Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 17:05   #721
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Musze sie Wam pochwalić moją nowa odzywką. Maybelline express manicure forti fluor soft and fragile nails. Oprócz tego stosuję kąpiel w oliwie, plus maść z wit A razem z rękawiczkami oraz krem do raz i paznokci z oliwą z oliwek. Po tyg widzę duża poprawę nareszcie aha i nadal stosuje jedwab z hean do paznokci - odżywkę.

A co do łykanie to nie polecam skrzypowity - wysyp syfów na twarzy plus mocniejsze wypadanie włosów.

Obecnie łykam Bio-urodę bo pod względem chemicznym ma lepszy skład. Ale o skuteczności będę mogła coś powiedzieć po miesiącu stosowania.
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 17:34   #722
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Alithia Pokaż wiadomość
A co do łykanie to nie polecam skrzypowity - wysyp syfów na twarzy plus mocniejsze wypadanie włosów.
Co do SkrzypoVity mam podobne doświadczenia...
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 17:51   #723
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Blue sky a Ty jesteś może konsultantką oriflame? Bo ja się zastanawiam czy się na bycie nią nie skusić...A miałabym parę pytań do kogoś doświadczonego

kroooliczek89 niom to było coś strasznego
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 21:15   #724
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja nie jestem ale sie orientuje wiec pytaj na priv
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 22:42   #725
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Wizazanka492 zapewne Twoje zdjecia sa za duze, zeby je tutaj umiescic - sprobuj je zmniejszyc np. za pomoca programu IrfanView, albo wrzuc na imageShacka lub wyslij je do mnie - zmniejsze i zamieszcze tutaj. Jakby co to pisz to podam Ci maila.

Skrzypovita u mnie tez nie dala rezultatow - wlosy z natury mam mocne i nie wypadaly mi, ale zalezalo mi na wzmocnieniu paznokci a tu nicccc.
Poczytam jutro forum i moze cos wybiore.

brimbrim na rozdwajanie polecam Ci odzywke Mavala - utwardzacz (chcialam dac linka do aukcji allegro, ale widze, ze aktualnie nie ma jej wystawionej). Kupilam na Allegro, cena moze nie niska (40zl) , ale mysle, ze preparat godny swojej ceny. Wczesniej paznokcie odchodzily mi platami - ta odzywka pomogla mi do tego stopnia, ze teraz tak sie juz nie dzieje, mimo, ze skonczylam juz uzywac. Czasem rozdwajaja mi sie na kciukach, ale mam jeszcze troszke tej odzywki, wiec moze "zalecze".
Nazwa mowi, ze jest to utwardzacz - w moim przypadku paznokcie nie sa az tak twarde po tej odzywce, zeby bez problemu zapuscic, ale z cala pewnosci sa twardsze niz kiedys i przede wszystkim sie nie rozdwajaja, a to podstawa...
Zajrzyj na KWC ma duzo pozytywnych opinii
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 10:04   #726
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Za radami z tego forum zaczelam stosowac olejek rycynowy na paznokcie, robie to od 2 tygodni, i jest na + paznokcie szybciej rosną (chyba ze sobie w mawiam:P) o wzmocnieniu truydno narazie mowic... ale mysle ze jest lepiej niz bylo, poza tym stosuje tez ten olejek na rzesy, ale to inna bajka, ale tez polecam

Ja natomiast Skrzypowite polecam jak najbardziej, wzmacnoiaja mi sie po niej wlosy, cera poprawia, paznokcie tez mniej sie lamia, natomiast Silica jak dla mnie jest do niczego... wlosy garsciami mi wypadaly... niezly jest tez Humavit - Skrzyp i pokrzywa, ale trzeba duzo tabletek dziennie polykac ok 8-12:/ wiec strasznie duzo a i tak lepiej na mnie dziala skrzypowita

Pozdrawiam
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 11:50   #727
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a ja pomalowalam sobie znow pazurki wczoraj frencz- a na to zlote kwatki namalowane na caly paznokiec ale jestem z siebie dumna
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 11:51   #728
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez bea-tka Pokaż wiadomość
a ja pomalowalam sobie znow pazurki wczoraj frencz- a na to zlote kwatki namalowane na caly paznokiec ale jestem z siebie dumna
A ja dalej męczę Nail Teka. Musze się pochwalić, że obecnie tylko jeden paznokcieć mam pęknięty... a to już duży sukces...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 12:01   #729
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja dalej męczę Nail Teka. Musze się pochwalić, że obecnie tylko jeden paznokcieć mam pęknięty... a to już duży sukces...
gratuluje

a ja ostatnio pisalam, ze jeden mi strzelil a mimo to trzyma sie jedynie ze ryse ma- teraz zamalowana- a tak to ani sie nie zgial ani nic to nie obcinam
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 13:32   #730
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

kupilam Skrzypolen - olej lniany ze skrzypem. Pani powiedziala, ze to sie pije, ale mozna wmasowywac w paznokcie.
Slyszalyscie o tym?

EDIT:
o i wlasnie listonosz przyniosl mi paczuszke - zlota SH.

No to zaczynam moj boj
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2007-09-10 o 13:55
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 16:08   #731
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

hey dziewczynki wpadlam by zobaczyc co wy tu tak pisu pisuwczoraj bylam w aptece i kupilam olejek rycynowy tylko szkoda ze kosztowal 7zl;/ myslalam ze taniej ale co tam raz sie zyje a za piekno trzeba placic nie wiem jak to dziala ale mysle ze po tygodniu sie przekonam.Ale juz jestem z siebie dumna bo od ponad 2 tyg nie wzielam ani jednego paluszka do buzi;D i juz widac co nie co za moja wytwalosc juz sa male biale paseczki no nie az tak male bo najdluzsze jakie mialam zobaczymy za 5-6dni moze wstawie foto ps.co zrobic jak sie pazurek zlamie?tak na wszelki wypadek pytam (odpukac) wystarczy pomalowac?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 16:24   #732
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
hey dziewczynki wpadlam by zobaczyc co wy tu tak pisu pisuwczoraj bylam w aptece i kupilam olejek rycynowy tylko szkoda ze kosztowal 7zl;/ myslalam ze taniej ale co tam raz sie zyje a za piekno trzeba placic nie wiem jak to dziala ale mysle ze po tygodniu sie przekonam.Ale juz jestem z siebie dumna bo od ponad 2 tyg nie wzielam ani jednego paluszka do buzi;D i juz widac co nie co za moja wytwalosc juz sa male biale paseczki no nie az tak male bo najdluzsze jakie mialam zobaczymy za 5-6dni moze wstawie foto ps.co zrobic jak sie pazurek zlamie?tak na wszelki wypadek pytam (odpukac) wystarczy pomalowac?
ja zawsze maluje lakierem, kolezanka klei kropelka (powaga)
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 15:55   #733
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

tez zapuszczam a to dlatego ze spilowalam do konca, juz odrosly i nadal rozdwojone. Co nie tak????????? tzn wiem co...

zawsze mialam dlugie paznokcie, kolezanki mi zazdroscily, pytaly czy naturalne! A jak zaczelam bawic sie w zdobienie, brokat, folia, rozne rzeczy wtapialam, wygladaly jak zlki wiele osob nie wierzylo ze to naturalne. Ale jednak troche to obciazylo moje paznokcie, napewno zmywanie kilku warstw utwardzacza bylo bardzo uciazliwe. Zaczelam zdrapywac. Czesto troche plytki paznokcia odchodzilo.

Ale mamz djecia w tel, gdybym je zamiescila......... dlugasne pieknie ozdobione paznokcie hmmmmmmmmm uwielbiam takie

teraz sie rozdwajaja i sa oslabione, ale wiem ze musza troche odrosnac. Planuje taka kuracje - balsam herba studio, olejek wibo z wit C, masc z wit A, olejek rycynowy. i tak przez jakis czas az uznam ze sa wystarczajaco mocne, kupie dobra odzywke jako podklad pod lakier i bede malowac, z tym ze delikatniej zmywac
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:19   #734
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
tez zapuszczam a to dlatego ze spilowalam do konca, juz odrosly i nadal rozdwojone. Co nie tak????????? tzn wiem co...

zawsze mialam dlugie paznokcie, kolezanki mi zazdroscily, pytaly czy naturalne! A jak zaczelam bawic sie w zdobienie, brokat, folia, rozne rzeczy wtapialam, wygladaly jak zlki wiele osob nie wierzylo ze to naturalne. Ale jednak troche to obciazylo moje paznokcie, napewno zmywanie kilku warstw utwardzacza bylo bardzo uciazliwe. Zaczelam zdrapywac. Czesto troche plytki paznokcia odchodzilo.

Ale mamz djecia w tel, gdybym je zamiescila......... dlugasne pieknie ozdobione paznokcie hmmmmmmmmm uwielbiam takie

teraz sie rozdwajaja i sa oslabione, ale wiem ze musza troche odrosnac. Planuje taka kuracje - balsam herba studio, olejek wibo z wit C, masc z wit A, olejek rycynowy. i tak przez jakis czas az uznam ze sa wystarczajaco mocne, kupie dobra odzywke jako podklad pod lakier i bede malowac, z tym ze delikatniej zmywac
zycze powodzenia w walce
Tylko pamietaj o systematycznosci - ja juz wiem, ze taka jest konieczna.
Wczesniej zuzylam pol buteleczki tego serum z wit C Wibo i efekty marne, ale nie bylo u mnie tej systematycznosci. A od pewnego czasu stosowalam codziennie (nawet kilka razy dziennie) tej odzywki i z Oriflame, a paznokcie zrobily sie mocniejsze
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 23:36   #735
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

jak dla mnie to serum z wibo jest swietne! a uzywalam kilka a nawet kilkanascie razy dziennie, tylko czekam az sie wchlonie.

Wiem systematycznosc to podstawa ale u mnie z tym nie ma problemu, tylko musze to wszytsko nabyc.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 07:33   #736
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Niestety paznokieć z kciuka nie wytrzymał i trzeba go było całkowicie obciąć ale za to pozostałe mają się coraz lepiej i postanowiłam, że dopuki drugi paznokieć się nie złamie lub nie pęknie, to nie obcinam wszystkich
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 07:47   #737
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Niestety paznokieć z kciuka nie wytrzymał i trzeba go było całkowicie obciąć ale za to pozostałe mają się coraz lepiej i postanowiłam, że dopuki drugi paznokieć się nie złamie lub nie pęknie, to nie obcinam wszystkich
Ja takiego postanowienia nie mogę utrzymać - jak tylko jeden się ukruszy, pęknie, itd. moment obcinam wszystkie - nawet na zero niestety nie moge wytrzymać z nierównymi paznokciami I wczoraj znowu wszystkie na 1,5 mm spiłowałam!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 07:58   #738
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja takiego postanowienia nie mogę utrzymać - jak tylko jeden się ukruszy, pęknie, itd. moment obcinam wszystkie - nawet na zero niestety nie moge wytrzymać z nierównymi paznokciami I wczoraj znowu wszystkie na 1,5 mm spiłowałam!
Mi jest szkoda obcinać wszystkich, bo urosły już naprawdę fajne (mam 3mm tego białego). Może nie są zbyt długie, ale wyglądają naprawdę estetycznie, a za jakiś tydzień czy 2 (o ile niebędzie jakiegoś nagłego wypadku ) spiłuję pozostałe i wtedy różnica będzie już malutka. Zostało tylko 18 dni do rozpoczecia studiów a tak mi zależy, zeby jakoś w miarę wyglądały te moje paznokietki
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:39   #739
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja umiem wytrzymac z nierownymi paznokciami, bo takie przez cale zycie mam, wiec trudno by bylo nie wytrzymac :P

Mysza tez bym chciala zapuscic na studia , bo nie lubie ciagle chowac dloni Mam tylko nadzieje, ze jak mi sie uda, to nie strace ich znow przez stressss.
A w ogole to spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 11:02   #740
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
ja umiem wytrzymac z nierownymi paznokciami, bo takie przez cale zycie mam, wiec trudno by bylo nie wytrzymac :P
Ja mam to szczęście, że mam wąską i długa płytkę, więc nawet jak opierniczę wszystkie na "zero", to pomalowane bezbarwnym wyglądają estetycznie i elegancko, więc nie muszę rąk chować
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:09   #741
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja mam to szczęście, że mam wąską i długa płytkę, więc nawet jak opierniczę wszystkie na "zero", to pomalowane bezbarwnym wyglądają estetycznie i elegancko, więc nie muszę rąk chować
cale szczescie mam podobnie

a teraz jestem tak z siebie dumna(dlugosc paznokci), ze nawet jak jeden jest krotszy a drugi dluzszy to mi to zupelnie nie przeszkadza, a frenczem w razie czego wyrownuje
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 16:10   #742
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Aj, dawno mnie tu nie było, ale to przez szkołę . Więc ja ciągle zażywam Skrzypovitę, smaruję paznokcie odżywką z Oriflame i jakoś rosną . Chociaż kształt tego białego doprowadza mnie do kociokwiku, ale liczy się długość . Najwyżej dopóki się to nie wyrówna, to będę malowała paznokcie na kolorowo. Mam pewną motywację do zapuszczania, niedługo przyjeżdża do mnie mój były i mam zamiar mu pokazać, co osiągnęłam !
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 17:35   #743
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
ja umiem wytrzymac z nierownymi paznokciami, bo takie przez cale zycie mam, wiec trudno by bylo nie wytrzymac :P

Mysza tez bym chciala zapuscic na studia , bo nie lubie ciagle chowac dloni Mam tylko nadzieje, ze jak mi sie uda, to nie strace ich znow przez stressss.
A w ogole to spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe
Dzięki
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:00   #744
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

czesc wam przegladalam watek bo dawno mnie tu nie bylo i chcialam sie pochwalic moimi pazurkami ale stwierdzam ze sa za krotkie (jednak widze roznice po olejku rycynowym)moje paznokcie nie maja nawet regularnego ksztaltu nie wiem czy bede umiala je spilowac nigdy tego nie robilam wiem wiem brzmi jak bym byla zacofana ale cale zycie je obgryzalam;/ cal;e szczescie ze nie mam pofaldowanej plytki.A o co chodzi z tym szklanym pilniczkiem?Jest jakis lepszy od tych standardowych?Pod jakim wzgledem?Jaka jest roznica?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:51   #745
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Szklany pilniczek... Podobno nie rozdwajają się od niego paznokcie i nie robią się zadziorki Czy jak to sie tam nazywa Ale ja używam papierowego i jest równie dobry Jedyne co to metalowego nie polecam
Buźka
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 18:07   #746
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja mam taki dlugi w ksztalcie banana...ale chyba nie jest za dobry bo bardzo "ostry" chyba sie nadaje ddo pilowania tipsow...a ja mam bardzo delikatne paznokcie i nie wiem jaki wybrac;/ jaki polecacie?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 19:45   #747
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a ja mam metalowy stary dobry pilniczek i jestem zadowolona
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:32   #748
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja mam papierowy i wole go od szklanego.
niestety 2 pazurki mi sie w gorach zlamaly ale reszty nie scinam,niech beda nierowne.i przez jakies 4 tyg na pewno nie bede obgryzac to odrosna
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:35   #749
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Bo to nie ma tak, ze każdemu musi odpowiadać jeden, określony... Musisz sobie dopasować jaki pilniczek będzie odpowiedni dla twoich paznokci Ja mam ich conajmniej 5 (wszystkie papierowe) Od gruboziarnistych do bardzo delikatnych. I w zależności co chce zrobić z paznokciami: skrócić je, nadać kształt, albo poprostu tylko wygładzić brzegi - wybieram odpowiednią "grubość" W przypadku papierowych pilników koszt jednego to około 4zł więc można sobie pozwolić na zakup kilku
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 09:48   #750
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja uzywam szklanego pilniczka. Faktycznie paznokcie sie nie rozdwajaja, ale czy to jego zasluga? - tego nie umiem stwierdzic.
Poza tym taki pilniczek jest niezniszczalny. No pomijam to gdy upadnie i sie rowali (szczerze mowiac ja mam w kilku czesciach) i nie musze sie martwic, ze stepil mi sie pilniczek i nie wypiluje tak jak trzeba.
Papierowych nigdy nie lubialam, metalowe u mnie w domu poszly juz w zapomnienie.
Mam firmy Top Coice, zaplacilam nieduzo ponad 10zl.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.