Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-27, 10:07   #3151
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość

Ja awokado kocham, ale jakbym miała użyć do włosów, to teraz na pewno bym zblendowała i może przez sitko jeszcze przetarła, żeby we włosach nic nie zostało
Wtedy je rozgniotłam widelcem i takie gęste nałożyłam na włosy - wiem, wiem, osiołek ze mnie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:09   #3152
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643954 3]Olej system i wracaj do wyrka. Kto Ci zabroni ?

A Marta gdzie ? Pewnie ujeżdża odkurzacz
Też powinnam, a chce mi się tak bardzo jak mi się nie chce.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Nie chcę siać paniki ale słyszałam, że podkłady Clarinsa lubią się utleniać.



Mi podpasowała to nawa - pomarańczowa. Tzn. fajnie wygładza i lekko napina skórę, ale tak poza tym to nic specjalnego nie widzę po niej.[/QUOTE]

ja mam Skin illusion Clarinsa i nie zauważyłam żeby się utleniał

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643967 3]


A, zapomniałam że chorujesz
To tym bardziej plan należy wdrożyć w życie. Herbata z cytryną albo z sokiem malinowym, książka, ew. spokojna muzyczka, kot pod bokiem i zdrowiejemy ![/QUOTE]
jakby on jeszcze chciał ze mną siedzieć to by było dobrze
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:12   #3153
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
taki jest plan

u mnie dzisiaj mąż ujeżdza odkurzacz i gotuje chorej żonie rosołek

mój teraz zmywa po śniadaniu to, co sie do zmywarki nie zmieściło

jeśli gardło Cie boli ( przyznam, że nie nadrabiałam wczorajszego spamu ) to nie pij i nie jedz gorącego

dalej mam siniaka na czole, boli jak diabli musze jakoś delikutaśnie posmarować go maścią z arniką
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:14   #3154
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej czuje się jak zwłoki
nadrobiłam wątek ale zapomnialam o czym było zapamietałam tylko historię o jajku we włosach też się tak kiedyś załatwiłam i od tego czasu nie robię już żadnych naturalnych masek moim włosom
miłego dnia
Heej zdrowiej szybko





Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Właśnie tak, dlatego wybaczam mu jego - według mnie zupełnie niepojętą - niechęć do Sephory (na marginesie - jest alergikiem, dlatego nie wchodzi do "zapachowych" sklepów).

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Zapodałam dziś na twarz - wyciągniety z otchani mych zasobów - podkład Clarins Skin Illusion oraz wziętą przez pomyłkę bazę Givenchy. Na razie jest ok. Kolor się ładnie zgrał z resztą mej cielesności, twarz gładka, nic nigdzie nie wchodzi. No cud, miód i orzeszki. Zobaczę jak długo.

Wczoraj zapodałam sobie z kolei dodatek do brokuła, czyli białą glamglow. No jest moc. Na szczęście tylko kinol i jego najbliższe okolice wymagają "szczotkowania"

musisz go zrozumieć, mój tez alergik wiec wybaczam, zwłaszcza latem kiedy płacze od pylkow..
Mój czasami musi iść ze mną, jak chce kupić cos super drogiego albo dostać duzo gratisów bądź być dobrze obsługiwana ale to mało kiedy




Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
taki jest plan

u mnie dzisiaj mąż ujeżdza odkurzacz i gotuje chorej żonie rosołek

Jeszcze po szanela niech skoczy i bedzie mężem miesiąca
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:20   #3155
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witajcie

Mam dzis mega dola i czuje sie jak qpa
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:22   #3156
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam dzis mega dola i czuje sie jak qpa

Witajcie

Ja też
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:29   #3157
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dziewczyny mam jutro wizytację
podwójną....
podrzućcie pomysł na jakieś sałatki kolacyjne, najlepiej szybkie

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

bo na Beauty Lab jadę wieczorem i czasu mam mało
(i sprzątać muszę też i piec )
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 10:35   #3158
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja mam Skin illusion Clarinsa i nie zauważyłam żeby się utleniał

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------


jakby on jeszcze chciał ze mną siedzieć to by było dobrze
To może tylko jakieś plotki o tych podkładach

A kot mojej sis po prostu uwielbia mojego męża. Lgnie do niego jak stalker jakiś. Włazi mu w łóżka jak śpi, układa się nad głową jak rogal i mu podgotowuje mózgownicę
Kiedyś był u nas, mąż akurat był chory i miał sporą gorączkę, kocisko oczywiście cały przy nim siedziało w łóżku. Kiedyś wchodzę, kota nie ma Podchodzę bliżej, patrzę a on ułożony na klacie mojego chłopa, pyskiem do jego twarzy, przykryty kołdrą i śpi tak na nim. Spod kołdry to aż parowało tak się dogrzewali Jest miłość.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:35   #3159
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
taki jest plan

u mnie dzisiaj mąż ujeżdza odkurzacz i gotuje chorej żonie rosołek
i bardzo dobrze z jego strony, niech dba

amyz to weekendowe szanelowe serum to niby można samo nakładać a Ty nakładasz na to jeszcze krem? Bo mi zaraz wszystko się wchłonęło i bez kremu nie dam jednak rady

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam dzis mega dola i czuje sie jak qpa


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość



Witajcie

Ja też [/QUOTE]

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:36   #3160
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5643954 3]Olej system i wracaj do wyrka. Kto Ci zabroni ?

A Marta gdzie ? Pewnie ujeżdża odkurzacz
Też powinnam, a chce mi się tak bardzo jak mi się nie chce.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



Nie chcę siać paniki ale słyszałam, że podkłady Clarinsa lubią się utleniać.



Mi podpasowała to nawa - pomarańczowa. Tzn. fajnie wygładza i lekko napina skórę, ale tak poza tym to nic specjalnego nie widzę po niej.[/QUOTE]

dokladnie tak jest sprzatanie na calego w koncu dzis sobota

Milego dnia wszystkim
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:39   #3161
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jutro wizytację
podwójną....
podrzućcie pomysł na jakieś sałatki kolacyjne, najlepiej szybkie

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

bo na Beauty Lab jadę wieczorem i czasu mam mało
(i sprzątać muszę też i piec )
1.ugotowany brokuł, pomidor, jajko na twardo sól pieprz trochę wyciśnietej cytryny
2. pomidorki koktailowe do tego kuleczki mozarelli ( sie kupuje takie w kuleczkach malych) świeża bazylia zalane oliwą
3. zestaw sałat i co Bozia dała i co lubicie -np lazur, oliwki, łosoń,krewetki przesmażone na maśle z czosnkiem - sos do sałatek na bazie oleju
4. ryż tuńczyk groszek kukurydza ogórek kiszony sól pieprz majonez natka pietruszki
5. kilo pieczarek obgotowanych 20 min 6 jajek na twardo natka pietruszki por zamiast cebuli majonez
6. seler surowy starty na tarce zalany cytryna, orzechy laskowe, rodzynki ( bądź bez nich) jabłko starte łyżeczka majonezu ze śmietaną cukier, sól i pieprz
7. makaron np ryżowy świeży ogórek kukurydza wędlina szczypiorek łyżka majonezu
8. makaron świderki ogórek kiszony przyprawa do gyrosa groszek kiełbaska podsuszana ser żółty w kosteczkę łyżka majonezu
9. groszek, kukurydza, fasola czerwona z puszki, korniszon i obsmażona pokrojona pierś kurczaka
10 piers obsmażona w gyrosie, ser typu feta, sos czosnkowy z jogurtu i płatki migdałów - to sie układa warstwami






widziałam niedawno taki podest przed S siedziały kobitki na nim jak w pociągu

nie dla mnie takie atrakcje

dziś jadę do S po pomadkę, jak jej nie będzie to bo raczej do stolicy nie będe jechać po taką bzdurkę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 10:40   #3162
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
dokladnie tak jest sprzatanie na calego w koncu dzis sobota

Milego dnia wszystkim
Jestę prorokię

Miłego pucowania. Mogłabyś z rozpędu i o moją chałupę zahaczyć Ozłociłabym Jablonexem (młodzież sobie wygugla cóż to)
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:40   #3163
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze z jego strony, niech dba

[
: Witajcie

Ja też
[/QUOTE]


]

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-02-27 o 10:43
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:41   #3164
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Dzień doberek
Właśnie wstałam, zrobiłam sobie maseczkę Originsa, nadrobiłam parę stron, więc w końcu piszę.

Paulina Aurora, fajny filmik. Rzeczowy i taki jakiś przyjemny Nie wiem jak to opisać, ale zasubskrybowałam

Wczorajsze wrażenia z D. Było bardzo przyjemnie, same warsztaty mi się podobały, ale akurat typ makijażu nie dla mnie, bo przy soczewkach nie będę sobie malować kreski na linii wodnej. Za bardzo mnie to podrażnia. Nie było namawiania na zakupy i całe szczęście, bo wolę wydać w Sephorze W gratisach przy zakupach od 250 zł było 5 ml J'Adore i jakiś mini krem czy balsam albo opcjonalnie błyszczyk-pomadka we wściekle czerwonym kolorze To ja już wolę boxa Mąż stwierdził, że ładnie się pomalowałam, ale co z tego jak tusz mi się osypał po 3 godzinach, cienie zebrały mi się w załamaniu powieki (a przy bazie Smashbox albu UD już od dawna nie mam tego problemu), a dwufazowy płyn do makijażu którym na początku zmywałyśmy makijaż wlazł mi do oka
Nie narzekam, tylko raczej stwierdzam, że większość produktów Diora nie dla mnie

Oddałam też jednego boxa w S., było miło - Pani bez problemów oddała mi gotówkę, chociaż nawet wolałabym kartę podarunkową żeby mi puntów nie odjęło Dzwoniłam wczoraj na infolinię, brakuje mi jeszcze 2,5 tys do Golda. Jeśli się wyrobię przed 15-20 kwietnia to dostanę prezent urodzinowy dla Goldów
Może ktoś chce karty podarunkowe za pobraniem?

Pisałam też reklamację dot. bronzerów, ale nic mi nie odpowiedzieli

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-02-27 o 10:43
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:47   #3165
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jutro wizytację
podwójną....
podrzućcie pomysł na jakieś sałatki kolacyjne, najlepiej szybkie [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------
tuńczyk w oleju, kukurydza, ananas, starty żółty ser (lub bez), wyciśnięty czosnek, majonez.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:48   #3166
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Witajcie

Mam dzis mega dola i czuje sie jak qpa
Witam w klubie

Poszłam do jednego sklepu zamknięty.. idę do drugiego,nie ma firmy ktora chciałam





Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jutro wizytację
podwójną....
podrzućcie pomysł na jakieś sałatki kolacyjne, najlepiej szybkie

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

bo na Beauty Lab jadę wieczorem i czasu mam mało
(i sprzątać muszę też i piec )

daj znać po labie jak było




Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dzień doberek
Właśnie wstałam, zrobiłam sobie maseczkę Originsa, nadrobiłam parę stron, więc w końcu piszę.

Paulina Aurora, fajny filmik. Rzeczowy i taki jakiś przyjemny Nie wiem jak to opisać, ale zasubskrybowałam

Wczorajsze wrażenia z D. Było bardzo przyjemnie, same warsztaty mi się podobały, ale akurat typ makijażu nie dla mnie, bo przy soczewkach nie będę sobie malować kreski na linii wodnej. Za bardzo mnie to podrażnia. Nie było namawiania na zakupy i całe szczęście, bo wolę wydać w Sephorze W gratisach przy zakupach od 250 zł było 5 ml J'Adore i jakiś mini krem czy balsam albo opcjonalnie błyszczyk-pomadka we wściekle czerwonym kolorze To ja już wolę boxa Mąż stwierdził, że ładnie się pomalowałam, ale co z tego jak tusz mi się osypał po 3 godzinach, cienie zebrały mi się w załamaniu powieki (a przy bazie Smashbox albu UD już od dawna nie mam tego problemu), a dwufazowy płyn do makijażu którym na początku zmywałyśmy makijaż wlazł mi do oka
Nie narzekam, tylko raczej stwierdzam, że większość produktów Diora nie dla mnie

Oddałam też jednego boxa w S., było miło - Pani bez problemów oddała mi gotówkę, chociaż nawet wolałabym kartę podarunkową żeby mi puntów nie odjęło Dzwoniłam wczoraj na infolinię, brakuje mi jeszcze 2,5 tys do Golda. Jeśli się wyrobię przed 15-20 kwietnia to dostanę prezent urodzinowy dla Goldów
Może ktoś chce karty podarunkowe za pobraniem?

Pisałam też reklamację dot. bronzerów, ale nic mi nie odpowiedzieli
DZiekuje
Wasze szczere opinie duzo dla mnie znaczą
Lubisz oglądać jakieś konkretne filmy na Youtube czy raczej konkretne osoby?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:52   #3167
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Piszecie.o beauty lab a mi się kojarzy z moimi laboratoriami z chemii
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:53   #3168
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja też do seph niedługo uderzam, tylko spakuje pakunek dla Ciebie i parę rzeczy posprawdzam a potem Sephora -Zara -poczta i do garow






Ja mam tak ze jak nie muszę to wstanę z samego rana, a jak muszę to zwlekam się nie przytomna
Pamiętam za czasów licealnych jak zaczynały się wakacje wstawalam z samego rana codziennie i nie mogłam się przestawić, dopiero pod koniec zaczynałam wstawać później i potem na początku roku wstać do szkoły nie mogłam

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

A jeszcze apropo tych wielodzietnych rodzin żyjących tylko z zasiłków to znam takich przypadków kilka bo takie dzieciaki ze mną do podstawówki chodziły ale znam też takie rodziny że fakt dzieci koło 10 było ale oboje rodziców normalnie pracowało itd żeby dzieci jak najlepiej miały tylko lubili się rozmnażać po prostu Ja ze wsi jestem to tam inny model rodziny
Proszę napisz jak Ci poszło z wymianą/zwrotem
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:55   #3169
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Sephorka chciała mnie w bambuko zrobić oczywiście zwracam i mówią mi zwrot na kartę podarunkowa...
Aż mi się coś zrobiło jak pomyślałam ile osób na to nabierają i nie oddają gotówki. Ja oczywiście zaprotestowalam i mam kasę.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 10:59   #3170
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
1.ugotowany brokuł, pomidor, jajko na twardo sól pieprz trochę wyciśnietej cytryny
2. pomidorki koktailowe do tego kuleczki mozarelli ( sie kupuje takie w kuleczkach malych) świeża bazylia zalane oliwą
3. zestaw sałat i co Bozia dała i co lubicie -np lazur, oliwki, łosoń,krewetki przesmażone na maśle z czosnkiem - sos do sałatek na bazie oleju
4. ryż tuńczyk groszek kukurydza ogórek kiszony sól pieprz majonez natka pietruszki
5. kilo pieczarek obgotowanych 20 min 6 jajek na twardo natka pietruszki por zamiast cebuli majonez
6. seler surowy starty na tarce zalany cytryna, orzechy laskowe, rodzynki ( bądź bez nich) jabłko starte łyżeczka majonezu ze śmietaną cukier, sól i pieprz
7. makaron np ryżowy świeży ogórek kukurydza wędlina szczypiorek łyżka majonezu
8. makaron świderki ogórek kiszony przyprawa do gyrosa groszek kiełbaska podsuszana ser żółty w kosteczkę łyżka majonezu
9. groszek, kukurydza, fasola czerwona z puszki, korniszon i obsmażona pokrojona pierś kurczaka
10 piers obsmażona w gyrosie, ser typu feta, sos czosnkowy z jogurtu i płatki migdałów - to sie układa warstwami
Dzięki
Liczyłam na Ciebie


Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
tuńczyk w oleju, kukurydza, ananas, starty żółty ser (lub bez), wyciśnięty czosnek, majonez.
Dzięki
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 10:59   #3171
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Sephorka chciała mnie w bambuko zrobić oczywiście zwracam i mówią mi zwrot na kartę podarunkowa...
Aż mi się coś zrobiło jak pomyślałam ile osób na to nabierają i nie oddają gotówki. Ja oczywiście zaprotestowalam i mam kasę.
A jak było ogólnie? Sprawdzała babka każdą próbkę itp? Ja to zawsze jak coś oddaję (nie w S - tam jeszcze nie zwracałam), to się boję, że coś będzie nie tak i mi nie przyjmą zwrotu
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:00   #3172
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Piszecie.o beauty lab a mi się kojarzy z moimi laboratoriami z chemii
Chemii to tam na pewno nie brakuje szczególnie w tej pielęgnacyjnej części
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:01   #3173
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

O Magdaleeeeeenooooooo
faktoza beznadziejne serduszko, czemu robią coraz bardziej infantylne te kosmetixy?
Od razu zaczęłam śpiewać piosenkę Vox'u
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:02   #3174
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Proszę napisz jak Ci poszło z wymianą/zwrotem
Że zwrotem brak problemu samym w sobie nikt się na opakowanie nie patrzył otworzyli tylko czy nie używane. Boxa jakbym nie dała to by nawet nie chcieli nic nie przeliczali itp. Tylko chcieli mnie w bambuko zrobić i zwrot na kartę zrobić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:03   #3175
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dzięki
Liczyłam na Ciebie



Dzięki


jestem dobra w sałatkach i szybkich ( słonych) przekąskach

moze bym się w końcu wykąpała, siedzę na tyłku a miałam na podbój S ruszyć
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:06   #3176
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam z rana

Paulina na yt wymiatasz, brawo 😊

Amyz, dużo zdrowia
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:08   #3177
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Liczę na to, że coś niedługo ruszy
Wczoraj składałam podanie w firmie, która zajmuje się produkcją elementów do systemów wodociągowych i grzewczych. Okazało się, że szukają inż. budownictwa do projektowania instalacji.
Hmm, wydaje mi się, że to podchodzi bardziej pod inżynierię środowiska, nie? A oni szukają z budownictwa kogoś.
To zależy, jak ja studiowałam, to po drugim roku budownictwa, mogliśmy wybrać: budownictwo ogólne, mosty lub właśnie sanitarkę. Teraz wiem, że jest ona na Inżynierii Środowiska
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:13   #3178
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witam w klubie

Poszłam do jednego sklepu zamknięty.. idę do drugiego,nie ma firmy ktora chciałam








daj znać po labie jak było






DZiekuje
Wasze szczere opinie duzo dla mnie znaczą
Lubisz oglądać jakieś konkretne filmy na Youtube czy raczej konkretne osoby?
Zwykle jest tak, że szukam jakiejś opinii np. przed zakupem, a jak już trafię na kogoś sensownego (tzn. mówiącego ładnie, bez błędów i bez zbędnych wtrąceń o swoim cudownym życiu), kto potrafi dobrze ocenić produkt (bo często się zdarza, że albo wszystko mu się podoba albo dosłownie nic) to zostaję na dłużej
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:14   #3179
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Paulina na yt wymiatasz, brawo 😊

Amyz, dużo zdrowia
Kochana dziekuje

Małe info o ankietach szanelowych: w każdym nowym pudrze i różu musi być
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-27, 11:14   #3180
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W D rabat na bestsellery, czyli na Tresor La Nuit i Acqua Di Gioia

I dodatkowe prezenty, od 250 zł wydane na Lancome 2 miniatury do pielęgnacji, a do Armani przy zakupie zapachu o poj. 50 ml mini maskara eyes to kill.
Oj ja bym Tresorka nabyła, ale jak obraza na D. to obraza

U mnie dalej familia chora, jakiś pomór dookoła
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.