Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 13:22   #121
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

domciu Ty to tez sie masz ,biedactwo! Najpierw przygoda z kremem z BU teraz cosmelan.Az sie serce kraje .To lec kochana i kombinuj auriderm i ratuj sie
castrolku to pisz co doktor mowila
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 13:59   #122
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Pralka wstawiona ,więc do dzieła.

Jak wiecie po pojawieniu się u mnie cieni,pod kontrolą lekarza zaczęłam kurację tylko cos 2 razy dziennie i nic więcej.
Różne były odezwy,ja jednak postanowiłam się posłuchać lekarki ,która robi takie kuracje od kilku lat.
Odnośnie tego co napisane w ulotce to b. drastyczne podejście.Ona wytłumaczyła mi że jest grono lekarzy którz mieli szkolenie u dr.Kuliga czy jak mu tam-tego co wymyślił cos.i on sam kazał tak właśnie przeprowadzć tą kurację.Jak wiadomo dużo osób z różnych powodów musi się malować, nawilżać,czyta różne nowinki itd.Dystrybutor swoje a wynalazca swoje.Ona jednak od lat robi tak jak ze mną i w praktyce przynosi to rezultaty jak i u mnie.

Teraz mam nawilżać i stosować cos tylko na noc ale dalej nic więcej na noc nie naładać.Rano koniecznie krem na to 50+ i mogę się malować.Nie wie skąd te opinie o nie malowaniu sam Kulig nie widzi wpływu makijażu przy cos2 tylko na noc.Pod filtry koniecznie krem bo sam filtr tylko chroni i nic więcej a twarz trzeba nawilżać.

2 tyg są najważniejsze bez malowania i używania czegokolwiek.Ona wie że twarz wygląda strasznie i jest trudno zastosować taką terapię ale to już indywidualne podejście każdej z nas.

Łuszczenie.Bedzie się objawiać coraz rzadziej w miarę stosowania rzadziej cos(tylko na noc,póżniej raz2 razy w tyg).Jednak co jakiś czas nieznacznie będzie występować co oznacz że cos działa.

Burak.To indywidualna sprawa każdej skóry i powinien ustąpić w miarę coraz rzadszego używania cos.Jeżeli po dłuższy czasie nie ustąpi to poleca (dała mi próbkę 30mi!)IWOSTIN-krem redukujący zaczerwienienia-do skóry skłonnej do czerwienienia i nadreaktywnej.Ale to dopiero jak burak utrzymuje się 4-5 miesięcy,bo przy stosowaniu tylko na noc a tym bardziej 2 razy w tyg skóra po nocy powinna być tylko taka muśnięta nad ranema póżniej normalna.


Filtry.To ma być na zawsze.chronią do 3-4 godz.kosmetyki ich nie destabilizują jeśli rzeczywiście tak się je stosuje.Chyba że ktoś mocno trze pudrem wdedy nie ma żadnej ochrony mimo ich zastosowania to nie działają.

Słońce.Jeżeli ktoś jedzie w tropiki gdzie promieniowanie jest pionowe(?)
albo w casie lata.To po skończeniu urlopu -Jeżeli jest skłonność do melazmy(nie każdy ją ma) powinien zastosować taką kurację 2 tyg.o której pisałam wcześniej.Powinna pomóc.Są jednak przypadki że promieniowanie było głębokie i wtedy trzeba maskę.Jej zdarzyło to się tylko raz przy dziesiątkach pacjętek.

W czsie stosowania kuracji tylko cos i nic .Nie dotykać twarzy i przeżyć koszmar mimo że wydaje się że musimy jakiś krem bo on pomoże.Będzie straszne ale efektywne a hydra po 2 tyg.

Jeśli ktoś nie ma hydra to najleoszy jest cethapil MD.Ostatnio wybrano go najlepezy kemem dermatologi estetycznej.Po różnego rodzaju zabiegach dermatologicznych działa najlepiej także pod filtr.Nie można zmieniać w pierwszym okresie ciągel innych kremów,bo możemy podrażniać twarz(NP.raz hydra raz wazelinę ,jeszcze coś innego)Trzymać się jednego cosmetyku np.hydra do skończenia lub cethapilu do skończenia.


Cos 2 TYLKO CINIUTKO to wystarczy ale na całą twarz i dokładnie.Dosmarowywanie się w ciągu dnia powoduje ogromne podrażnienia.


Ufff.Jaszcze mam coś w zanadrzu ale potem.

Acha dać na luz .Tylko te intensywne 2 tyg b.przestrzegać.
Jeszce raz mówię każda jest inna i inaczej to przechodzi,jednak wspólny jest problem gdy pod wpływem różnych inforamcji (często nie popartych naukowo)zaczyna stosować się co kilka dni inaczej.TRZEBA PRZEJŚĆ CAŁĄ KURACJĘ DO KOŃCA W JEDEN ŚPOSÓB,a tylko wtedy sbędą efekty.Jest to b.trudne.Jeżeli kuracja nie przynosi oczekiwanych efektów to lekarz podejmuje inny rodzaj kuracji.Zresztą jest na cos napisane że w 97% że stosowanie przynosi rezultaty,a te 3% musi inaczej.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:34   #123
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Nasmarowałam się reraz pierwszy raz od dwóch tyd kremem i czuję jak skóra to wchłania-wsysa .Dopiero za kilka dni będę mogła powiedzieć czy zregenerowała się po mojej drastycznej terapi.
Oczywiście cos na noc i niczym więcej.Jestem dobrej myśli że teraz będę maiła z górki i to się utrzyma.Mam zamiar mieć ładną cerę ,cos to moja pierwsza tak inwazyjna kuracja i od niej zaczęłam remont twarzy-Bo jestem w wieku że trzeba zacząć prawdziwie pielęgnować twarz żeby te cholerne tzw.fotostarzenie spowalniać.Mam też w planie inne kuracje ale też pod nadzorem lekarza.Może w przyszłości nie będę musiała myśleś o skalpelu

PRZEPRASZAM ZA MOJE WYMĄDRZANIE SIĘ ale jestem taka zadowolona z efektów i podjęcia słusznej decyzji że mam ochotę opowiedzieć o tym każdemu.

Jak przypomnę sobie moje zmagania pod wpływem reklam ,artykółw w czasopismach ,mody na różne kuacje lub secyfików (czasami b. drogich)to.....
Teraz będę robić to trochę mądrzej
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 16:03   #124
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Castrolku - baaardzo sie cieszę z Twojego sukcesu. Dzielna jestes Moja lekarka też mi zaleciła, żebym kiedy łkładę cos2 na noc, to już nic na niego nie kładła..

Domuś - Sloneczko - coś Ty sobie biedactwo narobila ? A ja zla na siebie jestem, bo zapomnialam, że nawet kiedy robilam maskę, to pytałam moja lekarkę jak stosowac cos2 na szyje i dekolt, gdybym chciala sie tam nim smarowac, a i to bez wczesniejszej tam maski, i ona mi rzekla, że to bardzo wrażliwe miejsca, mają cieńsza skórą i tam cos 2 co dwa - trzy dni. Udało Ci dotrzeć do pani doktor ? Boże, mam nadzieję, że Ci to szybko przejdzie.

Plameczki - w ostatnich Wysokich Obasach jest b. ciekawa rozmowa z dr Chlebus nt. nawilżania i że najlepiej nawilżaja skórę kremy nie nawilajace ale np. tłuste i półtłuste. To fakt, że nie ma to jak od czasu do czasu kompres z Dermosanu
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 16:29   #125
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

castrolku Dzieki za nowinki! Ale ja tak czy owak musze czasami jakas mascia na rany.Czolo to maltretuje cosm.i rzadko tam cos schodzi.
kamilciu moglas podac link,bo szukalam tego wywiadu i nic!
domciu ilez mozna u lekarza siedziec.Napisz Czy kopa dostalas od doktorki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:45   #126
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

Plameczki - w ostatnich Wysokich Obasach jest b. ciekawa rozmowa z dr Chlebus nt. nawilżania i że najlepiej nawilżaja skórę kremy nie nawilajace ale np. tłuste i półtłuste. To fakt, że nie ma to jak od czasu do czasu kompres z Dermosanu

Kami one nie nawilżają ale zatrzymują wilgoć w skórze, więc efekt jest bardzo podobna. Skóra nie wysycha tak szybko.

Castrol a co masz w zanadrzu jeszcze pisz
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 17:48   #127
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Domciu co doktorek poradził.Dzisiaj też u swojego zeznałam że żałuje iż maski na dekold nie zrobiłam.A ona na to że to się robi ale trzeba bardziej uważac i że niektóży na rękach też robią bi tam plamki mają.Poradziła żebym na razie dała sobie spokój,bo to następny długi okres babrania się ,więc następnym razem.

Dziewczyny jak to wspaniale tak natłuszczać się

Czy któraś z was używała ROCHE 50+ ale emulsji.bo ona twierdzi że ona najmniej się błyszczy i pod makijaż jest dobra,niestety próbek nie miała .Wypróbowałam już chyba wszystkie50+,ale żadna nie jest dla mnie idealna.Opisała ją że w owalnej butelce z zakrętką tak po boku.Napiszcie proszę czy któraś ją testowała,bo szko0da mi już kasy na te filtry .mam rozpoczętych już sześć
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 17:55   #128
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kami one nie nawilżają ale zatrzymują wilgoć w skórze, więc efekt jest bardzo podobna. Skóra nie wysycha tak szybko.

Castrol a co masz w zanadrzu jeszcze pisz

Nie chcę się już wymądrzać.Najważniejsze to chyba napisałam.Rozmawiałam o kremach i pielęgnacji i take tam bo ...chcę zacząć prawidłowo dbać o twarz i zapobiegać rónym rzeczom-obalałam różne mity w artykółach i reklamie

Kamilko bo to prawda szczególnie jak w skórze jest np.depantenol to on w skórze wiąże wodę i ją zatrzymuje.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 18:03   #129
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kami one nie nawilżają ale zatrzymują wilgoć w skórze, więc efekt jest bardzo podobna. Skóra nie wysycha tak szybko.

Castrol a co masz w zanadrzu jeszcze pisz

Masimko czy ty dalej masz takigo buraka nagle czy to minęło?Pytałam o to.Ale może to już dawna sprawa.Ja czsami tak mam ale jak spojrzę w lustro to nie mam -tylko ja czuję taki gorąc na twarzy i to utrzymuje się jakiś czas i znika. twarz jest leciutko zaróżowiona,przed cos tego nie miałam.Po prostu ja czuję jakbym była b.czerwona
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 18:32   #130
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Jestem po konsultacji lekarskiej z moją Guru Panią Dr Osadowską, może ktoś pieprzyć ze słodze na Jej temat, jednak gdy ktoś przeżyje Jej opiekę i pomoc, to mnie zrozumie.
Popieprzyłam sprawę jak kretynka, jakże cudownie było się wymądrzać przed zastosowaniem kuracji ... to były czasy. Nigdy więcej sama nie zrobię nic na własną rękę.
JESTEM OKROPNIE NA SIEBIE ZŁA, JAK CHOLERA
Powinnam pamiętać, że nie wszystko jest w życiu "kwiatkami do przodu" - wiecie co mam na myśli I jak napisali w ulotce 3x dziennie, trzeba zweryfikować rodzaj skóry

Sugerowałam się tym ,że jak niektóre z nas stosują cosm2 trzy razy dziennie, a jeszcze potem do pracy idą, to ja też tak mogę. I piszą, że cierpią, to ja napewno przesadzam z tymi moim narzekaniem. G...wno prawda. Rozległę bąble otworzyły mnie kretynce ostatniej oczy
Ja tak nie mogę. Już reakcja na kremy z BU powinna dać mi sporo do myślenia.

Po piątej dobie przechodzę więc na cosm2 dwa razy dziennie i potem tylko hydravital. Tak mam pojawić się na konsultacji w środę rano i Pani Dr podejmie decyzję co dalej. Powinna mnie wykopać, przynajmniej powiedzieć, ze :"... no tak właśnie kończą się eksperymenty"... Nie Ona jak mama, zrozumiałą, wirtualnie pogłaskała i pomogła - no i jak Jej nie kochać ?

Szyja i dekolt - tylko hydravital. Mam tam bąble, piecze mnie i swędzi - to znak, że się leczy.

Kąpie teraz Małego ( odzyskałam moją toshibkę). Wracam do Was jak Go będę usypiała, starym zwyczajem z toshibką na kolanach
Casssi - a propo's klawiatury którą będę mogła nawet prysznicem polewać, czekałąm na ten cud i łyknęłam temat jak mlody rekin - pic na wodę fotomontaż - moje friendy oddały mi starą, piwskiem zalaną - i to MA BYĆ WŁAŚNIE TA, KTÓRA MOGĘ SOBIE POLEWAĆ, ZALEWAĆ DO WOLI



Teraz fakt jest jeden - cosm2 dwa razy dziennie i tylko hydravital. Szyja weg i dekolt też weg - dobrze, że mam tam jeszcze skóręa a stosowanie cosm 2 na tamte okolice przerwałam dzisiaj rano... jeszcze się uratuje.
To wszystko wynikło z mojej niewiedzy, nieznajomości inwazyjności samego zabiegu.
Howk - kretynka blondynka
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 18:36   #131
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

ach co Wy tu o cosmelanie piszecie!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Masimcia kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! EUREKA .Kupila m wczoraj puszke z smietanka kokosowa (90% mleko kokosowe,reszta woda)I zrobilam Twoja kokosowke ,bez meczarni z wyciskaniem.Kochanie ,to to samo.Pije teraz ! I nie trzeba 10 dni czekac.
domcia wrocilas cala i zdrowa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 18:55   #132
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczuś a ta kokosówka taka pycha jest jak nie wiem co. Czemu takiego czegoś nie produkują jeszcze to nie wiem. Warto czekać te 10 dni, zeby pózniej to wszystko wypić w 3 dni . Nieestety u nas nie ma takiej śmietanki kokosowej

Castrol ja buraka już nie mam. Stosuje cosmelan raz w tygodni na całą twarz, ale od tygodnia stosuje cos 2x dziennie na największa plamę jaką miałam na czole według twoje receptury. To znaczy dwa razy dziennie cosmelan i nic wiecej. Tak na wszelki wypadek zeby cień sie nie pojawił. I zobaczymy co będzie. W tym miejscu gdzie smaruje cos to jest czerwona skóra.

Domcia a ty sie nie martw, pamietasz jeszcze moje zdjęcia z kuracji ? Ja również tak łagodnie cosmelanu nie przechodziłam.

Własnie sie pakuje, jutro wyjeżdzam. jak ja nie lubie prasować i pakować sie. Nigdy nie moge zdecydować co zabrac, wiec pakuje 1/2 tego co mam i nie mam problemu. Teraz gorzej bo tylko 20 kg mogę zabrać i to łacznie z kosmetykami bo teraz nic nie można w plynie powyzej 100 ml pojemnosci, w zeszłym roku nie wiedziałam i pozabierali mi lakier i balsam ktory miałam w torebce i wziełam w ostatniej chwili bo mi sie przypomniało, nie zdązyłam do bagażu wsadzić no i odebrali Nie wiem co zrobić z cosmelanem, do bagażu boje sie wrzucić bo co bym zrobiła jakby mi zaginął bagaż ? Co prawda ma on 30 ml tylko ale sie boje trzymać go w torebce jakby im coś głupiego przyszło do głowy i chcieli mi zabrać (jak leciałam do Brukseli to musiałam buty ściągać bo obcas byl gruby i mi prześwietlali buty co najmniej jakbym nie wiem co tam miała schować)
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:00   #133
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Buczuś a ta kokosówka taka pycha jest jak nie wiem co. Czemu takiego czegoś nie produkują jeszcze to nie wiem. Warto czekać te 10 dni, zeby pózniej to wszystko wypić w 3 dni . Nieestety u nas nie ma takiej śmietanki kokosowej

Castrol ja buraka już nie mam. Stosuje cosmelan raz w tygodni na całą twarz, ale od tygodnia stosuje cos 2x dziennie na największa plamę jaką miałam na czole według twoje receptury. To znaczy dwa razy dziennie cosmelan i nic wiecej. Tak na wszelki wypadek zeby cień sie nie pojawił. I zobaczymy co będzie. W tym miejscu gdzie smaruje cos to jest czerwona skóra.

Domcia a ty sie nie martw, pamietasz jeszcze moje zdjęcia z kuracji ? Ja również tak łagodnie cosmelanu nie przechodziłam.

Własnie sie pakuje, jutro wyjeżdzam. jak ja nie lubie prasować i pakować sie.
Kochanie zrob monoplol na kokosowke! I produkuj.Bedziesz bogata.
Ja bede zawsze kupowac,bo pychota taka
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:06   #134
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Castrolku dziekuje za odpowiedz

Domciu uwazaj na siebie i swoja skore.Dobrze,ze masz taka zlota osobe,jak Twoja p.doktor.A jak Twoj nos?

Gosci mialam i nie moglam jechac po cudo ClarinsaMusze to zrobic jutro,jak moje chlopaki pojda do fryzjera.Skora mi dzis platami z czola i brody zeszlaznowu.Najgorsz e jednak,to jak dzis szybko chcialam glowe umyc.Nachylilam sie nad wanna,umylam,splukalam,pa trze w lustro a tam mega buraczyskoGoscie przyszli a ja czerwona i luszczacaDwie godziny tak wsciekle czerwona bylam
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:16   #135
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Castrolku dziekuje za odpowiedz

Domciu uwazaj na siebie i swoja skore.Dobrze,ze masz taka zlota osobe,jak Twoja p.doktor.A jak Twoj nos?

Gosci mialam i nie moglam jechac po cudo ClarinsaMusze to zrobic jutro,jak moje chlopaki pojda do fryzjera.Skora mi dzis platami z czola i brody zeszlaznowu.Najgorsz e jednak,to jak dzis szybko chcialam glowe umyc.Nachylilam sie nad wanna,umylam,splukalam,pa trze w lustro a tam mega buraczyskoGoscie przyszli a ja czerwona i luszczacaDwie godziny tak wsciekle czerwona bylam
Sagusiu kochana.Jak tu Cie ratowac.
Piszesz 2 godziny goscie byli,to nie jest dlugo.No to na Twoim miejscu zaczelabym sie zastanawiac dlaczego byli taaak krotko
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:20   #136
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Ja cie dziewczyny....to może nie robic samemu i iść do dermatologa.....
Ale ja w innej sprawie zobaczcie co wyczaiłam na truskawce http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL
to seria shiseido własnie o najwyższej ochronie i na plamki i zaczełam już szukać co by tu się nadawało pod pod makijaż jak zacznę cosmelanic sie i chyba to by było dobre a podkład ten http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL. Bo wszystkie blokery są raczej za ciężkie chociaz ten z biodermy photoderm spot własnie na hiperpigmentacje taki akurat...ale pod podklad jednak troszke nie bardzo.
Ja ten kolorek Ochre znam bo juz miałam kompakt i on wcale nie taki żółty...
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:22   #137
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Sagusiu kochana.Jak tu Cie ratowac.
Piszesz 2 godziny goscie byli,to nie jest dlugo.No to na Twoim miejscu zaczelabym sie zastanawiac dlaczego byli taaak krotko

Malenkie dziecko maja,przyjechali pokazac swoja krolewne.Mala nie chciala spac i plakala caly czas.Myslisz,ze sie czerwonej ciotki wystraszyla
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:26   #138
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja cie dziewczyny....to może nie robic samemu i iść do dermatologa.....
Ale ja w innej sprawie zobaczcie co wyczaiłam na truskawce http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL
to seria shiseido własnie o najwyższej ochronie i na plamki i zaczełam już szukać co by tu się nadawało pod pod makijaż jak zacznę cosmelanic sie i chyba to by było dobre a podkład ten http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL. Bo wszystkie blokery są raczej za ciężkie chociaz ten z biodermy photoderm spot własnie na hiperpigmentacje taki akurat...ale pod podklad jednak troszke nie bardzo.
Ja ten kolorek Ochre znam bo juz miałam kompakt i on wcale nie taki żółty...
Magdziu stron nie ´moge otworzyc
Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Malenkie dziecko maja,przyjechali pokazac swoja krolewne.Mala nie chciala spac i plakala caly czas.Myslisz,ze sie czerwonej ciotki wystraszyla
Tak kochanie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:27   #139
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Jestem po konsultacji lekarskiej z moją Guru Panią Dr Osadowską, może ktoś pieprzyć ze słodze na Jej temat, jednak gdy ktoś przeżyje Jej opiekę i pomoc, to mnie zrozumie.
Popieprzyłam sprawę jak kretynka, jakże cudownie było się wymądrzać przed zastosowaniem kuracji ... to były czasy. Nigdy więcej sama nie zrobię nic na własną rękę.
JESTEM OKROPNIE NA SIEBIE ZŁA, JAK CHOLERA
Powinnam pamiętać, że nie wszystko jest w życiu "kwiatkami do przodu" - wiecie co mam na myśli I jak napisali w ulotce 3x dziennie, trzeba zweryfikować rodzaj skóry

Sugerowałam się tym ,że jak niektóre z nas stosują cosm2 trzy razy dziennie, a jeszcze potem do pracy idą, to ja też tak mogę. I piszą, że cierpią, to ja napewno przesadzam z tymi moim narzekaniem. G...wno prawda. Rozległę bąble otworzyły mnie kretynce ostatniej oczy
Ja tak nie mogę. Już reakcja na kremy z BU powinna dać mi sporo do myślenia.

Po piątej dobie przechodzę więc na cosm2 dwa razy dziennie i potem tylko hydravital. Tak mam pojawić się na konsultacji w środę rano i Pani Dr podejmie decyzję co dalej. Powinna mnie wykopać, przynajmniej powiedzieć, ze :"... no tak właśnie kończą się eksperymenty"... Nie Ona jak mama, zrozumiałą, wirtualnie pogłaskała i pomogła - no i jak Jej nie kochać ?

Szyja i dekolt - tylko hydravital. Mam tam bąble, piecze mnie i swędzi - to znak, że się leczy.

Kąpie teraz Małego ( odzyskałam moją toshibkę). Wracam do Was jak Go będę usypiała, starym zwyczajem z toshibką na kolanach
Casssi - a propo's klawiatury którą będę mogła nawet prysznicem polewać, czekałąm na ten cud i łyknęłam temat jak mlody rekin - pic na wodę fotomontaż - moje friendy oddały mi starą, piwskiem zalaną - i to MA BYĆ WŁAŚNIE TA, KTÓRA MOGĘ SOBIE POLEWAĆ, ZALEWAĆ DO WOLI



Teraz fakt jest jeden - cosm2 dwa razy dziennie i tylko hydravital. Szyja weg i dekolt też weg - dobrze, że mam tam jeszcze skóręa a stosowanie cosm 2 na tamte okolice przerwałam dzisiaj rano... jeszcze się uratuje.
To wszystko wynikło z mojej niewiedzy, nieznajomości inwazyjności samego zabiegu.
Howk - kretynka blondynka
Domciu nie obwiniaj się tak .Nie myli się ten co nic nie robi .Ja za pierwszym razem byłam u lekarza-Kładła mi maskę ,przdetem dokładnie oglądnęła rodzaj skóry i moją melazmę.Mało tego napisała na kartce co i jak stosować.

A ja? a ja tylko przez tydz.wytrzymałam i po różnych opowieściach maziałam się cudami.Po3 tyg też poleciałam do niej jak cienie zauważyłam.

Jeszcze raz to ważne -niech każdy chodzi na konsultacje do dobrych specjalistów(nie takich co tylko cos sprzedają)/Każda z nas jest inna -inny rodzaj skóry,więc inaczej reaguje .Inaczej szkoda kasy i cierpienia.

Pytajcie lekarzy gdzie przechodzili szkolenie dot.stosowania kuracji cosmelanem i ile już zabiegów wykonali i czy przede wszystkim są lekarzami dermatologami(nie kosmetyczki)

Domciu na mądrego lekarza trafiłaś -Teraz już będzie tylko lepiej
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 19:32   #140
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Ja cie dziewczyny....to może nie robic samemu i iść do dermatologa.....
Ale ja w innej sprawie zobaczcie co wyczaiłam na truskawce http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL
to seria shiseido własnie o najwyższej ochronie i na plamki i zaczełam już szukać co by tu się nadawało pod pod makijaż jak zacznę cosmelanic sie i chyba to by było dobre a podkład ten http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL. Bo wszystkie blokery są raczej za ciężkie chociaz ten z biodermy photoderm spot własnie na hiperpigmentacje taki akurat...ale pod podklad jednak troszke nie bardzo.
Ja ten kolorek Ochre znam bo juz miałam kompakt i on wcale nie taki żółty...

Mam ten w szarej buteleczceTez z truskawki.Poczytalam o nim na jakims forum amerykanskim,gdzie byly same ochy i achy pod jego adresem,no i oczywiscie sie skusilam.Wchlania sie naprawde swietnie,zostawia taki delikatny,pudrowy film na twarzy.To bylyby wszystkie zalety.Na pocosmelanowa twarz absolutnie sie nie nadaje.Mam wrazenie jakby sam alkohol w nim byl,piecze niemilosiernie i okropnie sciaga.Podkresla tez wszystkie suche skorki.Zawiera Parsol,wiec nie wszystkim mozna sie po nim maziac.Moim zdaniem szkoda na niego pieniedzy
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:37   #141
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Magdziu stron nie ´moge otworzyc

Podam przez stanowa ale w złotówkach
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL - ochrona i może być jako baza pod makeup

i podkład
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL

to by było maksymalnie jakby te dwie rzeczy na buźkę kłaść ja wiem filtry sie nie sumują.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:40   #142
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Podam przez stanowa ale w złotówkach
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL - ochrona i może być jako baza pod makeup

i podkład
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=S#DETAIL

to by było maksymalnie jakby te dwie rzeczy na buźkę kłaść ja wiem filtry sie nie sumują.
Madzius Otwiera mi sie Access Denied.Mimo wszystko dziekuje
Kup Avenke .Nawet przyzwyczaic sie mozna(nawet ja polubilam)
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:42   #143
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Mam ten w szarej buteleczceTez z truskawki.Poczytalam o nim na jakims forum amerykanskim,gdzie byly same ochy i achy pod jego adresem,no i oczywiscie sie skusilam.Wchlania sie naprawde swietnie,zostawia taki delikatny,pudrowy film na twarzy.To bylyby wszystkie zalety.Na pocosmelanowa twarz absolutnie sie nie nadaje.Mam wrazenie jakby sam alkohol w nim byl,piecze niemilosiernie i okropnie sciaga.Podkresla tez wszystkie suche skorki.Zawiera Parsol,wiec nie wszystkim mozna sie po nim maziac.Moim zdaniem szkoda na niego pieniedzy
kurczę....kurczę ale jakby na to ten anesowy podkład, bo ja zadowolona jestem z biodermy photoderm spot na hiperpigmentacje ale tu nawet na zdrową skórę mi jakoś sucho było...
Wziełam jeszcze próbkę z sephory tego http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL to dopiero drogie i szczerze powiem bardzo delikatne samo chyba nie wystarczy...
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 19:43   #144
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Jestem po konsultacji lekarskiej z moją Guru Panią Dr Osadowską, może ktoś pieprzyć ze słodze na Jej temat, jednak gdy ktoś przeżyje Jej opiekę i pomoc, to mnie zrozumie.
Popieprzyłam sprawę jak kretynka, jakże cudownie było się wymądrzać przed zastosowaniem kuracji ... to były czasy. Nigdy więcej sama nie zrobię nic na własną rękę.
JESTEM OKROPNIE NA SIEBIE ZŁA, JAK CHOLERA
Powinnam pamiętać, że nie wszystko jest w życiu "kwiatkami do przodu" - wiecie co mam na myśli I jak napisali w ulotce 3x dziennie, trzeba zweryfikować rodzaj skóry

Sugerowałam się tym ,że jak niektóre z nas stosują cosm2 trzy razy dziennie, a jeszcze potem do pracy idą, to ja też tak mogę. I piszą, że cierpią, to ja napewno przesadzam z tymi moim narzekaniem. G...wno prawda. Rozległę bąble otworzyły mnie kretynce ostatniej oczy
Ja tak nie mogę. Już reakcja na kremy z BU powinna dać mi sporo do myślenia.

Po piątej dobie przechodzę więc na cosm2 dwa razy dziennie i potem tylko hydravital. Tak mam pojawić się na konsultacji w środę rano i Pani Dr podejmie decyzję co dalej. Powinna mnie wykopać, przynajmniej powiedzieć, ze :"... no tak właśnie kończą się eksperymenty"... Nie Ona jak mama, zrozumiałą, wirtualnie pogłaskała i pomogła - no i jak Jej nie kochać ?

Szyja i dekolt - tylko hydravital. Mam tam bąble, piecze mnie i swędzi - to znak, że się leczy.

Kąpie teraz Małego ( odzyskałam moją toshibkę). Wracam do Was jak Go będę usypiała, starym zwyczajem z toshibką na kolanach
Casssi - a propo's klawiatury którą będę mogła nawet prysznicem polewać, czekałąm na ten cud i łyknęłam temat jak mlody rekin - pic na wodę fotomontaż - moje friendy oddały mi starą, piwskiem zalaną - i to MA BYĆ WŁAŚNIE TA, KTÓRA MOGĘ SOBIE POLEWAĆ, ZALEWAĆ DO WOLI



Teraz fakt jest jeden - cosm2 dwa razy dziennie i tylko hydravital. Szyja weg i dekolt też weg - dobrze, że mam tam jeszcze skóręa a stosowanie cosm 2 na tamte okolice przerwałam dzisiaj rano... jeszcze się uratuje.
To wszystko wynikło z mojej niewiedzy, nieznajomości inwazyjności samego zabiegu.
Howk - kretynka blondynka
Saga .Ja na twoim miejscu dałaby spokój .Czasami trzeba odpuścić .Jesteś po 3 mis.Zacznij tak: cos tylko na noc i nic.Rano kremnp.cethapilMD na to 50+ i umaluj się normalnie tylko nie trzyj mocno żeby 50+ nie zetrzeć.W ciągu dnia dosmarowuj cethapilem on leczy podrażnienia i łagodzi-Smaruj go po prostu jak jesteś w domu .Jak idziesz spać to umyj się i cos nałóż i na to już nic .wytrzymaj tak jakiś czas.
Pamiętaj tylko o jednym stosuj jeden krem przynajmniej jakiś czas nic nie mieszaj i nie kombinuj.
Wydaje mi się że tak się wyleczysz a i cosmelan będzie nadal działał na plamy.
Pamiętaj że cos na noc bardzo cieniutko i w miejscach plam tak samo nic nie dosmarowuj.

Jeżeli chcesz to mogę dać ci ten krem na buraka.(pisałam o nim dzisiaj.)Przeczytaj ulotkę w internecie czy ci pasuje.Mi on nie potrzebny.Dostałam go bo opowiedziałam że to ja mam czasami buraka(ale myślałam o tobie) i ona mi go dała.Powiedziała że jak burak minie to mam wrócić do cethapilu.
Napisz swój adres to ci wyślę-On też łagodzi i leczy podrażnienia i jest dodatkowo na naczynka.

Saguś tylko daj na luz ,nic nie ró na siłę bo się umęczysz
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 20:01   #145
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
kurczę....kurczę ale jakby na to ten anesowy podkład, bo ja zadowolona jestem z biodermy photoderm spot na hiperpigmentacje ale tu nawet na zdrową skórę mi jakoś sucho było...
Wziełam jeszcze próbkę z sephory tego http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL to dopiero drogie i szczerze powiem bardzo delikatne samo chyba nie wystarczy...
Oj tego chanelka nie kupujOchrona rzadna.Cassatta miala,smarowala i plamy wyszly.O ile dobrze pamietam,czytalam o nim w watku o skladach.Kiepsciutko tam wypadl.



Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Saga .Ja na twoim miejscu dałaby spokój .Czasami trzeba odpuścić .Jesteś po 3 mis.Zacznij tak: cos tylko na noc i nic.Rano kremnp.cethapilMD na to 50+ i umaluj się normalnie tylko nie trzyj mocno żeby 50+ nie zetrzeć.W ciągu dnia dosmarowuj cethapilem on leczy podrażnienia i łagodzi-Smaruj go po prostu jak jesteś w domu .Jak idziesz spać to umyj się i cos nałóż i na to już nic .wytrzymaj tak jakiś czas.
Pamiętaj tylko o jednym stosuj jeden krem przynajmniej jakiś czas nic nie mieszaj i nie kombinuj.
Wydaje mi się że tak się wyleczysz a i cosmelan będzie nadal działał na plamy.
Pamiętaj że cos na noc bardzo cieniutko i w miejscach plam tak samo nic nie dosmarowuj.

Jeżeli chcesz to mogę dać ci ten krem na buraka.(pisałam o nim dzisiaj.)Przeczytaj ulotkę w internecie czy ci pasuje.Mi on nie potrzebny.Dostałam go bo opowiedziałam że to ja mam czasami buraka(ale myślałam o tobie) i ona mi go dała.Powiedziała że jak burak minie to mam wrócić do cethapilu.
Napisz swój adres to ci wyślę-On też łagodzi i leczy podrażnienia i jest dodatkowo na naczynka.

Saguś tylko daj na luz ,nic nie ró na siłę bo się umęczysz
Castrolku dziekuje.Od wczoraj smaruje sie samym cosm.tylko na noc.Chetnie wezme Twoj krem,ale pod warunkiem,ze ja Tobie moge tez cos dac.Moge wyslac Ci filtr Roc-a jesli chcesz,shiseido nie proponuje bo to wg mnie straszne swinstwoMam jeszcze avenke w sprayu i klorane,szkoda ze emulsji sie pozbylam.
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.

Edytowane przez Saga76
Czas edycji: 2008-10-18 o 20:04 Powód: blad
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 20:02   #146
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Saga .Ja na twoim miejscu dałaby spokój .Czasami trzeba odpuścić .Jesteś po 3 mis.Zacznij tak: cos tylko na noc i nic.Rano kremnp.cethapilMD na to 50+ i umaluj się normalnie tylko nie trzyj mocno żeby 50+ nie zetrzeć.W ciągu dnia dosmarowuj cethapilem on leczy podrażnienia i łagodzi-Smaruj go po prostu jak jesteś w domu .Jak idziesz spać to umyj się i cos nałóż i na to już nic .wytrzymaj tak jakiś czas.
Pamiętaj tylko o jednym stosuj jeden krem przynajmniej jakiś czas nic nie mieszaj i nie kombinuj.
Wydaje mi się że tak się wyleczysz a i cosmelan będzie nadal działał na plamy.
Pamiętaj że cos na noc bardzo cieniutko i w miejscach plam tak samo nic nie dosmarowuj.

Jeżeli chcesz to mogę dać ci ten krem na buraka.(pisałam o nim dzisiaj.)Przeczytaj ulotkę w internecie czy ci pasuje.Mi on nie potrzebny.Dostałam go bo opowiedziałam że to ja mam czasami buraka(ale myślałam o tobie) i ona mi go dała.Powiedziała że jak burak minie to mam wrócić do cethapilu.
Napisz swój adres to ci wyślę-On też łagodzi i leczy podrażnienia i jest dodatkowo na naczynka.

Saguś tylko daj na luz ,nic nie ró na siłę bo się umęczysz
Oj dziewczyny, tyle tu sie dzialo od wczoraj widze
i śmiesznego i mniej wesołego

Domi i Castrolku - powiem tylko tyle - jak dobrze, że macie w zanadrzu wasze wspaniałe lekarki - takie z powołania i z cierpliwością dla pacjenta, co to zawszze sam wie lepiej jak sie leczyć
Domcia, obiecaj, ze zawsze bedziesz o tym pamiętać, że musisz na Twoją skóre uważać - i na twarzy i na cyckach i na d... też!! Jjjasne?
Zaraz sobie łykne jakieś czeskie pivenko pod ten sobotni wieczór, no i kto chętny, to oczywiście zapraszam!!
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 20:10   #147
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Oj tego chanelka nie kupujOchrona rzadna.Cassatta miala,smarowala i plamy wyszly.O ile dobrze pamietam,czytalam o nim w watku o skladach.Kiepsciutko tam wypadl.
.
dziękuję kochana a myślałam, że takie fajne te rzeczy buuuu, ale chanelka też mnie dziwiła bo próbke dostałam...taka delikatna bardzo że az mi sie nie chciało wierzyć w te cuda co tam piszą o!!
Ale dzieki tobie zaoszczędziłam sporo pieniędzy oooooo!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 20:11   #148
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Buczanta teraz z innej beczki
Trzeci dzien pod rzad sni mi sie rudy kot ,ktory stoi na progu drzwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Stoi i stoi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! Ani nie wejdzie,ani nie wyjdzie.
Co to znaczy???Kobiety !!!!!!!!!!!!!! Trzecia noc to samo! Ciekawe ,czy dzisiaj przyjdzie?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 20:16   #149
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
dziękuję kochana a myślałam, że takie fajne te rzeczy buuuu, ale chanelka też mnie dziwiła bo próbke dostałam...taka delikatna bardzo że az mi sie nie chciało wierzyć w te cuda co tam piszą o!!
Ale dzieki tobie zaoszczędziłam sporo pieniędzy oooooo!!!!

Prosze bardzoWiem jak dziala magia marki niestety.
Ostatnim moim filtrowym odkryciem sa filtry Roc-a,fotostabilne,mozna maziac kazda kolorowke i co wazne,nie tlusciTym razem jednak,najpierw poczytalam o nim na wizazu zanim kupilam
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 20:26   #150
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część III

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Prosze bardzoWiem jak dziala magia marki niestety.
Ostatnim moim filtrowym odkryciem sa filtry Roc-a,fotostabilne,mozna maziac kazda kolorowke i co wazne,nie tlusciTym razem jednak,najpierw poczytalam o nim na wizazu zanim kupilam
No to super super w poniedziałek lecę do dobrej apteki gdzie mają ROCAi na pewno duzo taniej wyjdzie stawiam piwko jak tylko antybiotyczek wrrr przestanę brać
No i beret od razu nie dostane bo przeleciałam netowe apteki i polską strone roca i oczywiście nie na polske te filtry, ale nic temat złapany i polowanie rozpoczęte

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-10-18 o 20:38 Powód: Apteka
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.