Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-13, 15:29   #3901
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej
Po nieudanych IP-elach zamierzam wybrac się na LS Duet, kupilam 2 groupony (na 2 zabiegi). I pytania mam takie: IPL (konkretnie na bikini) skonczyłam jakieś 7 miesięcy temu, nie bylo efektów, ale od jakiś 3 miesięcy włoski strasznie wolno mi rosną i są bardzo słabe, co akurat teraz jest mi bardzo nie na rękę;/ gole je, żeby odrastały mocniejsze, ale na razie ciężko idzie. Czy jak zacznę zabiegi duetem jakos w listopadzie/ grudniu (po 9, 10 miesiącach) to bedzie on skuteczny? I czy ktoś doświadczony w zabiegach (najlepiej Ola Casolla) mógłby mi podać odstępy między bikini, pachami i brzuchem (linia biała)? takie teoretyczne, pomiędzy pierwszym a drugim zabiegiem. I czy mogę np odczekując 8-9 tygodni wybrać się znowu na 3 zabiegi na raz (jak już zaczną rosnąc), bo nie chciałabym przegapic momentu wzrostu, (a te sa inne na rozne czesci ciała) a groupon mam na zabiegi "na raz". Proszę o szybką odpowiedz
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:28   #3902
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
też chciałąm sobie zakupić ale jak obliczyłam do kiedy ważny jest kupon to wyszły za małe przerwy między zabiegami.
tak już niestety zrobiłam: miałam z grupona 3 zabiegi LS na pachy i były odstępy 6-7 tyg i okazało sie za mało bo wszystko mi odrosło masakra jakaś
a tyle się człowiek nacierpiał kurde..
Generalnie jest tak, ze jesli kupon jest na pare zabiegow to PIERWSZY zabieg musi byc wykonany do konca waznosci kuponu. Jesli w gabinecie powiedza Wam inaczej to zglaszajcie to do grouponu

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Hej
Po nieudanych IP-elach zamierzam wybrac się na LS Duet, kupilam 2 groupony (na 2 zabiegi). I pytania mam takie: IPL (konkretnie na bikini) skonczyłam jakieś 7 miesięcy temu, nie bylo efektów, ale od jakiś 3 miesięcy włoski strasznie wolno mi rosną i są bardzo słabe, co akurat teraz jest mi bardzo nie na rękę;/ gole je, żeby odrastały mocniejsze, ale na razie ciężko idzie. Czy jak zacznę zabiegi duetem jakos w listopadzie/ grudniu (po 9, 10 miesiącach) to bedzie on skuteczny? I czy ktoś doświadczony w zabiegach (najlepiej Ola Casolla) mógłby mi podać odstępy między bikini, pachami i brzuchem (linia biała)? takie teoretyczne, pomiędzy pierwszym a drugim zabiegiem. I czy mogę np odczekując 8-9 tygodni wybrać się znowu na 3 zabiegi na raz (jak już zaczną rosnąc), bo nie chciałabym przegapic momentu wzrostu, (a te sa inne na rozne czesci ciała) a groupon mam na zabiegi "na raz". Proszę o szybką odpowiedz
Jest tak ze po IPLu w ogole ciezko usuwa sie wlosy :/ IPL oslabia strukture wlosa i uszkadza mieszek wlosowy przez co wlos ciezko jest pozniej usunac nawet laserem diodowym :/ wiec niestety mozesz miec wieksza liczbe zabiegow Odstepy zalecane to bikini 10-12tyg, pachy 8-10tyg, brzuch 8-10 tyg.ale z doswiadczenia wychodzi ze lepiej przyjmowac te dluzsze odstepy miedzy zabiegami, szczegolnie po3cim zabiegu. z tego co piszesz to groupon jest na jeden zabieg na kazda czesc ciala wiec mysle ze w gabinecie nie zrobia Ci problemu, a nawet nie powinni jesli sa prawidlowo przeszkoleni co do odstepow miedzy zabiegami jesli juz to lepiej wydluzyc odstepy na inne czesci ciala czyli zabieg kolejny zrobic po10-11tyg. pozdrawiam i milego depilowania
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 19:54   #3903
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki Ola jako że moje wlosy odrastają bardzo szybko i tak, to zrobie na wszystkie czesci 10 tyg przerwy mam nadzieje ze nie ominę wzrostu wlosow na brzuchu i pachach da się tak w ogóle? Znaczy ominąc tą fazę, że moglyby się jakims cudem nie chciec 'lapac'?
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 21:20   #3904
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Dzięki Ola jako że moje wlosy odrastają bardzo szybko i tak, to zrobie na wszystkie czesci 10 tyg przerwy mam nadzieje ze nie ominę wzrostu wlosow na brzuchu i pachach da się tak w ogóle? Znaczy ominąc tą fazę, że moglyby się jakims cudem nie chciec 'lapac'?
w 10tyg nie ominiesz, spoko po8tyg zaczyna wyrastac kolejna faza i ona rosnie przez kolejne 8tyg wiec raczej nie masz szansy ominac zawsze lepiej jest wykonac za dluga przerwe miedzy zabiegami niz za krotka
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 22:50   #3905
Lillyann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 88
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
w 10tyg nie ominiesz, spoko po8tyg zaczyna wyrastac kolejna faza i ona rosnie przez kolejne 8tyg wiec raczej nie masz szansy ominac zawsze lepiej jest wykonac za dluga przerwe miedzy zabiegami niz za krotka
ooo to super jeszcze raz dzięki
Lillyann jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 09:27   #3906
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=Ola_Casolla;2938201 6]Generalnie jest tak, ze jesli kupon jest na pare zabiegow to PIERWSZY zabieg musi byc wykonany do konca waznosci kuponu. Jesli w gabinecie powiedza Wam inaczej to zglaszajcie to do grouponu

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


uhh szsz
dobrze wiedzieć tak na przyszłość. Czyli to reguluje grupon nie salon i w razie czego można ich postraszyć tudzież upomieć..
no to będzie teraz mądry polak po szkodzie
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:09   #3907
camille87
Przyczajenie
 
Avatar camille87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Dowiadywałam się w salonie i powiedzieli mi, że pierwszy zabieg musi być zrobiony w ciągu 4 miesięcy (czyli okres ważności gruponu) natomiast reszta kiedy będę chciała. Przyznam, że trochę się boję tej depilacji, szczególnie że zdecydowałam się na bikini głębokie ale dobra - jakoś to będzie. Mam nadzieję, że efekty mi to wynagrodzą
camille87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 10:30   #3908
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja chodzę na łydki, bikini i pachy. Te 2 ostatnie części bardzo dobrze reagują na laser, łydki za to słabo. Zastanawia mnie czy może mieć to związek, że łydki mam smarowane takim żelem wodnym. Boli mniej, ale czy może osłabić zabieg?
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:24   #3909
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
Ja chodzę na łydki, bikini i pachy. Te 2 ostatnie części bardzo dobrze reagują na laser, łydki za to słabo. Zastanawia mnie czy może mieć to związek, że łydki mam smarowane takim żelem wodnym. Boli mniej, ale czy może osłabić zabieg?
przy LS?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 17:13   #3910
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

tak, mam robione LS.

chyba muszę o to spytać panią kosmetyczkę, bo mam 2 ostatnie wizyty (wykorzystuje kupon) i po 2 razach mi zostało z 10-20% pod pachami i bikini, a na łydkach miałam 6 i zostało gdzieś 30-40% + dużo jaśniutkich i delikatncyh zaczęło rosnąć
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:29   #3911
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
tak, mam robione LS.

chyba muszę o to spytać panią kosmetyczkę, bo mam 2 ostatnie wizyty (wykorzystuje kupon) i po 2 razach mi zostało z 10-20% pod pachami i bikini, a na łydkach miałam 6 i zostało gdzieś 30-40% + dużo jaśniutkich i delikatncyh zaczęło rosnąć
szczerze mowiac to w trakcie robienia zabiegu LS nie powinno byc nic na skorze...niektore osoby wykonujac zabieg nakladaja zel zeby szybciej przesuwac glowice (zabieg jest wtedy troche krotszy). Ale mysle ze nie powinno miec to zwiazku z efektem. niestety na lydkach bywa gorszy efekt w porownaniu do bikini i pach :/
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-16, 11:31   #3912
aleksandrinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zastanawiam sie nad depilacja laserowa w salonie Mona Lisa w Poznaniu, ze wzgledu na fajne promocje pakietowe ktore oferuja. Przez ostatni rok meczylam sie z IPL w nomasvello, 3 miesiace temu dalam sobie spokoj kiedy po raz kolejny niemal wszystkie wlosy odrosly... teraz zastanawiam sie na ile LS Duet jest lepszym sprzetem od normalnego LS ktorym depiluja w Mona Lisie? nie wiem czy roznica w jakosci jest az tak duzo ze warto do niego dolozyc i wykonac depilacje w innym salonie..? nie chcialabym wyrzucic po raz kolejny kasy w bloto i miec problem wreszcie z glowy!
wszelkie opinie na temat salonu Mona Lisa, rowniez milo widziane
aleksandrinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:04   #3913
a_moniqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aleksandrinaa Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad depilacja laserowa w salonie Mona Lisa w Poznaniu, ze wzgledu na fajne promocje pakietowe ktore oferuja. Przez ostatni rok meczylam sie z IPL w nomasvello, 3 miesiace temu dalam sobie spokoj kiedy po raz kolejny niemal wszystkie wlosy odrosly... teraz zastanawiam sie na ile LS Duet jest lepszym sprzetem od normalnego LS ktorym depiluja w Mona Lisie? nie wiem czy roznica w jakosci jest az tak duzo ze warto do niego dolozyc i wykonac depilacje w innym salonie..? nie chcialabym wyrzucic po raz kolejny kasy w bloto i miec problem wreszcie z glowy!
wszelkie opinie na temat salonu Mona Lisa, rowniez milo widziane
Ja już byłam w Mona Lisie i jestem bardzo zadowolona, co do tego jaka jest różnica między Lightsheer a jego nowszą wersją to z tego co mi powiedziała Pani Agnieszka (jeśli dobrze zrozumiałam oczywiscie) różnica jest minimalna, bo po prostu Lightsheer duet ma większą głowicę i teoretycznie powinien usuwać więcej włosów na raz co skraca czas zabiegu, ale wiadomo że to ile włosow usunie zalezy od fazy wzrostu, wiec nie wiem czy opłaca sie dokładać i to i to działa więc szczerze? Ja wolę zapłacić mimo wszystko troche mniej a pakiety faktycznie mają fajne.
a_moniqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 20:32   #3914
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez aleksandrinaa Pokaż wiadomość
zastanawiam sie nad depilacja laserowa w salonie Mona Lisa w Poznaniu, ze wzgledu na fajne promocje pakietowe ktore oferuja. Przez ostatni rok meczylam sie z IPL w nomasvello, 3 miesiace temu dalam sobie spokoj kiedy po raz kolejny niemal wszystkie wlosy odrosly... teraz zastanawiam sie na ile LS Duet jest lepszym sprzetem od normalnego LS ktorym depiluja w Mona Lisie? nie wiem czy roznica w jakosci jest az tak duzo ze warto do niego dolozyc i wykonac depilacje w innym salonie..? nie chcialabym wyrzucic po raz kolejny kasy w bloto i miec problem wreszcie z glowy!
wszelkie opinie na temat salonu Mona Lisa, rowniez milo widziane
LS Duet trochę głebiej penetruje skórę wgłąb, tak wiec wieksze prawdopodobienstwo ze wlosy glebiej osadzone sie usuna. no i bolesnosc zabiegu jest duzo mniejsza ja o Mona Lisie slyszalam dobre opinie ale teraz duzo gabinetow bedzie miec promocje bo zbliza sie jesien i zaczyna sie ostra walka o klientow :P pozdrawiam i zycze milego depilowania

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-09-19 o 20:33
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:59   #3915
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Powiedzcie mi, co się dzieje przy połączeniu lasera aleksandrytowego i LS? Czy muszą być inne odstępy, czy gorzej działa itp? Bo zrobiłam pachy LS a teraz chcę iść na aleksandrytowy bo znalazłam fajną ofertę
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:35   #3916
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, co się dzieje przy połączeniu lasera aleksandrytowego i LS? Czy muszą być inne odstępy, czy gorzej działa itp? Bo zrobiłam pachy LS a teraz chcę iść na aleksandrytowy bo znalazłam fajną ofertę
Ja właśnie robiłam pachy aleksandrytowym po 2 zabiegach na LS duecie. Przerwę miałam ok 9 tygodni. Ładnie wszystko wypadło, teraz nieco odrosło bo to już 7 tydzień od zabiegu się zaczął. Za 2-3 tygodnie idę na drugi zabieg aleksandrytowym.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:50   #3917
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

czy ktoś jest w stanie polecić dobry gabinet w Szczecinie?
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 09:44   #3918
carolinaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do osób, które kupiły pakiet 3 depilacji w Depi-Light. Dzisiaj dzwoniłam, żeby się umówić i zapytałam o odstępy między zabiegami. Wyobraźcie sobie, że kobieta poinformowała mnie, że drugi zabieg będzie przeprowadzony 4 tyg. po pierwszym, a trzeci po 6 tygodniach od drugiego! Nie dajcie sobie wmówić, że takie powinny być odstępy. Przy laserze Light Sheer powinno to być ok 8-10 tyg.
carolinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 10:24   #3919
kulcziki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja polecam salon Viviean w Łodzi na kościuszki 101. Korzystam z ich uslug, jestem w trakcie pozbywania się owłosienia i jak na razie efekty są zadowalające, już zaczelo mi odrastać dużo mniej włosków. Mają np. bardzo fajny pakiet dla kobiet "mini bikini" - pachy plus bikini i linia brzucha za 500 zł, dla panów też coś ciekawego można upolować, polecam naprawdę warto wydepilowac się w tak miłej atmosferze!
kulcziki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 21:09   #3920
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Idę za parę dni na pierwszy Light Sheer na bikini. Mam kupon bez znieczulenia, ale mam receptę na Emlę. Zastanawiam się tylko czy kupić małą czy dużą? Koleżanka na 4 zabiegi (ale IPL) bikini+pachy zużyła połowę dużej tubki - nie wiem czy pod ,,prawdziwy" laser trzeba więcej kłaść? Mam w planie 4 (tyle kuponów kupiłam).
I pytanie odnośnie owinięcia folią - chodzi o folię stretch spożywczą? Jedna warstwa czy więcej? Owinąć zaraz po posmarowaniu czy odczekać aż się wchłonie?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 21:18   #3921
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Idę za parę dni na pierwszy Light Sheer na bikini. Mam kupon bez znieczulenia, ale mam receptę na Emlę. Zastanawiam się tylko czy kupić małą czy dużą? Koleżanka na 4 zabiegi (ale IPL) bikini+pachy zużyła połowę dużej tubki - nie wiem czy pod ,,prawdziwy" laser trzeba więcej kłaść? Mam w planie 4 (tyle kuponów kupiłam).
I pytanie odnośnie owinięcia folią - chodzi o folię stretch spożywczą? Jedna warstwa czy więcej? Owinąć zaraz po posmarowaniu czy odczekać aż się wchłonie?
Prawidłowo nałożona emla 30g (duza tuba) starcza na ok3zabiegi na bikini (zuzywa sie ok.10g/zabieg). Naklada sie go grubsza, widoczna warstwa na skorze i od razu zawija folia strech'owa spozywcza trzeba to zrobic bardzo dokladnie tak zeby nie docieralo powietrze, bo emla dziala tylko jak jest calkowicie pod okluzja no i siedzisz sobie z tym 1-1,5 h,ja bardziej radze 1,5h :P
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 21:35   #3922
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ola - dzięki 1,5 godz. bez korzystania z toalety I jeszcze w tej folii muszę przejechać tramwajem pół miasta. Ciekawie będzie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 08:38   #3923
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez carolinaa91 Pokaż wiadomość
Do osób, które kupiły pakiet 3 depilacji w Depi-Light. Dzisiaj dzwoniłam, żeby się umówić i zapytałam o odstępy między zabiegami. Wyobraźcie sobie, że kobieta poinformowała mnie, że drugi zabieg będzie przeprowadzony 4 tyg. po pierwszym, a trzeci po 6 tygodniach od drugiego! Nie dajcie sobie wmówić, że takie powinny być odstępy. Przy laserze Light Sheer powinno to być ok 8-10 tyg.
Ja właśnie skończyłam robić tam pachy i pani powiedziała mi,że przerwy mają być 7-9 tygodni,a nie 4
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 11:38   #3924
carolinaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Uff, a już myślałam, że będę musiała się wykłócać o te ok.8 tyg. Widocznie pani z recepcji była źle poinformowana
carolinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 14:54   #3925
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Prawidłowo nałożona emla 30g (duza tuba) starcza na ok3zabiegi na bikini (zuzywa sie ok.10g/zabieg). Naklada sie go grubsza, widoczna warstwa na skorze i od razu zawija folia strech'owa spozywcza trzeba to zrobic bardzo dokladnie tak zeby nie docieralo powietrze, bo emla dziala tylko jak jest calkowicie pod okluzja no i siedzisz sobie z tym 1-1,5 h,ja bardziej radze 1,5h :P
i znow czegos nowego sie dowiedziłam.
moja pani posmarowała mnie bez przykrycia filią.ja sobie leżałam z maścią na waleta
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 16:11   #3926
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
i znow czegos nowego sie dowiedziłam.
moja pani posmarowała mnie bez przykrycia filią.ja sobie leżałam z maścią na waleta
Przez telefon pani z salonu też mi kazała owinąć folią.
A według Ciebie na ile starcza tubka maści 30g?

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2011-09-22 o 16:16
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:09   #3927
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Przez telefon pani z salonu też mi kazała owinąć folią.
A według Ciebie na ile starcza tubka maści 30g?
ja wiem,że smarując się sama zawijasz folią,bo jakoś musisz dojechać i nie wytrzec maści.ja miałam smarowane na miejscu i dlatego sie dziwiłam,że również trzeba zakryć folią
to zależy o ciebie.
ja depilując bikini miałam smarowane tylko na wzgórku łonowym,bo tam najbardziej boli,a boki /bikini już mniej.
tak samo jest z łydkami.nie musisz smarowac całych łydek,a maś jest bardzo droga.maścią smarujesz grubo,tak jak pianką do golenia ,musi zakryć skórę
duża tubka to koszt około 70 zł

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-09-22 o 17:11
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:11   #3928
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

U mnie koszt to 90 zł. Robię tylko bikini. Jak byłam na IPL to wzgórek w ogóle nie bolał, dopiero im bardziej wgłąb - więc teraz się boję.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 17:24   #3929
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
U mnie koszt to 90 zł. Robię tylko bikini. Jak byłam na IPL to wzgórek w ogóle nie bolał, dopiero im bardziej wgłąb - więc teraz się boję.
tu jest na odwrót
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-22, 19:17   #3930
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja wiem,że smarując się sama zawijasz folią,bo jakoś musisz dojechać i nie wytrzec maści.ja miałam smarowane na miejscu i dlatego sie dziwiłam,że również trzeba zakryć folią
to zależy o ciebie.
ja depilując bikini miałam smarowane tylko na wzgórku łonowym,bo tam najbardziej boli,a boki /bikini już mniej.
tak samo jest z łydkami.nie musisz smarowac całych łydek,a maś jest bardzo droga.maścią smarujesz grubo,tak jak pianką do golenia ,musi zakryć skórę
duża tubka to koszt około 70 zł
Nawet w instrukcji jest napisane "pod opatrunkiem okluzyjnym" opatrunek okluzyjny=np.folia a tak ja klientki mowia to odczucia sa rozne-raz bardziej boli wzgorek, raz wargi sromowe ale ta druga pozycja chyba rzeczywiscie czesciej
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.