Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 20:14   #3181
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam bzika na punkcie pomadek w odwaznych kolorach i na pewno bede jej uzywala przez caly rok
Piona

Co do pomadki colour bomb i wrażeń po 2 dniach używania: jak dla mnie jest to dzienniaczek, szału nie robi, "zjada się" równomiernie, pigmentacja mogłaby być lepsza (jak ktoś jest fanem, jak ja, pomadek kobo celebrity lips, to może być zawiedziony). mam nadzieję, że komuś pomogłam jak się waha
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:49   #3182
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Podoba mi się róż... Tylko cena mnie zniechęca
Cena standardowa jak na Catrice. Moim zdaniem, jakość ich kosmetyków jest znacznie lepsza niż mogłaby na to wskazywać cena. Myślę, że niczym nie ustępują one droższym markom. W ogóle uprzedzenie do taniej kolorówki jest absurdalne, bo wiele tanich kosmetyków jest naprawdę świetnych.

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja w końcu nie kupiłam tej gąbki, ale za to mam rękawiczki i skarpetki z ecotools
Ja też sobie sprawiłam te rękawiczki i skarpetki. Jak za tą cenę, to myślę, że było warto. Przede wszystkim, nie muszę się martwić, że zabrudzę pościel olejami, którymi smaruję ręce przed snem. Dzięki tym rękawiczkom obudziłam się z gładkimi i świetnie nawilżonymi dłońmi Jak znajdziecie w jakiejś promocji, bo jednak 21 złotych za takie coś to sporo, to nie ma co się zastanawiać, tylko ładować do koszyka

Edytowane przez babcia_miecia
Czas edycji: 2012-06-24 o 20:51
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 22:13   #3183
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

I ja mam róż
teraz myślę nad pomadką...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 23:02   #3184
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Piona

Co do pomadki colour bomb i wrażeń po 2 dniach używania: jak dla mnie jest to dzienniaczek, szału nie robi, "zjada się" równomiernie, pigmentacja mogłaby być lepsza (jak ktoś jest fanem, jak ja, pomadek kobo celebrity lips, to może być zawiedziony). mam nadzieję, że komuś pomogłam jak się waha
Mi byś pomogła ale niestety ja już po zakupie i dopiero teraz dopadły mnie wątpliwości

Za to róż dalej mi się bardzo podoba
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 23:32   #3185
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam bzika na punkcie pomadek w odwaznych kolorach i na pewno bede jej uzywala przez caly rok
A nie wiesz jak wygląda odcień Lovely Lilac Ultimate Color?
Nie wiem czy to wściekły fiolet czy tylko fioletowy róż. Mam ochotę na coś podobnego do Vintage Pink, ale z szafy Catrice
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:45   #3186
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Hej, czy któraś mogłaby wrzucić porównanie różu Revoltaire i różu z MM Essence? Zastanawiam się, czy one nie są do siebie podobne

Dzięki wspaniałemu marketigowi Drogerii Natura usiałam sporo przepłacić, ale mam Coolibri wprawdzie jeszcze tych cudów na oczy nie widziałam, ale czekają spokojnie w Pl na mój przyjazd Nie mogę się już doczekać
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:47   #3187
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
A nie wiesz jak wygląda odcień Lovely Lilac Ultimate Color?
Nie wiem czy to wściekły fiolet czy tylko fioletowy róż. Mam ochotę na coś podobnego do Vintage Pink, ale z szafy Catrice
Fiolety nigdy mnie nie interesowaly, wiec nawet nie przygladalam sie temu odcieniowi Ogladalam natomiast swatche w necie i na kazdym wyglada inaczej
__________________
Zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735152 - (perfumy)
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 08:05   #3188
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

A jak po tych kilku dniach oceniacie róż ?
Czy nadal twierdzicie, że ma ciepły odcień, a nie typowy róż? ... może się skusić...
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:21   #3189
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Zastałam dziś nietknięty stand Revoltaire w Galerii Kazimierz Wzięłam róż, pomadkę Colour Bomb, paletkę z różowym cieniem i pędzelek. Miałam ochotę jeszcze na tę ciemnoczerwoną szminkę, ale jak podliczyłam szybko w pamięci, ile zapłacę, to miałam ochotę zrobić to-->

Testuję właśnie róż i jest śliczny Mam dziwne wrażenie, że podkręsla on moje zielone oczy

EDIT: Szminka

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2012-06-25 o 11:28
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:29   #3190
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś mogłaby wrzucić porównanie różu Revoltaire i różu z MM Essence? Zastanawiam się, czy one nie są do siebie podobne
Mam oba, porównania nie wrzucę niestety bo nie mam porządnego sprzętu do tego. Ale jak dla mnie to one są kompletnie różne. MM dla mnie to róż mający jakieś fioletowe podtony, a Revoltaire to taki cukierkowy róż, z domieszką brzoskwini.


Łeee kupiłam bombową pomadkę. Jesteście niedobre tym kuszeniem
Ale faktycznie- nie podkreśla żółtoty zębów.
Tyle że u mnie ona nie ma nic z koralu....to taki mocny cukierkowy róż. I mimo, że wyglądam w niej naprawdę dobrze to dzięki niej zauważyłam, że mam nieciekawe kształtowo usta, wąskawe jakieś, z opuszczonymi kącikami, no zepsuła mi trochę ta szminka humor , bo zazwyczaj nie skupiam się na ustach, tylko oczach (te na szczęście są atutem).

Ale jakościowo szminka jest naprawdę dobra, trochę tępa na początku, ale nie podkreśla skórek, ani nie wchodzi w załamania w taki nieładny sposób.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 13:23   #3191
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mała zapowiedź nowej LE
http://www.youtube.com/watch?v=kQoTDRNQgRM&feature=plcp
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 13:34   #3192
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
No nareszcie Niech szybko pokazują fotki z produktami
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 13:38   #3193
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Socki, a próbowałaś nałożyć na środek ust odrobinę bezbarwnego błyszczyku?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:34   #3194
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Wróciłam także tego...
Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem sprowadzanie Nimphelii w maju mogli sobie podarować, bo tam się prawie wszystko powtarza ze stałą ofertą, a róż jest dużo gorszy niż ten z MM Essence, w ogóle nie zostawia koloru, tylko same drobinki, choćbym nie wiem jak długo pocierała go palcem, po przeniesieniu na rękę nic nie było widać Znowu objawia się marketingowy geniusz "konsultantek".
Popieram. Nymphelia ma fajne tylko błyszczyki. Na razie używam pomarańczowego i jestem zadowolona, chociaż myślałam, że będzie bardziej napigmentowany a jest taki juicy...
Róż z Nymphelii jest bez sensu - nie mogłam uwierzyć - nic nie było widać na ręce, a tarłam i tarłam zastanawiałam się i zastanawiałam... nie wzięłam i bardzo się cieszę.
Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Natura napisała na swoim FB że nie sprowadzą Coolibri...ZBUNTUJMY SIĘ!
Mogliby sprowadzić. Z tego co pisali to podobno mają jeszcze raz ro rozważyć ciekawe, na ile to prawda...
Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Ech...szkoda gadać... A przecież jest kilka prostych wyjść - czy to takie trudne - zrobić np. na stronie Natury sondę dla klientek, z pytaniem, które limitki (powiedzmy, 2-3 najbliższe) chciałyby móc kupić w drogerii? Wyniki byłyby wymierne myślę, no i dałyby im pojęcie o tym, co się moze sprzedać. Bo ludzie, którzy o tym decydują w tym momencie, najwyraźniej nie mają bladego pojęcia o gustach polskich klientek... A nam już odgrzewane miesiącami kotlety chyba nie wystarczają!
Właśnie. Ktoś to nawet napisał na FB, ale żadnej ankiety nie ma - może pora zatrudnić kogoś, kto zna się na prawdziwym PR internetowym a nie tylko na pisaniu tekstów które nic nie znaczą a ładnie wyglądają.
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Zakochałam się po raz drugi w podkładzie Photo Finish
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
podzielam twoj zachwyt To moje nowe odkrycie
hehe, dzięki. Już tyle czasu się na niego czaję... chyba będę musiała go w końcu kupić, ale mam tyle podkładów w użyciu
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Odkryłam dziś metodę na nieważenie się różu z HW. Tknęło mnie coś i zamoczyłam w nim pędzel z FyB. Aż się zdziwiłam, kiedy bardzo ładnie pokrył policzek, delikatnie rozblendował krawędzie, a róż w ogóle się nie zważył (chociaż starałam się manipulować przy buzi jak najkrócej w obawie przed zważeniem się właśnie).
Kochana który pędzel z FyB? On jest miękki? Myślisz, że ecotools do różu albo pudru się sprawdzi? albo może catrice do różu/pudru?
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Good luck!
Dzięki Byłam w czwartek na Świętoduskiej. Tam nadal stare śmieci i z E i z C. Pani powiedziała że już im coś przyszło ale na razie nie będą wypakowywać i ona nie wie kiedy. Zapytałam drugiej, to powiedziała że zamierzają dopiero w przyszły czwartek/piątek dziwne.
Dziś będę w okolicy Braci Wieniawskich to wpadnę do N i opowiem co i jak. Ostatnio mam ograniczone fundusze więc nie zamierzam szaleć, ale marzy mi się róż i colour bomb i może ten pędzelek do ust (mam już jeden z Avonu, ale takie coś się przydaje).
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
"Przejechałam" palcem po całości i ukazał się na mojej ręce kolor lekko różowy z delikatną złotą poświatą. Od razu przypomniał mi się kolor z Bourjois 34 Rose D'Or. Bardzo podobny choć może bardziej brzoskwiniowy, jest róż z firmy Elf z tego duo razem z brązerem. Kolejne podobieństwo znalazłam w różu z firmy Pupa, którego nazwy niestety nie znam, bo dostałam go w formie sypkiej (pierwotnie była to forma prasowana). Pewnie jeszcze znalazłabym jakiś podobny odcień, ale już mi się nie chcę szukać
Aha czyli róż z R jest jego bardziej różową wersją? to jest szansa że nie będę go chciała mam w takim odcieniu (w sensie klimaty NARS Orgasm) eee... 5 róży?
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Ja w razie potrzeby telefonuję po Naturach i panie bez problemu udzielają informacji , tylko czasem trzeba dobrze wytłumaczyć o co nam chodzi żeby nie było jak na wątku Essence: limitka koming sun (nie pamiętam, której Essencomaniaczce to się przytrafiło )
oficjalnie padłam i nie wstanę
BTW Piece widzę że znowu prowadzisz bloga miło kiedy robimy jakieś lubelskie spotkanie essencocatricomaniaczek?
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Jestem mięczak i mimo iż przerzucam się na płynne róże, to ten tak ładnie na mnie patrzył, że go zgarnęłam, bo jest śliczny taki prezent z okazji obrony, będzie leżał i patrzył na mnie
gratulujem
Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
Co do pomadki colour bomb i wrażeń po 2 dniach używania: jak dla mnie jest to dzienniaczek, szału nie robi, "zjada się" równomiernie, pigmentacja mogłaby być lepsza (jak ktoś jest fanem, jak ja, pomadek kobo celebrity lips, to może być zawiedziony). mam nadzieję, że komuś pomogłam jak się waha
Jam jest dzięki za opinię. Może nawet wezmę ze sobą Coral Code dla porównania
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Cena standardowa jak na Catrice. Moim zdaniem, jakość ich kosmetyków jest znacznie lepsza niż mogłaby na to wskazywać cena. Myślę, że niczym nie ustępują one droższym markom. W ogóle uprzedzenie do taniej kolorówki jest absurdalne, bo wiele tanich kosmetyków jest naprawdę świetnych.


Ja też sobie sprawiłam te rękawiczki i skarpetki. Jak za tą cenę, to myślę, że było warto. Przede wszystkim, nie muszę się martwić, że zabrudzę pościel olejami, którymi smaruję ręce przed snem. Dzięki tym rękawiczkom obudziłam się z gładkimi i świetnie nawilżonymi dłońmi Jak znajdziecie w jakiejś promocji, bo jednak 21 złotych za takie coś to sporo, to nie ma co się zastanawiać, tylko ładować do koszyka
Popieram!

też mam te rękawiczki. Jeszcze nie zdązyłam wypróbować ale są bardzo miłe w dotyku Swoją drogą wkurza mnie, że w rossie na tych promocjach tak szybko wymiata te produkty... albo laski się tak rzucają albo tak mało tego jest...
Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
łooo zapowiada się Papagena vol. 2?
chcę chcę chcę!!! i jak nie będzie w Polsce, to kogoś utłukę
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:37   #3195
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Patrzcieeee Nowe limitki: Cucuba i Hollywood's Faboulus 40ties. To chyba jakieś tajne przecieki, mam nadzieję, że mnie nie zamkną

Nie wiem czy mają tam literówkę czy to jakaś zabawa słowem, bo powinno być chyba "fabulous"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Catrice - Cucuba.jpg (48,2 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Catrice Hollywood's Faboulus 40ties.jpg (52,8 KB, 165 załadowań)
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2012-06-25 o 14:40
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:40   #3196
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cucuba ?
Szkoda ze nie cucumber

http://vk.com/wall-24543753_8125


puder z cucuby mi przypomina puder z Vegas...tylko ze jest brązujący

Widzicie te limitki na tej str były czy będą... ? Wildside, Fabulous 40ties? It Pieces?

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Patrzcieeee Nowe limitki: Cucuba i Hollywood's Faboulus 40ties. To chyba jakieś tajne przecieki, mam nadzieję, że mnie nie zamkną

uprzedziła mnie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:41   #3197
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Patrzcieeee Nowe limitki: Cucuba i Hollywood's Faboulus 40ties. To chyba jakieś tajne przecieki, mam nadzieję, że mnie nie zamkną

Nie wiem czy mają tam literówkę czy to jakaś zabawa słowem, bo powinno być chyba "fabulous"
Znowu puder z pańcią
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:42   #3198
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Będą
Są też np. nowe szminki i liptinty które mają wejść, dzięki za link
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:43   #3199
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Podoba mi się rumjana z hollywoodzkiej limitki

Puder z Opaloną Pańcią też fajny, ale nie używam bronzerów
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 14:47   #3200
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Powiem Wam że z limitek Essence się przerzuciłam na Catrice - jakoś ostatnio takie fajne mi się wydają

Google mi wypluł tłumaczenie:

Girls!
We know what you think: what a collection you want to see in stores in Russia?
We offer a collection CATRICE for the period May-October 2012.
We are grateful for commentary in which cities which collections you want to see)))

Wiec sonda na dole to głosowanko która ma wejść w Rosji ?

Kurcze...żeby tak u nas było....
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2012-06-25 o 14:49
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:54   #3201
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Cucuba ?
Szkoda ze nie cucumber

http://vk.com/wall-24543753_8125


puder z cucuby mi przypomina puder z Vegas...tylko ze jest brązujący

Widzicie te limitki na tej str były czy będą... ? Wildside, Fabulous 40ties? It Pieces?

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------




uprzedziła mnie


Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Powiem Wam że z limitek Essence się przerzuciłam na Catrice - jakoś ostatnio takie fajne mi się wydają

Google mi wypluł tłumaczenie:

Girls!
We know what you think: what a collection you want to see in stores in Russia?
We offer a collection CATRICE for the period May-October 2012.
We are grateful for commentary in which cities which collections you want to see)))

Wiec sonda na dole to głosowanko która ma wejść w Rosji ?

Kurcze...żeby tak u nas było....
Ja też teraz jakoś wolę Catrice, chyba dorosłam (26 lat - najwyższy czas )

No właśnie takie coś powinna wszędzie robić Cosnova, nie jakieś "szpecjalistki" za nas wybierają
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:56   #3202
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Socki, a próbowałaś nałożyć na środek ust odrobinę bezbarwnego błyszczyku?
Wiesz próbowałam, ale nie dość, że to psuje matowość tej szminki to jeszcze nie daje jakichś szałowych efektów. Na Get the nudes paper ten trick lepiej działa.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:01   #3203
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Będzie nowa seria szminek w stałej ofercie
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:51   #3204
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

informacje z placu boju Warszawa:
*Skorosze- aż sprawdziłam czy mnie nie oszukują dalej Nymphelia
*Centrum na górze... Nymphelia ale ładnie wyczyszczony stand
*Na dole w metrze centrum- no brawo. faktycznie Revoltaire. Brak dzikiej szminki, została 1 nudziakowa (jedną zawinełam ja ), były jeszcze te ciemniejsze, oczywiście 0 róży, 0 paletek z koralowym cieniem (zostały te z zielonym z 2 albo nawet 3), 0 pędzelków, lakiery pewnie po 1 sztuce z każdego koloru.

zmacałam tester różu i cieszę się że został dla mnie zakupiony w inym mieście

Mam wątpliwości co do paletki- podoba mi się opakowanie (to chyba nie dziwne ), kolory niby też w moim stylu, tylko zastanawiam się czy są tego warte? w sumie 20 zł to nie majątek, ale na codzień używam albo sleekowych palet albo kameleonka i wypiekanców z catrice.
potrzebuje ich niezbędnie do dalszego egzystowania?


i dodatkowe info. w Zamościu w Twierdzy też jest Revoltaire, chyba już od piątku
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg



Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2012-06-25 o 16:53
TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:38   #3205
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Patrzcieeee Nowe limitki: Cucuba i Hollywood's Faboulus 40ties. To chyba jakieś tajne przecieki, mam nadzieję, że mnie nie zamkną

Nie wiem czy mają tam literówkę czy to jakaś zabawa słowem, bo powinno być chyba "fabulous"
z tej cubua nic
ale z tej drugiej to chyba troszkę rzeczy mnie kusi
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:46   #3206
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
z tej cubua nic

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ale z tej drugiej to chyba troszkę rzeczy mnie kusi
Oj tak
Mam nadzieję, że do tej pory zaoszczędze
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:51   #3207
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
z tej cubua nic
ale z tej drugiej to chyba troszkę rzeczy mnie kusi
U mnie podobnie. Mi się marzy jakaś mroczna seria
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:56   #3208
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość

taaaa jakiś czech mi się wkradł
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:23   #3209
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

jakbyście chciały to dużo zdjęć różu wrzuciłam na bloga

ten róż to mój nowy faworyt
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 19:19   #3210
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
jakbyście chciały to dużo zdjęć różu wrzuciłam na bloga

ten róż to mój nowy faworyt
super! właśnie weszłam na ten wątek w poszukiwaniu info o różu ! biorę się za czytanie
Spodobał mi się od pierwszego wejrzenia!

A dla wszystkich miłośniczek intensywnych kolorów na ustach polecam Kobo- Fuchsia. Chyba nadal w promocji U mnie na blogu fotki!
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.