szkoly kosmetyczne w krakowie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-15, 18:16   #1
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Question

szkoly kosmetyczne w krakowie?


hej hej dziewczynki
pewnie połowa z Was to kosmetyczki dyplomowane i z racji takiej zakładam tu nowy watek, gdzie skonczylyscie szkołki studia/ studium??
Bardzo mnie ciekawi bo teraz mam wielki dylemat wrecz powiedziawszy zycia poniewaz nie chce zeby sie okazało jak sie juz zapisze i bede do niej uczeszczac ze słabo przekazuja wiedze badz maja słaby sprzet
BArdzo prosze zebyscie mi polecily bardzo dobra szkole kosmetyczna. Preferowałabym studium w KRAKOWIE ze wzgledu na aktualne kiepskie finanse.
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 18:53   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

no połowa to chyba nie ale częśc na pewno.wpisz w googlach szkoła kosmetyczna w krakowie to Ci wyskoczą.
ja - studium zdrowia i urody w gdyni , teraz zaczynam studia kosmetologiczne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:04   #3
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

dzielki emilio 1

wiem wiem wpisuje setny raz szkola kostytyczna w krakowie
niby sa:akademia primer, profesja ,teb, na wybickiego w ZDZ juz nie ma szkol policealnych, francuska szkola makijazu< to tylko makijaz zero zabiegow hmmmmmm> , na ul kasprowicza kolezanka nie poleca tego studium,
NIE MA TUTAJ NIC PORZADNEGO!!!
jedynie co mi przychodzi do glowy albo ta profesja ale nie mam wogole o niej opini??bo AP i TEB chyba odpadaja bo to sa szkoły ktore nic nie ucza maja tylko miano "szkoły"
szok i badz tu madrym i pisz wiersze
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 19:23   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

wiesz co? najlepiej byłóoby gdybys poszukała jakichś koleżanek, bo oni wszyscy w sumie piszą ze zajęcia są i gabines super a jak co do czego przychodzi... miałąm tak i się przeniosłam na początku własnie. najlpeiej zapytać się kogoś kto w szkole juz jest, ale A P chwalą sobie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 21:15   #5
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

A P hmm moze? co miasto to obyczaj!!! jestem na forum i wlasnie szukam dziewczyn moze uczeszczaja badz uczeszczały do ktorejs ze szkoł i ich wypytac.. nie znam wlasnie takich kolezanek.jedna chodzi do profesji ale nie mam do niej kontakciku.nie chce wlasnie potem problemow chce wybrac raz a porzadnie!
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 09:44   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Cytat:
chce wybrac raz a porzadnie!
i poprawnie!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 12:47   #7
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Narazie nikt sie nie wyjawił z tej sieci ehhh
trudno
ostatni ratunek bede na pokazie w ta niedziele w krakowie no to moze tam sie trafi jakas dziewczynka z krakowa
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 13:56   #8
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

chyba sama sobie tutaj rozmwiazuje problem
no nic moze mi to jakos pomoze...
wynalazłam nastepne szkoly:
na ulicy sw marka 300 zł /msc wplata na zapis 200zł policealna szkola kosmetyczna
ulica zacisze 200 zł msc po roku 240 europejska szkola wizazu i kosmetyki
i ta profesja 15 zł msc

ktora wybracccccccccccccc?????? ??????
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 15:21   #9
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Ja skończyłam Policealne Studiu Kosmetyczne "Dalkrak" , ul. Krowoderska i naprawdę bardzo polecam, szkoła zapewnia kosmetyki do zajęć (naprawdę dobre), dobry sprzęt, fajne szkolenia. Więcej poczytasz tutaj: http://www.dalkrak.pl/dane/
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 20:04   #10
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

ooo dziekiiiiiiiiiiii belisimoooooooooooo
wezme ja pod uwage jutro ide na spacer z jednej szkoly do drugie i zoabczymy co mi powiedza..
a zajecia praktyczne w tej szkole tez sie odbywaja na ul krowoderskiej?
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:41   #11
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Tak, mają dwie bardzo dobrze urządzone pracownie Szkoła załatwia też praktyki I napisz jak się udał spacer po szkołach i na którą się zdecydowłaś. Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 18:53   #12
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

spacer po krakowie zakonczony!!! bylam na poczatku na krowoderskiej , rozmawiaalam z dyrektorka sa jeszcze zapisy.oczywiscie jak kazdy sobie ja chwalila i ze po tej szkole dziewczyny znajduja prace.nastepnym krokiem była ul zacisze Europejska szkola kosmetyki i wizazu no i tez sekretareczka mowila ze jest chwalona przez dziewczyny szkoła w tej praktyki sa na karmalickiej a teoria na zaciszu kolo dworca no i ze kosmetyka jest polaczona z wizazem makijazem co mnie bardzo zainteroeswało bo nie ma takiej szkoly w krakowie gdzie sie uczysz zabiegow masazu i proefesjonalnego wykonania makijazu!!!!!ehhhh ostatnia wedrówka byla w profesji ale tam to mnie dziwi cena tej szkolu 150 zł? hmmm czy maja dobre warunki i czy dobrze ucza ale jak patrze na przedmioty to sa dosc ogolnikowe: anatomia i ffizjologia dermatologia fizykoter chemiakosmetyczna pracownia chememi kosmetologia pracownia kosmetyki psychologia ratownictwo higiena dietetyka zakres wiedzy o gospodarce podstawy przedsiebiorczosci praktyki
noi tak to mniej wiecej wygladaaałooo
a czy na krowderskiej jest zarowno duzo zabiegów jak i makijazuuu czy makijazu to tylko takie podstawki i koniec kropkka?? bo tego sie zapomnialam dopytac a jak Ty jestes po szkole to zapewne wiesz..
pozdrawiam rozniez i dziekuje ze mi pomagasz
belisimoo Belisimie dziekuje
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:11   #13
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Kosmetyka twarzy i ciała była na wysokim poziomie (powiem szczerze że w większości gabinetów w jakich pracowałam nie mieli tak dużego asortymentu jak w szkole ) , makijaż był w przerabiany w pełnym stopniu , kosmetyczka która uczyła mnie na pracowni była również wizażystką więc przerabialiśmy makijaż w przejściu przez wszystkie epoki + makijaż telewizyjny, do zdjęć , dzienny, wieczorowy, ślubny itp. Oprócz tego na 2 roku wybierało się na pracowni specjalizację z tego co najbardziej cię interesowało czyli kosmetyka pielęgnacyjna albo wizaż albo manicure i pedicure i oprócz tradycyjnej pracowni 2 razy w tygodniu trzeci dzień była właśnie specjalizacja gdzie ćwiczyło się to, co się wybrało czyli np. właśnie makijaż. Ja akurat wybrałam kosmetykę pielęgnacyjną czyli zabiegi na twarz i ciało.
Mam nadzieję, że troszkę pomogłam Powodzenia przy wybieraniu
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:54   #14
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

a jeszcze przepraszam Ty ja robiłas zaocznie czy dziennie?bo ja jestem przygotowana na zaoczne ze wzgledu na prace i dobrze dobrzeeee pomoglasssssss zastanawiam sie teraz nad krowderska a www.ece.krakow.pl
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 10:37   #15
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Cytat:
Kosmetyka twarzy i ciała była na wysokim poziomie (powiem szczerze że w większości gabinetów w jakich pracowałam nie mieli tak dużego asortymentu jak w szkole ) , makijaż był w przerabiany w pełnym stopniu , kosmetyczka która uczyła mnie na pracowni była również wizażystką więc przerabialiśmy makijaż w przejściu przez wszystkie epoki + makijaż telewizyjny, do zdjęć , dzienny, wieczorowy, ślubny itp. Oprócz tego na 2 roku wybierało się na pracowni specjalizację z tego co najbardziej cię interesowało czyli kosmetyka pielęgnacyjna albo wizaż albo manicure i pedicure i oprócz tradycyjnej pracowni 2 razy w tygodniu trzeci dzień była właśnie specjalizacja gdzie ćwiczyło się to, co się wybrało czyli np. właśnie makijaż. Ja akurat wybrałam kosmetykę pielęgnacyjną czyli zabiegi na twarz i ciało
ja tak samo miałam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 23:29   #16
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

dokladnie! kazda z nas ma ten problem wyboru bo to juz nie jest" bo w informatorze mi sie otworzylo na tej stronie wiec ide do tej szkoły/uczelni"

poznalam kolezanke dzisiaj co chce isc na studium kosmetyczne ale na kartce ma spisane szkoly za kazdym razem wpisuje plusy i minusy jak ktoras z kolezanek poleci badz nie poleci..niezly zachoddd bo szkoda wydawac wielkie piniadze jakby sie to wszystko mialo zmarnowac
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 00:03   #17
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Ja chodziłam dziennie. I nie uważałam nigdy tych pieniędzy za zmarnowane. W każdej szkole znajdziesz napewno jakieś plusy i minusy; jeżeli chodzi o teorię powinna być podobna w każdej szkole bo materiał narzucony jest przez kuratorium. Ważne jest to jak wygląda pracownia, czy jest dobrze wyposażona, bo w końcu w niej zdobywa się najwięcej wiedzy dotyczącej tego zawodu, ja jak szukałam szkoły zawsze na rozmowie z panią dyrektor pytałam o pracownię, czy mogę zobaczyć. Na krowoderskiej pani oprowadziła mnie po szkole , pokazała pracownie, sale wykładowe i wszystko wypadło naprawdę bardzo dobrze. W niektórych szkołach panie mówiły ze niestety nie można zobaczyć teraz pracowni, ciekawe dlaczego? Więc może najlepiej przejść po różnych szkołach i zobaczyć wszystko od środka?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 01:39   #18
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Wiem jeszcze ,że w MWSZ jest kierunek kosmetologia.
Ale na tym moja wiedza się konczy - nie mam o tym bladego pojęcia
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 00:04   #19
saseta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 20
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

wiem wiem to sa studiaa ale nie studiumm. narazie chce studium kosmetyczne ale zastanawiam sie zeby tego wszystkiego nie przeniesc za pol roku...no wtedy to juz bede wiedziała.
dzieki paula dzieki belisimaa dzieki emilio1
saseta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-22, 18:32   #20
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

nie ma sprawy , powodzenia zyczę
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 17:54   #21
kotwbutkach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

....

Edytowane przez kotwbutkach
Czas edycji: 2013-10-24 o 19:13
kotwbutkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 15:20   #22
phi_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

witam
mimo iż wątek jest trochę stary może uda mi się znaleźć osobę która uczęszczała do Policealnej Europejskiej szkoły kosmetycznej i wizażu w Krakowie i mogła by podzielić się z nami swoją opinią na temat tej szkoły?? interesuje mnie najbardziej to czy opłaca się tam iść?? czy fachowo podchodzą do edukacji swoich uczniów??
phi_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 15:32   #23
Kwidiks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: szkoly kosmetyczne w krakowie?

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie ma sprawy , powodzenia zyczę
tez tak mam



_________________________ ________________
Zaskakująca oferta http://www.kseromax.com/ Zobacz!

Edytowane przez Kwidiks
Czas edycji: 2013-12-12 o 20:59
Kwidiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.