Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-05, 15:09   #3691
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Oj, faktycznie kiepsko to wygląda. Ale może ta wersja jakaś inna jest? Hm, w zasadzie w planach miałam wrócić do minerałów - biorąc pod uwagę nadchodzące kwasy i rolkę. Ale chwilowo nie stać mnie na nie. Szukam czegoś jasnego AffiniMat 02 porcelain / Pierre Rene champagne i matującego.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 15:54   #3692
Nowy45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 107
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50108101]Miałam inną wersję i dla mnie to koszmar w tubce. Recenzowałam TU... Jasny wcale nie jest jasny, a do tego ciemnieje paskudnie[/QUOTE]
Co ty...polecam ten jasny dobrze nałożyć a później chusteczkę zamoczyć w wodzie i przetrzeć...może tak się nie powinno robić ale jestem chłopakiem i nie wiem a skoro daje fajny efekt bo ani nie widać kremu ani czerwonych plamek. trochę ciężko się nakłada...
Nowy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 16:02   #3693
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nowy45 Pokaż wiadomość
Co ty...polecam ten jasny dobrze nałożyć a później chusteczkę zamoczyć w wodzie i przetrzeć...może tak się nie powinno robić ale jestem chłopakiem i nie wiem a skoro daje fajny efekt bo ani nie widać kremu ani czerwonych plamek. trochę ciężko się nakłada...
Koloru to nie rozjaśni

Zdecydowanie wolę minerały, Garnier wylądował w koszu bez chwili zastanowienia.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 16:45   #3694
Nowy45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 107
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

To Wy jesteście doświadczone...ja tylko piszę co widzę na sobie...lepiej mnie nie słuchać bo się na tym nie znam
zauważyłyście że skóra na wieczór jest po prostu piękna?
byłbym naprawdę szczęśliwym człowiekiem gdyby z rana wyglądała tak samo
Nowy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 17:14   #3695
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nowy45 Pokaż wiadomość
zauważyłyście że skóra na wieczór jest po prostu piękna?
byłbym naprawdę szczęśliwym człowiekiem gdyby z rana wyglądała tak samo
Tzn co masz na myśli, że piękna po całym dniu noszenia bb, czy po zmyciu
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 17:32   #3696
Nowy45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 107
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

i bez bb...
z rana skóra jakby sucha blada i widać każdy szczegół a wieczorem te szczegóły gdzieś zanikają...przebarwienia wtapiają się w tło i to wszystko ładnie wygląda.
Nowy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 18:27   #3697
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nowy45 Pokaż wiadomość
i bez bb...
z rana skóra jakby sucha blada i widać każdy szczegół a wieczorem te szczegóły gdzieś zanikają...przebarwienia wtapiają się w tło i to wszystko ładnie wygląda.
A wysypiasz się? Bo to jest bardzo istotne dla skóry, no i wieczorna pielęgnacja też ma znaczenie. Ja polecam rano przemywać twarz płynem micelarnym Sensibio Biodermy i wacikiem, łagodzi zaczerwienienia, koi, ładnie nawilża i wygładza nie zapychajac porów, no i oczyszcza Różnice od razu po pierwszym użyciu widać ewidentną.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-02-05 o 18:29
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 18:46   #3698
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

U mnie odwrotnie, rano wyglada blado ladnie gladko. Wieczorem jest zmeczona.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 19:26   #3699
Sachmet512
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet512
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 463
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Najprościej można to określić jako czerwone ślady po wypryskach, które na długo pozostają w miejscu zagojonych już zmian. Nie mogę znaleźć dobrego zdjęcia, bo google pokazuje pod tą nazwą inne rodzaje przebarwień, a swojego nie mam jak teraz zrobić, ale załączam to co udało mi się znaleźć na szybko (tu w bardzo nasilonej formie).
W takim razie wiem aż za dobrze co to jest
Sachmet512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 20:31   #3700
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
A ten BB garnierowski to jest sensownie jasny? Bo ja bladolica
Uważałabym na to. Lepiej zainwestować w lepsze kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Nowy45 Pokaż wiadomość
i bez bb...
z rana skóra jakby sucha blada i widać każdy szczegół a wieczorem te szczegóły gdzieś zanikają...przebarwienia wtapiają się w tło i to wszystko ładnie wygląda.
Heh, a wiesz czemu? To wina światła Moja też wygląda super, ale tylko dlatego, że mam sztuczne światło w domu. Nawet sińce pod oczami niewidoczne, cud

U mnie ciekawostka. Dwa dni temu robiłam peeling migdałowy, podobnie jak ostatnio, stężenie 20%. Nakładałam pędzlem. Już przy nakładaniu zaczęło mi się wydawać, że na twarzy zostają jakby białe ślady, natomiast po 3-4 minut wydawało mi się, że nadciąga to słynne oszronienie. Zmyłam od razu. Obawiałam się jakiegoś poparzenia czy coś. Standardowo jednak nałożyłam na twarz sudocrem + tłuściocha z Clinique. Myślałam nawet o wcześniejszym nałożeniu jakiegoś olejku i masce algowej, ale byłam zmęczona. Po 2 dniach nie widzę żadnego zaczerwienienia, podrażnienia, nic w ogóle. Zresztą nawet po zmyciu nic nie było widać. Dziwne.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 20:52   #3701
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
U mnie odwrotnie, rano wyglada blado ladnie gladko. Wieczorem jest zmeczona.

U mnie zaraz po przebudzeniu, jasniutka, zaczerwienie jakby bladsze, a w ciagu dnia to gorzej. Chcialabym miec taka cere przez caly dzien.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

A te wszystkie BB z polskich drogerii to kolo BB nawet nie staly. Sa to zwykle kremy tonizujace. Ich nazwa to tylko marketing. Prawdziwe BB to sa te azjatyckie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 21:21   #3702
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Heh, a wiesz czemu? To wina światła Moja też wygląda super, ale tylko dlatego, że mam sztuczne światło w domu. Nawet sińce pod oczami niewidoczne, cud
Dużo daje światło, ja np zimą nie lubię się oglądać, nie lubię robić sobie zdjęć, nie znoszę nakładać filtra, bo zimne, ostre światło wydobywa wszystkie niedoskonałości. A w domu to wiadomo, zależy od oświetlenia.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

U mnie zaraz po przebudzeniu, jasniutka, zaczerwienie jakby bladsze, a w ciagu dnia to gorzej. Chcialabym miec taka cere przez caly dzien
Ja swojej rano nie znoszę, przez noc produkuje ogromne ilości sebum. Jedna z moich pierwszych czynności rano to zmywanie tego tłuszczu, nieważne czy szykuję się do wyjścia czy mogę posiedzieć w domu. W dużej mierze zależy to też niestety od dnia cyklu, im bliżej okresu, tym wygląda gorzej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:15   #3703
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

DagmaraRose2000 miałam ten krem BB Garniera, opisany jako "jasny", i na mojej wcale nie najjaśniejszej cerze odcinał się okropnie, poza tym miał paskudny, wpadający w pomarańcz kolor. Oddałam go koleżance o naturalnie śniadej karnacji, pięknie wtopił się w jej ciemną cerę... Odcień jasny
Minerałki są też tańsze, np. nasze polskie Amilie, ok. 40-pare zł za duże 7 gramowe opakowanie. Ja już chyba nigdy nie wrócę do płynnych podkładów.

Chimay a na rycynowym próbowałaś? Masz możliwość zakupienia go?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:46   #3704
PrissyGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 220
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Jestem już po pierwszej aplikacji kwasów, skóra wygląda podobnie jak po profesjonalnym zabiegu. Niestety trochę się wystraszyłam zaczerwienioną skórą w okolicach ust i wszystko zmyłam po około minucie, więc efekt nie jest spektakularny. Za tydzień spróbuję trochę dłużej
PrissyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 23:04   #3705
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Ano to wiadomo, że drogeryjne bb kremy to nie prawdziwe bb. Po prostu byłam ciekawa, bo latem używałam cc eveline i wspominam całkiem ok. Obecnie dążę do jak najbielszej skóry i mało co pasuje...
Btw. muszę spróbować kwasu na spirycie skoro mówicie, że jest moc
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 09:19   #3706
Nowy45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 107
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

płyn micelarny ?
sprawdzę ale za 2 tygodnie..robię eksperyment. dieta + sama woda na twarz.
zobaczymy jak to wpłynie na cerę...jeśli źle to za tydzień kwas mlekowy 25%
Nowy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 11:12   #3707
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nowy45 Pokaż wiadomość
płyn micelarny ?
sprawdzę ale za 2 tygodnie..robię eksperyment. dieta + sama woda na twarz.
zobaczymy jak to wpłynie na cerę...jeśli źle to za tydzień kwas mlekowy 25%

Bosssze, strata czasu z tym facetem
Kup ten płyn i nie żałuj na waciki, z ręką na sercu Ci podpowiadam, że to klucz do zdrowo wyglądającej cery i wystarczy nawet za krem. Odstaw wszelkie paści do mycia twarzy, drogeryjne żeliki, musiki i paściki, bo one tylko wysuszają Ci skórę. Z kolei sama woda nie usuwa bakterii i wirusów, wiesz, ile się tego namnaża w Twojej skórze w ciągu dnia I nie zwiększaj stężenia mlekowca, bo gorzko wspomnisz moje słowa

Na Biodermę Sensibio szukaj promocji w aptekach internetowych, jest dużo taniej.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-02-06 o 11:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:15   #3708
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bosssze, strata czasu z tym facetem
Kup ten płyn i nie żałuj na waciki, z ręką na sercu Ci podpowiadam, że to klucz do zdrowo wyglądającej cery i wystarczy nawet za krem. Odstaw wszelkie paści do mycia twarzy, drogeryjne żeliki, musiki i paściki, bo one tylko wysuszają Ci skórę. Z kolei sama woda nie usuwa bakterii i wirusów, wiesz, ile się tego namnaża w Twojej skórze w ciągu dnia I nie zwiększaj stężenia mlekowca, bo gorzko wspomnisz moje słowa

Na Biodermę Sensibio szukaj promocji w aptekach internetowych, jest dużo taniej.
podziwiam ze chce ci się jeszcze odpisywać
przecież to grochem o ścianę
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 13:43   #3709
Nowy45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 107
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

w aptece kupię płyn? jaka cena?
Nowy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 14:50   #3710
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
podziwiam ze chce ci się jeszcze odpisywać
przecież to grochem o ścianę
Czemu mnie to dziwi


Cytat:
Napisane przez Nowy45 Pokaż wiadomość
w aptece kupię płyn? jaka cena?
Na allegro w sumie widzę obecnie najtaniej. 250ml= 25 zł, 500 ml 40zł, tylko pamietaj żeby kupić "Sensibio H2O", nie "Sensibio H2O AR", ani nie Hydrabio i Sebium. Kiedyś było w promocji w aptece Ziko caly litr za 65 zł i to była super okazja. Warto się zarejestrować w tej aptece (e-zikodermo.pl, zikoapteka.pl) i zapisać na newsletter. Mają też apteki stacjonarne, więc poszukaj na ich stronie jest spis adresów, może jest gdzieś w Twojej okolicy, w aptece gemini i doz też się zdarzają fajne promocje.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-02-06 o 14:53
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:01   #3711
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
podziwiam ze chce ci się jeszcze odpisywać
przecież to grochem o ścianę
No mi już ostatnio puściły nerwy Fakt faktem, że na drugi dzień żałowałam, jak przeczytałam swoje słowa (pisałam je w nerwach), lepiej po prostu przemilczeć


Moja cera rano wygląda pięknie, wieczorem koszmarnie, taka zmęczona życiem, podkrążone oczy, zaczerwienienia wychodzą na wierzch

A kwestia światła też jest istotna, gdy się maluję z lampką ustawioną na wprost (niestety o 5:30 nie mam co liczyć na światło dzienne ) to mi się wydaje, że cera jest taka piękna A to tylko kwestia tego, że światło z naprzeciwka podświetla całe moje "dziurki" i ich nie widać, a potem jak wstanę i zapalę światło z góry (lampy sufitowe) tworzy się w nich cień i wyglądam kooooszmarnie Jak z zaoraną twarzą
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 16:55   #3712
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Tak sobie właśnie myślę, że przydałby się na Biochemii (na innych podforach już od dawna takie funkcjonują) ogólny wątek z wszelkimi promocjami i okazjami w aptekach sieciowych i sklepach internetowych (filtry, półprodukty, pielęgnacja apteczna) Sama zatęskniłam za micelem Biodermy, jednak ceny bez promocji w aptece skutecznie mnie przekonały, że jeszcze chwilę mogę się bez niego obejść
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-02-06 o 16:58
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:42   #3713
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czemu mnie to dziwi




Na allegro w sumie widzę obecnie najtaniej. 250ml= 25 zł, 500 ml 40zł, tylko pamietaj żeby kupić "Sensibio H2O", nie "Sensibio H2O AR", ani nie Hydrabio i Sebium. Kiedyś było w promocji w aptece Ziko caly litr za 65 zł i to była super okazja. Warto się zarejestrować w tej aptece (e-zikodermo.pl, zikoapteka.pl) i zapisać na newsletter. Mają też apteki stacjonarne, więc poszukaj na ich stronie jest spis adresów, może jest gdzieś w Twojej okolicy, w aptece gemini i doz też się zdarzają fajne promocje.
Nooo jaka wyczerpujaca odpowiedz. 😄

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50124207]No mi już ostatnio puściły nerwy Fakt faktem, że na drugi dzień żałowałam, jak przeczytałam swoje słowa (pisałam je w nerwach), lepiej po prostu przemilczeć


Moja cera rano wygląda pięknie, wieczorem koszmarnie, taka zmęczona życiem, podkrążone oczy, zaczerwienienia wychodzą na wierzch

A kwestia światła też jest istotna, gdy się maluję z lampką ustawioną na wprost (niestety o 5:30 nie mam co liczyć na światło dzienne ) to mi się wydaje, że cera jest taka piękna A to tylko kwestia tego, że światło z naprzeciwka podświetla całe moje "dziurki" i ich nie widać, a potem jak wstanę i zapalę światło z góry (lampy sufitowe) tworzy się w nich cień i wyglądam kooooszmarnie Jak z zaoraną twarzą[/QUOTE]

Ja juz olewam. Jest google

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Tak sobie właśnie myślę, że przydałby się na Biochemii (na innych podforach już od dawna takie funkcjonują) ogólny wątek z wszelkimi promocjami i okazjami w aptekach sieciowych i sklepach internetowych (filtry, półprodukty, pielęgnacja apteczna) Sama zatęskniłam za micelem Biodermy, jednak ceny bez promocji w aptece skutecznie mnie przekonały, że jeszcze chwilę mogę się bez niego obejść
Ojjj tak.przydaloby sie.
Ja zawsze szukam w internetowych aptekach. Ale i tak jest drogi. Bardzo lubie micel la roche posay jest mega delikatny. A z drogeryjnych to garnier rozowy i bourjois.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 18:51   #3714
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Co do tego micela, teraz w SuperPharm jest promocja:

Kup dowolny produkt z linii Sensibio i odbierz płyn micelarny Sensibio H2O za złotówkę

*promocje nie łączą się
*promocja nie dotyczy zestawów i płynu micelarnego 100 ml

Nie piszą jaka pojemność, ale na zdjęciu jest 250 ml
Więc może da się kupić 250 ml + 250 ml za 1 zł
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 19:06   #3715
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50127945]Co do tego micela, teraz w SuperPharm jest promocja:

Kup dowolny produkt z linii Sensibio i odbierz płyn micelarny Sensibio H2O za złotówkę

*promocje nie łączą się
*promocja nie dotyczy zestawów i płynu micelarnego 100 ml

Nie piszą jaka pojemność, ale na zdjęciu jest 250 ml
Więc może da się kupić 250 ml + 250 ml za 1 zł [/QUOTE]
Widziałam tą promocję, szkoda, że do najbliższego SP mam 100 km I właśnie po to przydałby się nam nowy wątek zakupowy
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:18   #3716
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Widziałam tą promocję, szkoda, że do najbliższego SP mam 100 km I właśnie po to przydałby się nam nowy wątek zakupowy
No to rzeczywiście daleko

Zrobiłam sobie dzisiaj kwas migdałowy po 3 tygodniach przerwy od ostatniego peelingu - Biocosmetics 50% już mi się skończył, na mlekowego już nie mam ochoty w tym roku, stwierdziłam że sięgnę sobie po starego, dobrego migdałka. Nigdy mnie nie złuszczał, więc ukręciłam sobie standardowe dla mojej twarzy 40% na spirytusie (robiłam takie stężenie wieeeele razy). Matko, jaki burak nie piecze ani nic z tych rzeczy, ale po 10 minutach trzymania jestem koszmarnie czerwona Ale te kwasy są nieprzewidywalne Jakby była wylinka, to się nie pogniewam

Ale trochę wstyd wyjść do ludzi, jeżeli taki stan się utrzyma A jutro jedziemy do Galerii (Riviera) przymusowo

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2015-02-06 o 20:19
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 20:28   #3717
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50129503]No to rzeczywiście daleko

Zrobiłam sobie dzisiaj kwas migdałowy po 3 tygodniach przerwy od ostatniego peelingu - Biocosmetics 50% już mi się skończył, na mlekowego już nie mam ochoty w tym roku, stwierdziłam że sięgnę sobie po starego, dobrego migdałka. Nigdy mnie nie złuszczał, więc ukręciłam sobie standardowe dla mojej twarzy 40% na spirytusie (robiłam takie stężenie wieeeele razy). Matko, jaki burak nie piecze ani nic z tych rzeczy, ale po 10 minutach trzymania jestem koszmarnie czerwona Ale te kwasy są nieprzewidywalne Jakby była wylinka, to się nie pogniewam

Ale trochę wstyd wyjść do ludzi, jeżeli taki stan się utrzyma A jutro jedziemy do Galerii (Riviera) przymusowo [/QUOTE]

No nieprzewidywalne. Ja sie zluszczam naraziemalymi stezeniami musze walnac peeling jutro
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 21:18   #3718
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
No nieprzewidywalne. Ja sie zluszczam naraziemalymi stezeniami musze walnac peeling jutro
No to powodzenia jutro. Dalej mlekowy?

U mnie już powoli zaczerwienienie schodzi, także ok Do jutra powinno być w porządku
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 21:23   #3719
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;50130716]No to powodzenia jutro. Dalej mlekowy?

U mnie już powoli zaczerwienienie schodzi, także ok Do jutra powinno być w porządku [/QUOTE]
Wlasnie nie wiem, po mlekowym dlugo dochodze do siebie. Albo mlekowy albo migdalz kojowym....
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 21:29   #3720
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

A migdał z kojowym masz jakiej firmy, Biocosmetics?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-17 21:36:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.