Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 21:03   #1741
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Aaaa Asia od Jasia pieknie wyszlo i Jas jaki slodki

Snow to faktycznie lipa w pracy
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:03   #1742
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

jeszcze nie, ale jutro pewnie trochę zacznę, bo nie wyobrażam sobie tego wycinania, choć będzie oczywiście w znieczuleniu... ale to przy samym uchu ale wyciąć trzeba, bo zahaczam często i krwawię później, a to niebezpieczne...
Nic sie nie bój Lepiej wyciąć bo jak sie tak narusza ciągle pieprzyki czy znamiona to potem może być problem

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
strasznie też bałabym no jak zahaczasz to pewnie lepiej wyciąć
ja też mam ale nie ruszam bo w niczym nie przeszkadza
chociaż może kiedyś ale boję się bo mojego taty kolegi żona niedługo po tym jak jej wycieli jakiegoś pieprzyka umarła
dziwny zbieg okoliczności a fajna młoda babczka była
O kurcze A sprawdzili czy to faktycznie przez ten pieprzyk było? Czy to taki zbieg okolicznosci?
Cytat:
Napisane przez Maylin Pokaż wiadomość

Ja mam jeden do wycięcia idealnie pod fiszbiną od stanika
Ja mam w pachwinie Głęboko dość, jak idzie szef od majtek Na szczescie płaski wiec nie przeszkadza
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tata to dobrze
jak mi tego zęba wyrwali to mój ze mną był ale babka poprosiła go żeby wyszedł nie chciał się zgodzić ale nalegała i musiał i jak ja się darłam to wlazł potem ciągle ryczałam to mnie pyta czy smarowała czymś Pani czy zastrzyk dawała ja mówię że nic to zrobił taką tam awanturę że ludzie co byli w poczekalni zniknęli oczywiście już nigdy do tej babki nie poszłam w ogóle strasznie nie przyjemna była [COLOR="Silver"]
Ja pamietam jak mi wyrywała babka, znieczulenie dała ale gdzies tam była ropa wiec wogóle nie działało
Ale potem tata kupił mi misia
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
na szczescie nie ogladam tego szajsu prania mozgow mlodym dziewczynom
tam jest za duzo "zlaman" godnosci i nieposzanowania kobiety ale tvn jako jedna z drozszych stcji moze sobie pozwolic na to i oplaty wkoncu ma je z ogladalnosci
mlode laski z prowincji zglaszaja sie bo mysla ze zwojuja swiat ..jakos nie kojarze zadnej z tamtej edycji moze jedna czasem na sesje ubraniowe do gazety biora
dziekuje bardzo za taka slawe a raczej zniewazenie dziewczyn
swoja droga normalne to tez tam nie ida
temat rzeka jak zwykle
Dlatego dla mnie szacunek dla tej Magdy która powiedziała że sie nie rozbierze przed kamerami. I podobno juz z jakiegoś włoskiego Vouge'a miała propozycje sesji.
Ja sobie czasem obejrze top model typowo dla śmiechu No Anka to wogóle komedia



Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

dobra pakuje kajety i lece na zajecia dzis godzinka sluchania
Przeczytałam kotlety i zastanawiam sie o co chodzi, po co ci kotlety na zajeciach
Ale spoko, idzie okres, wszedzie widze żarcie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

ja już nie wiem w czym mi najlepiej raz mi się podoba a za chwile już coś mi nieodpowiada : a to za jasno,za żółto ,nie tak nie srak
fakt faktem C12 wychodziło mi chłodno ale mimo to odrost się ciut odznaczał .No i tak jak zauważyła czeko żółkła po tym tygodniu przy 219 na długościach ładnie odrost rudawy ,teraz ten garnier mi wyszedł ładnie i najlepiej odrost rozjaśnił ale cały czas mi się ten czubek głowy żółty wydaje nic z popielu nie ma pamiętam kiedys robiłam garnier belle color 111 i wyszło mega popielato i tak się nad nią zastanawiałam ale czy ją jeszcze produkują? bo na stronie garniera juz nie ma belle color
Mi też nigdy nie wychodzi odrost popielato. Zawsze jest złoto, albo beżowo, no a teraz jest lekko żółto własnie.
Dlatego ja zwracam głównie uwage na to jak wyrównuje stary odrost, zeby ta roznica sie nie powiekszała. C12 sobie tutaj radzi ale co z tego jak wszystko co wyrówna żółknie No i mi c12 teraz za drugim razem wyszło lepiej niż za pierwszym. Ale i tak zżółko

A jak robiłam 219 to wogóle kombinowałam bo zrobiłam raz, potem na to kładłam garniera 9.1, potem znowu 219, i raz że farbe dzieliłam na pół (takze moze z całej by wyszlo lepiej tak jak przy c12, bo moze cos krzywo dziele...), a dwa no jedna farba na druga to moze dlatego tak wyszło. A moze po prostu mam cos z oczami.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:04   #1743
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Princesska-i ja kliknełam

Asia od Jasia -wcale nie widać, że przyciemniłaś bo dalej bardzo jasno
ale chłodno fakt, aż zimnooo
a Jas słodki
mi się dziś sniło, ze miałam dziecko dziewczynkę i robiłam jej w powietrzu karuzele, co było wyczynem bo miałam wysokie szpilki
Kitka-witaj

Agatka-trzymaj się

Snow-i ja szukam nowej pracy mam na oku tę wymarzoną na obecny czas ale zobaczymy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:05   #1744
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aaaa Asia od Jasia pieknie wyszlo i Jas jaki slodki

Snow to faktycznie lipa w pracy
no i to straszna co jak co ale dla mnie zaraz po wynagrodzeniu najważniejsze jest atmosfera w pracy w sumie to nawet atmosfera jest najważniejsza

dobra idę myć te włosy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-11-17 o 21:08
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:07   #1745
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nic sie nie bój Lepiej wyciąć bo jak sie tak narusza ciągle pieprzyki czy znamiona to potem może być problem


O kurcze A sprawdzili czy to faktycznie przez ten pieprzyk było? Czy to taki zbieg okolicznosci?

Ja mam w pachwinie Głęboko dość, jak idzie szef od majtek Na szczescie płaski wiec nie przeszkadza

Ja pamietam jak mi wyrywała babka, znieczulenie dała ale gdzies tam była ropa wiec wogóle nie działało
Ale potem tata kupił mi misia

Dlatego dla mnie szacunek dla tej Magdy która powiedziała że sie nie rozbierze przed kamerami. I podobno juz z jakiegoś włoskiego Vouge'a miała propozycje sesji.
Ja sobie czasem obejrze top model typowo dla śmiechu No Anka to wogóle komedia




Przeczytałam kotlety i zastanawiam sie o co chodzi, po co ci kotlety na zajeciach
Ale spoko, idzie okres, wszedzie widze żarcie


Mi też nigdy nie wychodzi odrost popielato. Zawsze jest złoto, albo beżowo, no a teraz jest lekko żółto własnie.
Dlatego ja zwracam głównie uwage na to jak wyrównuje stary odrost, zeby ta roznica sie nie powiekszała. C12 sobie tutaj radzi ale co z tego jak wszystko co wyrówna żółknie No i mi c12 teraz za drugim razem wyszło lepiej niż za pierwszym. Ale i tak zżółko

A jak robiłam 219 to wogóle kombinowałam bo zrobiłam raz, potem na to kładłam garniera 9.1, potem znowu 219, i raz że farbe dzieliłam na pół (takze moze z całej by wyszlo lepiej tak jak przy c12, bo moze cos krzywo dziele...), a dwa no jedna farba na druga to moze dlatego tak wyszło. A moze po prostu mam cos z oczami.
podobno przez pieprzyk bo zaczęło się babrać i że niby jakieś raczycho
ale nie wiem na pewno
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:26   #1746
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska ja Ci poklikam

Snow no tak to byłoby podejrzane gdyby z Waszego ginęły pewnie grasuje w innej dzielnicy

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Asiu od Jasia pewnie rozjaśniaczem bo ma takie ciemne swoje aż czarne

Anka straszna jest ale w tym odcinku jak wpierdzielała tyle tego zarcia słodkie i kurczaka to myślałam że zwymiotuje

włoski ulalala a Jasio
a dziekuję mozesz klikać
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hahhaa no raczej musi być przebiegły, żeby wytrwać jakoś na rynku

Jezuuu jeszcze jutro do pracy mamy taki zajgon z zamówieniami, że nie wyrabiam po prostu, robię wszystko w biurze i jeszcze na magazynie pomagam kompletować zamówienia niech ten rok się już kończy a tak w ogóle szukam nowej pracy atmosfera z obecnej robi się drętwa, dwóch spoko chłopaków się zwolniło, trzeci jest na wypowiedzeniu, ogólnie wymieniają ekipe na bandę dupolizów rzygać się chce
ojej to faktycznie u mnie też w pracy tragedia,a jeszcze jutro na 10 godzin

Infatuated
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:33   #1747
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Princesska-i ja kliknełam

Asia od Jasia -wcale nie widać, że przyciemniłaś bo dalej bardzo jasno
ale chłodno fakt, aż zimnooo
a Jas słodki
mi się dziś sniło, ze miałam dziecko dziewczynkę i robiłam jej w powietrzu karuzele, co było wyczynem bo miałam wysokie szpilki
Kitka-witaj

Agatka-trzymaj się

Snow-i ja szukam nowej pracy mam na oku tę wymarzoną na obecny czas ale zobaczymy
w takim razie trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a dziekuję mozesz klikać


ojej to faktycznie u mnie też w pracy tragedia,a jeszcze jutro na 10 godzin

Infatuated
o jaa nie wytrzymałbym 10godz w swojej pracy, w tym słodko-pierdzącym towarzystwie never
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 21:34   #1748
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi też nigdy nie wychodzi odrost popielato. Zawsze jest złoto, albo beżowo, no a teraz jest lekko żółto własnie.
Dlatego ja zwracam głównie uwage na to jak wyrównuje stary odrost, zeby ta roznica sie nie powiekszała. C12 sobie tutaj radzi ale co z tego jak wszystko co wyrówna żółknie No i mi c12 teraz za drugim razem wyszło lepiej niż za pierwszym. Ale i tak zżółko

A jak robiłam 219 to wogóle kombinowałam bo zrobiłam raz, potem na to kładłam garniera 9.1, potem znowu 219, i raz że farbe dzieliłam na pół (takze moze z całej by wyszlo lepiej tak jak przy c12, bo moze cos krzywo dziele...), a dwa no jedna farba na druga to moze dlatego tak wyszło. A moze po prostu mam cos z oczami.
no to ja mam dokładnie tak samo i C12 faktycznie ładnie to zrównywała ale żółkła to raz ,a po drugie miałam juz prawie białe włosy na długościach bo chcąc nie chcąc zawsze przy spłukiwaniu ta farba przelatywała po tych włoskach i malaksowałam co farbowanie choćby na minutkę bo doły ciągle były ciemniejsze a teraz mam dół jasny i to bardzo a im wyżej tym ciemniej właśnie tak beżowo jak po tygodniowej wypłukanej C12 nie wiem już jaką farbą robić garnierek mi odpowiada najbardziej ze względu na odrost ale żeby mi ciut popielato wychodził a tu lipa bo wychodzi ciepławo
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:35   #1749
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Snow ja też ledwo co wytrzymuję,no ale jakoś muszę
u mnie nie jest słodko-pierdząco tylko każdy patrzy każdemu na ręce i obrabia dupke wiec chyba wolalabym juz slodko pierdząco
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:41   #1750
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

wpadlam zeby sie pozegnac wysluchalam zanotowalam i wybralam sobie zadanie iiiii
w weekend sie okazuje ze bede miala psychoterapie indywidualna jak to sie ladnie mowi z "klientem"ak urat tego sie nie boje no a temat sama wybralam i beda to uzaleznienia oraz wspoluzaleznienia tez celowo wybralam gdyz mam troche doswiadczenia w rozmowie i pomocy takim ludziom
wiec powinno mi pojsc gladko




Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kochane
Ja z doskoku dzieje sie u mnie wiele rzeczy mam sajgon w zyciu prywatnym
Jak znajde w sobie sile zeby to napisac napiszę. Poki co nie mam na to weny, nie wiem jak to wszytstko napisac.
Caluje Was i codziennie o Was mysle
ojej co tam sie dzieje czekam na pare slow


asiu od jasia masz piekne geste wlosiska a jasio jak go pokazujesz to marzy mi sie maly bejbasek kolejny i moze byc drugi chlopak nie wymagam parki przynajmniej chlopaki beda razem trzymac sztame
calujemy razem z mateuszkiem


dobranoc blondaski ide poczytac i pozniej pod kolderke


aha jeszcze na koniec przed zgaszeniem lapka princeska kliknelam bardzo bym chciala zebys wygrala te kosmetyki bo j estes osoba ktora tu znam z wizaz wiec tym bardziej bede klikac od jutra co pol godzinki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-11-17 o 21:44
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:41   #1751
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to uspokoiłaś mnie już całkiem, super naprawdę nie mogę się doczekać, aż mi wytną ten pieprzyk, bo nie dość, że mnie wkurza to jeszcze troszkę się powiększa, rośnie. Minimalnie, bo minimalnie, ale jednak
a powiem Ci jeszcze, że po wycięciu tego mojego zaczęły mi inne odpadać myślę, że to była tzw. matka
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość


chłód chłód ale faktycznie przyciemniło, ładny kolorek
a dziecie Twoje cudne
nie jest tak chłodno, naprawdę to ten telefon...
no, Jaś fajny
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

śliczny kolorek
i jaki Jaś śliczny
ucałuj go od cioci Princesski


Dziewczynki dziękuję tym,które klikaly i jak możecie to prosiłabym jeszcze o głosiki, można klikać co 5 min
kliknięte
Jaś wysyła uśmiechy
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wydaje sie nadal bardzo jasno niewidać za bardzo różnicy może wina aparatu : ale jest ładnie
mały przesłodki
Asia, miało być bardzo jasno, ale nie biało i tak jest muszę zrobić zdjęcia jednak

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Asiu od Jasia pewnie rozjaśniaczem bo ma takie ciemne swoje aż czarne

Anka straszna jest ale w tym odcinku jak wpierdzielała tyle tego zarcia słodkie i kurczaka to myślałam że zwymiotuje

włoski ulalala a Jasio
też myślę, że rozjaśniaczem ciekawe jak by w naturalach wyglądała
Anka jest straszna ale chyba Dżoana za nią nie przepada
Jasiek dziękuje! i włosy też!
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Jezuuu jeszcze jutro do pracy mamy taki zajgon z zamówieniami, że nie wyrabiam po prostu, robię wszystko w biurze i jeszcze na magazynie pomagam kompletować zamówienia niech ten rok się już kończy a tak w ogóle szukam nowej pracy atmosfera z obecnej robi się drętwa, dwóch spoko chłopaków się zwolniło, trzeci jest na wypowiedzeniu, ogólnie wymieniają ekipe na bandę dupolizów rzygać się chce

przypomniało mi się jak robiłyśmy rekrutację do biura i za każdym razem szefowa pytała co jest najważniejsze w pracy, jeśli jakaś laska odpowiadała, że atmosfera to od razu ją skreślała wg jej teorii zamiast pracować będzie się chichrać, podrywać facetów i plotkować
uważam, że akurat chwila na rechot w robocie działa jak balsam odżywczy
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aaaa Asia od Jasia pieknie wyszlo i Jas jaki slodki
dziękujemy!
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Asia od Jasia -wcale nie widać, że przyciemniłaś bo dalej bardzo jasno
ale chłodno fakt, aż zimnooo
a Jas słodki
może to proroczy sen
przyciemniłam, serio




dobra, cykłam jeszcze foty z lampą, ale może cuś widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00539.jpg (20,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00540.jpg (41,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00537.jpg (27,1 KB, 19 załadowań)
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 21:46   #1752
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

no nie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:46   #1753
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Asia-nie no serio, masz tak srebrno jak ja po c12
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:47   #1754
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow ja też ledwo co wytrzymuję,no ale jakoś muszę
u mnie nie jest słodko-pierdząco tylko każdy patrzy każdemu na ręce i obrabia dupke wiec chyba wolalabym juz slodko pierdząco
heheh oj uwierz po jakimś czasie nie wolałabyś

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
a powiem Ci jeszcze, że po wycięciu tego mojego zaczęły mi inne odpadać myślę, że to była tzw. matka


nie jest tak chłodno, naprawdę to ten telefon...
no, Jaś fajny


kliknięte
Jaś wysyła uśmiechy


Asia, miało być bardzo jasno, ale nie biało i tak jest muszę zrobić zdjęcia jednak


też myślę, że rozjaśniaczem ciekawe jak by w naturalach wyglądała
Anka jest straszna ale chyba Dżoana za nią nie przepada
Jasiek dziękuje! i włosy też!



przypomniało mi się jak robiłyśmy rekrutację do biura i za każdym razem szefowa pytała co jest najważniejsze w pracy, jeśli jakaś laska odpowiadała, że atmosfera to od razu ją skreślała wg jej teorii zamiast pracować będzie się chichrać, podrywać facetów i plotkować
uważam, że akurat chwila na rechot w robocie działa jak balsam odżywczy

dziękujemy!


może to proroczy sen
przyciemniłam, serio




dobra, cykłam jeszcze foty z lampą, ale może cuś widać
no to ładnie to może ja jakaś dziwna jestem ale jak wiem, że mam fajną atmosferą to z radością wstaję rano do pracy a tak to dupa, popadam w jakąś chandrę aż, jeszcze ta pogoda no powoli nie ma do kogo buzi otworzyć.. chciałabym już być na "swoim"
a tu włoski ślicznie wyglądają
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:56   #1755
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Snowi a cos otwierasz swojego?
masz racje wynagrodzenie jest prawie na rowni z atmosfera w pracy, bo co z tego ze np dobrze placa jak nie ma z kim pogadac, albo jest napieta atmosfera...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:56   #1756
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość


Asia, miało być bardzo jasno, ale nie biało i tak jest muszę zrobić zdjęcia jednak






dobra, cykłam jeszcze foty z lampą, ale może cuś widać
no jest pięknie i jaki blask

to teraz ja wam wrzucę moje efekty po 219 i C12
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 020_zmniejszacz-pl_219845.jpg (41,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022_zmniejszacz-pl_33836.jpg (34,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg C 12.jpg (33,2 KB, 51 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:58   #1757
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
aha jeszcze na koniec przed zgaszeniem lapka princeska kliknelam bardzo bym chciala zebys wygrala te kosmetyki bo j estes osoba ktora tu znam z wizaz wiec tym bardziej bede klikac od jutra co pol godzinki
ojej dziękuję kochana

Asia od Jasia

Snowi no nie wiem

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no jest pięknie i jaki blask

to teraz ja wam wrzucę moje efekty po 219 i C12
Asia miałaś kiedyś ciemne włosy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 21:58   #1758
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ojej dziękuję kochana

Asia od Jasia

Snowi no nie wiem
a wlasnie, mialam spytac- jak czesto mozna glosowac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:01   #1759
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

lecę do ksiązek Dziewczynki
dobrej nocki

PS. Caskada-wybrałam sobie wykład monograficzny troche w Twoim klimacie "psychologia kryminologiczna" w przyszłym sem moze wezme "medycyna sądowa"
ah te moje miłe przedmiociki

buziaki Blondyny

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no jest pięknie i jaki blask

to teraz ja wam wrzucę moje efekty po 219 i C12
mi się najbardziej podobało po c12

a widziałyscie ze Popielewicz się przyciemniła i z powrotem zrobiła na blond?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 22:02   #1760
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Snowi a cos otwierasz swojego?
masz racje wynagrodzenie jest prawie na rowni z atmosfera w pracy, bo co z tego ze np dobrze placa jak nie ma z kim pogadac, albo jest napieta atmosfera...
mam plany z Tż ale to jeszcze długa droga przed nami

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no jest pięknie i jaki blask

to teraz ja wam wrzucę moje efekty po 219 i C12
2 i 3 zdj

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
lecę do ksiązek Dziewczynki
dobrej nocki

PS. Caskada-wybrałam sobie wykład monograficzny troche w Twoim klimacie "psychologia kryminologiczna" w przyszłym sem moze wezme "medycyna sądowa"
ah te moje miłe przedmiociki

buziaki Blondyny
dobranoc
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:04   #1761
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a wlasnie, mialam spytac- jak czesto mozna glosowac
co 5 minut
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:11   #1762
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Asia miałaś kiedyś ciemne włosy
mam nawet zdjęcie w albumie
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
mi się najbardziej podobało po c12

a widziałyscie ze Popielewicz się przyciemniła i z powrotem zrobiła na blond?
mnie też ale ta jasność juz mi się wydawała nienaturalna jak do mnie
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość



2 i 3 zdj


2 -to 219, a 3- to C12
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:13   #1763
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no jest pięknie i jaki blask

to teraz ja wam wrzucę moje efekty po 219 i C12
2 i 3 zdjecie najlepiej Ale chyba lepsze 2

To teraz ja wklejam haha Jeszcze do albumu powstawiałam z buzią, ale ja po c10 i 219.

1i 2 - 219
3 i 4 - c10, na tym 3 niby ok, a na tym 4 zdjecie na balkonie i widac ze jednak żółkło

Po c12 nie wklejam no bo wiadomo jak wychodzi, tydzien temu wklejałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 219.jpg (49,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 219-2.jpg (42,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c10.jpg (63,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c10-2.jpg (131,9 KB, 20 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:20   #1764
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
mam nawet zdjęcie w albumie

mnie też ale ta jasność juz mi się wydawała nienaturalna jak do mnie

2 -to 219, a 3- to C12
właśnie przejrzałam album
w blondzie zdecydowanie lepiej wyglądasz,ale coś mi nie pasuje
ale myślę,że to kwestia fryzurki, widziałabym Cie w czymś innym,ale nie mam pojęcia w czym
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:29   #1765
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
2 i 3 zdjecie najlepiej Ale chyba lepsze 2

To teraz ja wklejam haha Jeszcze do albumu powstawiałam z buzią, ale ja po c10 i 219.

1i 2 - 219
3 i 4 - c10, na tym 3 niby ok, a na tym 4 zdjecie na balkonie i widac ze jednak żółkło

Po c12 nie wklejam no bo wiadomo jak wychodzi, tydzien temu wklejałam
w albumie króluje C10 a tu druga fotka super naturalny efekt

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
właśnie przejrzałam album
w blondzie zdecydowanie lepiej wyglądasz,ale coś mi nie pasuje
ale myślę,że to kwestia fryzurki, widziałabym Cie w czymś innym,ale nie mam pojęcia w czym
cieszę się
a fryz to nie wiem od dawna mam takie jak teraz ciut dłuższe lub krótsze ale miałam kiedyś całkiem króciutkie na zapałkę i krótkiego boba i tez mi było ładnie mimo okrągłej buzi ale jednak w ciut dłuższych lepiej się czuję
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:29   #1766
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Czeko moje zdanie znasz,że najładniej było Ci w ciemnych włoskach


uciekam blondyny do jutra
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:30   #1767
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

asiu od jasia masz piekne geste wlosiska a jasio jak go pokazujesz to marzy mi sie maly bejbasek kolejny i moze byc drugi chlopak nie wymagam parki przynajmniej chlopaki beda razem trzymac sztame
calujemy razem z mateuszkiem
dziękuję przymierzam się do forum dla kręconowłosych tylko nie wiem czy nie za krótkie mam włosy, bo trochę jak pudel wyglądam
a drugi maluch, pewnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no nie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Asia-nie no serio, masz tak srebrno jak ja po c12
i to na wodzie 9%
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no to ładnie to może ja jakaś dziwna jestem ale jak wiem, że mam fajną atmosferą to z radością wstaję rano do pracy a tak to dupa, popadam w jakąś chandrę aż, jeszcze ta pogoda no powoli nie ma do kogo buzi otworzyć.. chciałabym już być na "swoim"
a tu włoski ślicznie wyglądają

jak można się pośmiać to praca łatwiej idzie
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no jest pięknie i jaki blask

to teraz ja wam wrzucę moje efekty po 219 i C12
dzięki
dwa ostatnie zdjęcia

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a widziałyscie ze Popielewicz się przyciemniła i z powrotem zrobiła na blond?
niedługo dołączy do naszego wątku
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:31   #1768
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
w albumie króluje C10 a tu druga fotka super naturalny efekt

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------


cieszę się
a fryz to nie wiem od dawna mam takie jak teraz ciut dłuższe lub krótsze ale miałam kiedyś całkiem króciutkie na zapałkę i krótkiego boba i tez mi było ładnie mimo okrągłej buzi ale jednak w ciut dłuższych lepiej się czuję
Hehe ta druga to 219 wlasnie. Nie wiem moze wlasnie c10 byloby lepsze A moze zolto sie odznaczalo bo reszte włosów mialam praktycznie bialutką.
Nie mam pojecia
Ogólnie patrzac po zdjeciach to c10 bylo lepsze, a po efektach to aaa juz nie pamietam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:31   #1769
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
w albumie króluje C10 a tu druga fotka super naturalny efekt

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------


cieszę się
a fryz to nie wiem od dawna mam takie jak teraz ciut dłuższe lub krótsze ale miałam kiedyś całkiem króciutkie na zapałkę i krótkiego boba i tez mi było ładnie mimo okrągłej buzi ale jednak w ciut dłuższych lepiej się czuję
tzn może nie chodziło mi o cięcie tylko hmm... jakby nadanie tej fryzurce objętości,albo może jakieś fale?
Próbowałas czegoś takiego?

Uciekam już,do jutra
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 22:32   #1770
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Asiu od Jasia przypomnisz czym teraz robilas? Wiem, ze Alfa

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
tzn może nie chodziło mi o cięcie tylko hmm... jakby nadanie tej fryzurce objętości,albo może jakieś fale?
Próbowałas czegoś takiego?

Uciekam już,do jutra
to dobrze, bede klikac w miare mozliwosci fajnie gdybys wygrala
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.