Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-22, 18:29   #3211
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja zaczynam podejrzewać krem AO.

Wiesz... zdjęcia składu balsamu mi nie chcą wyjść, z ręki przepisywałam juz 2 razy, ale dzisiaj mi posty wcina (ciekawe czy ten przejdzie...) i po prostu juz mi sie płakac chce, bo ten skład strasznie dlugi.... juz nie mam siły trzeci raz go przepisywać
Nie przepisuj już!!!
Wiesz, też się zastanawiałam czy to nie krem, ale to mi się tylko w dwóch miejscach zrobiło.
Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
przy okazji chciałabym się przywitać w wątku i wkleić kilka zdjęć swoich kosmetyków naturalnych

1.olej śliwkowy
2.ekologiczny hydrolat z lipy- uwielbiam
3.żel HA
4.ekolog. hydrolat z róży damasceńskiej
5.ekolog. olek kokosowy ze świeżych orzechów- zapach obłędny

6.glinka ekolog. ghassoul
7.masło cupuacu nierafinowane
8.masło karite
9.karite nilotica -( etykieta juz mocno podniszczona)

10.yyes rocher -bio culture-krem na dobranoc
11.alterra dezodorant
12. mała woda avene
13.olej rycynowy

14. olejek myjący
15.alterra szampon z papają i bambusem
16.krem waniliowy logona

17.krem do cery normalnej Aubrey Organics z zieloną herbatą i miłorzębem
18. olej jojoba
19.hydrolat lawendowy
Cześć jaką masz cerę? do czego stosujesz olej jojoba? do czego jest masło cupuacu ? i dlaczego hydrolat z lipy jest taki super?
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Dziewczyno po co sie jeszcze odtłuszczać kiedy retinoidy stosujesz? To na prawde nie jest dobry pomysł i też większego sensu nie ma takie działanie. Jaki retinoid stosujesz tak btw?
A bo głupia jestem i jakoś nie pomyślałam, że mi to zaszkodzi a stosuję Zorac w niższym stężeniu co 2-3 dzień na całą twarz. Co byś poleciła jako uzupełnienie tego? Rozumiem że jakiś niezapychający krem na dzień i na pozostałe noce, ale coś jeszcze? Maseczki, glinki itp sobie darować?
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-06-22 o 18:31
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:37   #3212
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
dzieki

szamponu dopiero uzyłam 2 razy,to mój pierwszy szampon z bezpieczniejszym składem,
po pierwszym umyciu wlosy miałam bardzo puszyste, nawet powiedziałabym napuszone, ale swieże, natomiast po 2 umyciu mam wrażenie obciążonych,oklapniętych i nieświeżych włosów,mimo,że myłam 2 krotnie i długo spłukiwałam szampon, będę musiała jeszcze popracować nad techniką mycia chyba

glinki początkowo używałam do mycia twarzy tak 2-3 razy w tyg.fajnie się pieni i zostawia uczucie dobrze oczyszczonej,napiętej i odżywionej skóry , teraz natomiast stosuję ją jako maseczkę, nie wysusza tak jak zielona, a daje podobny efekt czystej i jasnej skóry
dzięki, mam dużą ochotę na tą glinkę
Co do szamponu - moje włosy jakis czas walczyły po zmianie szamponów na naturalne i tez stosowały różne wredne metody zniechęcenia mnie... Nie daj się! Pokaż im kto rządzi
Dobranie odpowiedniego szamponu naturalnego, tak jak i zwykłego wymaga nieraz kilku podejść. Ale naprawde warto
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:45   #3213
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Cześć jaką masz cerę? do czego stosujesz olej jojoba? do czego jest masło cupuacu ? i dlaczego hydrolat z lipy jest taki super?
hej

cerę mam suchą naczynkową, ale niestety skłonną do zanieczyszczeń, często wyskakują mi niespodzianki
jojobę używam razem z żelem HA do nawilżenia ,ale za słabo działa,kupiłam też z myślą o demakijażu oczu samym olejem,ale tutaj jednak lepiej sprawdza się olejek myjący i teraz stoi pół butli oleju

hydrolat z lipy ubóstwiam za piękny zapach, kojarzący mi się z latem i za to,że jako chyba jedyny z testowanych hydrolatów nawilża mi cerę
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:48   #3214
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Taaa.....
Jak mi grozic i zastraszać za kuszenie, obwiniac za wydawanie kasy to jedna przez drugą lecą!!!
A jak zadowolone z zakupu to jakoś się nie pamieta dzięki komu to luksusowe poczucie i piekne ryłka....
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:50   #3215
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
hej

cerę mam suchą naczynkową, ale niestety skłonną do zanieczyszczeń, często wyskakują mi niespodzianki
jojobę używam razem z żelem HA do nawilżenia ,ale za słabo działa,kupiłam też z myślą o demakijażu oczu samym olejem,ale tutaj jednak lepiej sprawdza się olejek myjący i teraz stoi pół butli oleju

hydrolat z lipy ubóstwiam za piękny zapach, kojarzący mi się z latem i za to,że jako chyba jedyny z testowanych hydrolatów nawilża mi cerę
Ja ten olej chętnie przyjmę Jak ta lipa nawilża to koniecznie muszę wypróbować!
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 18:59   #3216
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No właśnie - tez tak mam! Ale straszycie troche tym kwasem salicylowym... Mam sie bać? Bo ja na dzien stosuje (na diabła mi matowa gęba w nocy?).
Generalnie przy kwasie salicylowym zaleca sie ochrone anty UV ze względu na możliwość powstania przebarwień, nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy przy tak niskich stężeniach jest to bardzo prawdopodobne, ale mimo wszystko jesli nie chcesz używać filtrów to koniecznie unikaj słońca i nie opalaj sie - i to nie ważne czy stosujesz go na dzień czy na noc.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:01   #3217
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki, mam dużą ochotę na tą glinkę
Co do szamponu - moje włosy jakis czas walczyły po zmianie szamponów na naturalne i tez stosowały różne wredne metody zniechęcenia mnie... Nie daj się! Pokaż im kto rządzi
Dobranie odpowiedniego szamponu naturalnego, tak jak i zwykłego wymaga nieraz kilku podejść. Ale naprawde warto
nie poddaję się póki co a jakie zauważyłaś zmiany w kondycji włosów?ja niestety muszę je myc codziennie i może po przejściu na naturalne szampony to sie zmieni, tak się łudzę
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 19:06   #3218
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anus, cóż za spontaniczna i nieoczekiwana reakcja
Hihihihihihiiii
A tak powaznie to cieszę sie, że Ci pasuje. Ale wiesz co, mi sie ten zapach nawet podoba... Czy chcesz mi przez to powiedziec, że gustuje w zapachu mokrego psa?
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Generalnie przy kwasie salicylowym zaleca sie ochrone anty UV ze względu na możliwość powstania przebarwień, nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy przy tak niskich stężeniach jest to bardzo prawdopodobne, ale mimo wszystko jesli nie chcesz używać filtrów to koniecznie unikaj słońca i nie opalaj sie - i to nie ważne czy stosujesz go na dzień czy na noc.
Rozumiem, dziękuje Ci bardzo
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:09   #3219
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
czasami na początku stosowania minerałów następuje 'oczyszczanie'.
może dlatego miałaś wysyp
ja również zauważyłam pogorszenie stanu cery przy testowaniu EDM,
ale wszystko wróciło do normy.
wiesz co ale taki sam wysyp mialam po zapchaniu silikonami wiec mysle ze to zapchanie.

a po Lumiere czy Pixie nie mam tego

wygralam wode Ustronianka z jodem w konkursie w Dzien Dobry TVN - pytanie bylo smsowe o serial"Prosto w serce". 3 tyg temu zadzwonila Pani ze wygralam i mam oczekiwac przesylki ktora jednak dotarla w zmasakrowanym stanie.. wiec jako rekompensate dostalam tez ksiazke o Chopinie
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-06-22 o 19:11
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:09   #3220
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anus, cóż za spontaniczna i nieoczekiwana reakcja
Hihihihihihiiii
A tak powaznie to cieszę sie, że Ci pasuje. Ale wiesz co, mi sie ten zapach nawet podoba... Czy chcesz mi przez to powiedziec, że gustuje w zapachu mokrego psa?

Eee no wiesz-zawsze można uznać,że mam bardziej wrażliwego nochala
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:10   #3221
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A bo głupia jestem i jakoś nie pomyślałam, że mi to zaszkodzi a stosuję Zorac w niższym stężeniu co 2-3 dzień na całą twarz. Co byś poleciła jako uzupełnienie tego? Rozumiem że jakiś niezapychający krem na dzień i na pozostałe noce, ale coś jeszcze? Maseczki, glinki itp sobie darować?
Zorac złuszcza, oczyszcza i hamuje wydzielanie sebum wiec nic wiecej o takim działaniu nie trzeba. Koniecznie filtr na dzień, na noc jeśli Ci oleje służa i lubisz to jakieś niezapychające (żeby nie zniweczyć działania Zoracu) niskooleinowe wysokolinolowe albo olej jojoba, który to olejem nie jest. Mysle, że niewielki dodatek oleju tamanu by sie sprawdził, bo to diabelstwo masz ciekawe właściwosci regeneracyjne, gojace, co przy retinoidach jest bardzo pożądane.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 19:14   #3222
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja ten olej chętnie przyjmę Jak ta lipa nawilża to koniecznie muszę wypróbować!
proszę bardzo u mnie się tylko marnuje od lipy się uzależniłam,zawsze można wziąć małą pojemność na spróbowanie, bo zapach nie każdemu może przypaść do gustu
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:30   #3223
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
nie poddaję się póki co a jakie zauważyłaś zmiany w kondycji włosów?ja niestety muszę je myc codziennie i może po przejściu na naturalne szampony to sie zmieni, tak się łudzę
Hmmm.... Chciałabym Ci powiedziec, że uda Ci się dzięki szamponom naturalnym myc włosy dużo rzadziej, ale na własnym przykładzie to raczej nie mogę tego zrobic Ja myłam włosy co 2 dni, teraz też myje co 2. W tej materii cudów nie zaobserwowałam niestety.
Ale za to, od czasu przejścia na szampony naturalne (ok. rok temu):
- włosy przestały mi wypadać (leciały mi garściami i byłam zalamana!)
- w miejsce tych "wypadnietych" rosną mi nowe, na szczęście sa juz na tyle długie, że sie kładą, ale był czas, że taki mały jeżyk mi wystawał spod dłuższych włosów, bo nowe włosy rosły mi na całej głowie!
- rosną mi jak szalone!!! Zawsze włosy rosły mi straaaasznie wolno... teraz musze je comiesiąc, 1,5 miesiąca podcinać (przez ten czas potrafia mi jakieś 2-2,5cm urosnąć ). Nadal nie mogę się do tego przyzwyczaić...
Ja , zeby na drugi dzień mieć włosy nadające się do pójścia do pracy, musze odpowiedni szampon dobrać. Trafiłam na kilka takich, które powodowały, ze na drugi dzień włosy były koszmarne. Ale obecnie mam kilka dobrze dobranych, co nie zmienia faktu, że wciąż testuje nowe (bo lubie szampony po prostu i już!).

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
proszę bardzo u mnie się tylko marnuje od lipy się uzależniłam,zawsze można wziąć małą pojemność na spróbowanie, bo zapach nie każdemu może przypaść do gustu
Potwierdzam, mi zapach hydrolatu z lipy nie przypadl do gustu

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wiesz co ale taki sam wysyp mialam po zapchaniu silikonami wiec mysle ze to zapchanie.

a po Lumiere czy Pixie nie mam tego

wygralam wode Ustronianka z jodem w konkursie w Dzien Dobry TVN - pytanie bylo smsowe o serial"Prosto w serce". 3 tyg temu zadzwonila Pani ze wygralam i mam oczekiwac przesylki ktora jednak dotarla w zmasakrowanym stanie.. wiec jako rekompensate dostalam tez ksiazke o Chopinie
A ja myslałam, że wodę perfumowaną
Gratulacje za wygrany konkurs
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eee no wiesz-zawsze można uznać,że mam bardziej wrażliwego nochala
A wiec tak - powąchałam olej, powąchałam psa i nawet suchy pies pachnie gorzej niz olej Ale wiadomo, różne psy, różne smrody
Zawsze jak piszesz o mokrym psie to normalnie mnie wykręca, bo jak nasz pies wraca z podwórka ciut wilgotny to ja wychodze do innego pokoju....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:35   #3224
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hmmm.... Chciałabym Ci powiedziec, że uda Ci się dzięki szamponom naturalnym myc włosy dużo rzadziej, ale na własnym przykładzie to raczej nie mogę tego zrobic Ja myłam włosy co 2 dni, teraz też myje co 2. W tej materii cudów nie zaobserwowałam niestety.
Ale za to, od czasu przejścia na szampony naturalne (ok. rok temu):
- włosy przestały mi wypadać (leciały mi garściami i byłam zalamana!)
- w miejsce tych "wypadnietych" rosną mi nowe, na szczęście sa juz na tyle długie, że sie kładą, ale był czas, że taki mały jeżyk mi wystawał spod dłuższych włosów, bo nowe włosy rosły mi na całej głowie!
- rosną mi jak szalone!!! Zawsze włosy rosły mi straaaasznie wolno... teraz musze je comiesiąc, 1,5 miesiąca podcinać (przez ten czas potrafia mi jakieś 2-2,5cm urosnąć ). Nadal nie mogę się do tego przyzwyczaić...
Ja , zeby na drugi dzień mieć włosy nadające się do pójścia do pracy, musze odpowiedni szampon dobrać. Trafiłam na kilka takich, które powodowały, ze na drugi dzień włosy były koszmarne. Ale obecnie mam kilka dobrze dobranych, co nie zmienia faktu, że wciąż testuje nowe (bo lubie szampony po prostu i już!).

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------


Potwierdzam, mi zapach hydrolatu z lipy nie przypadl do gustu

ooo to bardzo zachęcające co piszesz mi do niedawna włosy wypadały,teraz już jest w porządku,ale niestety na ich miejsce nie rosną nowe kupiłam na razie seboradin,może on coś pomoże
dobrze wiedzieć,że tak Ci służą naturalne szampony, jakaś nadzieja,że i mnie wyjdzie to na dobre, bo mam kilka już na wishliście

lipa fakt ma specyficzny zapach
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:35   #3225
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Chodziło to za mna cały dzień, ale już wiem!!!
Po duecie szampon + odżywka yes to tomato pierwszy raz mam poczucie nawilżonych włosów!!! To jest własnie to uczucie, ktorego nie mogłam sprecyzować - nawilżenie
Ale jednoczesnie nie są obciążone, sa leciutkie i miękkie i nawet końce (zawsze suche) mam właśnie odczuwalnie bardziej nawilzone!
Jesli jutro włosy będą ok to natychmiast kupuje ten zestw pełnowymiarowy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:39   #3226
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eee przyjdzie zobaczysz,skoro zamawiałam w ten dzień co my wszystkie to przyjść musi

Gratuluje dziewczyny próbek to teraz czujcie na sobie presję otoczenia związaną z musową relacją zdaną po użyciu kosmetyków
Przyszło, przyszło, ale nie to co trzeba:P Lepsze już nie dojdzie:P
Użyłam dzisiaj balsamu czerwona pomarańcza i wanilia - próbka wystarczyła mi na prawie całe ciało, ładnie pachnie, ale jak dla mnie za ciężko, za słodko. Nie mogłabym tego używać codziennie. Wchłania się bardzo szybko, głupio tak powiedzieć o ciele ale tak, wchłania się do matu. Pachnie baaardzo długo. Jednak za taka cenę, nie opłaca się.
Użyłam też odżywki do włosów z awokado i lawendą - ale śmierdziel! Bardzo niewydajna, ucieka z rąk, włosy ładnie się rozczesują, fajnie wyglądają. Ale Alterra z granatem jest lepsza. Nie widzę sensu przepłacania.

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
hej

cerę mam suchą naczynkową, ale niestety skłonną do zanieczyszczeń, często wyskakują mi niespodzianki
jojobę używam razem z żelem HA do nawilżenia ,ale za słabo działa,kupiłam też z myślą o demakijażu oczu samym olejem,ale tutaj jednak lepiej sprawdza się olejek myjący i teraz stoi pół butli oleju

hydrolat z lipy ubóstwiam za piękny zapach, kojarzący mi się z latem i za to,że jako chyba jedyny z testowanych hydrolatów nawilża mi cerę
Hydrolat nawilżający cerę? Aloesowy z mazideł Boski!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
wiesz co ale taki sam wysyp mialam po zapchaniu silikonami wiec mysle ze to zapchanie.

a po Lumiere czy Pixie nie mam tego

wygralam wode Ustronianka z jodem w konkursie w Dzien Dobry TVN - pytanie bylo smsowe o serial"Prosto w serce". 3 tyg temu zadzwonila Pani ze wygralam i mam oczekiwac przesylki ktora jednak dotarla w zmasakrowanym stanie.. wiec jako rekompensate dostalam tez ksiazke o Chopinie
Gratulacje wygranej!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wiec tak - powąchałam olej, powąchałam psa i nawet suchy pies pachnie gorzej niz olej Ale wiadomo, różne psy, różne smrody
Zawsze jak piszesz o mokrym psie to normalnie mnie wykręca, bo jak nasz pies wraca z podwórka ciut wilgotny to ja wychodze do innego pokoju....
poprawiasz mi humor
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:45   #3227
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Zorac złuszcza, oczyszcza i hamuje wydzielanie sebum wiec nic wiecej o takim działaniu nie trzeba. Koniecznie filtr na dzień, na noc jeśli Ci oleje służa i lubisz to jakieś niezapychające (żeby nie zniweczyć działania Zoracu) niskooleinowe wysokolinolowe albo olej jojoba, który to olejem nie jest. Mysle, że niewielki dodatek oleju tamanu by sie sprawdził, bo to diabelstwo masz ciekawe właściwosci regeneracyjne, gojace, co przy retinoidach jest bardzo pożądane.
Dzięki Hey Powiem Ci szczerze, ze już drugą tubkę zoracu smaruję i nie zauwazyłam zmniejszenia wydzielania sebum, szkoda, może to z czasem przyhamuje
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 19:52   #3228
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar, yes to tomato robi wrażenie
JMO odpada w przedbiegach. No ale to oczywiście moje zdanie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:18   #3229
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość



Hydrolat nawilżający cerę? Aloesowy z mazideł Boski!

o, a tego nie miałam wezmę próbkę przy okazji następnych zakupów w mazidłach
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 20:27   #3230
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dostalam moja wode Born to bio

do tego probki dla dziecka Logona szamponu i balsamu, i probki Essential Care. znacie to?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:39   #3231
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wrzucę Wam moje ostatnie zakupy.
Dużo próbek od Kotwiliki, z JMO, ze zdrowych kosmetyków i z mazideł, z których wyczaruję olejek myjący.
Chusteczki z Alterry kupione dzięki Wachlarzykowi Bardzo fajne!
Chusteczki z BD - niezbędne do wycierania rąk na podwórku.
Olej z róży piżmowej z mazideł - zakupiony przez Anulę
Spirulina - super działa, oczyszcza świetnie, ale śmierdzi strasznie:P Chyba Czarodzielnica kusiła spirulinką.
Balsam dla mam z BD - boski! Uwielbiam! Mam nadzieję, że razem z różą zdziała cuda jak u Anuli Młodej
Polecam Wam też serdecznie ten krem z Alterry do skóry wrażliwej - jest cudowny na przesuszenia.
Dziękuję Kusicielki Dzięki Wam te małe zakupki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0264.jpg (88,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0265.jpg (100,9 KB, 54 załadowań)
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:43   #3232
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wrzucę Wam moje ostatnie zakupy.
Dużo próbek od Kotwiliki, z JMO, ze zdrowych kosmetyków i z mazideł, z których wyczaruję olejek myjący.
Chusteczki z Alterry kupione dzięki Wachlarzykowi Bardzo fajne!
Chusteczki z BD - niezbędne do wycierania rąk na podwórku.
Olej z róży piżmowej z mazideł - zakupiony przez Anulę
Spirulina - super działa, oczyszcza świetnie, ale śmierdzi strasznie:P Chyba Czarodzielnica kusiła spirulinką.
Balsam dla mam z BD - boski! Uwielbiam! Mam nadzieję, że razem z różą zdziała cuda jak u Anuli Młodej
Polecam Wam też serdecznie ten krem z Alterry do skóry wrażliwej - jest cudowny na przesuszenia.
Dziękuję Kusicielki Dzięki Wam te małe zakupki


miałam iść zobaczyć na nowosci z Alterry i zapomniałam
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:44   #3233
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wrzucę Wam moje ostatnie zakupy.
Dużo próbek od Kotwiliki, z JMO, ze zdrowych kosmetyków i z mazideł, z których wyczaruję olejek myjący.
Chusteczki z Alterry kupione dzięki Wachlarzykowi Bardzo fajne!
Chusteczki z BD - niezbędne do wycierania rąk na podwórku.
Olej z róży piżmowej z mazideł - zakupiony przez Anulę
Spirulina - super działa, oczyszcza świetnie, ale śmierdzi strasznie:P Chyba Czarodzielnica kusiła spirulinką.
Balsam dla mam z BD - boski! Uwielbiam! Mam nadzieję, że razem z różą zdziała cuda jak u Anuli Młodej
Polecam Wam też serdecznie ten krem z Alterry do skóry wrażliwej - jest cudowny na przesuszenia.
Dziękuję Kusicielki Dzięki Wam te małe zakupki
Owszem, kusiłam spiruliną. I to prawda, że strasznie śmierdzi. Używam jej tylko jak TŻ nie ma w domu. Jeśli ktoś ma wrażliwy nos, to niech się trzyma od niej z daleka Przypomina zapachem glony.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-06-22 o 20:46
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 20:57   #3234
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hmmm.... Chciałabym Ci powiedziec, że uda Ci się dzięki szamponom naturalnym myc włosy dużo rzadziej, ale na własnym przykładzie to raczej nie mogę tego zrobic Ja myłam włosy co 2 dni, teraz też myje co 2. W tej materii cudów nie zaobserwowałam niestety.
Ale za to, od czasu przejścia na szampony naturalne (ok. rok temu):
- włosy przestały mi wypadać (leciały mi garściami i byłam zalamana!)
- w miejsce tych "wypadnietych" rosną mi nowe, na szczęście sa juz na tyle długie, że sie kładą, ale był czas, że taki mały jeżyk mi wystawał spod dłuższych włosów, bo nowe włosy rosły mi na całej głowie!
- rosną mi jak szalone!!! Zawsze włosy rosły mi straaaasznie wolno... teraz musze je comiesiąc, 1,5 miesiąca podcinać (przez ten czas potrafia mi jakieś 2-2,5cm urosnąć ). Nadal nie mogę się do tego przyzwyczaić...
Ja , zeby na drugi dzień mieć włosy nadające się do pójścia do pracy, musze odpowiedni szampon dobrać. Trafiłam na kilka takich, które powodowały, ze na drugi dzień włosy były koszmarne. Ale obecnie mam kilka dobrze dobranych, co nie zmienia faktu, że wciąż testuje nowe (bo lubie szampony po prostu i już!).
A jakie są twoje ulubione szampony?

Kusicie tym hydrolatem z lipy : > A ja mam w planach już tyle zakupów, że musiałabym dom sprzedać, żeby zapłacić.

I jako kolejna dzisiaj pochwalę Yesa : D Myłam dzisiaj włoski Yes to carrots, później nałożyłam odżywkę z granatem z Alterry i wieczorem miałam włosy takie lekkie, miękkie, błyszczące i puszyste (chociaż to akurat mnie nie cieszy) jak dawno nie były c:
Moje włosy chyba przyzwyczajają się do szamponów naturalnych, wcześniej i po myciu Yes i JMO były trochę ładniejsze, ale nadal w dzień takie nijakie, teraz robią się coraz lepsze : D

Anula, też chcę, żeby mi tak włosy rosły! : > Rok temu miałam do połowy pleców, później ścięłam do połowy szyi, a teraz mam ledwie do ramion i zapuszczam : <
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:28   #3235
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Helloł
Tak Was czytam i nie mogę zrozumieć,czemu mi te kremy bio nie wchodzą zupełnie;mam sanoflore - średni jest,miałam AnnMarie Borlicośtam z polecanej serii Regeneration LL cały zesawik próbek na wyjeżdzie i porażka

Może do takiej pielęgnacji skóra musi się przyzwyczaić tak samo jak włosy???
Może spróbuj coś z phenome. Zawsze mozesz poprosić o probkę.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
A jakie są twoje ulubione szampony?

Kusicie tym hydrolatem z lipy : > A ja mam w planach już tyle zakupów, że musiałabym dom sprzedać, żeby zapłacić.

I jako kolejna dzisiaj pochwalę Yesa : D Myłam dzisiaj włoski Yes to carrots, później nałożyłam odżywkę z granatem z Alterry i wieczorem miałam włosy takie lekkie, miękkie, błyszczące i puszyste (chociaż to akurat mnie nie cieszy) jak dawno nie były c:
Moje włosy chyba przyzwyczajają się do szamponów naturalnych, wcześniej i po myciu Yes i JMO były trochę ładniejsze, ale nadal w dzień takie nijakie, teraz robią się coraz lepsze : D

Anula, też chcę, żeby mi tak włosy rosły! : > Rok temu miałam do połowy pleców, później ścięłam do połowy szyi, a teraz mam ledwie do ramion i zapuszczam : <
Moje włosy po około miesiącu doszły do momentu, w którym już same neichcą innej pilęgnacji niż naturalna. na początku były sztywne, szare i sianowate, a teraz nie jest jeszcze idealnie, ale wydaje mi się ze są bardziej mięsite i błyszczące.

Dziewczyny strasznie kusicie tym YES
Muszę wybrać się w piątek do sephory i zobaczyć czy mają jakis ciekawy zestawik.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:48   #3236
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dzięki Hey Powiem Ci szczerze, ze już drugą tubkę zoracu smaruję i nie zauwazyłam zmniejszenia wydzielania sebum, szkoda, może to z czasem przyhamuje
To współczuje, mnie dość szybko przychamował wydzielanie sebum, ja też nie oszczedzałam skóry, tylko inaczej niż Ty - nakładałam codziennie aż do wylinki lub/i posuchy po czym przerwa pare dni i odnowa oraz stosowałam rózne metody zwiekszenia siły działania retinoidów, co tez nie było za mądre

Dziewczyny wy tu tak produkujecie posty o szamponach i odżwykach JMO że nie nadążam, czy któraś z Was już stosowała albo ma w zamiarze ten oto szampon http://estyl.pl/wlosy/wedlug-rodzajo...ka-236ml.html?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:14   #3237
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dostalam moja wode Born to bio

do tego probki dla dziecka Logona szamponu i balsamu, i probki Essential Care. znacie to?
Czy znamy essential care? To zależy co masz Ja mam szampony ziołowy i z drzewem herbacianym.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Wrzucę Wam moje ostatnie zakupy.
Dużo próbek od Kotwiliki, z JMO, ze zdrowych kosmetyków i z mazideł, z których wyczaruję olejek myjący.
Chusteczki z Alterry kupione dzięki Wachlarzykowi Bardzo fajne!
Chusteczki z BD - niezbędne do wycierania rąk na podwórku.
Olej z róży piżmowej z mazideł - zakupiony przez Anulę
Spirulina - super działa, oczyszcza świetnie, ale śmierdzi strasznie:P Chyba Czarodzielnica kusiła spirulinką.
Balsam dla mam z BD - boski! Uwielbiam! Mam nadzieję, że razem z różą zdziała cuda jak u Anuli Młodej
Polecam Wam też serdecznie ten krem z Alterry do skóry wrażliwej - jest cudowny na przesuszenia.
Dziękuję Kusicielki Dzięki Wam te małe zakupki

Ale się obłowiłaś Kobieto!!!Tylko pozazdrościć
Zupełnie nie wiem co to za próbki na pierwszym zdjęciu i strasznie mnie to zainteresowało
Trzymam kciuki za działanie kompletu róża+lotion BB
Lotionu ja też używam, bo jest po prostu cudny - Anakazar mi kazała go kupić.
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
A jakie są twoje ulubione szampony?

Kusicie tym hydrolatem z lipy : > A ja mam w planach już tyle zakupów, że musiałabym dom sprzedać, żeby zapłacić.

I jako kolejna dzisiaj pochwalę Yesa : D Myłam dzisiaj włoski Yes to carrots, później nałożyłam odżywkę z granatem z Alterry i wieczorem miałam włosy takie lekkie, miękkie, błyszczące i puszyste (chociaż to akurat mnie nie cieszy) jak dawno nie były c:
Moje włosy chyba przyzwyczajają się do szamponów naturalnych, wcześniej i po myciu Yes i JMO były trochę ładniejsze, ale nadal w dzień takie nijakie, teraz robią się coraz lepsze : D

Anula, też chcę, żeby mi tak włosy rosły! : > Rok temu miałam do połowy pleców, później ścięłam do połowy szyi, a teraz mam ledwie do ramion i zapuszczam : <
O matko! Jak ja sie bałam, że ktoś mnie wreszcie o to zapyta !
I co ja mam odpowiedzieć ....
Spróbuję! No więc takie:
labogravier z oślim mlekiem
essential care z olejkiem z drzewa herbacianego
argile provence z zielona glinką
alepia miodowa
douce nature z arganem
lauro z octem jabłkowym
argile provence z czerwona glinką

Ideału wciąż szukam. Obenie na prowadzenie wysuwa sie yes, chociaz uzyłam dopiero raz, to zrobił na mnie piorunujące wrazenie! Mam nadzieję, ze to wrażenie będzie sie pogłębiać i nie zmieni kierunku się okaże
Ja naprawdę wciąż jestem w szoku co do tempa wzrostu moich włosów - normalnie jakby ktoś spuścił ze smyczy ja noszę włosy takie trochę za uszy (3-4cm), równe. I jak zaczynają mi sie ocierać o ramiona to lece obcinać. Właśnie muszę juz polecieć...

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy tu tak produkujecie posty o szamponach i odżwykach JMO że nie nadążam, czy któraś z Was już stosowała albo ma w zamiarze ten oto szampon http://estyl.pl/wlosy/wedlug-rodzajo...ka-236ml.html?
Ja mam próbki, ale jeszcze go nie uzywałam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:15   #3238
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Zorac złuszcza, oczyszcza i hamuje wydzielanie sebum wiec nic wiecej o takim działaniu nie trzeba. Koniecznie filtr na dzień, na noc jeśli Ci oleje służa i lubisz to jakieś niezapychające (żeby nie zniweczyć działania Zoracu) niskooleinowe wysokolinolowe albo olej jojoba, który to olejem nie jest. Mysle, że niewielki dodatek oleju tamanu by sie sprawdził, bo to diabelstwo masz ciekawe właściwosci regeneracyjne, gojace, co przy retinoidach jest bardzo pożądane.
hey, o to znaczy?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:20   #3239
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, ciesze się, że doceniasz moję dbałość o zachowanie pozycji w klubie
Tak, hydolat oczarowy to własnie to samo. Hamamelisowy tez jakby co.
A Wasz portfele będa mi wdzięczne - bo będa szczupłe, a teraz smukła sylwetka w modzie

No i dzisiaj rano umyłam włosieta zestawem yes to tomato - jestem bardzo zadowolona!!! Włosy mam puszyste (ale nie napuszone), błyszczące, delikatne. Podobają mi się. Zobaczymy jak będą wyglądać jutro. Jeśłi beda jutro świeże, to chyba sie skusze na ten zestaw....
Jejku, gdyby Twoje słowa mogły nas tak wyszczuplać jak nasze portfele Kupie sobie na pewno ten hydrolat ale dzięki, że mi powiedziałaś, że to to samo bo może chociaż troszke zaoszczędze

Byłam dzisiaj w sephorze, chciałam wysępić próbki Yesa i oczywiście nie było ani próbek ani nawet testerów, z których mogliby mi zrobić taką próbkę Na pocieszenie dostałam próbkę odżywki z P&R do włosów suchych Ale niech nie myślą, że się mnie już pozbyli

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Ja mam szampon marchewkowy i ogórkowy. Oba są wspaniałe. Marchewkowy używam już od dawna i zachwyt rośnie z każdym umyciem włosów. Jest to jeden z nielicznych szamponów eko po których nie jest konieczna odzywka. Czasem wiadomo że wcieram coś w te kudły ale bez odzywki się obejdzie i włosy są miękkie, pachnące, puszyste (ale nie spuszone) Ogórkowy mam od niedawna ale jak na razie niczym nie ustępuje marchewkowemu. Mniej intensywnie jak dla mnie pachnie, troszkę tak miętowo. Jak zużyje zapasy odzywek to skusze się na marchewkową. Szampon pomidorowy też pewnie kupie ale są one mega wydajne więc nie moge sobie pozwolić na 3 takie olbrzymie pełne butelki w łazience i tak już moje kosmetyki do włosów zajmują połowę wanny

Tak sie rozpisałam o szamponach że nie napisałam jakie mam włosy.
Długie, zniszczone farbowaniem, suche i wypadające.
Najlepiej im jak na razie służy mycie marchewką i olejek monoi (pod warunkiem że nie nachlapie go zbyt dużo)
To takie jak moje I na prawdę nie widzisz różnicy między marchewką a ogórkiem? Bo ja byłabym zainteresowana ogórkiem ale nic ja ich temat nie wiem

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Anula mnie chyba podrażniło zbyt częste nakładanie glinki zielonej (co drugi dzień, o ja gupia ) pewnie w połączeniu w sumie drażniącymi retinoidami Bo teraz przystopowałam, wieczorem jadę na olejach i z olejami jest ok
Muszę po prostu rzadziej robić sobie glinkę i retinoidy co 3 dzień. A Tobie co zaszkodziło?

Dostałam dziś próbki JMO - żel oczyszczający jojoba i żeńszeń, blasam pomarańcza i walinia, szampon pierwionek i lawendowa odżywka. Chyba te same, co wszyscy Zamiast tych do ciała i twarzy wolałabym po dwa szampony i odżywki Ale darowanemu koniu...

I dostałam próbki od kochanej Caameroon, wieczorem wrzucę fotki
Super, że próbeczki ode mnie dotarły Mam nadzieję, że będą się dobrze spisywać Daj znać czy TŻ'towi spodobał się kremik

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
przy okazji chciałabym się przywitać w wątku i wkleić kilka zdjęć swoich kosmetyków naturalnych
Witamy serdecznie Ale piękny zbiór

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Może do takiej pielęgnacji skóra musi się przyzwyczaić tak samo jak włosy???
Moja skóra nie musiała się przyzwyczajać do kosmetyków naturalnych, zaakceptowała je w mgnieniu oka Z włoskami tez nie miałam problemów.. choć po kilku miesiącach używania kosmetyków naturalnych wyglądają super
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:36   #3240
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
hej

cerę mam suchą naczynkową, ale niestety skłonną do zanieczyszczeń, często wyskakują mi niespodzianki
jojobę używam razem z żelem HA do nawilżenia ,ale za słabo działa,kupiłam też z myślą o demakijażu oczu samym olejem,ale tutaj jednak lepiej sprawdza się olejek myjący i teraz stoi pół butli oleju

hydrolat z lipy ubóstwiam za piękny zapach, kojarzący mi się z latem i za to,że jako chyba jedyny z testowanych hydrolatów nawilża mi cerę
To bede Cie sledzic bo tez mam taka cere
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.