Potrzebuję metamorfozy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 17:48   #1
Invicta93
Przyczajenie
 
Avatar Invicta93
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 17

Potrzebuję metamorfozy...


Witajcie.Potrzebuję zmiany.Głownie chciałabym zadziałać coś z włosami, zmienić kolor,fryzurę...Włosy sporo przeszły,różne eksperymenty(efekty w ciągu kilku lat na zdjęciach).Doradzcie mi,proszę,jaki kolor byłby najbardziej odpowiedni do mojej jasnej cery oraz ewentualnie,co jeszcze mogłabym zmienić.

Od lewej:

pierwsze zdj.aktualne z 2013...włosy po dekoloryzacji,rozjaśniane farbą,farbowane na blond,obecnie sprane na maksa,spory odrost...

kolejne rok 2010...

zdj 3 i 5-odcień burgund, Londa Color Blend 55

4 zdj.,to naturalny kolor.Ciemny blond/mysi...

Farbuje włosy od ok.7 lat.W planach miałam powrót do naturalnego koloru,niestety nie wytrwam w zapuszczaniu do natury.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-04-08 o 08:05 Powód: usunięcie zdjęć na prośbę Autorki
Invicta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 22:06   #2
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

O ile chcesz się postarzeć o kolejne lata to jak najbardziej. Bo jak do tej pory czarna krecha wokół oczu już to robi.
Maluj się delikatniej i postaw na blond tak jak na zdjęciu nr 2.
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:10   #3
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Zdecydowanie w jaśniejszym kolorze jest ci lepiej
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:20   #4
Rock Karla
Przyczajenie
 
Avatar Rock Karla
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5
Send a message via Skype™ to Rock Karla
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

No rzeczywoscie ta gruba czarna kredka nie bardzo pasuje do Twojej jasnej cery. I chyba też używasz zbyt duzo podkładu. Ja podobnie lubialam malować oczy na czarno i używać ciemnych cieni i choc mam ciemną karnacje nie pasowało mi to. Teraz uzywam jasnych brązów,różów i błyszczyków. I wyglądam o wiele bardziej naturalnie i bardziej mi to pasuje, choc czerwona szminka też. Hmm radziła bym raczej zmienić nie tylko włosy ale także makijaż
__________________
''Seize the day or die regretting the time you lost.''
Rock Karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:43   #5
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Cytat:
Napisane przez Rock Karla Pokaż wiadomość
No rzeczywoscie ta gruba czarna kredka nie bardzo pasuje do Twojej jasnej cery. I chyba też używasz zbyt duzo podkładu. Ja podobnie lubialam malować oczy na czarno i używać ciemnych cieni i choc mam ciemną karnacje nie pasowało mi to. Teraz uzywam jasnych brązów,różów i błyszczyków. I wyglądam o wiele bardziej naturalnie i bardziej mi to pasuje, choc czerwona szminka też. Hmm radziła bym raczej zmienić nie tylko włosy ale także makijaż
Jak wspomniała Rock Karla, także uważam, że po pierwsze powinnaś zająć się makijażem, zrezygnuj z kredki i zacznij jedynie tuszować rzęsy, ewentualnie nakładać jakiś jasny cień na powieki. Oczywiście z podkładu nie musisz rezygnować, aczkolwiek z umiarem. Na usta możesz nałożyć błyszczyk, dla podkreslenia policzki możesz delikatnie musnąć różem.

Co do włosów, to myśle że bardziej pasują Ci jasne włosy. Jednak uważam, że jeśli nie chcesz ich niszczyć to daj im wrócić do naturalnego koloru i może postaw od czasu do czasu na szamponetke, ktora ma mniej szkodliwe działanie na włosy niż farba.
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:52   #6
Invicta93
Przyczajenie
 
Avatar Invicta93
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 17
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Dzięki wielkie dziewczyny Na pewno wezmę wszystko pod uwagę.A co myślicie o tym,żeby nałożyć na te sprane włosy farbę-ciemny blond?Prawdopodobnie wyjdzie brąz,ale myślę,że z czasem spierze się do jaśniejszego brązu.Ostatnio jakoś zle się czuje w blondzie...A to byłby taki pośredni kolor nie za jasny,nie za ciemny.
__________________
'Jedyne więzienie, jakie naprawdę cię ogranicza, istnieje w twoich myślach...'
Invicta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:21   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Niedobrze wyglądasz w ciemnych włosach, totalnie odcinają się od twarzy, czynią ją szarą i bez blasku., Żółty ciepły blond też nie może być, bo ten z kolei kłóci sie z typem kolorystycznym, a jesteś typem chłodnym.
Ja bym wróciła do naturalnego podejrzewam, ze jest taki jak kolor brwi. ciemny blond bedzie ok. z ocieplaniem włosów (tj. ciepłe brązy, broń boże rude) uważałabym, teoria o zielonych oczach i pasujących do nich rzekomo rudościach można sobie miedzy bajki włożyć.

Zmień sposób malowanie oczu, albowiem taka kreska u blondynek, gruba, przytłaczająca oko wygląda tandetnie i nijak nie dodaje urody oczom białych kobiet.
do takiego makijażu to trzeba mieć śniadą karnację i ciemnobrązowe oczy i najlepiej skośny kształt.
jesli mocniejszy makijaż to tylko kreska na górnej powiece, to też trzeba poćwiczyć, bo kreska kresce nierówna.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 13:03   #8
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Niedobrze wyglądasz w ciemnych włosach, totalnie odcinają się od twarzy, czynią ją szarą i bez blasku., Żółty ciepły blond też nie może być, bo ten z kolei kłóci sie z typem kolorystycznym, a jesteś typem chłodnym.
Ja bym wróciła do naturalnego podejrzewam, ze jest taki jak kolor brwi. ciemny blond bedzie ok. z ocieplaniem włosów (tj. ciepłe brązy, broń boże rude) uważałabym, teoria o zielonych oczach i pasujących do nich rzekomo rudościach można sobie miedzy bajki włożyć.

Zmień sposób malowanie oczu, albowiem taka kreska u blondynek, gruba, przytłaczająca oko wygląda tandetnie i nijak nie dodaje urody oczom białych kobiet.
do takiego makijażu to trzeba mieć śniadą karnację i ciemnobrązowe oczy i najlepiej skośny kształt.
jesli mocniejszy makijaż to tylko kreska na górnej powiece, to też trzeba poćwiczyć, bo kreska kresce nierówna.
Zgadzam się oraz również uważam, że w naturalnych włosach najlepiej.
Odradzam kolejne farbowanie, zajmij się raczej pielęgnacją, bo włosy masz niezbyt długie, a mimo to w opłakanym stanie.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:00   #9
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

1: średni ciepły blond.
2: delikatny makijaż (bez czarnej kredki i jasnego cienia na górnej powiece oraz kąciku, bo niepotrzebnie powiększa Ci to oko - wystarczą pięknie wytuszowane rzęsy i ew. czarny liner na górnej powiece - nada oczom koci kształt).
3: pielęgnacja włosów z całych sił (polecam bloga Anwen)
4: zapuszczenie włosów i zrobienie z niej ładnej fryzurki bez cieniowania - włosy najlepiej ścięte na prosto lub półokrągło (sprawi, że będzie ich więcej).
5: regulacja brwi u kosmetyczki.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:07   #10
Invicta93
Przyczajenie
 
Avatar Invicta93
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 17
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Cytat:
Napisane przez ZycieKoloruBlond Pokaż wiadomość
1: średni ciepły blond.
2: delikatny makijaż (bez czarnej kredki i jasnego cienia na górnej powiece oraz kąciku, bo niepotrzebnie powiększa Ci to oko - wystarczą pięknie wytuszowane rzęsy i ew. czarny liner na górnej powiece - nada oczom koci kształt).
3: pielęgnacja włosów z całych sił (polecam bloga Anwen)
4: zapuszczenie włosów i zrobienie z niej ładnej fryzurki bez cieniowania - włosy najlepiej ścięte na prosto lub półokrągło (sprawi, że będzie ich więcej).
5: regulacja brwi u kosmetyczki.
.Kredka,ok może stopniowo uda mi się odstawić,choć to taki nawyk od lat a cieni w ogóle nie używam i nie używałam nigdy.W blondzie już nie czuję się tak dobrze,więc chyba pozostaje zapuszczać.Trzymajcie kciuki w takim razie
__________________
'Jedyne więzienie, jakie naprawdę cię ogranicza, istnieje w twoich myślach...'
Invicta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:18   #11
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

W jasnym wyglądasz bardzo ładnie
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 14:08   #12
Invicta93
Przyczajenie
 
Avatar Invicta93
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 17
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
W jasnym wyglądasz bardzo ładnie
DziękujePrzemyśle to wszystko raz jeszcze
__________________
'Jedyne więzienie, jakie naprawdę cię ogranicza, istnieje w twoich myślach...'
Invicta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:58   #13
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Im ciemniejsze włosy, tym starzej wyglądasz. Chociaż podobasz mi się w ciemnych na ostatnim zdjęciu -ale wyglądasz na starszą, niż w blondzie. Skoro znudził Ci się blond, to może coś ciemniejszego ale wciąż "jasnego". Jest wiele kolorów pomiędzy blondem a czarnym ))
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:39   #14
Invicta93
Przyczajenie
 
Avatar Invicta93
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 17
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Cytat:
Napisane przez elsene Pokaż wiadomość
Im ciemniejsze włosy, tym starzej wyglądasz. Chociaż podobasz mi się w ciemnych na ostatnim zdjęciu -ale wyglądasz na starszą, niż w blondzie. Skoro znudził Ci się blond, to może coś ciemniejszego ale wciąż "jasnego". Jest wiele kolorów pomiędzy blondem a czarnym ))
Masz racje,ciemne kolory ogólnie dodają lat Planuje kupić farbę-ciemny blond,wyjdzie prawdopodobnie brąz,ale z czasem się wypłucze i będzie jaśniejszy,jeśli nie,to dorzucę parę jaśniejszych refleksów
__________________
'Jedyne więzienie, jakie naprawdę cię ogranicza, istnieje w twoich myślach...'
Invicta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 22:10   #15
tulilalu
Przyczajenie
 
Avatar tulilalu
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 9
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Blond ze zdjęcia numer 2 jest baaaardzo twarzowy
Proponuję tobie zapuścić te przednie, wycieniowane pasma wlosow do rownej dlugosci. Następnie ukochać fryzjera, który wyczaruje fryzure przed ramiona, coś w stylu bob, bez cieniowania, co doda Tobie klasy
tulilalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 14:51   #16
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Potrzebuję metamorfozy...

Mniejsza warstwa podkładu na twarz, zamień kredkę czarną na np grafitową, albo brązową to moim zdaniem pozwoli Ci się trochę odzwyczaić od czarnej i da delikatniejszy efekt.

Co do włosów to postawiłabym na Twoim miejscu na ich pielęgnację przede wszystkim, bo na zdjęciu gdy miałaś ciemne wyglądały na trochę przerzedzone. A piszę to bo ja w swoim życiu użyłam szamponetki 3 razy a później leczyłam włosy rok, a jak Ty farbujesz aż od 7 lat to muszą być bardzo spragnione pielęgnacji. Ale to piszę ze względu na swoje doświadczenia w farbowaniu.

Co do koloru to naturalny Twój kolor nie jest zły, ale najlepiej Ci we włosach jak na zdjęciu 2.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 15:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.