Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 11:11   #2701
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez iwoona Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie mi ocenić kolor mojej skóry?

Tak mniej więcej, żebym wiedziała w którym kierunku mam zmierzać. Ja myślę żeby uderzać w kierunku ciepłych tonów ale zastanawiam się czy neutrale jednak nie lepsze, dodam że zazwyczaj dobieram dla siebie za jasny podkład (bo zawsze myślałam że blada jestem) dopiero na zdjęciach widzę że się odróżniam od szyi i reszty ciała.

Iwoonko,
Tak jak juz Ci dziewczyny slusznie radzily, celowalabym w Goldeny. Mam porownanie Medium do Medium Deep. Pisalam juz wczesniej ze formula VV Medium Deep jest nieco jasniejsza od Medium (serio ) ale za to ma wiecej zoltego pigmentu, jest bardziej zlota, wiec zamow sobie najlepiej obie probki, powinna pasowac
(Deep olden jest jakies 3 tony ciemniejszy od obu )
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:24   #2702
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej Mam problem i nadzieję że pomożecie, zasugerujecie co wybrać.
Do tej pory używałam EDM linen intensive. Odcień mi pasował, poszukuję w lumiere podobnego koloru. Mam tłustą cerę z tendencją do trądziku i zaróżowienia.
myślałam nad kolorami neutral i beige. oba w odcieniu fair i light. potrzebuję rady jakie próbki zamówic do dalszych testów. prooooszę o sugestie ;*
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:59   #2703
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Issabel Pokaż wiadomość
Hej Mam problem i nadzieję że pomożecie, zasugerujecie co wybrać.
Do tej pory używałam EDM linen intensive. Odcień mi pasował, poszukuję w lumiere podobnego koloru. Mam tłustą cerę z tendencją do trądziku i zaróżowienia.
myślałam nad kolorami neutral i beige. oba w odcieniu fair i light. potrzebuję rady jakie próbki zamówic do dalszych testów. prooooszę o sugestie ;*
na podkladach EDM sie nie znam ale skoro masz zarozowienia to moze cool? zalezy jakie tony Ci sie wybijaja. neutral tez sprobuj. proponuje formule VV, ale luminesse i cashmere tez duzo osob lubi


a mnie dzisiaj znowu Lumiere zawiodl, nie wiem co jest, jakos dziwnie wygladam, jakbym maske miala. moze rzeczywiscie nie nadaje sie na jesienne pory. to moj jedyny big
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 17:02   #2704
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Issabel, jeśli masz tendencję do zaróżowień to pewnie chcesz to ukryć, tak? W takim razie cool odpada, tylko to podkreśli. Czytałam gdzieś, że dziewczyny jako odpowiednik Linen polecają Light Golden Wpisz w wyszukiwanie w tym wątku Linen i powinno się coś znaleźć
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 17:05   #2705
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jak cool odpada jak mnie pasuje, a mam duzo zarozowien :P
goldeny tez jak najbardziej
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 17:11   #2706
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Wyrażam tylko swoje zdanie.
Jeśli są to zaróżowienia tylko na twarzy to ja na pewno nie wybrałabym kolorów, które to podbijają, chyba że skóra na szyi itp. byłaby w różowej tonacji.
Issabel, może wrzuć jakieś zdjęcia kawałka twarzy i szyi, na pewno znajdziesz wtedy więcej rad
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 17:27   #2707
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

no wlasnie, zdjecie prawde Ci powie, bo tak to ciezko doradzic.
wlasnie tez takim tokiem probowalam podklady, ze skoro jestem rozowa to goldeny, a szyje mam zolta.. ale po wielu probach jednak dochodze do wniosku ze coole duzo lepiej wygladaja. tak samo mam z Lauress i Pure Luxe. owszem, w zoltkach tez dobrze wygladam, ale jednak w rozowych naturalniej
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 18:14   #2708
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Przyszły moje próbki . Zamowiłam :
FF Medium warm
VV Medium warm
Cashmere Light Medium warm
FF Medium gold Cashmere Light Medium gold

Na pierwszy rzut oka powinny mi pasować warmy, goldeny chyba bedą zbyt żółte przynajmniej jak porownuję do mojej mieszanki Lucy . Medium są dość ciemne . Jutro zaczynam testy .




__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:15   #2709
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ok, dobry pomysł. jutro wrzucę zdjęcie dzięki za odzew dziewczyny i do jutra
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:24   #2710
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
Issabel, jeśli masz tendencję do zaróżowień to pewnie chcesz to ukryć, tak? W takim razie cool odpada, tylko to podkreśli. Czytałam gdzieś, że dziewczyny jako odpowiednik Linen polecają Light Golden Wpisz w wyszukiwanie w tym wątku Linen i powinno się coś znaleźć

Czy to nie Ty wklejałaś kiedyś te zdjęcia? (załączam) . Tam Fair Golden i Linen wyglądają identycznie np. Były też swatche na ręce, także Issabel przeszukaj sobie wątek
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 17:55   #2711
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Capuccino nie, to zdjęcie akurat nie jest moje
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 17:57   #2712
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To moja fotka

U mnie jako idealny zamiennik EDM Linena sprawdził się Light Golden. Mam tez inne typy, ale już nie Lumiere ;D

Edytowane przez wie-wiórka
Czas edycji: 2010-10-02 o 19:41
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:27   #2713
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej dziewczyny jakiś czas temu wstawiałam zdjęcia i prosiłam o dobór koloru. Zamówiłam, próbki przyszły ale nie wiem co myśleć

neutrale okazały się stanowczo za szare
Light medium warm i light medium golden są w opakowaniu i na mojej twarzy identyczne i tak mniej więcej pół tonu za ciemne...
light warm różowieje mi na twarzy,
light golden pięknie zakrywa zaczerwienienia i wygląda najlepiej ze wszystkich ktore zamowiłam, ale jest troszeczkę za jasny i nie do końca ten odcień
podkład sie zważył, podkreślił suche skorki i wlazł w pory(formuła VV) narazie stawiam że to jest akurat moja wina i dzis spróbuje nałożyć inaczej
tylko sama nie wiem czy w razie czego bylby sens zamawiać inne formuły skoro nie znalazłam swojego odcienia mają zdecydowanie za duże przeskoki między odcieniami.
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 10:43   #2714
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Na mnie Cashmere Light Medium warm leży super , odcień też jest dobry. Chciałam proszek w formule FF ale w niej zamówiłam Medium, nałożę dziś ale wygląda na zbyt ciemny . Czy tak jak to wygląda na stronie Lumiere w rzeczywistości Light Medium warm FF jest dużo jaśniejsze od tego koloru w formule Cashmere ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:54   #2715
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jakiś czas temu wstawiałam zdjęcia i prosiłam o dobór koloru. Zamówiłam, próbki przyszły ale nie wiem co myśleć

neutrale okazały się stanowczo za szare
Light medium warm i light medium golden są w opakowaniu i na mojej twarzy identyczne i tak mniej więcej pół tonu za ciemne...
light warm różowieje mi na twarzy,
light golden pięknie zakrywa zaczerwienienia i wygląda najlepiej ze wszystkich ktore zamowiłam, ale jest troszeczkę za jasny i nie do końca ten odcień
podkład sie zważył, podkreślił suche skorki i wlazł w pory(formuła VV) narazie stawiam że to jest akurat moja wina i dzis spróbuje nałożyć inaczej
tylko sama nie wiem czy w razie czego bylby sens zamawiać inne formuły skoro nie znalazłam swojego odcienia mają zdecydowanie za duże przeskoki między odcieniami.
A z Neutrali jakie odcienie zamawiałaś? U mnie sprawdza się Light Medium Neutral, jest delikatnie żółty, natomiast na twarzy żółci nie ma, ale gasi zaróżowienia.

Może spróbuj jeszcze gamę Beige?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 14:24   #2716
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Nareszcie złapałam dobre światło . Może komuś się jeszcze przyda Lumiere warmy i golden w odniesieniu do LaurEss i Lucy Minerals .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 15:52   #2717
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

wczoraj testowałam light medium warm, dzisiaj LM Neutral, oba z VV. Jako że nie mam jeszcze flat topa i tych specjalnych kremów pod ratowałam się zwykłym pędzlem, i kremem z Loreala, po którym się raczej mocno nie świecę. Tak więc - nie jestem zachwycona efektem, ale na pewno nie zrezygnuję już z proszków, jakoś się do nich przekonam ;p Jako primer zastosowałam bambusa z BU, jak i puder wykańczający. Twarz mi się zaczęła mocniej świecić już po 2 godzinach, ale jakoś się do tego przyzwyczaję. Co do krycia- nie mam ostatnio większych niespodzianek,także nawet się obyły bez korektora, ale po 2 warstwach i tak twarz niewiele się różniła niż gdyby była bez make-upu. Gdy zmyłam makijaż po ok 7 godz na waciku zostało baaardzo niewiele podkładu.

A co do kolorów ( podobno karnacja chłodna, teraz raczej beżowa + wiecznie zaróżowione policzki, szyja żółta...):
LM Warm -gdy robiłam paseczki na twarzy wydawał mi sie strasznie złoty, ale gdy się pomalowałam to nawet ok...do czasu. Stopień jasności dopasowałam dobrze, ale kolor bardzo mi wpadał w róż, z kolei na dworze wygladałam strasznie blado;/ z warmów raczej korzystac nie będę

LM Neutral - za jasny, wyglądam w nim blado-szaro. Po 2 godzinach mi trochę zciemniał w beż. Faktycznie po nałożeniu rózowe policzki są mniej widoczne.

Tak poza tematem: co to znaczy że podkład się waży?;p i czy minerały moga zapychać? Wczoraj po całym dniu w makijażu miałam kilka białych kropo-krostek ;/
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:08   #2718
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

oto broda z szyją. jaki kolor z lumiere będzie mi pasować? light golden?

do tej pory używałam linen edm...ale z racji braku dostępu do nowego opakowania muszę znaleść cos innego
edit: mam problemy z załączeniem zdjęcia...

Edytowane przez Issabel
Czas edycji: 2010-10-03 o 21:11
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 21:16   #2719
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ok, dałam radę
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 21:32   #2720
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

To jest sztuczne światlo, czy dzienne?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 22:11   #2721
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

sztuczne.
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 22:28   #2722
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

kurcze, lepiej w dziennym, bo w sztucznym to roznie sie wychodzi. ale z tego co widze to podobnie do mnie, buzka z czerwonymi odcieniami a szyja zolta. uzywam light cool, ale czerwono-zolte dziewczyny lubia tez goldeny, wiec chyba dobrze trafilas

edit: juz nie uzywam, bo mnie wkurzyl pierun jeden, na lato z nim

Edytowane przez AliMa5
Czas edycji: 2010-10-03 o 22:30
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 23:08   #2723
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Issabel Pokaż wiadomość
sztuczne.
Trzeba w dziennym...

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
kurcze, lepiej w dziennym, bo w sztucznym to roznie sie wychodzi. ale z tego co widze to podobnie do mnie, buzka z czerwonymi odcieniami a szyja zolta. uzywam light cool, ale czerwono-zolte dziewczyny lubia tez goldeny, wiec chyba dobrze trafilas

edit: juz nie uzywam, bo mnie wkurzyl pierun jeden, na lato z nim
Różowe się wybijają teraz?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:43   #2724
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;22471800]



Różowe się wybijają teraz? [/QUOTE]

no wlasnie wybijaja sie i nie wiem co jest grane, ale tylko w Lumiere sie wybijaja, bo inne "rozowki" sa ok. chyba sie na goldeny przerzuce

Dogadalas sie juz z Lumiere?
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 12:13   #2725
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
LM Warm -gdy robiłam paseczki na twarzy wydawał mi sie strasznie złoty, ale gdy się pomalowałam to nawet ok...do czasu. Stopień jasności dopasowałam dobrze, ale kolor bardzo mi wpadał w róż, z kolei na dworze wygladałam strasznie blado;/ z warmów raczej korzystac nie będę

/
mam tak samo z tym odcieniem,wyglądam prawie jak trup, zwłaszcza właśnie na dworze;
w ogóle odcienie lumiere źle na mnie leżą, albo za jasne, albo za ciemne i jakieś takie "nietwarzowe " ,twarz wygląda na zmęczoną, do tego mnie przesuszają, zwłaszcza formuła VV, formuła FF jednak trochę za ciężka..daję sobie spokój z lumiere,chyba nie dla mnie te minerały, a szkoda bo myślałam,że od razu znajdę odpowiednią firmę i nie będę musiała dalej próbować
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:17   #2726
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

to zdjęcie w świetle dziennym, jeszcze ciepłe sprzed 10 minut.
Jaki wg Was odcień podkładu z lumiere mi pasuje?

wcześniej miałam linen edm.
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:53   #2727
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Issabel Pokaż wiadomość
to zdjęcie w świetle dziennym, jeszcze ciepłe sprzed 10 minut.
Jaki wg Was odcień podkładu z lumiere mi pasuje?

wcześniej miałam linen edm.
widac zolte przeblyski, dalej strzelalabym w goldeny, masz mocno zaczerwieniona buzie(przynajmniej zuchwe) wiec powinny je znautralizowac. nie wiem czy doradzac coole na tak mocne zarozowienia,ale sprobowac zawsze mozna
celowalabym w light,chociaz nie dam se glowy uciac ze nie jestem jasniejsza(tez lightowiec)
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:59   #2728
Issabel
Raczkowanie
 
Avatar Issabel
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

jesienią, zimą i wiosną serwuje skórze kwasy, kolejną kurację zaczęłam jakis tydzien temu, stąd zaczerwienienia, ale będą one większe bądź mniejsze przez jakiś czas. wolę zaczerwienioną skórę niż pryszcze
czyli light golden powinien zgasić mi twarz? dzięki AliMa5
Issabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 14:09   #2729
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

kurcze ja tez sie kwasze i moze troche bardziej czerwona jestem niz zwykle wiec dlatego cool mi nie pasuje teraz. ale na lato byl jak najbardziej. dzisiaj sprobuje golden i zobacze czy nie bedzie lepszy
tak, mysle ze golden zgasi
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:30   #2730
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
A z Neutrali jakie odcienie zamawiałaś? U mnie sprawdza się Light Medium Neutral, jest delikatnie żółty, natomiast na twarzy żółci nie ma, ale gasi zaróżowienia.

Może spróbuj jeszcze gamę Beige?
Właśnie LM Neutral był za szary na zdjęciach i swatchach beże wydają się za różowo szare a ja jednak muszę mieć więcej żółci

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
mam tak samo z tym odcieniem,wyglądam prawie jak trup, zwłaszcza właśnie na dworze;
w ogóle odcienie lumiere źle na mnie leżą, albo za jasne, albo za ciemne i jakieś takie "nietwarzowe " ,twarz wygląda na zmęczoną, do tego mnie przesuszają, zwłaszcza formuła VV, formuła FF jednak trochę za ciężka..daję sobie spokój z lumiere,chyba nie dla mnie te minerały, a szkoda bo myślałam,że od razu znajdę odpowiednią firmę i nie będę musiała dalej próbować
Mam dokładnie te same odczucia co ty i żegnam się chyba z Lumiere... teraz spróbuję sie zaprzyjaźnić z Meow

Cytat:
Napisane przez Issabel Pokaż wiadomość
czyli light golden powinien zgasić mi twarz? dzięki AliMa5
Najbardziej z Lumiere pasuje mi właśnie Light golden i mi pięknie zgasił buzię
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.