Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 23:18   #391
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Domi wszystkiego najlepszego!!!
Wybacz, że takie skromne, ale szczere




Atoja Śliczną masz czarnulkę i nie wygląda jak noworodek, jest urocza.




Mariola, może Ty się jeszcze zastanów nad drugim, do twarzy Ci z maleństwem na rękach
__________________
65

250
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:20   #392
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;18072447]patrzcie wiewiórę [/QUOTE]
Ja to już kiedyś widziałam, ale się ubawiłam znowu Genialna!
Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Domi wszystkiego najlepszego!!!
Wybacz, że takie skromne, ale szczere
Bardzo Ci dziękuję
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:20   #393
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Paulo, jaki sliczny ten trencz
Atojko, dobrze cie tu widziec

mialam dzis kiepski dzien..

ferg, haha ja nie wiem po co ta babka z filmiku tak sobie starannie zamalowywala te cienei pod oczami jak chwile potem je przykryla solidna porcja czerni
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-03-22 o 23:28
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:21   #394
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Witajcie kochane no i nie wyrobiłam się, ale za to na 1500 mój post:
Chciałam Wam na wstępie jeszcze raz serdecznie podziękować WSZYSTKIM za to ogromne wsparcie i serdeczności jaka mnie obdarzyłyście. No i za niespodziankę (ciekawe, czy ktoś tęsknił za moim "no"), która na mnie czekała, a przyprawiła mnie o łzy wzruszenia.
Więc tak: dotarłyśmy wreszcie dziś do domu z przygodami, ale juz jesteśmy:jupi :. Jestem potwornie dziś zmęczona, oszołomiona wydarzeniami, wrażeniami, emocjami jak i proszkami przeciwbólowymi i innymi, więc nawet nie próbuje nadrabiać ani pytać co sie działo.
Dzieki Marioli i Fance, które sprawiły mi niesamowitą radość wizytą, pewnie poznałyście moją czarną kruszynkę. Jest niesamowicie dzielna (dzielniejsza niż mama) i grzeczna. Troszkę przeszła, ale wszystko już jest ok. Wracam po mału do świata i nareszcie do was, ale potrzebuje chwilkę jeszcze na dojście i zorganizowanie sie.

aaaaaa i jeszcze jedno:
BRAKOWAŁO MI WAS OKROPNIE I TĘSKNIŁAM

DOMI, urodzinowe buziaczki:roz a:
Witaj z powrotem

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Te znowu o jakiś jajkach ... idę sobie i proszę dla mnie tez kliknąc te szampony (a co)!
Kierunek gg

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

ostatnio uwielbiam używać klasycznej Cinemy, ciekawe jak pachnie Festival masz porównanie?

Mówisz, że lepsza od Kallosa?
Jeszcze nie mam Ale Festival jak na razie mi się spodobał Jak już pisałam zabrakło mi miejsca na porządne testy także w najbliższych dniach będzie kontynuacja Tu co nieco dziewczyny pisały

Co do odżywki, to wiadomo każde włosy są inne i co innego lubią Na mnie Gloria nic a nic nie działa, jakbym żadnej odżywki nie użyła, a wiele osób ją chwali Kallosa mam za krótko żeby powiedzieć że tamta jest na pewno lepsza Jedno wiem, po prawie 3 miesiącach nic złego się z włosami nie dzieje a to u mnie i tak sukces Żadnego obciążenia, klapnięcia, zwiększonego przetłuszczania itp
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:28   #395
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atoja jestes nareszcie! Tak sie ciesze, ze wszystko w porzadku i ze juz jestescie razem w domku. My tez za toba tesknilysmy i duzo o was myslalysmy.
Caluje mocno.

Corka mi sie kolysanki nauczyla. Tzn.dospiewuje razem ze mna niektore slowa, wiekszosci koncowki slow, ale wie kiedy jakie bedzie. Zaskoczyla mnie tym dzisiaj,bo zamiast zasypiac to sie cieszyla i spiewala.

Wylicytowalam stanik
A w plaszczu sie zakochalam i mam nadzieje ze on odwzajemni moja milosc, kiedy go dorwe w swoje rece
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:28   #396
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Jeszcze odnośnie porodów dodam historię mojej mamy Otóż bóle zaczęły jej się jakoś wcześnie rano Pojechała jednak 40km do Warszawy do pracy (pracowała wtedy w centrum więc dostać się tam i wydostać stamtąd nie jest łatwo ). Przepracowała cały dzień i koło 16 wróciła do Mińska autobusem, poszła do domu (mieszkała na 4 piętrze bez windy ) wzięła niezbędne do szpitala rzeczy i z moją babcią poszły na piechotę kilka km do szpitala Ja się urodziłam dopiero 23.05
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:30   #397
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Hehhe, widze ze macie faze na jajeczka ostatnio
Mysle ze mozna sie wprosic do mnie Skoro transakcja z Viol, i z Lemirka sie udala, to mysle ze kolejne tez da sie zrobic
a czy można by się wprosić z czymś innym niż jajko?

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
co to jajeczka do ust? chcę to? dajcie mi Andżelka, ona mnie namówi na bank
no pięknie... ale masz o mnie zdanie ale wybacz na jajko Cię nie namówię (na razie )

Atoja witaj nam również Ciebie brakowało

Agusia mogłabyś jeszcze raz napisać jaka to odżywka? w tym linku co podałaś otwiera się szampon...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 23:33   #398
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Agusia mogłabyś jeszcze raz napisać jaka to odżywka? w tym linku co podałaś otwiera się szampon...
Musiało mi się pokręcić Odżywka to ta
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:38   #399
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam Ale Festival jak na razie mi się spodobał Jak już pisałam zabrakło mi miejsca na porządne testy także w najbliższych dniach będzie kontynuacja Tu co nieco dziewczyny pisały

Co do odżywki, to wiadomo każde włosy są inne i co innego lubią Na mnie Gloria nic a nic nie działa, jakbym żadnej odżywki nie użyła, a wiele osób ją chwali Kallosa mam za krótko żeby powiedzieć że tamta jest na pewno lepsza Jedno wiem, po prawie 3 miesiącach nic złego się z włosami nie dzieje a to u mnie i tak sukces Żadnego obciążenia, klapnięcia, zwiększonego przetłuszczania itp
Piszą, że to lżejsza wersja klasyka... więc ja dziękuję, bo jak na mój gust klasyk mógłby być trochę mocniejszy ale i tak uwielbiam

co do włosów - gloria też totalnie mi nie pasi... oddałam połowę opakowania koleżance chętnej na testy. Sprawdzę tę Pollenę akurat jutro będę w Auchan.


Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Jeszcze odnośnie porodów dodam historię mojej mamy Otóż bóle zaczęły jej się jakoś wcześnie rano Pojechała jednak 40km do Warszawy do pracy (pracowała wtedy w centrum więc dostać się tam i wydostać stamtąd nie jest łatwo ). Przepracowała cały dzień i koło 16 wróciła do Mińska autobusem, poszła do domu (mieszkała na 4 piętrze bez windy ) wzięła niezbędne do szpitala rzeczy i z moją babcią poszły na piechotę kilka km do szpitala Ja się urodziłam dopiero 23.05
na piechotę...?

z "moim" porodem też były jaja... mamie wody odeszły 10. sierpnia RANO, a do szpitala pojechała dopiero w nocy z 10. na 11. bo nikt mojej mamusi wówczas 19-letniej nie uświadomił, że odejście wód oznacza początek porodu ciemnogród po prostu... jeszcze gdyby była w domu to może, ale była akurat u teściów na wsi (okres żniw, tatuś zapitalał na kombajnie kiedy się rodziłam ). Ale że w ogóle wtedy niektóre dziewczyny nie wiedziały, jak przebiega poród... no masakra... Mamuśka poleżała tak sobie do wieczora dnia 11. sierpnia pod okiem olewających lekarzy, aż na wieczorną zmianę przyszła w końcu jakaś rozsądna babka i jak usłyszała ile czasu ja tkwię w środku bez wód płodowych (40 godzin...) to podobno podniosła alarm na pół szpitala... od razu pas do ekg i tak dalej... na szczęście nic mi nie jest, przynajmniej tak mi się wydaje
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:47   #400
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Agusia dziękuję jak już wykończę to co mam (kiedy to będzie ) to spróbuję

Czy któraś z Was nie ma na zbyciu malutkich próbeczek kolorów: subtle ivory, subtle gold i subtle yellow -> forumuła ethereal z Lauress?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 23:55   #401
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Piszą, że to lżejsza wersja klasyka... więc ja dziękuję, bo jak na mój gust klasyk mógłby być trochę mocniejszy ale i tak uwielbiam

co do włosów - gloria też totalnie mi nie pasi... oddałam połowę opakowania koleżance chętnej na testy. Sprawdzę tę Pollenę akurat jutro będę w Auchan.

na piechotę...?

z "moim" porodem też były jaja... mamie wody odeszły 10. sierpnia RANO, a do szpitala pojechała dopiero w nocy z 10. na 11. bo nikt mojej mamusi wówczas 19-letniej nie uświadomił, że odejście wód oznacza początek porodu ciemnogród po prostu... jeszcze gdyby była w domu to może, ale była akurat u teściów na wsi (okres żniw, tatuś zapitalał na kombajnie kiedy się rodziłam ). Ale że w ogóle wtedy niektóre dziewczyny nie wiedziały, jak przebiega poród... no masakra... Mamuśka poleżała tak sobie do wieczora dnia 11. sierpnia pod okiem olewających lekarzy, aż na wieczorną zmianę przyszła w końcu jakaś rozsądna babka i jak usłyszała ile czasu ja tkwię w środku bez wód płodowych (40 godzin...) to podobno podniosła alarm na pół szpitala... od razu pas do ekg i tak dalej... na szczęście nic mi nie jest, przynajmniej tak mi się wydaje
W Auchan nie widziałam niestety ani tych szamponów ani odżywki

Jak dla mnie Festival wcale delikatny nie jest, jest całkiem intensywny Muszę klasyczną poniuchać to porównam

Niezła akcja porodowa Całe szczęście że wszystko się dobrze skończyło

Na piechotę, na piechotę Jakieś 3 km
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 06:52   #402
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część


kubki ze steropianu piękne? tak, mogą być...
kawka dla wszystkich i biegne- dzis 1000spraw
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 07:41   #403
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

cześć

coś ostatnio mam kłopoty z obudzeniem się a zasypiam po 20, zapadam w wiosenny sen czy co

nadrobię i coś naskrobię
a tymczasem idę dzieciarnię poskromić i nakarmić
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 08:33   #404
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atoja


Mariolu Helena rodzila sie 26 godzin a Misia 2
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 08:58   #405
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cześć dziewczynki!
Ja już po śniadaniu, po kawce i po nadrobieniu plotek

Co do drugiego dziecka to zdcydowanie odmawiam - moje dziecko ma już starsze rodzeństwo więc nie czuję się w obowiązku zapewnienia mu młodszego
Aczkolwiek, jak pokazałam mu zdjęcia Lenki to się rozczulił i mocno zdziecinniałym głosem powiedział: "o jaka słodziutka dzidzia" i pogłaskał monitor
Co do porodów, to w dzisiejszych czasach też dużo dziewczyn nie wie jak to przebiega... każdy poród jest inny. Ja zgłosiłam się do szpitala tydzień po terminie, bo nic mi nie dolegało i dostałam opier***nicz od położnej.... jak mnie podłączyły pod KTG to okazało się że mam skurcze, których w ogóle nie czułam.... i bardzo się cieszyłam, że tak łatwo akcja porodowa wygląda... a później było już coraz gorzej i nawet nie pamiętam wszystkiego bo traciłam przytomność (TŻ mi opowiadał). Moja mama opowiadała, że dopiero 4 dziecko dobrze jej się rodziło bo poczytała trochę o technikach oddychania itp... a z pierwszym dzieckiem to 2 doby lezała na porodówce. (oczywiście przed moim porodem nic a nic mi nie opowiadała, dopiero po - jak się okazało że podobnie jej i moje porody przebiegały).

Agusia - odpowiedziała i na GG i na PW
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:05   #406
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Dzień dobry
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:10   #407
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

dobry
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:10   #408
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Viol - już II faza.... jak mama? daje radę?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:20   #409
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Viol - już II faza.... jak mama? daje radę?
Od soboty druga faza jest nieźle. Na I fazie ja poleciałam z wagi w pierwszym tygodniu, mamę ruszyło w drugim. W rezultacie obie schudłyśmy po 3 kg w 2 tygodnie. Mamie ubyło 2 cm w pasie - cieszy się i narazie wygląda na to, że będzie się trzymać. Krokomierz już ode mnie dostała, jak tylko się odrobimy z wiosennym sprzątaniem to będziemy spacerować.

A właśnie... jak to jest w produktami mącznymi na II fazie? Bo mam smak na naleśniki... ale pewnie nie wolno
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 09:22   #410
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atojka! Jak dobrze, że już w domku
Dzień dobry i miłego dnia wszystkim
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 09:47   #411
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atojko jak dobrze ze wrocilas i ze wszystko w porzadku martwilysmy sie, ale delegacje wizazanek donosily dobre wiesci

Sliczna jest coreczka, sliczna!



Apropo porodow.. Ja urodzilam sie 16stego, a 15stego jest w mojej wsi(a raczej bylo za starych dobrych czasow) swieto Matki Boskiej, odpust() oraz wieczorem wielka ZABAWA na ktora czekaja mieszkancy naszej i okolicznych wsi caly rok. Dla "miastowych" tez wielka podnieta kuzynki mojej mamy przyjezdzaly do nas i koniecznie chcialy isc. I kiedys mama opowiada ze w tym '84 tez przyjechaly i tez ja wyciagnely. i poszla. Moja zawsze rozsadna i az nudna mama Potanczyla sobie dziewczyna pewnie. Hmm..

a ja sie urodzilam.....(dopiero jakis czas temu sprawdzilam) o 5 rano!! 16stego. To gdzie ja sie rodzilam? w remizie strazackiej???
No.. szkoda ze o tym nie wiedzialam za czasow jurnej mlodosci gdy sie wymykalam na imprezy i awantury byly. Przynajmniej wiedzialabym ze mam to we krwi


Andzelku-alez ja mam najlepsze zdanie na Twoj temat. tylko Ty na mnie tak dzialas ze pytasz "Chcesz?" a ja jakos nie umiem sie oprzec
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange

Edytowane przez ferguusson
Czas edycji: 2010-03-23 o 09:49
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:39   #412
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atojka , ciesze sie ze juz w domu z corka.
Pastereczko, a czyje to kubki, jaka firma? pomysl extra.

Ferg, wlasnie sobie uswiadomilam ze Ty jestes bardzo mloda cos mie sie w glowie miesza..............

Aha milego dnia....co dzis kupujemy
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:52   #413
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Atojki w domu hip hip hurraa
Po kawkach, po sniadanku w trakcie drugiej zielonej jasminowej fergowej . A jak czytam o porodach to az mnie boli
o tak sie boje
Paula super plaszczyk, chyba zajrze dzisiaj do HM chociaz nie powinnam bo strasznie zaszalalam w tym miesiacu, jestem splukana!!!
A propo wczoraj kupilismy nowy namiot o taki
mam nadzieje ze bedzie ciepky bo ja zmarzluch jestem
aljako lakier - odzywka taka
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:53   #414
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Hehhe, widze ze macie faze na jajeczka ostatnio
Mysle ze mozna sie wprosic do mnie Skoro transakcja z Viol, i z Lemirka sie udala, to mysle ze kolejne tez da sie zrobic
ja też chcę ja też!!

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Witajcie kochane
Atojka ale fajnie Cię tu widzieć, no i uśmiechniętą całusów dla całego babińca milion (a co Twój Tż na zagęszczenie bab na metr kwadratowy? )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ja się urodziłam dopiero 23.05
Agusia, to dokładnie tak jak ja!! (ale Tyś chyba nie grudniowa??)




a ja miałam (mam?) od kilku dni doła. przez te nadprogramowe kg, których teraz przez co najmniej następny rok nie ruszę. ani sobie jakiś ciuchów kupić, ani nic, nie znoszę się przeglądać w lustrach przymierzalni (tak jak te laski z programów Goka Wana, czy jak mu tam). nie chce mi się ubierać, wymyślać stroju, w ogóle najlepiej bym nie myślała o tym jak wyglądam, a to jest straszne
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:53   #415
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

ja tylko chyłkiem, bo wisashuję z pracy
(nałóg się pogłębia i wciąga jak bagno)

ferg czy mogę Cie prosić o fotki tych nowych opakować blusche?
bo pamiętam, że pisałaś że ładne
ale czy praktyczne? jak się ich używa? - znaczy ja z tymi otwieranymi "puderniczkami" miewam kłopoty i zastanawiam się czy awrto dopłacać do przesyłki, skoro mogę zamówić refila?

atojko, uściski jeszcze dla Ciebie i malutkiej

a z tą świadomością to róznie bywa,
ja się spotkałam z dziewczyną lat 18 co to przyjechała z bólem brzucha na dyżur ostry chirurgiczny (że niby wyrostek)
btw przyjechała z rodzicami
a to jednak poród był
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:54   #416
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Po kawkach, po sniadanku w trakcie drugiej zielonej jasminowej fergowej .
a która to jest ta fergusiowa, możesz przypomnieć?
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:56   #417
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Od soboty druga faza jest nieźle. Na I fazie ja poleciałam z wagi w pierwszym tygodniu, mamę ruszyło w drugim. W rezultacie obie schudłyśmy po 3 kg w 2 tygodnie. Mamie ubyło 2 cm w pasie - cieszy się i narazie wygląda na to, że będzie się trzymać. Krokomierz już ode mnie dostała, jak tylko się odrobimy z wiosennym sprzątaniem to będziemy spacerować.

A właśnie... jak to jest w produktami mącznymi na II fazie? Bo mam smak na naleśniki... ale pewnie nie wolno
Violl, brawo Dobrze, że mama traci centymetry w pasie, każdy centymetr stracony w tym obwodzie to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim krok w stronę zdrowia.

A co do naleśników, to oczywiście możesz, tylko najlepiej z mąki z pełnego przemiału i raczej z białkiem, czyli z białym serem lub całkiem wytrawne, np. z mięsem i warzywami. Ale jeśli nie możesz powstrzymać smaka na słodkie, to polecam owocowe smarowidła, nie mają cukru jak tradycyjne dżemy. Na przykład TAKIE Ale nie musisz zamawiać przez internet, zazwyczaj są dostępne w tzw. sklepach ze zdrową żywnością, często w dziale dla diabetyków.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
a z tą świadomością to róznie bywa,
ja się spotkałam z dziewczyną lat 18 co to przyjechała z bólem brzucha na dyżur ostry chirurgiczny (że niby wyrostek)
btw przyjechała z rodzicami
a to jednak poród był
Chyba żartujesz Nie wiem, czy to faktyczna niewiedza, czy po prostu wypieranie rzeczywistości ...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 10:58   #418
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Anka, ale u Ciebie to się nie liczy jako nadprogramowe kilogramy!
to właśnie ten okres kiedy możesz sobie ważyć ale chcasz i masz do tego świetny pretekst
więc wiesz ...
poza tym pojedziesz do USA, a tam będziesz się czuła jak chudzielec na tle społeczeństwa
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:00   #419
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Atojka , ciesze sie ze juz w domu z corka.
Pastereczko, a czyje to kubki, jaka firma? pomysl extra.

Ferg, wlasnie sobie uswiadomilam ze Ty jestes bardzo mloda cos mie sie w glowie miesza..............

Aha milego dnia....co dzis kupujemy
a to tak staro wygladam ? prosze mi tu po pozorach nie oceniac

tez mi sie kubki podobaja bardzo

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Atojki w domu hip hip hurraa
Po kawkach, po sniadanku w trakcie drugiej zielonej jasminowej fergowej . A jak czytam o porodach to az mnie boli
o tak sie boje
Paula super plaszczyk, chyba zajrze dzisiaj do HM chociaz nie powinnam bo strasznie zaszalalam w tym miesiacu, jestem splukana!!!
A propo wczoraj kupilismy nowy namiot o taki
mam nadzieje ze bedzie ciepky bo ja zmarzluch jestem
aljako lakier - odzywka taka
oj tam Ja bym juz chciala by mnie "pobolalo" porodowo Niestety, kazdy lekarz okulista mi mowil ze raczej tylko cesarskie mnie czeka ze wzgledu na oczy, dosc specyficzna sprawa)..

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
ja tylko chyłkiem, bo wisashuję z pracy
(nałóg się pogłębia i wciąga jak bagno)

ferg czy mogę Cie prosić o fotki tych nowych opakować blusche?
bo pamiętam, że pisałaś że ładne
ale czy praktyczne? jak się ich używa? - znaczy ja z tymi otwieranymi "puderniczkami" miewam kłopoty i zastanawiam się czy awrto dopłacać do przesyłki, skoro mogę zamówić refila?

atojko, uściski jeszcze dla Ciebie i malutkiej

a z tą świadomością to róznie bywa,
ja się spotkałam z dziewczyną lat 18 co to przyjechała z bólem brzucha na dyżur ostry chirurgiczny (że niby wyrostek)
btw przyjechała z rodzicami
a to jednak poród był

I nie mow-w basenie "to" zlapala

Spociku, jak tylko szef wyjdzie zapalic to przeszukam forum, bo wklejalam zdjecia juz gdzies.. Ale szczerze-to sa tak niepraktyczne ze nie warto. Choc napewno zdobia. Ja i tak wysypuje na wieczko od EDM'u i tak nakladam.
zaraz poszukam zdjec.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 11:02   #420
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy o minerałach i nie tylko X część

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
a która to jest ta fergusiowa, możesz przypomnieć?
a o to juz trzeba Ferg pytac Ja wiem jedno - wyjatkowo pyszna

spot - straszna historia
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.