Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-07, 18:31   #1
izik83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5

Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??


Witam i proszę o pomoc

Na początek krótki opis. Mam 27 lat, 172 cm wzrostu, brązowe oczy i dosyć jasną cerę. Jestem szatynka i ważę 57kg. Za 16 dni będę brała ślub cywilny i potrzebuję pomocy w doborze butów (koniecznie na płaskim obcasie), kwiatów oraz ewentualnie biżuterii.
Sukienkę już mam i wygląda dokładnie tak: http://www.designerdesirables.co m/designer-evening-dresses-c6/designer-cocktail-dresses-c17/rinascimento-dress-ruched-satin-bodycon-p14413, z tym że jest w innym kolorze. Wg opisu na metce, kolor mojej sukienki, to "mud brown". Udało mi się znaleźć coś w tym stylu. Zdjęcie w załączniku.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1922.jpg (33,0 KB, 143 załadowań)

Edytowane przez izik83
Czas edycji: 2010-12-13 o 15:04
izik83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:05   #2
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

Wszystko zależy czy chcesz iść w kontrast czy raczej w kobiece stonowane beże
Mi do tej sukni pasowałyby czerwone lub chabrowe (ewentualnie żółciutkie) butki Jeśli samochód zostawi was pod samym urzędem i nie boisz się zmarznąć proponowałabym balerinki. Wysokie buty na płaskiej podeszwie będą nadawały Twojej sylwetce ciężkości.

Niebieskie kwiaty do bukietu o tej porze roku to tylko barwione(bo chabrów raczej nie dostaniesz) Może spróbuj irysy (choć tez trudno)
Zółte poza zwykłymi różami możesz dostać lilie, gerbery (tak niedoceniane a tak wesołe kwiaty ) i kantadeski bo są cały rok
Czerwony róże, gerbery, kantadeski,
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz036vq.jpg (61,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img0476got.jpg (104,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img5025got.jpg (89,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc00338qgd.jpg (43,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 645brr4.jpg (24,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg handtied37df0.jpg (19,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dc51d239fbced2ce3562b4cf820eac1e2b2344c7_m.jpg (50,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2k5d8ec824e3.jpg (50,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet6.jpg (11,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lilia22.jpg (42,6 KB, 5 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:15   #3
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

Znów Kantadeski i amarylis i niedoceniane gerbery

W sumie do połączenia z beżem, brązem najfajniej wyglądałaby wiązanka z gerberów albo eustomy( tu jest piękny bukiet: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1291668038)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38285808hb8.jpg (30,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czerwonekalieig3.jpg (22,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13qk4.jpg (77,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AMARYLIS2.jpg (18,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 000000000001an8.jpg (38,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gerbery-bukiet_552.jpg (43,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dark_red_gerber_bouquet_154.jpg (43,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gerbera-boutonniere-ws-14-31.jpg (102,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gerbera.jpg (93,2 KB, 6 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:18   #4
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

hmm z biżuterii to zależy tak naprawdę co lubisz nosić i w czym będziesz czuła się dobrze ja mogę polecić biżu jak na fotkach.
Co do butów to jednak wysokie obcasy w kolorach od beżu do brązu-wysmuklą sylwetkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg golden shadow.jpg (33,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flower.jpg (67,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lawa komplet.jpg (56,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg golden palace.jpg (67,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perły.jpg (44,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keishi wedding.jpg (69,8 KB, 3 załadowań)
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:27   #5
izik83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

Dziękuję za pomoc.

Tak, jedynie balerinki, chociaż mam dosyć dużą stopę (rozmiar 41). A jeśli chodzi o kolor, to myślę że albo czerwień, albo ten delikatny róż. A jakieś pomysły co do biżuterii??
izik83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:59   #6
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

Izik ja mam 42 i tez pomykam w balerinach a jestem tylko 1cm wyższa od Ciebie.

jeśli chodzi o biżuterię duże znaczenie ma to co założysz na wierzch sukienki. Sweterek, jakieś bolerko, marynarkę? Oraz oczywiście czy po ceremonii będziecie robić obiad i później zdejmiesz okrycie

Ja postawiłabym na coś delikatnego bransoletka +kolczyki (tylko uważaj, bo niektóre bransoletki zaciągają sukienki )
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 12:46   #7
izik83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

Takaya, rozmiar 42? To jest jakieś pocieszenie. Ogólnie, to jestem bardzo szczupłą osobą i moje jedyne obuwie na płaskim obcasie to klapki;-). Ale ponieważ nie chcę być wyższa od Pana Młodego, to zostają balerinki.
Nie jest źle. Już mniej więcej wiem, że powinny być czerwone, najlepiej satynowe. Jeśli chodzi o górę stroju, to będzie bolerko w kolorze sukienki. Kupiłam w komplecie z sukienką. Teraz trochę żałuję, ale niech już tak zostanie. Aha, i w tym stroju będę już przez resztę wieczoru.
Kwiaty w kolorze butów? To może te czerwone gerbery, ewentualnie kantadeski, no albo róże.
Bransoletkę już mam i jest srebrna, dosyć cienka. Na środku jest kwiatek (trzy płatki i łodyga) wysadzany cykoriami. Zastanawiam się jakie dobrać do tego kolczyki i łańcuszek. Macie pomysły?
No chyba, że zostawić tę bransoletkę, bo i tak będzie mało widoczna (bolerko z długim rękawem). Straszne mnie korci by biżuteria ( kolczyki+ łańcuszek) też była czerwona. Co wy na to?
izik83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 17:11   #8
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

izik ja bym dała bordo niewiem czemu ale zawsze do takiego koloru wyobrazam sobie bordo

takaya dała zdjecie fajnej wiązanki z gerber
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 18:11   #9
izik83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

Dżagódka, bardzo dobry pomysł z tym kolorem bordo. Poza tym to ulubiony kolor mojej mamy. Dzięki!
izik83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:43   #10
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

izik ja też ide do ślubu w kolorowych butach 9zielony) bierzemy cywilny bo mamy uczulenie na kościół a po nim weselicho. Suknia biała gładka bez ozdób +zielone buty (tzn o ile uda mi sie dostać satynowe jasnozielone na 9cm obcasie na moja stopę ) Też chciałam kolczyki pod buty dobrać, ale naoglądałam się zdjęć PMek i BARDZO podoba mi się biała suknia, kolorowe butki i w tym samym kolorze wiązanka Ewentualnie wsadzę zielonego kwiatka we włosy

Myślę, że kolczyki z czerwonymi kamieniami wyglądałyby super przy twojej sukience. Tyle,że postawiłabym na stare złoto (chociaż złota nienawidzę ) albo stare srebro kolczyki w stylu vintage. O te sa przepiękne, ale nie wiem skąd ta cena
http://allegro.pl/granaty-w-krolewsk...327813838.html

ja chyba zdecyduje się na zakup takich meeega długich w toowee tu masz z czerwonymi kamieniami:
http://www.toowee-style.pl/Truskawko...3-default.html
Kolczyki nie są ze srebra, ale mi to nie przeszkadza, wazne że sa ładne i jest zaznaczone w których oczka są ze szkła a w których są syntetyczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1327813838.jpg (13,8 KB, 8 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:10   #11
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: Ślub cywilny- sukienka, buty, dodatki??

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
izik ja też ide do ślubu w kolorowych butach 9zielony) bierzemy cywilny bo mamy uczulenie na kościół a po nim weselicho. Suknia biała gładka bez ozdób +zielone buty (tzn o ile uda mi sie dostać satynowe jasnozielone na 9cm obcasie na moja stopę ) Też chciałam kolczyki pod buty dobrać, ale naoglądałam się zdjęć PMek i BARDZO podoba mi się biała suknia, kolorowe butki i w tym samym kolorze wiązanka Ewentualnie wsadzę zielonego kwiatka we włosy
Takaya, odnośnie butów to zobacz tą firmę http://www.akces2.com/ Oni szyją na zamówienie pod wymiar. Możesz wybrać materiał, kolor, wysokość obcasa, itd. Sama sie nad nimi zastanawiam, chociaż boję się kupować butów, których nie mogę najpierw przymierzyć, ale z drugiej strony mogę zaprojektować sobie idealny model.

Izik, ja mam w podobnym kolorze suknię ślubną i również wybrałam do niej bordowy bukiet, tyle że z róż. Biżuterię będę mieć z kryształków ale za to wymyśliłam sobie dekorację sali w kolorze jasnego złota z bordo.
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.