Drogie podklady ;) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 15:57   #391
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A ja nadal szukam idealu...
Dzis wzielam probki Clinique - Superfit po namowach Pani, ktora zawsze dobrze mi radzi. Po jednym tescie jestem zadowolona, ale probka jest tak duza, ze mi na miesiac starczy. Mam odcien 06, doskonale stopil sie ze skora.
Mam tylko pytanie do dziewczyn, ktore go maja w pelnowymiarowej postaci: czy on ma pompke?
Niestety nie ma...Ma waska koncówke wiec nie jest tak zle w porównaniu do soft finish,ktory ma duzy otwor.
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:59   #392
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Co do próbek (kilkumililitrowych ) kremów , podkladów jestem przekonana ze maja lepsze wlasciwosci!!! juz nieraz sie o tym przekonalam ze krem bardziej napinal , ze mialam lepsza ladniejsza cere, ze podklad byl fantastyczny a juz pelnowymair nie, co do próbek perfum tez mi sie pare razy zdarzyło ze próbka była mocniejsza , kiedys jak jeszcze uzywalam samoopalacza , próbka byla tak mocna ze sobie krzywde zrobilam... co do testerów perfum , rozmawialam kiedys z Panią z perfumeriii , powiedziala ze to nie ma znaczenia , bo dostaja normalne pelnowymiarowe butelki które maj słuzyc jako tester . tak na marginesie i troche nie na temat
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:10   #393
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Co do próbek (kilkumililitrowych ) kremów , podkladów jestem przekonana ze maja lepsze wlasciwosci!!! juz nieraz sie o tym przekonalam ze krem bardziej napinal , ze mialam lepsza ladniejsza cere, ze podklad byl fantastyczny a juz pelnowymair nie, co do próbek perfum tez mi sie pare razy zdarzyło ze próbka była mocniejsza , kiedys jak jeszcze uzywalam samoopalacza , próbka byla tak mocna ze sobie krzywde zrobilam... co do testerów perfum , rozmawialam kiedys z Panią z perfumeriii , powiedziala ze to nie ma znaczenia , bo dostaja normalne pelnowymiarowe butelki które maj słuzyc jako tester . tak na marginesie i troche nie na temat
zgadzam sie w 100% ja sie przekonalam na perfumach podkladach
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 16:14   #394
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Co do próbek (kilkumililitrowych ) kremów , podkladów jestem przekonana ze maja lepsze wlasciwosci!!! juz nieraz sie o tym przekonalam ze krem bardziej napinal , ze mialam lepsza ladniejsza cere, ze podklad byl fantastyczny a juz pelnowymair nie, co do próbek perfum tez mi sie pare razy zdarzyło ze próbka była mocniejsza , kiedys jak jeszcze uzywalam samoopalacza , próbka byla tak mocna ze sobie krzywde zrobilam... co do testerów perfum , rozmawialam kiedys z Panią z perfumeriii , powiedziala ze to nie ma znaczenia , bo dostaja normalne pelnowymiarowe butelki które maj słuzyc jako tester . tak na marginesie i troche nie na temat
ale to jest juz tak jak to niejedna dziewczyna pisala, probki sa lepszej jakosci zeby zachecic do zakupu
jak mialam probke podkladu to tez byl inny niz tej pelnowymiarowy i troche zglupialam na poczatku, no ale i tak go kupilam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:36   #395
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Drogie podklady ;)

Witam, czy ktoś się orientuje czy guerlain divinora ultra fluid jest dostępny w sprzedaży, czy został wycofany jak wspomniała jedna z recenzentek KWC?
Może przy okazji ktoś konfrontował efekt z efektem po HR Spectacular?
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 20:42   #396
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Drogie podklady ;)

niestety musze napisac ze podklad

guerlain parure extreme

nie poradzil sobie ,juz godzine po nalozeniu zrobily mi sie zacieki ,pozatym podklad ladnie wygladza(ale przy cerze gladkiej bez wystajacych krostek bylby idealny) ale przez to ze wygladza jakby optycznie te partie twarzy ktore (nie maa niedoskonalosci) piętnuje miejsca gdzie te niedoskonalosci sa..tzn jakby podkreslal te grudki ...cera niby wyglada gladko ale w niekotrych miejcach tam gdzie krotki jest jakby uwypuklona co jest niedposzczalne...wiec ten podklad.... nie umawa sie do Estee lauder double wear z kryciem

jutro test lancome idole ultra oile kogos to ciekawi...?
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 22:01   #397
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
niestety musze napisac ze podklad

guerlain parure extreme

nie poradzil sobie ,juz godzine po nalozeniu zrobily mi sie zacieki ,pozatym podklad ladnie wygladza(ale przy cerze gladkiej bez wystajacych krostek bylby idealny) ale przez to ze wygladza jakby optycznie te partie twarzy ktore (nie maa niedoskonalosci) piętnuje miejsca gdzie te niedoskonalosci sa..tzn jakby podkreslal te grudki ...cera niby wyglada gladko ale w niekotrych miejcach tam gdzie krotki jest jakby uwypuklona co jest niedposzczalne...wiec ten podklad.... nie umawa sie do Estee lauder double wear z kryciem

jutro test lancome idole ultra oile kogos to ciekawi...?
napisz napisz
jedna opinia wiecje zawsze pomoze niz tylko jedna
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-23, 12:08   #398
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale to jest juz tak jak to niejedna dziewczyna pisala, probki sa lepszej jakosci zeby zachecic do zakupu
jak mialam probke podkladu to tez byl inny niz tej pelnowymiarowy i troche zglupialam na poczatku, no ale i tak go kupilam
Niestety to jest prawda. Juz sie kilka razy tak nacielam.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 07:50   #399
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczynym, z tymi "wzmocnionymi" próbkami i testerami to miejski mit Nikomu nie opłacałoby się tego robić



Ja ciągle szukam tego idealnego podkładu. Powoli tracę nadzieję, bo przetestowałam już na prawdę wiele i ciągle coś jest nie tak.

Teraz testuję Duble Wear Light. Póki co, sprawuje się dobrze - trzyma się 10 godzin, ładnie matowi buzie, jest plastyczny - można z nim pracować na twarzy, nie podkreśla skórek. Może skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 07:53   #400
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
niestety musze napisac ze podklad

guerlain parure extreme

nie poradzil sobie ,juz godzine po nalozeniu zrobily mi sie zacieki ,pozatym podklad ladnie wygladza(ale przy cerze gladkiej bez wystajacych krostek bylby idealny) ale przez to ze wygladza jakby optycznie te partie twarzy ktore (nie maa niedoskonalosci) piętnuje miejsca gdzie te niedoskonalosci sa..tzn jakby podkreslal te grudki ...cera niby wyglada gladko ale w niekotrych miejcach tam gdzie krotki jest jakby uwypuklona co jest niedposzczalne...wiec ten podklad.... nie umawa sie do Estee lauder double wear z kryciem

jutro test lancome idole ultra oile kogos to ciekawi...?
Co buzia to opinia, dla mnie jest świetny, tylko ten kolor zbyt ciemny.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 07:58   #401
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziewczynym, z tymi "wzmocnionymi" próbkami i testerami to miejski mit Nikomu nie opłacałoby się tego robić



Ja ciągle szukam tego idealnego podkładu. Powoli tracę nadzieję, bo przetestowałam już na prawdę wiele i ciągle coś jest nie tak.

Teraz testuję Duble Wear Light. Póki co, sprawuje się dobrze - trzyma się 10 godzin, ładnie matowi buzie, jest plastyczny - można z nim pracować na twarzy, nie podkreśla skórek. Może skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie
ja sie juz na cielam nieraz ze probka byla lepszej jakosci(zwlaszcza perum) niz potem pelnowymairowe a mialam wiele kosemtykow zwlaszca perum wswoim zyciu oplaca im sie bo potem wiecej ludzi kupi pelnowymarowe
a co dopodkladu ja obecnie testuje collisatr i musze powiedziec ze nie jest zly
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 08:20   #402
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
ja sie juz na cielam nieraz ze probka byla lepszej jakosci(zwlaszcza perum) niz potem pelnowymairowe a mialam wiele kosemtykow zwlaszca perum wswoim zyciu oplaca im sie bo potem wiecej ludzi kupi pelnowymarowe
Majula, uwierz mi, temat próbek perfum był wałkowany nie raz na forum Perfumy Różnica jest oczywiście ale odpowiada za nią szereg innych czynników, np. to, że perfumy aplikowane z fiolki rozwijaja się zupełnie inaczej niż psiknięte z atomizera, przy teście nadgarstkowym zupełnie inaczej odbieramy zapach niz po globalnej aplikacji, zapachy rozwijają się różnie w różnej temperaturze, wigotności powietrza itp...
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 08:46   #403
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

no moze - ja tylko mowilam to co przeczytalam

co do Double Wear - uwazaj jesli masz tendencje do przesuszenia skory.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 08:58   #404
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
co do Double Wear - uwazaj jesli masz tendencje do przesuszenia skory.
Mówisz o DW Light? Poliki mam suche, zresztą teraz się kwaszę więc jestem podsuszona. Muszę chyba skombinować większą próbkę i poobserwować skórę, dzęki Ranko
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 12:15   #405
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Drogie podklady ;)

Diewczyny - obejrzała juz którś z was tego Clinique Superfit "na żywo"? Próbka mnie zachwyciła wszystkim oprócz koloru. Wiecie już może jakie kolorki sa dostępne?
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:42   #406
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Diewczyny - obejrzała juz którś z was tego Clinique Superfit "na żywo"? Próbka mnie zachwyciła wszystkim oprócz koloru. Wiecie już może jakie kolorki sa dostępne?
Ja widzialam, ale glownie przygladalam sie odcieniom jasnym czyli 05 i 06, u mnie w marrionnaud byly jeszcze 3 ciemniejsze, ale nie znam numerow niestety.

Mi kolorysytycznie podpasowal 06.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:53   #407
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja widzialam, ale glownie przygladalam sie odcieniom jasnym czyli 05 i 06, u mnie w marrionnaud byly jeszcze 3 ciemniejsze, ale nie znam numerow niestety.

Mi kolorysytycznie podpasowal 06.
Ulinkaaa - a ta szóstka jest jaśniejsza czy ciemniejsza od 5?
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 13:55   #408
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Talking Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
ja sie juz na cielam nieraz ze probka byla lepszej jakosci(zwlaszcza perum) niz potem pelnowymairowe a mialam wiele kosemtykow zwlaszca perum wswoim zyciu oplaca im sie bo potem wiecej ludzi kupi pelnowymarowe
a co dopodkladu ja obecnie testuje collisatr i musze powiedziec ze nie jest zly
Majula sledze watek bo caly czas niestety szukam KWC. Akurat jakis miesiac temu pojawila sie cala seria Collistar u mnie w perfumerii, jaki masz?, jakie krycie? akurat musze zmienic podklad bo sie kwasze zima wiec calkowiecie matujace odpadaja...wiecznie klopoty.....

Z innej beczki czy ktos mial podklad w plynie La Prairie, wlasnie mnie namawiaja w perfumerii ,ale testery bardzo ciemne no i ta cena....120 EURO. Help!

chyba pojde na cosmetics detox....jak jeszcze raz kupie niewypal....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:02   #409
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Diewczyny - obejrzała juz którś z was tego Clinique Superfit "na żywo"? Próbka mnie zachwyciła wszystkim oprócz koloru. Wiecie już może jakie kolorki sa dostępne?
Tu obejrzysz kolory klik
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-25, 14:40   #410
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Tu obejrzysz kolory klik
No to tak jak myślałam - tych najjaśniejszych poskąpili znowu. Trzeba mieć cerę jakiejś Włoszki chyba, żeby przypasować sobie kolor
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 15:51   #411
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Drogie podklady ;)

no niestety guralin parure extreme nie jako jedyny okazal sie niewypalem,lancome idole ultra zmyka z mojej twarzy po godzinie i trzeba robic poprawki ,krycie w przypadku obu podkladow jest dosc porownywalne -średnie ,trwalosc rowniez -wiec odadaja.Milo jednak zaskoczyl mnie Helena rubenstain spectacular ...lepiej kryl od tyc dwoch ,,,ladnie matowil ,skora wygladala na zdrowa i swieza,ale po 4 godzinach niestety znikl...i odslonil przykre niespodzianki.Wiec Estee lauder double wear rządzi .

Stworzylam osobny watek na temat tego podkladu ,ale zapytam jeszcze tu,czy jest jakas wizazanka za granicy ,badz dobrze zna jezyk angielski...aby zamowic mi Estee lauder double wear 2W1 sand 36-tego odcienia nie ma w Polsce znalazl by sie ktos chetny?
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 16:35   #412
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

dostalam w Sephorze duza probke Parure Aqua
bede testowac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 18:13   #413
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Majula sledze watek bo caly czas niestety szukam KWC. Akurat jakis miesiac temu pojawila sie cala seria Collistar u mnie w perfumerii, jaki masz?, jakie krycie? akurat musze zmienic podklad bo sie kwasze zima wiec calkowiecie matujace odpadaja...wiecznie klopoty.....

Z innej beczki czy ktos mial podklad w plynie La Prairie, wlasnie mnie namawiaja w perfumerii ,ale testery bardzo ciemne no i ta cena....120 EURO. Help!

chyba pojde na cosmetics detox....jak jeszcze raz kupie niewypal....
co do collistar jest srednio kryjacy jak dla mnie niezle matowi ok 5h ladnie ujedolica nie wysusza ogolnie ok ale sakpo z kolorami ja mam ten perfect wear podkresla skorki, utrzymuje sie caly dzien ogolnie fajny nie narzekam polecam i pewnie ni ekupie poki co superfita bo po co kupie jak ten zuzuje, a i na pewno nie jest matujacy tak strikte
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 18:58   #414
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Drogie podklady ;)

czesc mam pytanko , poszkuje podkładu jasnego ale wpadającego w żółc a nie róż,aby nie tworzył maski, był do cery lekko przetłuszczajacej w kierunku suchej i nie znikał po 2 godzinach. wiem , ale mam wymagania mam parure aqua , ale nie wiem jak to zrobiłam, kolorówka wpada w róź, tak więc jeśli któraś z was jest z Poznania , to mogę zrobic duzą odlewke ,muszę się go pozbyc niestety
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:51   #415
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

a jaki masz odcien? zawsze mozesz wyslac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 21:50   #416
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Drogie podklady ;)

Ultraviolet21 napisz mi co mam Ci przetlumaczyc, angielski jest moim drugim jezykiem , no problem kochana.

aha jeszcze raz, czy ktos mial podklad w plynie La Prairie? Lux caviar czy jakos tam?

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2008-11-25 o 21:51 Powód: chyba roztargnienie....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 01:13   #417
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ama1005 Pokaż wiadomość
czesc mam pytanko , poszkuje podkładu jasnego ale wpadającego w żółc a nie róż,aby nie tworzył maski, był do cery lekko przetłuszczajacej w kierunku suchej i nie znikał po 2 godzinach. wiem , ale mam wymagania mam parure aqua , ale nie wiem jak to zrobiłam, kolorówka wpada w róź, tak więc jeśli któraś z was jest z Poznania , to mogę zrobic duzą odlewke ,muszę się go pozbyc niestety
Jeżeli kupiłaś go w perfumerii i masz paragon to możesz zwrócić, a najlepiej wymienić na odpowiedni kolor


A ja wreszcie skombinowałam dużą próbkę Shiseido Hydro Liquid Compact Foundation nr O40.
Babki w Sephorze patrzyły na mnie jak na wariatkę. Najpierw nie miały pojęcia o istnieniu tego podkładu (wielkie szukanie i wmawianie mi, że czegoś takiego nie ma), następnie był problem jak ma mi zrobić próbkę z kompaktu. To ja na to- macie szpatułki. Chciałam go kupić od razu ale zauważyłam, że kolor O40 dziwnie na mojej ręce różowiał. Nie lubię ryzykować, obecnie nie kupuję już w ciemno.

Ja nie wiem kiedy one nauczą się porządnie obsługiwać ludzi...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:22   #418
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ulinkaaa - a ta szóstka jest jaśniejsza czy ciemniejsza od 5?
Szostka jest ciemniejsza

Ja sie przestraszylam jak zobaczylam tester w pudeleczku i mowie do babki, zeby odrazu dala najjasniejszy, bo w pudeleczku wygladaja na dosc ciemne, ale ona do mnie, ze dla mnie lepiej 06, w koncu mnie przekonala i miala racje!

Nie nalezy sie przerazac i sugerowac odcieniem w testerze, nierozsmarowanym, bo po rozsmarowaniu i po chwili pieknie sie stapia i dopasowuje do cery.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 13:09   #419
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
No to tak jak myślałam - tych najjaśniejszych poskąpili znowu. Trzeba mieć cerę jakiejś Włoszki chyba, żeby przypasować sobie kolor
Mnie też to denerwuje Ja używam Superfita (stara wersja) tylko latem, więc nie mam problemu, bo wtedy jestem opalona i mogę kupić 05 Neutral.
Czy wszyscy uważają że Polki mają ciemną karnacje

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jeżeli kupiłaś go w perfumerii i masz paragon to możesz zwrócić, a najlepiej wymienić na odpowiedni kolor


A ja wreszcie skombinowałam dużą próbkę Shiseido Hydro Liquid Compact Foundation nr O40.
Babki w Sephorze patrzyły na mnie jak na wariatkę. Najpierw nie miały pojęcia o istnieniu tego podkładu (wielkie szukanie i wmawianie mi, że czegoś takiego nie ma), następnie był problem jak ma mi zrobić próbkę z kompaktu. To ja na to- macie szpatułki. Chciałam go kupić od razu ale zauważyłam, że kolor O40 dziwnie na mojej ręce różowiał. Nie lubię ryzykować, obecnie nie kupuję już w ciemno.

Ja nie wiem kiedy one nauczą się porządnie obsługiwać ludzi...
Miałam identycze przeżycie jak kilka miesięcy temu postanowiłam obadać ten kopmakt w Poznaniu Panie w perfumeriach dziwnie na mnie patrzyły, albo mówiły że coś takiego nie istnieje (chociaż miały go w sklepie) albo próbowały mi wmówić, że chodzi mi o coś innego.

Ale mi nie przyszło do głowy chcieć próbkę Zresztą wtedy prawie nie było testerów tego podkładu, bieda.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 18:59   #420
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Drogie podklady ;)

Do Ranka: Mam Parure Aqua 03, oddac nie da rady ,brak paragonu, niestety mój błąd, ale podkład polecam, jest naprawde trwały,możesz podac adres na priv to prześle
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.