Reni- Nail - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-21, 11:41   #121
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Kiedyś kupiłam zestaw różnych akcesoriów i Pani gratis dorzuciła czarny żel Reni-Nail. ISTNA TRAGEDIA! nie da się tego rozprowadzić, nie kryje,... Po prostu masakra
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 14:10   #122
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Reni- Nail

Przypominam się

A teraz zauważyłam że na innym paznokciu żel obszczypuje mi się na kancie.. i już sporą część widać tego plastiku!!! JAKA LIPA!!



Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
wczoraj manikizystka zrobia mi żele wykorzystując produkty tej firmy...Chyba żel 1fazowy przeźroczysty i wykończeniowy czy jakoś tak

A dziś rano patrzę? I widzę że w 2 miejscach na 1 paznokciu wzdłuż pekła mi ta plastikowa forma(a przecież nic nie pukałam, nie stukałam tym paznokciem) i teraz nie wiem co zrobić??

Czy takie pękniecie wzdłuż-nie pójdzie dalej? Czy nie u szczerbi sie ta forma? nie odłamie?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:17   #123
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Kiedyś kupiłam zestaw różnych akcesoriów i Pani gratis dorzuciła czarny żel Reni-Nail. ISTNA TRAGEDIA! nie da się tego rozprowadzić, nie kryje,... Po prostu masakra
Madzzzia92, a to dziwne, bo ja mam czarny żel tej firmy, i jest na prawdę świetny!!!! Owszem- lekko kurczy sie w lampce-ale tak dzieje z każdym żelem- tylko przy kolorowych jest to najbardziej widoczne....

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Przypominam się

A teraz zauważyłam że na innym paznokciu żel obszczypuje mi się na kancie.. i już sporą część widać tego plastiku!!! JAKA LIPA!!
Pokaż to swojej stylistce!!! Dziewczyny nie dajcie się robić w bambuko!!!! Zaplacilas, wiec wymagaj!!! Tak się właśnie dzieję, że mnóstwo dziewczyn pracuje w salonach na beznadziejnych produktach i kasuja za swoją pracę tyle, że głowa boli!!! Albo z kolei mają niższą cenę i psują tym rynek
Ja pracuję tylko na IBD, EzFlow, Grafiti- chociaż tanich żeli też używam- ale to częściej dla pasożytów z mojej rodziny- chcieli by mieć cuda na paznokciach wyczarowane żelami z najwyższej półki- tylko płacić nie ma komu ech.....
Idź do tej kobity- niech trzaska poprawkę!
A najlepiej wklej zdjęcie tych paznokci- powiemy Ci co jest z nimi nie tak, i czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie...
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:44   #124
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Reni- Nail

A ja kupiłam akryl biały i kolorowy z Reni do ćwiczeń kwiatków i sobie guzik poćwiczyłam. Po 1 akryl po złączeniu z ich liqidem wyglądał jak maałe kuleczki pozlepiane ze sobą, a jak się coś tworzyć zaczęło to kwiotki miały poszarpane liście :/
A po 2 liquid po dwóch tygodniach zamienił się w galaretkę....
SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:55   #125
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
Pokaż to swojej stylistce!!! Dziewczyny nie dajcie się robić w bambuko!!!! Zaplacilas, wiec wymagaj!!! Tak się właśnie dzieję, że mnóstwo dziewczyn pracuje w salonach na beznadziejnych produktach i kasuja za swoją pracę tyle, że głowa boli!!! Albo z kolei mają niższą cenę i psują tym rynek
Ja pracuję tylko na IBD, EzFlow, Grafiti- chociaż tanich żeli też używam- ale to częściej dla pasożytów z mojej rodziny- chcieli by mieć cuda na paznokciach wyczarowane żelami z najwyższej półki- tylko płacić nie ma komu ech.....
Idź do tej kobity- niech trzaska poprawkę!
A najlepiej wklej zdjęcie tych paznokci- powiemy Ci co jest z nimi nie tak, i czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie...
w tej chwili nie mam aparatu by porobić zdjęcia...
Kit z tym odłażącym żelem..dzień lub 2 z nim mogę pochodzić bo jest mało widoczny..ale co tą pękniętą formą????
Zdarzyło Ci się że ta plastikowa forma do żeli którą przykleja się na paznokieć że ona pekła?
Mi pękła pionowo na tej cześci wystającej poza opuszek palca..To pęknięcie jest pod żelem..I nie wiem czy żel będzie to wszystko trzymał i nic z tym się nie stanie? Czy jednak jest to bardzo niebezpieczne!!!

A dziś wieczorem moja stylistka będzie w domu to zadzwonię i spróbuję umówić się na jutro!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2009-03-21 o 15:57
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 16:11   #126
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
Madzzzia92, a to dziwne, bo ja mam czarny żel tej firmy, i jest na prawdę świetny!!!! Owszem- lekko kurczy sie w lampce-ale tak dzieje z każdym żelem- tylko przy kolorowych jest to najbardziej widoczne....

Próbowałaś żeli innych firm? Jak dla mnie ten ejst najgorszy, jaki keidykolwiek miałam... Ciągnie się jak guma, nie kryje, ciężko jest go nałożyć robiąc frencha, a co dopiero, jeśli się chce zrobić wzorek i potrzebna jest cieniusieńka linia... Nie wiem, może trafiłam na złą serię, ale wiem, że nigdy w życiu nie kupię kolorowych żeli tej firmy. Nawet tych wymieszanych z brokatem...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:01   #127
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Madzzzia być moze w takim razie trafiłaś za złą serię nie wiem....
ja oprócz czarnego mam jeszcze czerwony, zółty i niebieski- o ile żółty jest faktycznie jakis dziwnie galaretowaty, o tyle niebieski i czerwony sa na prawdę bardzo fajne! A co do liquidu i akryli tej firmy- tez mam do ćwiczeń- z liquidem nic mi się nie dzieje, oprócz tego ze drażni moje nozdrza akryl nie jest cudownie plastyczny, ale do najgorszych tez nie należy. Czytałam milion złych opinii na temat Reni nail, ale jak dla mnie firma jest ok. nie mam im nic do zarzucenie- nie zawiedli mnie z produktem ani razu! Moze mam do nich po prostu szczęście

a propo pęknięcia paznokcia wzdłuż- to nie forma plastikowa tylko po prostu tips Ci pękł przyczyną może być zbyt słabe wzmocnienie linii stresu albo tipsy złej jakości mozesz z tym chodzić jakiś czas, ale prawdopodobnie niedługo paznokieć zupełnie pęknie... gon na poprawkę!

Edytowane przez Weronika1010
Czas edycji: 2009-03-22 o 09:04 Powód: '
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 10:57   #128
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Możliwe, ale mnie to bardzo zniechęciło niestety

Na żelach Reni-Nail pracuje pewna stylistka, która prowadzi też sklep z akcesoriami do paznokci. Jest ponoć bardzo zadowolona z nich. Ale szczerze mówiąc mnie to nie przekonuje... Może kupiie na wypróbowanie opakowanie 5g jakiegoś żelu, ale narazie się na to nie zapowiada..
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 11:04   #129
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Reni- Nail

Mnie bardzo podpasowal zel bialy RN -fajnie sie go naklada i dobrze kryje ,szybko sie utwardza w lampie.Fajny jest tez żel z PB (white).Na innych zeach z RN nie pracowalam więc sie nie wypowiem
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 13:21   #130
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Dziewczyny, a uzywałyście moze tego żelu
http://www.reni-nail.shop.pl/shop/po...php?idprod=508

szukam tańszego zamiennika IBD builder- wiadomo ze jakośc nie bedzie ta sama, ale chodzi mi o podobną konsystencję.... potrzebuje go na formę, więc musi być w miarę gęsty.. pracowałyście na nim- szczególnie na szablonie????
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:03   #131
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a uzywałyście moze tego żelu
http://www.reni-nail.shop.pl/shop/po...php?idprod=508

szukam tańszego zamiennika IBD builder- wiadomo ze jakośc nie bedzie ta sama, ale chodzi mi o podobną konsystencję.... potrzebuje go na formę, więc musi być w miarę gęsty.. pracowałyście na nim- szczególnie na szablonie????

Nie rpacowałam na IBD, ale jeśli chodzi o żel dobry na szablon, to wiem, ze Basic wypuścił opakowania 15 gr, bardzo gęstego żelu - ponoć świetny na szablon, ale słabo się poziomuje...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 08:25   #132
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Reni- Nail

Jeżeli chcesz gęściora z reni to kup sobie buildera a nie jednofazówkę. Ten 1 jest gęściejszy
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 14:18   #133
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Misiu, ale bedzie się on dobrze poziomował? Nie oczekuje cudów, ale żeby nie była to znowu jakaś sztywna galareta...

ps.też jesteście takie wybredne
buźki
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 21:02   #134
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Reni- Nail

Ja kiedyś kupiłam ten różowy budujący (laaata temu) i miałam nadzieję na gęstą niepoziomującą się galaretkę, ale jednak się poziomował
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 06:22   #135
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

ok, dzieks
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:36   #136
basia03041974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Reni- Nail

powiem szczerze ja jestem zadowolona z produktów reni-nail,żel jak kolorowy i jedofazowy są super.Tipsy nie pękają klej super mocny wszystko w jak najlepszym porządku POLECAM>Jeżeli ktoś nie potrafi robic paznokci to wiadomo zwala wine na produkty.
basia03041974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:08   #137
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez basia03041974 Pokaż wiadomość
powiem szczerze ja jestem zadowolona z produktów reni-nail,żel jak kolorowy i jedofazowy są super.Tipsy nie pękają klej super mocny wszystko w jak najlepszym porządku POLECAM>Jeżeli ktoś nie potrafi robic paznokci to wiadomo zwala wine na produkty.
Jakbym czytała wypowiedź Allepaznokci. W końcu
Cytat:
Napisane przez allepaznokcie Pokaż wiadomość
a tak naprawdę to każda stylistka to z wszystkiego zrobi paznokcie zapraszam panią do nas na darmowy kurs stylizacji paznokcie a pozna pani wszystkie swoje wady a nie od razu produktu bo najlepiej zwalić winę na żel a nie na swoje umiejętność
p.s. proponuje uważać na słowa jaki używacie na forum bo narobicie sobie kiedyś nie potrzebnych problemów o pomówienia proszę juz nie krytykować naszej firmy jak mniemamy odpowiednich podstaw i umiejętności



Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:50   #138
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

uuuuu....... powiało chłodem
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:29   #139
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
uuuuu....... powiało chłodem

Mnie osobiście poirytowała wypowiedź, że paznokcie można zrobić ze wszystkiego. Dam Ci jajko i kawałek bułki, a jak zrobisz z tego dobre, ładnie wyglądające paznokcie, to będę Cie ubóstwiać do końca życia.
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 09:37   #140
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście poirytowała wypowiedź, że paznokcie można zrobić ze wszystkiego. Dam Ci jajko i kawałek bułki, a jak zrobisz z tego dobre, ładnie wyglądające paznokcie, to będę Cie ubóstwiać do końca życia.
Kochanie, Ty mnie źle zrozumiałaś
"Powiało chłodem" dotyczyło wypowiedzi z Allepaznokcie i gróźb, dotyczących zniesławiania ich firmy.... Luzujemy troszkę......

ps. też mam cięzki tydzień będzie dobrze
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:45   #141
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
Kochanie, Ty mnie źle zrozumiałaś
"Powiało chłodem" dotyczyło wypowiedzi z Allepaznokcie i gróźb, dotyczących zniesławiania ich firmy.... Luzujemy troszkę......

ps. też mam cięzki tydzień będzie dobrze

Weroniko, to oczywiście nie było do Twojej wypowiedzi, tylko do basia03041974 , a jeśli poczułaś sie urażona, to przepraszam! Po prostu poirytowała mnie mocno wypowiedź tej osoby - niech pokaże foty jak robi, jak się żel trzyma, czy nie ma odprysków... widocznie słowo "ładne i dobrze zrobione" ma inne znaczenie dla innych osób jeszcze raz sorry a fakt - tydzień ciężki, ale wiosna idzie ;D
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 15:16   #142
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Madzzia, zacytowałaś moją wypowiedź, więc odebrałam to jednoznacznie.... no ale nieważne, bzdura jakas..... pozdrawiam
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 08:46   #143
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez Weronika1010 Pokaż wiadomość
Madzzia, zacytowałaś moją wypowiedź, więc odebrałam to jednoznacznie.... no ale nieważne, bzdura jakas..... pozdrawiam

Jeszcze raz przepraszam! Nie chciałam Cię urazić

żeby nie off-topować
a co do Reni-Nail - dostałam żel kolorowy z Naildesign jako gratis do lampy i moim zdaniem już on jest lepszy od żelu kolorowego z Reni...
Ciekawi mnie jakość innych produktów: słyszałam, że tipsy pękają... a jak np. z klejem, cleanerem, glossem - stosowałyście?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 20:05   #144
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Reni- Nail

http://www.reni-nail.shop.pl/shop/po...rod=564&cow1=1

co Wy na to? Masowa sprzedaż żelu... tylko po co komu AŻ tyle
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 07:17   #145
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: Reni- Nail

Może innej hurtowni....
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 15:37   #146
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez ana416 Pokaż wiadomość
http://www.reni-nail.shop.pl/shop/po...rod=564&cow1=1

co Wy na to? Masowa sprzedaż żelu... tylko po co komu AŻ tyle
Jeżeli zaopatruje się w produkty kilka stanowisk pracy naraz, to większe ilośći są bardziej opłacalne, ale, żeby prawie 4 litry żelu
Ja mam zapas żelu clear http://www.eurofashion.com.pl/sklepp...ta=PLN&lang=pl a i tak wydaje mi się, że jest go za dużo, a co dopiero 3750ml
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 09:19   #147
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Reni- Nail

Może sprzedają do firm, które je same sobie rozlewają do pudełeczek i firmują inną nazwą
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 10:43   #148
oleczka0106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8
Dot.: Reni- Nail

Inteligentni ludzie nie wypisują takich beznadziejnych tekstów . Nikt nikomu nie każe kupować galonu żelu. Proste nie chcesz nie kupuj a nie oczerniaj innych złośliwymi komentarzami.
Każdego sprzedawcy indywidualną sprawą jest to co sprzedaje i w jakich ilościach i nikomu nic do tego.
Ja osobiście używam żeli tej firmy i jestem z nich zadowolona.
Osoby, które nie posiadają predyspozycji do wykonywania paznokci żelowych winę zwalą na żel, bo tak jest im łatwiej się usprawiedliwić.
oleczka0106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 14:06   #149
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: Reni- Nail

Oleczka pierwszy post i tak ostro??
Żele z reni nail sa do dupy i to jest prawda najprawdziwsza i kazdy o tym wie, nie zależnie czy predyspozycje posiada czy nie, wystarczy ze posiedzi troche w przedłużaniu paznokci i wyprobuje różne produkty z różnych firm (nie tylko tych z najniższą ceną, ale również tych z wyższych półek) to nie ma czego porównywać. Porównanie bedzie jak miedzy niebem a ziemą
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 18:06   #150
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Reni- Nail

Cytat:
Napisane przez oleczka0106 Pokaż wiadomość
Inteligentni ludzie nie wypisują takich beznadziejnych tekstów . Nikt nikomu nie każe kupować galonu żelu. Proste nie chcesz nie kupuj a nie oczerniaj innych złośliwymi komentarzami.
Każdego sprzedawcy indywidualną sprawą jest to co sprzedaje i w jakich ilościach i nikomu nic do tego.
Ja osobiście używam żeli tej firmy i jestem z nich zadowolona.
Osoby, które nie posiadają predyspozycji do wykonywania paznokci żelowych winę zwalą na żel, bo tak jest im łatwiej się usprawiedliwić.

Kolejna wierna obrończyni w stylu postw "Allepaznokcie"? Jak to osoba o owym nicku pisała "prawdziwa stylistka to i z niczego zrobi paznokcie" Sorry, ale wg mnie Reni-Nail to kit i mnie do tego szajsu nie rpzekonasz, tak jak i większości dziewczyn na forum

Czyżby jakiś zakompleksiony pracownik biura RN się doezwał?
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.