rekrutacja uwm problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-12, 08:35   #1
dzynus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1

rekrutacja uwm problem


witam . jestem tegorocznym maturzystą i słabo zdałem matmę , więc chciałem ją poprawić i nawet nie składałem papierów w 1 terminie bo wiedziałem , że i tak się nie dostanę . chciałem iść na uwm ze względu , że jest dość blisko 140km i jest tam też moja dziewczyna. No i więc problem polega na tym , że we wrześniowej rekrutacji , która pojawiła się w sierpniu jakoś było napisane na stornie UWM , że jest otwarta rekrutacja na moj kierunek ( bezpieczenstwo wewnętrzne) , lecz po kilku tygodniach znikneło lol ? pojechałem na uczelnie , pierw na wydział , pytałem ale nic nie wiedzieli , kazali jechać do rekrutacji , pojechałem tam to oni też nic nie wiedzieli i kazali jechać na wydział , nosz kur . I teraz moje pytania brzmią :
czy byłaby możliwość spotkania z rektorem albo z dziekanem wydziału , po złożeniu wniosku o spotkanie i jakoś to sprawę wyjaśnić ?
Czy jak bym poszedł na te studia , ale zaocznie to jakie są szanse , że przenieśliby mnie np w pierwszym lub drugim miesiącu ewentualnie po 1 sem. na studia dzienne ( prosiłbym o wypowiedz ludzi z uwm, ale też innych)
dziękuje i pozdrawiam.
dzynus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 10:54   #2
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: rekrutacja uwm problem

Cytat:
Napisane przez dzynus Pokaż wiadomość
witam . jestem tegorocznym maturzystą i słabo zdałem matmę , więc chciałem ją poprawić i nawet nie składałem papierów w 1 terminie bo wiedziałem , że i tak się nie dostanę . chciałem iść na uwm ze względu , że jest dość blisko 140km i jest tam też moja dziewczyna. No i więc problem polega na tym , że we wrześniowej rekrutacji , która pojawiła się w sierpniu jakoś było napisane na stornie UWM , że jest otwarta rekrutacja na moj kierunek ( bezpieczenstwo wewnętrzne) , lecz po kilku tygodniach znikneło lol ? pojechałem na uczelnie , pierw na wydział , pytałem ale nic nie wiedzieli , kazali jechać do rekrutacji , pojechałem tam to oni też nic nie wiedzieli i kazali jechać na wydział , nosz kur . I teraz moje pytania brzmią :
czy byłaby możliwość spotkania z rektorem albo z dziekanem wydziału , po złożeniu wniosku o spotkanie i jakoś to sprawę wyjaśnić ?
Nie.

Cytat:
Napisane przez dzynus Pokaż wiadomość
Czy jak bym poszedł na te studia , ale zaocznie to jakie są szanse , że przenieśliby mnie np w pierwszym lub drugim miesiącu ewentualnie po 1 sem. na studia dzienne ( prosiłbym o wypowiedz ludzi z uwm, ale też innych)
dziękuje i pozdrawiam.
Nie.

Teraz masz nauczke: print screen uber alles.


Poza tym mala rada: popracuj nad przecinkami, pisownia i przestan stawiac spacje przez znakiem interpunkcyjnym. Jak bedziesz na studiach takie prace oddawal to Cie cwiczeniowiec laptopem zatlucze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.