Atrederm - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 21:01   #2101
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Atrederm

generalnie to sa zupelnie inne substancje i kazda moze zadzialac zupelnie inaczej
trzeba sprobowac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 07:50   #2102
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez MiaVall Pokaż wiadomość
Hmmm.... nie, do 30 jeszcze troche
te niedoskonałosci moze nie sa jakies mega duze [nie mam jakis wielkich, czerwonych ropnych wypryskow], aczkolwiek jest ich bardzo wiele, sa drobne, tworza okropna, nierowna fakture skóry. No i wydaje mi sie, ze sa nie do ruszenia. Walcze z nimi juz od kilkunastu lat i naprawde chcialabym w koncu sie ich pozbyc.

Co ma lepsze własciwosci na taki rodzaj niedoskonałosci: Artrederm czy Skinoren?
Na Twój problem myślę że lepszy będzie atrederm, ewentualnie zorac- to dwa najsilniejsze retinoidy, mają zadanie złuszczyć, wyczyścić zaskórniki i takie właśnie grudki. A mikrodermabrazji próbowałąś?
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 08:19   #2103
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Atrederm

Bylam w piatek u dermatologa i dostalam nowa recepte - Locacid 0,05%. Lekarz powiedzial mi, ze dzialanie jest takie jak Artedermu 0,05%... wiec dlaczego mi zmienil preparat? No coz, lekarza sluchac trzeba. Chyba bede od Was uciekac...
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:42   #2104
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Atrederm

ja zaczelam z atre, tak mnie wysypalo na brodzie, a pracuje jako kosmetyczka i czuje sie fatalnie z taka zanieczyszczona cera!

mam 0,025 %, uzylam 3 razy pod rzad na noc i dzis wlasnie nawilzam maseczkami, jeszcze tak podraznionej geby nie mialam kurcze oby ruszylo zaskorniki

czy atre pomogl komus na lojotok?? skora mi sie przetluszcza dosc mocno, a jednoczesnie jest mega wrazliwa
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:03   #2105
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Bylam w piatek u dermatologa i dostalam nowa recepte - Locacid 0,05%. Lekarz powiedzial mi, ze dzialanie jest takie jak Artedermu 0,05%... wiec dlaczego mi zmienil preparat? No coz, lekarza sluchac trzeba. Chyba bede od Was uciekac...
W takim razie powodzenia w dalszym leczeniu wani

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ja zaczelam z atre, tak mnie wysypalo na brodzie, a pracuje jako kosmetyczka i czuje sie fatalnie z taka zanieczyszczona cera!

mam 0,025 %, uzylam 3 razy pod rzad na noc i dzis wlasnie nawilzam maseczkami, jeszcze tak podraznionej geby nie mialam kurcze oby ruszylo zaskorniki

czy atre pomogl komus na lojotok?? skora mi sie przetluszcza dosc mocno, a jednoczesnie jest mega wrazliwa
Spróbuj stosować rzadziej jeśli cię podrażnia, np. co dwa dni. A wysypało, bo to co było głębiej musi powychodzić, atre w końcu złuszcza Mnie aktualnie przez zmianę stężenia wysypało... Zaskórniki ruszy na pewno, nawet moje, które już sama nie wiem ile mam powolutku usuwa Co do łojotoku to mi się wydaje, że przy atredermie mam jeszcze gorszy niż miałam, ale od dzisiaj próbuję radzić sobie skrobią...
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:05   #2106
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Mam zwątpienie

W poniedziałek nałożyłam Atrederm 0.05% (stosuję od miesiąca raz w tygodniu), i dziś (sobota) strasznie mi schodzi skóra, mam czerwone placki, a trzeba miziać się fitrem w tak słoneczny dzień, a na to makijaż.. bleee.
Poza tym trochę przesadziłam w ostatniej aplikacji Atredermu.
(w czwartek byłam 15 min w saunie podczerwonej - hmm..)

No i nie znalazłam jeszcze idealnego kremu z filtrem i cały czas testuję (dziś kupiłam ten- jutro wypróbuję).. muszę stanowczo przesunąć łuszczenie na środek tygodnia, ale teraz chyba zrobię trochę dłuższą przerwę ehh .

Tak tylko przyszłam się wyżalić. Wy mnie rozumiecie..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 16:15   #2107
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Mam zwątpienie

W poniedziałek nałożyłam Atrederm 0.05% (stosuję od miesiąca raz w tygodniu), i dziś (sobota) strasznie mi schodzi skóra, mam czerwone placki, a trzeba miziać się fitrem w tak słoneczny dzień, a na to makijaż.. bleee.
Poza tym trochę przesadziłam w ostatniej aplikacji Atredermu.
(w czwartek byłam 15 min w saunie podczerwonej - hmm..)

No i nie znalazłam jeszcze idealnego kremu z filtrem i cały czas testuję (dziś kupiłam ten- jutro wypróbuję).. muszę stanowczo przesunąć łuszczenie na środek tygodnia, ale teraz chyba zrobię trochę dłuższą przerwę ehh .

Tak tylko przyszłam się wyżalić. Wy mnie rozumiecie..
spokojnie wyslij kogos do rossmana (tam na pewno jest, nie wiem jak w innych sklepach) po https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rszczkowa.html. naloz gruba warstwe i delikatnie masuj buzke- skorki fajnie sie zroluja i jutro powinno byc lepiej co to znaczy, ze troche przesadzilas z ostatnia aplikacja? uzylas kilka razy atre?

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:07
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 17:42   #2108
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
spokojnie wyslij kogos do rossmana (tam na pewno jest, nie wiem jak w innych sklepach) po https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...rszczkowa.html. naloz gruba warstwe i delikatnie masuj buzke- skorki fajnie sie zroluja i jutro powinno byc lepiej co to znaczy, ze troche przesadzilas z ostatnia aplikacja? uzylas kilka razy atre?
Dzięki za odzew

Zawsze przykladalam wacik do Atre, wstrząsałam raz butelkę i tym co na waciku przecierałam twarz jednokrotnie dotykając każdą część twarzy - teraz na wacik zaaplikowałam drugi raz Atre i w niektórych częściach powtórzyłam aplikację - i to był błąd

Ja stosuję Cetaphil dermoprotektor+olej tamanu+HA z BU i hydrolat z kocanki/oczarowy. Dziś mam zamiar użyć jeszcze tej maski i może jutro będzie lepiej.. poza tym dziś trochę pomęczylam cerę próbami dwóch filtrów i ich zmazywaniem i wyjątkowo - pędzlem Flat Top z EDM .

Jutro spróbuję Soraya SPF 45 (chyba nie za niski faktor?), ale na skórkach i suchych plackach to wszystko wygląda
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2011-04-16 o 17:45
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 21:23   #2109
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
ale na skórkach i suchych plackach to wszystko wygląda
dlatego trzeba je zrolowac

w rowny miesiac zuzylam cala buteleczke atre, jutro ide po nastepna

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:07
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:07   #2110
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dlatego trzeba je zrolowac

w rowny miesiac zuzylam cala buteleczke atre, jutro ide po nastepna
Przy moim stosowaniu to buteleczka starczyłaby mi na rok

Co znaczy rolować? Bo ja stosowałam olej tamanu i masowałam, ale bardzo lekko, bo cera podrażniona i niestety mam wypryski.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:31   #2111
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Co znaczy rolować? Bo ja stosowałam olej tamanu i masowałam, ale bardzo lekko, bo cera podrażniona i niestety mam wypryski.
bierzesz krem tluscioch (jak juz pisalam fajna jest ava mustela lub oliwka dla dzieci - ale ta wg mnie gorzej sie sprawdza niz ava) i delikatnie paluszkiem jezdzisz po cerze- robisz kolka kolo tych suchych, odstajacych skorek . i wtedy one same odchodza (roluja sie). robisz tak dotad,az wszystkie skorki zejda (wbrew pozorom to trwa krotko) jeszcze pod koniec smarujesz grubsza warstwa kremu i rano jest juz wsio ok

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:02
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 12:49   #2112
noicojamamtuwpisac
Zadomowienie
 
Avatar noicojamamtuwpisac
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 313
Dot.: Atrederm

Hej

Dołacze się jeśli pozwolicie. Złuszczam się Atre już ze dwa lata więc troche doświadczenia mam. Obecnie przechodzę kryzys psychczny z tym złuszczaniem związany więc przyda mi się wsparcie.

Mogę się podzielić moją metoda aplikacji - jest wydajna i bezpieczna dla paluszków (paznokci - ktoś tu na nie narzekał). Wylewam odrobinę płynu do zakrętki - juz teraz wiem dokładnie ile mi schodzi na jeden raz na całą buzię - i w tym moczę pałeczke do uszu, i ta pałeczką, mocząc co jakiś czas, nakładam cały płyn z zakretki na buzię. Korzyść - raz nie dotykam go palcami, więc nie boje sie o reakcję z paznokciami ani skóre palców, dwa nie marnuje się płyn, bo pałeczka wchłania go mniej niz wacik . Podpowiedziała mi to lekarka i ten sposób sprawdziła sie najlepiej. Buteleczka Atre starcza mi teraz na min. 2-3 miesiace bez zmniejszenia intensywności złuszczania.
Czemu nie moczę pałeczki w buteleczce? Bo tak robiłam na poczatku i zanim zuzyłam cały płyn, zmetniał mi totalnie, bo na pałeczce wsadzałam do niego scierane przy aplikacji skórki.... :/ fuj.

Aha, Atre nie stosuję ze względu na trądzik tylko na inne problemy skórne wymagajace złuszczania regularnego ale zdecydowanie poprawiła się kondycja mojej skóry i żadko jakaś niespodzianka się pojawia.
Wągry natomiast jak były tak są, nic ich ta kuracja nie rusza

Edytowane przez noicojamamtuwpisac
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:53
noicojamamtuwpisac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 19:33   #2113
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
bierzesz krem tluscioch (jak juz pisalam fajna jest ava mustela lub oliwka dla dzieci - ale ta wg mnie gorzej sie sprawdza niz ava) i delikatnie paluszkiem jezdzisz po cerze- robisz kolka kolo tych suchych, odstajacych skorek . i wtedy one same odchodza (roluja sie). robisz tak dotad,az wszystkie skorki zejda (wbrew pozorom to trwa krotko) jeszcze pod koniec smarujesz grubsza warstwa kremu i rano jest juz wsio ok
Dziękuję za wyjaśnienie
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:41   #2114
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Atrederm

u mnie zaczal się drugi tydzien z atre. Roznie nakładam, jeszcze nie wyczulam jaką czestotliwosc skora lubi / toleruje najbardziej. Chce zluszczyc sie w swieta, i wychodzi na to że jutro bede musiala solidnie nalozyc atre aby do poniedziałku wszytsko pieknie zeszlo.

Wszytsko wylazi mi na wierzch, ale to dobrze. Uzywam kwasow od lat, na zmiane z isotrexinem. A zaskornikow nic nie jest w stanie ruszyc. Dlatego tak licze na atre.

poza tym, mam sporo stanow zapalnych na brodzie, co za dziadostwo. Wypalam to
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 16:49   #2115
ikatarinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Atrederm

Hej dziewczyny, właśnie zaczęłam używać płynu Artrederm. Stosowałam go tylko raz, bo dermatolog kazała mi go używac dwa razy w tygodniu, po upływie 2 tyg. 3razy. Wobec tego mam pytanie, czy na prawdę używanie filtrów jest konieczne, moja pani doktor nic na ten temat nie wspomniała, a i czy to jest odpowiednia para na używanie takich specyfików??
ikatarinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:20   #2116
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ikatarinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, właśnie zaczęłam używać płynu Artrederm. Stosowałam go tylko raz, bo dermatolog kazała mi go używac dwa razy w tygodniu, po upływie 2 tyg. 3razy. Wobec tego mam pytanie, czy na prawdę używanie filtrów jest konieczne, moja pani doktor nic na ten temat nie wspomniała, a i czy to jest odpowiednia para na używanie takich specyfików??
Filtry przy tego typu kuracjach używa się zawsze- niezależnie od tego czy stosujemu atre raz czy 3 razy w tygodniu.

Pora jaknajbardziej odpowiednia- dobry, fotostabilny filtr reaplikowany w ciągu dnia i nie masz się czego obawiać.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 12:42   #2117
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

jeszcze ze 2 tygodnie z atre i odstawiam do jesieni.. bede tesknic

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:03
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:12   #2118
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Ja dziś dostałam receptę na kolejną buteleczkę... I derma nie mówiła nic o odstawianiu na lato, ale w lipcu już spróbuję...
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 19:20   #2119
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Bylam w piatek u dermatologa i dostalam nowa recepte - Locacid 0,05%. Lekarz powiedzial mi, ze dzialanie jest takie jak Artedermu 0,05%... wiec dlaczego mi zmienil preparat? No coz, lekarza sluchac trzeba. Chyba bede od Was uciekac...
stosowalam Locacid tez
poczatkowo sie wkurzalam ze jest nieskuteczny bo stosowalam codziennie przez tydzien a tu nic ale jak zaczelam sie luszczyc w koncu to konca nie bylo widac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 09:04   #2120
ikatarinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Atrederm

Dzięki
ikatarinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:42   #2121
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

A może ktoś używał skinorenu? Jeśli tak to jakie wrażenia?
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:06   #2122
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam receptę na kolejną buteleczkę... I derma nie mówiła nic o odstawianiu na lato, ale w lipcu już spróbuję...
dolaczam dzisiaj do Was , mam nadzieje, ze do polowy maja beda ladne efekty.. . moja derma mowila, ze okres wiosenny jest do konca czerwca.. ale nastawiam sie pozytywnie i mam nadzieje, ze do poczatku czerwca (daje swoim plecom az miesiac ) wszystko ladnie mi zejdzie!
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 15:48   #2123
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Atrederm

Ja również męczę moją facjatę atre słonko już jest dosyć mocne, więc obawiam się mocnego złuszczenia, buraka i wszystkich niemiłych skutków ubocznych. I wymyśliłam, że będę mieszać atre z olejem. I powiem Wam, że efekty są takie cudowne Do mieszanki używam teraz oliwki babydream, buzia jest nawilżona, gładka, skóra jest zbita, zaskórniki coraz jaśniejsze. Chociaż to ostatnie może być związane z olejowaniem mieszanką z olejkiem rycynowym. Wszystkim polecam, na razie jestem bardzo zadowolona i chyba tak przetrwam lato
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 14:12   #2124
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Atrederm

dziewczyny kiedy odstawić atrederm, 17.06 wylatuje w ciepłe kraje. czy pora już zakończyć kuracje, czy jeszcze poczekać. Dodam , ze mam cerę bardzo podatną na przebarwienia
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 15:15   #2125
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
dziewczyny kiedy odstawić atrederm, 17.06 wylatuje w ciepłe kraje. czy pora już zakończyć kuracje, czy jeszcze poczekać. Dodam , ze mam cerę bardzo podatną na przebarwienia
Ja wylatuję w lipcu i mam zamiar użyć Atrederm równo miesiąc przed wylotem i też się zastanawiam czy to będzie OK. Oczywiście nie będę się zbytnio opalać, kremik z filtrem to podstawa
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 12:05   #2126
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
dziewczyny kiedy odstawić atrederm, 17.06 wylatuje w ciepłe kraje. czy pora już zakończyć kuracje, czy jeszcze poczekać. Dodam , ze mam cerę bardzo podatną na przebarwienia
koniecznie odstaw już. kiedyś czytałam, że skóra jest "bezpieczna" 4-6 tygodni po odstawieniu. ale wysokie filtry tak czy siak będą potrzebne skoro jesteś podatna na przebarwienia
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 12:03   #2127
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Łuszczę się jak wąż podczas zrzucania skóry... atrederm+aknemycin plus+skinoren=totalna wylinka
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 23:08   #2128
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Atrederm

o ja niezla jestes

nie wybacze sobie, ze tak pozno odkrylam atre cala zime zmarnowalam, a juz bym miala ladna cere wykoncze buteleczke i dorzucam isotrexin i mam nadzieje jakos przezyc to lato

stany zapalne zlagodzone ufff
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 07:25   #2129
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Atrederm

Pytanie do stałych użytkowniczek - atre jest teraz na receptę czy nie? Bo swojego czasu kupowałam w aptece bez recepty, potrzebuję pilnie kupić i nie wiem czy załatwiać szybko lekarza, czy dostanę bez problemu
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:29   #2130
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Pytanie do stałych użytkowniczek - atre jest teraz na receptę czy nie? Bo swojego czasu kupowałam w aptece bez recepty, potrzebuję pilnie kupić i nie wiem czy załatwiać szybko lekarza, czy dostanę bez problemu
jest na receptę

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
o ja niezla jestes

nie wybacze sobie, ze tak pozno odkrylam atre cala zime zmarnowalam, a juz bym miala ladna cere wykoncze buteleczke i dorzucam isotrexin i mam nadzieje jakos przezyc to lato

stany zapalne zlagodzone ufff
ja też żałuję... Jeśli zaczęłabym się nim maziać jesienią, to teraz już bym pewnie miała spokój, a tak muszę przenosić kurację na lato , źle Będę się musiała zaopatrzyć w jakiś fajny kapelusz z szerokim rondem i unikac słońca, a co to za lato
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.