NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-01, 13:40   #1711
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Zamieszczam moją skromną aktualizację kwietniową

1. Podkład Gosh Natural
2. Korektor HR 02
3. Sypki cień Avon Limestone
4. Ołówek do kresek z gąbeczką Avon - Plum
5. Wysuwana konturówka do oczu Avon - Starry Night Blue
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (29,3 KB, 261 załadowań)

Edytowane przez Ferrou
Czas edycji: 2008-05-01 o 14:09
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 15:21   #1712
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Nieśmiało wklejam swoje zbiory.
Burn -it -up bardzo ladne zbiory Czy ta paletka w rudawym opakowaniu to DEBORAH czy mi sie cos pozajaczkowalo?Jak z trwaloscia cieni?Jestes zadwolona?
A baza VICHY OLIGO warta zakupu? Tak sie krecilam dookola niej bo czytalam ze przy dluzszym stosowaniu poprawia wyglad skory...prawda to? boje sie troche bo mnie pielegnacja Vichy uczula

Ferrou-aktualizacja niczego sobie Chetnie bym ci ukradla cien z avonu bo je bardzo lubie tylko nigdy nie wiem jaki kolor wybrac bo chyba chcem wszystkie

Jak oceniasz podklad gosha?Jeszcze nie mialam podkladu z tej firmy,moze warto sie przyjzec blizej
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 15:22   #1713
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Zamieszczam moją skromną aktualizację kwietniową

1. Podkład Gosh Natural
2. Korektor HR 02
3. Sypki cień Avon Limestone
4. Ołówek do kresek z gąbeczką Avon - Plum
5. Wysuwana konturówka do oczu Avon - Starry Night Blue
Ferrou jesteś zadowolona z podkładu z GOSHa? Bo spotkałam się z różnymi opiniami na jego temat, a widziałam już wcześniej, że go używałaś?
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:04   #1714
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Co uważasz o podkładach bourjoris i vichy, jak się sprawuje te matt lovely przede wszystkim by mnie interesowało.

Bardo ładna kolekcja
Podkłady Bourjois uwielbiam.Aktulanie mój ulubieniec to Efekt 10 godzin snu,jest idealny.Lekka konsystencja,tuszuje niedoskonałości,nie robi matowej maski,rozświetla i cudownie łatwo sie rozprowadza.Matt Lovely również bardzo udany z tym,ze teraz używam go rzadziej bo jest dość mocno matujący i kryjący a moja cera przeżywa aktualnie swoje lepsze czasy i wystarczy jej coś lżejszego.Nie mniej jednak przydaje się kiedy skóra wygląda gorzej.To już moja 3 tubka i jestem pewna że nie ostatnia.
NormaTeint Vichy świetnie matuje(ale zaznaczam,ze nie mam tłustaj cery i wielkich problemów ze strefą T),jest dość lekki i przyjemny w noszeniu

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;7409846]Skąd ta szminka i paletka z Hello Kitty?[/quote]
z H&M

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Co to za śliczna różowa/czerwona tubeczka ? Ta pierwsza od góry z błyszczyków ?!



Wydaje mi się, że z H&M
To jest błyszczyk marki Douglas,który dostałam kiedyś jako dodatek do zakupów.Baaardzo fajny odcień taki rozświetlający róż.Niestety nie widziałam,żeby je mieli w swojej ofercie.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Burn - całkiem fajna kolekcja

Zadowolona jesteś z różu Oriflame? Jaki masz kolor i jaki daje efekt?

A jak Ci się podoba podkład Miss Sporty Light Energy?
Róż (chodzi o ten w kremie,tak) fajny.Mam odcień Peach cośtam,niestety już nie pamiętam dokładnie.Fajne jest w nim to,że efekt można stopniować.Jedna warstwa jest bardzo delikatna a przy 3 jest już wyraźny efekt brzoskwinki na policzkach .Fajnie wygląda też nałożony na powieki.

Podkład jest ok,ma fajny kolor.Nie rozświetla co prawda ale wygląda naturalnie i delikatnie.Niestety w połączeniu z niektórymi bazami i kremami waży się skubaniec

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Burn -it -up bardzo ladne zbiory Czy ta paletka w rudawym opakowaniu to DEBORAH czy mi sie cos pozajaczkowalo?Jak z trwaloscia cieni?Jestes zadwolona?
A baza VICHY OLIGO warta zakupu? Tak sie krecilam dookola niej bo czytalam ze przy dluzszym stosowaniu poprawia wyglad skory...prawda to? boje sie troche bo mnie pielegnacja Vichy uczula
Dziękuję
Tak owszem,ten rudzielec to Deborah
Bazę bardzo lubię,fajnie wyrównuje koloryt i rozświetla(mam tą ciemnjejszą,jasna nie daje efektu delikatnego muśnięcia słońcem i wyrównania koloru).Nie wiem jak właściwości pielęgnacyjne bo stosuję ją sporadycznie.Mnie ona akurat nie uczula-pielęgnację Vichy stosuję z powodzeniem i też nic się nie dzieje
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:07   #1715
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Różu Oriflame nie mam,ale podejżewam że chodzi Ci o pojedynczy brzoskwiniowy cień(taki w fioletowym pudełeczku z przezroczystym wieczkiem)-jest bardzo fajny i używam go rzeczywiście czasem jak różu.Bardzo dobrze sie sprawdza tak jako róż jak i cień.U mnie brzoskwiniowe odcienie dają wrażenie wypoczętej,gładszej i ładniejszej cery
Podkład jest ok,ma fajny kolor.Nie rozświetla co prawda ale wygląda naturalnie i delikatnie.Niestety w połączeniu z niektórymi bazami i kremami waży się skubaniec
Rzeczywiście to cień Nie wiem czemu skojarzył mi się z różem

A używałaś może podkładu Lirene Nature matte? Jełsi tak, to jakbyś je porównała?

Który masz kolor?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:12   #1716
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzeczywiście to cień Nie wiem czemu skojarzył mi się z różem

A używałaś może podkładu Lirene Nature matte? Jełsi tak, to jakbyś je porównała?

Który masz kolor?
Ja właśnie edytowałam posta bo z kolei pomyslałam,że chodzi ci o ten w kremie róż Visions

Z Lirene znam tylko Citty Matt

Mam kolor 02 medium.Mam raczej jasną karnację(ale nie porcelanowo-białą),w żółtej tonacji i jak najbardziej mi pasuje
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:13   #1717
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
...
Ferrou-aktualizacja niczego sobie Chetnie bym ci ukradla cien z avonu bo je bardzo lubie tylko nigdy nie wiem jaki kolor wybrac bo chyba chcem wszystkie

Jak oceniasz podklad gosha?Jeszcze nie mialam podkladu z tej firmy,moze warto sie przyjzec blizej
Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Ferrou jesteś zadowolona z podkładu z GOSHa? Bo spotkałam się z różnymi opiniami na jego temat, a widziałam już wcześniej, że go używałaś?
Gayenka - dziękuję. Te cienie też mi się bardzo podobają, są bardzo wydajne i trwałe. I tez bym z miłą chęcią wszystkie kupiła Już mam parę kolorów na oku, więc pewnie je kupię

Gayenka, Samarah - jestem zadowolona z podkładu. Na wizażu nie znalazłam za wiele informacji na jego temat, stąd trochę bałam się go używać, ale bardzo miło mnie zaskoczył. Jak go kupowałam, chciałam inny, tylko przez przypadek z półki wzięłam ten i jestem zadowolona. Jest dość kryjący(nie kryje tak jak bym chciała- czyli żebym miała super ekstra cerę, ale takich podkładów tak naprawdę nie ma. Miałam wiele próbek kryjących podkładów z wyższej półki i Gosh moim zdaniem kryje jak one, a może nawet lepiej), jak czegoś nie przykrywa to w dane miejsce delikatnie nakładam drugą warstwę. Nie podoba mi się troszkę konsystencja - jest bardzo gęsty, podobna do Dermacolu, ale nie robi maski. Ja go zawsze delikatnie wklepuję gąbeczką albo opuszkami palców. Mam skłonności do suchych skórek. Wcześniej miałam Revlona, który je podkreślał, natomiast Gosh tego nie robi
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 17:20   #1718
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Burn:

hehehe.

Ten z pedzelkiem miałam, ale nie bylam zbyt zadowolona więc poleciał,a dokładniej poleciały 2 bo miałam Peachy i Spicy.

Jak byś zatem porównała nowy Miss Sporty do City Matta?
Tez spodobał mi sie medium, ale nie wiem czy nie za jasny by był, a dark z koleji jest za ciemny
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:29   #1719
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Nieśmiało wklejam swoje zbiory.Jeszcze nie całkiem kompletne bo w drodze mam kilka rzeczy z Truskawy i Banefit'a (pomijając fakt,ze oczywiście kolorówkowa kolekcja chyba nigdy nie jest kompletna )

Foto 1:Tusze,linery i kredki
Foto 2:magiczne pędzelki
Foto 3: oczy cz 1
Foto 4: oczy cz 2
Foto 5:róże,rozświetlacze,bazy
Foto 6:pokłady,sypaniec,korekt ory i bronzer
fajna kolekcja bardzo wyważona
najbardziej podobają mi się róże
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 17:35   #1720
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Podkłady Bourjois uwielbiam.Aktulanie mój ulubieniec to Efekt 10 godzin snu,jest idealny.Lekka konsystencja,tuszuje niedoskonałości,nie robi matowej maski,rozświetla i cudownie łatwo sie rozprowadza.Matt Lovely również bardzo udany z tym,ze teraz używam go rzadziej bo jest dość mocno matujący i kryjący a moja cera przeżywa aktualnie swoje lepsze czasy i wystarczy jej coś lżejszego.Nie mniej jednak przydaje się kiedy skóra wygląda gorzej.To już moja 3 tubka i jestem pewna że nie ostatnia.
NormaTeint Vichy świetnie matuje(ale zaznaczam,ze nie mam tłustaj cery i wielkich problemów ze strefą T),jest dość lekki i przyjemny w noszeniu
dziękuję za wyczerpujący opis
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 18:35   #1721
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Burn -it -up bardzo ladne zbiory Czy ta paletka w rudawym opakowaniu to DEBORAH czy mi sie cos pozajaczkowalo?Jak z trwaloscia cieni?Jestes zadwolona?
A baza VICHY OLIGO warta zakupu? Tak sie krecilam dookola niej bo czytalam ze przy dluzszym stosowaniu poprawia wyglad skory...prawda to? boje sie troche bo mnie pielegnacja Vichy uczula

Ferrou-aktualizacja niczego sobie Chetnie bym ci ukradla cien z avonu bo je bardzo lubie tylko nigdy nie wiem jaki kolor wybrac bo chyba chcem wszystkie

Jak oceniasz podklad gosha?Jeszcze nie mialam podkladu z tej firmy,moze warto sie przyjzec blizej

Ja też mam ciemniejszą bazę Vichy Oligo. Nie mogę również nic powiedzieć o jej właściwościach pielęgnacyjnych, bo rzadko jej używam, ale mnie też uczula cała pielęgnacja Vichy, natomiast ta baza, o dziwo- nie...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 20:10   #1722
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Nieśmiało wklejam swoje zbiory.Jeszcze nie całkiem kompletne bo w drodze mam kilka rzeczy z Truskawy i Banefit'a (pomijając fakt,ze oczywiście kolorówkowa kolekcja chyba nigdy nie jest kompletna )

Foto 1:Tusze,linery i kredki
Foto 2:magiczne pędzelki
Foto 3: oczy cz 1
Foto 4: oczy cz 2
Foto 5:róże,rozświetlacze,bazy
Foto 6:pokłady,sypaniec,korekt ory i bronzer
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
i dalsza część:

Foto 1:mazidła do ust(ale oczywiście nie wszystkie,większość poniewiera się po kieszeniach i torebkach )
Foto 2:cały kufer
Świetna kolekcja!! Oczopląsu można dostać pozabierałabym Ci z połowę tych kosmetyków gdybym mogła

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Zamieszczam moją skromną aktualizację kwietniową

1. Podkład Gosh Natural
2. Korektor HR 02
3. Sypki cień Avon Limestone
4. Ołówek do kresek z gąbeczką Avon - Plum
5. Wysuwana konturówka do oczu Avon - Starry Night Blue
Udana aktualizacja i...

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość

Gayenka, Samarah - jestem zadowolona z podkładu. Na wizażu nie znalazłam za wiele informacji na jego temat, stąd trochę bałam się go używać, ale bardzo miło mnie zaskoczył. Jak go kupowałam, chciałam inny, tylko przez przypadek z półki wzięłam ten i jestem zadowolona. Jest dość kryjący(nie kryje tak jak bym chciała- czyli żebym miała super ekstra cerę, ale takich podkładów tak naprawdę nie ma. Miałam wiele próbek kryjących podkładów z wyższej półki i Gosh moim zdaniem kryje jak one, a może nawet lepiej), jak czegoś nie przykrywa to w dane miejsce delikatnie nakładam drugą warstwę. Nie podoba mi się troszkę konsystencja - jest bardzo gęsty, podobna do Dermacolu, ale nie robi maski. Ja go zawsze delikatnie wklepuję gąbeczką albo opuszkami palców. Mam skłonności do suchych skórek. Wcześniej miałam Revlona, który je podkreślał, natomiast Gosh tego nie robi
... dziękuję za tę wypowiedź bo miałam pytać o to samo
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 21:02   #1723
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość


Dziękuję
Tak owszem,ten rudzielec to Deborah
Bazę bardzo lubię,fajnie wyrównuje koloryt i rozświetla(mam tą ciemnjejszą,jasna nie daje efektu delikatnego muśnięcia słońcem i wyrównania koloru).Nie wiem jak właściwości pielęgnacyjne bo stosuję ją sporadycznie.Mnie ona akurat nie uczula-pielęgnację Vichy stosuję z powodzeniem i też nic się nie dzieje
Dziekuje za odpowiedz Czyli juz wiem ze musze sie przyjzec tej ciemniejszej..Mam nadzieje ze nie ma za duzo silikonow w skladzie bo baza soraya ma i to chyba one powoduja u mnie rozne "niespodzianki"..:coo l:

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Gayenka - dziękuję. Te cienie też mi się bardzo podobają, są bardzo wydajne i trwałe. I tez bym z miłą chęcią wszystkie kupiła Już mam parę kolorów na oku, więc pewnie je kupię

Niestety kusza strasznie w kazdym katalogu usmiecha sie do mnie conajmniej 5..

Gayenka, Samarah - jestem zadowolona z podkładu. Na wizażu nie znalazłam za wiele informacji na jego temat, stąd trochę bałam się go używać, ale bardzo miło mnie zaskoczył. Jak go kupowałam, chciałam inny, tylko przez przypadek z półki wzięłam ten i jestem zadowolona. Jest dość kryjący(nie kryje tak jak bym chciała- czyli żebym miała super ekstra cerę, ale takich podkładów tak naprawdę nie ma. Miałam wiele próbek kryjących podkładów z wyższej półki i Gosh moim zdaniem kryje jak one, a może nawet lepiej), jak czegoś nie przykrywa to w dane miejsce delikatnie nakładam drugą warstwę. Nie podoba mi się troszkę konsystencja - jest bardzo gęsty, podobna do Dermacolu, ale nie robi maski. Ja go zawsze delikatnie wklepuję gąbeczką albo opuszkami palców. Mam skłonności do suchych skórek. Wcześniej miałam Revlona, który je podkreślał, natomiast Gosh tego nie robi
Dziekuje Ferrou Aczy jest moze rownie suchy co dermacol czy lepiej sie slizga po skorze?Bo jesli ma lepsza konsystencje to moze bede go stosowac na cienie pod oczkami z ktorymi narazie tylko dermacol daje rade

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja też mam ciemniejszą bazę Vichy Oligo. Nie mogę również nic powiedzieć o jej właściwościach pielęgnacyjnych, bo rzadko jej używam, ale mnie też uczula cała pielęgnacja Vichy, natomiast ta baza, o dziwo- nie...
O dziekuje za informacje Jest szansa ze mnie tez nie uczuli
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 21:03   #1724
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Burn:

hehehe.

Ten z pedzelkiem miałam, ale nie bylam zbyt zadowolona więc poleciał,a dokładniej poleciały 2 bo miałam Peachy i Spicy.

Jak byś zatem porównała nowy Miss Sporty do City Matta?
Tez spodobał mi sie medium, ale nie wiem czy nie za jasny by był, a dark z koleji jest za ciemny
City Matt jest zdecydowanie lepszy,dla mnie to taki bezpieczny podkład.Jak nie wiem co kupić albo brak funduszy to wiem ,że mogę liczyć na Citty Matt
Miss sporty to taki zwyklak,ale jest ok(szczególnie za 7 zł w promocji )
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
fajna kolekcja bardzo wyważona
najbardziej podobają mi się róże

Zamierzam ją rozbudowywać.Stanowczo za mało mi cieni Clinique,5-tek Diora i jakichś fajnych limitowanych brązero-rozświetlaczo-roży.Brak też jakiegoś linera kremie.Ależ mam ostatnio kolorówkowych zachcianek
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dziękuję za wyczerpujący opis


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Świetna kolekcja!! Oczopląsu można dostać pozabierałabym Ci z połowę tych kosmetyków gdybym mogła
Dziękuję
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 22:30   #1725
malgo7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 54
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Hejka dziewczyny gdzie mozna kupic ten Dermacol?? Czy on w ogóle jest dobry??

Pozdrawiam!!

Miłego weekendu majowego
malgo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-01, 23:01   #1726
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez malgo7 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny gdzie mozna kupic ten Dermacol?? Czy on w ogóle jest dobry??
Poszukaj w małych drogeriach.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 05:40   #1727
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez malgo7 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny gdzie mozna kupic ten Dermacol?? Czy on w ogóle jest dobry??

Pozdrawiam!!

Miłego weekendu majowego

Jest duzy wybór kolorów Dermacolu na Allegro
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 08:18   #1728
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez malgo7 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny gdzie mozna kupic ten Dermacol?? Czy on w ogóle jest dobry??

Pozdrawiam!!

Miłego weekendu majowego
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Poszukaj w małych drogeriach.
Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Jest duzy wybór kolorów Dermacolu na Allegro
I zerknij w ten wątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7523
Tam o Dermacolu duuuużo jest już napisane
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 10:18   #1729
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Swietny watek, bardzo przyjemnie oglada sie Wasze zbiory Niektore powoduja wrecz wyskakiwanie oczu z orbit i upadanie szczeny na ziemie Postaram sie po weekendzie wkleic fotki swoich
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 14:24   #1730
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Ja sie zglaszam z prosba o pomoc!

Ostatnio mam troche ograniczone fundusze na kolorowke wlasnie dlatego ze wpadllam w wir szukania idealnego blyszczyka no i teraz musze sie porzadnie zastanowic zanim cos kupie a mam ochote na dwa blyszczyki a ze mam 3 na oku to jeden trzeba odrzucic tyle ze nie wiem ktory
kazdy jest dosc drogi i nie chce pozniej zalowac zakupu.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=765 z tego chodzi mi o nr 98 galactic (96 iris tez ladny)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18034 numerek 330 (city pink ) albo 021 sparkling light

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17971 10 lub 11

Chcialabym zebyscie mi pomogly chce zeby blyszczyk sie dlugo trzymal na ustach i je nawilzal no i zeby efekt byl faktycznie ciekawy mial ladne drobinki ale nie takie kiczowate i pieknie wygladal a nie tak po prostu zwykle. Do Lancoma mam slabosc, ale na KWC to on ma najgorsze opinie (oczywiscie KWC sprawdzalam do kazdego ale nie ma tam za duzo tych opini dlatego wlasnie sie pytam )
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 14:55   #1731
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

Udana aktualizacja i...

... dziękuję za tę wypowiedź bo miałam pytać o to samo
Proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
...
Dziekuje Ferrou Aczy jest moze rownie suchy co dermacol czy lepiej sie slizga po skorze?Bo jesli ma lepsza konsystencje to moze bede go stosowac na cienie pod oczkami z ktorymi narazie tylko dermacol daje rade
...
Gosh nie jest suchy i przynajmniej w moim przypadku ładnie nawilża skórę., poślizg ma dobry Tylko nie wiem czy zakryje cienie pod oczami, u mnie nie daje rady
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 19:36   #1732
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Ja sie zglaszam z prosba o pomoc!

Ostatnio mam troche ograniczone fundusze na kolorowke wlasnie dlatego ze wpadllam w wir szukania idealnego blyszczyka no i teraz musze sie porzadnie zastanowic zanim cos kupie a mam ochote na dwa blyszczyki a ze mam 3 na oku to jeden trzeba odrzucic tyle ze nie wiem ktory
kazdy jest dosc drogi i nie chce pozniej zalowac zakupu.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=765 z tego chodzi mi o nr 98 galactic (96 iris tez ladny)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18034 numerek 330 (city pink ) albo 021 sparkling light

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17971 10 lub 11

Chcialabym zebyscie mi pomogly chce zeby blyszczyk sie dlugo trzymal na ustach i je nawilzal no i zeby efekt byl faktycznie ciekawy mial ladne drobinki ale nie takie kiczowate i pieknie wygladal a nie tak po prostu zwykle. Do Lancoma mam slabosc, ale na KWC to on ma najgorsze opinie (oczywiscie KWC sprawdzalam do kazdego ale nie ma tam za duzo tych opini dlatego wlasnie sie pytam )
Z wymienionych przez Ciebie mam ostatni - YSL (11). Skusilam się na niego pod wplywem Wizażanki, ktora wklejala pomalowane nim usta . Jest faktycznie piękny, ma milion drobinek, zwlaszcza w sztucznym swietle lsni w niespotykany sposób. Nadaje się też do nalozenia na inny, ciemniejszy kolor. Utrzymuje się dlugo, ale nawilzenia specjalnego nie odczuwam (wysuszenia ust tez nie). Ma jedna wadę (dla mnie) zapach - sztuczny i mocno wyczuwalny.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 20:33   #1733
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Dimiti ciężki wybór - ja bym wzięła wszystkie 3 gdybym mogła

Mała aktualizacja - podkład Extreme Velvet (chyba zaprzyjaźnimy się na dłużej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_2834.jpg (51,6 KB, 120 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 08:51   #1734
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Z wymienionych przez Ciebie mam ostatni - YSL (11). Skusilam się na niego pod wplywem Wizażanki, ktora wklejala pomalowane nim usta . Jest faktycznie piękny, ma milion drobinek, zwlaszcza w sztucznym swietle lsni w niespotykany sposób. Nadaje się też do nalozenia na inny, ciemniejszy kolor. Utrzymuje się dlugo, ale nawilzenia specjalnego nie odczuwam (wysuszenia ust tez nie). Ma jedna wadę (dla mnie) zapach - sztuczny i mocno wyczuwalny.
OO nareszczie jakas pomocna osoba no wlasnie te drobinki moga byc swietne zwlaszcza ze ostatnio kupowalam same czyste wiec jakas odmiana sie przyda a ten Twoj kolorek bardzo widoczny na ustach? bo mowia ze prawie go nie widac tylko daja te drobinki blask w sloncu niestety w mojej drogerii nie ma ysl wiec nie mam jak sprawdzic
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dimiti ciężki wybór - ja bym wzięła wszystkie 3 gdybym mogła

Mała aktualizacja - podkład Extreme Velvet (chyba zaprzyjaźnimy się na dłużej)
ja tez bym wziela wszystkie! tylko chce kupic sobie baze z lancoma i musze dlatego z jednego zrezygnowac bo inne wydatki sie szykuja tylko nie wiem z ktorego...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 10:31   #1735
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
OO nareszczie jakas pomocna osoba no wlasnie te drobinki moga byc swietne zwlaszcza ze ostatnio kupowalam same czyste wiec jakas odmiana sie przyda a ten Twoj kolorek bardzo widoczny na ustach? bo mowia ze prawie go nie widac tylko daja te drobinki blask w sloncu niestety w mojej drogerii nie ma ysl wiec nie mam jak sprawdzic
11 jest jasna, więc i kolor na ustach jest jasny (ale jest, nie ma tak, ze blyszczyk jest przejrzysty i widac tylko drobinki). Generalnie mój ulubiony i na co dzień, i na wieczór.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 20:06   #1736
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Zamieszczam moją skromną aktualizację kwietniową

1. Podkład Gosh Natural
2. Korektor HR 02
3. Sypki cień Avon Limestone
4. Ołówek do kresek z gąbeczką Avon - Plum
5. Wysuwana konturówka do oczu Avon - Starry Night Blue
Bardzo fajna aktualizacja
Mam pytanie do cienia Avonu, czy to jest taki jasna, intensywna, "papuzia" zieleń? i jak się utrzymuje? kolor pozostaje intensywny?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 20:45   #1737
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
11 jest jasna, więc i kolor na ustach jest jasny (ale jest, nie ma tak, ze blyszczyk jest przejrzysty i widac tylko drobinki). Generalnie mój ulubiony i na co dzień, i na wieczór.
to fajny teraz bedzie swietnie wygladal jak dzien w dzien bedzie slonce
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 08:31   #1738
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to fajny teraz bedzie swietnie wygladal jak dzien w dzien bedzie slonce
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 08:38   #1739
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Moje skarby z Sephory:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1573.JPG (75,1 KB, 236 załadowań)
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 10:03   #1740
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część IV.

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Moje skarby z Sephory:
Śliczności! Puder wygląda zachęcająco a paletka cieni we moich kolorach
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.