Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 13:51   #2971
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

hehe ... mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 23:52   #2972
Maamen
Raczkowanie
 
Avatar Maamen
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 96
GG do Maamen Wyślij wiadomość przez MSN do Maamen
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mam nadzieje. Twoj blog to moja nowa biblia
Kupilam tylko dlatego ze jako swego rodzaju guru na tym forum polecalas. Autorytet sie liczy
Maamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:54   #2973
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

doszly moje rajstopki, uzylam ich juz dwa razy.
Leza wygodnie, choc przy zakladaniu wydaja sie bardzo ciasne.
Nie wiem jak opisac wrazenie ... porownalabym to do uczucia kiedy ma sie na sobie dobrze trzymajacy, swietnie dopasowany stanik
moze za kilka dni zdam relacje, bo wlasnie zaczela mi sie @ i ogolnie czuje sie do d***
a tego sprzedawce bardzo polecam, dostalam solidnie zapakowana sliczna paczuszke w rozowej kopercie, kilka bajerow gratisowych i odrecznie napisane podziekowanie za zakup
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 11:28   #2974
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
doszly moje rajstopki, uzylam ich juz dwa razy.
Leza wygodnie, choc przy zakladaniu wydaja sie bardzo ciasne.
Nie wiem jak opisac wrazenie ... porownalabym to do uczucia kiedy ma sie na sobie dobrze trzymajacy, swietnie dopasowany stanik
moze za kilka dni zdam relacje, bo wlasnie zaczela mi sie @ i ogolnie czuje sie do d***
a tego sprzedawce bardzo polecam, dostalam solidnie zapakowana sliczna paczuszke w rozowej kopercie, kilka bajerow gratisowych i odrecznie napisane podziekowanie za zakup
Moje dotarły wczoraj, także dopiero jedną noc miałam je na sobie. Dziwne uczucie, pomijając fakt, że samo uczucie spania w czymś na nogach jest mi obce... Zapewne jest to ten efekt, że przez kilka dni trzeba się do nich przyzwyczajać.

Wciąż czekam też na moje fejsszity
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 14:03   #2975
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

beafrance & gabs może mi któraś z was podać wysokość tych zakolanówek?
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:51   #2976
serenityxd
Raczkowanie
 
Avatar serenityxd
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 132
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

śledzę ten wątek już od jakiegoś czasu i mam pytanie
czy te rajstopy/podkolanówki/ zakolanówki pomogą w jakikolwiek sposób na słabe i bardzo widoczne naczynka krwionośne? Bo ostatnio zauważyłam takie drobne, kolorowe naczynka pojawiające się na łydkach.. I do tego te siniaki przy mocniejszym zetknięciu z czymkolwiek..
Pozdrawiam )
serenityxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 18:57   #2977
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez serenityxd Pokaż wiadomość
śledzę ten wątek już od jakiegoś czasu i mam pytanie
czy te rajstopy/podkolanówki/ zakolanówki pomogą w jakikolwiek sposób na słabe i bardzo widoczne naczynka krwionośne? Bo ostatnio zauważyłam takie drobne, kolorowe naczynka pojawiające się na łydkach.. I do tego te siniaki przy mocniejszym zetknięciu z czymkolwiek..
Pozdrawiam )
Ja właśnie też z powodu widocznych pękających naczynek i groźby żylaków jestem napalona na te zakolanówki
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 19:03   #2978
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
beafrance & gabs może mi któraś z was podać wysokość tych zakolanówek?
Od piety do końca 62 cm, całość ma 72 cm. Rozmiar L, noszone jedną noc - nie wiem, czy one sie rozciągają w pionie, chyba niewiele, bo kończą mi się w połowie uda, co by oznaczało, że po założeniu od pięty do końca mają jakieś 75 cm.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 19:08   #2979
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Od piety do końca 62 cm, całość ma 72 cm. Rozmiar L, noszone jedną noc - nie wiem, czy one sie rozciągają w pionie, chyba niewiele, bo kończą mi się w połowie uda, co by oznaczało, że po założeniu od pięty do końca mają jakieś 75 cm.
Dziękuję!
Chyba się zaraz na nie skuszę
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 23:18   #2980
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez serenityxd Pokaż wiadomość
śledzę ten wątek już od jakiegoś czasu i mam pytanie
czy te rajstopy/podkolanówki/ zakolanówki pomogą w jakikolwiek sposób na słabe i bardzo widoczne naczynka krwionośne? Bo ostatnio zauważyłam takie drobne, kolorowe naczynka pojawiające się na łydkach.. I do tego te siniaki przy mocniejszym zetknięciu z czymkolwiek..
Pozdrawiam )
na naczynka raczej nie pomoga ale na pewno w walce z zylakami jako dzialanie zapobiegawcze
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 16:19   #2981
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

muszę podziękować wszystkim, które kusiły pudrem peach sake dziś go użyłam i jest genialny, jeszcze takiej gładkiej buzi to nie miałam, dziś dodatkowo było bardzo duszno przed burzą, a ja mam idealny mat na buzi także przyłączam się do zachwytów nad nim
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 20:41   #2982
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

a czy ma któraś porównanie peach sake z elf hd?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:42   #2983
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
także przyłączam się do zachwytów nad nim:d
super, ze Ci pasuje ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 11:23   #2984
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
a czy ma któraś porównanie peach sake z elf hd?
ja mam jakby co do elf mineral booster, peach jest dużo dużo dużo lepszy

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
super, ze Ci pasuje ...
oj tak ogromny buziak dla Ciebie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 12:38   #2985
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

pare slow na temat filtra Missha Time Revolution White Cure -> - klik -

desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:28   #2986
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

przeczytalam caly watek,uffff....

Pierwsza rzecza jaka od 3 dni stosuje z pielegnacji Japonek,to.....picie wody.
Do tej pory pilam bardzo male ilosci plynow,glownie byla to kawa i fanta

Nastepna sprawa to eirloetapowe oczyszczanie skory.Do tej pory uzywalam tylko zelu do mycia twarzy,a na noc tonik z kwasem.Teraz kupilam olejek do zmywania makijazu,potem plyn micelarny Bioderma i dopiero tonik.
Kupilam tez piling Kanebo z jedwabiem i baaaaardzo go sobie chwale,ale jeszcze musze dluzej pouzywac.

Bardzo korci mnie zamowienie kremu BB,ale zalezy mi na kryciu i nie wiem,ktory bedzie ok.
Jeszcze mam pytanie do dziewczyn o te podkolanowki na zmeczone nogi.bardzo by mi sie przydaly,bo pracuje w przedszkolu i sie za dziecmi nabiegam.Czasami mnie nogi bola tak,ze az mi sie nie chce po pracy juz nigdzie isc.I tak sie wlasnie zastanawiam,czy nadawaly by sie "na dzien" ,do pracy.W Szwecji,tu gdzie mieszkam scholl ma takie podkolanowki,ale w opisie widzialam,ze to na dalekie podroze,do samochodu,samolotu i przeciwko zylakom,ale moze to w sumie te same?
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:58   #2987
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Bardzo korci mnie zamowienie kremu BB,ale zalezy mi na kryciu i nie wiem,ktory bedzie ok.
Jeszcze mam pytanie do dziewczyn o te podkolanowki na zmeczone nogi.bardzo by mi sie przydaly,bo pracuje w przedszkolu i sie za dziecmi nabiegam.Czasami mnie nogi bola tak,ze az mi sie nie chce po pracy juz nigdzie isc.I tak sie wlasnie zastanawiam,czy nadawaly by sie "na dzien" ,do pracy.W Szwecji,tu gdzie mieszkam scholl ma takie podkolanowki,ale w opisie widzialam,ze to na dalekie podroze,do samochodu,samolotu i przeciwko zylakom,ale moze to w sumie te same?
Nie znam asortymentu w Szwecji, ale w Japonii Dr. Scholl ma też podkolanówki i zakolanówki tzw. 'dzienne'. Z tego, co zauważyłam, od nocnych różnią się nieco mocniejszym naciskiem. Myślę, że to w zasadzie będą takie same, tylko kwestia tych paskali, ile mają te u ciebie, czy będą skuteczne. Ale jak w opisie mają to, co mają, to powinny być dobre.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 17:46   #2988
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

dzieki za odpowiedz.
Tak sobie mysle,ze to chyba o to samo chodzi,tylko roznia sie dlugoscia´i moca ucisku.Ja tu w Szwecji widzialam jeszcze te podkolanowki w aptekach,oprocz scholla jeszcze jakas inna marka to produkowala.
Z japonskich kosmetykow mialam super maseczki w postaci chusteczek nasaczonych roznymi substancjami.Dostalam od kolezanki,ktora tam byla dosc dlugo na kontrakcie z pracy.Te,ktore ja dostalam byly mocno nawilzajace np z biala herbata,ginko,rozjasniaja ce z arbutyna i kolagenem.fajna sprawa.

Muji ma tez najlepsze na swiecie absorbentki.Probowalam Shiseido,The Body Shop i inne marki,ale Muji przebija jakoscia i cena.Do tego organiczne.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 06:16   #2989
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
przeczytalam caly watek,uffff....
Jeszcze mam pytanie do dziewczyn o te podkolanowki na zmeczone nogi.bardzo by mi sie przydaly,bo pracuje w przedszkolu i sie za dziecmi nabiegam.Czasami mnie nogi bola tak,ze az mi sie nie chce po pracy juz nigdzie isc.I tak sie wlasnie zastanawiam,czy nadawaly by sie "na dzien" ,do pracy.W Szwecji,tu gdzie mieszkam scholl ma takie podkolanowki,ale w opisie widzialam,ze to na dalekie podroze,do samochodu,samolotu i przeciwko zylakom,ale moze to w sumie te same?
Gratulacje za przebrnięcie, ja właśnie chcę nawiązać to pewnego tematu z wątku, ale nie wiem jak sie za to zabrać bez czytania wszytskiego "ob ovo"... Ba, nawet nie pamiętam czy to tu ktoras wizażanka pisała o płukaniu włosów wodą po gotowaniu ryżu? Moze pamietasz, jako ześ swieżo po lekturze... Wróciłam z Chin gdzie w pewnej wiosce kobiety szczyca sie długaśnymi włosami (scinaja je tylko 2 razy w zyciu, ale nawet te odcięte kosmyki zachowuja i wplatają w rosnące włosy). I te ich włosy są pięknie, zdrowe i przede wszytskim nawet u staruszek błyszcząco czarne! One w ogóle nie siwieją! Opowiadaja, ze to zasługa wody z okolkcznych strumieni, grzebieni z rogu i po-ryżowej płukanki właśnie. Ale nie będę dłuzej rozwijać tematu, póki dokładnei nie zbadam.
Piszę w sprawie "dziennych" podkolanówek. Do takiego latania za dzieciakiami jak znalazł - o ile nogi Cię bolą , bo są napuchniete i ocieżałe. Jeśli masz po prostu zakwasy w mięśniach od biegania, to nie ten problem Na to polecane: dobre obuwie i ewentualne stabilizatory ze sklepów sportowych
Ja zawsze je zakładam podkolanówki uciskowe jak mam mieć cięższy dzień, wiecej chodzenia, stania itd. albo upały, albo okres. Do podrózy też - generalnie na każde okliczności, w ktorych nogi mogą mi sie męczyć na skutek trudnosci z krążeniem i braku odpoczynku. Tylko ja wtedy zakładam podkolanówki takie 'normalne' z sensie desingnu, z palcami, w uniwersalnym czarnym kolorze. Bo te Schollowskie lilaróż to mi nie bardzo "wyjściowe"... Tych uzywam w domu "do relaksu". A wśród tych uciskowych podkolanówek czarnych jest nawet duży wybór wzorów, choć kolor głównie jeden, ew. beż, ale rzadko. (tu w Jp). Wszytskie natomiast mają gęsty splot i odpowiedni materiał, by zachowac korzystne własciwości.
Jeszcze przed weekendem wybieram sie do sklepu po takie właśnie "skary" na prezenty, jak uda mi sie cyknać foty i dotrzec do producenta, to wrzucę zdjecia i linki, może znajdziecie gdzies u internetowych sprzedawców takie również, nie tylko Scholle...Warto!

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2011-05-23 o 06:20
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-23, 08:12   #2990
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Jeszcze mam pytanie do dziewczyn o te podkolanowki na zmeczone nogi.bardzo by mi sie przydaly,bo pracuje w przedszkolu i sie za dziecmi nabiegam.Czasami mnie nogi bola tak,ze az mi sie nie chce po pracy juz nigdzie isc.I tak sie wlasnie zastanawiam,czy nadawaly by sie "na dzien" ,do pracy.W Szwecji,tu gdzie mieszkam scholl ma takie podkolanowki,ale w opisie widzialam,ze to na dalekie podroze,do samochodu,samolotu i przeciwko zylakom,ale moze to w sumie te same?

frostis
czy masz na mysli cos takiego ? KLIK
Kupilam takie kilka dni temu, rewelacja. Teraz najchetniej wymienilabym wszystkie swoje podkolanowki na takowe wlasnie.
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2011-05-26 o 14:55 Powód: literowki
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:46   #2991
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez serenityxd Pokaż wiadomość
śledzę ten wątek już od jakiegoś czasu i mam pytanie
czy te rajstopy/podkolanówki/ zakolanówki pomogą w jakikolwiek sposób na słabe i bardzo widoczne naczynka krwionośne? Bo ostatnio zauważyłam takie drobne, kolorowe naczynka pojawiające się na łydkach.. I do tego te siniaki przy mocniejszym zetknięciu z czymkolwiek..
Pozdrawiam )
Brakuje ci przede wszystkim witaminy C i rutyny.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 10:23   #2992
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość

frostis
czy masz na cos takiego ? KLIK
Kupilam takie kilka dni temu, rewelacja. Teraz najchetniej wymienilabym wszystkie swoje podkolanowki na takowe wlasnie.
O, jakie fajne! Takich nie widziałam w Jp. "Standardy garniturkowe" nie przewidują najwyraźniej , wszytkie panie chodzą w czarnych, (nawet jak ich słuzbowy garniturek to fartuch sprzedawcy) Widocznie tak należy
Teraz ja będę okupować internetowe sklepy w celu nabycia kolorów bardziej cielistych, wcielając powoli zamiar wymiany wszystkich używanych skarpet i podkolanówek na te właśnie, w życie.
Może powinnyśmy założyć osobny wątek na temat podkolanówek , zakolanówek itp. "masujących" - nie sądziłam, że będzie jak rzeka. Jak myślicie...?

Edytowane przez Isobe
Czas edycji: 2011-05-23 o 10:24
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:00   #2993
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny czy któraś z Was mieszkająca w PL ma w planach zakup tych zakolanówek o których pisała Isobe? Nie mam konta na ebay i na razie nie chciałabym zakładać i jeśli byłaby możliwość to chciałabym przyłączyć się do zakupów. Proszę piszcie na PW. Przepraszam za offtop.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:46   #2994
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
O, jakie fajne! Takich nie widziałam w Jp. "Standardy garniturkowe" nie przewidują najwyraźniej , wszytkie panie chodzą w czarnych, (nawet jak ich słuzbowy garniturek to fartuch sprzedawcy) Widocznie tak należy
Teraz ja będę okupować internetowe sklepy w celu nabycia kolorów bardziej cielistych, wcielając powoli zamiar wymiany wszystkich używanych skarpet i podkolanówek na te właśnie, w życie.
Może powinnyśmy założyć osobny wątek na temat podkolanówek , zakolanówek itp. "masujących" - nie sądziłam, że będzie jak rzeka. Jak myślicie...?
co prawda zalinkowalam w kolorze naturalnym ale moje sa czarne
Sa mocne, solidne, troche grubsze od tradycyjnych (kryjace), na pewno nie beda sie tak latwo zaciagac, mysle ze posluza dlugo. No i ladnie wygladaja, sa takie gladziutkie.
kupilam na ebayu za 1funta i zamierzam polowac dalej.
Wybralam rozmiar M ale powiem, ze jak zakladalam to bylam pewna ze sa za male. Ciasnota niesamowita, ale jak juz przeszly paluszki, potem pieta i naciagnelam na lydke to .... super sie ulozyly.
moze rzeczywiscie zalozylmy watek

TU
stronka scholla i rodzaje "skarpetek"
__________________


Edytowane przez beafrance
Czas edycji: 2011-05-23 o 12:03
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:37   #2995
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ogladalam rozne rodzaje podkolanowek dzisiaj w aptece i one w sumie dzialaja tak samo.Roznia sie tylko designem,dlugoscia,moca ucisku ,¨cena i producentem.jeszcze sie nie zdecydowalam,ktore kupic,ale jutro po pracy migam i w najgorszym wypadku kupie 2 pary.
jesli chodzi o wode ryzowa do plukania wlosow to nie pamietam juz szczegolow z watku.Mysle,ze ma dobre dzialanie na wlosy,ale w sumie ryz mtowi.Oryza sativa stearch to slynna maczka ryzowa dodawana do pudrow matujacych,wiec wydaje mi sie ,ze i woda ryzowa moglaby zabierac polysk wlosow,ale...moze sie myle.Kiedys mialam malutka buteleczke oleju ryzowego.Kupilam w Tajlandi na wakacjach i byl niesamowity do odzywiania cery np na noc po calodziennym opalaniu.I pamietam,ze nie mialam po nim zadnego wysypu ,a np po olejku awocado lub z orzechow laskowych mialam zapchane pory.ten olejek ryzowy uregulowal mi tez cere na dlugie miesiace,mniej sie przetluszczala.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:48   #2996
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

ja czekam na nocne z scholla co prawda moglabym kupic rownie dobrze inne ale co tam
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 14:58   #2997
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
jesli chodzi o wode ryzowa do plukania wlosow to nie pamietam juz szczegolow z watku.Mysle,ze ma dobre dzialanie na wlosy,ale w sumie ryz mtowi.Oryza sativa stearch to slynna maczka ryzowa dodawana do pudrow matujacych,wiec wydaje mi sie ,ze i woda ryzowa moglaby zabierac polysk wlosow,ale...moze sie myle.Kiedys mialam malutka buteleczke oleju ryzowego.Kupilam w Tajlandi na wakacjach i byl niesamowity do odzywiania cery np na noc po calodziennym opalaniu.I pamietam,ze nie mialam po nim zadnego wysypu ,a np po olejku awocado lub z orzechow laskowych mialam zapchane pory.ten olejek ryzowy uregulowal mi tez cere na dlugie miesiace,mniej sie przetluszczala.
Wiesz co, cały widz polegał na tym, że ta "woda ryżowa" (po płukaniu ryżu), którą używają owe Chinki (plemię Yao) jest fermentowana. Nie wiem jednak, czy tak "sama z siebie", czy dzięki dodaniu czegoś. Podobno śmierdzi nieźle... Widziałam kobietę jak sobie to wsmarowywała, ale nie na tyle z bliska, by wywąchac, natomiast w wyglądu byla to lekko oślizgła maź. Myślę, że w "ogólnodostepnej" kosmetyce w tej postaci by nie przeszło, zwłaszcza w Japonii. No ale efekty jakie widziałam każą się zastanowić... Ale może to kurde jakieś geny, a nie rogowy grzebyk, strumień i skisłe popłuczyny? No weź, babcie 80 lat i bez siwego kosmyka... Też bym tak chciała
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 19:40   #2998
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

dziewczynki muszę kupić filtr, wybrałam kilka z ebay może macie któryś i możecie coś o nim powiedzieć, a jak nie, to który na wyczucie byście wybrały oto moje propozycje:
1. skin79
2. Missha
3. skin food marchewka
4. skin food brokuł
5. etude house
uuu ostatni odpada klik

Edytowane przez nobrit
Czas edycji: 2011-05-25 o 19:45
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 07:10   #2999
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mentholatum Sunplay SPF 130. Chyba Isobe o nim pisała.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 08:32   #3000
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Mentholatum Sunplay SPF 130. Chyba Isobe o nim pisała.
hmmm nawet taniutki, ale czy on do twarzy będzie dobry(?) wracam przeczytać posta Isobe, dzięki
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.