makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-13, 16:22   #2881
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Jeśli komuś wyjątkowo zależy na tym, aby powieki nie spuchły po zabiegu, wskazane jest przyjmować Aescin (pastylki do kupienia w aptekach - bez recepty) trzy dni przed zabiegiem i dwa dni po zabiegu. Często większa opuchlizna występuje na drugi dzień po zabiegu kresek, ale na szczęście szybko znika. Aescin polecany przed zabiegami chirurgicznymi zmniejsza ryzyko opuchlizny. Przeciwwskazaniem jest niewydolność nerek.
Po zabiegu pigmentacji brwi metodą włoskową Long-Time Liner w ogóle nie występuje opuchlizna. Na korektę - wzmocnienie efektu można przyjść już po 10-14 dniach. Warto porównać efekty pigmentacji brwi różnymi urządzeniami i technikami zanim zdecyduje się na jakąś konkretną.
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:30   #2882
gosiaczeq88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aleksandra___ Pokaż wiadomość
Czy możecie mi jeszcze napisać jak jest z spa Enklawa. Chce wybrać jak najlepiej, nie chcę żeby coś poszło nie tak ,zależy mi na naturalnym efekcie.
ja tam byłam, robiłam własnie brwi, zanim poszlam ogladałam strone internetowa i to co mnie zzdziwilo ze w rzeczywistosci tez tam tak wyglada. Podobało mi sie podejscie do klienta, linergistka najpierw prawie godzine mi je rysowala kredka zeby mi sie podobal kształl, pokazywala mi w zblizeniach na aparacie czy widze ze sa rowno itd. Sam zabieg małobolesny, robila ja metoda wloskowa na Long Time linerze. Mi sie bardzi podobal efekt, bardzo naturalny, niektorzy sie nawet nie połapali ze to permanentny. Poleciłam nawet swojej mamie moze sie zdecyduje kiedys ;P
gosiaczeq88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:20   #2883
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka robiłaś w tym salonie kreski z efektem eyelinera czy normalne? Właśnie na gruponie jest ich oferta i się zastanawiam... jak ze znieczuleniem u nich?
I Ile razy musiałaś iść na tą poprawkę dokładnie?

I kolejne pytanie tym razem do wszystkich - jeśli mam przedłużone rzęsy to powinnam się ich pozbyć przed zabiegiem?
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!




Edytowane przez m0niSk4
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:01
m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:35   #2884
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez m0niSk4 Pokaż wiadomość
Svinecka robiłaś w tym salonie kreski z efektem eyelinera czy normalne? Właśnie na gruponie jest ich oferta i się zastanawiam... jak ze znieczuleniem u nich?
I Ile razy musiałaś iść na tą poprawkę dokładnie?

I kolejne pytanie tym razem do wszystkich - jeśli mam przedłużone rzęsy to powinnam się ich pozbyć przed zabiegiem?
ja robilam zwyczajne kreski
dolna mialam duzo razy poprawiana, chyba z 4 bo jakos mi barwnik wylazil, ale ja chcialam dosc mocny efekt
a gorne chyba 2 razy

znieczulaja normalnie

z rzesami nawet nie przychodz bo Cie do domu odesla
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:31   #2885
m0niSk4
Zadomowienie
 
Avatar m0niSk4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 656
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Svinecka dziękuję za odpowiedź! Co do poprawek trochę sporo... pytam - bo w gruponie jest napisane, że każda poprawka to koszt 50zł - chciałam policzyć czy doliczając poprawki do ceny gruponu nadal się to opłaca A co do rzęs - tak myślałam, ale wolałam się upewnić
__________________


Chcę się obudzić, stanąć na szczycie, krzyczeć
Chcę czuć życie,
Chcę czuć luz, by móc krzyczeć,
Nigdy nie zasnąć, czuć serca bicie... !!



m0niSk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 22:13   #2886
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez m0niSk4 Pokaż wiadomość
Svinecka dziękuję za odpowiedź! Co do poprawek trochę sporo... pytam - bo w gruponie jest napisane, że każda poprawka to koszt 50zł - chciałam policzyć czy doliczając poprawki do ceny gruponu nadal się to opłaca A co do rzęs - tak myślałam, ale wolałam się upewnić
wiesz no u kazdego inaczej napewno, jedna osoba potrzebuje 1 poprawki a inna 5 wiec tez nie ma co sie sugerowac

no a nawet jezeli cena wyjdzie podobna to zawsze latwiej placic po 50zl niz wydac od razu cala kwote


ja chyba zdecyduje sie na te brwi w bevelin
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:12   #2887
ewusiaa333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Smile Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Makijaż Permanentny Białystok dobre miejsce do wykonania ust
ewusiaa333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 20:04   #2888
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Niestety 'google' w tym zadaniu sobie kiepsko radzi.

Poszukuję dziewczyny która robiła makijaż permanentny na terenie woj wlkp powiedzmy, że w okolicach Pleszewa - Kalisz...

Najlepiej by ta dziewczyna też miała jakąś galerie tych prac bo nie ukrywajmy do byle jakiej linergistki to ja nie chce posłać koleżanki ..
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:06   #2889
kaika3
To ja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 168
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny
Wiecie może gdzie można zrobic naprawdę dobry makijaż pernamentny ust oraz kreski w Bielsku-Białej? Chiałabym trafic do naprawdę dobrego gabinetu.
kaika3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:49   #2890
kasia_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

5 dni temu robiłam brwi. Strupki juz powoli odpadają, ale nie widzę, aby pod spodem został jakiś barwnik, czy to normalne?
Może dodam, że w zaleceniach miałam niczym nie tłuścić i nie pocierać (dlatego jak myję to nie trę brwi i omijam je jak smaruje się kremem lub nakładam makijaż, ogólnie niczym ich nie smaruję no bo skoro miałam nie tłuścic...), ewentualnie polecono mi Alatan, ale ze jest sesja to nie bardzo mam czas biegac po aptekach. Za 3 tyg mam poprawkę, myślicie, że będzie dobrze? Czy może zgrzeszyłam bez tego Alatanu i po poprawce smarowac?
kasia_chan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 23:46   #2891
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia_chan Pokaż wiadomość
5 dni temu robiłam brwi. Strupki juz powoli odpadają, ale nie widzę, aby pod spodem został jakiś barwnik, czy to normalne?
Może dodam, że w zaleceniach miałam niczym nie tłuścić i nie pocierać (dlatego jak myję to nie trę brwi i omijam je jak smaruje się kremem lub nakładam makijaż, ogólnie niczym ich nie smaruję no bo skoro miałam nie tłuścic...), ewentualnie polecono mi Alatan, ale ze jest sesja to nie bardzo mam czas biegac po aptekach. Za 3 tyg mam poprawkę, myślicie, że będzie dobrze? Czy może zgrzeszyłam bez tego Alatanu i po poprawce smarowac?
Nie wiem doprawdy co to za szkoła z tym niesmarowaniem? Niesmarowane to oznacza przesuszone, czyli łuszczące się a tym samym utrudniające wnikanie barwnika.
Dobrze radzę, po poprawce nakładaj przez pierwsze 2 dni Tribiotic a potem Alantan albo Solcoseryl maść, bez tego to robota głupiego.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 22:50   #2892
kasia_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję za odpowiedź.
Kupiłam dziś Alatan i nasmarowałam porządnie. Po poprawce zastosuję się do wskazówek i przepytam dokładnie panią wizażystkę.

Pfff AlaNtan, ciągle to N gubię :P

Edytowane przez kasia_chan
Czas edycji: 2012-01-19 o 22:51
kasia_chan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 21:00   #2893
legniczanka23
Przyczajenie
 
Avatar legniczanka23
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 13
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

hej dziewczynki chciałam Sie podzielić z wami moimi przeżyciami z makijazem permanetnym :mam brwi,górne powieki i dolne oczu i chętnie zrobię sobie jeszcze usta . twarz zmienia Sie w 100 %.wstaje rano troche podkładu i Buźka jest piekna. trochę szkoda że nie wiem jak teraz wyglądam bez makijezu ale szczeze Nie Zaluje! makijaż robiłam w legnicy. polecam
legniczanka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:02   #2894
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

spokojnie, ja tez bylam przekonana ze pod strupkami nic nie ma, zaczely mi odpadac dopiero po 10 dniach. Okazalo sie, ze wszystko jest ok tylko ja za bardzo spanikowalam
Jestem po konsultacji, poprawki nie sa narazie potrzebne za 3,4 miesiace dopiero mam sie umowic na przyciemnienie

Wszyscy mowia, ze dobrze wygladaja, co najlepsze metoda klasyczna cieniowania, a nikt nie zorientowal sie ze to nie moje naturalne Jeden kolega tylko powiedzial, ze zauwazyl ze bylam u kosmetyczki i brwi regulowalam Nie wyprowadzalam go z bledu
jezeli ktos z Wawy by sobie zyczyl namiary nie ma problemu, moge tez podeslac jak wygladaja brewki.
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:26   #2895
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a robila ktoras z Was kreski z grupona?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 17:43   #2896
AntuanetteSC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Z grupona nie polecam,same niepochlebne opinie na forach,tylko pojedyńcze przypadki zadowolone.Zresztą za taką cenę chyba niemożliwe jest zrobić makijaż na dobrych pigmentach.
Czy ktoraś z pań linergistek może mi powiedzieć jaki czas po ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym można zrobić sobie usta?Moja pani dermatolog twierdzi ,że miesiąc,gdzie indziej z kolei czytam że 3 miesiące,a mnie zależy poprawić stary makijaż jak najszybciej.
AntuanetteSC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:27   #2897
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez AntuanetteSC Pokaż wiadomość
Z grupona nie polecam,same niepochlebne opinie na forach,tylko pojedyńcze przypadki zadowolone.Zresztą za taką cenę chyba niemożliwe jest zrobić makijaż na dobrych pigmentach.
Czy ktoraś z pań linergistek może mi powiedzieć jaki czas po ostrzykiwaniu kwasem hialuronowym można zrobić sobie usta?Moja pani dermatolog twierdzi ,że miesiąc,gdzie indziej z kolei czytam że 3 miesiące,a mnie zależy poprawić stary makijaż jak najszybciej.

Minimum 8 tygodni. Najlepiej najpierw zrobić makijaż i dopiero po wygojeniu poddać się ostrzyknięciom.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 21:41   #2898
AntuanetteSC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Dziękuję.Chodzi o to,że ten makijaż już jest "stary",czekałam az całkiem wyblaknie ale po ostrzyknięciu widać teraz jak na dłoni że jest paskudny.Pytam o opinię tu i tam,są one różne.Jednak 8 tygodni jakoś przeżyję.
AntuanetteSC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 21:44   #2899
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a robila ktoras z Was kreski z grupona?
ja robilam i jestem bardzo zadowolona
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 01:41   #2900
kasia_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwusiaczekkk Pokaż wiadomość
spokojnie, ja tez bylam przekonana ze pod strupkami nic nie ma, zaczely mi odpadac dopiero po 10 dniach. Okazalo sie, ze wszystko jest ok tylko ja za bardzo spanikowalam
Jestem po konsultacji, poprawki nie sa narazie potrzebne za 3,4 miesiace dopiero mam sie umowic na przyciemnienie

Wszyscy mowia, ze dobrze wygladaja, co najlepsze metoda klasyczna cieniowania, a nikt nie zorientowal sie ze to nie moje naturalne Jeden kolega tylko powiedzial, ze zauwazyl ze bylam u kosmetyczki i brwi regulowalam Nie wyprowadzalam go z bledu
jezeli ktos z Wawy by sobie zyczyl namiary nie ma problemu, moge tez podeslac jak wygladaja brewki.

Uspokoiłaś mnie, teraz jak wszystkie strupki zeszły też widzę delikatne kreseczki (mam taffy) i jakoś tak kształt brwi to ładnie podkreśla, ale w ogóle nie da sie poznac, że coś robione. Za 3 tyg mam poprawke, liczę, że będą ciut ciemniejsze, bo w sumie spodobały mi się takie przed zejściem strupków ;>
kasia_chan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 09:47   #2901
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia_chan Pokaż wiadomość
Uspokoiłaś mnie, teraz jak wszystkie strupki zeszły też widzę delikatne kreseczki (mam taffy) i jakoś tak kształt brwi to ładnie podkreśla, ale w ogóle nie da sie poznac, że coś robione. Za 3 tyg mam poprawke, liczę, że będą ciut ciemniejsze, bo w sumie spodobały mi się takie przed zejściem strupków ;>
Jeśli korekta (oczywiście wypowiadam się za Taffy) ukierunkowana jest tylko na uzupełnienie ubytków, to intensywność makijażu pozostaje taka jak przed korektą, natomiast jeśli włoski, które już są będą pigmentowane jeszcze raz to makijaż ulegnie wzmocnieniu Oczywiście zawsze też możesz poprosić o korektę o ton ciemniejszym odcieniem, ale często samo dopigmentowanie jest wystarczające
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:51   #2902
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Hej Kochane!
Umówiłam się na MP brwi na poniedziałek w Gliwicach u p. Beaty w Strefie Piękna. Zdecydowała o tym ilość pozytywnych opinii w internecie na ich stronie. Mam pytanie do Was-czy któraś z Was może robiła tam brwi? Opinie opiniami, ale na Wizażankach najlepiej można polegać Już raz mi pomogłyście z wyborem fryzjera (dot. dekoloryzacji) posłuchałam Was i opłacało się Teraz może też mi pomożecie Mimo tego, że jestem zdecydowana to jednak strasznie się boję, że coś będzie nie tak. Mam manie na punkcie makijażu. Wszystko musi być perfekt 1000 razy przeglądam się w lusterku przed wyjściem z domu i 100 razy będąc w pracy czy aby nic się nie rozmazało itd. Wiem to straszne, ale nic na to nie poradzę. Tak już mam Boję się przede wszystkim, że będzie nie równo albo coś To jednak jest wielkie ryzyko, ale i fantastyczna sprawa na przyszłość Przyda mi się parę słów otuchy od Was...I jeszcze jedno. Jak długo brwi się goją? Mam akurat 2 tyg. wolnego w pracy, więc mam nadzieję, że do tego czasu nie będzie śladu...Help Me
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:17   #2903
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ja również jestem zdania, że najpierw robi się makijaż permanentny ust, a dopiero potem wypełniacze ust (jakiekolwiek). Jedynie taka kolejność jest prawidłowa. Oczywiście korektę ust można zrobić mając już wypełnienie. Chodzi o to, żeby nie zrobić makijażu permanentnego na krzywo wypełnionych ustach.
Jeśli chodzi o korekty, to metodą Long-Time-Liner korektę brwi można robić już 10 do 14 dni po zabiegu. Ale w Strefie Piękna mają chyba Taffy, więc raczej dłużej poczekasz.
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 16:43   #2904
sylwusiaczekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 21
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia_chan Pokaż wiadomość
Uspokoiłaś mnie, teraz jak wszystkie strupki zeszły też widzę delikatne kreseczki (mam taffy) i jakoś tak kształt brwi to ładnie podkreśla, ale w ogóle nie da sie poznac, że coś robione. Za 3 tyg mam poprawke, liczę, że będą ciut ciemniejsze, bo w sumie spodobały mi się takie przed zejściem strupków ;>
Spokojnie, ja jestem panikara nr 1 A teraz po rownym miesiacu widze jak fajnie wygladaja
Co ja nie nawymyslalam, zreszta kolezanki tu na forum sa bardzo zyczliwe i uspokoja jak bedzie potrzeba Wkoncu to buzia, nie zakryjemy jej szalikiem
sylwusiaczekkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 17:23   #2905
sylwina78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 57
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny! tyle tu mądrych rzeczy wypisujecie, dowiedziałam się o wiele więcej niż na szkoleniu ale zastanawia mnie dlaczego u niektórych osób czarny barwnik na powiekach wybarwia się do koloru niebieskiego. Czy można temu jakoś zaradzić w momencie pierwszej pigmentacji lub usunąć/zakryć podczas korekty?

Dziękuję za odpowiedź
sylwina78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:49   #2906
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 657
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

sylwusiaczekkk: ja byłabym zainteresowana wszelkimi szczegółami Jak możesz wyślij proszę zdjęcia na prv.
542942b10b98aefc608b751431afece5be154cd7_658a178224f65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 07:06   #2907
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylwina78 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! tyle tu mądrych rzeczy wypisujecie, dowiedziałam się o wiele więcej niż na szkoleniu ale zastanawia mnie dlaczego u niektórych osób czarny barwnik na powiekach wybarwia się do koloru niebieskiego. Czy można temu jakoś zaradzić w momencie pierwszej pigmentacji lub usunąć/zakryć podczas korekty?

Dziękuję za odpowiedź
Wybarwianie czarnego pigmentu na powiekach w niebieski kolor może być wynikiem jakości pigmentu. Pigment KAJAL do kresek firmy LTL nigdy nie wybarwia się na niebiesko. U niektórych osób zostaje intensywnie czarny, u innych może przejść w zimny grafit. W takiej sytuacji na korekcie można go "ocieplić" BRASIL'em (ciemny brąz) i kreska robi się cieplejsza i bardziej nasycona.
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 20:05   #2908
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Nikt? Nic? Szkoda
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:40   #2909
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja robilam i jestem bardzo zadowolona

wlasnie wydaje mi sie ze oni specjalnie to zle robia zeby chodzic na poprawki i placic im. moja znajoma nie miala poprawek i podobno tak powinno byc.
masz jakies zdjecia?

boje sie ze jak zle robia to pozniej bede chodzila jak idiotka, a nie daj boze jeszcze mi krzywde zrobia
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:49   #2910
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wlasnie wydaje mi sie ze oni specjalnie to zle robia zeby chodzic na poprawki i placic im. moja znajoma nie miala poprawek i podobno tak powinno byc.
masz jakies zdjecia?

boje sie ze jak zle robia to pozniej bede chodzila jak idiotka, a nie daj boze jeszcze mi krzywde zrobia
ale to nie zalezy od groupona tylko od salonu, ktory na nim wystawia swoja oferte

fotki wrzucalam tutaj na watku
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.