Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-02, 22:11   #91
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

no dobra, ale mi się nie podoba również osiągnięty celowo kicz
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 22:34   #92
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

kurde to wiecie co strasznie duzo wokol mnie tandety widuje trzeba uwazac zeby samemu w nia nie wpasc
moge chyba nawet stwierdzic ze jest moda na tandete a jesli ktos wyglada inaczej jest uwazany jako zacofany niemodny przestarzaly nieznajacy sie....;
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 09:27   #93
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

to w jakim Ty się środowisku obracasz, dziewczyno :coje st:
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 09:33   #94
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
to w jakim Ty się środowisku obracasz, dziewczyno :coje st:
nie obracam w zadnym ale w polu nie mieszkam i widze jakie tandety( a moze raczej to zle slowo powinnam napisac skrajnosci:roll eyes:przypadki) mozna spotkac a co powiecie na murzynke z bialymi wlosami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 15:47   #95
zzzz55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

W Japonii jest obecnie moda na platynę
zzzz55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 16:41   #96
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez zzzz55 Pokaż wiadomość
W Japonii jest obecnie moda na platynę
a no tak jak moglam zapomniec o japonkach blondynach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:43   #97
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
no dobra, ale mi się nie podoba również osiągnięty celowo kicz
zgadzam się !!
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 14:56   #98
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Jestem bardzo jasną blondynką popielatą. Kiczu nie trawię organicznie i żeby tak nie wyglądać:
- używam fioletowego szamponu likwidującego żółtko
- mam b. jasną cerę, którą czasem delikatnie ocieplam samoopalaczem, maluję tylko rzęsy i używam chłodnego różu z essence, tego jaskrawego, żeby nadać paszczy świeżości. I tylko tyle
- uwielbiam minimalizm, zarówno w sposobie ubierania się jak i w doborze kolorów (np.moim ukochanym zestawem na lato jest biały "wojskowy" podkoszulek, beżowa spódnica bojówka do kolan i sandały a la gladiatorki na płaskim obcasie, do tego torba A4 w kolorowe pasy, która w tym przypadku jest jedyną ozdobą )
- zazwyczaj nie noszę rozpuszczonych włosów, tylko zwijam je w koka na karku lub kucyk, czasem wetknę w niego (w koka rzecz jasna) pałeczkę z chińskiego żarcia
- nie toleruję koloru różowego, żółtego i kolorów "brudnych", np.musztardy. Uważam, że blond najlepiej prezentuje się przy kolorach czystych, świeżych, nie przełamanymi innymi kolorami. Klasyka to jest to.
- unikam zbyt mocnej opalenizny, gdybym opaliła się na brąz, moje włosy wyglądałyby jak białe
- dbam o to, by były błyszczące i gładkie, spalone są nie do przyjęcia
-jeżeli pokusi mnie użyć cienia do powiek, zawsze jest to brąz, beż lub grafit, i wtedy ograniczam się tylko do rzęs i powiek.
- unikam ciepłych kolorów, lubię swój styl "zimnej blondynki"

Tak czynię ja Ale ja to ascetka jestem i tyle
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...

Edytowane przez Monique DeVine
Czas edycji: 2010-07-05 o 15:26
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:46   #99
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Przy kolorze włosów "jasny blond" lub "platyna" niestety również widać każdą NIEDOSKONAŁOŚĆ cery. Każde krostki, bruzdy czy "kratery" po pryszczach tylko się uwydatniają, więc nie polecam blondu dziewczynom z takimi problemami skóry. Wygląda to okropnie, tanio i tandetnie.
Są dziewczyny, którym po prostu blond nie pasuje, a niczego sobie z tego nie robią. To nie te czasy, kiedy można było farbnąć włosy rozjaśniaczem i cieszyć się, że jest się blondynkom.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:18   #100
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

czasem do zaakceptowania swojego typu urody trzeba dojrzeć , jedni nie mają z tym problemu prawie od kołyski , drugim zajmuje to wieeeeeele lat
weźmy mój przykład ;-D, po 15 latach farbowania włosów (byłam i blondynka i brunetką i rudą i ciemny blond i kasztan i pasemka i balejaż ......) doszłam do wniosku, że najlepiej mi w naturalnym kolorze włosów, czyli jasny kasztanowy brąz , podobnie z makijażem i stylem ubierania się, okazało sie, że im mniej jestem przebrana i przemalowana, tym lepiej a kolory zgodne z typem kolorystycznym (typ mieszany wiosna-jesień) i tyle ;-)
powodzenia

Edytowane przez optyma
Czas edycji: 2010-07-05 o 21:34
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:09   #101
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez Monique DeVine Pokaż wiadomość
Jestem bardzo jasną blondynką popielatą. Kiczu nie trawię organicznie i żeby tak nie wyglądać:
- używam fioletowego szamponu likwidującego żółtko
- mam b. jasną cerę, którą czasem delikatnie ocieplam samoopalaczem, maluję tylko rzęsy i używam chłodnego różu z essence, tego jaskrawego, żeby nadać paszczy świeżości. I tylko tyle
- uwielbiam minimalizm, zarówno w sposobie ubierania się jak i w doborze kolorów (np.moim ukochanym zestawem na lato jest biały "wojskowy" podkoszulek, beżowa spódnica bojówka do kolan i sandały a la gladiatorki na płaskim obcasie, do tego torba A4 w kolorowe pasy, która w tym przypadku jest jedyną ozdobą )
- zazwyczaj nie noszę rozpuszczonych włosów, tylko zwijam je w koka na karku lub kucyk, czasem wetknę w niego (w koka rzecz jasna) pałeczkę z chińskiego żarcia
- nie toleruję koloru różowego, żółtego i kolorów "brudnych", np.musztardy. Uważam, że blond najlepiej prezentuje się przy kolorach czystych, świeżych, nie przełamanymi innymi kolorami. Klasyka to jest to.
- unikam zbyt mocnej opalenizny, gdybym opaliła się na brąz, moje włosy wyglądałyby jak białe
- dbam o to, by były błyszczące i gładkie, spalone są nie do przyjęcia
-jeżeli pokusi mnie użyć cienia do powiek, zawsze jest to brąz, beż lub grafit, i wtedy ograniczam się tylko do rzęs i powiek.
- unikam ciepłych kolorów, lubię swój styl "zimnej blondynki"

Tak czynię ja Ale ja to ascetka jestem i tyle
Ja bardzo podobnie Wiele lat farbowałam włosy na blond jaśniejszy od mojego, teraz powracam do swojego naturalnego i stosuję prawie te same zasady. Mam jasną cerę, żadne opalanie nie wchodzi w grę, każdy mój krem musi mieć SPF minimum 15 Jeśli makijaż to bardzo delikatny, tylko tusz na rzęsy, ew. róż na policzki, żadnych pudrów, podkładów etc. Absolutnie nic różowego! Absolutnie nie mój kolor, nie lubię. Podobnie jak Monique DeVine uwielbiam styl 'zimnej blondynki' i w takim czuję się najlepiej
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 00:15   #102
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez Monique DeVine Pokaż wiadomość
Jestem bardzo jasną blondynką popielatą. Kiczu nie trawię organicznie i żeby tak nie wyglądać:
- używam fioletowego szamponu likwidującego żółtko
- mam b. jasną cerę, którą czasem delikatnie ocieplam samoopalaczem, maluję tylko rzęsy i używam chłodnego różu z essence, tego jaskrawego, żeby nadać paszczy świeżości. I tylko tyle
- uwielbiam minimalizm, zarówno w sposobie ubierania się jak i w doborze kolorów (np.moim ukochanym zestawem na lato jest biały "wojskowy" podkoszulek, beżowa spódnica bojówka do kolan i sandały a la gladiatorki na płaskim obcasie, do tego torba A4 w kolorowe pasy, która w tym przypadku jest jedyną ozdobą )
- zazwyczaj nie noszę rozpuszczonych włosów, tylko zwijam je w koka na karku lub kucyk, czasem wetknę w niego (w koka rzecz jasna) pałeczkę z chińskiego żarcia
- nie toleruję koloru różowego, żółtego i kolorów "brudnych", np.musztardy. Uważam, że blond najlepiej prezentuje się przy kolorach czystych, świeżych, nie przełamanymi innymi kolorami. Klasyka to jest to.
- unikam zbyt mocnej opalenizny, gdybym opaliła się na brąz, moje włosy wyglądałyby jak białe
- dbam o to, by były błyszczące i gładkie, spalone są nie do przyjęcia
-jeżeli pokusi mnie użyć cienia do powiek, zawsze jest to brąz, beż lub grafit, i wtedy ograniczam się tylko do rzęs i powiek.
- unikam ciepłych kolorów, lubię swój styl "zimnej blondynki"

Tak czynię ja Ale ja to ascetka jestem i tyle
Super, tak sobie Ciebie staram wyobrazić, musisz wyglądać naprawdę ładnie fajnie jakbyś wrzuciła jakieś swoje zdjęcie, ale oczywiście nie namawiam )
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 07:43   #103
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

ale nie deprocjonujcie słonecznych blondynek takie tez w naturze występują
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 10:12   #104
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
ale nie deprocjonujcie słonecznych blondynek takie tez w naturze występują
To prawda, bo niektórym do twarzy w słonecznym blondzie. Nieraz się zastanawiałam jak to jest, że mi jest brzydko w żółtym blondzie i muszę zawsze robić płukanki itp, a niektóre dziewczyny mają taki żółtawy odcień i wyglądają dobrze. Dopiero niedawno się dowiedziałam o tych typach kolorystycznych, i rzeczywiście, wszystko się zgadza )
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 22:37   #105
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Otóż to, kwestia odcienia skóry etc... Pół życia marzyłam o złocistym blondzie, ale to nie to I o cerze złocistej, oczywiście. Tymczasem porażam szlachetną bielą i pozostaje się z tym pogodzić... Jeśli o mnie chodzi, to jakoś kiepsko u mnie z własnymi zdjęciami, monopol na foto ma teraz mój synio, ale wygrzebałam coś, co chyba dość dobrze odda moją bladą paszczę i kolor blondu. Foto 2 archiwalne, ale generalnie zmieniła się tylko długość włosów, foto 1 - moja ulubiona ostatnio fryzura
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...

Edytowane przez Monique DeVine
Czas edycji: 2010-07-07 o 22:47
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 11:01   #106
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

świetny kolor
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 11:15   #107
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez Monique DeVine Pokaż wiadomość
Otóż to, kwestia odcienia skóry etc... Pół życia marzyłam o złocistym blondzie, ale to nie to I o cerze złocistej, oczywiście. Tymczasem porażam szlachetną bielą i pozostaje się z tym pogodzić... Jeśli o mnie chodzi, to jakoś kiepsko u mnie z własnymi zdjęciami, monopol na foto ma teraz mój synio, ale wygrzebałam coś, co chyba dość dobrze odda moją bladą paszczę i kolor blondu. Foto 2 archiwalne, ale generalnie zmieniła się tylko długość włosów, foto 1 - moja ulubiona ostatnio fryzura
Bardzo ładny, jednolity i taki szlachetny kolor ) śliczne masz te włosy, i rzeczywiście jesteś blada, to tak jak ja, ale widać w takiej tonacji nam najlepiej
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:04   #108
Monique DeVine
Raczkowanie
 
Avatar Monique DeVine
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Dziękować Kolor niestety wymagający dużo zachodu, ale ilekroć próbowałam z niego zejść, kończyło się rozpaczliwą walką o powrót do tego właśnie odcienia. Nie ma co walczyć z naturą, dlatego zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że jeśli coś poprawiać, to w niewielkim stopniu, patrząc na całokształt, nie tylko fragment. Natura już taka jest sprytna, że sama sobie kombinuje, co z czym gra i chyba pozostaje się dopasować ewentualnie coś stuningować delikatnie i nie przesadzać z drastycznymi znianami. Ja wyżywam się na przykład nosząc czerwony lakier na paznokciach. Za grosz w tym naturalności, ale jakie to fajne...
__________________
"Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania."
Mistrz Yoda

Egiosta to ktoś, kto myśli o sobie, zamiast myśleć o mnie...

Edytowane przez Monique DeVine
Czas edycji: 2010-07-08 o 12:39
Monique DeVine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:32   #109
lang
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 124
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
No najwidoczniej

są gusta i guściki, ale chyba nie widziałaś tandetnego blondu skoro tak oceniaz większość dodanych tu zdjęć. Nie będę się kłócić, ale wpadanie ze skrajności w skrajność też nie jest zbyt dobre. Ty tu oceniłaś osoby wypowiadające się w tym wątku więc i jak Ciebie ocenię - mi się wydaje, że jesteś szarą myszką, której się wydaje, że jak nie farbuje włosów i nic nie robi ze swoją urodą to jest super fajna, bo naturalna... przynajmniej takie przekonanie bije z Twojej wypowiedzi
Moze i bije ,ja tam widze tu zlosliwosc .
Czy jestem super fajna to akurat nie mnie oceniac
Tak,uwazam ze na pewno fajniej byc naturalna, niz wygladac nienaturalnie.Wlosy akurat mam farbowane ,ale nie wydaje mi sie,zeby niefarbowanie wlosow bylo wyznacznikiem bycia szara myszka. Lubie oryginalnosc, ale tylko u ludzi ,ktorzy maja swietny gust i wyczucie. Tandetny blond widziałam.
A urazic cie nie chcialam, nie kierowalam wypowiedzi do konkretnej osoby. Nawet nickow nie zapamietalam.Wyrazilam swoje zdanie ,odnioslam wrazenie ,jakie odnioslam,ale skoro kogos urazilam,to przepraszam.Chamstwa w swojej wczesniejszej wypowiedzi nie widze,co najwyzej inne zdanie na dany temat.
Weegirl ,ja tam odnosze wrazenie ,ze twoja wypowiedz jest zaczepka.Kogokolwiek teraz zdjecia nie dodam, bedziesz uwazala ,ze osoba na fotce wyglada tandetnie. Szukac zdjec mi sie nie chce. Uwazam,ze w blondzie nie wyglada tandetnie m.in Cielecka ,ktorej zdjecie dodano juz wczesniej .
Koncze zamieszanie ,ktore przypadkowo wywolam.Nic wiecej nie mam do powiedzenia,a urazonych przepraszam.

Edytowane przez lang
Czas edycji: 2010-07-30 o 15:07
lang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 16:59   #110
weronika866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jak nie wyglądać tandetnie w blondzie?

Cytat:
Napisane przez lang Pokaż wiadomość
Moze i bije ,ja tam widze tu zlosliwosc .
Czy jestem super fajna to akurat nie mnie oceniac
Tak,uwazam ze na pewno fajniej byc naturalna, niz wygladac nienaturalnie.Wlosy akurat mam farbowane ,ale nie wydaje mi sie,zeby niefarbowanie wlosow bylo wyznacznikiem bycia szara myszka. Lubie oryginalnosc, ale tylko u ludzi ,ktorzy maja swietny gust i wyczucie. Tandetny blond widziałam.
A urazic cie nie chcialam, nie kierowalam wypowiedzi do konkretnej osoby. Nawet nickow nie zapamietalam.Wyrazilam swoje zdanie ,odnioslam wrazenie ,jakie odnioslam,ale skoro kogos urazilam,to przepraszam.Chamstwa w swojej wczesniejszej wypowiedzi nie widze,co najwyzej inne zdanie na dany temat.
Weegirl ,ja tam odnosze wrazenie ,ze twoja wypowiedz jest zaczepka.Kogokolwiek teraz zdjecia nie dodam, bedziesz uwazala ,ze osoba na fotce wyglada tandetnie. Szukac zdjec mi sie nie chce. Uwazam,ze w blondzie nie wyglada tandetnie m.in Cielecka ,ktorej zdjecie dodano juz wczesniej .
Koncze zamieszanie ,ktore przypadkowo wywolam.Nic wiecej nie mam do powiedzenia,a urazonych przepraszam.
Mimo, że sama aktualnie farbuję włosy to również uważam że najładniej i najbardziej naturalnie wygląda się w niefarbowanych włosach, mam zamiar zapuszczać swoje i nie farbować juz w przyszlosci. I to prawda ze farbowane czesto wygladaja sztucznie i tandetnie, zgodzę się z tym.
weronika866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.