do Agi - malowanie oczu - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 14:27   #61
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Makijaż opadających powiek

poszukaj w wyszukiwarce wielokrotnie byl ten temat poruszany
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 14:27   #62
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Makijaż opadających powiek

Poproszę o linki w takim razie

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2007-09-27 o 16:10
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 17:04   #63
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Makijaż opadających powiek

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55966
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 17:11   #64
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Makijaż opadających powiek

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Miedzy opadajacymi kącikami a powiekami jest znaczna róznica, nie wiem czemu tyle osób to myli.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 19:01   #65
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Makijaż opadających powiek

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Miedzy opadajacymi kącikami a powiekami jest znaczna róznica, nie wiem czemu tyle osób to myli.
dzięki, nie zwróciłam do końca uwagi co tak naprawdę wklejam spróbujcie poszukać może tutaj czegoś http://www.profaces.com/info/eye_tips.htm
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 19:04   #66
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Makijaż opadających powiek

Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
dzięki, nie zwróciłam do końca uwagi co tak naprawdę wklejam spróbujcie poszukać może tutaj czegoś http://www.profaces.com/info/eye_tips.htm

ok
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 19:10   #67
doodka
Raczkowanie
 
Avatar doodka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 54
GG do doodka
Dot.: Makijaż opadających powiek

Ja też mam takie oczka i dpdatkowo nie mam załamania powieki. Podobno najlepij malować takie oczy jasnymi kolorami, ale ja lubie mocny makijaż oczu. aposób malowania takich oczu jest trochę skomplkoany do watłumaczenia, ale sie postaram. Głowną zasadą jest to aby jednakowy kolor był przy lini rzęs czyi na tej części powieki którą widać oraz na tej części która opada. Poprostu zciemniamy to co jest do ukrycia. przy takim makijażu cienie są wyciągnięte nieco wyżej w stronę brwi. BArdzo trudno jest mi się symetrycznie tak umalować. Życzę powodzenia, mam nadzieję,że pomogłam.
To znalazłam jeszcze http://www.wizaz.pl/forum/showthread...j%B1ce+powieki
doodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 19:24   #68
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Makijaż opadających powiek

FAJNA STRONKA ta co linka ktos podal;]

ja tez maluje sie w taki sposob ze lekko ciemnym cieniem robie owe 'zalamia' ktorych nie ma. takze kreska na gornej powiece zakonczona wczesniej niz oko i zadarta ku górze;d
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 09:11   #69
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Makijaż opadających powiek

Gdzieś znalazłam taki opis: "Fałdki powiek podkreślamy niezbyt ciemnym cieniem, rozmazując go przy zewnętrznych kącikach oczu. Bardzo jasny cień nakładamy pionowo na środek powieki, tóż nad źrenicami. Rezygnujemy z kresek. Pod łukami brwiowymi rozcieramy odrobinę cienia nieco ciemniejszego niż ten położony na powiekach. Tuszujemy górne i dolne rzęsy." Szkoda, że nasze forumowe znawczynie technik makijażowych sztuczek sie nie wypowiadają Pozdrawiam.

edytuje - znalazłam jakieś zdjęcia: http://home.autocom.pl/kukurydza/mak.../zmiennap.html

Edytowane przez baybe3
Czas edycji: 2007-09-28 o 10:04
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 09:52   #70
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Makijaż opadających powiek

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Gdzieś znalazłam taki opis: "Fałdki powiek podkreślamy niezbyt ciemnym cieniem, rozmazując go przy zewnętrznych kącikach oczu. Bardzo jasny cień nakładamy pionowo na środek powieki, tóż nad źrenicami. Rezygnujemy z kresek. Pod łukami brwiowymi rozcieramy odrobinę cienia nieco ciemniejszego niż ten położony na powiekach. Tuszujemy górne i dolne rzęsy." Szkoda, że nasze forumowe znawczynie technik makijażowych sztuczek sie nie wypowiadają Pozdrawiam.
Szkoda ze fotek nie ma.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 12:52   #71
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Makijaż opadających powiek

Filmik z youtube. Co prawda jest na nim pokazany makijaż dla oczu w typie azjatyckim, ale myślę, że można wypróbować. Najwyżej nieudany malunek potraktuje się preparatem do demakijażu

http://www.youtube.com/watch?v=xZqzzRH7eJE
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 12:53   #72
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Talking Dot.: Makijaż opadających powiek

widzę, że nie tylko ja mam ten problem
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 14:23   #73
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: opadająca powieka??

a czy są jakies sposoby aby zmiejszyb opadajaca powieke?
ja nie wiem jak sie mam malowac, zadnego cieia ani nic mi nie widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (7,2 KB, 297 załadowań)
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:05   #74
gumecka
Raczkowanie
 
Avatar gumecka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 73
Oczy

Mam prośbę, chciałabym prosić o pomoc w sprawie malowania moich oczu. Chcę żeby wydawały sie większe, chciałabym je malować ale delikatnie żeby podkreślić je ładnie.


http://p2.labfoto.pl/photos/p/2/9/29...35-1672060.jpg
gumecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:00   #75
SoberMinded
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Oczy

Ja do tego makijażu dodała bym delikatną kreskę na górnej powiece np. czarną lub brązową kredką i na dolnej od "środka" powieki kreska białą kredką ;]

No i cień beżowy lub jasno różowy i tusz
SoberMinded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:32   #76
cargo333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: opadająca powieka??

na opadajaca powieke jest trik....kreska gorna i dolna malowac od polowy do zewnetrzego koncika oczu...mozna w koncowym momencie skierowac kreske do gory....czesc ruchoma powieki pomalowac MATOWYM jasnym cieniem a nieruchoma od polowy oka ku zenetrznej stronie ciemnym rowniez MATOWYM lub pol perlowym........w kasztalcie V...unikamy metalicznych blyszczacych cieni....dobrze wytuszowac oczka szczegolnie w tym miejscu gdzie opada powieka...pozdr.
cargo333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:59   #77
gumecka
Raczkowanie
 
Avatar gumecka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 73
Dot.: Oczy

dziękuje bardzo

mam jeszcze jedno pytanie,jak najlepiej malować małe oczy zęby wydawały się większe?
gumecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:12   #78
atilda
Raczkowanie
 
Avatar atilda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 141
A' propos opadającej powieki

Witajcie!

Umieszczacie tu tyle wspaniałych make'up'ów, że aż się serce raduje i coś chciałoby się zgapić
Ostatnio pojawił się nawet step by step dla opadającej powieki!, ale niestety, nie dałam rady go zrobiić! Wy macie te powieki jakoś mniej opadające a ja mam po prostu katastrofę! Wstawiam zdjęcie nagiego oka-pomóżcie coś!?
Przepraszam , że wstawiłam wątek na MM, ale kto lepiej mi doradzi jak nie MM-maniaczki!!

Pozdrawiam i czekam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0002.jpg (15,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0003.jpg (14,7 KB, 43 załadowań)
atilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 19:27   #79
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: A' propos opadającej powieki

Niestety, ale wątek muszę przenieść - regulamin.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 22:15   #80
KATona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 402
Dot.: A' propos opadającej powieki

kurcze, ja zrobiłam tego stepa, ale Ty masz inny rodzaj tzn. trochę inaczej opada Ci powieka niż u mnie i nie wiem co Ci doradzić szczerze mówiąc być może ten makijaż nie wychodzi Ci, ponieważ Twoja powieka opada na całej długości załamania, a u mnie tylko na środku w tym chyba tkwi problem z wykonaniem stepa na Twoim oczku...ale spokojnie myślę, że zaraz wizażanki coś wymyślą
aa PS: masz PIĘKNY KOLOR TĘCZÓWKI, BOSKI !!!

Edytowane przez KATona
Czas edycji: 2009-06-16 o 22:16
KATona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 17:08   #81
adrianna666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1
GG do adrianna666
Question Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Mam problem z opadającymi powiekami, nie mam juz tyle pomyslow na makijaże, najczęściej robię mocne i ciemne. oczy mam dość okrągłe i nieduże

Może ktoś mi coś podpowie?


:conf used:
adrianna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:27   #82
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Cytat:
Napisane przez adrianna666 Pokaż wiadomość
Mam problem z opadającymi powiekami, nie mam juz tyle pomyslow na makijaże, najczęściej robię mocne i ciemne. oczy mam dość okrągłe i nieduże

Może ktoś mi coś podpowie?


:conf used:

Moze... Na przyklad, ze to pytanie zdecydowanie na inne podforum
A, i ze bez zdjecia ciezko radzic.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:51   #83
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

to źle robisz.do powieki opadającej najlepiej stosować cienie jasne i perłowe.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 01:29   #84
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
to źle robisz.do powieki opadającej najlepiej stosować cienie jasne i perłowe.
a dlaczego tylko jasne i perłowe ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 11:26   #85
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Według mnie opadające powieki dobrze wyglądają w cieniowaniu typu smokey eyes i z cienką kreską (linerem) lekko unoszącą kąciki oczu do góry
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 15:29   #86
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

dlaczego jasne i perłowe? dlatego że cienie jasne perłowe odbijają światło i to daje efekt, że nie rzuca się w oczy opadająca powieka tak jak np. z workami pod oczy aby ich nie było widać rozjaśniamy bo jeśli przyciemnimy to będą jeszcze bardziej podkreślone. to jedna z głównych zasad!

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2009-12-20 o 15:32
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 21:29   #87
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
dlaczego jasne i perłowe? dlatego że cienie jasne perłowe odbijają światło i to daje efekt, że nie rzuca się w oczy opadająca powieka tak jak np. z workami pod oczy aby ich nie było widać rozjaśniamy bo jeśli przyciemnimy to będą jeszcze bardziej podkreślone. to jedna z głównych zasad!
co do cieni to w zyciu nie słyszałem równie bzdurnej teorii, jeżeli położysz tylko jasne perłowe cienie, uzyszkasz efekt jednej płaskiej plamy która w zaden sposób nie wymodeluje i nie zniweluje tego co chcemy ukryć, co więcej jezeli bedziemy mieli doczynienia z nawisem wypukłym (co zdaża sie srednio u jednej na trzy osoby z taki typem oczu) to uwypuklimy go jeszcze bardziej, przy takiej budowie oka najbardziej sprawdza sie cieniowanie typu ''banan'' najlepiej otwarte na obydwu końcach zeby oko wydawało się lzejsze, na powiece ruchomej jasniejszy cień matowy lub satynowy, ewentualnie perła jezeli juz ktoś musi ją mieć bo bardzo lubi, a załamanie modelujemy cienie 3-4 tony ciemniejszym od skóry zeby uzyskać efekt cienia który optycznie schowa nawis skóry (cień ma być troche ciemniejszy od skóry zeby wyglądał naturalnie a nie bardzo ciemny, obowiązkowo matowy albo prawie matowa satyna)

oczywiście lekkie smokey eyes jak napisała jedna z dziewczyn tez się sprawdzi pod warunkiem że pasuje do budowy oka (powieka nieruchoma musi zapenić wystarczjąco miejsca na rozcieniowanie koloru) i kolor cieni nie bedzie dramatycznie ciemny (żeby nie zmniejszyć oka), na ciemniejszym cieniu granica między powieką ruchoma a nieruchoma będzie mniej widoczna tym samym defekt oka też stanie sie mniej widoczny - taki makijaz często robia azjatki które też mają problem z niewiedoczna powieką ruchoną ale za to maja dużą powieke nieruchomą

jedna z najstarszych zasad makijazu głosi że to co ciemne i matowe opycznie zmniejsza i chowa, a to co jasne i błyszczące powiększa i eksponuje, ta zasada idelanie odnośi się do powyzszego przykładu, idealnie też pokazuje twój brak wiedzy w kwestii makijazu - chcesz rozjaśniać worki pod oczami ??? przeciez to sprawi że one będą opytcznie większe chyba że pomyliłaś worki z śińcami pod oczami, ale nawet wtedy samo rozjaśnienie to połowa sukcesu bo trzeba też dobrać odpowiednią tonacje żeby zneutralizowac kolor.

makijaz nie jest tak banalna sprawą jakby się mogło wydawać
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-12-20 o 22:22
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 09:32   #88
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
co do cieni to w zyciu nie słyszałem równie bzdurnej teorii, jeżeli położysz tylko jasne perłowe cienie, uzyszkasz efekt jednej płaskiej plamy która w zaden sposób nie wymodeluje i nie zniweluje tego co chcemy ukryć, co więcej jezeli bedziemy mieli doczynienia z nawisem wypukłym (co zdaża sie srednio u jednej na trzy osoby z taki typem oczu) to uwypuklimy go jeszcze bardziej, przy takiej budowie oka najbardziej sprawdza sie cieniowanie typu ''banan'' najlepiej otwarte na obydwu końcach zeby oko wydawało się lzejsze, na powiece ruchomej jasniejszy cień matowy lub satynowy, ewentualnie perła jezeli juz ktoś musi ją mieć bo bardzo lubi, a załamanie modelujemy cienie 3-4 tony ciemniejszym od skóry zeby uzyskać efekt cienia który optycznie schowa nawis skóry (cień ma być troche ciemniejszy od skóry zeby wyglądał naturalnie a nie bardzo ciemny, obowiązkowo matowy albo prawie matowa satyna)

oczywiście lekkie smokey eyes jak napisała jedna z dziewczyn tez się sprawdzi pod warunkiem że pasuje do budowy oka (powieka nieruchoma musi zapenić wystarczjąco miejsca na rozcieniowanie koloru) i kolor cieni nie bedzie dramatycznie ciemny (żeby nie zmniejszyć oka), na ciemniejszym cieniu granica między powieką ruchoma a nieruchoma będzie mniej widoczna tym samym defekt oka też stanie sie mniej widoczny - taki makijaz często robia azjatki które też mają problem z niewiedoczna powieką ruchoną ale za to maja dużą powieke nieruchomą

jedna z najstarszych zasad makijazu głosi że to co ciemne i matowe opycznie zmniejsza i chowa, a to co jasne i błyszczące powiększa i eksponuje, ta zasada idelanie odnośi się do powyzszego przykładu, idealnie też pokazuje twój brak wiedzy w kwestii makijazu - chcesz rozjaśniać worki pod oczami ??? przeciez to sprawi że one będą opytcznie większe chyba że pomyliłaś worki z śińcami pod oczami, ale nawet wtedy samo rozjaśnienie to połowa sukcesu bo trzeba też dobrać odpowiednią tonacje żeby zneutralizowac kolor.

makijaz nie jest tak banalna sprawą jakby się mogło wydawać
czy mogłabym poprosic o zdjęcie lub schemat poglądowy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 09:49   #89
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

Według mnie perłowe cienie to bardzo zły pomysł... Pomimo tego, że mam 20 lat, to również taką budowę powieki, że nie jest ona idealnie gładka. A u osoby 50-to letniej efekt ten jest spotęgowany po wielokroć.
A już teraz myślę, że muszę umiejętnie dobierać cienie perłowe i raczej stawiać na satynowe.
W przypadku starszej osoby cieni perłowych bym wręcz unikała

Co do Cieni, to rację ma KNK niestety jeśli nałożysz sobie pod oczy jasny, perłowy korektor to efekt będzie straszny - wszystko uwypuklisz i podkreślisz swoje niedoskonałości pod oczami.

W dodatku powinno się stosować kolory przeciwne, do tych pod oczami (ogólnie na przebarwienia). Na żółtawe tony - korektor niebieski. Na czerwone - korektor zielony. Na sinawe - korektor żółty/pomarańczowy.
I tak ja - jako typowa bladolica - pod oczy używam korektora żółtego/pomarańczowego przynajmniej o 2 tony ciemniejszego od karnacji. I ciepłego, mimo że ja sama jestem "zimna".

Co do technik makijażu, to już wypowiedzial się profesjonalista, więc ja się schowam nawet nie wiem, jak zidentyfikować nawias wypukły
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 12:30   #90
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jaki można zrobić makijaż oczu z niewidocznymi powiekami

pierwsze słyszę że przy opadającej powiece jasne i perłowe cienie
Jasne i perłowe uwypukla więc nasza wada będzie jak na świeczniku. KNK dobrze prawi opadająca powieka to najczęściej nawis skóry nad załamaniem który trzeba ukryć ciemniejszym i nie błyszczącym cieniem.

A worki pod oczami są wypukłe więc też unikamy jaśniejszych korektorów. Kładziemy jasny kolor ale nie na samą opuchliznę tylko na granicę by ją spłaszczyć optycznie.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 23:02:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.