Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 21:14   #2821
Sive
Przyczajenie
 
Avatar Sive
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

hej dziewczyny, czy któraś z Was próbowała produktów z serii skinfood tomato whitening? jeżeli nie to może czegoś z nivea whitening? z natury jestem blada, ale jeszcze mi mało
Sive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 22:24   #2822
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Sive nie licz na to, ze te produkty Cie wybiela ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 22:43   #2823
Sive
Przyczajenie
 
Avatar Sive
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Sive nie licz na to, ze te produkty Cie wybiela ...
próbowałaś ? widziałam niedawną recenzję jakiejś Azjatki odnośnie serii skinfooda i chwaliła ją sobie, do tego naprawdę była baardzo bardzo blada. ale wolałabym poznać więcej opinii
Sive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 23:01   #2824
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Sive juz wiele bylo na ten temat, pomijajac ze azjatki maja zupelnie inna skore. Chcesz to sobie kup... z tego co kojarze to jakis dwufazowy krem Loreala dostepny w azji mial najlepsze wyniki jezeli chodzi o wyrownanie koloru skory... bo wybielenie kremem czy maseczka jest niemozliwe ... prokukty Skinfood sa z naturalnych produktow wiec rownie dobrze mozesz sie smarowac pomidorem i czekac na efekt wybielenia...

a przy okazji... probowalam juz wiele azjatyckich produktow

jak chesz zachowac bladosc to zainwestuj w porzadny krem z filtrem

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2011-04-06 o 23:05
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 23:30   #2825
Sive
Przyczajenie
 
Avatar Sive
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Sive juz wiele bylo na ten temat, pomijajac ze azjatki maja zupelnie inna skore. Chcesz to sobie kup... z tego co kojarze to jakis dwufazowy krem Loreala dostepny w azji mial najlepsze wyniki jezeli chodzi o wyrownanie koloru skory... bo wybielenie kremem czy maseczka jest niemozliwe ... prokukty Skinfood sa z naturalnych produktow wiec rownie dobrze mozesz sie smarowac pomidorem i czekac na efekt wybielenia...

a przy okazji... probowalam juz wiele azjatyckich produktow

jak chesz zachowac bladosc to zainwestuj w porzadny krem z filtrem
spokojnie ; ) jestem właśnie w trakcie czytania tematu, jednak zależało mi na uzyskaniu odpowiedzi teraz, ponieważ dzisiaj składam większe zamówienie na ebayu. o filtrach wiem, ale one pozwolą mi na zachowanie mojej obecnej bladości, a mi chodzi o sposób na uzyskanie odcienia o ton bądź 2 tony jaśniejszego od mojego naturalnego, czy jest to możliwe poprzez użycie jakiegokolwiek kosmetyku?
(poza kwasami.)

Edytowane przez Sive
Czas edycji: 2011-04-06 o 23:33
Sive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 02:27   #2826
Isobe
Raczkowanie
 
Avatar Isobe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seoul, Korea Południowa
Wiadomości: 297
Send a message via Skype™ to Isobe
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja koncze przygode - krotka ale jednak z japonska kosmetyka i przechodze na strone kosmetykow naturalnych
Myślisz, że wśród japońskich/azjatyckich kosmetyków nie ma produktów naturalnych, organicznych itd ? Jedno nie musi wykluczać drugiego!
Ja bardzo lubię wyroby Dr.H'care:
http://www.bs-iwai.com/html/Hcare-item.html
oraz firmy NOV - serie nov: http://www.nov.jp/product/skin/index.htm i oligomarine: http://www.nov.jp/product/body/oligo/index.htm
Pomagają mi delikatnie ukoić moją często nadwrażliwą skórę. Świetne są też Atorrege AD+ . Te ostatnie brandy określane są jako "medical skin care", jeśli któras ma cerę (nad)wrazliwa, atopową i problematyczną - polecam. Wracając do stricte naturalnych - kupuję wyroby Matsuyama
http://store.matsuyama.co.jp/index.php/cPath/3
http://store.matsuyama.co.jp/millennium_mother.php . Jeszcze mi jedna naturalna seria do włosów chodzi po głowie, ale nie pamiętam nazwy, moze potem wpiszę, bo warta uwagi. W kazdym razie w Japonii jest całkiem dobrze rozwinięty sektor 'kosmetyków naturalnych". Może byc tak, że w swoich poszukiwaniach prędzej czy pózniej i tak trafisz na coś z kraju kwitnącej wiśni i trzęsącej ziemi... Choć wiadomo - kosmetyka- temat rzeka...
Isobe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 02:46   #2827
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Sive juz wiele bylo na ten temat, pomijajac ze azjatki maja zupelnie inna skore. Chcesz to sobie kup... z tego co kojarze to jakis dwufazowy krem Loreala dostepny w azji mial najlepsze wyniki jezeli chodzi o wyrownanie koloru skory... bo wybielenie kremem czy maseczka jest niemozliwe ... prokukty Skinfood sa z naturalnych produktow wiec rownie dobrze mozesz sie smarowac pomidorem i czekac na efekt wybielenia...

a przy okazji... probowalam juz wiele azjatyckich produktow

jak chesz zachowac bladosc to zainwestuj w porzadny krem z filtrem
No co Ty, gdzies ktos wklejal link do jakiegos kremu / maski, ktory jak najbardziej wybiela ... tak wybiela, ze az strach uzywac, bo nalozysz nierowno i beda placki Taki "wyzeracz" skory
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 07:14   #2828
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No co Ty, gdzies ktos wklejal link do jakiegos kremu / maski, ktory jak najbardziej wybiela ... tak wybiela, ze az strach uzywac, bo nalozysz nierowno i beda placki Taki "wyzeracz" skory
A przypadkiem kwas kojowy nie wybiela? Można go kupić w sklepie biochemicznym i potestować, nie jest jakoś zabójczo drogi.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:01   #2829
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Sive Pokaż wiadomość
a mi chodzi o sposób na uzyskanie odcienia o ton bądź 2 tony jaśniejszego od mojego naturalnego, czy jest to możliwe poprzez użycie jakiegokolwiek kosmetyku?(poza kwasami.)
wiesz ja bym sie bala eksperymentowac na wlasnej buzi bo to sie mozne roznie skonczyc... zeby faktycznie wybielalo musialby miec kwasy i niezla chemie w srodku... te wszystkie azjatyckie produkty moga rozjasnic optycznie, tak jak pisalam wyrownac kolor ale cudu nie bedzie ... jak chcesz moge poszukac o jakim kremie Loreala czytalam i ten przynajmniej jest w miare bezpieczny ... szukaj produktow z wit c i arbutyna, nizej w poscie napisalam wiecej na temat

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
No co Ty, gdzies ktos wklejal link do jakiegos kremu / maski, ktory jak najbardziej wybiela ... tak wybiela, ze az strach uzywac, bo nalozysz nierowno i beda placki Taki "wyzeracz" skory
jasne rownie dobrze mozna sobie zrobic maseczne z ACE do wybielania ...

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A przypadkiem kwas kojowy nie wybiela? Można go kupić w sklepie biochemicznym i potestować, nie jest jakoś zabójczo drogi.
kwasy pewnie tak... najbardziej znanym wybielaczem jest witamina C,ktora redukuje przebarwienia i rozjasniai i arbutyna... pochodna kwasu kwasu galusowego i jest to naturalny czynnik o dzialaniu depigmentacyjnym, polegajacym na regulowaniu produkcji podstawowego barwnika skory - melaniny
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:21   #2830
Sive
Przyczajenie
 
Avatar Sive
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiesz ja bym sie bala eksperymentowac na wlasnej buzi bo to sie mozne roznie skonczyc... zeby faktycznie wybielalo musialby miec kwasy i niezla chemie w srodku... te wszystkie azjatyckie produkty moga rozjasnic optycznie, tak jak pisalam wyrownac kolor ale cudu nie bedzie ... jak chcesz moge poszukac o jakim kremie Loreala czytalam i ten przynajmniej jest w miare bezpieczny ... szukaj produktow z wit c i arbutyna, nizej w poscie napisalam wiecej na temat
Chyba mnie przekonałaś, może faktycznie skupię się na ochronie i pielęgnacji, skoro i tak już jestem blada... ehh niepotrzebnie napatrzyłam się na te piękne śnieżnobiałe Koreanki )...
Sive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:47   #2831
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Sive Pokaż wiadomość
Chyba mnie przekonałaś, może faktycznie skupię się na ochronie i pielęgnacji, skoro i tak już jestem blada... ehh niepotrzebnie napatrzyłam się na te piękne śnieżnobiałe Koreanki )...
A ja bym spróbowała z tym kwasem kojowym...

Ewentualnie arbutyna, może ona nawet bardziej?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2011-04-07 o 12:55
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 14:13   #2832
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Właśnie, ja juz od dwóch tygodni robie podwójne oczyszczanie i podwójne nawilżanie i musze się pochwalic,że skóra jest w o wiele lepszym stanie.Lepiej nawilżona, czystsza,ale mam jeszcze parę krostek. Jestem bardzo zadowolona i z ręka na sercu mogę polecić Wgl zdziwiłam się,że dla azjatek podwójne oczysszczanie jest taka normą,bo ja nigdy przedtem o tym nie słyszałam:P
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:23   #2833
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ten tonik z misshy, ktory obecnie testuje ma arbutyne wysoko w skladzie ... i szczerze, to patrze na swoja skore i sama juz nie wiem, czy "bieleje", czy sobie tylko wyobrazam ... bo jakby przebarwienia mniej po oczach daja i jakos tak rowniej ta skora wyglada ...
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 15:23   #2834
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Właśnie, ja juz od dwóch tygodni robie podwójne oczyszczanie i podwójne nawilżanie i musze się pochwalic,że skóra jest w o wiele lepszym stanie.Lepiej nawilżona, czystsza,ale mam jeszcze parę krostek. Jestem bardzo zadowolona i z ręka na sercu mogę polecić Wgl zdziwiłam się,że dla azjatek podwójne oczysszczanie jest taka normą,bo ja nigdy przedtem o tym nie słyszałam:P
Wiem że azjatki chwalą sobie wieloetapowe oczyszczanie więc jeśli możesz to opowiedz o swoim podwójnym oczyszczaniu i podwójnym nawilżaniu,wymień kosmetyki które do tego używasz,itp bo mnie zaciekawilaś
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-04-07 o 15:28
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:46   #2835
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Sive Pokaż wiadomość
Chyba mnie przekonałaś, może faktycznie skupię się na ochronie i pielęgnacji, skoro i tak już jestem blada... ehh niepotrzebnie napatrzyłam się na te piękne śnieżnobiałe Koreanki )...
popatrz sobie na wybielajace serie z Missha, Skin79... bo te akurat nie zaszkodza i moze faktycznie Ci troche wyrownaja kolor ... koreanki ogolnie wcale nie sa snieznobiale , jakby nie bylo maja zolta skore... wiele zalezy od swiatla ... dlatego tez tam panuje taka moda na wybielanie ale nie nalezy zapominac, ze ich skora do tego jest grubsza... nasza bardziej delikatna

ten krem z Loreal -> LOREAL White Perfect Transparent Rosy Double Essence
meseczka, ktora nie robi kuku i wybiela -> TONY MOLY Tomatox Brightening Mask

mozesz zobaczyc filmik azjatyckiego cukru, ona tam mowi o tej maseczce i wydaje mi sie, ze to jest cos czego szukasz -> http://azjatyckicukier.blogspot.com/...y-z-korei.html

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ten tonik z misshy, ktory obecnie testuje ma arbutyne wysoko w skladzie ... i szczerze, to patrze na swoja skore i sama juz nie wiem, czy "bieleje", czy sobie tylko wyobrazam ... bo jakby przebarwienia mniej po oczach daja i jakos tak rowniej ta skora wyglada ...
jaki tonik ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:55   #2836
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

desti: ten co kupilam ostatnio ... Time Revolution Whitening czy jakos tak ... ten w bialym pudle na zdjeciu tutaj: http://urbanstateofmind.blogspot.com...ul-missha.html
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:58   #2837
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

aaaaaa... na ta serie tez sie czaje mam dwa produkty z Time Revolution i sa rewelacyjne
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:26   #2838
xxxgosia19
Przyczajenie
 
Avatar xxxgosia19
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

no...japonki jak japonki...cere maja moze i sliczna.....ale sa tak sztuczne...i to one od pewnego czasu nosza szkła wizualnie powiekszajace zrenice...tandeta.......m i sie wydaje ze i tak my polki jestesmy najpiekniejsze i naturalnie do wszystkiego podchodzimy
xxxgosia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:41   #2839
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez xxxgosia19 Pokaż wiadomość
no...japonki jak japonki...cere maja moze i sliczna.....ale sa tak sztuczne...i to one od pewnego czasu nosza szkła wizualnie powiekszajace zrenice...tandeta.......mi sie wydaje ze i tak my polki jestesmy najpiekniejsze i naturalnie do wszystkiego podchodzimy
To takie istnieją?
A tak serio to nie wiem, co taki wpis robi w tym wątku, bo to nie jest dyskusja o tym, co tandetne, a co nie i kto jest ładniejszy
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 21:50   #2840
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A tak serio to nie wiem, co taki wpis robi w tym wątku, bo to nie jest dyskusja o tym, co tandetne, a co nie i kto jest ładniejszy
amen ...


o gustach sie w koncu nie dyskutuje ... a my spokojnie mozemy powrocic do tematu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 23:33   #2841
Sive
Przyczajenie
 
Avatar Sive
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja bym spróbowała z tym kwasem kojowym...

Ewentualnie arbutyna, może ona nawet bardziej?
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
popatrz sobie na wybielajace serie z Missha, Skin79... bo te akurat nie zaszkodza i moze faktycznie Ci troche wyrownaja kolor ... koreanki ogolnie wcale nie sa snieznobiale , jakby nie bylo maja zolta skore... wiele zalezy od swiatla ... dlatego tez tam panuje taka moda na wybielanie ale nie nalezy zapominac, ze ich skora do tego jest grubsza... nasza bardziej delikatna

ten krem z Loreal -> LOREAL White Perfect Transparent Rosy Double Essence
meseczka, ktora nie robi kuku i wybiela -> TONY MOLY Tomatox Brightening Mask

mozesz zobaczyc filmik azjatyckiego cukru, ona tam mowi o tej maseczce i wydaje mi sie, ze to jest cos czego szukasz -> http://azjatyckicukier.blogspot.com/...y-z-korei.html
dzięki za rady, będę próbować jak będą jakieś efekty to dam Was znać
co do Koreanek to wiem, że zazwyczaj mają dość ciemną żółtą karnację, ale chodziło mi o dziewczyny ze światka kpopu one są zawsze cudownie "zrobione" i maksymalnie wybielone : ) ale masz rację, Azjatki mają inną skórę od naszej

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To takie istnieją?
to soczewki powiększające, circle lenses, bardzo modne w tamtych rejonach : D
Sive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 01:42   #2842
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Sive Pokaż wiadomość


to soczewki powiększające, circle lenses, bardzo modne w tamtych rejonach : D
Posiadam i lubie. Od czasu do czasu
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 05:58   #2843
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Myślisz, że wśród japońskich/azjatyckich kosmetyków nie ma produktów naturalnych, organicznych itd ? Jedno nie musi wykluczać drugiego!
Ja bardzo lubię wyroby Dr.H'care:
http://www.bs-iwai.com/html/Hcare-item.html
oraz firmy NOV - serie nov: http://www.nov.jp/product/skin/index.htm i oligomarine: http://www.nov.jp/product/body/oligo/index.htm
Pomagają mi delikatnie ukoić moją często nadwrażliwą skórę. Świetne są też Atorrege AD+ . Te ostatnie brandy określane są jako "medical skin care", jeśli któras ma cerę (nad)wrazliwa, atopową i problematyczną - polecam. Wracając do stricte naturalnych - kupuję wyroby Matsuyama
http://store.matsuyama.co.jp/index.php/cPath/3
http://store.matsuyama.co.jp/millennium_mother.php . Jeszcze mi jedna naturalna seria do włosów chodzi po głowie, ale nie pamiętam nazwy, moze potem wpiszę, bo warta uwagi. W kazdym razie w Japonii jest całkiem dobrze rozwinięty sektor 'kosmetyków naturalnych". Może byc tak, że w swoich poszukiwaniach prędzej czy pózniej i tak trafisz na coś z kraju kwitnącej wiśni i trzęsącej ziemi... Choć wiadomo - kosmetyka- temat rzeka...
zgłębie temat
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:49   #2844
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Isobe Pokaż wiadomość
Myślisz, że wśród japońskich/azjatyckich kosmetyków nie ma produktów naturalnych, organicznych itd ? Jedno nie musi wykluczać drugiego!
Ja bardzo lubię wyroby Dr.H'care:
http://www.bs-iwai.com/html/Hcare-item.html
oraz firmy NOV - serie nov: http://www.nov.jp/product/skin/index.htm i oligomarine: http://www.nov.jp/product/body/oligo/index.htm
Pomagają mi delikatnie ukoić moją często nadwrażliwą skórę. Świetne są też Atorrege AD+ . Te ostatnie brandy określane są jako "medical skin care", jeśli któras ma cerę (nad)wrazliwa, atopową i problematyczną - polecam. Wracając do stricte naturalnych - kupuję wyroby Matsuyama
http://store.matsuyama.co.jp/index.php/cPath/3
http://store.matsuyama.co.jp/millennium_mother.php . Jeszcze mi jedna naturalna seria do włosów chodzi po głowie, ale nie pamiętam nazwy, moze potem wpiszę, bo warta uwagi. W kazdym razie w Japonii jest całkiem dobrze rozwinięty sektor 'kosmetyków naturalnych". Może byc tak, że w swoich poszukiwaniach prędzej czy pózniej i tak trafisz na coś z kraju kwitnącej wiśni i trzęsącej ziemi... Choć wiadomo - kosmetyka- temat rzeka...
a mogłabyś wrzucić składy jakichś kosmetyków naturalnych? chętnie sobie poczytam
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiesz ja bym sie bala eksperymentowac na wlasnej buzi bo to sie mozne roznie skonczyc... zeby faktycznie wybielalo musialby miec kwasy i niezla chemie w srodku... te wszystkie azjatyckie produkty moga rozjasnic optycznie, tak jak pisalam wyrownac kolor ale cudu nie bedzie ... jak chcesz moge poszukac o jakim kremie Loreala czytalam i ten przynajmniej jest w miare bezpieczny ... szukaj produktow z wit c i arbutyna, nizej w poscie napisalam wiecej na temat



jasne rownie dobrze mozna sobie zrobic maseczne z ACE do wybielania ...



kwasy pewnie tak... najbardziej znanym wybielaczem jest witamina C,ktora redukuje przebarwienia i rozjasniai i arbutyna... pochodna kwasu kwasu galusowego i jest to naturalny czynnik o dzialaniu depigmentacyjnym, polegajacym na regulowaniu produkcji podstawowego barwnika skory - melaniny
najskuteczniejsze 'rozjaśniacze' to przede wszystkim kwas kojowy, glukozyd ketonu malinowego, arbutyna i jej pochodna - hydrochinon, kwas alfa-liponowy, niacynamid, aloes oraz wit c.
serum depigmentujące można bardzo łatwo wykonać ze składników dostępnych w sklepach z półproduktami za niewielkie pieniądze (20-30zł za ok 30ml). nie warto przepłacać za gotowy kosmetyk, w którym zawartość aktywnych składników jest nieporównywalnie mniejsza.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:37   #2845
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez Sive Pokaż wiadomość

to soczewki powiększające, circle lenses, bardzo modne w tamtych rejonach : D
O circle lens wiem, sama noszę, ale one powiększają TĘCZÓWKĘ, a nie ŹRENICĘ Po co komu soczewki dające efekt ćpuna
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:06   #2846
Sive
Przyczajenie
 
Avatar Sive
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
O circle lens wiem, sama noszę, ale one powiększają TĘCZÓWKĘ, a nie ŹRENICĘ Po co komu soczewki dające efekt ćpuna
a faktycznie, nie przeczytałam dokładnie jak ona to napisała ^^"
Sive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:29   #2847
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
To takie istnieją?
A tak serio to nie wiem, co taki wpis robi w tym wątku, bo to nie jest dyskusja o tym, co tandetne, a co nie i kto jest ładniejszy
Moja koleżanka takie nosi, są tez takie dzięki którym ma sie takiego ślicznego motylka na oczach. Powiększające mi się nie podobają,a szczególnie czarne, ma sie wtedy takie puste, czarne oczy straszne..

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

ale one są właśnie na powiększenie tęczówki,a nie źrenicy

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Wiem że azjatki chwalą sobie wieloetapowe oczyszczanie więc jeśli możesz to opowiedz o swoim podwójnym oczyszczaniu i podwójnym nawilżaniu,wymień kosmetyki które do tego używasz,itp bo mnie zaciekawilaś
Na samym początku tego forum natknęłam sie na stronę http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=pl&id=sp004 tam jest sporo o tym oraz jak myć i nakładac krem żeby przy tym masowac skórę po prawej, na samym dole napis pielęgnacja saho (jakos tak) i też wypowiedzi Teje- tajki też na tym forum mnie przekonały.
My europejki uzywamy 1żelu do oczyszczania twarzy,ale 1 żel usuwa tylko pyły albo tłuszcze,a tu trzeba i to i to umyć więc zamiast 1 oczyszczacza uzywam 2. Jeden który zmyje makijaż lub jego resztki(nigdy nie domyjesz twarzy nawet najlepszym płunem do d-mż,bo jakies miejsce pominiesz, gdzieś wejdzie w pory) i sebum oraz drugi od kurzu pyłu i innych świństw. 1 to może byc mleczko do mycia twarzy, olejek do d-mż lub żel do d-mż spłukiwany a drugi to jak najbardziej pieniacy sie i nawilżający żelik.
Wiecej na stronie poczytasz
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:06   #2848
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Moja koleżanka takie nosi, są tez takie dzięki którym ma sie takiego ślicznego motylka na oczach. Powiększające mi się nie podobają,a szczególnie czarne, ma sie wtedy takie puste, czarne oczy straszne..
Widziałam dzisiaj te z motylkiem są śliczne Przecudowne po prostu, ale nosić je na co dzień mieszkając w Polsce - niemożliwe Ja właśnie teraz mam czarne, nie całe, tylko obwódka, widać trochę naturalnego koloru, ale też mam bardzo ciemny i mocno się nie odróżnia... demonicznie wyglądam, średnio mi się to podoba. Ale w sztucznym świetle fajnie wygląda, bo widać kolor tęczówki i nie ma efektu wampira z Blood Ties
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 17:30   #2849
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Moja koleżanka takie nosi, są tez takie dzięki którym ma sie takiego ślicznego motylka na oczach. Powiększające mi się nie podobają,a szczególnie czarne, ma sie wtedy takie puste, czarne oczy straszne..

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

ale one są właśnie na powiększenie tęczówki,a nie źrenicy

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------


Na samym początku tego forum natknęłam sie na stronę http://www.sensai-cosmetics.com/deta...ng=pl&id=sp004 tam jest sporo o tym oraz jak myć i nakładac krem żeby przy tym masowac skórę po prawej, na samym dole napis pielęgnacja saho (jakos tak) i też wypowiedzi Teje- tajki też na tym forum mnie przekonały.
My europejki uzywamy 1żelu do oczyszczania twarzy,ale 1 żel usuwa tylko pyły albo tłuszcze,a tu trzeba i to i to umyć więc zamiast 1 oczyszczacza uzywam 2. Jeden który zmyje makijaż lub jego resztki(nigdy nie domyjesz twarzy nawet najlepszym płunem do d-mż,bo jakies miejsce pominiesz, gdzieś wejdzie w pory) i sebum oraz drugi od kurzu pyłu i innych świństw. 1 to może byc mleczko do mycia twarzy, olejek do d-mż lub żel do d-mż spłukiwany a drugi to jak najbardziej pieniacy sie i nawilżający żelik.
Wiecej na stronie poczytasz
Dzięki Ci wielkie
Zrobię sobie jedzonko i zaraz zabieram się do lektury
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 18:30   #2850
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Czy któraś z was posiada ten róż:
http://cgi.ebay.pl/LIOELE-Carry-Me-B...item43a3c90112 ?
Ewentualnie znacie jakieś inne chłodne róże godne polecenia? Zależy mi na efekcie naturalnego, zdrowego rumieńca.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.