W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-10, 13:25   #151
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
daj znac jak sie bede sprawowac to moze i ja sie skusze


Dok³adnie
dziekuje,ze mnie rozumiecie
to jest dobry ch³opak tylko troche nie ogarniety i czasem musze na niego krzyknac czy cos. Chociaz zuwazylam, ze bardziej od krzyku, boi sie mojego spokoju
tzn, ze nic nie powiem ale ostentacyjnym gestem zrobie to o co go prosilam a on tego nie zrobil, i jak sie do niego nie odzywam

Jutro sprobuje tej ¿ó³tej odzywki to odrazu dam Ci znac jakie mam pierwsze wrazenie
Teraz soie zbieram, bo jade do siebie do babci a jutro lekarz-ginekolog mnie czeka
dam

ale czyta³am opinie na KWC i na innych forach no i blogach i genralnie 95% dziewczyn zadowolonych

te¿ muszê do giena, dawno nie by³am, bardzo dawno, ale nie znosze tam chodziæ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 13:28   #152
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
Jesli chodzi o wade wzroku to ja od 13 roku ¿ycia nosze okulary -zacze³am od -1 i -1,5 a teraz nosze soczewki -3,5 i -3,75.Teraz mam 28 lat.
Moja 6 letnia corka od miesi±ca nosi okularki -1 do tego ma astygmatyzm +2 i + 1,75 cylindry....
to spore macie te wady:/

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
jest u mnie ten syoss wlasnie zawsze nad nim sie tez zastanawialam ale podejrzewam ze mam nadal za ciemne wlosy zeby cos takiego mi wzielochyba:confused : moze byc taki efekt , ze jak w przypadku loreala czyli bez efektu

moje wlosy teraz to naprawde jasny brazblondu to to nie przypomina
a dasz zdjecie, jakies aktualne?

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dam

ale czyta³am opinie na KWC i na innych forach no i blogach i genralnie 95% dziewczyn zadowolonych

te¿ muszê do giena, dawno nie by³am, bardzo dawno, ale nie znosze tam chodziæ
Ja cyto nie robilam 1,5 roku. Tez musze isc pojde po miesiaczce zapisze sie dobrze ze przypomnialysciea myslalam o tym ostatnio zeby sie zapisac.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 13:39   #153
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Z rado¶ci± powiadasz cos Ci ciê ten TZ nawraca na mega pozytywn± strone mocy ale ile ich trzeba wychowywac

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------




dziekuje mi tez sie podoba a zdecydowalam sie dzieki zdjeciom m.in g³ownie wlasciwie Twoimi wczorajszymi

okulary juz wybralam, beda za kilka dni.
Normalne, do czytania i samochodu wiec nie musze w nich wygladac pieknie.
a moze nie powinnam brac w ogole jak nie zobacze duzej roznicy?
czy dobrze zrobilam, bo wada sie moze poglebic?...

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------




dziekuje mi tez sie podoba a zdecydowalam sie dzieki zdjeciom m.in g³ownie wlasciwie Twoimi wczorajszymi

okulary juz wybralam, beda za kilka dni.
Normalne, do czytania i samochodu wiec nie musze w nich wygladac pieknie.
a moze nie powinnam brac w ogole jak nie zobacze duzej roznicy?
czy dobrze zrobilam, bo wada sie moze poglebic?...
no z radoscia np wyniesie, ja mowie- oooo wyniosles sam talerze? a on- i nawet nic nie pobilem albo sam od razu wynosi i zmywa sza³ ale ost mamy dosyc gorrracy okres to moze cos chce a ja jeszcze nie wiem

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
hej

agatko piekny kolor cos podobnego mi sie marzy

czeko jestem pod wrazeniem twoich wlosow zwlaszcza ich wygladu wygladaja na bardzo zadbane
jestes skad teraz klikasz z pracy?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
daj znac jak sie bede sprawowac to moze i ja sie skusze


Dok³adnie
dziekuje,ze mnie rozumiecie
to jest dobry ch³opak tylko troche nie ogarniety i czasem musze na niego krzyknac czy cos. Chociaz zuwazylam, ze bardziej od krzyku, boi sie mojego spokoju
tzn, ze nic nie powiem ale ostentacyjnym gestem zrobie to o co go prosilam a on tego nie zrobil, i jak sie do niego nie odzywam

Jutro sprobuje tej ¿ó³tej odzywki to odrazu dam Ci znac jakie mam pierwsze wrazenie
Teraz soie zbieram, bo jade do siebie do babci a jutro lekarz-ginekolog mnie czeka
moj totalnie to samo jak milczy znaczy ze albo cos ja boli albo sie czym w☠☠☠☠ila na maksa
tabsy chcesz czy tak tylko kontrola?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 13:42   #154
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

BUNNY moze co¶ chcieæ okaze siealbo tak sie nawroci³ na "blondynow± stronê mocy"
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 13:52   #155
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

pisze z pracy ale zaraz musze konczyc wstawiam zdjecie z telefonu jakiees znalazlam ,sprzed tych swiat BN jeszcze na starej chatce to bylo

czym mozna to walnac zeby pojasnilo BUNNY? czy polozenie jakiejs 8 da rade rozjasnic to
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wl.jpg (21,6 KB, 81 za³adowañ)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 14:01   #156
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
BUNNY moze co¶ chcieæ okaze siealbo tak sie nawroci³ na "blondynow± stronê mocy"
ciekawe co chce

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
pisze z pracy ale zaraz musze konczyc wstawiam zdjecie z telefonu jakiees znalazlam ,sprzed tych swiat BN jeszcze na starej chatce to bylo

czym mozna to walnac zeby pojasnilo BUNNY? czy polozenie jakiejs 8 da rade rozjasnic to
jesli swiatlo nie klamie to tutaj wyglada jak poziom 8 z pasemkami 9 nawet... wiec 8 ladnie by to wziela
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 14:05   #157
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ciekawe co chce


jesli swiatlo nie klamie to tutaj wyglada jak poziom 8 z pasemkami 9 nawet... wiec 8 ladnie by to wziela
swiatlo moglo pojasnic bo nie sadze zebym az tak jasno miala ze miejscami 9 bardziej cos jak na gorze wlosow ale odcien tak jak pokazuje foto cieply jest kasztanowy nawet

ok w takim razie nastepnym razem przyjde tutaj z farbami i dobierzesz mi ktora bedzie odpowiednia i ktora moge robic


__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 14:47   #158
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
swiatlo moglo pojasnic bo nie sadze zebym az tak jasno miala ze miejscami 9 bardziej cos jak na gorze wlosow ale odcien tak jak pokazuje foto cieply jest kasztanowy nawet

ok w takim razie nastepnym razem przyjde tutaj z farbami i dobierzesz mi ktora bedzie odpowiednia i ktora moge robic


jasne doradze jak najlepiej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 14:52   #159
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Bunny, a skoro ja teraz mam niby 8,2 to ten, który mia³am na pocz±tku po wyj¶ciu od fryzjera to co to jest w³a¶ciwie za poziom i odcieñ? Jak ona go mog³a zrobiæ? Bo jest piêkniejszy od tego, który mam obecnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0296.jpg (102,1 KB, 85 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0299.jpg (118,6 KB, 66 za³adowañ)
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 14:55   #160
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny, a skoro ja teraz mam niby 8,2 to ten, który mia³am na pocz±tku po wyj¶ciu od fryzjera to co to jest w³a¶ciwie za poziom i odcieñ? Jak ona go mog³a zrobiæ? Bo jest piêkniejszy od tego, który mam obecnie
mysle ze tu jest tez bezowy 8.13, twoj perlowy i do tego baza? na pewno jest bez i perla nie ma nawet 2 zdan.

moze jeszcze 1/3 popielu bo taki bardziej chlodny sie zdaje... hmm...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 15:00   #161
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
mysle ze tu jest tez bezowy 8.13, twoj perlowy i do tego baza? na pewno jest bez i perla nie ma nawet 2 zdan.

moze jeszcze 1/3 popielu bo taki bardziej chlodny sie zdaje... hmm...
mam napisane na karteczce jakie farby:

po³owa tubki 8,2
ca³a 8,3 + 8,31

czyli sama nie dam rady tego ogarn±æ fajny by³ kolor
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 15:17   #162
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
maska dolce anti age test zrobiony super jest miêkkie i piêkne w³osy, nie stercz± ka¿dy w swoj± stronê i nie pusz± siê jak to bywa³o po innych maskach/od¿ywkach co nawet widoczne by³o kilka dni temu na zdjêciach które doda³am, jak zd±¿ê to dam porównanie w³osów
Tak wygl±da³y po masce alterry
Tak po dzisiejszej anti age
To te¿ dzi¶, lepiej kolor widaæ, ¿e mam ten poziom 9
Rzeczywi¶cie, o wiele bardziej g³adsze i od¿ywione po tej masce dolce.


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
Wczoraj bardzo pokluci³am sie z T¿-em
skumulowa³o mi sie wszystko...
te wiecznie nie pochowane rzeczy,nie wypakowane zakupy,chleb i kubki w pokoju, gary w zlewie, gacie kolo zamiast w koszu na brudy...itp, itd..
a dzisiaj ma urodziny i w sumie troche mi g³upio.
Przeprosi³am ale tez powiedzialam, ze moglam to powiedziec w inny sposob, ale moje zarzuty nadal sa aktualne...
ach, sk±d ja to znam Mój m±¿ te¿ taki by³, wszêdzie zostawia³ po sobie tylko ba³agan. Ale kilka razy mu pobrzêcza³am nad uchem (jak to ujê³a Bunny ), i z czasem zacz±³ po sobie sprz±taæ


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ja mowie ze zolta- bo najbardziej uniwersalna skladowo. ale wszystko zalezy jakie masz wlosy, co lubia i jakie z nimi problemy- bo jak np ktos ma zniszczone i dopiero zaczyna akcje ratunkowa to lepiej czarna.
a jak ktos jest zadowolony z wlosow jakie juz sa to brazowa. a jak chcialby nadac im miekkosci i nawilzenia to zolta.

czekam i czekam co powiesz na ta zolta gliss kur
bardzo jestem ciekawa reakcji twoich k³aczkow na nia
dobrze ze modem ruszyl, moj lata poki co prawie cala dobe i mega
schauma rzadzi jak kiedy trafie cos podobnego to dam znac
ja tez czuje sie soba w blond ech w dupie mam, nie beda mnie zmieniac na sile- mam byc soba a soba jestem w blondzie


moze sprawic klopot z kolorem- typu rudzenei/zolkniecie ale wszystko zalezy od wlosow wiec najlepiej obserwowac. w ksiazce z chemii fryzjerskiej z lat 90 mam ze oleje (czyt, tluszcze) i nafty powoduja oslabienie koloru we wlosie. ale wiadomo moze byc to przestarzale juz info, dzis mamy inne farby i w ogole ale lepiej dmuchac na zimne
Macie na my¶li od¿ywkê do sp³ukiwania, czy ekspresow± w sprayu, czy serum w sprayu?

Chyba spróbujê z t± naft±. Bêdê u¿ywaæ raz na tydzieñ, na 10 min przed myciem, i zobaczê co siê bêdzie dzia³o. Ale to po nastêpnym farbowaniu, wtedy bêdê mia³a bardziej ch³odny kolor przy g³owie, i bêdê mia³a lepsze porównanie. Oczywi¶cie nastêpne malowanie bêdzie c10
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 16:32   #163
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 544
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
dziekuje mi tez sie podoba a zdecydowalam sie dzieki zdjeciom m.in g³ownie wlasciwie Twoimi wczorajszymi

okulary juz wybralam, beda za kilka dni.
Normalne, do czytania i samochodu wiec nie musze w nich wygladac pieknie.
a moze nie powinnam brac w ogole jak nie zobacze duzej roznicy?
czy dobrze zrobilam, bo wada sie moze poglebic?...
to siê cieszê, ze zadowolona jestes
heh tak, ta wczorajsza by³a kilka h po farbowaniu wiêc relacja na bierz±co

dobrze, ¿e wzie³a¶ okulary nawet jak nie zauwa¿ysz mega ró¿nicy (bo æwiartki to malutko naprawdê) to do pracy z kompem czy przy je¼dzie z autem bêd± pomocne, oczy nie bêd± siê mêczyæ
a co do pog³êbienia to nie wiem , chyba jest tak, ¿e do pewnego wieku mo¿e siê pogarszaæ, np dzieciom w okresie dojrzewania a potem siê ju¿ zatrzymuje, ale jak mowie nie dam sobie rêki odci±c mi siê pogorszy³ wzrok na studiach, ¶lêczenie w nocy etc.. w lutym zrobiê kontrolê to zobaczê, czy nie polecia³o ale chyba nie (odpukaæ)


Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ muszê do giena, dawno nie by³am, bardzo dawno, ale nie znosze tam chodziæ
ja by³am w nowym roku ju¿ mam now± pani± i zupe³nie inna jako¶æ wizyty, taki komfort dok³adna, opanowana,spokojnie t³umaczy i odpowiada precyzyjnie na ka¿de pytania. Cyto zrobi³am
aa i jeszcze info dla dziewczyn z nad¿erk±, bo siê wypyta³am trochê-dr zaleca zrobiæ pobranie wycinków i na podstawie tego lekarz bêdzie wiedzia³ co i jak, czy jest nad¿erka ale jest w porz±dku i mo¿na wymra¿aæ, czy te¿ s± zmiany przednowotworowe i trzeba powa¿niej dzia³aæ. Moze byæ te¿ nad¿erka genetyczna-dlatego warto zrobiæ te wycinki i spaæ spokojnie, tym bardziej jest to wa¿ne dla kobiet, które nie rodzi³y !!

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
pisze z pracy ale zaraz musze konczyc wstawiam zdjecie z telefonu jakiees znalazlam ,sprzed tych swiat BN jeszcze na starej chatce to bylo

czym mozna to walnac zeby pojasnilo BUNNY? czy polozenie jakiejs 8 da rade rozjasnic to
³adniutkie syoss da rade

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny, a skoro ja teraz mam niby 8,2 to ten, który mia³am na pocz±tku po wyj¶ciu od fryzjera to co to jest w³a¶ciwie za poziom i odcieñ? Jak ona go mog³a zrobiæ? Bo jest piêkniejszy od tego, który mam obecnie
zgadzam siê, piêkny by³

hehe tak czytam o tych przebojach ze sprzataniami..ja akurat jestem po tej drugiej stronie
infatuated jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 17:48   #164
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomo¶ci: 9 124
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

najlepszy jest kradziony net niech mi jakis sasiad wybaczy to ale musze wejsc na wizaz


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
jasne doradze jak najlepiej
ok
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Bunny, a skoro ja teraz mam niby 8,2 to ten, który mia³am na pocz±tku po wyj¶ciu od fryzjera to co to jest w³a¶ciwie za poziom i odcieñ? Jak ona go mog³a zrobiæ? Bo jest piêkniejszy od tego, który mam obecnie
ale ciemny ale ladny .
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ
to siê cieszê, ze zadowolona jestes
heh tak, ta wczorajsza by³a kilka h po farbowaniu wiêc relacja na bierz±co

dobrze, ¿e wzie³a¶ okulary nawet jak nie zauwa¿ysz mega ró¿nicy (bo æwiartki to malutko naprawdê) to do pracy z kompem czy przy je¼dzie z autem bêd± pomocne, oczy nie bêd± siê mêczyæ
a co do pog³êbienia to nie wiem , chyba jest tak, ¿e do pewnego wieku mo¿e siê pogarszaæ, np dzieciom w okresie dojrzewania a potem siê ju¿ zatrzymuje, ale jak mowie nie dam sobie rêki odci±c mi siê pogorszy³ wzrok na studiach, ¶lêczenie w nocy etc.. w lutym zrobiê kontrolê to zobaczê, czy nie polecia³o ale chyba nie (odpukaæ)



ja by³am w nowym roku ju¿ mam now± pani± i zupe³nie inna jako¶æ wizyty, taki komfort dok³adna, opanowana,spokojnie t³umaczy i odpowiada precyzyjnie na ka¿de pytania. Cyto zrobi³am
aa i jeszcze info dla dziewczyn z nad¿erk±, bo siê wypyta³am trochê-dr zaleca zrobiæ pobranie wycinków i na podstawie tego lekarz bêdzie wiedzia³ co i jak, czy jest nad¿erka ale jest w porz±dku i mo¿na wymra¿aæ, czy te¿ s± zmiany przednowotworowe i trzeba powa¿niej dzia³aæ. Moze byæ te¿ nad¿erka genetyczna-dlatego warto zrobiæ te wycinki i spaæ spokojnie, tym bardziej jest to wa¿ne dla kobiet, które nie rodzi³y !!



³adniutkie syoss da rade



zgadzam siê, piêkny by³

hehe tak czytam o tych przebojach ze sprzataniami..ja akurat jestem po tej drugiej stronie
dziekuje pomysle o syosie tez
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:37   #165
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

zacytowa³am tyle i mnie wyrzuci³owiêc piszê normalnie:

Bunny no w³a¶nie na¿ar³y siê, bêdê im tê maskê dawaæ co drugie mycie to mo¿e siê ³adne zrobi±? jedyny co zauwa¿y³am jako lekki minus ¿e robi mi mniejszy skrêt w³osów tzn na krócej
Czyli od¿ywka czarna gliss kur bêdzie dla mnie pewnie najlepsza

Ja u gina tez bardzo dawno nie by³am...muszê i¶æ...

Kitka ³adnemu we wszystkim ³adnie

Ja mam tez du¿± wadê wzroku, od dziecka w okularach chodzê, +2 i +3 na astygmatyzm...
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:39
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:04   #166
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
pisze z pracy ale zaraz musze konczyc wstawiam zdjecie z telefonu jakiees znalazlam ,sprzed tych swiat BN jeszcze na starej chatce to bylo

czym mozna to walnac zeby pojasnilo BUNNY? czy polozenie jakiejs 8 da rade rozjasnic to
to wyglada jak 8...
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:04   #167
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Agataka
Mój ojczym ma te¿ astygmatyzm gdzie¶ na takim poziomie. Gdy je¼dzi w okularach na d³u¿sze trasy (a je¼dzi Koszalin-Warszawa 2x w tyg.) to mu bardzo pomagaj±, mniej siê oczy mêcz±. Na krótkie nie wk³ada nawet. Gdzie¶ mi siê obi³o o uszy, ¿e bez noszenia okularów mo¿e siê powiêkszyæ, ale to chyba tylko w wieku dzieciêcym, bo tak jak mówi³am, on je nosi tylko na trasy, a od lat siê nie pogarsza.

Ja mam -4.25 na obydwa ju¿ chyba i bez jestem ¶lepakiem zupe³nym.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:13   #168
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ
dobrze, ¿e wzie³a¶ okulary nawet jak nie zauwa¿ysz mega ró¿nicy (bo æwiartki to malutko naprawdê) to do pracy z kompem czy przy je¼dzie z autem bêd± pomocne, oczy nie bêd± siê mêczyæ
a co do pog³êbienia to nie wiem , chyba jest tak, ¿e do pewnego wieku mo¿e siê pogarszaæ, np dzieciom w okresie dojrzewania a potem siê ju¿ zatrzymuje, ale jak mowie nie dam sobie rêki odci±c mi siê pogorszy³ wzrok na studiach, ¶lêczenie w nocy etc.. w lutym zrobiê kontrolê to zobaczê, czy nie polecia³o ale chyba nie (odpukaæ)



To ciesze siê ze te okulary pomoga
Mi sie tez wzrok zepsul na studiach w te wakacje zauwazylam... masakra, sleczymy nad ksi±¿kami i jeszcze oczy nam siê od tego psuj±


Dziewczyny kupi³am sobie kilka rzeczy do wlosow

http://estyl.pl/blog/2011/10/spray-d...-twist-around/

¿el do w³osow z woskiem chyba wella albo goldwell

http://www.matrix.com/products/biola...re_masque.aspx

a impu³ka z tej samej serii


aaa i podklad ten dzis kupilam, jednak sie skusilam max factor 3 w 1.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:18   #169
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ
hehe tak czytam o tych przebojach ze sprzataniami..ja akurat jestem po tej drugiej stronie
ja te¿, sprz±tam bo muszê, lubiê porz±dek ale najlepiej jakby kto¶ to za mnie zrobi³ wiem, straszne lenistwo, straszne

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam -4.25 na obydwa ju¿ chyba i bez jestem ¶lepakiem zupe³nym.
No to ja przy Was to mam "malutk±" wadê, tylko -7,5 od po³owy liceum chodzê w soczewkach, okulary te¿ mam i to na maksa wycieniowane z najwy¿szym indeksem ale chodzê w nich tylko po domu i do lekarza na kontrolê. Pocieszam siê tym, ¿e od kilku lat wada mi siê nie powiêksza, my¶lê na korekt± laserow±

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
aaa i podklad ten dzis kupilam, jednak sie skusilam max factor 3 w 1.
Mia³am tylko próbkê i fajny siê wydawa³ tylko odcieñ by³ za ciemny, ciekawe jak siê u Ciebie sprawdzi
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 19:20   #170
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Agataka
Mój ojczym ma te¿ astygmatyzm gdzie¶ na takim poziomie. Gdy je¼dzi w okularach na d³u¿sze trasy (a je¼dzi Koszalin-Warszawa 2x w tyg.) to mu bardzo pomagaj±, mniej siê oczy mêcz±. Na krótkie nie wk³ada nawet. Gdzie¶ mi siê obi³o o uszy, ¿e bez noszenia okularów mo¿e siê powiêkszyæ, ale to chyba tylko w wieku dzieciêcym, bo tak jak mówi³am, on je nosi tylko na trasy, a od lat siê nie pogarsza.

Ja mam -4.25 na obydwa ju¿ chyba i bez jestem ¶lepakiem zupe³nym.

To ja tez mysle do samochodu ale o zmroku chyba bede zakladala nawet w miescie. jak jezdze po prostu za³atwiaæ co¶.

No wade masz konkretna A jak z powiekszaniem wady nie wiem niestety.



zamowilam jeszcze te wa³ki

http://allegro.pl/papiloty-walki-spi...887205889.html

widzialam na blogu weegirl i sprobuje jak dzialaja

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am tylko próbkê i fajny siê wydawa³ tylko odcieñ by³ za ciemny, ciekawe jak siê u Ciebie sprawdzi
Ja tez mialam próbke 75 nawet nie uzylam, za ciemny.
Ja kupilam nr 47 nude.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:25   #171
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Milka M
O Kochana!! Planujesz operacjê? Ja siê nad tym zastanawia³am. I ile wybuli³a¶ za szk³a te tak bardzo wycieniowane? Ja siê ostatnio pyta³am i babka mi powiedzia³a, ¿e 800 z³ :O



Wstawiam zdjêcie z kamerki C10, patrzcie po lewej stronie, bo prawa prze¶wietlona Jest zdecydowanie ch³odniej i jakby troszku ja¶niej. Stan-spoko! Do³±czam siê do tych, które podwa¿± mit o palette. Zobaczymy, jak siê spieraæ bêdzie, ale jak nic nie z¿ó³knie, to zostanê przy niej.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (25,6 KB, 82 za³adowañ)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:25   #172
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dziewczynki co my¶licie o takiej fryzurce? http://styl.fm/item/55819
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:29   #173
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Asia
taka Asiowa pasowa³a by Ci!
W ogóle to jak tak patrzê, masz co¶ chyba z tej dziewczyny
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:35
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:37   #174
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Milka M
O Kochana!! Planujesz operacjê? Ja siê nad tym zastanawia³am. I ile wybuli³a¶ za szk³a te tak bardzo wycieniowane? Ja siê ostatnio pyta³am i babka mi powiedzia³a, ¿e 800 z³ :O
W³a¶nie zastanawiam siê nad korekt±, wada mi siê nie zmienia, wiêc pod tym k±tem siê kwalifikujê ale podobno trzeba byæ przez rok pod kontrol± u lekarza tam gdzie robi± korekty a ja zmienia³am lekarzy. Musia³abym siê zapisaæ i teraz nie wiem czy nie bêdê musia³a czekaæ tyle czasu. A najgorsze jest to, ¿e przed operacj± jaki¶ czas muszê chodziæ w okularach, czego nie cierpiê
Za okulary zap³aci³am 750 z³ i to jeszcze ze zni¿k±, pó³ roku temu kupowa³am. Jakbym kupowa³a takie zwyk³e to wygl±da³abym jak Stêpieñ z "13 posterunku"
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:41   #175
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ


Wstawiam zdjêcie z kamerki C10, patrzcie po lewej stronie, bo prawa prze¶wietlona Jest zdecydowanie ch³odniej i jakby troszku ja¶niej. Stan-spoko! Do³±czam siê do tych, które podwa¿± mit o palette. Zobaczymy, jak siê spieraæ bêdzie, ale jak nic nie z¿ó³knie, to zostanê przy niej.
jaka jasno¶æ!!! super wygl±dasz fajnie by by³o jakby przypasowa³a
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Asia
taka Asiowa pasowa³a by Ci!
W ogóle to jak tak patrzê, masz co¶ chyba z tej dziewczyny
tak a niby co mam ?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:41   #176
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczynki co my¶licie o takiej fryzurce? http://styl.fm/item/55819
Taka dziewczêca fryzurka, tylko nie wiem, czy nie za bardzo wycieniowane, wydaj± siê, ¿e jest ich ma³o ale ogólnie ³adnie
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:44   #177
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Milka Nove, ja robiê po sesji korektê laserow±, ju¿ by³am na badaniach kwalifikacyjnych w Warszawie ale ja przy Was to mam wadê tyci.

-1 na jednym i -1,25

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie zastanawiam siê nad korekt±, wada mi siê nie zmienia, wiêc pod tym k±tem siê kwalifikujê ale podobno trzeba byæ przez rok pod kontrol± u lekarza tam gdzie robi± korekty a ja zmienia³am lekarzy. Musia³abym siê zapisaæ i teraz nie wiem czy nie bêdê musia³a czekaæ tyle czasu. A najgorsze jest to, ¿e przed operacj± jaki¶ czas muszê chodziæ w okularach, czego nie cierpiê
Za okulary zap³aci³am 750 z³ i to jeszcze ze zni¿k±, pó³ roku temu kupowa³am. Jakbym kupowa³a takie zwyk³e to wygl±da³abym jak Stêpieñ z "13 posterunku"
to zupe³na nieprawda wcale nie trzeba, tylko musisz mieæ skoñczone 21 lat i ewentualne papiery, ¿e wada od przynajmniej roku Ci siê nie zmieni³a
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:53   #178
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie zastanawiam siê nad korekt±, wada mi siê nie zmienia, wiêc pod tym k±tem siê kwalifikujê ale podobno trzeba byæ przez rok pod kontrol± u lekarza tam gdzie robi± korekty a ja zmienia³am lekarzy. Musia³abym siê zapisaæ i teraz nie wiem czy nie bêdê musia³a czekaæ tyle czasu. A najgorsze jest to, ¿e przed operacj± jaki¶ czas muszê chodziæ w okularach, czego nie cierpiê
Za okulary zap³aci³am 750 z³ i to jeszcze ze zni¿k±, pó³ roku temu kupowa³am. Jakbym kupowa³a takie zwyk³e to wygl±da³abym jak Stêpieñ z "13 posterunku"
A ile z tego kosztowa³y szk³a?
W sumie, to tak czy siak to nie g³upie, rok w t± czy w tamt± nie stanowi a¿ takiej ró¿nicy. Tak samo z tymi okularami po operacji, nie wiesz ile siê nosi? Potem do koñca ¿ycia teoretycznie mamy ju¿ z g³owy.
Jej, jak ja bym chcia³a po prostu wstaæ i nie mêczyæ siê z tymi pieprzonymi soczewkami

Kitka
OOO!!! Ale super! A ile p³acisz za to? Boisz siê? Opowiesz mi wszystko, jak to przebieg³o

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Asia
oczka?
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:48
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:58   #179
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka
OOO!!! Ale super! A ile p³acisz za to? Boisz siê? Opowiesz mi wszystko, jak to przebieg³o
ja pisa³am ju¿ o tym w listopadzie, ¿e w grudniu chcia³abym ju¿ zrobiæ zabieg, ale nie by³o kiedy ale jak ostatnio pisa³am Wam, ¿e lecia³am do Wawy to w³a¶nie po to

teraz siê nie bojê, nie my¶lê o tym, nie mam nawet terminu zaplanowanego, ale badania zrobi³am i ich koszt to: teraz zap³aci³am 150 z³ za badania wstêpne, aby siê dowiedzieæ czy siê w ogóle kwalifikujê do zabiegu, a jak siê zdecydujê to pó¼niej jeszcze p³acê 100 z³ za uzupe³niaj±ce.
Ceny s± ró¿ne w zale¿no¶ci co chcesz skorygowaæ, ja zap³acê ok. 5000 z³ i w tym ju¿ s± wliczone koszty lekarstw, które dostaniesz po zabiegu i badania kontrolne przez miesi±c chyba
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-10, 20:14   #180
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ

Bardzo ³adnie Ci wysz³o Wstaw jeszcze zdjêcia w ¶wietle dziennym A w³osy masz cudne, g³adkie i d³ugie. Kiedy moje tak urosn±

Dziêki Jak tylko bede miala jak to wstawie w dziennym, dzisiaj wogóle nie mia³am mo¿liwo¶ci zbytnio zrobiæ Mo¿e jutro dam rade.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
po prostu piekne
i jakioe gladkie...zazdraszczam
Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
jest piêknie
kusisz !

czyli zostajesz przy kolestonie?
teraz tylko zeby nie rudzia³ ani nie ¿ó³k³
Póki co zostaje Dziêki za doradzenie raz jeszcze
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ
mega w³osy lubie bardzo tak ¶ciete na prosto konce
i jaka zmiana kondycji wow!



ja te¿ mam astygmatyzm, ale na jednym oku -1,25 a na drugim -0,5 Ty masz malutko, to pewnie a¿ takiej róznicy nie zobaczysz "w" a "bez" ostrzej troche bêdzie. Ja normalnie mogê funkcjonowaæ bez oksów/soczewek ale do nauki czy kompa s± mi niezbêdne, lepiej mi po prostu

fajnie, ¿e siê zdecydowa³a¶ bo piêknie wysz³o uwielbiam ten kolor



mega jest
Ja mam na lewym -0,75 a na prawym 0,5
Cholery z okularami dostaje bo nie moge ich doczy¶ciæ nigdy, jedno szk³o ju¿ mam lekko zarysowane Ale pójd± nied³ugo na wymiane bo ubezpieczenie do nich wziêli¶my z T¯ awaryjnie
Ale ogólnie ja np widze ró¿nice jak siedze przed kompem z a bez. Na pocz±tku by³o mi siê ciê¿ko przyzwyczaiæ i chodzi³am jakbym by³a pijana
Tak¿e tak jak mówisz nawet przy ma³ej wadzie warto.


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ

okulary juz wybralam, beda za kilka dni.
Normalne, do czytania i samochodu wiec nie musze w nich wygladac pieknie.
a moze nie powinnam brac w ogole jak nie zobacze duzej roznicy?
czy dobrze zrobilam, bo wada sie moze poglebic?...[COLOR="Silver"]
Ja mam od miesi±ca, wade mam ma³± bo tak jak pisa³am -0,75 na lewe, a na prawe -0,5, a i tak ro¿nice widze Mniej siê oczy te¿ mêcz± na pewno. Z pocz±tku by³o ciê¿ko, i i tak bede raczej stawiaæ na soczewki.
Z tym ¿e japowinnam teoretycznie non stop nosiæ
Wogóle ¶miesznie bo mi na tym laserowym badaniu wysz³o ¿e mam jedno oko na- a drugie na + Ale juz jak posz³am do lekarza to oba na -
A wada pog³êbiaæ siê mo¿e, u mojego taty sie pog³êbia ca³y czas.
Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
hej



czeko jestem pod wrazeniem twoich wlosow zwlaszcza ich wygladu wygladaja na bardzo zadbane
Dziêkuje Staram siê dbaæ jak moge
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy u nas mozna kupic Koleston 12,81 bo chce spróbowac po³ozyc tym razem ta farbe i zobacze czy och³odzi bardziej kolor po alfie.
Chcia³abym zmieszac 12,96 i 12,81 ale tego drugiego nie widze na allegro.....
12,81 nie ma, tak samo jak 12,16

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ
to siê cieszê, ze zadowolona jestes
heh tak, ta wczorajsza by³a kilka h po farbowaniu wiêc relacja na bierz±co

dobrze, ¿e wzie³a¶ okulary nawet jak nie zauwa¿ysz mega ró¿nicy (bo æwiartki to malutko naprawdê to do pracy z kompem czy przy je¼dzie z autem bêd± pomocne, oczy nie bêd± siê mêczyæ
a co do pog³êbienia to nie wiem , chyba jest tak, ¿e do pewnego wieku mo¿e siê pogarszaæ, np dzieciom w okresie dojrzewania a potem siê ju¿ zatrzymuje, ale jak mowie nie dam sobie rêki odci±c mi siê pogorszy³ wzrok na studiach, ¶lêczenie w nocy etc..w lutym zrobiê kontrolê to zobaczê, czy nie polecia³o ale chyba nie (odpukaæ)



:
Mo¿e siê pog³êbiæ u ka¿dego chyba. Mój ojciec jako¶ chyba ko³o 35 roku ¿ycia kupowa³ pierwsze okulary i mia³ tak± sam± wade jak ja teraz, identyko A teraz ju¿ ma -1,5 na ka¿de oko albo i wiêcej.
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ


Wstawiam zdjêcie z kamerki C10, patrzcie po lewej stronie, bo prawa prze¶wietlona Jest zdecydowanie ch³odniej i jakby troszku ja¶niej. Stan-spoko! Do³±czam siê do tych, które podwa¿± mit o palette. Zobaczymy, jak siê spieraæ bêdzie, ale jak nic nie z¿ó³knie, to zostanê przy niej.
Ale¶ bia³a


Bunny przepraszam ale dzisiaj tych zdjêæ ci nie do¶le bo nie dalam rady zrobiæ
Jutro siê postaram, najpó¼niej w sobote
Ale Koleston je¶li chodzi o kondycje na pewno na plus, ju¿ nawet teraz widze ró¿nice, o wiele bardziej przed farbowaniem mi siê pl±ta³y, by³y bardziej wysuszone. Oby nie siad³o tak jak po Palette po czasie
Ale jestem mega zadowolona jak narazie
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.