Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 15:51   #271
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Susanno, świetny masz podpis Uwielbiam Akurat! Przepraszam za offtopic
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 18:37   #272
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Susanno, świetny masz podpis Uwielbiam Akurat! Przepraszam za offtopic
Rety ja też uwielbiam AKURAT a tekst w podpisie jest bardzo aktualny - szczególnie tu na wizażu Ja też przepraszam za OT
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:22   #273
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Aco dziewczyny myślicie o lakierach do paznokcie z Joko? W ogóle ubolewam, że nigdzie nie spotykam tej firmy

Susanno, byłam nawet na koncercie i było przerewelacyjnie!!
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:52   #274
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Boszsz... zapomniałam się pochwalić zakupem cienia czkoladki i Naturalnego Koloru Paznokcia. Cieniem się już dziś pomalowałam (oczywiście na bazę). Jestem happy!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:55   #275
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Aco dziewczyny myślicie o lakierach do paznokcie z Joko? W ogóle ubolewam, że nigdzie nie spotykam tej firmy
tz. odżywki są podobno fajne - dziewczyny pisały a co do lakierów kolorowych... hmm no nie wiem nie umiem się jakoś przełamać. Używam głównie Inglota i ciężko mi przychodzi używanie innych choć wczoraj kupiłam szybkoschnący Soyai


Cytat:
Susanno, byłam nawet na koncercie i było przerewelacyjnie!!
Kurcze sama chętnie bym się przeszła! Zazdroszczę... I pomyśleć że oni są z BB a ja tam jestem conajmniej 1 raz w miesiącu

Ukrycior jaki kolor tych cieni !! Zazdroszczę!! Też chcę! Czy one hmm pachną też czekoladowo??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:00   #276
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
tz. odżywki są podobno fajne - dziewczyny pisały a co do lakierów kolorowych... hmm no nie wiem nie umiem się jakoś przełamać. Używam głównie Inglota i ciężko mi przychodzi używanie innych choć wczoraj kupiłam szybkoschnący Soyai



Kurcze sama chętnie bym się przeszła! Zazdroszczę... I pomyśleć że oni są z BB a ja tam jestem conajmniej 1 raz w miesiącu

Ukrycior jaki kolor tych cieni !! Zazdroszczę!! Też chcę! Czy one hmm pachną też czekoladowo??
Kolotek 853, przpiękne zestawienie ciemnego, chłodnego brązu z rozświetlającym beżem. Mmmmmm. Nie pachną. Są mocno kamienne, perła, piekny szlachetny look na oku, rewelacyjne rozcieranie (co na bazie jest czasem problematyczne, bo tępawe). Pędzlem można z nimi wyczarować cudo. Oczywiście tak samo piękna kasetka jak w pudrach. Czaję się jeszcze na dwa kolorki, ale to może w lutym...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:18   #277
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Kolotek 853, przpiękne zestawienie ciemnego, chłodnego brązu z rozświetlającym beżem. Mmmmmm. Nie pachną. Są mocno kamienne, perła, piekny szlachetny look na oku, rewelacyjne rozcieranie (co na bazie jest czasem problematyczne, bo tępawe). Pędzlem można z nimi wyczarować cudo. Oczywiście tak samo piękna kasetka jak w pudrach. Czaję się jeszcze na dwa kolorki, ale to może w lutym...
O rety super kolorek!! nie no też je KUPIĘ ale albo w tym miesiącu pod koniec albo w przyszłym po wypłacie. Ale kupię kupię kupię napewno
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 22:58   #278
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Nigdzie nie ma czekoladowych błyszczyków
Za to kupiłam sobie mozaikę joko pure mat już drugie opakowanie, ciekawe jak szybko się rozleci tym razem
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 08:20   #279
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Nabyłam puderek z serii Chocolate i faktycznie całkiem fajny. Szukalam Joko w całej Bydgoszczy i okazało się, że mają całą kolorówkę w drogerii 100 m od mojego domu. No ale pod latarnią najciemniej, normalka.
Puder ma śliczny kolor (mam jaśniejszy) bęzowy, ładnie rozświetla, ale jest mało wydajny. Generalnie jestem zadowolona, wyjątkowo udany produkt. U mnie kosztował 20 zł. Widziałąm wszystkie byszczyki (15 zł), ale nie było odcienia w moim guście. Cienie też sobie na razie darowałąm, chociaż ciut kuszą mnie fiolety. Puder natomias bardzo ok, ładne opakowanie i duże lustero + tani, faktycznie polecam wypróbować.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 08:36   #280
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ostatnio się lekko podłamałam, chciałam kupić drugi błyszczyk chocolate ale bez drobin (są dostępne 2 kolory) i niestety ani jeden ani drugi mi nie pasuje po jednym mam bordowe usta a po drugim trupie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 09:38   #281
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ostatnio się lekko podłamałam, chciałam kupić drugi błyszczyk chocolate ale bez drobin (są dostępne 2 kolory) i niestety ani jeden ani drugi mi nie pasuje po jednym mam bordowe usta a po drugim trupie
To jest błyszczyk z serii chocolate w kolorze cielistym ( jak to określiłaś- trupim ) eek:. Bo jak patrzyłam na zdjęcia na stronie internetowej to na jasny beż mi to raczej nie wyglądało Ale na żywo ich niestety nie widziałam- dzisiaj idę po puder w końcu to się przekonam
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 09:56   #282
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
To jest błyszczyk z serii chocolate w kolorze cielistym ( jak to określiłaś- trupim ) eek:. Bo jak patrzyłam na zdjęcia na stronie internetowej to na jasny beż mi to raczej nie wyglądało Ale na żywo ich niestety nie widziałam- dzisiaj idę po puder w końcu to się przekonam
Magdzia ten trupi kolor to nr 203 beż?? Wow toż to rozrobiony fiolet. Mam nr 200 i jest śliczny i to jest beż prawdziwy.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 10:24   #283
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

czy Chocolate jest wersją limitowaną? Bo przed kupnem Chocolate chciałam kupić ponownie Winter Glamoure i dowiedziałm się, że teraz jest tylko Chocolate. Z pudru Chocolate jest zadwolona, ale niestety z tego co widze, to szybko się umnie skończy i nie wiem czy kupić na zapas....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 10:25   #284
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Magdzia ten trupi kolor to nr 203 beż?? Wow toż to rozrobiony fiolet. Mam nr 200 i jest śliczny i to jest beż prawdziwy.
AAA w fiolet wpada- ja myślałam że w beż No nic jak będę na zakupach to obczaje go
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 11:12   #285
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
czy Chocolate jest wersją limitowaną? Bo przed kupnem Chocolate chciałam kupić ponownie Winter Glamoure i dowiedziałm się, że teraz jest tylko Chocolate. Z pudru Chocolate jest zadwolona, ale niestety z tego co widze, to szybko się umnie skończy i nie wiem czy kupić na zapas....
Winter Glamour Orient można jeszcze obczaić w Inermisie, ale nie ma już w sprzedaży moich ukochanych pudrów sypkich w pędzlu (mam na szczęscie jeszcze cały jasny i ciemny w zapasie). Jak znam życie to na bank czekoladki są limitowanką...

Susanna - fakt, po pomalowaniu ten błyszczyk wygląda trupio, tylko, że za sekundę na moich ustach się jakby rozrzedza i się robi różo-beż, o ton ciemniejszy od mojego naturalnego koloru ust. I jest naprawdę fajny.
A ta czerwień to u mnie tylko na specjalne okazje.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:55   #286
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość

Susanna - fakt, po pomalowaniu ten błyszczyk wygląda trupio, tylko, że za sekundę na moich ustach się jakby rozrzedza i się robi różo-beż, o ton ciemniejszy od mojego naturalnego koloru ust. I jest naprawdę fajny.
A ta czerwień to u mnie tylko na specjalne okazje.
O tego nie wiedziałam. Pomalowałam się, spojrzałam w lusterko, zdębiałam i szybko wytarłam usta. Szkoda, że nie potrzymałam dłużej... w sumie trochę głupio tak w sklepie. Mi tak na czerwieni nie zależy bo dobrałam idealny kolor szminki z gamy L'oreala ale na tym różu to mi bardzo zależało
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:13   #287
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O tego nie wiedziałam. Pomalowałam się, spojrzałam w lusterko, zdębiałam i szybko wytarłam usta. Szkoda, że nie potrzymałam dłużej... w sumie trochę głupio tak w sklepie. Mi tak na czerwieni nie zależy bo dobrałam idealny kolor szminki z gamy L'oreala ale na tym różu to mi bardzo zależało
Polecam jeszcze przetestować ten "trupi" ;-) Ja znalazlam na niego taki patent, zeby szybko uzyskać taki kolor jak chcę, że nakładam tylko na dolną wargę i odbijam na górnej. Od razu inaczej

PS. Wypróbowałam Naturalny kolor paznokcia. Suuuuper. Jedna warstwa wygląda troszkę ładniej niż klasyczny bezbarwny lakier, a dwie jak ładne, zadbane paznokietki, naprawdę fajnie. Odżywka jest gęsta, mi się bardzo dobrze nakłada, w miarę szybko wyschła. Odkryłam przypadkiem wczoraj wieczorem, czemu ten efekt wizualny taki ładny. W tej bieli zawieszone są takie pigmenty rozpraszające światło (mikroskopijne, widać je w bardzo ostrym świetle). One są w chłodnym odcieniu, jakby błęktne i dają efekt złudzenia optycznego. Mam nadzieję, że odżywka też działa długofalowo, ale to się okaże. Na razie fajna.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:25   #288
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Może przetestuję jeszcze
Napisz proszę jak długo odżywka trzyma się na pazurkach bom ciekawa
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:27   #289
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Może przetestuję jeszcze
Napisz proszę jak długo odżywka trzyma się na pazurkach bom ciekawa
Na razie nałożyłam wczoraj i się trzyma
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 13:34   #290
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Nabyłam puderek z serii Chocolate i faktycznie całkiem fajny. Szukalam Joko w całej Bydgoszczy i okazało się, że mają całą kolorówkę w drogerii 100 m od mojego domu. No ale pod latarnią najciemniej, normalka.
Puder ma śliczny kolor (mam jaśniejszy) bęzowy, ładnie rozświetla, ale jest mało wydajny. Generalnie jestem zadowolona, wyjątkowo udany produkt. U mnie kosztował 20 zł. Widziałąm wszystkie byszczyki (15 zł), ale nie było odcienia w moim guście. Cienie też sobie na razie darowałąm, chociaż ciut kuszą mnie fiolety. Puder natomias bardzo ok, ładne opakowanie i duże lustero + tani, faktycznie polecam wypróbować.
No pięknie u Ciebie 20 zł a u mnie 33 zł. Ciekawe skąd takie duże rozbieżności w cenie

Dziewczyny a ten puder rozświetlający jest do stosowania na całą twarz czy raczej do podkreślania policzków na przykład?
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:53   #291
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
No pięknie u Ciebie 20 zł a u mnie 33 zł. Ciekawe skąd takie duże rozbieżności w cenie

Dziewczyny a ten puder rozświetlający jest do stosowania na całą twarz czy raczej do podkreślania policzków na przykład?
To zależy jaką masz karnację i czego oczekujesz. Ja jestem bladzioch i koloru jasniejszego (806) używam z powodzeniem na całą twarz, syzję i dekolt (inaczej by się troszkę różniły kolorm) i mam zdrowy koloryt skóry bez efektu nienaturalnej mulatki. A ciemnym podkreślam policzki, ew. używam do modelowania twarzy. Ale jeśli ktoś ma ciemniejszą karnację to i ciemny będzie dobry na całą buzię. Zresztą - to wszystko tez zależy jak zastosujesz. Bo dużmy pędzlem da się wymieszać kolory, a małym np. wydłubac ciemniejsze i wymodelować kości. Albo jaśniejszy wydłubac i nadać blasku. W każdym razie nie dośc że to wszystko ładnie wygląda, to jeszcze jakie pole do eksperymentów!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 14:01   #292
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
To zależy jaką masz karnację i czego oczekujesz. Ja jestem bladzioch i koloru jasniejszego (806) używam z powodzeniem na całą twarz, syzję i dekolt (inaczej by się troszkę różniły kolorm) i mam zdrowy koloryt skóry bez efektu nienaturalnej mulatki. A ciemnym podkreślam policzki, ew. używam do modelowania twarzy. Ale jeśli ktoś ma ciemniejszą karnację to i ciemny będzie dobry na całą buzię. Zresztą - to wszystko tez zależy jak zastosujesz. Bo dużmy pędzlem da się wymieszać kolory, a małym np. wydłubac ciemniejsze i wymodelować kości. Albo jaśniejszy wydłubac i nadać blasku. W każdym razie nie dośc że to wszystko ładnie wygląda, to jeszcze jakie pole do eksperymentów!!!
Ukrycior a masz może porównanie brązowienia z kuleczkami Giordani Gold? Bo ja używam (jak już bo raczej sporadycznie) właśnie tych kuleczek, przynajmniej nie jestem pomarańczowa ale szukam czegoś co jeszcze lepiej rozświetli twarz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 14:10   #293
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ukrycior a masz może porównanie brązowienia z kuleczkami Giordani Gold? Bo ja używam (jak już bo raczej sporadycznie) właśnie tych kuleczek, przynajmniej nie jestem pomarańczowa ale szukam czegoś co jeszcze lepiej rozświetli twarz
Susanna - przypadkowo, ale mam. Kiedyś wygralam w konkursie Marie Calire kuleczki Gordani Gold, takie w zakręcanym opakowaniu w kolorze złotym. I w sumie za pomocą odcienia 807 czekoladek można uzyskać podobny brąz, tylko właśnie inny efekt. Tzn. kulki dają wg. mnie taki rodzaj gladkiej tafli odbijającej światło w jednolity sposób. A czekoladki nadają ten ciepły brązik z efektem rozpraszania światła w różnych kierunkach. Podsumowując: efekt kulek nazałabym odbijaniem światła, a efekt czekoladek rozświetleniem właśnie.

Matko, może napiszę doktorat na ten temat... te fachowe ujęcia tematu
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 17:50   #294
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ceny też ma niezłe........ostatnio kupiłam złoty eyeliner JOKO kosztował 22,90! ale musze przyznac jest SUPER!nie żadne tam brokaty tylko ładny perłowy połysk
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 17:54   #295
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Susanna - przypadkowo, ale mam. Kiedyś wygralam w konkursie Marie Calire kuleczki Gordani Gold, takie w zakręcanym opakowaniu w kolorze złotym. I w sumie za pomocą odcienia 807 czekoladek można uzyskać podobny brąz, tylko właśnie inny efekt. Tzn. kulki dają wg. mnie taki rodzaj gladkiej tafli odbijającej światło w jednolity sposób. A czekoladki nadają ten ciepły brązik z efektem rozpraszania światła w różnych kierunkach. Podsumowując: efekt kulek nazałabym odbijaniem światła, a efekt czekoladek rozświetleniem właśnie.

Matko, może napiszę doktorat na ten temat... te fachowe ujęcia tematu
Rety dzięki za ten wykład tego potrzebowałam. Strasznie mnie ten puderek kusi - oj strasznie. Z kulek Giordani jestem zadowolona ale one nie są pudrem i nie matują. W porównaniu z kulkami Avonu sa po prostu świetne. Dzięki raz jeszcze!

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Ceny też ma niezłe........ostatnio kupiłam złoty eyeliner JOKO kosztował 22,90! ale musze przyznac jest SUPER!nie żadne tam brokaty tylko ładny perłowy połysk
Kupiłaś ten z serii Golden Beauty??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:35   #296
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Rety dzięki za ten wykład tego potrzebowałam. Strasznie mnie ten puderek kusi - oj strasznie. Z kulek Giordani jestem zadowolona ale one nie są pudrem i nie matują. W porównaniu z kulkami Avonu sa po prostu świetne. Dzięki raz jeszcze!


Kupiłaś ten z serii Golden Beauty??
O kurcze. Ja mam złoty z Virtuala, kosztowal troche ponad 10 zł, więc to musi być GB. Ale fajny ten mój złoty Virtalek, tyle, że rzadko używany
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:38   #297
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez xxjustixx Pokaż wiadomość
Ceny też ma niezłe........ostatnio kupiłam złoty eyeliner JOKO kosztował 22,90! ale musze przyznac jest SUPER!nie żadne tam brokaty tylko ładny perłowy połysk

hmm ogólnie jakoś drożeje joko i pare innych polskich firm... albo już wczesniej podrożaly tylko dopiero teraz się kaplam albo jeszcze inaczej; wydawały mi się tansze,o..
teraz jestem w fazie dokształcania się
chciałam własnie brokatowy eyeliner... tyle że granat albo czerń... (sephora ma takie za 29zł;>) widziałyscie może takie z joko?
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 18:46   #298
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez nANcY:* Pokaż wiadomość

hmm ogólnie jakoś drożeje joko i pare innych polskich firm... albo już wczesniej podrożaly tylko dopiero teraz się kaplam albo jeszcze inaczej; wydawały mi się tansze,o..
teraz jestem w fazie dokształcania się
chciałam własnie brokatowy eyeliner... tyle że granat albo czerń... (sephora ma takie za 29zł;>) widziałyscie może takie z joko?
http://virtual-virtual.com/eyelinery.html
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:11   #299
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

planuję w najbliższym czasie zakup pudru, a że z niektórych kosmetyków Joko jestem zadowolona, więc zastanawiam się nad tym sypkim z serii Virtual http://virtual-virtual.com/pudrysypkie.html
może któraś z Was ma go w swojej kosmetyczce i jest w stanie opisać jak się sprawuje, czy warto go kupić ?
__________________
" Nie znajdziemy piękna
nigdzie, jeśli nie
nosimy go w sobie"

-Ralph Waldo Emerson
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:19   #300
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Kupiłam czekoladkę i jestem zachwycona Mam ciemniejszy odcień. Kładę ją tylko na kości policzkowe, gdyż puder zawiera drobinki odbijające światło i myślę że na całą twarz się po prostu nie nadaje ...zapłaciłam tylko 22zł i to na stoisku firmowym joko które mam niedaleko od domu. To dobrze bo przejrzę dzisiaj co jeszcze ciekawego mają i może coś pojadę jutro kupić
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.