Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 17:49   #541
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki Dyta, tak to moje włosy Dbam o nie, jak mogę A żyją, bo nie rozjaśniam ich a jedynie koloryzuję na blond
Zajrzyj proszę do wątku o blondynkach, tam napisałam wiele cennych rzeczy
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:12   #542
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, Wy to nałogowo te włosy farbujecie, rozjaśniacie a później płacz nad rozlanym mlekiem w postaci zniszczonych włosów. Jeśli Werka ma tak super jasne włosy, to po co ma robić jakimś główn*** Welatonem, po co aby włosy zniszczyć?! Ochłodź tylko kolor a będziesz zadowolona z odcienia i nie zniszczysz włosów a będą sprawiały wrażenie jaśniejszych. To naprawdę moja dobra rada.
Pozdro
Cześć Johwin
Zgadzam sie z Tobą w 100 %, ja też używam farb prof. by nie zniszczyć włosów. Dwa dni temu ponownie ufarbowałam włosy loreal majirel z 6 % woda i efekt zadowalający, włoski miękkie błyszczące, ale.. w czasie farbowania wyjatkowo piekła mnie skóra głowy to przez ten amoniak pewnie, dlatego następnym razem chciałabym użyć farby bez amoniaku. Myslałam o loreal richesse, czy mogłabyś mi polecieć jakiś ładny odcień naturalnego blondu na poziomie 8 ( obecnie mam na poziomie 9 tzn kolor 9,13 zmieszany z 9,22)
pozdrawia serdeczniie
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:14   #543
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To zależy, czy chcesz coś bardziej chłodnego czy coś bardziej ciepłego. Richeese jest bardzo dobra. Ja użyję teraz 9.2. A na jakim poziomie chcesz użyć 9 czy 8??
Muszę wracać do książek, jutro wejdę i pomogę
Pozdrówka
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:51   #544
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Podoba mi sie taki odcień, ale troszkę jaśniejszy, zdecydowanie ciepły kolor( mam ciemne oczy i oliwkową cerę) ale zawsze jak położę farbę która w nazwie ma złot..,etc na moich włoskach wychodzi trochę rudawo (pózniej oczywiście sie zmywa i jest ok)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg attachment.jpg (30,1 KB, 124 załadowań)
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 21:21   #545
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam włos naturalne blond ztymże jest to bardzo słoneczny kolor. Chciałam sobie rozjaśnić włosy na taką biel jak ma kiki kannibal aki albo na inny jak już ktoś wcześniej pokazał. Jestem zielona. Troche poczytałam i czy uzyskałabym takikolor dobrą farbą? Nie chce włosów potraktować rozjaśniaczem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kiki_Kannibal21.jpg (33,1 KB, 272 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond1.jpg (20,5 KB, 120 załadowań)
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 09:42   #546
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Fajnie wygląda w tych włosach, idealnie jej pasują i nie wyglądają sztucznie.

A farby byś musiała użyć jakiejś rozjaśniającej i najlepiej popielatej, popiel się zaraz zmyje i będą takie jasne.
No i polecam szampon z Joanny nadający platynowy kolor, faktycznie wybiela fajnie włosy i daje taki efekt jak na pierwszym foto które wkleiłaś (w sumie dlatego po paru użyciach go odstawiłam, bo ja akurat lepiej się czuję w słonecznym/beżowym, ciemniejszym blondzie;p).
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:00   #547
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki za odpowiedź. moj kolor włosów chociaż nie do końca jest taki. Bardziej słoneczny. Tutaj wyszedł taki wyblakły ;/ Zapuszczałam długo włosy no i chciałam taką platynke walnąc tylko dla mnie to jest troche duży przeskok. Nie wiem jeszcze czy się odważe. Nie chciałabym żeby to wyglądało sztucznie. A możę kolor farby powiedzmy o jakieś 6 tonów jaśniejszy od mojej tak na sam początek żeby się przyzwyczajać ?? Co o tym sądzicie?




PS. Cierpie na brak photoshopa. Ta reinstalka ;/ Sorki za wielkość zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazb,n,nv..v. 224.jpg (99,3 KB, 274 załadowań)
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 15:16   #548
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

O 6 tonów rozjaśnia rozjaśniacz. Farby to tak 3-4 ton.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:13   #549
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Podoba mi sie taki odcień, ale troszkę jaśniejszy, zdecydowanie ciepły kolor( mam ciemne oczy i oliwkową cerę) ale zawsze jak położę farbę która w nazwie ma złot..,etc na moich włoskach wychodzi trochę rudawo (pózniej oczywiście sie zmywa i jest ok)
Witaj Cudak
Bo złoty blond nawet ten bardzo jasny ma w sobie domieszkę rudego. Złoty to najaśniejszy z rudych. A blond złoty do dodanie do blondu złocistego pigmentu. Kolor bardzo bardzo jasny złocisty - nie ma już tej rudości a ma za to słoneczny odcień, bo jest jaśniejszy od tego złotego bardzo jasnego a jak rozjaśnimy ten bardzo jasny blond złocisty o jeden ton to mamy bardzo bardzo jasny blond złocisty, czyli słoneczny odcień.

Teraz odnośnie Twojego koloru, zobacz sobie jasny blond w tonacji naturalnej (będzie naturalnie ciepły), bo Beyonce ma na całości jasny blond w tonacji lekko ciepłej (to będzie ten naturalny). Szukaj oznaczenia 8.0 a Beyonce ma jeszcze kilka takich refleksów koloru bardzo bardzo jasny blond (w tonacji chłodniejszej i są to tylko kilka refleksików), ale jak tego nie potrafisz wykonać, to to już powinien zrobić fryzjer, bo takie jaśniejsze promyki do zrobienia - to trzeba bardzo znać jak swoje włosy się odbarwiają, bo dla jednego wystarczy odpowiednia tylko farba a inni muszą siegnąć po ściągacz koloru lub rozjaśniacz dla tych kilku pasemek.
A ipamiętaj Beyonce ma tu perukę.

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda w tych włosach, idealnie jej pasują i nie wyglądają sztucznie.

A farby byś musiała użyć jakiejś rozjaśniającej i najlepiej popielatej, popiel się zaraz zmyje i będą takie jasne.
No i polecam szampon z Joanny nadający platynowy kolor, faktycznie wybiela fajnie włosy i daje taki efekt jak na pierwszym foto które wkleiłaś (w sumie dlatego po paru użyciach go odstawiłam, bo ja akurat lepiej się czuję w słonecznym/beżowym, ciemniejszym blondzie;p).
Dziunia, ten blond niestety wygląda bardzo sztucznie To opinia moja a moje Kochanie stwierdziło, że nie cierpi takich sztucznych bieli na głowie, bo to już nie blond a niestety sztuczna biel Moje Kochanie stwierdziło, że piękne blond włosy tak, ale "nie farbowańce rozjaśniaczowe z martwymi włosami". To cytat Jego

Sama jeszcze nie tak dawno użyłam Skandynawskiego blondu Z Polly Brillance i efekt załamka- wytrzymałam dosłownie 7 min., bo strasznie mnie piekła skóra głowy. A po tych 7 min. miałam bardzo bardzo jasne włosy a producent zalecał trzymać 45min. (?)

Wielkie podziękowanie dla AgiZ za skasowanie mi niesprawiedliwego punktu karnego.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 03:06 Powód: post pod postem
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:27   #550
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kiedyś takie białe włosy strasznie mi sie nei podobały i uważałam to jako wizytówka barbie,ale look kiki kannibal strasznie mi sie spodobał. NIgdy nie farbowałam włosów i chciałam to po raz 1-wszy zrobić. Masz racje co do naturalności tak jak i Twoj TŻ. Takze cenie naturalność ale znudziła mi się ona. Ja jednak swoja metamorfoze zrobie stopniowo a co do koloru wlosow to jednak sie musze mocno zastanowic bo mam swiadomosc ze moge tego poźniej baardzo żałować.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 00:37   #551
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dokładnie Seph, bo jaki ja mam problem, aby wrócić do naturalnego blondu..., ech
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 13:05   #552
cudak1
Raczkowanie
 
Avatar cudak1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Johnw dziękuję Ci bardzo za pomoc
Ja właśnie mam takie jasne pasemka w chłodnej tonacji( to pozostałaś po farbowaniu u fryzjera, użyła tak mocnej farby z fioletowym pigmentem że do tej pory nawet dwukrotne farbowanie ich nie przykryło, ale nie przeszkadza mi to absolutnie- kolor nie taki płaski )

Właśnie mam zamiar kupić tą maskę kanebo( ma najlepsze recenzje na kwc) więc mam do Ciebie prośbę, abyś napisała jak się sprawuję po kilku aplikacjach czy naprawdę jest taka dobra. Ja aktualnie używam matrix fortetherapie z szamponem, to przyzwoity duet ale nie wiem czy reperuje włos od środka.

pozdrawiam
cudak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 17:19   #553
chania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 64
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do Seph, pomijąjc naturalny look, to wiadomo ze biel naturalna tylko u niektórych babć.
Ja jestem posiadaczką bieli i dobrze mi z tym. Efekt osiągałam przez ponad rok. Nie powiem żebym przy tym nie zniszczyła włosów. Żaden stylista nie mógł osiągnąć takiego efektu jaki chciałam mieć. Bo nawet Gwen Stefani ściąga żółć retuszem. Więc osiągnęłam cel metodą prób i błędów. Zacznę od tego ze przy tym kolorze mycie głowy to proces minimum dwu godzinny. I też jest to dość droga impreza. Bo zanim zafarbujesz, to musisz się uzbroić w profesjonalne kosmetyki. Szampon, odżywka polecam serię loreal profesionel Sleek Look, a do kompresu 10 minut Loreal Silver. Co jakiś czas Pianka rozjaśniająca Schwarzkopf Profesionel. A co do rozjaśniania to najlepiej służy mi wella profesionel koleston perfect 12/89 na wodzie ok 6% . Ale cały efekt robi niestety to co nakładam przed tym czyli palete rozjaśniacz silver albo UL1... i to jest morderstwo. Teraz sama kombinuję z profesjonalnym rozjaśniaczem goldwell na wodzie 6 % tak mi radził stylista zeby wody używać 6 % a nie 9% bo te wyższe trawią włos, a 6 % rozjasniają . Ale muszę przyznać że to nie dało takiego efektu jak rozjaśniacz palete i to tylko e dwa które wymieniłam po prostu sa idealne.
Natomiast wielu fryzjerów odradza używania schwarzkopfa bo maja duzo tlenkow metali i niszcza wlosy. Jeszcze bylam zadowolona z farby wella profesjonalnej chyba 10/12 czy cos takiego, na pewno numer 10/?jedna tylko jest taka w palecie. Moje białe blondy to 4 letnie doświadczenie. Także życze powodzenia, jak masz pytania to pisz
pozdrawiamwszystkie blondy ))
chania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:24   #554
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość



Dziunia, ten blond niestety wygląda bardzo sztucznie To opinia moja a moje Kochanie stwierdziło, że nie cierpi takich sztucznych bieli na głowie, bo to już nie blond a niestety sztuczna biel Moje Kochanie stwierdziło, że piękne blond włosy tak, ale "nie farbowańce rozjaśniaczowe z martwymi włosami". To cytat Jego

a moje "Kochanie" stwierdziło, że mu się strasznie podoba i pasuje do tej dziewczyny.
Mi akurat też u niej się podobają te włosy, bo jej pasują i wyglądają naturalnie (coś a'la słowiańska uroda, tak mi się kojarzy).
Dziewczynie która wkleiła te fotki widocznie też się podobają takie włosy i chce taki kolor uzyskać, więc po co te kolejny raz pisane już "be", co ją też może obchodzić zdanie Twojego "Kochanie", nawet go nie zna i być może jej facetowi takie włosy się podobają?
Gust gustem i nie ma co na siłę przekonywać. Tobie się coś nie podoba, ale innym może. Jak radzić nie masz zamiaru to po co pisać kolejny raz to samo.
To nie jest fajne z Twojej strony.
I ja mimo iż miałam długo robione balejaże rozjaśniaczem w salonie Matrix'a, to jakoś nie miałam "rozjaśniaczowego farbowańca". Miałam zawsze całkiem ładne, błyszczące włosy, mimo iż były malowane rozjaśniaczem.
I potem zniszczyła je prostownica, a nie farba.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:36   #555
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Tak, takie wyjątkowo jasne włosy zdarzają się co prawda bardzo rzadko, ale jednak zdarzają się. Miałam w liceum koleżankę o naturalnej, długiej czuprynie przypominającej anielskie włosy. Zgadzam się też co do gustów, które sa różne i to ich prawo. Nie wszyscy muszą być tacy sami i myśleć identycznie.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-10-15 o 21:42
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 21:09   #556
kesssi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkie wizażankiJestem posiadaczką włosków blond(niestety farbowane).Jak wiele z Was eksperymentowałam z farbami szukając swojego wymarzonego odcienia blondu.Znalazłam odcień na jednym ze zdjęć mandaryny.Bardzo podoba mi się ten kolor,ale nie wiem jaki to odcień blondu więc drogie blondyneczki pomóżcie i napiszcie jaką farbą mogłabym zrobić moje włoski aby uzyskać taki kolorek.Z góry dziękuję i pozdrawiam
kesssi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:28   #557
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Tak, takie wyjątkowo jasne włosy zdarzają się co prawda bardzo rzadko, ale jednak zdarzają się. Miałam w liceum koleżankę o naturalnej, długiej czuprynie przypominającej anielskie włosy. Zgadzam się też co do gustów, które sa różne i to ich prawo. Nie wszyscy muszą być tacy sami i myśleć identycznie.

Znam też ze dwie dziewczyny co mają takie bardzo jasne, naturalne włosy.
Cudnie w nich wyglądają i dużo osób im zazdrości, że to naturalne, nie farbowane włosy.

Czasami sama bym chciała, żeby z głowy mi jakiś jaśniejszy kolor włosów rósł, coby nie mieć odrostów.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 10:37   #558
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kesssi83 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażankiJestem posiadaczką włosków blond(niestety farbowane).Jak wiele z Was eksperymentowałam z farbami szukając swojego wymarzonego odcienia blondu.Znalazłam odcień na jednym ze zdjęć mandaryny.Bardzo podoba mi się ten kolor,ale nie wiem jaki to odcień blondu więc drogie blondyneczki pomóżcie i napiszcie jaką farbą mogłabym zrobić moje włoski aby uzyskać taki kolorek.Z góry dziękuję i pozdrawiam

Mnie się wydaje, że to jakiś bardzo jasny blond opalizujący. Nie powiem Ci niestety jak to mogłaby być farba, bo nigdy nie robiłam taką, ale pewnie w L'orealu znajdziesz coś podobnego. Mnie tez coś podobnego chodzi po głowie, bo popielate odcienie już mi się znudziły.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 11:33   #559
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez cudak1 Pokaż wiadomość
Johnw dziękuję Ci bardzo za pomoc
Ja właśnie mam takie jasne pasemka w chłodnej tonacji( to pozostałaś po farbowaniu u fryzjera, użyła tak mocnej farby z fioletowym pigmentem że do tej pory nawet dwukrotne farbowanie ich nie przykryło, ale nie przeszkadza mi to absolutnie- kolor nie taki płaski )

Właśnie mam zamiar kupić tą maskę kanebo( ma najlepsze recenzje na kwc) więc mam do Ciebie prośbę, abyś napisała jak się sprawuję po kilku aplikacjach czy naprawdę jest taka dobra. Ja aktualnie używam matrix fortetherapie z szamponem, to przyzwoity duet ale nie wiem czy reperuje włos od środka.

pozdrawiam

Dziunia, chodzi mi oto, że ja kiedyś również zachwycałam się takimi mega jasnmi włosmi, ale nie mogę ich mieć z w/w powodu, stąd moja mina smutna.
Owszem podobają mi się naturale jaśniutkie blondy, bo to dzieło natury i takie włosy "żyją", a nie czarujmy się włosy w kolorze Dody to już włos zabity Pewnie, że również chciałabym mieć takie włosy, ale nie kosztem farby. O to mi chodziło.
A takie "białwe" blondy to nie bardzo jasny tylko extra bardzo jasny= inaczej bardzo bardzo bardzo jasny i reflex.
Sama nosiłam takie, ech miały ten extra kolor, ale wierzcie mi te włosy były bardziej zadbane niż zdrowe takie jakie są naturalne
A blond słowiański to raczej bardzo jasny złocisty, słoneczny, jasny blond, średni, ciemny blond. Czytałam kiedyś o Słowianach książkę i bardziej słowiański kolor zaliczny był do ciemnego blondu.
Też mam koleżankę, która ma taki blond na głowie-naturalne, ale jest albinoską i nosi soczewki błękitne lub chabrowe, nie może opalalać się, jest dosłownie biała na ciele i zazdrości nam (mówiła mi wiele razy o tym) naszych "pięknych ciemniejszych blondów" i to, że możemy opalać się.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2009-02-03 o 03:07 Powód: błąd
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 12:04   #560
kesssi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że to jakiś bardzo jasny blond opalizujący. Nie powiem Ci niestety jak to mogłaby być farba, bo nigdy nie robiłam taką, ale pewnie w L'orealu znajdziesz coś podobnego. Mnie tez coś podobnego chodzi po głowie, bo popielate odcienie już mi się znudziły.
Ślicznie dziękuję za radę.Może to i opalizujący blond,sama nie wiem.Może ktoś farbował takim odcieniem włoski??jeśli tak to jakie wyszły??proszę o fotki.pozdrawiam
kesssi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 15:25   #561
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Dziunia, chodzi mi oto, że ja kiedyś również zachwycałam się takimi mega jasnmi włosmi, ale nie mogę ich mieć z w/w powodu, stąd moja mina smutna.
Owszem podobają mi się naturale jaśniutkie blondy, bo to dzieło natury i takie włosy "żyją", a nie czarujmy się włosy w kolorze Dody to już włos zabity Pewnie, że również chciałabym mieć takie włosy, ale nie kosztem farby. O to mi chodziło.
A takie "białwe" blondy to nie bardzo jasny tylko extra bardzo jasny= inaczej bardzo bardzo bardzo jasny i reflex.
Sama nosiłam takie, ech miały ten extra kolor, ale wierzcie mi te włosy były bardziej zadbane niż zdrowe takie jakie są naturalne

No chyba że. Ja tam z jasnego koloru schodzę teraz, bo mi niezbyt chyba pasuje, źle się czuję w nim, jest za chłodny i za jasny (miałam beżowy, złocisty blond i wiele ciemniejszy niż teraz i się super czułam, ale się kolor wypłukał trochę i zaczęłam używać płukanek, i parę razy spray rozjaśniający z Joanny i jest za jasny teraz). Ale włosy mi na tym nie ucierpiały, teraz jak wiem jak o nie dbać (a o blondy w ogóle bardzo trzeba dbać, cuda działają domowe metody, zero suszarki i prostownicy) to podobają mi się, zadowolona jestem z nich jak nigdy. Czasami się aż wkurzam, bo są tak śliskie, ze gumka mi co chwilę z nich spada.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 13:22   #562
hiszuana
Raczkowanie
 
Avatar hiszuana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Obecnie Kielce
Wiadomości: 132
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam pytanie, która farba mogłaby mi ładnie rozjaśnić moje podrudziałe włosy. Mam wrażenie, że jakbym zastosowała "sklepową" farbę np. słynnego garniera 111 to wyszedłby mi ciepły blond, a bardziej widze się w chłodnych odcieniach. Czy możecie mi coś doradzić?
P.S. Załączam zdjęcia z moimi włoskami, te rozjaśnione pasma były robione przez fryzjerkę. Dwa pierwsze zdjęcia robione są w pomieszczeniu, 3 następne na dworzu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1923.jpg (46,7 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1924.jpg (53,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1939.jpg (44,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1945.jpg (50,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1948.jpg (67,2 KB, 216 załadowań)
hiszuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 14:48   #563
kesssi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez hiszuana Pokaż wiadomość
Mam pytanie, która farba mogłaby mi ładnie rozjaśnić moje podrudziałe włosy. Mam wrażenie, że jakbym zastosowała "sklepową" farbę np. słynnego garniera 111 to wyszedłby mi ciepły blond, a bardziej widze się w chłodnych odcieniach. Czy możecie mi coś doradzić?
P.S. Załączam zdjęcia z moimi włoskami, te rozjaśnione pasma były robione przez fryzjerkę. Dwa pierwsze zdjęcia robione są w pomieszczeniu, 3 następne na dworzu.
Witam
Ja eksperymentowałam z wieloma farbami blond i na Twój kolorek najlepiej chyba sprawdzą sie farby,które na opakowaniu mają napisane,że rozjaśniają.Poleciłabym farby w kolorach popielatego lub naturalnego blondu.Polecam farby garniera lub loreala z serii lessblondines(bo one bardzo rozjaśniają i jednocześnie nie robią efektu żółtych włosków). Jest jeszcze jedna opcja-najpierw rozjaśnić rozjaśniaczem(np.firma Joanna)a potem dopiero farba jakiś jaśniutki blond.Pozdrawiam i życzę powodzenia
kesssi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 18:40   #564
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kesssi83 Pokaż wiadomość
Ślicznie dziękuję za radę.Może to i opalizujący blond,sama nie wiem.Może ktoś farbował takim odcieniem włoski??jeśli tak to jakie wyszły??proszę o fotki.pozdrawiam
To może być blond złocisto-perłowy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:17   #565
hiszuana
Raczkowanie
 
Avatar hiszuana
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Obecnie Kielce
Wiadomości: 132
Dot.: Najlepsze farby BLOND

kesssi83 dzięki za odpowiedź
hiszuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 13:24   #566
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Jak uzyskac taki blond ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-21866011-500x500.jpg (35,6 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-40344183.jpg (43,4 KB, 374 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-19013500-500x500.jpg (29,1 KB, 358 załadowań)
__________________
... just ask me.
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 14:48   #567
kesssi83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez paula00 Pokaż wiadomość
Jak uzyskac taki blond ???
Witaj
Wydaje mi sie,żę uzyskasz taki kolorek stosując farbe rozjaśniającą.Wkleję kilka zdjęć farb,które mogę polecić: Pzdrawiam i życzę powodzenia
kesssi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:34   #568
agata315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam pytanie poniewaz ja bym chciala farbe ktora, da mi kolor bardzo jasny blond ale nie platynowy, bardziej zblizony do zoltego niz do bialego, cos takiego jak ma PAris Hilton
agata315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:45   #569
agata315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jak moge dodac zdjecie...bo chciala bym pokazac efekt ktory chce uzyskac ale cos nie idzie
agata315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 19:50   #570
agata315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepsze farby BLOND

taki bym chciala uzyskac kolor...wzielam to zdjecie z jednej dziewczyny z fotki...odrazu przepraszam ja za to ale starsznie mi sie podoba ten kolor a nie wiem jaka farbe mam uzyc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ty.jpg (27,8 KB, 225 załadowań)
agata315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.