Pytania i porady fryzjerskie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-05, 19:09   #121
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez vendettka Poka¿ wiadomo¶æ
BARDZO PROSZĘ O POMOC.
Stosuję pielęgnację CG ( włosy falowane skręt 2b/2c) , odżywki,maski,oleje, delikatne szampony lub żele do higieny intymnej polecane na blogach ( te z SLS i SLES 1-2 razy w m-cu) , silikony tylko na końcówki, gumki do włosów bez metalowych elementów,drewniany grzebień - wydawałoby się ,że wszystko jest w porządku.Nie wiem czy to czasem nie wina silikonów... Mam cieniowane włosy,nie prostuję,suszę tylko z konieczności. Na całości są mięciutkie i nawilżone a końcówki to istne piekło - meeega suche i postrąkowane. Dziwi mnie tylko to,że żaden włos nie uległ rozdwojeniu,jest w idealnym stanie tylko przesuszony... Pomóżcie co mam zrobić,niby je zapuszczam mam już 42cm ale w mojej głowie kłębią się myśli,żeby obciąć 10cm i zejść całkowicie z cieniowania.
To nie wina silikonow- moze zle dobrana pielegnacja? Nie kazdemu pasuje takie szampony...mi np. koltunia wlosy. Silikony jak najbardziej na konce wlosow. Ja bym sciela konce zmienila pielegnacje na dopasowana do typu wlosow. Nie katuj sie blogowymi wspanialosciami tylko obserwuj wlosy...i to co lubia. Szampon dobierasz do skory glowy - najlepiej delikatny ale rowniez taki ktory nie powoduje siana. Odzywke dobierasz do rodzaju wlosow - niektore proteiny wysuszaja wlosy...moze musisz isc bardziej w strone nawilzaczy.
Przed suszeniem zabezpieczasz konce - nie musisz rezygnowac z suszarki - wloski i tak sie niszcza przez picieranie o ubrania posciel itp.
Ogolnie wlosy ktore nie sa cieniowane a maja tendencje do suchych koncowek wygladaja zdrowiej jesli nie sa cieniowane.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 19:21   #122
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 2 544
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
To nie wina silikonow- moze zle dobrana pielegnacja? Nie kazdemu pasuje takie szampony...mi np. koltunia wlosy. Silikony jak najbardziej na konce wlosow. Ja bym sciela konce zmienila pielegnacje na dopasowana do typu wlosow. Nie katuj sie blogowymi wspanialosciami tylko obserwuj wlosy...i to co lubia. Szampon dobierasz do skory glowy - najlepiej delikatny ale rowniez taki ktory nie powoduje siana. Odzywke dobierasz do rodzaju wlosow - niektore proteiny wysuszaja wlosy...moze musisz isc bardziej w strone nawilzaczy.
Przed suszeniem zabezpieczasz konce - nie musisz rezygnowac z suszarki - wloski i tak sie niszcza przez picieranie o ubrania posciel itp.
Ogolnie wlosy ktore nie sa cieniowane a maja tendencje do suchych koncowek wygladaja zdrowiej jesli nie sa cieniowane.

Wys³ane z mojego GT-I9001 za pomoc± Tapatalk
Mo¿e masz racjê. Te "szampony" nie powoduj± w³a¶nie siana na g³owie. Ca³o¶æ jest super,tylko koñcówki nie tak...W³osy mam delikatne,cienkie ( jestem blondynk± )falowane,podatne na farbowanie ( wnioskujê,¿e wysoko porowate, aczkolwiek zmieni³y siê chyba na ¶rednio na d³ugo¶ci). Skóra g³owy raczej normalna lekko wra¿liwa,.Nawil¿acze,czyl i ? Dziêkujê z góry za pomoc i zainteresowanie
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

W³osomaniaczka - 15.05.2012
Listujê

Edytowane przez vendettka
Czas edycji: 2012-11-05 o 19:27
vendettka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-11-05, 20:06   #123
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez vendettka Poka¿ wiadomo¶æ
Może masz rację. Te "szampony" nie powodują właśnie siana na głowie. Całość jest super,tylko końcówki nie tak...Włosy mam delikatne,cienkie ( jestem blondynką )falowane,podatne na farbowanie ( wnioskuję,że wysoko porowate, aczkolwiek zmieniły się chyba na średnio na długości). Skóra głowy raczej normalna lekko wrażliwa,.Nawilżacze,czyl i ? Dziękuję z góry za pomoc i zainteresowanie
masła np karite, macadamia, glikol propyylenowy, mocznik, lanolina, olej jojoba - szukaj te skladniki na poczatku skladow.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-22, 21:31   #124
RosiAbate
Przyczajenie
 
Avatar RosiAbate
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ok, i ja mam problem z kolorem, farbujê w³osy na rudo, dotychczas robi³am to loreal preference bardzo intensywna mied¼ i cos mnie podkusi³o ¿eby spróbowaæ z innymi markami i kupi³am farbê nouvelle kolor 8.43 w palecie wygl±dal fajnie ale na moich w³osach wyszed³ czerowono rubinowy i teraz moje pytanie jest takie czy mogê kupiæ loreal któr± robiê od zawsze i rozja¶ni mi ten kolor czy mam kupiæ jaki¶ blond, nie wiem co robiæ
RosiAbate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-12-23, 08:59   #125
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez RosiAbate Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, i ja mam problem z kolorem, farbujê w³osy na rudo, dotychczas robi³am to loreal preference bardzo intensywna mied¼ i cos mnie podkusi³o ¿eby spróbowaæ z innymi markami i kupi³am farbê nouvelle kolor 8.43 w palecie wygl±dal fajnie ale na moich w³osach wyszed³ czerowono rubinowy i teraz moje pytanie jest takie czy mogê kupiæ loreal któr± robiê od zawsze i rozja¶ni mi ten kolor czy mam kupiæ jaki¶ blond, nie wiem co robiæ
je¶li nie mo¿esz znie¶ teg koloru to najlepszym sposobem dora¼nym jest k±piel rozja¶niajaca - przepis masz u mnie na blogu...jednak zanim to zrobisz proponuje umyæ w³osy ok 3 razy najlepiej szamponem przeciw³upie¿owym bo kolor wtedy najczê¶ciej sie wymyje i jest ok.
Nie polecam nak³adania nastêpnej farby (ja¶niejszej) bo kolor mo¿e byæ fatalny albo nie bêdzie widoczny na w³osach wcale a w³osy sie zniszcz±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-03, 15:44   #126
Dzena20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej chcialabym sie doradziæ. Z natury jestem blondynk±, ale co¶ mnie podkusilo zeby sie pofarbowac na bardzo bardzo ciemny braz ( ktory wyszedl na czarny ). Minely dwa miesiace i moje wlost wygladaj± tak :
http://s7.postimage.org/tx7695jmz/Obrazek.jpg
Ale, s± miejscami jasne, a odrosty mam blond. Chcialabym wrocic do blondu, czy jest taka mozliwosc ? Prosze o rade!

)
Dzena20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-01-05, 08:53   #127
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Dzena20 Poka¿ wiadomo¶æ
hej chcialabym sie doradziæ. Z natury jestem blondynk±, ale co¶ mnie podkusilo zeby sie pofarbowac na bardzo bardzo ciemny braz ( ktory wyszedl na czarny ). Minely dwa miesiace i moje wlost wygladaj± tak :
http://s7.postimage.org/tx7695jmz/Obrazek.jpg
Ale, s± miejscami jasne, a odrosty mam blond. Chcialabym wrocic do blondu, czy jest taka mozliwosc ? Prosze o rade!

)
Jakiej farby u¿ywa³a¶? Powrót do blondu istnieje jednynie poprzez dekoloryzacje, jest na ten temat ca³y w±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post35112401
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 23:26   #128
Dzena20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

moja historia farbowania jest bardzo dluga. Kolezanka farbowala sobie wlosy na ciemny granat, wiec pofarbowalam grzwywke na ten sam odcien,,, grzywke i inne wlosy .. >; wyglada³am zabojczo w tym negatywnym znaczeniu. Chc±c to zamazac, uzylam farby z Palett, chyba ciemny braz. Tylko to bylo 2 miesiace temu ponad, teraz mam taki eplacki juz jakby blond i jasne, jasny braz, blond, ciemny braz.. yggh. co robic ?
Dzena20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-04, 12:55   #129
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam , mam pytanie dotycz±ce przej¶cia na ciemniejszy blond z dotychczas farbowanych w³osów farbami Alfaparf, 11, 11.21 oraz 10.10.21. Chcia³abym wyrównaæ w³osy które po¿ó³k³y, wyrównaæ odrost który s³abo siê rozja¶nia i nie uzyskaæ na w³osach zielonego koloru. Zastanawiam siê nad majirel 9.22 , 8 ? Sama nie wiem. A mo¿e co¶ z Alfaparf?proszê o poradê
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-04, 19:47   #130
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez julisari Poka¿ wiadomo¶æ
Witam , mam pytanie dotycz±ce przej¶cia na ciemniejszy blond z dotychczas farbowanych w³osów farbami Alfaparf, 11, 11.21 oraz 10.10.21. Chcia³abym wyrównaæ w³osy które po¿ó³k³y, wyrównaæ odrost który s³abo siê rozja¶nia i nie uzyskaæ na w³osach zielonego koloru. Zastanawiam siê nad majirel 9.22 , 8 ? Sama nie wiem. A mo¿e co¶ z Alfaparf?proszê o poradê
8.21 lub 9.21 woda 9% przy odro¶cie po d³ugo¶ci 6%
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 06:13   #131
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

bardzo dziêkuje za pomoc ;-) ciê¿kie jest ¿ycie blondynki ;-)
A te kolorki to z Alfaparf ? czy Majirel?
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal

Edytowane przez julisari
Czas edycji: 2013-03-05 o 07:04
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 07:26   #132
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Pomocy! Fryzjerka ju¿ dwa razy rozja¶nia³a mi w³osy (pasemka)a kolor od po³owy g³owy nadal jest ciemny tylko delikatnie pasemka siê rozja¶ni³y:-( od roku nie farbowa³am w³osów tylko czasem szamponetk± prawd± jest, ¿e z ciemnych w³osów chcia³am przej¶æ na blond ale nie pierwszy raz to robiê i zawsze wychodzi³o o co chodzi, ¿e tym razem rozja¶niacz nie daje rady?
rezolutnajojo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 06:10   #133
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mo¿e musia³aby¶ zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±??
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 07:16   #134
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez julisari Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e musia³aby¶ zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±??
Co to jest k±piel rozja¶niaj±ca?
rezolutnajojo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-06, 18:56   #135
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 25 327
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Poka¿ wiadomo¶æ
Co to jest k±piel rozja¶niaj±ca?
Wystarczy wpisaæ w wyszukiwarkê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
chimay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 07:10   #136
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez chimay Poka¿ wiadomo¶æ
Wystarczy wpisaæ w wyszukiwarkê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
Dziêki za link:-* poczyta³am ale trochê siê bojê, ¿ ejeszcze bardziej zniszcze w³osy i tak ju¿ s± w kiepskim stanie...mo¿e udam, siê do fachowca i niech on to zrobi.
rezolutnajojo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-07, 08:56   #137
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez julisari Poka¿ wiadomo¶æ
bardzo dziêkuje za pomoc ;-) ciê¿kie jest ¿ycie blondynki ;-)
A te kolorki to z Alfaparf ? czy Majirel?
Alfaparf

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez rezolutnajojo Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy! Fryzjerka ju¿ dwa razy rozja¶nia³a mi w³osy (pasemka)a kolor od po³owy g³owy nadal jest ciemny tylko delikatnie pasemka siê rozja¶ni³y:-( od roku nie farbowa³am w³osów tylko czasem szamponetk± prawd± jest, ¿e z ciemnych w³osów chcia³am przej¶æ na blond ale nie pierwszy raz to robiê i zawsze wychodzi³o o co chodzi, ¿e tym razem rozja¶niacz nie daje rady?
rozja¶niacz zawsze da rade, problem w braku kompetencji twojej fryzjerki...je¶li w³osy s± od po³owy ciemne to k³ad±c pasemka i tak bêdzie zawsze od po³owy ciemniej ...trzeba wymyæ to co ciemne wiêc przyda³a by siê k±piel rozja¶niaj±ca...ale po k±pieli nie robi siê ju¿ pasemek tylko tonuje w³osy na wybrany odcieñ, ewentualnie farbuje.
Pasemkami mo¿na w³osy rozja¶niaæ ale nie takie które maja nierówny kolor.
k±piel rozja¶niaj±ca link
http://kathy579.blogspot.com/2013/02...asniajaca.html
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-08, 06:41   #138
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kathy dziêki tak my¶la³am ;-)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-11, 10:19   #139
Klaudysia650
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, mam ma³y problem i mam nadzieje ze kto¶ w was mi pomo¿e, a mianowicie od 3 lat chodzê do tej samej fryzjerki, u¿ywam tej samej farby LONDACOLOR PROFESIONAL 12/1 z utleniaczem 9% i mam piêkny miodowy blond. Stwierdzi³am i¿ po co mam marnowaæ czas i pieni±dze jak mogê kupiæ t± farbê sama i sama pofarbowaæ sobie w³osy. Tylko teraz nie wiem ile dok³adnie mam wlaæ utleniacza do farby, na instrukcji jest napisane ze w proporcjach od 1:1 do 1:2... zdawa³o mi siê ¿e moja fryzjerka robi³a 1:1,5 ale nie jestem pewna. Naturalne w³osy mam br±zowe, a moja fryzjerka zawsze mówi³a ze mam ciemny pigment. Mo¿e pomo¿ecie?

Edytowane przez Klaudysia650
Czas edycji: 2013-03-11 o 11:19
Klaudysia650 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 11:47   #140
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Klaudysia650 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam ma³y problem i mam nadzieje ze kto¶ w was mi pomo¿e, a mianowicie od 3 lat chodzê do tej samej fryzjerki, u¿ywam tej samej farby LONDACOLOR PROFESIONAL 12/1 z utleniaczem 9% i mam piêkny miodowy blond. Stwierdzi³am i¿ po co mam marnowaæ czas i pieni±dze jak mogê kupiæ t± farbê sama i sama pofarbowaæ sobie w³osy. Tylko teraz nie wiem ile dok³adnie mam wlaæ utleniacza do farby, na instrukcji jest napisane ze w proporcjach od 1:1 do 1:2... zdawa³o mi siê ¿e moja fryzjerka robi³a 1:1,5 ale nie jestem pewna. Naturalne w³osy mam br±zowe, a moja fryzjerka zawsze mówi³a ze mam ciemny pigment. Mo¿e pomo¿ecie?
1:2 + oxydant 9%
jak dasz 1:1.5 tez siê nic nie stanie ale przy blondach jasnych uzywa siê w³a¶nie 1:2
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2013-03-11 o 11:48
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 10:35   #141
Klaudysia650
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Ale nie stanie siê tak, ¿e odrosty mi wyjd± zbyt ciemne lub zbyt jasne w porównaniu do w³osów, gdy dodam mniej lub wiêcej utleniacza?? czy to nie ma znaczenia?
Klaudysia650 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 10:51   #142
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Klaudysia650 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale nie stanie siê tak, ¿e odrosty mi wyjd± zbyt ciemne lub zbyt jasne w porównaniu do w³osów, gdy dodam mniej lub wiêcej utleniacza?? czy to nie ma znaczenia?
tak to ma bardzo du¿e znaczenie wiêc je¶li nie jestes pewna to metod± prób i b³êdów dowiesz sie w ci±gu 2 miesiêcy
pisa³as ¿e chyba fryzjerka uzywa³a 1:1.5 - wiêc zacznij od tego.
Mo¿esz tez zrobic test na kosmyku przy odro¶cie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 13:52   #143
Takk25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam. Jestem facetem i mam pewien problem./

Otó¿ mam dosyæ krótkie w³osy, po prostu w takich gustujê, jednak kiedy ju¿ trochê rosn±, to pojawiaj± mi siê na g³owie takie dwa 'koguciki'. Strasznie mi one przeszkadzaj±, poniewa¿ moje w³osy s± wtedy dziwne, dodatkowo odstaj±, co mi siê nie podoba. Jak mogê zwalczyæ ten problem?
Takk25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-12, 14:09   #144
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Takk25 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Jestem facetem i mam pewien problem./

Otó¿ mam dosyæ krótkie w³osy, po prostu w takich gustujê, jednak kiedy ju¿ trochê rosn±, to pojawiaj± mi siê na g³owie takie dwa 'koguciki'. Strasznie mi one przeszkadzaj±, poniewa¿ moje w³osy s± wtedy dziwne, dodatkowo odstaj±, co mi siê nie podoba. Jak mogê zwalczyæ ten problem?
¿el albo krem do w³osow, taki który spowoduje ¿e w³osy opadn± i za bardzo nie usztywni.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 09:29   #145
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kathy potrzebujê Twojej pomocy. zamiast przyciemniæ spróbowa³am raz jeszcze z kolorem niestety osi±gnê³am kolor popielato-fioletowo-niebiesko-glonowaty ( na odrostach) farba alfaparf 11.10. Muszê je przyciemniæ my¶lê o jakim¶ z³otym blondzie farb± drogeryjna bo mam wa¿ne wyj¶cie . my¶la³am o piankach schwarzkopfu, lub loreal 9.1. co o tym my¶lisz. Marzê o piaskowym ciep³ym blondzie mam do¶æ tego popielu okropnie wygl±dam
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 09:42   #146
Heartbrokeen21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, mam pewien problem. Wczoraj farbowa³am w³osy farb± Loreal.excellence jasny miedziany bl±d numerek 7,43.
Mój problem polega na tym ¿e odrost chwyci³ w³a¶nie na taki kolor jak na opakowaniu natomiast d³ugo¶æ jest zdecydowanie ciemniejsza i nie zbyt to wygl±da. Jak± farb± mam zafarbowaæ teraz w³osy ¿eby kolor by³ jednolity? Dodam ¿e wcze¶niej mia³am czarne w³osy ale rozja¶nia³am jakie¶ 5 miesiêcy temu a naturalnie jestem szatynk±.
Heartbrokeen21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 10:51   #147
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez julisari Poka¿ wiadomo¶æ
kathy potrzebujê Twojej pomocy. zamiast przyciemniæ spróbowa³am raz jeszcze z kolorem niestety osi±gnê³am kolor popielato-fioletowo-niebiesko-glonowaty ( na odrostach) farba alfaparf 11.10. Muszê je przyciemniæ my¶lê o jakim¶ z³otym blondzie farb± drogeryjna bo mam wa¿ne wyj¶cie . my¶la³am o piankach schwarzkopfu, lub loreal 9.1. co o tym my¶lisz. Marzê o piaskowym ciep³ym blondzie mam do¶æ tego popielu okropnie wygl±dam
zapomnij o tych piankach
po³ó¿ naure na poziomie 9/0

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Heartbrokeen21 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pewien problem. Wczoraj farbowa³am w³osy farb± Loreal.excellence jasny miedziany bl±d numerek 7,43.
Mój problem polega na tym ¿e odrost chwyci³ w³a¶nie na taki kolor jak na opakowaniu natomiast d³ugo¶æ jest zdecydowanie ciemniejsza i nie zbyt to wygl±da. Jak± farb± mam zafarbowaæ teraz w³osy ¿eby kolor by³ jednolity? Dodam ¿e wcze¶niej mia³am czarne w³osy ale rozja¶nia³am jakie¶ 5 miesiêcy temu a naturalnie jestem szatynk±.
mo¿esz daæ fotê?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 11:03   #148
Heartbrokeen21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

No mogê tylko nie wiem za bardzo jak bo jestem tutaj nowa.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Heartbrokeen21 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pewien problem. Wczoraj farbowa³am w³osy farb± Loreal.excellence jasny miedziany bl±d numerek 7,43.
Mój problem polega na tym ¿e odrost chwyci³ w³a¶nie na taki kolor jak na opakowaniu natomiast d³ugo¶æ jest zdecydowanie ciemniejsza i nie zbyt to wygl±da. Jak± farb± mam zafarbowaæ teraz w³osy ¿eby kolor by³ jednolity? Dodam ¿e wcze¶niej mia³am czarne w³osy ale rozja¶nia³am jakie¶ 5 miesiêcy temu a naturalnie jestem szatynk±.
no mogê ale nie za bardzo wiem jak bo jestem tutaj nowa
Heartbrokeen21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 12:20   #149
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomo¶ci: 373
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

kathy dziêkuje;-) naturê z loreala czy jakiejkolwiek firmy , niestety z braku czasu muszê drogeryjn± bo zanim zamówiê na allegro to zbyt d³ugo bêdzie trwa³o? taki mi wyszed³ zerknij
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6320.jpg (82,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6309.jpg (73,2 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6317.jpg (91,8 KB, 10 za³adowañ)
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z t³uszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-26, 13:24   #150
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez julisari Poka¿ wiadomo¶æ
kathy dziêkuje;-) naturê z loreala czy jakiejkolwiek firmy , niestety z braku czasu muszê drogeryjn± bo zanim zamówiê na allegro to zbyt d³ugo bêdzie trwa³o? taki mi wyszed³ zerknij
wellaton np,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.