Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-06-28, 08:10   #1891
ilonku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Question Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja te¿ jadlam beta-karoten i powiem ze w ogole nie przyciemnil mi skory chociaz bralam zwiekszona porcje... nie przyspieszyl tez opalania... zauwazylam ze dove z drobinkami w ogole mnie nie 'lapie', a jakie sa wasze odczucia? smaruje sie nim 3 dzien i zero efektu... a w ciagu trzech dni, przy smarowaniu sie 'stara'wersja bylam juz brazowa! o co w tym wszystkim chodzi ? Ej a tak w ogole to co by sie stalo jakbym posmarowala sie samoopalczem do ciemnej karnacji chociaz jestem blada? jakis inny kolor by wyszedl? jak to wszystko dziala z tym podzialem na karnacje ? bo jedni mowia ze kolor zrobi sie zolty a drudzy ze do ciemnej karnacji jest mocniejszy i mozna uzyskac nienaturalny efekt... prosze o odpowiedz Wy sie znacie najlepiej
ilonku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-28, 09:13   #1892
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ jadlam beta-karoten i powiem ze w ogole nie przyciemnil mi skory chociaz bralam zwiekszona porcje... nie przyspieszyl tez opalania... zauwazylam ze dove z drobinkami w ogole mnie nie 'lapie', a jakie sa wasze odczucia? smaruje sie nim 3 dzien i zero efektu... a w ciagu trzech dni, przy smarowaniu sie 'stara'wersja bylam juz brazowa! o co w tym wszystkim chodzi ? Ej a tak w ogole to co by sie stalo jakbym posmarowala sie samoopalczem do ciemnej karnacji chociaz jestem blada? jakis inny kolor by wyszedl? jak to wszystko dziala z tym podzialem na karnacje ? bo jedni mowia ze kolor zrobi sie zolty a drudzy ze do ciemnej karnacji jest mocniejszy i mozna uzyskac nienaturalny efekt... prosze o odpowiedz Wy sie znacie najlepiej
Ilonku, je¶li jeste¶ ju¿ nieco opalona innymi specyfikami, to wtedy mo¿esz poeksperymentowac z tym do skóry ciemniejszej.

Ja nigdy nie zapomnê, jak mam kupi³a jaki¶ samooplacz erisu, no i oczywi¶cie wziê³a nieodpowiedni odcieñ. Wygl±da³y¶my obie jak kurczaki z ro¿na, tylko oczy nam siê ¶wieci³y spod tej br±zowej maski. Tragedia
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-28, 20:05   #1893
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dzi¶ kupi³am Loreal Nutribronze do cia³a ,dla ¶niadej karnacji Zaraz testowanie
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-28, 20:54   #1894
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 277
Dot.: Opalamy siê!!!!

mnie skora sie nie wysusza, stosuje tylko dove i zadnych problemow. to chyba najpewniejszy sposob na opalenizne jesli nie chce sie za kilka tygodni straszyc zupelnie biala skora
mojito jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 08:04   #1895
ilonku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Angry Dot.: Opalamy siê!!!!

a ile dni musicie sie smarowac zeby byl jakis efekt? bo ja jakies 3... ale mnie wkurza ten dove z drobinkami grryyy samruje sie i zero efektu a kupilam na zapas trzy opakowania!!
ilonku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 11:12   #1896
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka¿ wiadomo¶æ
a ile dni musicie sie smarowac zeby byl jakis efekt? bo ja jakies 3... ale mnie wkurza ten dove z drobinkami grryyy samruje sie i zero efektu a kupilam na zapas trzy opakowania!!
ja mam ten do ciemnej karnacji i efekt jest dwie godziny po aplikacji
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-29, 11:40   #1897
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

mam pytanie do dziewczyn które u¿ywaja najnowszego samoopalacza Clarinsa concentrate, aplikujecie go wacikiem tak jak sugeruje to producent czy palcami?
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 07:05   #1898
ilonku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Madziorka Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ten do ciemnej karnacji i efekt jest dwie godziny po aplikacji
jaaaaaaa to znaczy ze ja jestem chyba jakas inna
ilonku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-30, 07:12   #1899
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kupila¶ Nutribronze do twarzy czy do cia³a? Do CIA£A widzia³am tylko taki uniwersalny do jasnej i ¶niadej karnacji.Czy jest tez tylko do ciemniej?
mam ten do ¶niadej
stwierdzam jednak ¿e lepszy jest Dove, Loreal "krzywo" opala. mam pól rêki opalonej, pó³ bladej z wyra¼nie zaznaczon± granic± Dove nigdy mi takich "niespodzianek" nie robi³

dzi¶ znów go zetrê g±bk± i zobaczymy co dalej.... bo dekolt piêknie opalony, tylko terêce ¼le ³apie
__________________
"Lubiê ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-30, 07:30   #1900
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja wczora pozdziera³am ca³± moj± opaleniznê
Zrobi³am peeling z cukru i ¿elu Avon Tropikalny,
wyszorowa³am siê g±bk± syrena pod prysznicem, zrobi³am depilacjê.
Dwukrotnie wysmarowa³am siê nivejk± i dzi¶ rano ju¿ skóra ma z³oty kolor.
Jeszcze dwa razy siê posmarujê i bêdzie piêknie
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-30, 12:07   #1901
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka¿ wiadomo¶æ
mam ten do ¶niadej
stwierdzam jednak ¿e lepszy jest Dove, Loreal "krzywo" opala. mam pól rêki opalonej, pó³ bladej z wyra¼nie zaznaczon± granic± Dove nigdy mi takich "niespodzianek" nie robi³

dzi¶ znów go zetrê g±bk± i zobaczymy co dalej.... bo dekolt piêknie opalony, tylko terêce ¼le ³apie
Niestety ten Nutribronze mnie nie zachwyci³.Owszem zero zapachu samoopalaczowego,ale opala s³abiutko (mam ten do ¶niadej).Zdecydowanie wolê Dove.
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 13:01   #1902
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety ten Nutribronze mnie nie zachwyci³.Owszem zero zapachu samoopalaczowego,ale opala s³abiutko (mam ten do ¶niadej).Zdecydowanie wolê Dove.

znowu u mnie sprawa wygl±da tak: pala³am sie Dovem i wszystko by³oby ok, opalenizna fajna ale tylko do pewnego stopnia- potem ju¿ widaæ by³o ¿e trzeba j± terzeæ i od nowa szukam wiêc czego¶ co da mi mocniejszy kolor w krótszym czasie, i po kilku dniowym smarowaniu sie Dovoe- kolorek sie zatrzyma³, wiêc posmarowa³am siê Lorealem i efekt super!! normalnie czekolada tyle ¿e ta opalenizna nierówna
__________________
"Lubiê ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-30, 14:02   #1903
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: £ód¼/Gdañsk
Wiadomo¶ci: 2 404
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka¿ wiadomo¶æ
znowu u mnie sprawa wygl±da tak: pala³am sie Dovem i wszystko by³oby ok, opalenizna fajna ale tylko do pewnego stopnia- potem ju¿ widaæ by³o ¿e trzeba j± terzeæ i od nowa szukam wiêc czego¶ co da mi mocniejszy kolor w krótszym czasie, i po kilku dniowym smarowaniu sie Dovoe- kolorek sie zatrzyma³, wiêc posmarowa³am siê Lorealem i efekt super!! normalnie czekolada tyle ¿e ta opalenizna nierówna
Wybróbuje Twój sposób
Angi74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-30, 20:43   #1904
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomo¶ci: 2 221
GG do sloncee Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
A ja wczora pozdziera³am ca³± moj± opaleniznê
Zrobi³am peeling z cukru i ¿elu Avon Tropikalny,
wyszorowa³am siê g±bk± syrena pod prysznicem, zrobi³am depilacjê.
Dwukrotnie wysmarowa³am siê nivejk± i dzi¶ rano ju¿ skóra ma z³oty kolor.
Jeszcze dwa razy siê posmarujê i bêdzie piêknie

Hmm, ciekawe rozwi±zanie

Przez peeling opalenizna po samoopalaczach schodzi równomiernie?

Muszê opisaæ mój problem:

U¿ywa³am balsamu br±zuj±cego Garniera oraz J&J HS do ciemnej karnacji. Po Garnierze by³am zó³ta, schodzi³ równomiernie. Po HS kolorek by³ ³adniejszy, aczkolwiek taki jakby br±zowo - ¿ó³tawy, schodzi³ roluj±c siê ze skóry. Smrodek tych balsamów mi tak bardzo nie przeszkadza.
Czy macie jaki¶ sposób na to, ¿eby balsam br±z./samoopalacz nie schodzi³ tak brzydko po kilku dniach? Mo¿e pomog³yby peelingi przed albo po zastosowaniu?
I tego nie rozumiem: u jednych dziewczyn po jakim¶ samoopalaczu skóra jest mocno br±zowa, u innych ¿ó³ta, jednym schodzi równomiernie, innym p³atami. To zale¿y od rodzaju skóry?

Chcia³abym, ¿eby kto¶, [na kogo Garnier, czy J&J podzia³a³, jak na mnie] ..poleci³ mi co¶ dobrego = opalaj±cego na br±z i schodz±cego równomiernie By³oby mi ³atwiej, bo nie chcê wyrzucaæ kasy w b³oto Z opalania zrezygnowa³am, a bia³a skóra w moim przypadku odstrasza. Planujê kupiæ jaki¶ samoopalacz, bo d³u¿ej siê utrzymuje. I by nie by³ zbyt drogi..

Proszê, dorad¼cie mi, je¶li mo¿ecie
__________________



''Dreszcz najs³odszy, ¿e pragnê i razem siê bojê! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-30, 22:25   #1905
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sloncee Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm, ciekawe rozwi±zanie

Przez peeling opalenizna po samoopalaczach schodzi równomiernie?

Muszê opisaæ mój problem:

U¿ywa³am balsamu br±zuj±cego Garniera oraz J&J HS do ciemnej karnacji. Po Garnierze by³am zó³ta, schodzi³ równomiernie. Po HS kolorek by³ ³adniejszy, aczkolwiek taki jakby br±zowo - ¿ó³tawy, schodzi³ roluj±c siê ze skóry. Smrodek tych balsamów mi tak bardzo nie przeszkadza.
Czy macie jaki¶ sposób na to, ¿eby balsam br±z./samoopalacz nie schodzi³ tak brzydko po kilku dniach? Mo¿e pomog³yby peelingi przed albo po zastosowaniu?
I tego nie rozumiem: u jednych dziewczyn po jakim¶ samoopalaczu skóra jest mocno br±zowa, u innych ¿ó³ta, jednym schodzi równomiernie, innym p³atami. To zale¿y od rodzaju skóry?

Chcia³abym, ¿eby kto¶, [na kogo Garnier, czy J&J podzia³a³, jak na mnie] ..poleci³ mi co¶ dobrego = opalaj±cego na br±z i schodz±cego równomiernie By³oby mi ³atwiej, bo nie chcê wyrzucaæ kasy w b³oto Z opalania zrezygnowa³am, a bia³a skóra w moim przypadku odstrasza. Planujê kupiæ jaki¶ samoopalacz, bo d³u¿ej siê utrzymuje. I by nie by³ zbyt drogi..

Proszê, dorad¼cie mi, je¶li mo¿ecie
No i tak troche sie wkurzylam bo pisalam do ciebie przez jakies 10 min. po czym po prostu wylaczyl mi sie internet....
No wiec powiem to w wielkim skrocie bo niechce mi sie tego pisac znowu...
Mysle ze w tym wszystkim winna jest aplikacja balsamow,samoop....ja w tamty roku stosowalam J&J jasna karnacja i bylam b.ladnie "opalona" i niemialam kompletnie problemow z jego schodzeniem...tak samo jest w tym roku gdy stosuje samoop.NIVEA do jasnej,takze nie widze zeby mi sie cos walkowalo lub scieralo platami...
Mysle ze moze sie walkowac balsam tylko wtedy kiedy jest nakladany dzien po dniu,i to bez scierania uprzednio nalozonej warstwy np.biorac prysznic,no bo niewiem dlaczego cos ma sie walkowac jak zostalo wchloniete.
Pozatym nierobie peelingu za kazdym razem gdy chce sie posmarowac...robie go conajwyzej raz w tyg.lub rzadziej...a z tymi plamami to niewierze zeby skora zdazyla sie odnowic w ciagu kilku dni do tego stopnia zeby bylo widac plany od samoopalacza...uwazam ze glowna przyczyna waszych slonecznych problemow jest to ze nieodpowiednio aplikujecie swoje kosmetyki,lub aplikujecie po kilka warstw na raz...nie wiem piszcie co o tym sadziecie bo to sa tylko moje przypuszczenia.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-30, 22:56   #1906
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 227
Dot.: Opalamy siê!!!!

U mnie po paru dniach nak³adania balsamu br±zuj±cego rzeczywi¶cie kolor zaczyna siê "rolowaæ" przy pocieraniu skóry, szczególnie w miejscach, gdzie kolor jest mocniejszy. Na szczê¶cie po Nivei zaobserwowa³am to tylko przy nadkarstkach i w do³kach pod kolanami i szybko mo¿na to zlikwidowaæ intensywnie tr±c skórê wilgotnym rêcznikiem Poza tym kolor po Nivei (mam do ciemnej karnacji mimo jasnej mojej w³asnej) bardzo ³adnie zszed³, tzn bez plam, po prostu po paru dniach nie-smarowania siê równomiernie zblad³am I to bez peelingów i namaczania skóry w ciep³ej k±pieli...
ivana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-01, 08:43   #1907
ilonku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja juz mam tego dosyc... mimo tego ze nawilzalam skore i codziennie robilam bardzo delikatny peeling skora znowu sie zrobila taka 'szara' wymyslilam ze zeby nie byc blada z dnia na dzien bede sie zmywala i pierwsza aplikacje robila balsamem brazujacym z ziaji (juz nauczyla sie go nakladac!), on mocniej zlapie tak ze nei bedzie wielkiej roznicy miedzy skora przed a po scieraniu, a pozniej bede sie dosmarowywac dove (moj faworyt - ten bez drobinek ). A tak poza tym to ja tez zauwazylam ze po j&j hs skora jest zolta i strasznie schodzi.... fuj nie lubie go. Zastanawiam sie nad kupnem loreala i nivei bo na temat tych balsamow zdania sa podzielone...
ilonku jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-01, 20:23   #1908
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ivana Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie po paru dniach nak³adania balsamu br±zuj±cego rzeczywi¶cie kolor zaczyna siê "rolowaæ" przy pocieraniu skóry, szczególnie w miejscach, gdzie kolor jest mocniejszy. Na szczê¶cie po Nivei zaobserwowa³am to tylko przy nadkarstkach i w do³kach pod kolanami i szybko mo¿na to zlikwidowaæ intensywnie tr±c skórê wilgotnym rêcznikiem Poza tym kolor po Nivei (mam do ciemnej karnacji mimo jasnej mojej w³asnej) bardzo ³adnie zszed³, tzn bez plam, po prostu po paru dniach nie-smarowania siê równomiernie zblad³am I to bez peelingów i namaczania skóry w ciep³ej k±pieli...

Hm...moze rzeczywiscie trzeba po prostu uzywac lepszych "opalaczy"
Czesto tez piszecie ze ten Clarins jest dobry...po nim tez tak schodzi barwa?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-01, 20:27   #1909
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez ilonku Poka¿ wiadomo¶æ
ja juz mam tego dosyc... mimo tego ze nawilzalam skore i codziennie robilam bardzo delikatny peeling skora znowu sie zrobila taka 'szara' wymyslilam ze zeby nie byc blada z dnia na dzien bede sie zmywala i pierwsza aplikacje robila balsamem brazujacym z ziaji (juz nauczyla sie go nakladac!), on mocniej zlapie tak ze nei bedzie wielkiej roznicy miedzy skora przed a po scieraniu, a pozniej bede sie dosmarowywac dove (moj faworyt - ten bez drobinek ). A tak poza tym to ja tez zauwazylam ze po j&j hs skora jest zolta i strasznie schodzi.... fuj nie lubie go. Zastanawiam sie nad kupnem loreala i nivei bo na temat tych balsamow zdania sa podzielone...

Ja wlasnie mam te Nivee do jasnej i szczerze to nienarzekam
A wczoraj kupilam sobie Loreal Nutri Bronze(do ciemnej) i dzis sie nim posmarowalam, z nim to jest juz troche ciezej bo trzeba czekac az 7 dni !!!na uzyskanie kompletnej opalenizny jaka jest obetnica producenta.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 11:22   #1910
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja ostatnio do cia³a uzywam Loreal Nutribronze Slim do sniadej karnacji i musze powiedziec ze jest fajne, kolor co prawda daje bardzo delikatny ale rownomierny ( oczywiscie jesli ma sie wprawe w nak³adaniu) ³adnie schodzi a co dla mnie naj naj najwazniejsze to to ze blyskawicznie wysycha wiec zaraz mozna sie ubrac, ma tez sliczny zapach- wogole nie smierdzi DHA, gdyby tylko bardziej br±zowil to by³by KWC Tak sie zastanawiam czy ten tradycyjny nawilzajacy NutriBrozne z zesz³ego roku br±zowi tak samo czy mocniej? jaka ma konsystencje- taka sama jak Slim? ma ktos porównanie?
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-04, 16:49   #1911
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ostatnio do cia³a uzywam Loreal Nutribronze Slim do sniadej karnacji i musze powiedziec ze jest fajne, kolor co prawda daje bardzo delikatny ale rownomierny ( oczywiscie jesli ma sie wprawe w nak³adaniu) ³adnie schodzi a co dla mnie naj naj najwazniejsze to to ze blyskawicznie wysycha wiec zaraz mozna sie ubrac, ma tez sliczny zapach- wogole nie smierdzi DHA, gdyby tylko bardziej br±zowil to by³by KWC Tak sie zastanawiam czy ten tradycyjny nawilzajacy NutriBrozne z zesz³ego roku br±zowi tak samo czy mocniej? jaka ma konsystencje- taka sama jak Slim? ma ktos porównanie?


ja mam Nutri bronze do ciemnej karnacji i napisze ci jaki on jest bo nie uzywalam jeszcze slim'a chociarz chcialam...ale mam zamiar niebawem go nabyc
Wiec nutri bronze jest gesty,ladny zapach,bardzo wydajny,mi akurat dlugo sie wchlania i zauwazylam ze ta noga ktora jest dluzej smarowana(tzn.w ktora dluzej wsmarowywuje krem) jest ciemniejsza od tej ktora posmaruje szybciej ...
na opalenizne trzeba czekac dlugo (7dni,tak pisze na opakowaniu)wiec poczekam...narazie smaruje sie nim 3 dzien dzis 4.
Opalenizna jest rownomierna,i nawet mi sie podoba(ale cos czuje ze 7dnia bede zolta)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-04, 17:22   #1912
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomo¶ci: 2 221
GG do sloncee Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka¿ wiadomo¶æ
No i tak troche sie wkurzylam bo pisalam do ciebie przez jakies 10 min. po czym po prostu wylaczyl mi sie internet....
No wiec powiem to w wielkim skrocie bo niechce mi sie tego pisac znowu...
Mysle ze w tym wszystkim winna jest aplikacja balsamow,samoop....ja w tamty roku stosowalam J&J jasna karnacja i bylam b.ladnie "opalona" i niemialam kompletnie problemow z jego schodzeniem...tak samo jest w tym roku gdy stosuje samoop.NIVEA do jasnej,takze nie widze zeby mi sie cos walkowalo lub scieralo platami...
Mysle ze moze sie walkowac balsam tylko wtedy kiedy jest nakladany dzien po dniu,i to bez scierania uprzednio nalozonej warstwy np.biorac prysznic,no bo niewiem dlaczego cos ma sie walkowac jak zostalo wchloniete.
Pozatym nierobie peelingu za kazdym razem gdy chce sie posmarowac...robie go conajwyzej raz w tyg.lub rzadziej...a z tymi plamami to niewierze zeby skora zdazyla sie odnowic w ciagu kilku dni do tego stopnia zeby bylo widac plany od samoopalacza...uwazam ze glowna przyczyna waszych slonecznych problemow jest to ze nieodpowiednio aplikujecie swoje kosmetyki,lub aplikujecie po kilka warstw na raz...nie wiem piszcie co o tym sadziecie bo to sa tylko moje przypuszczenia.
Dziêki za obszern± wypowied¼
Peelingi robi³am, ale rzadko, bo my¶la³am, ¿e przez to kolor zejdzie. A mo¿e rzeczywi¶cie te wa³kowanie ma zw. z aplikacj±? Wsmarowywa³am w siebie szybko i zaraz siê ubiera³am. I robi³am to codziennie. A Ty co ile dni smarujesz siê balsamem/samoopalaczem?
Czyli jak np dzi¶ siê posmarujê, to jutro powinnam to z siebie zetrzeæ? I kolorek bêdzie?

Cytat:
Napisane przez ivana Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie po paru dniach nak³adania balsamu br±zuj±cego rzeczywi¶cie kolor zaczyna siê "rolowaæ" przy pocieraniu skóry, szczególnie w miejscach, gdzie kolor jest mocniejszy. Na szczê¶cie po Nivei zaobserwowa³am to tylko przy nadkarstkach i w do³kach pod kolanami i szybko mo¿na to zlikwidowaæ intensywnie tr±c skórê wilgotnym rêcznikiem Poza tym kolor po Nivei (mam do ciemnej karnacji mimo jasnej mojej w³asnej) bardzo ³adnie zszed³, tzn bez plam, po prostu po paru dniach nie-smarowania siê równomiernie zblad³am I to bez peelingów i namaczania skóry w ciep³ej k±pieli...
A smarowa³a¶ siê Nivea codziennie, tak?
To fajnie, ze nie mia³a¶ z tym problemów. Ja siê zastanawiam nad Dove, Nivea i tym z Loreala. Muszê sprawdziæ te¿ jak z cenami, bo nie chcê siê znowu rozczarowaæ. Dlatego wezmê tañszy, ¿eby nie ¿a³owaæ.

Cytat:
Napisane przez meri99 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam Nutri bronze do ciemnej karnacji i napisze ci jaki on jest bo nie uzywalam jeszcze slim'a chociarz chcialam...ale mam zamiar niebawem go nabyc
Wiec nutri bronze jest gesty,ladny zapach,bardzo wydajny,mi akurat dlugo sie wchlania i zauwazylam ze ta noga ktora jest dluzej smarowana(tzn.w ktora dluzej wsmarowywuje krem) jest ciemniejsza od tej ktora posmaruje szybciej ...
na opalenizne trzeba czekac dlugo (7dni,tak pisze na opakowaniu)wiec poczekam...narazie smaruje sie nim 3 dzien dzis 4.
Opalenizna jest rownomierna,i nawet mi sie podoba(ale cos czuje ze 7dnia bede zolta)
W jakiej jest cenie Nutri Bronze?


edit: sprawdzi³am ju¿ ceny i recenzje przeró¿nych samoopalaczy i balsamów br±zuj±cych.. trudny wybór, zdania s± bardzo podzielone. Sunozon z Rossmanna jest niedrogi i ma same pozytywne opinie, hmm
__________________



''Dreszcz najs³odszy, ¿e pragnê i razem siê bojê! ''

L.Staff

Edytowane przez sloncee
Czas edycji: 2007-07-04 o 17:55
sloncee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-04, 20:24   #1913
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sloncee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za obszern± wypowied¼
Peelingi robi³am, ale rzadko, bo my¶la³am, ¿e przez to kolor zejdzie. A mo¿e rzeczywi¶cie te wa³kowanie ma zw. z aplikacj±? Wsmarowywa³am w siebie szybko i zaraz siê ubiera³am. I robi³am to codziennie. A Ty co ile dni smarujesz siê balsamem/samoopalaczem?
Czyli jak np dzi¶ siê posmarujê, to jutro powinnam to z siebie zetrzeæ? I kolorek bêdzie?
Raczej chodzi o to, ¿eby przed ka¿dym smarowaniem siê samoopalaczem zrobiæ peeling.

A co do postêpowania po smarowaniu, to ubieranie siê od razu chyba nie jest najlepszym pomys³em - nale¿y poczekaæ a¿ balsam porz±dnie siê wch³onie.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-04, 20:36   #1914
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sloncee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za obszern± wypowied¼
Peelingi robi³am, ale rzadko, bo my¶la³am, ¿e przez to kolor zejdzie. A mo¿e rzeczywi¶cie te wa³kowanie ma zw. z aplikacj±? Wsmarowywa³am w siebie szybko i zaraz siê ubiera³am. I robi³am to codziennie. A Ty co ile dni smarujesz siê balsamem/samoopalaczem?
Czyli jak np dzi¶ siê posmarujê, to jutro powinnam to z siebie zetrzeæ? I kolorek bêdzie?



A smarowa³a¶ siê Nivea codziennie, tak?
To fajnie, ze nie mia³a¶ z tym problemów. Ja siê zastanawiam nad Dove, Nivea i tym z Loreala. Muszê sprawdziæ te¿ jak z cenami, bo nie chcê siê znowu rozczarowaæ. Dlatego wezmê tañszy, ¿eby nie ¿a³owaæ.



W jakiej jest cenie Nutri Bronze?


edit: sprawdzi³am ju¿ ceny i recenzje przeró¿nych samoopalaczy i balsamów br±zuj±cych.. trudny wybór, zdania s± bardzo podzielone. Sunozon z Rossmanna jest niedrogi i ma same pozytywne opinie, hmm


nutri brozne ok.25zl a ja samoop.Nivea smaruje sie jak mi sie zachce, a nutri bronze codziennie bo chce w koncu zrobic porzadek ze swoimi nogami bo od pasa w gore opalam sie w miare normalnie a od pasa w dol wogole! wiec musze sie czyms wspomagac ale ost.przeczytalam w lipcowym glamour ze gdy stosuje sie balsam brazujacy to zeby zrobic efekt szczuplejszych nog trzeba po wewn.stronie uda posmarowac sie jeszcze samoopalaczem tak delikatnie no wiec uzywam teraz mojej nivei czesciej
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-04, 20:44   #1915
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Opalamy siê!!!!

nie ma po co od razu na drugi dzien robic peelingu... przecierz po cos sie smarujesz bronzerami,a nie po to napewno zeby je od razu scierac...kiedy zobaczysz plamy czy cos w tym rodzaju wtedy zrob peeling,ale najlepiej to wceraj balsam w miare rownomiernie i dokladnie i nieubieraj sie od razu bo caly balsam zostanie na ubraniiu a przecierz on musi miec czas aby sie dokladnie zadomowic na twojej skorze
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja mi³o¶æ~~~
meri99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-04, 23:24   #1916
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomo¶ci: 4 529
Dot.: Opalamy siê!!!!

Stwierdzam, ¿e siê uzale¿ni³am od tego smarowania Ja ju¿ nie chcê byæ nigdy blada
Ally83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-05, 00:21   #1917
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomo¶ci: 12 792
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pod wplywem tego watku kupilam sobie balsam opalajacy Vaseline-dzisiaj wieczorem pierwsze smarowanko
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg vaseline.jpg (9,7 KB, 32 za³adowañ)
CzarnyElf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-05, 10:49   #1918
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z st±d gdzie mi dobrze;-)
Wiadomo¶ci: 1 275
Dot.: Opalamy siê!!!!

Super w±tek, nie zdo³a³am póki co przebrn±æ przez ca³y ale bêdê czyta³a na raty, zachêci³y¶cie mnie do zakupu dove lub niveii a ¿e pogoda narazie byle jaka to warto trenowaæ, ja mam J&J do twarzy , u¿ywam sporadycznie , opaleniznê widaæ po 3 dniach i to delikatn± , nawet jest fajna trochê ¶mierdzi ale dopiero po na³o¿eniu ale jako¶ mi to nieprzeszkadza in plus jest to, ¿e nawet jak zauwa¿ê jakie¶ nierówno¶ci to wystarczy, ¿e mokrym rêcznikiem przejadê np. szyjê i wszystko siê wyrównuje i to mi siê podoba bo nigdy nie mia³am przez to plam. Ale do cia³a na pewno narazie go nie kupiê, mam próbkê vichy nutri sun i spróbujê ile jest warte te cudo.
Swojego czasu mia³am Lancome do jasnej cery ale efekt taki sam jak po J&J i tak samo ¶mierdzia³.W poniedzia³ek kupiê dove lub nive i odybamy jak siê sprawy maj±.
__________________
ewunia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-06, 07:20   #1919
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Opalamy siê!!!!

Do Czarnego elfa: Mam pytanie Co to za balsam br±zuj±cy Vaseline???Gdzie go mo¿na kupiæ???proszê o odpowied¼ i pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-06, 09:23   #1920
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdañsk/Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 927
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez katarzynka-buziaczek Poka¿ wiadomo¶æ
Do Czarnego elfa: Mam pytanie Co to za balsam br±zuj±cy Vaseline???Gdzie go mo¿na kupiæ???proszê o odpowied¼ i pozdrawiam
Pewnie w USA.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.