Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 14:05   #691
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Z jednej strony (z moich doświadczeń z tymi farbami blond, a miałam wiele odcieni) to by się zgadzało. Z drugiej - myślałam, że seria superrozjasniająca Les Blondissimes ma 12%, skoro rozjaśnia do blondu jasnego nawet jasnobrązowe włosy (żółtego, ale jednak). U mnie LB daje bardzo mocny efekt i stosowana nawet co 2 miesiące kilka razy pod rząd przesusza włosy i robi z nich biały blond. Jest naprawdę silna. Nie mam doświadczenia z innymi farbami, bo od ponad 10 lat jestem wierna Recitalowi, ale nie spodziewałam się, że utleniacz 9% aż tak mocno u mnie działa - naturalne mam popielate, średniociemny blond, coś pomiędzy 7.1 a 8.1 w Recitalu Wszelkie Stockholmy, Scandinavie, Hollywood, Viking wychodziły u mnie dość jasno, efekt zależał od tego, na jaki odcień je kładłam, ale odrosty zawsze były pokryte, czasem efekt był cieplejszy, niż na opakowaniu, ale nie odznaczał się odrost od reszty. Jestem zaskoczona, że to tylko 6% Ale to i dobrze, zdrowiej dla włosów.
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:07   #692
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mi sie zdecydowanie podobasz najbardziej na 2 zdjeciu i w cieplych wlosach.


to mnie zasmucilas bo szczerze wierzylam ze jak je kupie wlosy beda cudne


czy drozdze mozna pic z miodem?
a mozna pic codziennie drozdze a zakilka godzin pokrzywe?
moze zrobie podejscie KOLEJNE juz do drozdzy...

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------


wlosy od spodu sa ciemniejsze i jak masz ciemną naturę to tak moze byc.
ja zaczelam pic kilka dni temu jakos bo mi sie buzia zaczela przetluszczac pewnie dlatego ze lato i goraco bylo...
a jak pije drozdze to mam taka suchsza co lubie

ja pije bez niczego , zalewam tak mniej niz pol szklanki i po kilka lykow wypijam zaraz
mi jakos strasznie ich smak nie przeszkadza
teraz nie biore zadnych suplementow wiec chociaz drozdze popije...

drozdze z pokrzywa sie uzupelniaja podobno picie samej pokrzywy wyplukuje witaminy z grB

z miodem tez mozna , oby nie z zadnymi kostkami knorra czy cukru
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:08   #693
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
dziwna wlasnie ta ich odp.
castingi to ja wiem -4,5
a te blondy na poziomie 10 - 7,5
Masz na myśli blondy na poziomie 10 z Castinga?
U mnie Casting fatalnie wychodził, tzn. na długości jeszcze w miarę, ale na odrostach za cholerę nie był chłodny i spierał się do rudawego blondu. Do tego robił sianko - dla moich kręconych włosów to makabra. Nigdy więcej.
Mówię właśnie o 10tkach Castingowych...

Edytowane przez Absurdalna07
Czas edycji: 2012-07-13 o 14:10
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:20   #694
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja zaczelam pic kilka dni temu jakos bo mi sie buzia zaczela przetluszczac pewnie dlatego ze lato i goraco bylo...
a jak pije drozdze to mam taka suchsza co lubie

ja pije bez niczego , zalewam tak mniej niz pol szklanki i po kilka lykow wypijam zaraz
mi jakos strasznie ich smak nie przeszkadza
teraz nie biore zadnych suplementow wiec chociaz drozdze popije...

drozdze z pokrzywa sie uzupelniaja podobno picie samej pokrzywy wyplukuje witaminy z grB

z miodem tez mozna , oby nie z zadnymi kostkami knorra czy cukru
ja buzie mam sucha wiec w sumie
nieee ja sie nie przemoge.
nie dam rady i juz.
wit b łykam i tak. z magnezem. i potas.
wyplukuje na zasadzie ze jest moczopedna.

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Masz na myśli blondy na poziomie 10 z Castinga?
U mnie Casting fatalnie wychodził, tzn. na długości jeszcze w miarę, ale na odrostach za cholerę nie był chłodny i spierał się do rudawego blondu. Do tego robił sianko - dla moich kręconych włosów to makabra. Nigdy więcej.
Mówię właśnie o 10tkach Castingowych...
tak
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:26   #695
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

tak
Ikonka wprowadza sprzeczność
A skąd masz te informacje o wodze 7.5% w poziomie 10 Castinga? Infolinia? Kurczę, to dziwne. W takim razie wychodzi na to, że Castingi 10 mają mocniejszą wodę od 10 Recitala. To chyba niemożliwe?
Nie znam się na farbowaniu jakoś specjalnie, tyle co z własnego doświadczenia i internetowych stron, ale wydaje mi się to nielogiczne...
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:30   #696
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Ikonka wprowadza sprzeczność
A skąd masz te informacje o wodze 7.5% w poziomie 10 Castinga? Infolinia? Kurczę, to dziwne. W takim razie wychodzi na to, że Castingi 10 mają mocniejszą wodę od 10 Recitala. To chyba niemożliwe?
Nie znam się na farbowaniu jakoś specjalnie, tyle co z własnego doświadczenia i internetowych stron, ale wydaje mi się to nielogiczne...
Kurcze sorki zaikonke.

tak z infolinii, dzownilam, nie pisalam. 7,5% maja 1010, 1013, 1021.
Pytalam jak robilam.
Reszta 4,5.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:36   #697
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kurcze sorki zaikonke.

tak z infolinii, dzownilam, nie pisalam. 7,5% maja 1010, 1013, 1021.
Pytalam jak robilam.
Reszta 4,5.
Żartuję tylko z ikonką
Może teraz ktoś inny zadzwoni i zapyta o 9, 10 i LB Recitala, porównamy odpowiedzi
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:37   #698
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Żartuję tylko z ikonką
Może teraz ktoś inny zadzwoni i zapyta o 9, 10 i LB Recitala, porównamy odpowiedzi
No wiem w blad wprowadzilam i to jak głupio
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 14:52   #699
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Fuj nie moge tych drozdzy. nie bede pila.
zalałam cwiartke kostki wrzaca woda, tak pol kubeczka, nakrywam. zamieszalam.
nierozpuscilo sie.
dodalam pol lyzeczki miodu.
I tego sie pic nie da.
I nie rozpuscilo sie, na dnie byly grudy.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------


sposobu nie ma...tak jak czarnych wlosow nie zafarbujesz farba.
farbowanie albo rozjasniaczem albo na dwa razy farba podkładowa tylko na ten tyl a pote normalnie dajesz alfe na wszystkie wlosy z przodu i tylu.

ojj ja juz robilam wiele podejsc do drozdzy i nie moge tez sie przekonac do tego smaku...Wystarczy kilka lykow i zbiera mnie na mdlosci od tego wiec zostaje mi tylko pokrzywa
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 15:02   #700
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dzisiaj jest piątek 13-stego, a ja się będę farbować Życzcie powodzenia

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY! jest jeszcze szansa że zdobędę gdzieś tą spódniczkę z Bershki w jakiejś normalnej cenie? Te na Allegro powalają 80 zł z przesyłką to ja bym już miała dwie takie i dobry deser na mieście. W regularnej cenie chodziły za 30zł. To są jakieś jaja ostatnio z tymi cenami na All ehh.. strasznie mi się spodobała a niestety wczas to ja się nie obudziłam bo już zniknęły ze sklepów. Nie widziałyście jej gdzieś u siebie? Kurde zależy mi
Znalazłam na all w cenie około 50zł z przesyłką, nie wiem czy Cię to zadowoli, ale proszę: KLIK

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mam kilka zdobyczy obfoconych wstawiam tu , wybaczcie bo nie robie zadnego albumu pod tym katem
spodnie sa w miare odwaznebo obkwiecone

kolory jak zwykle zywsze niz ten moj rupiec telefon pokazuje ...
Ładne ciuszki

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Postanowiłam troche odświeżyć kolor i polozyłam farbe Stockholm z oksydanem który był dołączony do farby. Farba dała bardzo ładny odcień włosków , odrostu praktycznie nie ruszyła. Czy któraś z Was stosowała ja na włosy uprzednio rozjasniane rozjasniaczem bo chcialabym sie upewnic czy farba tak ładnie chwyta włosy na rozjasnione uprzednio włosy rozjasniaczem na wodzie 9%??

Dla mnie to kolor idealny

Farbe trzymałam ok 20 minut.
Śliczny Baardzo mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a więc piszę co miałam napisać
Wczoraj bylam w takim nowym salonie w moim miescie, znaczy dla mnie nowym a ogólnie jest moze 6 mcy. Taka znana sieciówka.
Pięknie ładnie.
Poszłam z zamiarem umowienia sie juz na wrzesień i zapytałam co ona mi proponuje. Wyjasniłam oczywiscie ze bazowy kolor chcę taki na poziomie 8 i refleksy.
I mowie ze bede robic sama matrixem.
Kobieta wywarla na mnie bardzo dobre wrazenie, zaproponowala wlasnie taka koloryzajce 3d. pokazała mi katalogi z juz gotowymi rozwiązaniami 3d i instrukcjami dla fryzjera jak wykonac, zapytala ktore kolory najbardziej mi sie podobaja. powiedziała ze zrobimy to taka nową farba dialight bez amoniaku. ona jest do wlosow farbowanych i uwrazliwionych (wszystko dzis wyczytałam jak siedziałam tam).
oksy sa 1,8%, 4,5% i chyba 6 czy 7%.
i stwierdzilam ze a co mi tam ide dzis. jako ze ten recital juz mocno wypłowiał poszłam.
podzielila moje wlosy na kucyki, sekcje, takie trójkaty.
nakładała mi 3 rozne kolory tego dialightu.
na pewno 7,3 od spodu, 9,3 i jakies jeszcze.
uprzedzila oczywiscie ze robimy na wodzie 1,8% i odrostu nie ruszy.
rowniez uprzedzila ze kolor moze sie szybciej spierac i nie wyjsc dokladnie taki jak katalogowy bo jestem tuz po pigmentacji i włosy pigmentowane różnie się zachowuja. spodobała mi sie jej szczerość-cos a la nasza bunny
mimo to zgodzilam sie na koloryzacje.
mialysmy trzymac 15 min, trzymalysmy 10min bo co chwila patrzyła jak kolor i stwierdzila ze troszkę nam szarzeje i trzeba zmywac.
wlosy mam w bardzo dobrym stanie.

niestety koloru na zdjeciach nie jestem w stanie uchwycic bo terazna dworze szaro i ciemnawo.
zrobilam kilka zdjec ale nic tam nie widac.
te refleksy sa dość subtelne, to sa takie przejscia, widac co nieco na zdjeciach ze od spodu ciemniej, przy twarzy jasniej, pomiedzy srednio.

umowilam sie od razu na 31 lipca bo cos czuje ze zostane tam na dluzej.
powiedziala ze zobaczymy jak kolor bedzie wygladal.
ze zrobimy richesse odrost na tej wyzszej wodzie, resztę znowu refleksami 3d (uprzedzila ze te pewnie bedzie trzeba poprawic) i powiedziała ze ona cos by dodała 9,03 albo 10,21 ale to zobaczy jak juz przyjdę.
to wszystko oczywiscie na calosci tym dia z woda 1,8%.

wkleje zdjecia ale nic na nich nie widac...no chociaz jak sie przyjrzeć to jednak te refleksy widac. szkoda tylko ze te najjasniejsze na zdjeciach sa jakies białawe bo w rzeczywistosci sa inne.
Zrobie zdjecia w słoneczny dzien. Bo dzis te wlosy tak ulozone że nic się kolory nie mieszają.


Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze pewnie wiekszosci z Was takie rozwiazanie nie bedzie sie podobac.
Sama jak nosiłam jednolity blond to takie cos byłoby dla mnie nie do pomyslenia
Ale jak widac odmienilo mi sie i uwazam ze jest to subtelniejsze rozwiazanie niz balejaz, te loreale sa delikatne i moge chyba zostac przy takim typie koloryzacji.
Ciekawie, dobrze że trafiłaś na kogoś obeznanego w temacie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a wiecie co ja dziś zrobiłam oparzyłam sobie górną część stopy (podbicie) gorącym olejem z patelni i to tak ,że japonka mi się przypiekła do skóry i pasek mi się odbił na skórze normalnie mnie tak piecze ,że się chce zesrać z bólu i zastanawiam się jak ja jutro butki włoże na stope
Ojej współczucia. A maść rumiankowa/okłady z rumianku by przypadkiem trochę tego oparzenia nie podreperowały?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
udało mi się coś uchwycić jutro minie tydzień po migdałku i widać że jest już ciut jaśniej ,ale równo więc chyba nie jest źle za 2-3 tygodnie poprawie ,żeby kolor poprawić (jak znajdę te farbki których szukam bo nigdzie ich niema ) sorry za rozczochrańca ale myłam włsoki i zawsze taki pusz ma po myciu
1- w sztucznym oświetleniu robione kilka dni temu
2-5 dzisiejsze
Cudowny mają kolor


Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ojj ja juz robilam wiele podejsc do drozdzy i nie moge tez sie przekonac do tego smaku...Wystarczy kilka lykow i zbiera mnie na mdlosci od tego wiec zostaje mi tylko pokrzywa
Ja jak byłam mała lubiałam jeść drożdże na sucho Ciekawa jestem czy byłabym teraz w stanie je wypić
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-07-13 o 15:04
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 15:06   #701
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No wiem w blad wprowadzilam i to jak głupio
Nic się nie stało

Ostatnio robiłam 03 LB, teraz mnie kusi Helsinki 10.1, będę robić na początku sierpnia. Nie znalazłam żadnych fotek na wizażu tego odcienia, google też nic nie wypluwa.
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 16:53   #702
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej Dziewczynki

u mnie w końcu piątek i trochę wolnego nawet, że 13sty to nic aaa i dziś farbuje mieszanką lond 18 i 17..ciekawe co wyjdzie nie wiem jeszcze jakie proporcje dam, ale chyba 3/4 18stki i 1/4 17stki
dużo ciemniej nie będzie, myślę, że tak akurat no i szczególnie mi to dobrze zrobi na obecną opaleniznę

Asiu-Twój kolorek dalej uwielbiam ślicznie naturalny

Agatko- oglądałam te zdjecia teraźniejsze i poprzednie i jakoś teraz ciemniej jest ze 2 poziomy? możliwe to czy coś mi monitor świruje? w każdym razie te w albumie co masz to Ci super pasują strzał w 10

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Lady-widziałam zakupki, jak zwykle ja też mały shopping zrobiłam, wiekszosc na spontanie ale i długo szukane idealne ażurowe sweterki lekko opadające na ramię jakie chciałam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 17:15   #703
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny mam pytanko, zakupiłam palette e20 + londę 18, jak myślisz e20 da sobie radę z tymi ciemniejszymi fragmentami włosów?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 17:33   #704
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

infa dziekuje nie jest ciemniej jest poziom 7 8 i 9. jakos widocznie te wlosy od spodu bardziej chwycilo. taki intensywniejszy jest ten kolor.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 19:36   #705
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

asiu
fakt poprawę zauwazylam na plytce, nie lamały sie. Ale 2 tyg to za krótko zeby cos tam powiedziec. Majatku nie kosztuje wg mnie (15 czy 19 zł), jesy spora, mozna kupic.
dziękuję za info
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam oczy brazowe, buzie nie wiem opalam sie na czerwono.


DZIEWCZYNy
robie cos szalonego ale jak ktoras mnie wysmieje to ma ode mnie baty dzis z rana od razu jak wstalam zrobilam sobie zdjecie, bez lampy jak mnie stworzono
bez makijazu nieuczesana. zeby caskada zobaczyla jak do buzi pasuje.
wiec nie smiac sie.
i zaraz kasuje
Agatko miałam Ci to napisać już ostatnio nie wiem czy oglądasz tą nową wersje 90210 idzie do południa koło 11 i jest tam taka młoda aktorka ma długie kręcone włoski i nawet kolor ma jak Ty teraz zobacz sobie jak będziesz miała możliwość ,ale zawsze mi się kojarzy z Tobą
a włoski super Ci pasują i bardzo naturaknie wyglądasz tak dziewczęco (jak gimnazjalistka bez obrazy oczywiście )
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest piątek 13-stego, a ja się będę farbować Życzcie powodzenia




Ojej współczucia. A maść rumiankowa/okłady z rumianku by przypadkiem trochę tego oparzenia nie podreperowały?



Cudowny mają kolor



trzymam kciuki za udane farbowanko i daj znać jak wyszło
teraz to i tak już lipa zreszta tak mnie boli ta skóra ,że nawet maścią nie mogę posmarować, a włożyć do ciepłej wody to już graniczy z cudem
dziekuję za opinie o włoskach
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

u mnie w końcu piątek i trochę wolnego nawet, że 13sty to nic aaa i dziś farbuje mieszanką lond 18 i 17..ciekawe co wyjdzie nie wiem jeszcze jakie proporcje dam, ale chyba 3/4 18stki i 1/4 17stki
dużo ciemniej nie będzie, myślę, że tak akurat no i szczególnie mi to dobrze zrobi na obecną opaleniznę

Asiu-Twój kolorek dalej uwielbiam ślicznie naturalny
pokaż koniecznie efekty po tych londach
dziękuję ja Twój też uwielbiam

właśnie się szykuje na jutrzejszy wyjazd na dwa dni do lasu jedziemy do rodzinki na weekend w leśnych okolicach jest tam super cisza, a w koło same lasy i tylko rechot żab i śpiew ptaszków w sam raz na relaks
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 19:50   #706
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

asiu daj jakies foto tej aktorki bom ciekawa
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:14   #707
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za udane farbowanko i daj znać jak wyszło
teraz to i tak już lipa zreszta tak mnie boli ta skóra ,że nawet maścią nie mogę posmarować, a włożyć do ciepłej wody to już graniczy z cudem
dziekuję za opinie o włoskach
Oczywiście, że pokażę

A spróbuj może robić okłady z tego rumianku, ostudź go, i namocz w nim gazy/waciki i połóż na bolące miejsce, jak masz opuchnięte i bolące to powinno to przynieść Ci ulgę. A jak w ogóle, dajesz radę chodzić w normalnych butach?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Dziewczyny a stosowała któraś z Was tą palette e10 albo jakiś inny odcień rozjaśniający? Tyle się naczytałam, że teraz siedzę i myślę co robić, bo boję się farbować żeby nie wypadły mi wszystkie włosy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-07-13 o 20:04
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:36   #708
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Prosze Agatko http://joasia942.blog.interia.pl/90210/ o i tu http://www.swiatseriali.pl/seriale/9...ezy,nId,346590

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

cascada mogę Cie prosić o opinie tych kosmetyków(składu) https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ym.html&next=1 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ym.html&next=1 dziś kupiłam więc i tak muszę zużyć
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 20:54   #709
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć

Asiu ja mam ten drugi olejek do włosów w sprayu sama nie wiem co o nim myśleć masz bardzo ładny kolor włosów

Agatko świetnie Ci w tym kolorze

Infa pochwal się jak już pofarbujesz tą mieszanką

ja jutro idę na wesele... udało mi się dziś zapisać do fryzjera na czesanie wszędzie były godziny pozajmowane... ale szybko się obudziłam

kupiłam tylko kolczyki, w kolorze fioletu (pasujące do butów).

Caskada mogłabyś zerknąć na skład tej odżywki? Dobra jest? Nadaje się jako wcierka?
Muszę powiedzieć, że ta maska Dermedica jest bardzo fajna, kładę ją na noc, a rano buzia jest jednolita, gładka, nawilżona. Naprawdę bardzo polubiłam ją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1519.jpg (25,2 KB, 5 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 21:06   #710
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

buahot dziekuje asiu ja wiem czy podobna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 22:08   #711
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć

Asiu ja mam ten drugi olejek do włosów w sprayu sama nie wiem co o nim myśleć masz bardzo ładny kolor włosów

Agatko świetnie Ci w tym kolorze

Infa pochwal się jak już pofarbujesz tą mieszanką

ja jutro idę na wesele... udało mi się dziś zapisać do fryzjera na czesanie wszędzie były godziny pozajmowane... ale szybko się obudziłam

kupiłam tylko kolczyki, w kolorze fioletu (pasujące do butów).

Caskada mogłabyś zerknąć na skład tej odżywki? Dobra jest? Nadaje się jako wcierka?
Muszę powiedzieć, że ta maska Dermedica jest bardzo fajna, kładę ją na noc, a rano buzia jest jednolita, gładka, nawilżona. Naprawdę bardzo polubiłam ją
dziękuję
właśnie użyłam ich obu po myciu włosków i są super miłe w dotyku takie gładkie
fajnie że Ci się udało zapisać do fryz ,ale zapłon masz niezły
udanej imprezy
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
buahot dziekuje asiu ja wiem czy podobna
ostatnio wrzucałaś takie foto z dworu ,to chyba było zaraz po fryz i jak Cię tam zobaczyłam to później cały czas kojarzyłaś mi się z tą aktorką widze Cię w tych włoskach i jej makijażu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 23:52   #712
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

kurde dziewczyny, robiłam dziś odrosty i niektóre pasma włosów wyszły mi... fioletowawe. da się tego jakoś pozbyc?
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 07:10   #713
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

HEJ!

zaraz wyjeżdżamy więc się żegnam ale wracam jutro wieczorem miłego weekendu blondzie



Cytat:
Napisane przez _stardust Pokaż wiadomość
kurde dziewczyny, robiłam dziś odrosty i niektóre pasma włosów wyszły mi... fioletowawe. da się tego jakoś pozbyc?
myś szamponem i myć( zejdzie po kilku myciach) może być przeciwłupieżowy
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 08:29   #714
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej dziewczyny
Mam do Was pytanie.
Kiedy ostatnio farbowałam włosy, farbowałam je kiedy były trzeci dzień po myciu.
Dzisiaj znów chciałabym nałożyć farbę, też włosy są trzeci dzień po myciu ale:
1)po myciu psikałam grzywkę termoochroną z Isany żeby na sucho ją wyprostować
2)dnia drugiego potraktowałam grzywkę suchym szamponem Frotte.
Nakładać farbę pomimo że grzywka miała styczność z odrobiną chemii czy umyć włosy, poczekać aż się trochę przetłuszczą (nie stosować już wtedy tych dwóch produktów) i wtedy zafarbować?
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:08   #715
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny już wiem jakie zegarki jelly a jaki kolor wzięłaś? mi to one nawet nie podobają się


Czeko gratuluję Ci obrony

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Kylie hej pamiętam
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc w ten piekny deszczowy poranekkocham jesien mozna sie przyzwyczaic



tez mi sie podoba a nawet fryzura o dziwo kurcze co by nie wymyslili jej na glowie to zawsze mi sie podobapoza dredami jak raz miala
piosenka tez mi sie podoba

pamietamy i czekamy


agatko zaraz lece do albumu a chce ci napisac narazie tylko jedno zdanie na temat tych skladow co wkleilas one sa takie jak te kosmetyki po 5 czy 10 zl z czego widzialam lepsze sklady maja tylko po 1 skladniku fajnym- aloesiea aloes to mozna znalezc np w odzywce mr potters ktora rowniez jest do dupya kosztuja tyle bo to marka fryzjerka tzw renoma czy jakos ta
Zaraz ci zrobie rozpiske szczegolowa ,to sama ocenisz
kochane
dzisiaj mam troszke wiecej czasu.
Wczorajpierwszy raz w sumie bylam ogladac mieszkanie.
Troszke do robienia tam jest,ale jak ja to mowie "kosmetyka".:rolleyes :
Malowanie scian w kuchni, tapetowanie w pokoju (bo pomalowac sie nie da,bo cos tam,cos tam jak nam to moja ciocia tłumaczyla)
Co tam jeszcze...aaaa pozbylam sie łupiezu po Fructisie niezawodnym J&J lawendowymj, noigdy wiecej Fructisa
Ten L' Oreal Arginienie sluzy mi wloski sa bardzo fajne i w miare dlugo swieze jak na mnie
Carolajn kupilam ten hydrozel z Olay do skory tlustej i mieszanej co kiedys pokazywalas ale jak zobaczylam jego opinie na KWC to sie przeraziłam.
Caskado mozesz zobaczyc czy faktycznie jest taki tragiczny
Aqua,glycerin,dimethicone ,hexylene glycol,panthenol,carbomer ,dimethiconol,phenoxyetha nol,imidazolidinyl urea,sodium hydroxide,methylparaben,d isodium EDTA,citric acid.
Jesli sa literowki to przepraszam

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-07-14 o 09:16
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:13   #716
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny mam pytanko, zakupiłam palette e20 + londę 18, jak myślisz e20 da sobie radę z tymi ciemniejszymi fragmentami włosów?
e20 na pewno da rade tak naprawde to farba z rozjasniaczem i robi biale wlosy
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oczywiście, że pokażę

A spróbuj może robić okłady z tego rumianku, ostudź go, i namocz w nim gazy/waciki i połóż na bolące miejsce, jak masz opuchnięte i bolące to powinno to przynieść Ci ulgę. A jak w ogóle, dajesz radę chodzić w normalnych butach?

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Dziewczyny a stosowała któraś z Was tą palette e10 albo jakiś inny odcień rozjaśniający? Tyle się naczytałam, że teraz siedzę i myślę co robić, bo boję się farbować żeby nie wypadły mi wszystkie włosy
kladz ta e20 tylko na te najciemniejsze pasma... i potem londe na cale wlosy. nie dawaj e20 na cale bo ci sie pokrusza....

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam do Was pytanie.
Kiedy ostatnio farbowałam włosy, farbowałam je kiedy były trzeci dzień po myciu.
Dzisiaj znów chciałabym nałożyć farbę, też włosy są trzeci dzień po myciu ale:
1)po myciu psikałam grzywkę termoochroną z Isany żeby na sucho ją wyprostować
2)dnia drugiego potraktowałam grzywkę suchym szamponem Frotte.
Nakładać farbę pomimo że grzywka miała styczność z odrobiną chemii czy umyć włosy, poczekać aż się trochę przetłuszczą (nie stosować już wtedy tych dwóch produktów) i wtedy zafarbować?
oczywiscie ze umyc!
jesli na wlosach pozostal osad z szamponu suchego to farba wezmie ci w łaty i zrobi rudy odrost- tak samo jak wtedy gdy na wlosach jest duzo lakieru.
odzywka termo moglaby byc... ale przez ten szampon suchy musisz umyc wlosy i przetluscic.
jesli bys tylko przeplukala wlosy woda i umyla odzywka- obojetne jaka, to juz ns dnia mozesz farbowac bo wlosy beda klapnete i tlustawe i to skore zabezpieczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:27   #717
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej

Ja dzie bede troszkę z doskoku.

Pogoda srednia, myslalam zeby gdzies wyskoczyc, no ale jakos nie mam pomyslu

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

A to przez przypadek wlasnie znalazlam na kwc. ciekawe czy rzeczywiscie takie cudo

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-infusion.html
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:32   #718
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziękuję
właśnie użyłam ich obu po myciu włosków i są super miłe w dotyku takie gładkie
fajnie że Ci się udało zapisać do fryz ,ale zapłon masz niezły
udanej imprezy
no mam dziękuję
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A to przez przypadek wlasnie znalazlam na kwc. ciekawe czy rzeczywiscie takie cudo

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-infusion.html
ja to mam wlasnie w tej pojemnosci 300ml- przecież to zwykły jedwab, mają też małe buteleczki http://allegro.pl/listing.php/search...ategory=0&sg=0
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:35   #719
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oczywiscie ze umyc!
jesli na wlosach pozostal osad z szamponu suchego to farba wezmie ci w łaty i zrobi rudy odrost- tak samo jak wtedy gdy na wlosach jest duzo lakieru.
odzywka termo moglaby byc... ale przez ten szampon suchy musisz umyc wlosy i przetluscic.
jesli bys tylko przeplukala wlosy woda i umyla odzywka- obojetne jaka, to juz ns dnia mozesz farbowac bo wlosy beda klapnete i tlustawe i to skore zabezpieczy
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i to jeszcze tak szybko
Chyba jednak umyję normalnie i przetłuszczę bo w poniedziałek idę do pracy i chciałabym dobrze wyglądać a nie wiem jakie włoski będą po myciu samą odżywką i pofarbowaniem "nową" farbą z Loreal'a Casting Creme Gloss.
__________________


Edytowane przez Alexandre
Czas edycji: 2012-07-14 o 09:36
Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:35   #720
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

dziewczyny, nie napisałam Wam- farbowałam wczoraj włosy, oczywiście obudziłam się za późno no kupno farby (chciałam majirela) i skoczyłam szybko do natury po londe.
Wyszło bardzo popielato, choć dziś, po drugim myciu włosów jest już lepiej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.