem 100 - mówi moja nowa koleżanka. Co z wybielaniem? - Jasna cera to nasz wzorzec piękna. Mamy nawet przysłowie: "Irono shiroiwa shichinan kakusu" - biała skóra ukryje wiele defektów, czyli przebarwienia, zmarszczki, suchą skórę. Najlepiej kryć się przed słońcem w cieniu parasolek, zwłaszcza że najnowsze mają filtr UV - opowiada Japonka.

Nie raz sobie myslalam, ze wyjezdzajac tam poczulabym sie "u siebie" ale moze sie tylko ludze i po przyjezdzie wpadlabym w kompleks, ze jestem za ciemna, w porownaniu z tymi bladolicymi azjatkami
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 15:34   #1872
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Vril, a jak przy dłuższym używaniu spisuje się puder Clinique'a?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 16:11   #1873
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Bardzo dobrze Mialam go wczoraj na polozonym miejscowo korektorze HR i bylo swietnie. Bardzo ladnie odbija swiatlo, puder nie jest matowy, ma duzo mikroskopijnych drobinek (widac tylko do swiatla przy lupie - mowie o efekcie na skorze), a twarz mimo, ze jasna jest idealnie trojwymiarowa, nie gejszowata i plasko trupia.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu - dopasowuje mi kolor twarzy do szyi mimo, iz sam w sobie jest niewidoczny na twarzy - uzywa sie go bardzo niewiele i efekt orzezwienia jest natychmiastowy.
Nie przestestowalm go porzadnie na filtrach, bo dopiero od niedawna mam jedwabnika hauszki, a samego klinika na filtr nie chcialam klasc.
Jest tylko jeden minus - puder jest bardzo mialki, wrecz za bardzo - to nie puder tylko pylek (pewnie przez to jest niewidoczny na twarzy i nie podkresla wloskow) przez co utrudnia nakladanie pedzlem - ja buch sephorowa jedynke do pudelka i na twarz, a tu chmura dymu wokol - mam wrazenie, ze wiecej rozpylam dookola niz faktycznie laduje na twarz. Mam mineraly i stwierdzam, ze klinik jest jeszcze badziej "drobny" o ile to mozliwe. Nie spotkalam sie z takim jeszcze. chcicalm go porownac do meteorytow ale nie moge, ma zdecydowanie gesciej usiane drobinki (ale mniejsze i delikatniejsze) przez co nie daje efektu rozswietlacza ale "orzezwiacza" cery - twarz mimo jasnego koloru jest zywa i taka "zdrowa". Na pewno wizualnie odmladza bardziej niz bialy, matowy tynk vel skrobia.
Dam znac jak zachowuje sie na filtrach, orientuje sie jaka masz cere i czego poszukujesz, wiec zdam ci relacje za jakis czas
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:10   #1874
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziękuję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:13   #1875
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja wczoraj zajrzałam na solarium (tylko nie krzyczcie) i wzbudziłam niezłe zainteresowanie. Chcę się troszkę zbrązowić na pewną ważną okazję i stwierdziłam że pójdę parę razy na 5 minutek, to nie będę taka zupełnie biała. Jak tylko przekroczyłam próg solarium, kobietka która tam pracuje wytrzeszczyła na mnie oczy i miała minę jakby zastanawiała się skąd się tacy bladzi ludzie na świecie biorą. Chwilę poczekałam aż będzie wolne łóżko, a ona cały czas patrzyła na mnie z niedowierzaniem. Jak wracałam do domu nie mogłam przestać się z niej śmiać, kobieta przyzwyczajona do skwarków zobaczyła kogoś bladego i pewnie spać nie mogła

Tak poza tym to u mnie w bramie jest jakiś salon kosmetyczny i jak patrzę na te dziewczyny to zastanawiam czy one czasami nie urządzają sobie zawodów która jest bardziej opalona...
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 20:25   #1876
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

tez jestem blada ale jakos nie za dobrze mi z tym...:P
ostatnio pytalam kumpelek na jaki kolor powinnam sie farbnac. one poradzily mi ciemna czekolade cos wpadajace w czarny. co wy na to...? prosze o odpowiedz!:cm ok:
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 10:29   #1877
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Widziałam je we Wrocławskim rosmanie ich cena to ok. 25zł
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 10:44   #1878
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Fragment artykulu z Interii.

Jestem w Tokio.(...)

Nie raz sobie myslalam, ze wyjezdzajac tam poczulabym sie "u siebie" ale moze sie tylko ludze i po przyjezdzie wpadlabym w kompleks, ze jestem za ciemna, w porownaniu z tymi bladolicymi azjatkami
Ojjj, nie bylabys ciemna. Pol roku temu ogladalam filmiki, na ktorych azjatki pokazywaly w jaki sposob sie maluja - mam kolezanke o azjatyckich rysach i szukalam czegos dla niej. Faktycznie, efektem wyjsciowym jest bardzo jasna skora, ale przed nalozeniem makijazu to one jasne nie sa Poza tym te kosmetyki wybielajace, ktorych uzywaja: na noc, w mydlach itp. maja jakis skladnik, ktory w wiekszym stezeniu jest szkodliwy dla skory, wiec rozjasniaja sie tak samo zdrowo jak polki przyciemniaja na solariach. Natury nie da sie oszukac To co widzimy w internecie to efekt fotoszopa. Troche azjatow sie przez moja miejscowosc przewija w okresie wakacyjnym i faktycznie widzialam jasnoskore japonki - ale i tak sa ciemniejsze. Poza tym w ich szerokosci geograficznej bardziej narazone na dzialanie slonca. Ich rozjasniona skora ma nieciekawa szarawa barwe - zeby dojsc do zdrowej bieli musza sobie fundowac niebywale kuracje, ktore sa w cenie.

Fakt faktem, fajnie byloby miec dostep do kosmetykow linii Shiseido, ktore tam sa w cenie naszego L'oreala albo troche drozsze. Mnie tez kusza ichniejsze podklady, pudry - kolory typu "very ligt ivory" dzialaja na wyobraznie, nie powiem Plus te wszystkie maseczki rozjasniajace, kosmetyki rozswietlajace - pycha. No i ubranka w malych rozmiarach... wole jednak nasze slonce, ktore daje popalic 2-3 miesiace i to w roznym natezeniu, niz to co oni tam przezywaja.

A swoja droga, wyobrazasz sobie reakcje jakie wzbudzilaby na ulicy w polsce kobieta z parasolka w lecie? ja tak i wlasnie szukam serwisu, gdzie moglabym taka z filtrem uv sobie zamowic...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 11:03   #1879
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W takim razie mialabym branie Mach bladej reki i biegnie japan w sandalach, co by mi parasolke przytargac
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 11:19   #1880
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
W takim razie mialabym branie Mach bladej reki i biegnie japan w sandalach, co by mi parasolke przytargac
To prawda Ja bym byla ostrozna z zasypianiem w miejscach publicznych. Bo moglabys budzac sie zobaczyc uciekajace japonki z Twoim skalpem w rece
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 11:22   #1881
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Widziałam je we Wrocławskim rosmanie ich cena to ok. 25zł
Dzięki za odpowiedź, w takim razie niedługo wybiorę się na przetestowanie.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 11:34   #1882
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a ja mam czarne włosy
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:07   #1883
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

poka fote
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:15   #1884
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam wszystkie bladolice arystokratki !
Ja również do jasnoskórych należę i wielbię swe blade lico ponad wszystko
Co do podkładów, wreszcie znalazłam wystarczająco jasny dla mnie, chociaż ucieszyłabym się gdybym znalzła jeszcze jaśniejszy. Nawet Ivory z Revlona dla mnie troszkę za ciemny był. Teraz zakupiłam Loreal Infallible odcień Porcelain i jest dużo jaśniejszy od revlona. Revlon przy nim jest opalony heh. W każdym razie wreszcie podkład nie jest ciemniejszy ode mnie
Właśnie przymierzam się do zakupu bazy MAC'a z filtrem 50. Jakże się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się o istnieniu tego cuda! Wreszcie ktoś pomyślał o jasnoskórych. Bo nakładanie tłustego filtru pod makijaż to tragedia :/

Wklejam kilka zdjęć pięknej Sophie Ellis Bextor i Dity von Teese.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (14,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8b4e1c9329308ec6154b257072e9561f,0,1.jpg (86,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40091_sophie ellis bextor03.jpg (12,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 200725_185697_1_024.jpg (29,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dita front.jpg (34,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita+von+teese_855_18025502_0_0_7365_300.jpg (17,0 KB, 43 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:20   #1885
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

mogłabyś napisać coś więcej o tej bazie?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:20   #1886
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
Witam wszystkie bladolice arystokratki !
Ja również do jasnoskórych należę i wielbię swe blade lico ponad wszystko
Co do podkładów, wreszcie znalazłam wystarczająco jasny dla mnie, chociaż ucieszyłabym się gdybym znalzła jeszcze jaśniejszy. Nawet Ivory z Revlona dla mnie troszkę za ciemny był. Teraz zakupiłam Loreal Infallible odcień Porcelain i jest dużo jaśniejszy od revlona. Revlon przy nim jest opalony heh. W każdym razie wreszcie podkład nie jest ciemniejszy ode mnie
Właśnie przymierzam się do zakupu bazy MAC'a z filtrem 50. Jakże się ucieszyłam, kiedy dowiedziałam się o istnieniu tego cuda! Wreszcie ktoś pomyślał o jasnoskórych. Bo nakładanie tłustego filtru pod makijaż to tragedia :/

Wklejam kilka zdjęć pięknej Sophie Ellis Bextor i Dity von Teese.
Kochana, a czy wiesz ile ta baza kosztuje i przede wszystkim czy ma stabilne filtry? Wlasnie wyrzucilam 60zl w bloto na krem Avene, ktory spowodowal u mnie wysyp pryszczy. Nie chcialabym wydac 3 razy tyle na podobnie skuteczna baze pozdrawiam
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:20   #1887
lady_butterfly
Raczkowanie
 
Avatar lady_butterfly
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

I jeszcze kilka fotek.

Co do azjatek to faktycznie mają dość jasną skórę jak na nację z czarnymi włosami (zawsze mogłyby być mulatkami), ale jednak mają żółtawą skórę i daleko nam do naszych bladziochów Muszą sie porządnie starać, żeby uzyskać efekt bardzo jasnej skóry. Ale przyznam, że uwielbiam urodę azjatek szczególnie w połączeniu z jasną skórą a'la gejsza!

Co do bazy to jeszcze muszę się upewnić jeśli chodzi o fotostabilność. Mam nadzieję, że ma "porządne" filtry. Baza ta kosztuje 110 zł. Kiedy byłam w salonie MAC'a w Krakowie jeszcze tej bazy nie było, ale ma być na szczęście.
Ja nie muszę się martwić o uczulenia itp. bo nie mam skłonności alergicznych i jeszcze nigdy żaden produkt takiej reakcji u mnie nie wywołał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SEB_frnt.jpg (42,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_seb02.jpg (14,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_19865_01_122_608lo.jpg (16,8 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_10.jpg (23,4 KB, 41 załadowań)
__________________
"Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem."
lady_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:52   #1888
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez lady_butterfly Pokaż wiadomość
I jeszcze kilka fotek.

Co do azjatek to faktycznie mają dość jasną skórę jak na nację z czarnymi włosami (zawsze mogłyby być mulatkami), ale jednak mają żółtawą skórę i daleko nam do naszych bladziochów Muszą sie porządnie starać, żeby uzyskać efekt bardzo jasnej skóry. Ale przyznam, że uwielbiam urodę azjatek szczególnie w połączeniu z jasną skórą a'la gejsza!

Co do bazy to jeszcze muszę się upewnić jeśli chodzi o fotostabilność. Mam nadzieję, że ma "porządne" filtry. Baza ta kosztuje 110 zł. Kiedy byłam w salonie MAC'a w Krakowie jeszcze tej bazy nie było, ale ma być na szczęście.
Ja nie muszę się martwić o uczulenia itp. bo nie mam skłonności alergicznych i jeszcze nigdy żaden produkt takiej reakcji u mnie nie wywołał.
Rzecz gustow, ja uwazam, ze azjatki sa calkowicie aseksualne

Wlasnie widzisz, ja tez nie mam uczulenia. Moja cera jest odporna, traktuje ja najsilniejszymi kwasami, ktore sa dla niej rajem i w ogole nie reaguje alergicznie. Wiec tym bardziej reakcja na Avene byla zaskoczeniem Dlatego prosze, jak tylko bedziesz cos wiedziec daj znac. Ja tez postaram sie tam podejsc i spisac skladniki z bazy (jesli juz jest) i dam komus madrzejszemu ode mnie do przeanalizowania. Mam nadzieje, ze to inne skladniki niz Avena, bo urzadzalaby mnie bardzo, nie ukrywam
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:17   #1889
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Rzecz gustow, ja uwazam, ze azjatki sa calkowicie aseksualne
racja, kwestia gustu, bo dla mnie Azjatki sa najpiekniejszymi kobietami na swiecie

pare galerii:
http://female.thedailymodel.com/betty-huang/
http://female.thedailymodel.com/li-xiang/
http://female.thedailymodel.com/panward-hemmanee/
http://female.thedailymodel.com/fan-bing-bing/
http://female.thedailymodel.com/alice/
http://female.thedailymodel.com/jiang-qin-qin/
http://female.thedailymodel.com/christy-chung/

wiecej drazyc nie bylam w stanie, bo tyle pieknosci, w kompleksy mozna popasc

nawet wybielane, wg mnie ladniejsze od wiekszosci Polek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:38   #1890
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
racja, kwestia gustu, bo dla mnie Azjatki sa najpiekniejszymi kobietami na swiecie

pare galerii:
http://female.thedailymodel.com/betty-huang/
http://female.thedailymodel.com/li-xiang/
http://female.thedailymodel.com/panward-hemmanee/
http://female.thedailymodel.com/fan-bing-bing/
http://female.thedailymodel.com/alice/
http://female.thedailymodel.com/jiang-qin-qin/
http://female.thedailymodel.com/christy-chung/

wiecej drazyc nie bylam w stanie, bo tyle pieknosci, w kompleksy mozna popasc

nawet wybielane, wg mnie ladniejsze od wiekszosci Polek
Heh, no tak to jest Mnie podobaja sie zdjecia, ale te modelki w ogole nie Najbardziej podoba mi sie europejski typ urody i uwazam, ze to europejki sa najpiekniejsze na swiecie To taka...konkretna uroda Natomiast fakt faktem, ze dbaja o siebie w znacznie mniejszym stopniu niz azjatki. Ich filmiki how to do make up dla azjatek bija rekordy dlugosci Tyle, ze jak dla mnie to akurat minus. Nie chcialabym musiec uzywac 15 kosmetykow, zeby zrobic sobie zwyczajnie wygladajacy, naturalny makijaz No ale to tez kwestia gustu pozdrawiam
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.